چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , آذر , ۱۴۰۰ ۱۷ نظر ۱۶۱۰۷ بازدید زمان مطالعه ۸۸ دقیقه پادکست به زودی

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

رابطه بین انرژی و پول چیست ؟ چاکراها مبحث مهمی در موفقیت است که با فعال کردن چاکراها جریان انرژی در زندگی شما به حرکت در می آید.

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

 

آیا در حال تلاش برای بدست آوردن پول بیشتر هستید ؟ آیا سخت است بتوانی خودت را ثروتمند تصور کنی ؟ آیا میتونی هر زمان به پول نیازی داری به راحتی اون رو بدست بیاری ؟ آیا چون نمیتونی پول بدست بیاری از صحبت کردن در مورد پول صرف نظر میکنی ؟

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
جهان بازتاب درون شماست

 

داشتن پول بیشتر ، راحتر از چیزی است که فکر میکنید مگر اینکه باور داشته باشید با این اقتصاد برای بدست آوردن پول باید سخت کار کنید. بیاد داشته باشید دنیایی بیرون شما بازتابی از دنیایی درون شماست به هر چیز باور داشته باشید جهان همان را برای شما تایید میکند.

 

 

 

بنابراین اجازه دهید چند مورد مهم دنیایی درونی را بررسی کنیم که احتمالا شما آنها را نمیدانید:

علم ثابت کرده است که شما فقط در دنیایی زیر پوست خود نیستید بلکه میدان مغناطیسی در اطراف بدن شما وجود دارد که به اندازه بدن شما مهم است. درست مثل کشش گرانشی زمین که بر همه چیز اثر میگذارد میدان انرژی شما نیز قدرت تاثیر گذاری بر زندگی شما را دارد.

 

این میدان پر انرژی در اطراف بدن ، شما را با سیستم انرژی داخلی بدن شما متصل میکند و اشتباه بزرگی که مرتکب میشویم این است که چون این میدان انرژی نامرئی را نمیبینیم آن را نادیده میگیریم.

 

 

چاکراها و پول
چاکراهای فعال

 

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

 

 

در اینجا هفت راه نشان داده شده است که باعث میشود جریان پول به سمت شما مسدود شود. سپس توضیح خواهیم داد چاکراهای سالم برای ارتعاش پول زیاد چگونه کار میکنند . این سدها در واقع در جایی از بدن شما ساکن شده اند که میتواند این انرژی را از بین ببرد و در نهایت یاد میگرید چطور با فعال کردن چاکراها ثروت و فراوانی را در زندگی خود خلق کنید.

 

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
هفت چاکرای بدن – رابطه بین چاکراها و پول

 

۱: هنگامی که شما احساس اضطراب و استرس در مورد پول میکنید:

این نشان می دهد از چاکرا ریشه که در پایین ستون فقرات شما قرار دارد مسدود شده است اگر شما پول کافی نداشته باشید، یک سد در اینجا باعث می شود شما احساس امنیت نکنید. هنگامی که این چاکرا بیش از حد بسته باشد شما انرژی پول را مسدود میکنید که در این حالت شما به طور مداوم با هزینه ها ، قبض ها یا نگرانی در مورد نداشتن پول کافی مواجه میشوید و اگر مقدار پول شما کم شود شما احساس پوچی و بدبختی میکنید.

 

سلامتی چاکرای ریشه امنیت و فراونی زمین را درون ما ایجاد میکند . در حالت طبیعی سیاره ما پر از فراوانی است. پرنده برای پیدا کردن کرم بعدی خود نگران نیست و درختان هرگز نگران جوانه زدن نیستند .مردمان بومی که در هماهنگی با طبیعت زندگی میکنند هرگز نگران کمبود منابع نیستند. این چاکرا اصلی روی همه چاکرای ها بالای خود تاثیر میگذراد .زمانی که شما ریشه صحیحی داشته باشید انرژی آزادانه جریان پیدا میکند و زندگی ما پر از جریان ثروت و نعمت میشود و شما به وضوح احساس امنیت میکنید.

 

 

 

 

۲: اگر شما لحظات سختی را برای خلق اهدافتان دارید چاکرای دوم یا ششم چاکرای خلاقیت شما مسدود شده است:

این مرکز انرژی بین شکم و قفسه سینه شماست و این جا جایی است که شما خلاقیت خود را به چیزهای فیزیکی تبدیل میکنید. این جا نیز جایی برای پردازش احساسات مختلف در مورد پول نیز میباشد. بنابراین زمانی که شما در حال ارتعاش انرژی پایین مثل خشم و یا غم و اندوه در مورد پول باشید، این احساسات در این چاکرا یافت می شود.

 

 

 

۳: زمانی که شما با تلاش های زیاد، فشار اضافی و کار سخت برای آشکار کردن پول هستید اما موفق نمیشوید:

این نشانه این است که چاکرا سوم شما و یا خورشیدی شما مسدود شده است. در واقع این درست نیست که سخت کار کردن تنها راهی برای ایجاد کردن پول است. با این حال، بیشتر افراد با این باور رشد کرده اند، بنابراین ممکن است این دیدگاه برای پذیرفتن چالش برانگیز باشد. این چاکرا جایی است که انرژی تبدیل به عمل میشود. این چاکرا چاکرای قدرت نامیده می شود زیرا باعث ایجاد قدرت می شود با این حال، بدست آوردن پول می تواند بدون درد و بدون تلاش اضافی باشد اما شما هنوز نیاز به برنامه ریزی و انجام اقدامات جدید دارید .

 

به نظر می رسد چاکرای سوم سالم به صورت جادویی اتفاقای را ایجاد میکند مثلا افرادی که به شما پولی بدهکارند ممکن است ناگهان آن پول را برگردانند و یا شاید فرصت های غیر منتظره ای برای ایجاد کردن پول پیدا کنید.

 

 

 

۴: هنگامی که عمیقا احساس می کنید سزاوار پول نیستید، حتی با فکر کردن داشتن مقدار زیادی پول احساس گناه می کنید:

شرط میبندم که چاکرای چهارم یا چاکرای قلب شما مسدود شده است. این انرژی درست در وسط سینه شما قرار دارد. اگر فردی هستید که به طور مداوم خودتان را سرزنش میکنید و احساس غم یا یک بازنده را می کند، باید بدانید که با ایجاد کردن یک جریان سالم انرژی در اینجا می توان آن را به راحتی درمان کرد.

 

یک قلب سالم / چاکرا چهارم احساس شایستگی داشتن پول زیاد را ایجاد می کند. شما فرصت های بیشتر ایجاد کردن پول برای افراد دیگر را تائید خواهید کرد زیرا شما پول بیشتری با افرادی که به شما کمک کرده اند بدست آوریده آید. شما قادر خواهید بود احساس کنید که چطور فراوانی شما را احاطه کرده است و چه احساس خوبی دارید شما همچنین افرادی که ثروتمند هستند را تحسین می کنید. از آنجایی که شما با پول مانند یک عاشق رفتار می کنید، به آن توجه زیادی می کنید و مراقبت های خاصی را به آن میدهید، آن را دوست دارد آن نیز در اطراف شما به وفور یافت میشود.

 

 

 

 

۵: آیا زمانی که در مورد پول صحبت میشود سنگر میگیرید؟

آیا از پرداخت پولی که به شما قرض داده شده است اجتناب میکنید؟

آیا زمانی که میخواهید به مشتری قیمت خود را بگویید عضلاتتان منقبض میشود؟

اگر این چنین است این نشان دهنده این است که چاکرای گلو شما مسدود شده است.

یک چاکرای پنجم سالم به راحتی میتواند قیمت و حقیقت شخصی خود را در رابطه با پول بیان کنید.

 

 

 

 

۶: آیا زمان تجسم کردن پول بیشتر ، خرید کردن ، که کمک کردن به دیگران با پولی که در بانک سرمایه گذرای کرده اید برای شما دشوار است؟

اگر اینطور است این مربوط به چاکرای ششم یا چشم سوم شما است . شایع ترین دلیل مسدود شدن این چاکرا این است که شما سعی می کنید جهان را از طریق باور ها و اعتقادات دیگران ببینید. تلاش برای ندیدن حقیقت و ایده های خود که باعث گیجی و اشتباه کردن شما میشود.شما نمی توانید در حالت سردرگمی به وضوح ببینید. زمانی که شما در حالت سردرگمی باشید به وضوح نمیتوانید موقعیت ها را ببینید.

 

چاکرای چشم سوم چاکرای احترام به پول و توانایی تجسم کردن خودتان با داشتن پول زیاد، خرج کردن عاقلانه آن ، و راه هایی که میتواند به دیگران کمک کنند است و این به شما کمک میکند رابطه خود را با پول بهبود بخشید.

 

 

 

۷: آیا تا به حال احساس کرده اید قبل از اینکه پولی را بدست آورید باید مورد ستایش و تحسین دیگران قرار گیرید:

اگر این طور است این مربوط به چاکرای هفتم شما یا چاکرای تاج که در بالای سر شما قرار دارد است .احساس یک برده بودن که دیگران باید شما را کنترل کنند .

چاکرای تاج سالم به شما کمک میکند همان مقدار پولی که نیاز دارید را ایجاد کنید و بدانید چطور آن را خرج کنید .

 

 

 

چرا این چاکرا ها مسدود میشوند؟

زمانی که شما بزرگ شده اید یادگرفتید که باورهای مختلفی را در مورد پول داشته باشید همچنین اتفاقاتی را دیده اید که منجر به نتیجه گیری در مورد پول شده است .برخی بر این باورند که پول ریشه همه بدی هاست یا رایج ترین باور مخرب این است که باید برای پول سخت کار کنید .اگر والدین شما حسادت میکردند یا با افرادی که پول زیادی داشته اند اعتماد نداشته اند ممکن است شما نیز قبول کنید که افراد پولدار مورد اعتماد نیستند و همانطور که بزرگتر میشوید این حقیقت بیشتر با شما هماهنک میشود و این برنامه ریزی ها باعث سردرگمی و اضطراب میشوند و با این اعتقادات ممکن نیست بتوانید پول بیشتری را بدست آورید شما نمیتوانید افراد پولدار را مورد قضاوت قرار دهید و توقع داشته باشید خودتان پولدار شوید .

 

 

آیا فعال کردن چاکراها ممکن است ؟

چطور میتوانم این موانع را از بین ببرم؟

در این سایت البوم هایی طراحی شده است که میتواند میزان ثروت ذهنی شما را افزایش دهد.

این البوم ها به شما کمک میکند چاکرای خود را برای حرکت انرژی پول باز کنید و این جریان پول در تمامی چاکرای ها شما جریان پیدا میکند بنابراین شما میتوانید احساس داشتن پول بیشتری بکنید.

شما قادر خواهید بود زندگی ثروتمندانه که رویای شما بود را تجسم کنید. زمانی که در مورد پول صحبت میکنید احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید و کمکم برای داشتن پول بیشتر اقدام میکنید و از داشتن پول زیاد احساس امنیت میکنید.

 

اگر هنور تمایل ندارید که بپذیرید این میتواند آسان باشد زمانی که مدیتیشن میکنید به چاکرای خورشیدی خود توجه کنید زیرا کار سخت و مبارزه برای زنده ماندن در این چاکرا قرار دارد .

 

اما اگر واقعا جدی هستید که ثروت، فراوانی و مسائل مربوط به پول را به سطح های بالاتر برسانید، در این سایت برای تمامی چاکرا ها البوم های مجزایی تولید شده است که با فعال کردن چاکراها به شما کمک کند موانع جریان انرژی را از بین ببرید.

 

 

 

فعال کردن چاکراها

این یک تصمیم ساده برای ایجاد تغییر در زندگی شما است.


چاکراها را چطور فعال کنیم؟

دانلود ویدئو

 


پول و ثروت : چگونه باورهای مخرب پول و ثروت را حذف کنیم؟

“هر آنچه را که در ضمیر ناخودآگاه خود بکاریم و با تکرار و احساسات آن را تغذیه کنیم ، روزی به واقعیت تبدیل می شود”

 

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

 

 

فراوانی واقعی یک کار درونی است

فراوانی با احساس فراوانی شروع می شود. هر فکری که ما درباره پول می کنیم منجر به ایجاد احساسی درون ما می شود و این احساس انرژی ایجاد می کند. این انرژی یا از درآمد ما پشتیبانی می کند یا به آن آسیب می زند.

اگر می خواهیم از انرژی خود برای کسب درآمد بیشتر و داشتن آزادی مالی استفاده کنیم ، پس باید عقاید و باورهای مخرب خود درباره پول را پاکسازی کنیم.

همانطور باورها و طرز فکر خود را در مورد پول تغییر میدهیم ،موانع فراوانی و جذب آزادی مالی را از بین می بریم.

اولین قدم برای پاکسازی سدهای مالی آگاهی از آنهاست. ما قبل از اینکه بتوانیم آن را تغییر دهیم باید آنها را ببینیم.

 

 

۳ باورهای قدرتمند مخرب فراوانی و پول

هنگام جذب فراوانی ، چند سد بزرگ وجود دارد. ممکن است یکی از این باورها واقعاً در مورد شما صدق کند، اما احتمالاً هر سه مورد را در خود ببینید.

 

سد شماره ۱: ذهنیت کمبود

اولین سد بزرگ فراوانی ما ذهنیت فقدان فراوانی است. ممکن است باور داشته باشید که هرگز به اندازه کافی برای همه وجود ندارد، هرگز به اندازه کافی به همه نخواهید رسید یا کمبود در جهان وجود دارد.

 

 افرادی که در این فقدان ذهنی هستند ، باور دارند که هرگز به فراوانی دست نخواهند یافت. آنها دائماً در تلاشند تا احساس امنیت کنند. به عنوان مثال همیشه محافظه کارانه هزینه میکنند و یا در جایی استخدام می شوند.

 اگر سیستم اعتقادی کمبود دارید روی آن کار کنید، بدون قضاوت ذهنیت کمبود را بررسی کنید.

 

 

سد شماره ۲: باور اینکه داشتن پول باعث می شود شما بهتر یا کمتر از دیگران شوید.

این دومین سد مهم یک سیستم اعتقادی است که داشتن مقدار مشخصی پول باعث می شود شما از دیگران بهتر یا کمتر شوید.

این باور از چند طریق خود را نشان می دهد. ممکن است باور داشته باشید که وقتی پول زیادی دارید به نوعی از دیگران برتر هستید ، مثلاً باهوش تر هستید یا نیاز است بیشتر کار می کنید.

 

همچنین ممکن است از داشتن پول زیاد ترس داشته باشید زیرا این پول را با ویژگی های منفی مرتبط می کنید. ممکن است شما داستان یا خاطره ای داشته باشید که می گوید: “من نمی خواهم آنگونه دیده شوم.” “مانند فیلم هایی که ثروتمندان را انسان های بد نشان میدهند”. افرادی که به پول اهمیت می دهند اگر مبلغ مشخصی نداشته باشند خود را کم ارزش می دانند و کسانی که پول زیادی دارند نمی توانند از آن لذت ببرند زیرا ترس از دست دادن آن را دارند.

 

 

سد شماره ۳: اعتقاد به اینکه پول برای تفریح کافی نیست

افراد مبتلا به این سد معتقدند که ظرفیت کسب درآمد آنها محدودیتی دارد یا این امر بستگی به دنیای خارج آنها دارد.

 این سیستم اعتقادی جهان را به صورت جمع صفر می بیند: اگر یک نفر بیشتر داشته باشد ، شخص دیگر باید کمتر داشته باشد، فقط تعدادی از مردم می توانند ثروتمند باشند.

این اعتقاد که پول برای تفریح کافی نیست با توجه به آنچه در جهان پیرامون شما اتفاق می افتد تعیین می شود، زیرا به خود می گویید میزان درامد و ثروت شما به چیزی خارج از خود شما بستگی دارد.

 

 

 

۵  راه جذب فراوانی

حال که از وجود این سدها آگاه هستید ، چگونه آنها را تغییر دهید؟ در ادامه چند راه کار مهم برای بهبود ذهنیت پول و جذب فراوانی آورده شده است.

 

۱: شاهد سدهای ذهنی خود باشید و روی آنها تجدید نظر کنید

با خودتان صادق باشید ذهنیت کمبود شما چیست؟ وقتی امنیت مالی دارید احساس شما نسبت به امنیت مالی بهتراست یا بدتر؟

 

شروع به فکر کردن کنید. در طول روز به افکار و انرژی خود و همچنین رفتار خود در مورد پول توجه کنید.

 

وقتی متوجه این افکار ترسناک پیرامون پول شدید ، با تمرین و انتخاب مجدد ، تغییر در دیدگاه خود در مورد پول ایجاد کنید و بلافاصله خود را بخاطر داشتن چنین افکار مخربی ببخشید و سپس آگاهانه تصمیم بگیرید که متفاوت فکر کنید.

 

 

تمرکز خود را بر روی فراوانی بگذارید

در اینجا مثالی است. شاید خود را در حالی که به پنجره بوتیک خیره شده اید و فکر می کند ، “کاش می توانستم آن جفت چکمه عالی را داشته باشم” ببینید.

این فکر را بلافاصله ببخشید و سپس فکر جدیدی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، “من از فنجان قهوه ای که می نوشم سپاسگزارم”

 

این تغییر ساده انرژی شما را هدایت می کند و قدردانی و مثبت بودن شما را تقویت می کند. در یک لحظه به یاد می آورید که واقعاً فراوانی زیادی در اطراف خود دارید زیرا می دانید که بیش از هر چیز ، فراوانی واقعی یک احساس است.

 

هنگامی که شما نیاز به کمبود را برطرف می کنید و در عوض به دنبال فراوانی می گردید ، فراوانی تبدیل به آنچه می بینید می شود. فراوانی واقعی شما با سیستم اعتقادی شما شروع می شود ، بنابراین انتخاب کنید که از دریچه عشق دنیای خود را ببینید.

 

فکری را انتخاب کنید که احساس بهتری درون شما ایجاد کند. با فکر کردن ، خود را از این ذهنیت فقدان خارج کنید. ساده به نظر می رسد و همینطور است، سادگی این روش ها همان چیزی است که به ما کمک می کند تغییرات طولانی مدت ایجاد کنیم.

 

 

۲: به پول احترام بگذارید

اگر احساس می کنید از نظر مالی مشکل دارید ، آیا فکر میکنید به نوعی به پول بی احترامی می کنید؟ مشکلات مالی شما از یک سد انرژی ناشی می شود.

به یاد داشته باشید ، انرژی همه چیز است ، حتی در کیف پول شما. انرژی پول است ، بنابراین به خاطر امور مالی و اقتصادی خود ، کیف پول خود را مرتب کنید ، پول های خود را صاف درون کیف بگذارید و با انرژی فراوانی ارتباط ایجاد کنید.

 

اگر کیف پول شما کهنه شده است یا بیش از حد پر شده است (یا اگر آن را دوست ندارید) ، آن را تعمیر کرده یا کیف جدیدی تهیه کنید. کیف پول جدید و تمیز شما نه تنها از نظر انرژی شما را پشتیبانی می کند ، بلکه بیانیه ای را به جهانیان ارائه می دهد که آماده دریافت پول هستید.

 

 

۳: برای دیگران بیشتر بخواهید

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران باعث می شود ما انرژی فراوانی از خود ساتع کنیم ، زیرا احساس بیشتر خواستن برای دیگران فراوانی را به سمت خود ما جذب می کند. آرزوی بیشتر خواستن برای دیگران توانایی دریافت شما را گسترش می دهد و این احساس فراوانی به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید جذب کنید.

 

وقتی واقعاً می خواهید دیگران زیاد داشته باشند ، جهان به نوعی به این احساس پاسخ می دهد.

 

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران مستلزم این است که ما خود را با دیگران مقایسه نکنیم. وقتی خود را با دیگران مقایسه می کنیم ، به ذهنیت کمبود میرسیم و ذهن به این احساس علاقه پیدا می کند که این علاقه عشق کافی در جهان برای حمایت از ما را ایجاد نمی کند.

 

اگر کسی خواسته شما را داشته باشد ، به این معنی نیست که برای شما نمی تواند آن خواسته ایجاد شود. در حقیقت ، این برعکس است، حسادت شما بازتاب آرزوی عمیق شماست. حتی اگر خودخواهی شما را متقاعد کرده باشد که کمبود وجود دارد اما خود برتر شما حقیقت را می داند که جهان پر از فراوانی است.

 

حسادت خود را به فرصتی تبدیل کنید تا آنچه را که واقعاً می خواهید برای جهان واضح کنید. باید معتقد باشیم هرچه دیگران آن چیزی که ما می خواهیم را دارند و آن را بیشتر را ببینیم ، این به این معنی است که نزدیک به جذب آن خواسته شده ایم. با این دیدگاه که افرادی که آنچه را که شما می خواهید دارند را به عنوان بازتابی از آنچه در آینده قرار است برای شما رخ دهد ببینید.

 

 

 

۴: بازی فراوانی را تمرین کنید

استر هیکس یک تمرین عالی دارد که به ما کمک می کند مقاومت خود را در مقابل پول آزاد کنیم تا بتوانیم انرژی فراوانی را با انرژی کمبود جایگزین کنیم. به این بازی ، بازی فراوانی گفته می شود.

 

بازی فراوانی چطور کار میکند؟

بازی فراوانی یک عمل ذهنی برای دریافت چک پول از جهان است. هر روز مبلغ دریافتی را دو برابر می کنید. این شما را در احساس قدرتمند فراوانی قرار می دهد.

هر روز ، با قبول این چک جدید از سوی جهان ، باید هر درصد آن را خرج کنید. می توانید آن را برای غذا ، لباس ، اتومبیل هزینه کنید. می توانید آن را برای هر آنچه که می خواهید داشته باشید خرج کنید.

 

به نظر آسان می رسد ، اما اگر هزینه پول به هر طریقی آن هم به صورت ذهنی برای شما مشکل باشد ، تعجب خواهید کرد که گسترش تخیل شما چقدر می تواند چالش برانگیز باشد.

 

این قسمت بسیار مهمی از بازی است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید اعتقادات محدود کننده خود را در مورد پول را شناسایی کنید، بنابراین داشتن یک مقدار نامحدود پول احساس واقعی از داشتن پول نامحدود را ایجاد میکند.

می توانید با هر مبلغی که می خواهید شروع کنید ، اما توصیه می کنیم در شروع کار از کم شروع کنید . با دریافت یک چک با قیمت ۱ میلیون تومان در روز شروع کنید. سپس تمام این یک میلیون تومان را به طور ذهنی تا پایان روز هزینه کنید.

 

هر چیزی را که خریداری می کنید با هزینه تقریبی لیست کنید. روز بعد ، یک چک مجازی به مبلغ ۲ میلیون تومان از جهان هستی دریافت می کنید. باز هم ، باید همه آن را خرج کنید. روز بعد ، شما یک چک  ۳ میلیون تومانی دریافت می کنید ، و سپس یک چک ۴ میلیون تومانی ، الی آخر…

 

چاکراها و پول

 

بازی فراوانی : قانون شماره ۱

نمی توانید پول خود را به شخصی هدیه دهید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند تولد باشد. این بدان دلیل است که ما می خواهیم بدانیم که فراوانی نامحدود در دسترس همه افراد در جهان است.

 

اگر در حال دادن چک به کسی هستید ، این تفکر را نشان میدهد که آنها نمی توانند در موضع فراوانی قرار بگیرند! مهم است که باور کنیم هر کس حق دارد هر آنچه را که می خواهد خلق کند و خلق خواسته های او از ناحیه کمبود حاصل نمی شود.

 

یک استثنا: اگر می خواهید یک موسسه خیریه ایجاد کنید ، لیستی از تمام مواردی که برای موفقیت آن خیریه باید خریداری کنید تهیه کنید. در این حالت ، شما از پول برای سرمایه گذاری در آنچه ایجاد می کنید استفاده می کنید.

 

بازی فراوانی : قانون شماره ۲

چک های مجازی خود را در یک حساب پس انداز تصور نکنید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند یک خانه پس انداز کنید. (و حتی در این صورت ، تا زمانی که چک های مجازی روزانه شما به مقدار معین برای آن کالای بزرگ نرسیده است هزینه کردن را شروع نکنید.) هر چند با توجه به اینکه هر روز مبلغ دریافتی شما بیشتر می شود در نهایت روزی مبلغ خرید آنها خانه را به صورت یک یکجا دریافت میکنید.

دلیل این امر این است که پس انداز به این معنی است که ممکن است روزی درامد کافی نداشته باشید. به یاد داشته باشید ، بازی فراوانی یک تمرین ذهنی برای وفور نامحدود پول است!

 

تغییر انرژی خود را احساس کنید

وقتی شما بازی فراوانی را بازی می کنید ، هر روز هزینه می کنید و بنابراین احساس ایجاد می شود که انرژی شما تغییر کرده است. این بازی ذهنی به صورت روزانه شما را در موقعیت ارتعاش فراوانی قرار می دهد.

احساس انرژی فراوانی ذهن شما را گسترش می دهد و ناگهان ، هنگامی که احساس فراوانی کنید ، فراوانی شما را پیدا می کند.

 وقتی ترس های مالی را از بین می برید ، می پذیرید که ذهنیت کمبود وجود ندارد.

 

 

۵: دعای فراوانی بخوانید

دعا واسطه معجزات است ، بنابراین دعا را بخشی از تمرین خود برای بهبود ذهنیت خود در مورد پول قرار دهید.

 

دعای شما برای فراوانی:

جهان ، برای کمک به من در تغییر رابطه خود با پول سپاسگذارم. من می دانم که تفکرات کمبود من بر اساس ترس است ، و اکنون آماده هستم که آنها را آزاد کنم. من از فراوانی پول استقبال می کنم و به راهنمایی هایی که می گیرم توجه میکنم. من از ترس های مالی رها شده ام. من فراوانی هستم.

 

باید بدانید نمی توانیم صبر کنیم تا معجزات فراوانی را که با تغییر انرژی شما در مورد پول شروع می شود را بشنویم.


۵ مانع  ذهنی که شما را از پول و فراوانی دور می کند

انرژی و پول

اگر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

 

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

 

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

پاسخ این است که این در مورد کاری که آنها انجام می دهند نیست بلکه این در مورد این است که آنها چگونه در مورد ، ارزشمند بودنشان، توانایی فکر کردن و میزان همسو شدن با ارتعاش پول و فراوانی فکر میکنند.

 

 

 

این سدها چه هستند؟

سدهای پول شامل افکار مخرب در مورد خود ، باورهای سمی ، شک ها و گفتگوی درونی منفی است که در ناخوداگاه ما ریشه کرده اند.

 

 

 

از کجا بفهمیم که با سدهای پول روبرو هستیم؟

پاسخ ساده است به شرایط فعلی خود نگاه کنید، آیا در حال حاضر از وجود پول در زندگی خود راضی هستید؟ آیا جریان نقدینگی از چندین منبع درآمد را تجربه می کنید یا حتی داشتن یک درآمد مناسب هم برای شما سخت است؟

 

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا با یک طرز فکر غلط دست و پنجه نرم می کنید یا نه احساسات شماست.

هنگامی که در حال کار بر روی کسب و کار خود هستید ، پروژه کارآفرینی (یا هر آنچه که هست) – این موارد را چک کنید:

 

آیا این کار را با احساس راحتی، سرگرم کننده ، لذت بخش و سپاسگزاری انجام می دهید و آیا اطمینان دارید که همه چیز درست خواهد شد؟ یا در مورد آینده احساس استرس ، گرفتاری ، اضطراب ، نگرانی ، بی قراری و ترس دارید یا برعکس؟

 

احساسات شما چیزی است که نشان می دهد در ذهن شما چه می گذرد.

 

بسیاری از باورهای ما پنهان و خودکار هستند ، بنابراین تأمل در مورد آنها و شناسایی آنها واقعا دشوار است، اما احساساتی که به طور منظم داریم باورهای ما را مشخص می کنند.

 

بنابراین به جای فرار از احساسات ، اجازه دهید از آنها به عنوان راهنما استفاده کنیم و ببینیم آنها چه چیزی در مورد ما می گویند.

 

انرژی و پول

 

۵ سد معمول فراوانی و ثروت

دلایل زیادی وجود دارد که شما را در این حلقه فقر نگه می دارد و بیشتر آنها مربوط به چیزهای اشتباهی است که از دوران کودکی درمورد پول آموخته اید.

 

ممکن است هنوز همه این الگوها و اعتقادات ناسالم را داشته باشید که هرگز موافق موفقیت شما و افزایش حساب بانکی شما نیستند.

 

همه این سدها باید از بین بروند زیرا باعث مقاومت در مقابل جریان پول می شوند و جریان طبیعی انرژی رفاه را به زندگی شما متوقف می کنند، اینها کاملاً مخالف یک ذهنیت موفق هستند.

 

بیایید موانع اصلی دستیابی به پول که شما را در چرخه من بدو آهو بده  نگه می دارد بررسی کنیم و ببینیم چه قدم هایی می توانید بردارید تا درنهایت آنها را تغییر دهید.

 

 

 

سد شماره ۱: “من لایق پول نیستم”

در جامعه ای که ما در آن زندگی می کنیم ، سرپرستان و معلمان ما همیشه به ما یاد می دهند که چگونه لیاقت هر چیز خوبی – از جمله موفقیت ، عشق ، خوشبختی … و حتی پول – را داشته باشیم.

 

ممکن است گفته باشند این موفقیت های فقط برای آدم های خاص است یا اینکه همه استحقاق آن را ندارند بنابراین اگر بخواهید آن موفقیت را بدست آورید ممکن است ناخودآگاه اینگونه افکاری را تجربه کنید: «من که هستم که چیزهای خوب را دریافت کنم؟ من خاص نیستم”.

 

اما مسئله این است: شما لیاقت پول و همه چیزهای خوب در این دنیا را دارید ، فقط به این دلیل که انسان هستید. نیازی به توجیه آن ندارید، درست مثل این که نیازی نیست هوایی که تنفس می کنید را توجیه کنید.

 

اگر لیاقت تنفس هوا را دارید چرا باید در مورد ثروت یا رفاه مالی متفاوت باشید؟

برای اینکه لایق همه چیزهای شگفت انگیز زندگی باشید ، لازم نیست “فردی خاص” یا “فوق انسانی” باشید. فقط باید خودت باشی خود حقیقیت ، همینی که هستی.

 

نمی گوییم برای کسب درآمد نیازی به انجام برخی کارها ندارید ، برای اینکه کسب درامد کنید باید یک راه حل ارزشمند به دنیا ارائه دهید. این یک تبادل انرژی است – شما استعدادهای خود را ارائه می دهید و در عوض فراوانی را که شایسته آن هستید را جذب می کنید.

 

 

 

سد شماره ۲: ترس از موفقیت

ترس از موفقیت احتمالاً متداول ترین مانعی است که در مسیر جذب ثروت قرار دارد.

 

در اینجا دلیل اصلی ترس و وحشت شما از موفقیت آورده شده است : سو برداشت از عوارض جانبی داشتن پول بیشتر.

 

ممکن است از طریق عواقب احتمالی داشتن پول بیشتر به کار خود ضربه بزنید و جلوی پیشرفت خود را بگیرید، افکار مانند: وقت آزاد کمتر ، مسئولیت های بیشتر ، ترس از دزدیده شدن اشیاء مادی ، ترس از دست دادن آزادی ، دوستان یا حتی هویت خود.

 

مطمئناً ، این اتفاقات ممکن است رخ دهد ، اما چه کسی می گوید اینها مضر هستند؟

 

علاوه بر این ، ممکن است این باور را داشته باشید که موفقیت می تواند منجر به شکست شود، ممکن است اعتماد نداشته باشید که قادر خواهید بود از پس همه مشکلاتی که بر سر راه شما قرار می گیرند برآید و سرانجام سقوط اجتناب ناپذیر اتفاق خواهد افتاد ، بنابراین این فشار برای یک ذهن با این موانع بیش از حد زیاد است در نهایت ترجیح می دهید پیش از وقوع این فشار تسلیم شوید.

 

 

 

سد شماره ۳: آگاهی از فقدان

آیا می ترسید پول خرج کنید زیرا نگران هستید که پول شما تمام شود؟ می ترسید که برای همیشه با کمبود پول مواجه شوید؟

 

اگر پاسخ هر یک از این سوالات مثبت باشد ، به احتمال زیاد دچار سدهایی از جمله – “پول محدود است” و “اگر من پول خرج کنم ، هرگز به اندازه کافی نخواهم داشت” هستید.

 

این نکته در مورد فراوانی مالی وجود دارد و آن این است که پول بی نهایت است پول همیشه جریان دارد. همانطور که هیچ کمبود عشق یا کمبود اکسیژنی وجود ندارد ، پول هم همیشه به اندازه کافی وجود دارد.

 

دلیل دیگر این سد این است که شما امنیت و پول را به هم مرتبط میکنید ،شما اعتقاد دارید که اگر پول بیشتری داشته باشید سرانجام در امنیت و اطمینان خواهید بود و اگر پول خود را خرج یا گم کنید در این صورت امنیت شما از بین خواهد رفت.

 

بنابراین شما نمی خواهید که این اتفاق رخ دهد و به پول می چسبید زیرا زندگی شما به آن بستگی دارد زیرا فکر میکنید کم است در صورتی که این طور نیست.

 

بنابراین ، لازم است که این دو را از یکدیگر جدا کنید و با این تفکرات احساس امنیت را در درون ایجاد کنید : “من هرچه باشم خوب هستم “.

 

 

 

 

سد شماره ۴: شما به نتیجه وابسته اید

یکی از بهترین راه ها برای تجربه سریع خلق اهداف، نداشتن دلبستگی به نتیجه نهایی و رها کردن است.

 

دلبستگی به این معنی است که ابتدا خواسته های شما برآورده شود در این صورت است که می توانید خوشبخت شوید.

 

این نوع سد انرژی تضمین می کند که شما را بدبخت خواهد کرد زیرا شما همیشه بدون اینکه بتوانید از داشته هایتان نهایت لذت را ببرید نگران از دست دادن آنها خواهید بود.

 

هنگامی که به نتیجه نهایی وابسته باشید در حال ارتعاشات ترس ، نیاز و اضطراب هستید، شما از رسیدن به آرامش خود جلوگیری می کنید تا زمانی که به چیزی که می خواهید برسید.

 

با احساسات ترس و وابستگی ، شما با خواسته های خود تناقض دارید ، در حالی که باید در این مورد راحت باشید و حتی در زمان حال ، حتی قبل از بروز آن شادی را پیدا کنید.

 

 

 

سد شماره ۵: خودتان را باور ندارید

آیا تا به حال به وضوح در مورد یک فرصت عالی صحبت کرده اید که نتوانسته اید از آن استفاده کنید زیرا به خود باور نداشته اید؟

 

اعتقاد داشتن به خود با کارهایی که در زندگی روزمره خود انجام می دهید ارتباط کامل دارد.

 

هیچ چیز بزرگ و با ارزشی بدون خودباوری حاصل نشده است. بدون خودباوری شما در معرض این خطر قرار دارید که اجازه دهید بهترین فرصت های از کنار شما عبور کنند بنابراین زمان آن فرا رسیده است که دوز مناسبی از این قرص جادویی را به خود اختصاص دهید.

 

وقتی این سد ذهنی پول را دارید ، فکر می کنید که موفقیت تنها می تواند برای اشخاص دیگری خوب باشد نه برای شما.

 

از یک طرف شما می دانید که پتانسیل بالقوه ای دارید اما از طرف دیگر ، شک دارید که می توانید از عهده انجام آن برایید. از این رو ناامیدی و ناهماهنگی را روزانه تجربه می کنید.

 

خودباوری به این معنی است که وقتی کارها به درستی پیش نمی روند باید روی خودتان حساب کنید.

 

فراموش کردن افرادی که به خود ایمان داشته اند سخت است. آنها معمولاً در درون خود بدون توجه به شرایط بیرون ، احساس خوبی نسبت به خود دارند.

 

آنها به جای اینکه به دیگران مراجعه کنند به دنبال پاسخ در درون خود هستند ،افراد با اعتماد به نفس شانس را خودشان می یابند.

اگر بخواهید زندگی خود را به سطحی بهتر برسانید ، داشتن خودباوری ضروری است. بدون دیدن خود به عنوان یک فرد قدرتمند نمی توانید این جهش را داشته باشید.

پول

 

چگونه می توان این سدها را حذف کرد؟

روش هایی پیدا کنید تا تعادل عاطفی را در زندگی خود ایجاد کنید

 

اگر استرس ناشی از افکار پول شما را فرا گرفته است به دنبال راه های موثر برای یافتن آرامش در زندگی خود باشید. دوباره خود را پیدا کنید و قدرت خود را بازیابی کنید.

 

در این مرحله ، در مورد استرس پول، نیاز نیست به دنبال اینکه چرا استرس دارید باشید زیرا با این کار خود را بیشتر در دام استرس وارد می کنید فقط به دنبال راه های برای متعادل احساسات خود پیدا کنید.

 

نمونه هایی از این روش ها می تواند تمرین هوازی ، شروع تمرین یوگا ، انجام برخی کارهای تنفسی ، گوش دادن به صدای امواج مغزی ، گوش دادن به یک آهنگ شاد ، تمرین های کششی بدن ، نوشیدن چای های گیاهی و غیره باشد.

 

حداقل یک ساعت از روز خود را به کارهای معنوی که باعث تعادل احساسات شما می شود اختصاص دهید. هرچه بیشتر به این روال متعهد باشید احساسات مثبت شما قدرتمندتر می شوند.

 

بنابراین با گذشت زمان ، استرس در مغز شما کاهش می یابد، اگر جریان خون کمتری در آمیگدال وجود داشته باشد جای تفکر منطقی بیشتر است.

 

همانطور که حالت جنگ در زندگی خود را از بین می برید می توانید با مشکلات و سدهای مالی بسیار موثرتر کنار بیایید و افکار خود را دوباره برنامه ریزی کنید

 

مغز ما به گونه ای خاصیت ارتجاعی دارد به این معنی که می توانیم خودمان را برای غلبه بر چالش ها و هر آنچه که می خواهیم آموزش دهیم.

 

اکنون که خود جدید و بهبود یافته شما ثبات و آرامش بیشتری دارد ، می توانید کارهای بیشتری برای خلق پول انجام دهید.

 

وقتی تنها هستید و وقت کافی برای خود دارید ، بنشینید و افکار خود را درباره پول بررسی کنید با خودتان صادق باشید و به دنبال الگوهایی باشید که مانع رشد مالی شما می شوند.

 

آیا شما ناخوداگاه سخنان در ذهن شما زمزمه میکند که توانایی مدیریت موفقیت را ندارید؟ آیا می ترسید آزادی یا زمان خود را از دست بدهید؟

 

و اگر بله – آیا داشتن پول بیشتر در واقع باعث آزادی شما در طولانی مدت می شود؟ آیا شما اعتقاد دارید که به اندازه کافی خوب ، با استعداد و به اندازه کافی باهوش نیستید؟

 

پاسخ هر چه بود در برابر آن مقاومت نکنید، خودتان را قضاوت نکنید فقط اجازه دهید سدهای ذهنی خودشان را آشکار کنند.

 

سپس پس از نوشتن همه چیز و جمع آوری داده های در مورد سدهای فراوانی ، وقت آن است که افکار خود را به چالش بکشید.

 

به طور خلاصه روش هایی پیدا کنید که باورهای اصلی و سمی را از بین می برند.

 

به عنوان مثال ، اگر یکی از سدهای شما این است: “من به اندازه کافی خوب نیستم که بتوانم پول در بیاورم و موفق شوم” ، یک فکر بهتر پیدا کنید که در واقع به آن اعتقاد دارید. در اینجا چند مثال آورده شده است:

 

 • همه می توانند ذهنیت خود را تغییر دهند و درآمد کسب کنند و داستان های موفقیت بی شماری از افراد فقیری وجود دارد که از فقر به ثروت رسیده اند.
 • من به اندازه کافی خوب هستم زیرا خداوند من را آفریده است.
 • من برای رشد و گسترش در این دنیا متولد شدم و وفور نعمت حق طبیعی من است.
 • من با استعداد متولد شده ام ،  مغز من قادر است فراتر از تصور من زندگی را که برای خودم انتخاب می کنم خلق کند.

 

اگر می خواهید این روند را تسریع کرده و این سدها را برطرف کنید ، از فایل های صوتی و تجسمی سابلیمینال استفاده کنید.

 

این فایل ها شامل تاکیدات مثبتی پنهانی هستند که فقط توسط ناخوداگاه درک می شوند یعنی ما آنها را پردازش می کنیم ، اما بدون اینکه از انجام این کار آگاهی داشته باشیم.

 

به عبارت دیگر ، این نوع آموزش ذهن دیوارهای خوداگاه و قضاوت گر شما را دور می زند و به راحتی و بدون زحمت به ناخوداگاه جایی که باورهای مخرب و سدها وجود دارند می رسند و خود را با این سدها جایگزین می کنند که در نهایت باعث در آغوش گرفتن ذهنیت ثروتمندان و فراوانی می شود.

 

با این حال شما هم باید نقش فعالی داشته باشید و از دستورالعمل های بالا استفاده کنید و خود و چالش های شخصی خود را بشناسید.

 

افکار جدیدی که در تمرین فوق به ذهن شما خطور می کند ، با گذشت زمان ، به حقیقت شما تبدیل می شوند. آنها داستان جدید شما خواهند شد و همانطور که مدام آن داستان را برای خود تعریف می کنید به واقعیت جدید شما تبدیل خواهند شد.

 

محصولات صوتی جذب پول

محصولات تجسمی جذب پول


چطور در طی چند روز پول زیادی را به سمت خود جذب کنیم؟ ۸ قانون ثابت شده

پول

ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

 

چیزی که نمی توانیم با اطمینان بگوییم این است که شما نمی توانید طی چند ساعت یا چند روز میلیونر شوید مگر اینکه در مسابقات بخت آزمایی برنده شوید  که آن هم دوره به تکامل خود نیاز دارد و در مقاله ای جداگاه در مورد آن بحث شده است، اما آنچه می خواهیم به شما بگوییم این است که هنگامی که بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را روی مقدار مشخصی پول متمرکز کنید ، جهان برای دادن آن مقدار پول به نفع شما شروع به کار میکند.

 

یکی از جدیدترین نظریه های مستند شده و اندیشه های عصر جدید قانون جذب است. قانون جذب نشان می دهد که شما در زندگی خود همیشه با مواردی که به طور منظم در مورد آنها فکر می کنید مواجه خواهید شد. بسیاری از ایده ها که در طول تاریخ تداوم داشته اند با این نظریه ترکیب شده اند ، بنابراین درک آن ممکن است کمی زمان ببرد و به تحقیق نیاز داشته باشد.

 

این قانون می گویید با تغییر الگوهای فکری خود می توانید به هر آنچه در ذهن خود تجسم می کنید برسید. شواهد نشان می دهد که رابطه ای بین افکار و تجربیات آینده وجود دارد، این مردم را ترغیب می کند تا به صورت کلی افکار و عواطف خود را در بررسی و زیر نظر داشته باشند.

 

بسیاری از انسان های موفق بیان می کنند که خصوصیاتی مانند توانایی در حفظ دیدگاه مثبت تاثیر زیادی روی شرایط زندگی آنها دارد اما دانستن این موضوع مهم است که ناخوداگاه ریشه اصلی بسیاری از تجربیات مثبت و منفی زندگی است.

 

خلق خواسته ها چگونه کار می کند؟

ممکن است از خود بپرسید که چگونه افکار به تنهایی می توانند بر روند پیشرفت زندگی فرد تأثیر بگذارند. اصول واقعی تجلی در هر سطحی هنوز در دست تحقیق و بررسی است، با این حال افرادی که طرفداران جدی این نوع نگرش هستند باور دارند که این یک چیز مشخص است که زندگی شخص در هر سطحی توسط ضمیر ناخودآگاه وی کنترل می شود.

 

کل این ایده نحوه عملکرد قانون تجلی خواسته ها را توضیح می دهد که چگونه افکار ما می توانند روی واقعیت زندگی ما تاثیر بگذارند ، زیرا شما تنها کسی هستید که بر افکار خود تسلط کامل دارید و به همین دلیل می توانید استاد تفکر خود شوید.

 

برای دستیابی به موفقیت مالی ، باید قوانین جهانی که بر اصول جذب ثروت حاکم است را درک کنید. قوانینی وجود دارد که باید هر روز زندگی خود آنها را رعایت کنید. اگر بتوانید نحوه استفاده از این قوانین جهانی را درک کنید و آنها را یاد بگیرید می توانید پول و یا هر چیزی دیگری را در زندگی خود خلق کنید، در ادامه آنها را به ۸ قانون تقسیم کرده ایم.

 

۱: قانون ارتعاش

قانون ارتعاش یکی از قوانین اساسی جهان است و بیان می کند همه چیز حرکت می کند. هر آنچه در اطراف خود می بینید انرژی است ، ما در دنیای جنبش یا حرکت زندگی می کنیم. تمام انرژی ها با سرعتهای مختلف ارتعاش می کند و بدن و ساختارهای مولکولی ما با سرعت بالا در حال ارتعاش هستند.

 

مغز شما یک نیروگاه الکترونیکی است. شما با مغز خود فکر می کنید و همانطور که سلول های مغز شما فعال هستید در بدن خود ارتعاش ایجاد می کنید این به این معنی است که اگر می خواهید از روی صندلی خود بلند شوید باید مغز خود را فعال کنید تا بدن شما را حرکت دهد.

 

اگر می خواهید سلامتی ، ثروت و روابط خود را کنترل کنید ، ارتعاش چیزی است که باید درک شود. ارتعاشی که دارید مشخص می کند که چه چیزی در زندگی خود جذب می کنید. اگر نگران ، افسرده یا استرس دارید شما در حال جذب انرژی های بد بیشتری هستید که نگرانی و استرس شما را بیشتر می کنند ، اما خبر خوب این است که شما می توانید بلافاصله ارتعاش خود را از ترس و نگرانی به شادی و خوشبختی تغییر دهید. شما کنترل این کار را دارید اگرچه انجام آن به تمرین نیاز دارد.

 

اگر همیشه در حالت ارتعاش های منفی باشید هرگز نمی توانید پول را به زندگی خود جذب کنید. بنابراین برای جذب چیزهای خوب در زندگی خود باید به یک ارتعاش مثبت برسید.

 

۲: قانون تجلی

این اصل می گویید که آگاهی کلی چیزی است که در نهایت ما آن را انتخاب کردیم. افراد می توانند تصمیم بگیرند که هوشیار باشند تا بتوانند آگاهی کامل داشته باشند. به صورت کلی شما باید از افکار لحظه ای خود آگاه باشید و بدانید در حال فکر کردن به چه چیز هستید ، موارد مثبت یا موارد منفی، قبل از خواب به چه چیزهایی فکر می کنید به اتفاقات خوب که احساسات شما را برانگیخته میکند یا به موارد منفی که احساس تنفر و کینه را ایجاد میکند باید به افکار خود آگاهی داشته باشید.

 

۳: قانون مغناطیس

این یک اصل حیاتی است که مربوط به بازگشت پاسخ تفکر ماست. شما فقط می توانید انرژی های مشابه به هم را جذب کنید ، به این معنی که اگر احساسات و افکار مثبت را مرتعش کنید ، اتفاقات مثبتی را تجربه میکنید. جهان پر از انرژی است که دائماً توسط ما دریافت می شود و در درون ما حرکت می کنند. هر شخص عضوی مهم از یک آفرینش است که بدنبال تعادل کامل است.

 

۴: قانون خواسته واقعی

خواسته واقعی یا اشتیاق خالص بیان می کند که نیت شما در نتایج دریافت شده تأثیر بسزایی خواهد داشت. اگر اعمال و افکار شما توسط نیت خالص مطلق هدایت می شود پس مطمئن باشید که نتیجه به نفع شما خواهد بود.

 

برای اینکه اهدافتان خالص باشد ، شما باید در حالتی بدون هر گونه ترس ، تردید یا ناامیدی باشید. اگر قصد دارید پاسخ مثبتی از جهان دریافت کنید ، انگیزه های شما باید واضح و مشخص باشند. اگر با انگیزه های خوب و واضح درخواست نکنید، در این صورت انرژی مثبت شما رد می شود و به شما پاسخ داده نمی شود.به عنوان مثال مقدار پولی که میخواهید را دقیقا مشخص کنید نه اینکه بگویید من پول زیادی می خواهم و نسبت به این خواسته تردید نداشته باشید زیرا جهان همواره به افکار شما پاسخ می دهد.

پول

۵: قانون خواسته متناقض

این اصلی است که حکم می کند موقعیت ها در نتیجه تفکر مثبت مداوم تکامل می یابند. به عنوان مثال اگر در مسیر خلق خواسته خود مثبت باشید اما در میانه راه ناامیدانه عمل کنید ، ناگهان تناقض ایجاد می شود که منجر به بازگشت انرژی منفی می شود. از آنجا که شما در افکار خود ناامید هستید ، یک ارتعاش منفی را ارسال می کنید که بر جهان اطراف تأثیر منفی می گذارد. با این کار متأسفانه افراد یا موقعیت هایی که ممکن است برای کمک به شما ارسال شوند دور می شوند.

 

۶: قانون هماهنگی

هر شخصی می تواند چیزهای بزرگی در زندگی خود بدست آورد. اگر شما در زندگی خود توافق کنید که ارسال ارتعاش های منفی را متوقف کنید در این صورت شما به طور موثر خود را برای جذب فراوانی و نتایج مثبت آماده می کنید و این در صورتی اتفاق می افتد که تصمیم آگاهانه بگیرید که خود را با افراد و احساسات مثبت احاطه کنید. این یکی از قوانین جهانی است که باید توجه مطلق به افکارتان داشته باشید و بسیاری از افراد تمایلی به این کار ندارند و قادر به انجام آن نیستند.

 

۷: قانون عمل درست

عمل درست قانونی است که به افرادی که در زندگی کارهای صحیح انجام می دهند پاداش می دهد. اصل عمل صحیح نشان می دهد که برای تجربه چیزهایی مانند ارزش ، افتخار و عزت ، فرد باید این را وظیفه خود بداند که در جهت ارتقا این خصوصیات ، شرایط آن را در محیط پیرامون خود ایجاد کند. از طرف دیگر ، اگر شما این خصوصیات را نادیده بگیرید در زندگی خود شاهد زوال و پسرفت خواهید بود. به همین دلیل مردم باید به طور مداوم در مورد انتخاب های خود فکر کنند و تاثیری که با این فکر بر خود یا دیگران می گذارند را در نظر بگیرند.

 

۸: قانون گسترش نفوذ

افراد بی شماری قدرت انرژی خود را درک نمی کنند. انرژی یکی از عناصر در حال رشد در جهان است. اگر آنقدری تلاش کنید که یک ارتعاش مثبت بزرگ داشته باشید آن انرژی را می توان در سراسر جهان احساس کرد.

 

اگر به اندازه کافی روی افکار و احساسات خود تمرکز کنید اتفاقاتی رخ می دهد که هرگز تصور نمی کردید اتفاق بیفتد. اگر تصمیم آگاهانه بگیرید که زندگی با کیفیتی داشته باشید که موجب خوشبختی اطرافیانتان شود ، درنهایت نفوذ قدرت مثبت شما گسترش می یابد و همه آن افراد و چیزهای زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

نحوه استفاده از قانون تجلی

برای به دست آوردن واقعی ترین بهره از قانون تجلی ، باید اهداف واقع بینانه و معقولی را تعیین کند. این قانون چیزی نیست که بخواهد بی دلیل یک میلیون دلار به حساب بانکی شما بفرستد.

 

واقع بین بودن با هدفی که تعیین می کنید روشی صحیح برای شروع قانون تجلی است.

 

پول

 

چگونه می توان پول بیشتری کسب کنید

مقدار مشخصی پولی که میخواهید را مشخص کنید

شما باید مبلغ مشخصی پولی که می خواهید را بدانید ؛ در غیر این صورت نمی توانید چیزی را به اجبار از جهان دریافت کنید.

 

به پول مورد یا چیزهایی دیگری که میخواهید فکر کنید:

 • یک فنجان قهوه
 • ۱۰۰ دلار پول نقد
 • فروش بیشتر در بیزنیس
 • ارتقا درجه در محل کار
 • دو برابر کردن درآمد ماهانه

 

هر آنچه را که بخواهید می توانید داشته باشید زیرا برای جهان مهم نیست خواسته شما چقدر بزرگ یا چقدر کوچک است زیرا همه چیز از انرژی است و انرژی بی نهایت است. بعضی اوقات قبل از اینکه چیزی را باور کنیم نیاز به شواهد داریم ، به همین دلیل با چیزهایی کوچک شروع کنید که باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود.

 

همه چیز انرژی است ، از جمله افکار ما

افکار ما یک میدان انرژی ایجاد می کند که انرژی مشابه دیگر را در واقعیت فیزیکی به سمت ما می کشاند. فرکانس ارتعاش شما روی یکی از بینهایت سطح های جهان است و مقدار پولی که می خواهید روی یک خط یا فرکانس دیگر قرار دارد بنابراین شما باید فرکانس فعلی خود را تغییر دهید و به فرکانسی که پول در ان قرار دارد برسید.

 

هرچه بتوانید قوی تر با فرکانس مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید انتقال سریعتر و آسان تر انجام می شود. مثل این است که با یک ایستگاه رادیویی هماهنگ شوید. باید اعتقاد داشته باشید که ایستگاهی که می خواهید به آن گوش دهید وجود دارد و زمانی میتوانید صدای موسیقی ایستگاه رادیویی را بشنوید که فرکانس خود را به فرکانس که موسیقی پخش می کند تغییر دهید.

 

پول انرژی است و به فرکانسی که شما ساطع می کنید پاسخ می دهد. وقتی آگاهی خود را افزایش دهید دقیقاً می دانید که چه می خواهید و هیجان زده می شوید که چطور راحت و آسان خواسته شما جذب شما می شود.

 

احساس کنید که واقعا رخ داده است

از گفتن امیدوارم ، آرزو می کنم ، یا می خواهم پول بدست آورم اجتناب کنید. انرژی هرگز به وجود یا از بین نمی رود به یاد داشته باشید همه چیز انرژی است ، بنابراین تمام پولی که می خواهید داشته باشید موجود است.

 

آنها در سطحی از انرژی وجود دارند که فراتر از آنچه اکنون می توانید بر اساس درک فعلی خود از واقعیت مشاهده کنید هستند. اگر درک شما از واقعیت این است که جذب پول چالش برانگیز است در این صورت آگاهی شما این را می پذیرد و پول را از شما دورتر میکند.

 

شما باید همه احساساتی که با بدست آوردن پول به وجود می آید را درک کنید. وقتی پول را در حساب بانکی خود یا در چکی با نام خود می بینید ، هیجانات خود را احساس می کنید. می خواهید پول را هزینه چه چیزهایی کنید؟ این پول چگونه می تواند زندگی شما را بهبود بخشد؟ این ها افکار و احساساتی هستند که باعث تغییر ارتعاش می شوند و باعث جذب پول به سمت شما می شود.

 

واقعیت مالی فعلی خود را تغییر دهید

برای تغییر وضعیت مالی فعلی خود ، باید متفاوت از واقعیت فعلی خود باشید. بیشتر افراد با شرایط موجود احساس یکی بودن می کنند. آنها به اطراف نگاه می کنند و به همه دلایلی که نمی توانند کاری انجام دهند فکر می کنند. که منجر به تولید فرکانس و ارتعاشی می شود که فقدان و منفی های بیشتر را به بار می آورد.

 

اگر احساسات فعلی خود را به سمت مثبت بودن ، فراوانی و ثروت سوق دهید ، این امر شما را به سمت احتمالات مثبت حرکت می دهد. با توجه به انرژی شما جذب فوری پول به فرکانس جدید شما متصل خواهد شد که تمام پول های مورد نظر شما را در خود جای داده است. این اتفاق زمانی می افتد که مقاومت خود را نسبت به سیستم اعتقادات گذشته و انرژی قبلی کاهش دهید.

 

پول

 

پول بیشتری را در چند ساعت یا چند روز بدست آورید

وقتی شما به انرژی فراوانی متصل می شوید جهان بلافاصله به آن پاسخ می دهد که منجر به جذب تمام پول های مورد نظر شما خواهد شد. این اتفاق می تواند به سرعت ساعتها یا روزها رخ دهد ، اما شما باید به قوانین جهان احترام بگذارید زیرا هر چیز دوره تکامل خود را دارد.(شما نمی توانید نه زن را با هم حامله کنید و انتظار داشته باشید کودک در یک ماه متولد شود)

 

دوره تکامل یک قانون اساسی است که نمی توان آن را دستکاری کرد. هر چیزی دوره تکامل دارد از جمله ما. ما در زمان نوزادی در رحم مادرمان دوره بارداری را طی کرده ایم و تا زمانی که آن دوران کامل نشود نمی توانستیم متولد شویم.

 

هنگامی که مبلغ مشخصی پول را آشکار می کنید ، قبل از دریافت آن باید منتظر تکمیل دوره تکامل آن باشید. بسیاری از افراد منصرف می شوند زیرا انتظار نتایج فوری دارند اما اگر واقعاً به دنبال تغییر هستید ارزش انتظار برای اتمام دوره تکامل را دارد.

 

به یاد داشته باشید هر آنچه را که می خواهیم موجود است ، مسئله فقط تغییر فرکانس ارتعاشی فعلی شما و مطابقت با فرکانس جدید چیزهایی است که در زندگی آرزو دارید داشته باشید است. همه چیز انرژی است و نمی توان آن را ایجاد یا از بین برد.

 

افرادی که می توانند با این فرکانس ها مطابقت داشته و از انرژی استفاده کنند بسیار موفق می شوند و افرادی که نمی توانند تغییر کنند هرگز بیشتر از حال حاضر نخواهند شد.

 

وقت آن است که تغییر کنید !!


احساس خوبی داشته باشید و اتفاقات عالی را در آینده نزدیک جذب کنید

احساس خوب داشته باشید

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

 

هدف زندگی شما روی این زمین این است که احساس خوبی داشته باشید.

همه هماهنگی ها، همه شادی ها، لذت ها و فراوانی در هر سطحی، از احساس خوب شروع می شود.

 

اگر می خواهید هر چیزی که دوست دارید را در زندگی خود داشته باشید، یک خانه عالی، ماشین، شغل، پول، شریک زندگی رویاهایتان، کسب و کار موفق، یک خانواده شاد و تمام معنویتی که به دنبال آن هستید، بینش، شهود، ارتباطات و فرصت‌ها، همه ناشی از احساس خوب شما در حال حاضر است که رخ می دهد.

همه چیز با یک احساس شروع می شود. نکته همین است. شما می خواهید همه آن چیزها را داشته باشید تا احساس خوبی داشته باشید، بنابراین برای به دست آوردن آنها باید احساس خوبی نسبت به آنها داشته باشید. این به معنی هماهنگ شدن با خواسته هایتان است.

 

تمرکز

تمرکزتان کجاست، توجه شما کجاست؟

آیا تمرکز و توجه شما روی چیزهایی است که باعث می شود احساس بدی نسبت به خودتان، زندگی یا زندگی دیگران داشته باشید؟

شکایت کردن، قر زدن، شک و تردید ، گفتن داستان هایی در مورد اینکه چطور به اندازه کافی خوب نیستید، به اندازه کافی باهوش نیستید، به اندازه کافی قوی نیستید، خود را پایین نشان دادن، احساس کردن اینکه لیاقت داشتن چیزی را که واقعا می خواهید ندارید، هرگز باعث نمی شود که احساس خوبی داشته باشید.

اگر حرف زدن هیا درونی شما در مورد خودتان احساس خوبی در شما ایجاد نمیکند، هرگز به تمام آنچه می خواهید نخواهید رسید.

 

بیایید این روش زندگی را تغییر دهیم و مانند بهترین دوست خودتان با خودتان صحبت کنید. مانند بهترین دوستی که می توانست وجود داشته باشد! خودت را ارزشمند خطاب کنید، چیزهای خوب به خودتان بگویید و به چیزهایی که در زندگیتان عالی است فکر کنید. با سپاسگذاری شروع کنید و شاد باشید”بدون بهانه بدانید که عالی هستید” با خودتان دوست باشید!!

 

چقدر تجربه این نوع زندگی عالی است.هر روز پس از بیدار شدن خودتان را روی موج شادی تنظیم کنید.

روزتان را با تمرکزی جدید شروع کنید. روی افکاری تمرکز کنید که به شما احساس خوبی می دهند.

زمانی که شما بدون قید و شرط روی احساس خوب تمرکز کنید، شرایط به طور خودکار بهبود می یابد.

 

وارد یک مکان با احساس خوب شوید ، آن احساس را تمرین کنید تا زمانی که جزء شیوه زندگی شما شود.

چیزی که هر چند کوچک به شما احساس خوبی می دهددر دراز مدت شما را متحیر و شگفت زده خواهد کرد. موج اتفاقات خوب به زندگی شما سرازیر خواهد شد.

روی چیزهایی تمرکز کنید که به شما احساس خوبی می دهد. به خود اجازه دهید احساس خوبی داشته باشید.

 

هر چه شما بهتر شود، اتفاقات زندگیتان هم بهتر می شود. فقط کمی تمرین لازم است تا توجه خود را از افکار ناخواسته دور کنید.

 

چیزی که جذب می کنید با چیزی که در مورد آن احساس خوبی دارید همسو است، زیرا تمرکز شما در انجاست. در نهایت متوجه خواهید شد که آگاهی در طول مسیر زندگیتان همیشه اتفاقات معجزه آسا خواهید داشت. شما احساس خواهید کرد که چقدر شادی و لذت را می توانید تجربه می کنید، بدون اینکه نیازی به بدست آوردن خواسته هایتان به صورت فیزیکی داشته باشید زیرا در درون خود به آنها رسیده اید این بسیار لذت بخش است. لذت انتخاب و تمرکز روی چیزهایی که احساس خوبی به شما میدهد، رضایت بخش تر از همه چیزهای شگفت انگیزی است که خلق می کنید.

 

در این زمان است که ،آرامش، شادی را تجربه می کنید و هر لحظه از زندگیتان سرشار از فراوانی است، زیرا می دانید خالق قدرتمندی هستید.

 

رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 1. ۰

  سلام. ممنون برای مطالب مفید ولی فایل ویدیویی انیمیشن چاکراست‌ .لینک دانلود فایل و آلبوم بالانس کردن کجا قرار گرفته ؟؟

 2. ۰

  آیا باید هر قسمت از فایل رو با تصور کردن یک چاکرا انجام داد یا فقط گوش دادن کافیه؟

 3. ۰

  برای فعال کردن تمام چاکراها گوش دادن ب فایل بالانس کردن چاکراها کافیه یا باید فایل تک تک چاکراها رو جداگانه گوش کرد؟

  • ۰

   سلام برای شروع استفاده از البوم بالانس کردن کامل چاکراها کافی است پس از اتمام دوره میتوانید به صورت متمرکز هر کدام که حس نیاز بیشتری به ان دارید را استفاده کنید

 4. ۰

  سپاس فراوان از توضیحات شما

 5. ۰

  لطفاً ویدئو فوق را که در خصوص فعال کردن چاکرا های پول است را ارسال فرمایید. با تشکر فراوان

 6. ۶

  لطف میکنید این ویدئو را برای من بفرستید

 7. ۲

  عالیییییییییییییی

 8. ۱

  بی نظیر بود عالی همش احساس میکردم ی جای کار میلنگه

 9. ۰

  ممنون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید