رازهای جذب پول

رازهای جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۰ , اسفند , ۱۳۹۷ ۰ نظر ۱۶۹۱ بازدید

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

رازهای جذب پول چیست ؟

آیا به طور جدی نیاز به پول دارید؟

آیا تمام روش ها را برای کسب درآمد بیشتر امتحان کرده اید اما نتایج خوبی دریافت نکرده اید؟

آیا شما به شدت به دنبال فرمول جادویی برای کسب درامد و پول هستید؟

 

اگر اینطور است در این مقاله قصد داریم اسرار ساده کسب پول را با شما به اشتراک بگذاریم البته نه تنها اسرار ساده ای از کسب پول را با شما به اشتراک میگذاریم بلکه راهنمایی ها و ابزارهایی که کل پروسه را برای شما تسهیل می کنند، ارائه می دهیم، به شرط انکه شما به طور صریح به آنچه که در این مقاله توصیه می شود عمل کنید.

 

اسرار ساده کسب پول

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز اول : شروع کنید ، نترسید

یکی از قواعد مهم برای آشکار شدن پول، داشتن احساس خوب است این به نظر منطقی نیز ساده است زیرا داشتن احساس کمبود باعث می شود کمبودهای بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید و جهان با مسدود کردن جریان پول و فراوانی به سمت شما پاسخ احساس شما را می دهد.

برعکس این هم درست است هنگامی که شما با ایمان، اعتقاد و امید و احساس خوب به جهان نگاه می کنید، با دریافت فراوانی از منابع مورد انتظار و غیر منتظره پاداش می گیرید.

 

نکته: آیا تا به حال متوجه چگونگی رشد گیاهان شده اید؟ چقدر زود یک شاخه جدید از تنه درخت یا از شاخه بزرگتر بیرون می آید و در عرض چند ساعت یک برگ زیبا و نرم رشد میکند. نکته ای که وجود دارد این است که این درخت بزرگ از یک بذر کوچک به وجود آمده است و هیچ تلاش طاقت فرسایی و یا ناامیدی در این پروسه وجود نداشته است زیرا این اتفاق خیلی راحت و زیبا رخ میدهد.

 

حال از این قانون شما برای کسب پول استفاده میکنید ، درخواست خود را به طور منظم بدون احساسات بد ، شکایت ، مبارزه و ناامیدی به جهان ارسال کنید. برای داشتن ذهنی آرام و کنترل اضطراب، چند مقاله توصیه شده در زیر وجود دارد:

 

 

ریلکسیشن و خوشحالی

از بین بردن استرس و اضطراب

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز دوم : به جهان هستی بگویید چقدر پول نیاز دارید؟

ابتدا خودتان با خودتان صادق باشید و دقیق مشخص کنید که چقدر پول لازم دارید و سپس آن را به جهان اعلام کنید.

نکته: فرض کنید برای صرف شام به رستوران میروید. اگر دقیقا به پیشخدمت نگویید که دقیقا چه غذایی میخواهید پیشخدمت قادر نخواهد بود برای شما شام بیاورد حتی اگر شما از گرسنگی بمیرید. این ساده است زیرا او در مقابل شما ایستاده است و منتظر دریافت خواسته شماست.

از این رو، وضوح و دانستن خواسته تان بسیار مهم است.

 

 

رازهای جذب پول ، راز سوم : باور کنید که شما آن را دریافت می کنید

برای اینکار نیاز به برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود دارید. با جهت دادن به آن از احساس کمبود به احساس ثروت، ذهن ناخودآگاه شما را با سمت منبع پول، ایده های پول ساز، افرادی که می توانند به شما پول بدهند یا به شما آموزش می دهند که چگونه پول کسب کنید، هدایت میکند به عبارت دیگر، تغییر ذهنیت شما به شما فرصت هایی که همیشه نیاز داشتید را می دهد.

 

این مقالات میتوانند به شما کمک کنند:

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز چهارم : از آنچه که دارید سپاسگزار باشید

باید همیشه از هر پول، ثروت و رفاهی که حال حاظر در واقعیت فیزیکی خود دارید، سپاسگزاری کنید. این کلید نهایی برای گرفتن خواسته های بیشترتان از جهان است.

 

هرچه بیشتر از آنچه که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید، آینده بهتری از لحاظ مالی خواهید داشت افرادی که از پیشرفت حرفه خود سپاسگزار هستند، انها در حال رشد بیشتر و رسیدن به پول بیشتری هستند. قدردانی یک موضوع بسیار با اهمیت برای رسیدن به موفقیت است که معمولا نادیده گرفته میشود.

 

لطفا مراجعه کنید: مدیتیشن قدردانی

 

 

رازهای جذب پول ، راز پنجم : پول را دوست داشته باشید

بله پول چرک کف دست نیست باید به پول احترام بگذراید زیرا اکثر مردم فکر می کنند این یک تفکر شرم آور است که پول را دوست داشته باشیم .از انجایی که این افراد فکر میکنند بالاتر از هر گونه پول و ثروت و چیزهایی مادی هستند هیچ عشق و احترامی نسبت به پول ندارند بنابراین قانون جاذبه می گوید: “فرمان بردارم سروم” و پول از شما دور میشود زیرا وقتی کسی شما را دوست نداشته باشد شما نیز به سمت آن نمی روید.

بگذارید در این مورد برای مدتی فکر کنیم. آیا وقتی حقوق یا دست مزد خود را دریافت میکنید احساس خوبی ندارید، اگر شما به پول اهمیتی نمی دهید یا آن را دوست ندارید چرا پول باید به سمت شما بیاید؟  بنابراین خوب است که پول یا ثروت را دوست داشته باشید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز ششم : احترام به پول

دلار
برای ثروتمند شدن ابتدا باید پول را ارزشمند بدانید

 

در حالی که همه ما آرزو داریم و می خواهیم که پول زیادی در زندگی ما جریان داشته باشد، اما جایی در ذهنمان ،ارتباطات منفی نسبت به پول داریم و این باعث عدم هماهنگی در پیام های ارتعاشی ما به جهان می شود. تا زمانی که شما به پول بی احترامی می کنید، هرگز قادر به ثروتمند شدن نخواهید بود.

 

بهترین راه برای نشان دادن احترام عمیق به انرژی پول فعلیتان این است که اطمینان حاصل کنید که تمامی پول های موجود در کیف پولتان به درستی و مرتب از بزرگ به کوچک چیده شده اند. کیف پول خود را در جایی بلند و مرتب نگه دارید و هرگز پول یا کیف پولتان را در جیب نشیمن گاه خود نگذارید.

 

هنگامی که پول دریافت می کنید یا از کسی چک دریافت می کنید، آن را با احترام عمیق دریافت کنید به یاد داشته باشید که افراد ثروتمند همیشه احترام زیادی نسبت به پول قائل هستند آنها پول را به دخل یا کشو یا هرچیزی دیگری پرتاب نمی کنند و آنها از داشتن پول زیاد احساس خجالت نمی کنند.

 

 

لطفا بخوانید :

ذهن ناخوداگاه و ثروت

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

 

 

رازهای جذب پول ، راز هفتم : مناجات کردن

مناجات یکی از راه های تسلیم شدن به قدرت بالاتر یعنی خدا است. اجازه دهید دانشتان توسط هوش کیهانی بی نهایت و عالی هدایت شود. هیچ کس به تنهایی یا جمع همه انسان ها  باهوش تر، آموخته تر، تحصیل کرده تر از خدا نیست. بنابراین، با مناجات کردن به آرامی اجازه دهید جهان به شما مسیر درست را نشان دهد، درب ها و فرصت های مناسب ایجاد شده را ببینید و با انرژی و انگیزه ای دست به عمل بزنید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز هشتم : آرام باشید

آرام بودن این یکی از موثرترین و دوست داشتنی ترین توصیه هایی است که شما می توانید در زمانی که با چالش های بسیاری مواجه می شوید از آن استفاده کنید. به جای مبارزه برای حرکت رو به جلو و مدیریت همه چیز فقط خودتان باشید و در یک زمان یک چیز را مدیریت کنید و بقیه امور را به خداوند بسپارید همچنین این امر می تواند انرژی گرانبها شما برای انجام بهتر امور ذخیره کند.

 

با انرژی بیشتر شما بهتر تمرکز می کنید، در زمان حال زندگی می کنید و به ارتعاشات و تفکر خود با دعدم اطمینان از وضعیت مالی فعلی و آینده مالیتان آسیب نمی رساند. این یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مدیریت انرژی خود در طول فرایند آشکار کردن ثروت و مدیریت آن است.

 


امیدوارم از نکات ارائه شده در اینجا برای بهبود وضعیت مالی فعلی و آینده خود استفاده کنید. لطفا این مقاله را با دوستان و علاقه مندان که تمایل به موفقیت دارند به اشتراک بگذارید.

همچنین دوست داریم که از شما نکات، پیشنهادات و تجربیات ارزشمند خود را در خصوص این موضوع بشنویم بنابراین نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

سایر مقالات توصیه شده برای شما:

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید