چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , فروردین , ۱۴۰۰ ۱۵ نظر ۱۱۹۵۱ بازدید

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

رابطه بین انرژی و پول چیست ؟ چاکراها مبحث مهمی در موفقیت است که با فعال کردن چاکراها جریان انرژی در زندگی شما به حرکت در می آید.

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

 

آیا در حال تلاش برای بدست آوردن پول بیشتر هستید ؟ آیا سخت است بتوانی خودت را ثروتمند تصور کنی ؟ آیا میتونی هر زمان به پول نیازی داری به راحتی اون رو بدست بیاری ؟ آیا چون نمیتونی پول بدست بیاری از صحبت کردن در مورد پول صرف نظر میکنی ؟

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
جهان بازتاب درون شماست

 

داشتن پول بیشتر ، راحتر از چیزی است که فکر میکنید مگر اینکه باور داشته باشید با این اقتصاد برای بدست آوردن پول باید سخت کار کنید. بیاد داشته باشید دنیایی بیرون شما بازتابی از دنیایی درون شماست به هر چیز باور داشته باشید جهان همان را برای شما تایید میکند.

 

 

 

بنابراین اجازه دهید چند مورد مهم دنیایی درونی را بررسی کنیم که احتمالا شما آنها را نمیدانید:

علم ثابت کرده است که شما فقط در دنیایی زیر پوست خود نیستید بلکه میدان مغناطیسی در اطراف بدن شما وجود دارد که به اندازه بدن شما مهم است. درست مثل کشش گرانشی زمین که بر همه چیز اثر میگذارد میدان انرژی شما نیز قدرت تاثیر گذاری بر زندگی شما را دارد.

 

این میدان پر انرژی در اطراف بدن ، شما را با سیستم انرژی داخلی بدن شما متصل میکند و اشتباه بزرگی که مرتکب میشویم این است که چون این میدان انرژی نامرئی را نمیبینیم آن را نادیده میگیریم.

 

 

چاکراها و پول
چاکراهای فعال

 

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

 

 

در اینجا هفت راه نشان داده شده است که باعث میشود جریان پول به سمت شما مسدود شود. سپس توضیح خواهیم داد چاکراهای سالم برای ارتعاش پول زیاد چگونه کار میکنند . این سدها در واقع در جایی از بدن شما ساکن شده اند که میتواند این انرژی را از بین ببرد و در نهایت یاد میگرید چطور با فعال کردن چاکراها ثروت و فراوانی را در زندگی خود خلق کنید.

 

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
هفت چاکرای بدن – رابطه بین چاکراها و پول

 

۱: هنگامی که شما احساس اضطراب و استرس در مورد پول میکنید:

این نشان می دهد از چاکرا ریشه که در پایین ستون فقرات شما قرار دارد مسدود شده است اگر شما پول کافی نداشته باشید، یک سد در اینجا باعث می شود شما احساس امنیت نکنید. هنگامی که این چاکرا بیش از حد بسته باشد شما انرژی پول را مسدود میکنید که در این حالت شما به طور مداوم با هزینه ها ، قبض ها یا نگرانی در مورد نداشتن پول کافی مواجه میشوید و اگر مقدار پول شما کم شود شما احساس پوچی و بدبختی میکنید.

 

سلامتی چاکرای ریشه امنیت و فراونی زمین را درون ما ایجاد میکند . در حالت طبیعی سیاره ما پر از فراوانی است. پرنده برای پیدا کردن کرم بعدی خود نگران نیست و درختان هرگز نگران جوانه زدن نیستند .مردمان بومی که در هماهنگی با طبیعت زندگی میکنند هرگز نگران کمبود منابع نیستند. این چاکرا اصلی روی همه چاکرای ها بالای خود تاثیر میگذراد .زمانی که شما ریشه صحیحی داشته باشید انرژی آزادانه جریان پیدا میکند و زندگی ما پر از جریان ثروت و نعمت میشود و شما به وضوح احساس امنیت میکنید.

 

 

 

 

۲: اگر شما لحظات سختی را برای خلق اهدافتان دارید چاکرای دوم یا ششم چاکرای خلاقیت شما مسدود شده است:

این مرکز انرژی بین شکم و قفسه سینه شماست و این جا جایی است که شما خلاقیت خود را به چیزهای فیزیکی تبدیل میکنید. این جا نیز جایی برای پردازش احساسات مختلف در مورد پول نیز میباشد. بنابراین زمانی که شما در حال ارتعاش انرژی پایین مثل خشم و یا غم و اندوه در مورد پول باشید، این احساسات در این چاکرا یافت می شود.

 

 

 

۳: زمانی که شما با تلاش های زیاد، فشار اضافی و کار سخت برای آشکار کردن پول هستید اما موفق نمیشوید:

این نشانه این است که چاکرا سوم شما و یا خورشیدی شما مسدود شده است. در واقع این درست نیست که سخت کار کردن تنها راهی برای ایجاد کردن پول است. با این حال، بیشتر افراد با این باور رشد کرده اند، بنابراین ممکن است این دیدگاه برای پذیرفتن چالش برانگیز باشد. این چاکرا جایی است که انرژی تبدیل به عمل میشود. این چاکرا چاکرای قدرت نامیده می شود زیرا باعث ایجاد قدرت می شود با این حال، بدست آوردن پول می تواند بدون درد و بدون تلاش اضافی باشد اما شما هنوز نیاز به برنامه ریزی و انجام اقدامات جدید دارید .

 

به نظر می رسد چاکرای سوم سالم به صورت جادویی اتفاقای را ایجاد میکند مثلا افرادی که به شما پولی بدهکارند ممکن است ناگهان آن پول را برگردانند و یا شاید فرصت های غیر منتظره ای برای ایجاد کردن پول پیدا کنید.

 

 

 

۴: هنگامی که عمیقا احساس می کنید سزاوار پول نیستید، حتی با فکر کردن داشتن مقدار زیادی پول احساس گناه می کنید:

شرط میبندم که چاکرای چهارم یا چاکرای قلب شما مسدود شده است. این انرژی درست در وسط سینه شما قرار دارد. اگر فردی هستید که به طور مداوم خودتان را سرزنش میکنید و احساس غم یا یک بازنده را می کند، باید بدانید که با ایجاد کردن یک جریان سالم انرژی در اینجا می توان آن را به راحتی درمان کرد.

 

یک قلب سالم / چاکرا چهارم احساس شایستگی داشتن پول زیاد را ایجاد می کند. شما فرصت های بیشتر ایجاد کردن پول برای افراد دیگر را تائید خواهید کرد زیرا شما پول بیشتری با افرادی که به شما کمک کرده اند بدست آوریده آید. شما قادر خواهید بود احساس کنید که چطور فراوانی شما را احاطه کرده است و چه احساس خوبی دارید شما همچنین افرادی که ثروتمند هستند را تحسین می کنید. از آنجایی که شما با پول مانند یک عاشق رفتار می کنید، به آن توجه زیادی می کنید و مراقبت های خاصی را به آن میدهید، آن را دوست دارد آن نیز در اطراف شما به وفور یافت میشود.

 

 

 

 

۵: آیا زمانی که در مورد پول صحبت میشود سنگر میگیرید؟

آیا از پرداخت پولی که به شما قرض داده شده است اجتناب میکنید؟

آیا زمانی که میخواهید به مشتری قیمت خود را بگویید عضلاتتان منقبض میشود؟

اگر این چنین است این نشان دهنده این است که چاکرای گلو شما مسدود شده است.

یک چاکرای پنجم سالم به راحتی میتواند قیمت و حقیقت شخصی خود را در رابطه با پول بیان کنید.

 

 

 

 

۶: آیا زمان تجسم کردن پول بیشتر ، خرید کردن ، که کمک کردن به دیگران با پولی که در بانک سرمایه گذرای کرده اید برای شما دشوار است؟

اگر اینطور است این مربوط به چاکرای ششم یا چشم سوم شما است . شایع ترین دلیل مسدود شدن این چاکرا این است که شما سعی می کنید جهان را از طریق باور ها و اعتقادات دیگران ببینید. تلاش برای ندیدن حقیقت و ایده های خود که باعث گیجی و اشتباه کردن شما میشود.شما نمی توانید در حالت سردرگمی به وضوح ببینید. زمانی که شما در حالت سردرگمی باشید به وضوح نمیتوانید موقعیت ها را ببینید.

 

چاکرای چشم سوم چاکرای احترام به پول و توانایی تجسم کردن خودتان با داشتن پول زیاد، خرج کردن عاقلانه آن ، و راه هایی که میتواند به دیگران کمک کنند است و این به شما کمک میکند رابطه خود را با پول بهبود بخشید.

 

 

 

۷: آیا تا به حال احساس کرده اید قبل از اینکه پولی را بدست آورید باید مورد ستایش و تحسین دیگران قرار گیرید:

اگر این طور است این مربوط به چاکرای هفتم شما یا چاکرای تاج که در بالای سر شما قرار دارد است .احساس یک برده بودن که دیگران باید شما را کنترل کنند .

چاکرای تاج سالم به شما کمک میکند همان مقدار پولی که نیاز دارید را ایجاد کنید و بدانید چطور آن را خرج کنید .

 

 

 

چرا این چاکرا ها مسدود میشوند؟

زمانی که شما بزرگ شده اید یادگرفتید که باورهای مختلفی را در مورد پول داشته باشید همچنین اتفاقاتی را دیده اید که منجر به نتیجه گیری در مورد پول شده است .برخی بر این باورند که پول ریشه همه بدی هاست یا رایج ترین باور مخرب این است که باید برای پول سخت کار کنید .اگر والدین شما حسادت میکردند یا با افرادی که پول زیادی داشته اند اعتماد نداشته اند ممکن است شما نیز قبول کنید که افراد پولدار مورد اعتماد نیستند و همانطور که بزرگتر میشوید این حقیقت بیشتر با شما هماهنک میشود و این برنامه ریزی ها باعث سردرگمی و اضطراب میشوند و با این اعتقادات ممکن نیست بتوانید پول بیشتری را بدست آورید شما نمیتوانید افراد پولدار را مورد قضاوت قرار دهید و توقع داشته باشید خودتان پولدار شوید .

 

 

آیا فعال کردن چاکراها ممکن است ؟

چطور میتوانم این موانع را از بین ببرم؟

در این سایت البوم هایی طراحی شده است که میتواند میزان ثروت ذهنی شما را افزایش دهد.

این البوم ها به شما کمک میکند چاکرای خود را برای حرکت انرژی پول باز کنید و این جریان پول در تمامی چاکرای ها شما جریان پیدا میکند بنابراین شما میتوانید احساس داشتن پول بیشتری بکنید.

شما قادر خواهید بود زندگی ثروتمندانه که رویای شما بود را تجسم کنید. زمانی که در مورد پول صحبت میکنید احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید و کمکم برای داشتن پول بیشتر اقدام میکنید و از داشتن پول زیاد احساس امنیت میکنید.

 

اگر هنور تمایل ندارید که بپذیرید این میتواند آسان باشد زمانی که مدیتیشن میکنید به چاکرای خورشیدی خود توجه کنید زیرا کار سخت و مبارزه برای زنده ماندن در این چاکرا قرار دارد .

 

اما اگر واقعا جدی هستید که ثروت، فراوانی و مسائل مربوط به پول را به سطح های بالاتر برسانید، در این سایت برای تمامی چاکرا ها البوم های مجزایی تولید شده است که با فعال کردن چاکراها به شما کمک کند موانع جریان انرژی را از بین ببرید.

 

 

 

فعال کردن چاکراها

این یک تصمیم ساده برای ایجاد تغییر در زندگی شما است.


چاکراها را چطور فعال کنیم؟

 


پول و ثروت : چگونه باورهای مخرب پول و ثروت را حذف کنیم؟

“هر آنچه را که در ضمیر ناخودآگاه خود بکاریم و با تکرار و احساسات آن را تغذیه کنیم ، روزی به واقعیت تبدیل می شود”

 

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

 

 

فراوانی واقعی یک کار درونی است

فراوانی با احساس فراوانی شروع می شود. هر فکری که ما درباره پول می کنیم منجر به ایجاد احساسی درون ما می شود و این احساس انرژی ایجاد می کند. این انرژی یا از درآمد ما پشتیبانی می کند یا به آن آسیب می زند.

اگر می خواهیم از انرژی خود برای کسب درآمد بیشتر و داشتن آزادی مالی استفاده کنیم ، پس باید عقاید و باورهای مخرب خود درباره پول را پاکسازی کنیم.

همانطور باورها و طرز فکر خود را در مورد پول تغییر میدهیم ،موانع فراوانی و جذب آزادی مالی را از بین می بریم.

اولین قدم برای پاکسازی سدهای مالی آگاهی از آنهاست. ما قبل از اینکه بتوانیم آن را تغییر دهیم باید آنها را ببینیم.

 

 

۳ باورهای قدرتمند مخرب فراوانی و پول

هنگام جذب فراوانی ، چند سد بزرگ وجود دارد. ممکن است یکی از این باورها واقعاً در مورد شما صدق کند، اما احتمالاً هر سه مورد را در خود ببینید.

 

سد شماره ۱: ذهنیت کمبود

اولین سد بزرگ فراوانی ما ذهنیت فقدان فراوانی است. ممکن است باور داشته باشید که هرگز به اندازه کافی برای همه وجود ندارد، هرگز به اندازه کافی به همه نخواهید رسید یا کمبود در جهان وجود دارد.

 

 افرادی که در این فقدان ذهنی هستند ، باور دارند که هرگز به فراوانی دست نخواهند یافت. آنها دائماً در تلاشند تا احساس امنیت کنند. به عنوان مثال همیشه محافظه کارانه هزینه میکنند و یا در جایی استخدام می شوند.

 اگر سیستم اعتقادی کمبود دارید روی آن کار کنید، بدون قضاوت ذهنیت کمبود را بررسی کنید.

 

 

سد شماره ۲: باور اینکه داشتن پول باعث می شود شما بهتر یا کمتر از دیگران شوید.

این دومین سد مهم یک سیستم اعتقادی است که داشتن مقدار مشخصی پول باعث می شود شما از دیگران بهتر یا کمتر شوید.

این باور از چند طریق خود را نشان می دهد. ممکن است باور داشته باشید که وقتی پول زیادی دارید به نوعی از دیگران برتر هستید ، مثلاً باهوش تر هستید یا نیاز است بیشتر کار می کنید.

 

همچنین ممکن است از داشتن پول زیاد ترس داشته باشید زیرا این پول را با ویژگی های منفی مرتبط می کنید. ممکن است شما داستان یا خاطره ای داشته باشید که می گوید: “من نمی خواهم آنگونه دیده شوم.” “مانند فیلم هایی که ثروتمندان را انسان های بد نشان میدهند”. افرادی که به پول اهمیت می دهند اگر مبلغ مشخصی نداشته باشند خود را کم ارزش می دانند و کسانی که پول زیادی دارند نمی توانند از آن لذت ببرند زیرا ترس از دست دادن آن را دارند.

 

 

سد شماره ۳: اعتقاد به اینکه پول برای تفریح کافی نیست

افراد مبتلا به این سد معتقدند که ظرفیت کسب درآمد آنها محدودیتی دارد یا این امر بستگی به دنیای خارج آنها دارد.

 این سیستم اعتقادی جهان را به صورت جمع صفر می بیند: اگر یک نفر بیشتر داشته باشد ، شخص دیگر باید کمتر داشته باشد، فقط تعدادی از مردم می توانند ثروتمند باشند.

این اعتقاد که پول برای تفریح کافی نیست با توجه به آنچه در جهان پیرامون شما اتفاق می افتد تعیین می شود، زیرا به خود می گویید میزان درامد و ثروت شما به چیزی خارج از خود شما بستگی دارد.

 

 

 

۵  راه جذب فراوانی

حال که از وجود این سدها آگاه هستید ، چگونه آنها را تغییر دهید؟ در ادامه چند راه کار مهم برای بهبود ذهنیت پول و جذب فراوانی آورده شده است.

 

۱: شاهد سدهای ذهنی خود باشید و روی آنها تجدید نظر کنید

با خودتان صادق باشید ذهنیت کمبود شما چیست؟ وقتی امنیت مالی دارید احساس شما نسبت به امنیت مالی بهتراست یا بدتر؟

 

شروع به فکر کردن کنید. در طول روز به افکار و انرژی خود و همچنین رفتار خود در مورد پول توجه کنید.

 

وقتی متوجه این افکار ترسناک پیرامون پول شدید ، با تمرین و انتخاب مجدد ، تغییر در دیدگاه خود در مورد پول ایجاد کنید و بلافاصله خود را بخاطر داشتن چنین افکار مخربی ببخشید و سپس آگاهانه تصمیم بگیرید که متفاوت فکر کنید.

 

 

تمرکز خود را بر روی فراوانی بگذارید

در اینجا مثالی است. شاید خود را در حالی که به پنجره بوتیک خیره شده اید و فکر می کند ، “کاش می توانستم آن جفت چکمه عالی را داشته باشم” ببینید.

این فکر را بلافاصله ببخشید و سپس فکر جدیدی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، “من از فنجان قهوه ای که می نوشم سپاسگزارم”

 

این تغییر ساده انرژی شما را هدایت می کند و قدردانی و مثبت بودن شما را تقویت می کند. در یک لحظه به یاد می آورید که واقعاً فراوانی زیادی در اطراف خود دارید زیرا می دانید که بیش از هر چیز ، فراوانی واقعی یک احساس است.

 

هنگامی که شما نیاز به کمبود را برطرف می کنید و در عوض به دنبال فراوانی می گردید ، فراوانی تبدیل به آنچه می بینید می شود. فراوانی واقعی شما با سیستم اعتقادی شما شروع می شود ، بنابراین انتخاب کنید که از دریچه عشق دنیای خود را ببینید.

 

فکری را انتخاب کنید که احساس بهتری درون شما ایجاد کند. با فکر کردن ، خود را از این ذهنیت فقدان خارج کنید. ساده به نظر می رسد و همینطور است، سادگی این روش ها همان چیزی است که به ما کمک می کند تغییرات طولانی مدت ایجاد کنیم.

 

 

۲: به پول احترام بگذارید

اگر احساس می کنید از نظر مالی مشکل دارید ، آیا فکر میکنید به نوعی به پول بی احترامی می کنید؟ مشکلات مالی شما از یک سد انرژی ناشی می شود.

به یاد داشته باشید ، انرژی همه چیز است ، حتی در کیف پول شما. انرژی پول است ، بنابراین به خاطر امور مالی و اقتصادی خود ، کیف پول خود را مرتب کنید ، پول های خود را صاف درون کیف بگذارید و با انرژی فراوانی ارتباط ایجاد کنید.

 

اگر کیف پول شما کهنه شده است یا بیش از حد پر شده است (یا اگر آن را دوست ندارید) ، آن را تعمیر کرده یا کیف جدیدی تهیه کنید. کیف پول جدید و تمیز شما نه تنها از نظر انرژی شما را پشتیبانی می کند ، بلکه بیانیه ای را به جهانیان ارائه می دهد که آماده دریافت پول هستید.

 

 

۳: برای دیگران بیشتر بخواهید

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران باعث می شود ما انرژی فراوانی از خود ساتع کنیم ، زیرا احساس بیشتر خواستن برای دیگران فراوانی را به سمت خود ما جذب می کند. آرزوی بیشتر خواستن برای دیگران توانایی دریافت شما را گسترش می دهد و این احساس فراوانی به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید جذب کنید.

 

وقتی واقعاً می خواهید دیگران زیاد داشته باشند ، جهان به نوعی به این احساس پاسخ می دهد.

 

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران مستلزم این است که ما خود را با دیگران مقایسه نکنیم. وقتی خود را با دیگران مقایسه می کنیم ، به ذهنیت کمبود میرسیم و ذهن به این احساس علاقه پیدا می کند که این علاقه عشق کافی در جهان برای حمایت از ما را ایجاد نمی کند.

 

اگر کسی خواسته شما را داشته باشد ، به این معنی نیست که برای شما نمی تواند آن خواسته ایجاد شود. در حقیقت ، این برعکس است، حسادت شما بازتاب آرزوی عمیق شماست. حتی اگر خودخواهی شما را متقاعد کرده باشد که کمبود وجود دارد اما خود برتر شما حقیقت را می داند که جهان پر از فراوانی است.

 

حسادت خود را به فرصتی تبدیل کنید تا آنچه را که واقعاً می خواهید برای جهان واضح کنید. باید معتقد باشیم هرچه دیگران آن چیزی که ما می خواهیم را دارند و آن را بیشتر را ببینیم ، این به این معنی است که نزدیک به جذب آن خواسته شده ایم. با این دیدگاه که افرادی که آنچه را که شما می خواهید دارند را به عنوان بازتابی از آنچه در آینده قرار است برای شما رخ دهد ببینید.

 

 

 

۴: بازی فراوانی را تمرین کنید

استر هیکس یک تمرین عالی دارد که به ما کمک می کند مقاومت خود را در مقابل پول آزاد کنیم تا بتوانیم انرژی فراوانی را با انرژی کمبود جایگزین کنیم. به این بازی ، بازی فراوانی گفته می شود.

 

بازی فراوانی چطور کار میکند؟

بازی فراوانی یک عمل ذهنی برای دریافت چک پول از جهان است. هر روز مبلغ دریافتی را دو برابر می کنید. این شما را در احساس قدرتمند فراوانی قرار می دهد.

هر روز ، با قبول این چک جدید از سوی جهان ، باید هر درصد آن را خرج کنید. می توانید آن را برای غذا ، لباس ، اتومبیل هزینه کنید. می توانید آن را برای هر آنچه که می خواهید داشته باشید خرج کنید.

 

به نظر آسان می رسد ، اما اگر هزینه پول به هر طریقی آن هم به صورت ذهنی برای شما مشکل باشد ، تعجب خواهید کرد که گسترش تخیل شما چقدر می تواند چالش برانگیز باشد.

 

این قسمت بسیار مهمی از بازی است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید اعتقادات محدود کننده خود را در مورد پول را شناسایی کنید، بنابراین داشتن یک مقدار نامحدود پول احساس واقعی از داشتن پول نامحدود را ایجاد میکند.

می توانید با هر مبلغی که می خواهید شروع کنید ، اما توصیه می کنیم در شروع کار از کم شروع کنید . با دریافت یک چک با قیمت ۱ میلیون تومان در روز شروع کنید. سپس تمام این یک میلیون تومان را به طور ذهنی تا پایان روز هزینه کنید.

 

هر چیزی را که خریداری می کنید با هزینه تقریبی لیست کنید. روز بعد ، یک چک مجازی به مبلغ ۲ میلیون تومان از جهان هستی دریافت می کنید. باز هم ، باید همه آن را خرج کنید. روز بعد ، شما یک چک  ۳ میلیون تومانی دریافت می کنید ، و سپس یک چک ۴ میلیون تومانی ، الی آخر…

 

چاکراها و پول

 

بازی فراوانی : قانون شماره ۱

نمی توانید پول خود را به شخصی هدیه دهید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند تولد باشد. این بدان دلیل است که ما می خواهیم بدانیم که فراوانی نامحدود در دسترس همه افراد در جهان است.

 

اگر در حال دادن چک به کسی هستید ، این تفکر را نشان میدهد که آنها نمی توانند در موضع فراوانی قرار بگیرند! مهم است که باور کنیم هر کس حق دارد هر آنچه را که می خواهد خلق کند و خلق خواسته های او از ناحیه کمبود حاصل نمی شود.

 

یک استثنا: اگر می خواهید یک موسسه خیریه ایجاد کنید ، لیستی از تمام مواردی که برای موفقیت آن خیریه باید خریداری کنید تهیه کنید. در این حالت ، شما از پول برای سرمایه گذاری در آنچه ایجاد می کنید استفاده می کنید.

 

بازی فراوانی : قانون شماره ۲

چک های مجازی خود را در یک حساب پس انداز تصور نکنید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند یک خانه پس انداز کنید. (و حتی در این صورت ، تا زمانی که چک های مجازی روزانه شما به مقدار معین برای آن کالای بزرگ نرسیده است هزینه کردن را شروع نکنید.) هر چند با توجه به اینکه هر روز مبلغ دریافتی شما بیشتر می شود در نهایت روزی مبلغ خرید آنها خانه را به صورت یک یکجا دریافت میکنید.

دلیل این امر این است که پس انداز به این معنی است که ممکن است روزی درامد کافی نداشته باشید. به یاد داشته باشید ، بازی فراوانی یک تمرین ذهنی برای وفور نامحدود پول است!

 

تغییر انرژی خود را احساس کنید

وقتی شما بازی فراوانی را بازی می کنید ، هر روز هزینه می کنید و بنابراین احساس ایجاد می شود که انرژی شما تغییر کرده است. این بازی ذهنی به صورت روزانه شما را در موقعیت ارتعاش فراوانی قرار می دهد.

احساس انرژی فراوانی ذهن شما را گسترش می دهد و ناگهان ، هنگامی که احساس فراوانی کنید ، فراوانی شما را پیدا می کند.

 وقتی ترس های مالی را از بین می برید ، می پذیرید که ذهنیت کمبود وجود ندارد.

 

 

۵: دعای فراوانی بخوانید

دعا واسطه معجزات است ، بنابراین دعا را بخشی از تمرین خود برای بهبود ذهنیت خود در مورد پول قرار دهید.

 

دعای شما برای فراوانی:

جهان ، برای کمک به من در تغییر رابطه خود با پول سپاسگذارم. من می دانم که تفکرات کمبود من بر اساس ترس است ، و اکنون آماده هستم که آنها را آزاد کنم. من از فراوانی پول استقبال می کنم و به راهنمایی هایی که می گیرم توجه میکنم. من از ترس های مالی رها شده ام. من فراوانی هستم.

 

باید بدانید نمی توانیم صبر کنیم تا معجزات فراوانی را که با تغییر انرژی شما در مورد پول شروع می شود را بشنویم.


۵ مانع  ذهنی که شما را از پول و فراوانی دور می کند

انرژی و پول

اگر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

 

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

 

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

پاسخ این است که این در مورد کاری که آنها انجام می دهند نیست بلکه این در مورد این است که آنها چگونه در مورد ، ارزشمند بودنشان، توانایی فکر کردن و میزان همسو شدن با ارتعاش پول و فراوانی فکر میکنند.

 

 

 

این سدها چه هستند؟

سدهای پول شامل افکار مخرب در مورد خود ، باورهای سمی ، شک ها و گفتگوی درونی منفی است که در ناخوداگاه ما ریشه کرده اند.

 

 

 

از کجا بفهمیم که با سدهای پول روبرو هستیم؟

پاسخ ساده است به شرایط فعلی خود نگاه کنید، آیا در حال حاضر از وجود پول در زندگی خود راضی هستید؟ آیا جریان نقدینگی از چندین منبع درآمد را تجربه می کنید یا حتی داشتن یک درآمد مناسب هم برای شما سخت است؟

 

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا با یک طرز فکر غلط دست و پنجه نرم می کنید یا نه احساسات شماست.

هنگامی که در حال کار بر روی کسب و کار خود هستید ، پروژه کارآفرینی (یا هر آنچه که هست) – این موارد را چک کنید:

 

آیا این کار را با احساس راحتی، سرگرم کننده ، لذت بخش و سپاسگزاری انجام می دهید و آیا اطمینان دارید که همه چیز درست خواهد شد؟ یا در مورد آینده احساس استرس ، گرفتاری ، اضطراب ، نگرانی ، بی قراری و ترس دارید یا برعکس؟

 

احساسات شما چیزی است که نشان می دهد در ذهن شما چه می گذرد.

 

بسیاری از باورهای ما پنهان و خودکار هستند ، بنابراین تأمل در مورد آنها و شناسایی آنها واقعا دشوار است، اما احساساتی که به طور منظم داریم باورهای ما را مشخص می کنند.

 

بنابراین به جای فرار از احساسات ، اجازه دهید از آنها به عنوان راهنما استفاده کنیم و ببینیم آنها چه چیزی در مورد ما می گویند.

 

انرژی و پول

 

۵ سد معمول فراوانی و ثروت

دلایل زیادی وجود دارد که شما را در این حلقه فقر نگه می دارد و بیشتر آنها مربوط به چیزهای اشتباهی است که از دوران کودکی درمورد پول آموخته اید.

 

ممکن است هنوز همه این الگوها و اعتقادات ناسالم را داشته باشید که هرگز موافق موفقیت شما و افزایش حساب بانکی شما نیستند.

 

همه این سدها باید از بین بروند زیرا باعث مقاومت در مقابل جریان پول می شوند و جریان طبیعی انرژی رفاه را به زندگی شما متوقف می کنند، اینها کاملاً مخالف یک ذهنیت موفق هستند.

 

بیایید موانع اصلی دستیابی به پول که شما را در چرخه من بدو آهو بده  نگه می دارد بررسی کنیم و ببینیم چه قدم هایی می توانید بردارید تا درنهایت آنها را تغییر دهید.

 

 

 

سد شماره ۱: “من لایق پول نیستم”

در جامعه ای که ما در آن زندگی می کنیم ، سرپرستان و معلمان ما همیشه به ما یاد می دهند که چگونه لیاقت هر چیز خوبی – از جمله موفقیت ، عشق ، خوشبختی … و حتی پول – را داشته باشیم.

 

ممکن است گفته باشند این موفقیت های فقط برای آدم های خاص است یا اینکه همه استحقاق آن را ندارند بنابراین اگر بخواهید آن موفقیت را بدست آورید ممکن است ناخودآگاه اینگونه افکاری را تجربه کنید: «من که هستم که چیزهای خوب را دریافت کنم؟ من خاص نیستم”.

 

اما مسئله این است: شما لیاقت پول و همه چیزهای خوب در این دنیا را دارید ، فقط به این دلیل که انسان هستید. نیازی به توجیه آن ندارید، درست مثل این که نیازی نیست هوایی که تنفس می کنید را توجیه کنید.

 

اگر لیاقت تنفس هوا را دارید چرا باید در مورد ثروت یا رفاه مالی متفاوت باشید؟

برای اینکه لایق همه چیزهای شگفت انگیز زندگی باشید ، لازم نیست “فردی خاص” یا “فوق انسانی” باشید. فقط باید خودت باشی خود حقیقیت ، همینی که هستی.

 

نمی گوییم برای کسب درآمد نیازی به انجام برخی کارها ندارید ، برای اینکه کسب درامد کنید باید یک راه حل ارزشمند به دنیا ارائه دهید. این یک تبادل انرژی است – شما استعدادهای خود را ارائه می دهید و در عوض فراوانی را که شایسته آن هستید را جذب می کنید.

 

 

 

سد شماره ۲: ترس از موفقیت

ترس از موفقیت احتمالاً متداول ترین مانعی است که در مسیر جذب ثروت قرار دارد.

 

در اینجا دلیل اصلی ترس و وحشت شما از موفقیت آورده شده است : سو برداشت از عوارض جانبی داشتن پول بیشتر.

 

ممکن است از طریق عواقب احتمالی داشتن پول بیشتر به کار خود ضربه بزنید و جلوی پیشرفت خود را بگیرید، افکار مانند: وقت آزاد کمتر ، مسئولیت های بیشتر ، ترس از دزدیده شدن اشیاء مادی ، ترس از دست دادن آزادی ، دوستان یا حتی هویت خود.

 

مطمئناً ، این اتفاقات ممکن است رخ دهد ، اما چه کسی می گوید اینها مضر هستند؟

 

علاوه بر این ، ممکن است این باور را داشته باشید که موفقیت می تواند منجر به شکست شود، ممکن است اعتماد نداشته باشید که قادر خواهید بود از پس همه مشکلاتی که بر سر راه شما قرار می گیرند برآید و سرانجام سقوط اجتناب ناپذیر اتفاق خواهد افتاد ، بنابراین این فشار برای یک ذهن با این موانع بیش از حد زیاد است در نهایت ترجیح می دهید پیش از وقوع این فشار تسلیم شوید.

 

 

 

سد شماره ۳: آگاهی از فقدان

آیا می ترسید پول خرج کنید زیرا نگران هستید که پول شما تمام شود؟ می ترسید که برای همیشه با کمبود پول مواجه شوید؟

 

اگر پاسخ هر یک از این سوالات مثبت باشد ، به احتمال زیاد دچار سدهایی از جمله – “پول محدود است” و “اگر من پول خرج کنم ، هرگز به اندازه کافی نخواهم داشت” هستید.

 

این نکته در مورد فراوانی مالی وجود دارد و آن این است که پول بی نهایت است پول همیشه جریان دارد. همانطور که هیچ کمبود عشق یا کمبود اکسیژنی وجود ندارد ، پول هم همیشه به اندازه کافی وجود دارد.

 

دلیل دیگر این سد این است که شما امنیت و پول را به هم مرتبط میکنید ،شما اعتقاد دارید که اگر پول بیشتری داشته باشید سرانجام در امنیت و اطمینان خواهید بود و اگر پول خود را خرج یا گم کنید در این صورت امنیت شما از بین خواهد رفت.

 

بنابراین شما نمی خواهید که این اتفاق رخ دهد و به پول می چسبید زیرا زندگی شما به آن بستگی دارد زیرا فکر میکنید کم است در صورتی که این طور نیست.

 

بنابراین ، لازم است که این دو را از یکدیگر جدا کنید و با این تفکرات احساس امنیت را در درون ایجاد کنید : “من هرچه باشم خوب هستم “.

 

 

 

 

سد شماره ۴: شما به نتیجه وابسته اید

یکی از بهترین راه ها برای تجربه سریع خلق اهداف، نداشتن دلبستگی به نتیجه نهایی و رها کردن است.

 

دلبستگی به این معنی است که ابتدا خواسته های شما برآورده شود در این صورت است که می توانید خوشبخت شوید.

 

این نوع سد انرژی تضمین می کند که شما را بدبخت خواهد کرد زیرا شما همیشه بدون اینکه بتوانید از داشته هایتان نهایت لذت را ببرید نگران از دست دادن آنها خواهید بود.

 

هنگامی که به نتیجه نهایی وابسته باشید در حال ارتعاشات ترس ، نیاز و اضطراب هستید، شما از رسیدن به آرامش خود جلوگیری می کنید تا زمانی که به چیزی که می خواهید برسید.

 

با احساسات ترس و وابستگی ، شما با خواسته های خود تناقض دارید ، در حالی که باید در این مورد راحت باشید و حتی در زمان حال ، حتی قبل از بروز آن شادی را پیدا کنید.

 

 

 

سد شماره ۵: خودتان را باور ندارید

آیا تا به حال به وضوح در مورد یک فرصت عالی صحبت کرده اید که نتوانسته اید از آن استفاده کنید زیرا به خود باور نداشته اید؟

 

اعتقاد داشتن به خود با کارهایی که در زندگی روزمره خود انجام می دهید ارتباط کامل دارد.

 

هیچ چیز بزرگ و با ارزشی بدون خودباوری حاصل نشده است. بدون خودباوری شما در معرض این خطر قرار دارید که اجازه دهید بهترین فرصت های از کنار شما عبور کنند بنابراین زمان آن فرا رسیده است که دوز مناسبی از این قرص جادویی را به خود اختصاص دهید.

 

وقتی این سد ذهنی پول را دارید ، فکر می کنید که موفقیت تنها می تواند برای اشخاص دیگری خوب باشد نه برای شما.

 

از یک طرف شما می دانید که پتانسیل بالقوه ای دارید اما از طرف دیگر ، شک دارید که می توانید از عهده انجام آن برایید. از این رو ناامیدی و ناهماهنگی را روزانه تجربه می کنید.

 

خودباوری به این معنی است که وقتی کارها به درستی پیش نمی روند باید روی خودتان حساب کنید.

 

فراموش کردن افرادی که به خود ایمان داشته اند سخت است. آنها معمولاً در درون خود بدون توجه به شرایط بیرون ، احساس خوبی نسبت به خود دارند.

 

آنها به جای اینکه به دیگران مراجعه کنند به دنبال پاسخ در درون خود هستند ،افراد با اعتماد به نفس شانس را خودشان می یابند.

اگر بخواهید زندگی خود را به سطحی بهتر برسانید ، داشتن خودباوری ضروری است. بدون دیدن خود به عنوان یک فرد قدرتمند نمی توانید این جهش را داشته باشید.

انرژی و پول

 

چگونه می توان این سدها را حذف کرد؟

روش هایی پیدا کنید تا تعادل عاطفی را در زندگی خود ایجاد کنید

 

اگر استرس ناشی از افکار پول شما را فرا گرفته است به دنبال راه های موثر برای یافتن آرامش در زندگی خود باشید. دوباره خود را پیدا کنید و قدرت خود را بازیابی کنید.

 

در این مرحله ، در مورد استرس پول، نیاز نیست به دنبال اینکه چرا استرس دارید باشید زیرا با این کار خود را بیشتر در دام استرس وارد می کنید فقط به دنبال راه های برای متعادل احساسات خود پیدا کنید.

 

نمونه هایی از این روش ها می تواند تمرین هوازی ، شروع تمرین یوگا ، انجام برخی کارهای تنفسی ، گوش دادن به صدای امواج مغزی ، گوش دادن به یک آهنگ شاد ، تمرین های کششی بدن ، نوشیدن چای های گیاهی و غیره باشد.

 

حداقل یک ساعت از روز خود را به کارهای معنوی که باعث تعادل احساسات شما می شود اختصاص دهید. هرچه بیشتر به این روال متعهد باشید احساسات مثبت شما قدرتمندتر می شوند.

 

بنابراین با گذشت زمان ، استرس در مغز شما کاهش می یابد، اگر جریان خون کمتری در آمیگدال وجود داشته باشد جای تفکر منطقی بیشتر است.

 

همانطور که حالت جنگ در زندگی خود را از بین می برید می توانید با مشکلات و سدهای مالی بسیار موثرتر کنار بیایید و افکار خود را دوباره برنامه ریزی کنید

 

مغز ما به گونه ای خاصیت ارتجاعی دارد به این معنی که می توانیم خودمان را برای غلبه بر چالش ها و هر آنچه که می خواهیم آموزش دهیم.

 

اکنون که خود جدید و بهبود یافته شما ثبات و آرامش بیشتری دارد ، می توانید کارهای بیشتری برای خلق پول انجام دهید.

 

وقتی تنها هستید و وقت کافی برای خود دارید ، بنشینید و افکار خود را درباره پول بررسی کنید با خودتان صادق باشید و به دنبال الگوهایی باشید که مانع رشد مالی شما می شوند.

 

آیا شما ناخوداگاه سخنان در ذهن شما زمزمه میکند که توانایی مدیریت موفقیت را ندارید؟ آیا می ترسید آزادی یا زمان خود را از دست بدهید؟

 

و اگر بله – آیا داشتن پول بیشتر در واقع باعث آزادی شما در طولانی مدت می شود؟ آیا شما اعتقاد دارید که به اندازه کافی خوب ، با استعداد و به اندازه کافی باهوش نیستید؟

 

پاسخ هر چه بود در برابر آن مقاومت نکنید، خودتان را قضاوت نکنید فقط اجازه دهید سدهای ذهنی خودشان را آشکار کنند.

 

سپس پس از نوشتن همه چیز و جمع آوری داده های در مورد سدهای فراوانی ، وقت آن است که افکار خود را به چالش بکشید.

 

به طور خلاصه روش هایی پیدا کنید که باورهای اصلی و سمی را از بین می برند.

 

به عنوان مثال ، اگر یکی از سدهای شما این است: “من به اندازه کافی خوب نیستم که بتوانم پول در بیاورم و موفق شوم” ، یک فکر بهتر پیدا کنید که در واقع به آن اعتقاد دارید. در اینجا چند مثال آورده شده است:

 

 • همه می توانند ذهنیت خود را تغییر دهند و درآمد کسب کنند و داستان های موفقیت بی شماری از افراد فقیری وجود دارد که از فقر به ثروت رسیده اند.
 • من به اندازه کافی خوب هستم زیرا خداوند من را آفریده است.
 • من برای رشد و گسترش در این دنیا متولد شدم و وفور نعمت حق طبیعی من است.
 • من با استعداد متولد شده ام ،  مغز من قادر است فراتر از تصور من زندگی را که برای خودم انتخاب می کنم خلق کند.

 

اگر می خواهید این روند را تسریع کرده و این سدها را برطرف کنید ، از فایل های صوتی و تجسمی سابلیمینال استفاده کنید.

 

این فایل ها شامل تاکیدات مثبتی پنهانی هستند که فقط توسط ناخوداگاه درک می شوند یعنی ما آنها را پردازش می کنیم ، اما بدون اینکه از انجام این کار آگاهی داشته باشیم.

 

به عبارت دیگر ، این نوع آموزش ذهن دیوارهای خوداگاه و قضاوت گر شما را دور می زند و به راحتی و بدون زحمت به ناخوداگاه جایی که باورهای مخرب و سدها وجود دارند می رسند و خود را با این سدها جایگزین می کنند که در نهایت باعث در آغوش گرفتن ذهنیت ثروتمندان و فراوانی می شود.

 

با این حال شما هم باید نقش فعالی داشته باشید و از دستورالعمل های بالا استفاده کنید و خود و چالش های شخصی خود را بشناسید.

 

افکار جدیدی که در تمرین فوق به ذهن شما خطور می کند ، با گذشت زمان ، به حقیقت شما تبدیل می شوند. آنها داستان جدید شما خواهند شد و همانطور که مدام آن داستان را برای خود تعریف می کنید به واقعیت جدید شما تبدیل خواهند شد.

 

محصولات صوتی جذب پول

محصولات تجسمی جذب پول

 1. ۰

  آیا باید هر قسمت از فایل رو با تصور کردن یک چاکرا انجام داد یا فقط گوش دادن کافیه؟

 2. ۰

  برای فعال کردن تمام چاکراها گوش دادن ب فایل بالانس کردن چاکراها کافیه یا باید فایل تک تک چاکراها رو جداگانه گوش کرد؟

  • ۰

   سلام برای شروع استفاده از البوم بالانس کردن کامل چاکراها کافی است پس از اتمام دوره میتوانید به صورت متمرکز هر کدام که حس نیاز بیشتری به ان دارید را استفاده کنید

 3. ۰

  سپاس فراوان از توضیحات شما

 4. ۰

  لطفاً ویدئو فوق را که در خصوص فعال کردن چاکرا های پول است را ارسال فرمایید. با تشکر فراوان

 5. ۶

  لطف میکنید این ویدئو را برای من بفرستید

 6. ۱

  عالیییییییییییییی

 7. ۱

  بی نظیر بود عالی همش احساس میکردم ی جای کار میلنگه

 8. ۰

  ممنون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید