چطور ماشین رویایی تان را بخرید؟

چطور ماشین رویایی تان را بخرید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , فروردین , ۱۳۹۷ ۶ نظر ۴۰۷۱ بازدید

فرایند جذب هر آنچه که می خواهید، از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و آروزی شما مراحل یکسانی دارد .

 

۵ مرحله برای خرید ماشین رویایی

پس انداز کردن برای خرید ماشین رویایتان به نظر غیر ممکن است اما پیروی کردن از ۵ مرحله زیر میتواند رویایی شما را به واقعیت زندگیتان تبدیل کند.

 

 

فرایند جذب هر آنچه که می خواهید، از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و آروزی شما مراحل یکسانی دارد .

به احتمال زیاد این جمله را شنیده اید که می گویند “به هر آنچه به آن توجه کنید آن را جذب می کنید”. این کلید اصلی است. قانون جاذبه همیشه و همه جا در حال جذب خواسته های شماست ، در هر مرحله ای از زندگی خود می تواند به آنچه که می خواهید برسید. این مهم است که درک کنید شما قبلا این زندگی که الان دارید را جذب کرده اید، اما شما این کار را ناخودآگاه انجام دادید. پیشنهاد می کنم از این قدرت باور نکردنی برای ایجاد زندگی که دوست داریم استفاده کنیم.

 

 

بدیهی است، وضعیت مالی هر فردی با فرد دیگر متفاوت است ، اما احتمالا همه ما دوست داریم یک ماشین خاص را داشته باشیم و آن را در پارکینگ خانه خودمان قرار دهیم در ادامه ۵ مرحله خرید ماشین رویایی را با هم میخوانیم :

 

 

 

۱: چه نوع ماشینی رو میخوای؟

اگر پاسخ دهید “هر ماشین مدل بالایی بود “، زمان خیلی زیادی برای جذب آن ماشین نامشخص نیازاست اما بهتر است واضح تر خواسته خود را به جهان هستی ارسال کنید چه نوع ماشینی، چه  مدلی و چه رنگی؟

 

 

 

۲:چرا آن ماشین را می خواهی؟ چه چیز این ماشین برای شما جذاب است ؟

تمام احساسات و تجربیات خودت در مورد این ماشین جدید لیست کنید. انجام این تمرین باعث می شود که با ماشین رویاییتان هم فرکانس شوید و احساساتان را برانگیزخته کنید.

ماشین رویایی تان را بخرید
فرایند جذب از جمله ماشین، خانه ، روابط یا شغل رویایی،. صرف نظر از هدف و اروزی شما مراحل یکسانی دارد

 

 

۳: همین الان ماشین رویایت را  تجسم کن

این مرحله بسیار مهم است . این مرحله توسط هر فرد موفقی انجام می شود. “تجسم”  توسط اکثر ورزشکاران حرفه ای المپیک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تجسم شما – توانایی تصور کردن آینده شما همانطور که میخواهید است – این کلید خلق اهداف است . اینشتین، یک مرد بسیار باهوش بود  که تخیل را مهمتر از دانش دانسته است. همه چیز با یک ایده آغاز می شود که با تصور شروع میشود.

 

هر روز بعد از بیداری قبل از خواب و بعداز ظهر رویاهای خود را تجسم کنید زیرا در این زمان این تخیلات می توانند به ناخوداگاه شما نفوذ کنند که باعث میشود رویاهای شما به سمت شما حرکت کنند.

 

 

 

 

 

۴: برای ارتباط برقرار کردن بیشتر از عکس استفاده کنید

برای جذب سریع خواسته های خود از تابلوی آرزوها میتوانید استفاده کنید که بسیاری از اساتید موفقیت از جمله تونی رابینز از این تکنیک استفاده میکند اساسا این دید واضح تری از اهداف شما به شما میدهد. این به همان اندازه که ساده است به همان اندازه برای خلق رویایی شما قدرتمند است. شما می توانید هر چیزی که در زندگی را می خواهید به تصویر بکشید.

 

 

 

۵: از خودتان بپرسید ” گام بعدی که من را به هدفم نزدیک تر میکند چیست ؟ “

این یک سوال بسیار مهمی است . بسیاری از مردم می پرسند “چگونه”. اما آیا فکر نمی کنید که اگر می دانستید که چگونه برای رسیدن به هدف خود حرکت کنید قبلا این کار را انجام میدادیدبدیهی است که شما نمی دانید چگونه  با توجه به اینکه “چگونه” ذهن شما را خاموش می کند و هرگونه راه حلی که میتواند به شما کمک کند را مسدود می کند .

بنابراین شما باید حرکت کنید تا مسیر چگونگی رسیدن به شما گفته شود نه اینکه چگونگی را بدانید و بعد حرکت کنید.

 

ماشین رویایی تان را بخرید
برای جذب سریع خواسته های خود از تابلوی آرزوها استفاده کنید

 

پرسیدن «چه کاری » انجام دهم این سوال ذهن شما را درگیر می کند. همیشه “کاری ” وجود دارد که می توانید انجام دهید.در مورد ماشین رویای ، به عنوان مثال برای شروع می توانید یک عکس از ماشینی که می خواهید بگیرد یا به وب سایتی که در این مورد است بخوانید.

می توانید به یک بنگاه ماشین بروید و از نزدیک آن ماشین را ببینید یا می توانید با نشستن داخل ماشین از کسی درخواست کنید از شما عکس بگیرید زیرا یک تصویر از هدف شما تاثیر زیادی بر ذهن ناخودآگاه شما می گذارد.

 

 

 

 

دانلود فایل صوتی جذب ماشین رویایی

 1. ۰

  بسیار مطلب زیبا و کاربردی بود مخصوصا این جمله رو باید با طلا نوشت :
  بسیاری از مردم می پرسند “چگونه”. اما آیا فکر نمی کنید که اگر می دانستید که چگونه برای رسیدن به هدف خود حرکت کنید قبلا این کار را انجام میدادید

 2. ۰

  سلام من تا الان دوبار محصوله مغناطیس ثروت رو گوش کردم، نمیدونم تلقینه یا تاثیر همین صوت ولى تا به رویاهام یا ماشین مورد علاقم فکر میکنم دلم ههههررى میریزه، احساس هم فرکانس شدن و دارم حس میکنم، مطمعنم که جواب میگیرم، از پشتیبان عزیز کمال تشکر را دارم🙏

 3. ۱

  در این زمان که همه برای اطلاعات مفید دادن تقاضای پول دارند قرار دادن این گونه مقالات از طرف این سایت کاری عجیب و در عین حال نوع دوستی است . افرین بر شما و افکار تون.🤗🤩

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید