رازهای جذب پول

رازهای جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , آبان , ۱۴۰۰ ۰ نظر ۲۴۹۶ بازدید

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

رازهای جذب پول چیست ؟

آیا به طور جدی نیاز به پول دارید؟

آیا تمام روش ها را برای کسب درآمد بیشتر امتحان کرده اید اما نتایج خوبی دریافت نکرده اید؟

آیا شما به شدت به دنبال فرمول جادویی برای کسب درامد و پول هستید؟

 

اگر اینطور است در این مقاله قصد داریم اسرار ساده کسب پول را با شما به اشتراک بگذاریم البته نه تنها اسرار ساده ای از کسب پول را با شما به اشتراک میگذاریم بلکه راهنمایی ها و ابزارهایی که کل پروسه را برای شما تسهیل می کنند، ارائه می دهیم، به شرط انکه شما به طور صریح به آنچه که در این مقاله توصیه می شود عمل کنید.

 

اسرار ساده کسب پول

کسب ثروت مربوط به تمام انرژی و ارتعاشاتی است که شما از خود ساطع میکنید زیرا تامین کننده یا ارائه دهنده پول، جهان هستی است که بینهایت فراوانی و ثروت دارد . پول رایج جهان هستی انرژی است و روش برقراری ارتباط با جهان هستی به وسیله فرکانس و ارتعاشات شماست.

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز اول : شروع کنید ، نترسید

یکی از قواعد مهم برای آشکار شدن پول، داشتن احساس خوب است این به نظر منطقی نیز ساده است زیرا داشتن احساس کمبود باعث می شود کمبودهای بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید و جهان با مسدود کردن جریان پول و فراوانی به سمت شما پاسخ احساس شما را می دهد.

برعکس این هم درست است هنگامی که شما با ایمان، اعتقاد و امید و احساس خوب به جهان نگاه می کنید، با دریافت فراوانی از منابع مورد انتظار و غیر منتظره پاداش می گیرید.

 

نکته: آیا تا به حال متوجه چگونگی رشد گیاهان شده اید؟ چقدر زود یک شاخه جدید از تنه درخت یا از شاخه بزرگتر بیرون می آید و در عرض چند ساعت یک برگ زیبا و نرم رشد میکند. نکته ای که وجود دارد این است که این درخت بزرگ از یک بذر کوچک به وجود آمده است و هیچ تلاش طاقت فرسایی و یا ناامیدی در این پروسه وجود نداشته است زیرا این اتفاق خیلی راحت و زیبا رخ میدهد.

 

حال از این قانون شما برای کسب پول استفاده میکنید ، درخواست خود را به طور منظم بدون احساسات بد ، شکایت ، مبارزه و ناامیدی به جهان ارسال کنید. برای داشتن ذهنی آرام و کنترل اضطراب، چند مقاله توصیه شده در زیر وجود دارد:

 

 

ریلکسیشن و خوشحالی

از بین بردن استرس و اضطراب

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز دوم : به جهان هستی بگویید چقدر پول نیاز دارید؟

ابتدا خودتان با خودتان صادق باشید و دقیق مشخص کنید که چقدر پول لازم دارید و سپس آن را به جهان اعلام کنید.

نکته: فرض کنید برای صرف شام به رستوران میروید. اگر دقیقا به پیشخدمت نگویید که دقیقا چه غذایی میخواهید پیشخدمت قادر نخواهد بود برای شما شام بیاورد حتی اگر شما از گرسنگی بمیرید. این ساده است زیرا او در مقابل شما ایستاده است و منتظر دریافت خواسته شماست.

از این رو، وضوح و دانستن خواسته تان بسیار مهم است.

 

 

رازهای جذب پول ، راز سوم : باور کنید که شما آن را دریافت می کنید

برای اینکار نیاز به برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود دارید. با جهت دادن به آن از احساس کمبود به احساس ثروت، ذهن ناخودآگاه شما را با سمت منبع پول، ایده های پول ساز، افرادی که می توانند به شما پول بدهند یا به شما آموزش می دهند که چگونه پول کسب کنید، هدایت میکند به عبارت دیگر، تغییر ذهنیت شما به شما فرصت هایی که همیشه نیاز داشتید را می دهد.

 

این مقالات میتوانند به شما کمک کنند:

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

سمینار رسیدن به اهداف با تکنولوژی

 

 

 

رازهای جذب پول ، راز چهارم : از آنچه که دارید سپاسگزار باشید

باید همیشه از هر پول، ثروت و رفاهی که حال حاظر در واقعیت فیزیکی خود دارید، سپاسگزاری کنید. این کلید نهایی برای گرفتن خواسته های بیشترتان از جهان است.

 

هرچه بیشتر از آنچه که در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید، آینده بهتری از لحاظ مالی خواهید داشت افرادی که از پیشرفت حرفه خود سپاسگزار هستند، انها در حال رشد بیشتر و رسیدن به پول بیشتری هستند. قدردانی یک موضوع بسیار با اهمیت برای رسیدن به موفقیت است که معمولا نادیده گرفته میشود.

 

لطفا مراجعه کنید: مدیتیشن قدردانی

 

 

رازهای جذب پول ، راز پنجم : پول را دوست داشته باشید

بله پول چرک کف دست نیست باید به پول احترام بگذراید زیرا اکثر مردم فکر می کنند این یک تفکر شرم آور است که پول را دوست داشته باشیم .از انجایی که این افراد فکر میکنند بالاتر از هر گونه پول و ثروت و چیزهایی مادی هستند هیچ عشق و احترامی نسبت به پول ندارند بنابراین قانون جاذبه می گوید: “فرمان بردارم سروم” و پول از شما دور میشود زیرا وقتی کسی شما را دوست نداشته باشد شما نیز به سمت آن نمی روید.

بگذارید در این مورد برای مدتی فکر کنیم. آیا وقتی حقوق یا دست مزد خود را دریافت میکنید احساس خوبی ندارید، اگر شما به پول اهمیتی نمی دهید یا آن را دوست ندارید چرا پول باید به سمت شما بیاید؟  بنابراین خوب است که پول یا ثروت را دوست داشته باشید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز ششم : احترام به پول

دلار
برای ثروتمند شدن ابتدا باید پول را ارزشمند بدانید

 

در حالی که همه ما آرزو داریم و می خواهیم که پول زیادی در زندگی ما جریان داشته باشد، اما جایی در ذهنمان ،ارتباطات منفی نسبت به پول داریم و این باعث عدم هماهنگی در پیام های ارتعاشی ما به جهان می شود. تا زمانی که شما به پول بی احترامی می کنید، هرگز قادر به ثروتمند شدن نخواهید بود.

 

بهترین راه برای نشان دادن احترام عمیق به انرژی پول فعلیتان این است که اطمینان حاصل کنید که تمامی پول های موجود در کیف پولتان به درستی و مرتب از بزرگ به کوچک چیده شده اند. کیف پول خود را در جایی بلند و مرتب نگه دارید و هرگز پول یا کیف پولتان را در جیب نشیمن گاه خود نگذارید.

 

هنگامی که پول دریافت می کنید یا از کسی چک دریافت می کنید، آن را با احترام عمیق دریافت کنید به یاد داشته باشید که افراد ثروتمند همیشه احترام زیادی نسبت به پول قائل هستند آنها پول را به دخل یا کشو یا هرچیزی دیگری پرتاب نمی کنند و آنها از داشتن پول زیاد احساس خجالت نمی کنند.

 

 

لطفا بخوانید :

ذهن ناخوداگاه و ثروت

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

 

 

رازهای جذب پول ، راز هفتم : مناجات کردن

مناجات یکی از راه های تسلیم شدن به قدرت بالاتر یعنی خدا است. اجازه دهید دانشتان توسط هوش کیهانی بی نهایت و عالی هدایت شود. هیچ کس به تنهایی یا جمع همه انسان ها  باهوش تر، آموخته تر، تحصیل کرده تر از خدا نیست. بنابراین، با مناجات کردن به آرامی اجازه دهید جهان به شما مسیر درست را نشان دهد، درب ها و فرصت های مناسب ایجاد شده را ببینید و با انرژی و انگیزه ای دست به عمل بزنید.

 

 

رازهای جذب پول ، راز هشتم : آرام باشید

آرام بودن این یکی از موثرترین و دوست داشتنی ترین توصیه هایی است که شما می توانید در زمانی که با چالش های بسیاری مواجه می شوید از آن استفاده کنید. به جای مبارزه برای حرکت رو به جلو و مدیریت همه چیز فقط خودتان باشید و در یک زمان یک چیز را مدیریت کنید و بقیه امور را به خداوند بسپارید همچنین این امر می تواند انرژی گرانبها شما برای انجام بهتر امور ذخیره کند.

 

با انرژی بیشتر شما بهتر تمرکز می کنید، در زمان حال زندگی می کنید و به ارتعاشات و تفکر خود با دعدم اطمینان از وضعیت مالی فعلی و آینده مالیتان آسیب نمی رساند. این یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مدیریت انرژی خود در طول فرایند آشکار کردن ثروت و مدیریت آن است.

 


امیدوارم از نکات ارائه شده در اینجا برای بهبود وضعیت مالی فعلی و آینده خود استفاده کنید. لطفا این مقاله را با دوستان و علاقه مندان که تمایل به موفقیت دارند به اشتراک بگذارید.

همچنین دوست داریم که از شما نکات، پیشنهادات و تجربیات ارزشمند خود را در خصوص این موضوع بشنویم بنابراین نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

سایر مقالات توصیه شده برای شما:


پول انرژی است ، چگونه انرژی پول را اطراف خود تقویت کنیم؟

پول و انرژی

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

 

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

 

زمانی که ما در حال رشد بوده ایم به من آموخته اند که به سختی می توان پول به دست آورد، اگر بخواهید ثروتمند باشید این یعنی اینکه شما بد یا خودخواه هستید، و مهم نیست که چقدر پول داشته باشید زیرا اتفاق بدی رخ می دهد و به سرعت آن را از دست می دهید و این دقیقا همان چیزی است که همه انسان ها در زندگی خود تجربه میکنند. افراد سخت کار می کنند و هر زمان که مقدار زیادی پول غیرمنتظره دریافت می کنند به همان سرعتی آن را از دست می دهند زیرا ناخوداگاه آنها اینگونه برنامه ریزی شده است.

 

بنابراین وقتی ذهنیت خود را با تکرار عبارت های تاکیدی تغییر دهید میتوانید باورهای پولی خود را تغییر دهید و رابطه خوبی با پول داشته باشید.

 

در طول روز عبارت های تاکیدی مانند عبارت های زیر را با خود زمزمه کنید:

  • من همیشه بیش از اندازه کافی دارم.
  • پول به راحتی به به دست من می رسد.
  • هر چه پول بیشتری به دست بیاورم به افراد بیشتری می توانم کمک کنم.

 

پول و انرژی

 

چگونه می‌توانید طرز فکر، احساس و رفتار خود را در مورد پول تغییر دهید؟

در ادامه این مطلب ۵ نکته وجود دارد که به شما کمک می کند نگرش خود را در مورد پول تغییر دهید و ارتعاش مقدار پولی که در حال حاضر دارید را تقویت کنید.

 

باورهای محدود کننده خود را در مورد پول را بشناسید

اولین قدم برای کسب ثروت و پول این است که بفهمید باورهای فعلی مالی شما چیست؟ اگر پول یک شخص بود، رابطه خود را با آن چگونه توصیف می کردید؟ وقتی در مورد پول صحبت می کنید چه احساسی دارید؟ پول را عامل خوشبختی میتوانید یا عامل بدبختی؟ دیگران در مورد افرادی که پول زیادی داشتند چه به شما گفتند؟ از نظر شما پول زیاد چقدر است؟

 

باورهای پولی جدید ایجاد کنید

اکنون که بینشی نسبت به باورهای پولی فعلی خود بدست آوردید، زمان آن رسیده است که یک نگرش جدید در مورد پول در ذهن خود ایجاد کنید. واقعا می خواهید چه چیزی در مورد پول را باور کنید؟ دوست دارید چه نوع رابطه ای با پول داشته باشید؟ شخصیت ثروتمندی که میخواهید باشید چقدر ثروتمند است و چگونه رفتاری دارد ؟

 

قدردانی را تمرین کنید

اگرچه ممکن است احساس کنید که در حال حاضر پول زیادی ندارید، اما سریع ترین راه برای ایجاد بیشتر پول این است که برای آنچه در حال حاضر دارید دارید سپاسگزار باشید. وقتی روی چیزهایی که ندارید تمرکز می کنید، چیز بیشتری خلق نمی کنید.

بنابراین به جای اینکه از پرداخت اجاره یا قبض وام مسکن ناامید باشید، به این فکر کنید که از پرداخت آن قبض چه چیزی به دست می آورید. سقفی امن بالای سرتان که در آن خاطرات زیبایی را با خانواده خود می سازید. یا برای قبض برق چطور؟ این هزینه برای اتو لباس های شما، تلویزیون، گرما و غیره استفاده می شود. بنابراین به جای چیزی که می دهید به چیزی که به دست می آورید فکر کنید.

 

بخشنده باشید

آیا می خواهید پول بیشتری داشته باشید یا ارتعاش پولی که دارید را تقویت کنید؟ با سخاوتمندی و بخشش شروع کنید. وقتی به دیگران می دهید، احساس خوبی درون شما ایجاد می شود، شما احساس فراوانی می کنید، و کائنات ده برابر آن را به شما برمیگرداند. شما می توانید پول خود را یا وقت خود را اهدا کنید – هر دو نوعی انرژی هستند و همیشه بازدهی مثبتی را در سرمایه شما ایجاد میکنند.

 

پول و انرژی

 

ثروت را تجسم کنید

تجسم ابزاری عالی برای ایجاد پول بیشتر و تقویت آنچه در حال حاضر دارید است. شما این کار را با بستن چشمان خود و تجسم چیزهایی که میخواهید به گونه ای که انگار قبلاً به اهداف خود رسیده اید انجام می دهید. حتی ورزشکاران المپیک مانند مایکل فیلیپس از تجسم استفاده میکنندد.

 

آنها خود را روی خط پایان، یا با جام طلا تصور می کنند، آنها تصور می کنند که وقتی قهرمان می شوند چه احساسی خواهند داشت، چه لباسی می پوشید، چه چیزی می شنوند و غیره.

 

با تکرار این کار ناخوداگاه شما راهی را پیدا خواهد کرد که این اتفاق را در زندگی واقعی شما ایجاد کند. پس شروع به این فکر کنید که پولی که قبلاً می خواستید را دارید، در این صورت چه حسی به شما می دهد، چگونه زندگی شما را تغییر می دهد.

 

در این صورتی که از این تمرینات استفاده کنید خواهید دید که فراوانی به زندگی شما وارد می شود.

 

چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید