رازهای جذب پول

رازهای جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : 4 , آبان , 1400 ۰ نظر ۱۹۸۳ بازدید

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

رازهای جذب پول چیست ؟

آیا به طور جدی نیاز به پول دارید؟

آیا تمام روش ها را برای کسب درآمد بیشتر امتحان کرده اید اما نتایج خوبی دریافت نکرده اید؟

آیا شما به شدت به دنبال فرمول جادویی برای کسب درامد و پول هستید؟

 

اگر اینطور است در این مقاله قصد داریم اسرار ساده کسب پول را با شما به اشتراک بگذاریم البته نه تنها اسرار ساده ای از کسب پول را با شما به اشتراک میگذاریم بلکه راهنمایی ها و ابزارهایی که کل پروسه را برای شما تسهیل می کنند، ارائه می دهیم، به شرط انکه شما به طور صریح به آنچه که در این مقاله توصیه می شود عمل کنید.

 

اسرار ساده کسب پول

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز اول : شروع کنید ، نترسید

یکی از قواعد مهم برای آشکار شدن پول، داشتن احساس خوب است این به نظر منطقی نیز ساده است زیرا داشتن احساس کمبود باعث می شود کمبودهای بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید و جهان با مسدود کردن جریان پول و فراوانی به سمت شما پاسخ احساس شما را می دهد.

برعکس این هم درست است هنگامی که شما با ایمان، اعتقاد و امید و احساس خوب به جهان نگاه می کنید، با دریافت فراوانی از منابع مورد انتظار و غیر منتظره پاداش می گیرید.

 

نکته: آیا تا به حال متوجه چگونگی رشد گیاهان شده اید؟ چقدر زود یک شاخه جدید از تنه درخت یا از شاخه بزرگتر بیرون می آید و در عرض چند ساعت یک برگ زیبا و نرم رشد میکند. نکته ای که وجود دارد این است که این درخت بزرگ از یک بذر کوچک به وجود آمده است و هیچ تلاش طاقت فرسایی و یا ناامیدی در این پروسه وجود نداشته است زیرا این اتفاق خیلی راحت و زیبا رخ میدهد.

 

حال از این قانون شما برای کسب پول استفاده میکنید ، درخواست خود را به طور منظم بدون احساسات بد ، شکایت ، مبارزه و ناامیدی به جهان ارسال کنید. برای داشتن ذهنی آرام و کنترل اضطراب، چند مقاله توصیه شده در زیر وجود دارد:

 

 

ریلکسیشن و خوشحالی

از بین بردن استرس و اضطراب

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز دوم : به جهان هستی بگویید چقدر پول نیاز دارید؟

ابتدا خودتان با خودتان صادق باشید و دقیق مشخص کنید که چقدر پول لازم دارید و سپس آن را به جهان اعلام کنید.

نکته: فرض کنید برای صرف شام به رستوران میروید. اگر دقیقا به پیشخدمت نگویید که دقیقا چه غذایی میخواهید پیشخدمت قادر نخواهد بود برای شما شام بیاورد حتی اگر شما از گرسنگی بمیرید. این ساده است زیرا او در مقابل شما ایستاده است و منتظر دریافت خواسته شماست.

از این رو، وضوح و دانستن خواسته تان بسیار مهم است.

 

 

رازهای جذب پول ، راز سوم : باور کنید که شما آن را دریافت می کنید

برای اینکار نیاز به برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود دارید. با جهت دادن به آن از احساس کمبود به احساس ثروت، ذهن ناخودآگاه شما را با سمت منبع پول، ایده های پول ساز، افرادی که می توانند به شما پول بدهند یا به شما آموزش می دهند که چگونه پول کسب کنید، هدایت میکند به عبارت دیگر، تغییر ذهنیت شما به شما فرصت هایی که همیشه نیاز داشتید را می دهد.

 

این مقالات میتوانند به شما کمک کنند:

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز چهارم : از آنچه که دارید سپاسگزار باشید

باید همیشه از هر پول، ثروت و رفاهی که حال حاظر در واقعیت فیزیکی خود دارید، سپاسگزاری کنید. این کلید نهایی برای گرفتن خواسته های بیشترتان از جهان است.

 

هرچه بیشتر از آنچه که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید، آینده بهتری از لحاظ مالی خواهید داشت افرادی که از پیشرفت حرفه خود سپاسگزار هستند، انها در حال رشد بیشتر و رسیدن به پول بیشتری هستند. قدردانی یک موضوع بسیار با اهمیت برای رسیدن به موفقیت است که معمولا نادیده گرفته میشود.

 

لطفا مراجعه کنید: مدیتیشن قدردانی

 

 

رازهای جذب پول ، راز پنجم : پول را دوست داشته باشید

بله پول چرک کف دست نیست باید به پول احترام بگذراید زیرا اکثر مردم فکر می کنند این یک تفکر شرم آور است که پول را دوست داشته باشیم .از انجایی که این افراد فکر میکنند بالاتر از هر گونه پول و ثروت و چیزهایی مادی هستند هیچ عشق و احترامی نسبت به پول ندارند بنابراین قانون جاذبه می گوید: “فرمان بردارم سروم” و پول از شما دور میشود زیرا وقتی کسی شما را دوست نداشته باشد شما نیز به سمت آن نمی روید.

بگذارید در این مورد برای مدتی فکر کنیم. آیا وقتی حقوق یا دست مزد خود را دریافت میکنید احساس خوبی ندارید، اگر شما به پول اهمیتی نمی دهید یا آن را دوست ندارید چرا پول باید به سمت شما بیاید؟  بنابراین خوب است که پول یا ثروت را دوست داشته باشید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز ششم : احترام به پول

دلار
برای ثروتمند شدن ابتدا باید پول را ارزشمند بدانید

 

در حالی که همه ما آرزو داریم و می خواهیم که پول زیادی در زندگی ما جریان داشته باشد، اما جایی در ذهنمان ،ارتباطات منفی نسبت به پول داریم و این باعث عدم هماهنگی در پیام های ارتعاشی ما به جهان می شود. تا زمانی که شما به پول بی احترامی می کنید، هرگز قادر به ثروتمند شدن نخواهید بود.

 

بهترین راه برای نشان دادن احترام عمیق به انرژی پول فعلیتان این است که اطمینان حاصل کنید که تمامی پول های موجود در کیف پولتان به درستی و مرتب از بزرگ به کوچک چیده شده اند. کیف پول خود را در جایی بلند و مرتب نگه دارید و هرگز پول یا کیف پولتان را در جیب نشیمن گاه خود نگذارید.

 

هنگامی که پول دریافت می کنید یا از کسی چک دریافت می کنید، آن را با احترام عمیق دریافت کنید به یاد داشته باشید که افراد ثروتمند همیشه احترام زیادی نسبت به پول قائل هستند آنها پول را به دخل یا کشو یا هرچیزی دیگری پرتاب نمی کنند و آنها از داشتن پول زیاد احساس خجالت نمی کنند.

 

 

لطفا بخوانید :

ذهن ناخوداگاه و ثروت

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

 

 

رازهای جذب پول ، راز هفتم : مناجات کردن

مناجات یکی از راه های تسلیم شدن به قدرت بالاتر یعنی خدا است. اجازه دهید دانشتان توسط هوش کیهانی بی نهایت و عالی هدایت شود. هیچ کس به تنهایی یا جمع همه انسان ها  باهوش تر، آموخته تر، تحصیل کرده تر از خدا نیست. بنابراین، با مناجات کردن به آرامی اجازه دهید جهان به شما مسیر درست را نشان دهد، درب ها و فرصت های مناسب ایجاد شده را ببینید و با انرژی و انگیزه ای دست به عمل بزنید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز هشتم : آرام باشید

آرام بودن این یکی از موثرترین و دوست داشتنی ترین توصیه هایی است که شما می توانید در زمانی که با چالش های بسیاری مواجه می شوید از آن استفاده کنید. به جای مبارزه برای حرکت رو به جلو و مدیریت همه چیز فقط خودتان باشید و در یک زمان یک چیز را مدیریت کنید و بقیه امور را به خداوند بسپارید همچنین این امر می تواند انرژی گرانبها شما برای انجام بهتر امور ذخیره کند.

 

با انرژی بیشتر شما بهتر تمرکز می کنید، در زمان حال زندگی می کنید و به ارتعاشات و تفکر خود با دعدم اطمینان از وضعیت مالی فعلی و آینده مالیتان آسیب نمی رساند. این یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مدیریت انرژی خود در طول فرایند آشکار کردن ثروت و مدیریت آن است.

 


امیدوارم از نکات ارائه شده در اینجا برای بهبود وضعیت مالی فعلی و آینده خود استفاده کنید. لطفا این مقاله را با دوستان و علاقه مندان که تمایل به موفقیت دارند به اشتراک بگذارید.

همچنین دوست داریم که از شما نکات، پیشنهادات و تجربیات ارزشمند خود را در خصوص این موضوع بشنویم بنابراین نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

سایر مقالات توصیه شده برای شما:


پول انرژی است ، چگونه انرژی پول را اطراف خود تقویت کنیم؟

پول و انرژی

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

 

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

 

زمانی که ما در حال رشد بوده ایم به من آموخته اند که به سختی می توان پول به دست آورد، اگر بخواهید ثروتمند باشید این یعنی اینکه شما بد یا خودخواه هستید، و مهم نیست که چقدر پول داشته باشید زیرا اتفاق بدی رخ می دهد و به سرعت آن را از دست می دهید و این دقیقا همان چیزی است که همه انسان ها در زندگی خود تجربه میکنند. افراد سخت کار می کنند و هر زمان که مقدار زیادی پول غیرمنتظره دریافت می کنند به همان سرعتی آن را از دست می دهند زیرا ناخوداگاه آنها اینگونه برنامه ریزی شده است.

 

بنابراین وقتی ذهنیت خود را با تکرار عبارت های تاکیدی تغییر دهید میتوانید باورهای پولی خود را تغییر دهید و رابطه خوبی با پول داشته باشید.

 

در طول روز عبارت های تاکیدی مانند عبارت های زیر را با خود زمزمه کنید:

  • من همیشه بیش از اندازه کافی دارم.
  • پول به راحتی به به دست من می رسد.
  • هر چه پول بیشتری به دست بیاورم به افراد بیشتری می توانم کمک کنم.

 

پول و انرژی

 

چگونه می‌توانید طرز فکر، احساس و رفتار خود را در مورد پول تغییر دهید؟

در ادامه این مطلب ۵ نکته وجود دارد که به شما کمک می کند نگرش خود را در مورد پول تغییر دهید و ارتعاش مقدار پولی که در حال حاضر دارید را تقویت کنید.

 

باورهای محدود کننده خود را در مورد پول را بشناسید

اولین قدم برای کسب ثروت و پول این است که بفهمید باورهای فعلی مالی شما چیست؟ اگر پول یک شخص بود، رابطه خود را با آن چگونه توصیف می کردید؟ وقتی در مورد پول صحبت می کنید چه احساسی دارید؟ پول را عامل خوشبختی میتوانید یا عامل بدبختی؟ دیگران در مورد افرادی که پول زیادی داشتند چه به شما گفتند؟ از نظر شما پول زیاد چقدر است؟

 

باورهای پولی جدید ایجاد کنید

اکنون که بینشی نسبت به باورهای پولی فعلی خود بدست آوردید، زمان آن رسیده است که یک نگرش جدید در مورد پول در ذهن خود ایجاد کنید. واقعا می خواهید چه چیزی در مورد پول را باور کنید؟ دوست دارید چه نوع رابطه ای با پول داشته باشید؟ شخصیت ثروتمندی که میخواهید باشید چقدر ثروتمند است و چگونه رفتاری دارد ؟

 

قدردانی را تمرین کنید

اگرچه ممکن است احساس کنید که در حال حاضر پول زیادی ندارید، اما سریع ترین راه برای ایجاد بیشتر پول این است که برای آنچه در حال حاضر دارید دارید سپاسگزار باشید. وقتی روی چیزهایی که ندارید تمرکز می کنید، چیز بیشتری خلق نمی کنید.

بنابراین به جای اینکه از پرداخت اجاره یا قبض وام مسکن ناامید باشید، به این فکر کنید که از پرداخت آن قبض چه چیزی به دست می آورید. سقفی امن بالای سرتان که در آن خاطرات زیبایی را با خانواده خود می سازید. یا برای قبض برق چطور؟ این هزینه برای اتو لباس های شما، تلویزیون، گرما و غیره استفاده می شود. بنابراین به جای چیزی که می دهید به چیزی که به دست می آورید فکر کنید.

 

بخشنده باشید

آیا می خواهید پول بیشتری داشته باشید یا ارتعاش پولی که دارید را تقویت کنید؟ با سخاوتمندی و بخشش شروع کنید. وقتی به دیگران می دهید، احساس خوبی درون شما ایجاد می شود، شما احساس فراوانی می کنید، و کائنات ده برابر آن را به شما برمیگرداند. شما می توانید پول خود را یا وقت خود را اهدا کنید – هر دو نوعی انرژی هستند و همیشه بازدهی مثبتی را در سرمایه شما ایجاد میکنند.

 

پول و انرژی

 

ثروت را تجسم کنید

تجسم ابزاری عالی برای ایجاد پول بیشتر و تقویت آنچه در حال حاضر دارید است. شما این کار را با بستن چشمان خود و تجسم چیزهایی که میخواهید به گونه ای که انگار قبلاً به اهداف خود رسیده اید انجام می دهید. حتی ورزشکاران المپیک مانند مایکل فیلیپس از تجسم استفاده میکنندد.

 

آنها خود را روی خط پایان، یا با جام طلا تصور می کنند، آنها تصور می کنند که وقتی قهرمان می شوند چه احساسی خواهند داشت، چه لباسی می پوشید، چه چیزی می شنوند و غیره.

 

با تکرار این کار ناخوداگاه شما راهی را پیدا خواهد کرد که این اتفاق را در زندگی واقعی شما ایجاد کند. پس شروع به این فکر کنید که پولی که قبلاً می خواستید را دارید، در این صورت چه حسی به شما می دهد، چگونه زندگی شما را تغییر می دهد.

 

در این صورتی که از این تمرینات استفاده کنید خواهید دید که فراوانی به زندگی شما وارد می شود.

 

چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید