چطور ماشین رویایی تان را بخرید؟

چطور ماشین رویایی تان را بخرید؟
چکیده این مطلب : انتشار : 4 , فروردین , 1397 ۶ نظر ۳۵۴۳ بازدید

فرایند جذب هر آنچه که می خواهید، از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و آروزی شما مراحل یکسانی دارد .

 

۵ مرحله برای خرید ماشین رویایی

پس انداز کردن برای خرید ماشین رویایتان به نظر غیر ممکن است اما پیروی کردن از ۵ مرحله زیر میتواند رویایی شما را به واقعیت زندگیتان تبدیل کند.

 

 

فرایند جذب هر آنچه که می خواهید، از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و آروزی شما مراحل یکسانی دارد .

به احتمال زیاد این جمله را شنیده اید که می گویند “به هر آنچه به آن توجه کنید آن را جذب می کنید”. این کلید اصلی است. قانون جاذبه همیشه و همه جا در حال جذب خواسته های شماست ، در هر مرحله ای از زندگی خود می تواند به آنچه که می خواهید برسید. این مهم است که درک کنید شما قبلا این زندگی که الان دارید را جذب کرده اید، اما شما این کار را ناخودآگاه انجام دادید. پیشنهاد می کنم از این قدرت باور نکردنی برای ایجاد زندگی که دوست داریم استفاده کنیم.

 

 

بدیهی است، وضعیت مالی هر فردی با فرد دیگر متفاوت است ، اما احتمالا همه ما دوست داریم یک ماشین خاص را داشته باشیم و آن را در پارکینگ خانه خودمان قرار دهیم در ادامه ۵ مرحله خرید ماشین رویایی را با هم میخوانیم :

 

 

 

۱: چه نوع ماشینی رو میخوای؟

اگر پاسخ دهید “هر ماشین مدل بالایی بود “، زمان خیلی زیادی برای جذب آن ماشین نامشخص نیازاست اما بهتر است واضح تر خواسته خود را به جهان هستی ارسال کنید چه نوع ماشینی، چه  مدلی و چه رنگی؟

 

 

 

۲:چرا آن ماشین را می خواهی؟ چه چیز این ماشین برای شما جذاب است ؟

تمام احساسات و تجربیات خودت در مورد این ماشین جدید لیست کنید. انجام این تمرین باعث می شود که با ماشین رویاییتان هم فرکانس شوید و احساساتان را برانگیزخته کنید.

ماشین رویایی تان را بخرید
فرایند جذب از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و اروزی شما مراحل یکسانی دارد

 

 

۳: همین الان ماشین رویایت را  تجسم کن

این مرحله بسیار مهم است . این مرحله توسط هر فرد موفقی انجام می شود. “تجسم”  توسط اکثر ورزشکاران حرفه ای المپیک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تجسم شما – توانایی تصور کردن آینده شما همانطور که میخواهید است – این کلید خلق اهداف است . اینشتین، یک مرد بسیار باهوش بود  که تخیل را مهمتر از دانش دانسته است. همه چیز با یک ایده آغاز می شود که با تصور شروع میشود.

 

هر روز بعد از بیداری قبل از خواب و بعداز ظهر رویاهای خود را تجسم کنید زیرا در این زمان این تخیلات می توانند به ناخوداگاه شما نفوذ کنند که باعث میشود رویاهای شما به سمت شما حرکت کنند.

 

 

 

 

 

۴: برای ارتباط برقرار کردن بیشتر از عکس استفاده کنید

برای جذب سریع خواسته های خود از تابلوی آرزوها میتوانید استفاده کنید که بسیاری از اساتید موفقیت از جمله تونی رابینز از این تکنیک استفاده میکند اساسا این دید واضح تری از اهداف شما به شما میدهد. این به همان اندازه که ساده است به همان اندازه برای خلق رویایی شما قدرتمند است. شما می توانید هر چیزی که در زندگی را می خواهید به تصویر بکشید.

 

 

 

۵: از خودتان بپرسید ” گام بعدی که من را به هدفم نزدیک تر میکند چیست ؟ “

این یک سوال بسیار مهمی است . بسیاری از مردم می پرسند “چگونه”. اما آیا فکر نمی کنید که اگر می دانستید که چگونه برای رسیدن به هدف خود حرکت کنید قبلا این کار را انجام میدادیدبدیهی است که شما نمی دانید چگونه  با توجه به اینکه “چگونه” ذهن شما را خاموش می کند و هرگونه راه حلی که میتواند به شما کمک کند را مسدود می کند .

بنابراین شما باید حرکت کنید تا مسیر چگونگی رسیدن به شما گفته شود نه اینکه چگونگی را بدانید و بعد حرکت کنید.

 

ماشین رویایی تان را بخرید
برای جذب سریع خواسته های خود از تابلوی آرزوها استفاده کنید

 

پرسیدن «چه کاری » انجام دهم این سوال ذهن شما را درگیر می کند. همیشه “کاری ” وجود دارد که می توانید انجام دهید.در مورد ماشین رویای ، به عنوان مثال برای شروع می توانید یک عکس از ماشینی که می خواهید بگیرد یا به وب سایتی که در این مورد است بخوانید.

می توانید به یک بنگاه ماشین بروید و از نزدیک آن ماشین را ببینید یا می توانید با نشستن داخل ماشین از کسی درخواست کنید از شما عکس بگیرید زیرا یک تصویر از هدف شما تاثیر زیادی بر ذهن ناخودآگاه شما می گذارد.

 

 

 

 

دانلود فایل صوتی جذب ماشین رویایی

 1. ۰

  بسیار مطلب زیبا و کاربردی بود مخصوصا این جمله رو باید با طلا نوشت :
  بسیاری از مردم می پرسند “چگونه”. اما آیا فکر نمی کنید که اگر می دانستید که چگونه برای رسیدن به هدف خود حرکت کنید قبلا این کار را انجام میدادید

 2. ۰

  سلام من تا الان دوبار محصوله مغناطیس ثروت رو گوش کردم، نمیدونم تلقینه یا تاثیر همین صوت ولى تا به رویاهام یا ماشین مورد علاقم فکر میکنم دلم ههههررى میریزه، احساس هم فرکانس شدن و دارم حس میکنم، مطمعنم که جواب میگیرم، از پشتیبان عزیز کمال تشکر را دارم🙏

 3. ۱

  در این زمان که همه برای اطلاعات مفید دادن تقاضای پول دارند قرار دادن این گونه مقالات از طرف این سایت کاری عجیب و در عین حال نوع دوستی است . افرین بر شما و افکار تون.🤗🤩

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید