چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱ , دی , ۱۳۹۹ ۱۵ نظر ۱۱۵۹۱ بازدید

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

رابطه بین انرژی و پول چیست ؟ چاکراها مبحث مهمی در موفقیت است که با فعال کردن چاکراها جریان انرژی در زندگی شما به حرکت در می آید.

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

 

آیا در حال تلاش برای بدست آوردن پول بیشتر هستید ؟ آیا سخت است بتوانی خودت را ثروتمند تصور کنی ؟ آیا میتونی هر زمان به پول نیازی داری به راحتی اون رو بدست بیاری ؟ آیا چون نمیتونی پول بدست بیاری از صحبت کردن در مورد پول صرف نظر میکنی ؟

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
جهان بازتاب درون شماست

 

داشتن پول بیشتر ، راحتر از چیزی است که فکر میکنید مگر اینکه باور داشته باشید با این اقتصاد برای بدست آوردن پول باید سخت کار کنید. بیاد داشته باشید دنیایی بیرون شما بازتابی از دنیایی درون شماست به هر چیز باور داشته باشید جهان همان را برای شما تایید میکند.

 

 

 

بنابراین اجازه دهید چند مورد مهم دنیایی درونی را بررسی کنیم که احتمالا شما آنها را نمیدانید:

علم ثابت کرده است که شما فقط در دنیایی زیر پوست خود نیستید بلکه میدان مغناطیسی در اطراف بدن شما وجود دارد که به اندازه بدن شما مهم است. درست مثل کشش گرانشی زمین که بر همه چیز اثر میگذارد میدان انرژی شما نیز قدرت تاثیر گذاری بر زندگی شما را دارد.

 

این میدان پر انرژی در اطراف بدن ، شما را با سیستم انرژی داخلی بدن شما متصل میکند و اشتباه بزرگی که مرتکب میشویم این است که چون این میدان انرژی نامرئی را نمیبینیم آن را نادیده میگیریم.

 

 

چاکراها و پول
چاکراهای فعال

 

اکثر مردم چاکراها را میشناسند. این هفت مرکز انرژی درون ما اطلاعات مختلف را پردازش میکنند اگر هر کدام از این مرکز ها مسدود شده باشند انرژی به طور موثر پردازش نمیشوند و زندگی ما منعکس کننده همین انرژی های پردازش نشده میباشد.

 

 

 

در اینجا هفت راه نشان داده شده است که باعث میشود جریان پول به سمت شما مسدود شود. سپس توضیح خواهیم داد چاکراهای سالم برای ارتعاش پول زیاد چگونه کار میکنند . این سدها در واقع در جایی از بدن شما ساکن شده اند که میتواند این انرژی را از بین ببرد و در نهایت یاد میگرید چطور با فعال کردن چاکراها ثروت و فراوانی را در زندگی خود خلق کنید.

 

 

چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است
هفت چاکرای بدن – رابطه بین چاکراها و پول

 

۱: هنگامی که شما احساس اضطراب و استرس در مورد پول میکنید:

این نشان می دهد از چاکرا ریشه که در پایین ستون فقرات شما قرار دارد مسدود شده است اگر شما پول کافی نداشته باشید، یک سد در اینجا باعث می شود شما احساس امنیت نکنید. هنگامی که این چاکرا بیش از حد بسته باشد شما انرژی پول را مسدود میکنید که در این حالت شما به طور مداوم با هزینه ها ، قبض ها یا نگرانی در مورد نداشتن پول کافی مواجه میشوید و اگر مقدار پول شما کم شود شما احساس پوچی و بدبختی میکنید.

 

سلامتی چاکرای ریشه امنیت و فراونی زمین را درون ما ایجاد میکند . در حالت طبیعی سیاره ما پر از فراوانی است. پرنده برای پیدا کردن کرم بعدی خود نگران نیست و درختان هرگز نگران جوانه زدن نیستند .مردمان بومی که در هماهنگی با طبیعت زندگی میکنند هرگز نگران کمبود منابع نیستند. این چاکرا اصلی روی همه چاکرای ها بالای خود تاثیر میگذراد .زمانی که شما ریشه صحیحی داشته باشید انرژی آزادانه جریان پیدا میکند و زندگی ما پر از جریان ثروت و نعمت میشود و شما به وضوح احساس امنیت میکنید.

 

 

 

 

۲: اگر شما لحظات سختی را برای خلق اهدافتان دارید چاکرای دوم یا ششم چاکرای خلاقیت شما مسدود شده است:

این مرکز انرژی بین شکم و قفسه سینه شماست و این جا جایی است که شما خلاقیت خود را به چیزهای فیزیکی تبدیل میکنید. این جا نیز جایی برای پردازش احساسات مختلف در مورد پول نیز میباشد. بنابراین زمانی که شما در حال ارتعاش انرژی پایین مثل خشم و یا غم و اندوه در مورد پول باشید، این احساسات در این چاکرا یافت می شود.

 

 

 

۳: زمانی که شما با تلاش های زیاد، فشار اضافی و کار سخت برای آشکار کردن پول هستید اما موفق نمیشوید:

این نشانه این است که چاکرا سوم شما و یا خورشیدی شما مسدود شده است. در واقع این درست نیست که سخت کار کردن تنها راهی برای ایجاد کردن پول است. با این حال، بیشتر افراد با این باور رشد کرده اند، بنابراین ممکن است این دیدگاه برای پذیرفتن چالش برانگیز باشد. این چاکرا جایی است که انرژی تبدیل به عمل میشود. این چاکرا چاکرای قدرت نامیده می شود زیرا باعث ایجاد قدرت می شود با این حال، بدست آوردن پول می تواند بدون درد و بدون تلاش اضافی باشد اما شما هنوز نیاز به برنامه ریزی و انجام اقدامات جدید دارید .

 

به نظر می رسد چاکرای سوم سالم به صورت جادویی اتفاقای را ایجاد میکند مثلا افرادی که به شما پولی بدهکارند ممکن است ناگهان آن پول را برگردانند و یا شاید فرصت های غیر منتظره ای برای ایجاد کردن پول پیدا کنید.

 

 

 

۴: هنگامی که عمیقا احساس می کنید سزاوار پول نیستید، حتی با فکر کردن داشتن مقدار زیادی پول احساس گناه می کنید:

شرط میبندم که چاکرای چهارم یا چاکرای قلب شما مسدود شده است. این انرژی درست در وسط سینه شما قرار دارد. اگر فردی هستید که به طور مداوم خودتان را سرزنش میکنید و احساس غم یا یک بازنده را می کند، باید بدانید که با ایجاد کردن یک جریان سالم انرژی در اینجا می توان آن را به راحتی درمان کرد.

 

یک قلب سالم / چاکرا چهارم احساس شایستگی داشتن پول زیاد را ایجاد می کند. شما فرصت های بیشتر ایجاد کردن پول برای افراد دیگر را تائید خواهید کرد زیرا شما پول بیشتری با افرادی که به شما کمک کرده اند بدست آوریده آید. شما قادر خواهید بود احساس کنید که چطور فراوانی شما را احاطه کرده است و چه احساس خوبی دارید شما همچنین افرادی که ثروتمند هستند را تحسین می کنید. از آنجایی که شما با پول مانند یک عاشق رفتار می کنید، به آن توجه زیادی می کنید و مراقبت های خاصی را به آن میدهید، آن را دوست دارد آن نیز در اطراف شما به وفور یافت میشود.

 

 

 

 

۵: آیا زمانی که در مورد پول صحبت میشود سنگر میگیرید؟

آیا از پرداخت پولی که به شما قرض داده شده است اجتناب میکنید؟

آیا زمانی که میخواهید به مشتری قیمت خود را بگویید عضلاتتان منقبض میشود؟

اگر این چنین است این نشان دهنده این است که چاکرای گلو شما مسدود شده است.

یک چاکرای پنجم سالم به راحتی میتواند قیمت و حقیقت شخصی خود را در رابطه با پول بیان کنید.

 

 

 

 

۶: آیا زمان تجسم کردن پول بیشتر ، خرید کردن ، که کمک کردن به دیگران با پولی که در بانک سرمایه گذرای کرده اید برای شما دشوار است؟

اگر اینطور است این مربوط به چاکرای ششم یا چشم سوم شما است . شایع ترین دلیل مسدود شدن این چاکرا این است که شما سعی می کنید جهان را از طریق باور ها و اعتقادات دیگران ببینید. تلاش برای ندیدن حقیقت و ایده های خود که باعث گیجی و اشتباه کردن شما میشود.شما نمی توانید در حالت سردرگمی به وضوح ببینید. زمانی که شما در حالت سردرگمی باشید به وضوح نمیتوانید موقعیت ها را ببینید.

 

چاکرای چشم سوم چاکرای احترام به پول و توانایی تجسم کردن خودتان با داشتن پول زیاد، خرج کردن عاقلانه آن ، و راه هایی که میتواند به دیگران کمک کنند است و این به شما کمک میکند رابطه خود را با پول بهبود بخشید.

 

 

 

۷: آیا تا به حال احساس کرده اید قبل از اینکه پولی را بدست آورید باید مورد ستایش و تحسین دیگران قرار گیرید:

اگر این طور است این مربوط به چاکرای هفتم شما یا چاکرای تاج که در بالای سر شما قرار دارد است .احساس یک برده بودن که دیگران باید شما را کنترل کنند .

چاکرای تاج سالم به شما کمک میکند همان مقدار پولی که نیاز دارید را ایجاد کنید و بدانید چطور آن را خرج کنید .

 

 

 

چرا این چاکرا ها مسدود میشوند؟

زمانی که شما بزرگ شده اید یادگرفتید که باورهای مختلفی را در مورد پول داشته باشید همچنین اتفاقاتی را دیده اید که منجر به نتیجه گیری در مورد پول شده است .برخی بر این باورند که پول ریشه همه بدی هاست یا رایج ترین باور مخرب این است که باید برای پول سخت کار کنید .اگر والدین شما حسادت میکردند یا با افرادی که پول زیادی داشته اند اعتماد نداشته اند ممکن است شما نیز قبول کنید که افراد پولدار مورد اعتماد نیستند و همانطور که بزرگتر میشوید این حقیقت بیشتر با شما هماهنک میشود و این برنامه ریزی ها باعث سردرگمی و اضطراب میشوند و با این اعتقادات ممکن نیست بتوانید پول بیشتری را بدست آورید شما نمیتوانید افراد پولدار را مورد قضاوت قرار دهید و توقع داشته باشید خودتان پولدار شوید .

 

 

آیا فعال کردن چاکراها ممکن است ؟

چطور میتوانم این موانع را از بین ببرم؟

در این سایت البوم هایی طراحی شده است که میتواند میزان ثروت ذهنی شما را افزایش دهد.

این البوم ها به شما کمک میکند چاکرای خود را برای حرکت انرژی پول باز کنید و این جریان پول در تمامی چاکرای ها شما جریان پیدا میکند بنابراین شما میتوانید احساس داشتن پول بیشتری بکنید.

شما قادر خواهید بود زندگی ثروتمندانه که رویای شما بود را تجسم کنید. زمانی که در مورد پول صحبت میکنید احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید و کمکم برای داشتن پول بیشتر اقدام میکنید و از داشتن پول زیاد احساس امنیت میکنید.

 

اگر هنور تمایل ندارید که بپذیرید این میتواند آسان باشد زمانی که مدیتیشن میکنید به چاکرای خورشیدی خود توجه کنید زیرا کار سخت و مبارزه برای زنده ماندن در این چاکرا قرار دارد .

 

اما اگر واقعا جدی هستید که ثروت، فراوانی و مسائل مربوط به پول را به سطح های بالاتر برسانید، در این سایت برای تمامی چاکرا ها البوم های مجزایی تولید شده است که با فعال کردن چاکراها به شما کمک کند موانع جریان انرژی را از بین ببرید.

 

 

 

فعال کردن چاکراها

این یک تصمیم ساده برای ایجاد تغییر در زندگی شما است.


چاکراها را چطور فعال کنیم؟

 


پول و ثروت : چگونه باورهای مخرب پول و ثروت را حذف کنیم؟

“هر آنچه را که در ضمیر ناخودآگاه خود بکاریم و با تکرار و احساسات آن را تغذیه کنیم ، روزی به واقعیت تبدیل می شود”

 

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

 

 

فراوانی واقعی یک کار درونی است

فراوانی با احساس فراوانی شروع می شود. هر فکری که ما درباره پول می کنیم منجر به ایجاد احساسی درون ما می شود و این احساس انرژی ایجاد می کند. این انرژی یا از درآمد ما پشتیبانی می کند یا به آن آسیب می زند.

اگر می خواهیم از انرژی خود برای کسب درآمد بیشتر و داشتن آزادی مالی استفاده کنیم ، پس باید عقاید و باورهای مخرب خود درباره پول را پاکسازی کنیم.

همانطور باورها و طرز فکر خود را در مورد پول تغییر میدهیم ،موانع فراوانی و جذب آزادی مالی را از بین می بریم.

اولین قدم برای پاکسازی سدهای مالی آگاهی از آنهاست. ما قبل از اینکه بتوانیم آن را تغییر دهیم باید آنها را ببینیم.

 

 

۳ باورهای قدرتمند مخرب فراوانی و پول

هنگام جذب فراوانی ، چند سد بزرگ وجود دارد. ممکن است یکی از این باورها واقعاً در مورد شما صدق کند، اما احتمالاً هر سه مورد را در خود ببینید.

 

سد شماره ۱: ذهنیت کمبود

اولین سد بزرگ فراوانی ما ذهنیت فقدان فراوانی است. ممکن است باور داشته باشید که هرگز به اندازه کافی برای همه وجود ندارد، هرگز به اندازه کافی به همه نخواهید رسید یا کمبود در جهان وجود دارد.

 

 افرادی که در این فقدان ذهنی هستند ، باور دارند که هرگز به فراوانی دست نخواهند یافت. آنها دائماً در تلاشند تا احساس امنیت کنند. به عنوان مثال همیشه محافظه کارانه هزینه میکنند و یا در جایی استخدام می شوند.

 اگر سیستم اعتقادی کمبود دارید روی آن کار کنید، بدون قضاوت ذهنیت کمبود را بررسی کنید.

 

 

سد شماره ۲: باور اینکه داشتن پول باعث می شود شما بهتر یا کمتر از دیگران شوید.

این دومین سد مهم یک سیستم اعتقادی است که داشتن مقدار مشخصی پول باعث می شود شما از دیگران بهتر یا کمتر شوید.

این باور از چند طریق خود را نشان می دهد. ممکن است باور داشته باشید که وقتی پول زیادی دارید به نوعی از دیگران برتر هستید ، مثلاً باهوش تر هستید یا نیاز است بیشتر کار می کنید.

 

همچنین ممکن است از داشتن پول زیاد ترس داشته باشید زیرا این پول را با ویژگی های منفی مرتبط می کنید. ممکن است شما داستان یا خاطره ای داشته باشید که می گوید: “من نمی خواهم آنگونه دیده شوم.” “مانند فیلم هایی که ثروتمندان را انسان های بد نشان میدهند”. افرادی که به پول اهمیت می دهند اگر مبلغ مشخصی نداشته باشند خود را کم ارزش می دانند و کسانی که پول زیادی دارند نمی توانند از آن لذت ببرند زیرا ترس از دست دادن آن را دارند.

 

 

سد شماره ۳: اعتقاد به اینکه پول برای تفریح کافی نیست

افراد مبتلا به این سد معتقدند که ظرفیت کسب درآمد آنها محدودیتی دارد یا این امر بستگی به دنیای خارج آنها دارد.

 این سیستم اعتقادی جهان را به صورت جمع صفر می بیند: اگر یک نفر بیشتر داشته باشد ، شخص دیگر باید کمتر داشته باشد، فقط تعدادی از مردم می توانند ثروتمند باشند.

این اعتقاد که پول برای تفریح کافی نیست با توجه به آنچه در جهان پیرامون شما اتفاق می افتد تعیین می شود، زیرا به خود می گویید میزان درامد و ثروت شما به چیزی خارج از خود شما بستگی دارد.

 

 

 

۵  راه جذب فراوانی

حال که از وجود این سدها آگاه هستید ، چگونه آنها را تغییر دهید؟ در ادامه چند راه کار مهم برای بهبود ذهنیت پول و جذب فراوانی آورده شده است.

 

۱: شاهد سدهای ذهنی خود باشید و روی آنها تجدید نظر کنید

با خودتان صادق باشید ذهنیت کمبود شما چیست؟ وقتی امنیت مالی دارید احساس شما نسبت به امنیت مالی بهتراست یا بدتر؟

 

شروع به فکر کردن کنید. در طول روز به افکار و انرژی خود و همچنین رفتار خود در مورد پول توجه کنید.

 

وقتی متوجه این افکار ترسناک پیرامون پول شدید ، با تمرین و انتخاب مجدد ، تغییر در دیدگاه خود در مورد پول ایجاد کنید و بلافاصله خود را بخاطر داشتن چنین افکار مخربی ببخشید و سپس آگاهانه تصمیم بگیرید که متفاوت فکر کنید.

 

 

تمرکز خود را بر روی فراوانی بگذارید

در اینجا مثالی است. شاید خود را در حالی که به پنجره بوتیک خیره شده اید و فکر می کند ، “کاش می توانستم آن جفت چکمه عالی را داشته باشم” ببینید.

این فکر را بلافاصله ببخشید و سپس فکر جدیدی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، “من از فنجان قهوه ای که می نوشم سپاسگزارم”

 

این تغییر ساده انرژی شما را هدایت می کند و قدردانی و مثبت بودن شما را تقویت می کند. در یک لحظه به یاد می آورید که واقعاً فراوانی زیادی در اطراف خود دارید زیرا می دانید که بیش از هر چیز ، فراوانی واقعی یک احساس است.

 

هنگامی که شما نیاز به کمبود را برطرف می کنید و در عوض به دنبال فراوانی می گردید ، فراوانی تبدیل به آنچه می بینید می شود. فراوانی واقعی شما با سیستم اعتقادی شما شروع می شود ، بنابراین انتخاب کنید که از دریچه عشق دنیای خود را ببینید.

 

فکری را انتخاب کنید که احساس بهتری درون شما ایجاد کند. با فکر کردن ، خود را از این ذهنیت فقدان خارج کنید. ساده به نظر می رسد و همینطور است، سادگی این روش ها همان چیزی است که به ما کمک می کند تغییرات طولانی مدت ایجاد کنیم.

 

 

۲: به پول احترام بگذارید

اگر احساس می کنید از نظر مالی مشکل دارید ، آیا فکر میکنید به نوعی به پول بی احترامی می کنید؟ مشکلات مالی شما از یک سد انرژی ناشی می شود.

به یاد داشته باشید ، انرژی همه چیز است ، حتی در کیف پول شما. انرژی پول است ، بنابراین به خاطر امور مالی و اقتصادی خود ، کیف پول خود را مرتب کنید ، پول های خود را صاف درون کیف بگذارید و با انرژی فراوانی ارتباط ایجاد کنید.

 

اگر کیف پول شما کهنه شده است یا بیش از حد پر شده است (یا اگر آن را دوست ندارید) ، آن را تعمیر کرده یا کیف جدیدی تهیه کنید. کیف پول جدید و تمیز شما نه تنها از نظر انرژی شما را پشتیبانی می کند ، بلکه بیانیه ای را به جهانیان ارائه می دهد که آماده دریافت پول هستید.

 

 

۳: برای دیگران بیشتر بخواهید

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران باعث می شود ما انرژی فراوانی از خود ساتع کنیم ، زیرا احساس بیشتر خواستن برای دیگران فراوانی را به سمت خود ما جذب می کند. آرزوی بیشتر خواستن برای دیگران توانایی دریافت شما را گسترش می دهد و این احساس فراوانی به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید جذب کنید.

 

وقتی واقعاً می خواهید دیگران زیاد داشته باشند ، جهان به نوعی به این احساس پاسخ می دهد.

 

خواستن چیزهای بیشتر برای دیگران مستلزم این است که ما خود را با دیگران مقایسه نکنیم. وقتی خود را با دیگران مقایسه می کنیم ، به ذهنیت کمبود میرسیم و ذهن به این احساس علاقه پیدا می کند که این علاقه عشق کافی در جهان برای حمایت از ما را ایجاد نمی کند.

 

اگر کسی خواسته شما را داشته باشد ، به این معنی نیست که برای شما نمی تواند آن خواسته ایجاد شود. در حقیقت ، این برعکس است، حسادت شما بازتاب آرزوی عمیق شماست. حتی اگر خودخواهی شما را متقاعد کرده باشد که کمبود وجود دارد اما خود برتر شما حقیقت را می داند که جهان پر از فراوانی است.

 

حسادت خود را به فرصتی تبدیل کنید تا آنچه را که واقعاً می خواهید برای جهان واضح کنید. باید معتقد باشیم هرچه دیگران آن چیزی که ما می خواهیم را دارند و آن را بیشتر را ببینیم ، این به این معنی است که نزدیک به جذب آن خواسته شده ایم. با این دیدگاه که افرادی که آنچه را که شما می خواهید دارند را به عنوان بازتابی از آنچه در آینده قرار است برای شما رخ دهد ببینید.

 

 

 

۴: بازی فراوانی را تمرین کنید

استر هیکس یک تمرین عالی دارد که به ما کمک می کند مقاومت خود را در مقابل پول آزاد کنیم تا بتوانیم انرژی فراوانی را با انرژی کمبود جایگزین کنیم. به این بازی ، بازی فراوانی گفته می شود.

 
 

بازی فراوانی چطور کار میکند؟

بازی فراوانی یک عمل ذهنی برای دریافت چک پول از جهان است. هر روز مبلغ دریافتی را دو برابر می کنید. این شما را در احساس قدرتمند فراوانی قرار می دهد.

هر روز ، با قبول این چک جدید از سوی جهان ، باید هر درصد آن را خرج کنید. می توانید آن را برای غذا ، لباس ، اتومبیل هزینه کنید. می توانید آن را برای هر آنچه که می خواهید داشته باشید خرج کنید.

 

به نظر آسان می رسد ، اما اگر هزینه پول به هر طریقی آن هم به صورت ذهنی برای شما مشکل باشد ، تعجب خواهید کرد که گسترش تخیل شما چقدر می تواند چالش برانگیز باشد.

 

این قسمت بسیار مهمی از بازی است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید اعتقادات محدود کننده خود را در مورد پول را شناسایی کنید، بنابراین داشتن یک مقدار نامحدود پول احساس واقعی از داشتن پول نامحدود را ایجاد میکند.

می توانید با هر مبلغی که می خواهید شروع کنید ، اما توصیه می کنیم در شروع کار از کم شروع کنید . با دریافت یک چک با قیمت ۱ میلیون تومان در روز شروع کنید. سپس تمام این یک میلیون تومان را به طور ذهنی تا پایان روز هزینه کنید.

 

هر چیزی را که خریداری می کنید با هزینه تقریبی لیست کنید. روز بعد ، یک چک مجازی به مبلغ ۲ میلیون تومان از جهان هستی دریافت می کنید. باز هم ، باید همه آن را خرج کنید. روز بعد ، شما یک چک  ۳ میلیون تومانی دریافت می کنید ، و سپس یک چک ۴ میلیون تومانی ، الی آخر…

 

چاکراها و پول

 

بازی فراوانی : قانون شماره ۱

نمی توانید پول خود را به شخصی هدیه دهید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند تولد باشد. این بدان دلیل است که ما می خواهیم بدانیم که فراوانی نامحدود در دسترس همه افراد در جهان است.

 

اگر در حال دادن چک به کسی هستید ، این تفکر را نشان میدهد که آنها نمی توانند در موضع فراوانی قرار بگیرند! مهم است که باور کنیم هر کس حق دارد هر آنچه را که می خواهد خلق کند و خلق خواسته های او از ناحیه کمبود حاصل نمی شود.

 

یک استثنا: اگر می خواهید یک موسسه خیریه ایجاد کنید ، لیستی از تمام مواردی که برای موفقیت آن خیریه باید خریداری کنید تهیه کنید. در این حالت ، شما از پول برای سرمایه گذاری در آنچه ایجاد می کنید استفاده می کنید.

 
 

بازی فراوانی : قانون شماره ۲

چک های مجازی خود را در یک حساب پس انداز تصور نکنید ، مگر اینکه برای چیزی خاص مانند یک خانه پس انداز کنید. (و حتی در این صورت ، تا زمانی که چک های مجازی روزانه شما به مقدار معین برای آن کالای بزرگ نرسیده است هزینه کردن را شروع نکنید.) هر چند با توجه به اینکه هر روز مبلغ دریافتی شما بیشتر می شود در نهایت روزی مبلغ خرید آنها خانه را به صورت یک یکجا دریافت میکنید.

دلیل این امر این است که پس انداز به این معنی است که ممکن است روزی درامد کافی نداشته باشید. به یاد داشته باشید ، بازی فراوانی یک تمرین ذهنی برای وفور نامحدود پول است!

 
 
 

تغییر انرژی خود را احساس کنید

وقتی شما بازی فراوانی را بازی می کنید ، هر روز هزینه می کنید و بنابراین احساس ایجاد می شود که انرژی شما تغییر کرده است. این بازی ذهنی به صورت روزانه شما را در موقعیت ارتعاش فراوانی قرار می دهد.

احساس انرژی فراوانی ذهن شما را گسترش می دهد و ناگهان ، هنگامی که احساس فراوانی کنید ، فراوانی شما را پیدا می کند.

 وقتی ترس های مالی را از بین می برید ، می پذیرید که ذهنیت کمبود وجود ندارد.

 

 

۵: دعای فراوانی بخوانید

دعا واسطه معجزات است ، بنابراین دعا را بخشی از تمرین خود برای بهبود ذهنیت خود در مورد پول قرار دهید.

 

دعای شما برای فراوانی:

جهان ، برای کمک به من در تغییر رابطه خود با پول سپاسگذارم. من می دانم که تفکرات کمبود من بر اساس ترس است ، و اکنون آماده هستم که آنها را آزاد کنم. من از فراوانی پول استقبال می کنم و به راهنمایی هایی که می گیرم توجه میکنم. من از ترس های مالی رها شده ام. من فراوانی هستم.

 

باید بدانید نمی توانیم صبر کنیم تا معجزات فراوانی را که با تغییر انرژی شما در مورد پول شروع می شود را بشنویم.

 1. ۰

  آیا باید هر قسمت از فایل رو با تصور کردن یک چاکرا انجام داد یا فقط گوش دادن کافیه؟

 2. ۰

  برای فعال کردن تمام چاکراها گوش دادن ب فایل بالانس کردن چاکراها کافیه یا باید فایل تک تک چاکراها رو جداگانه گوش کرد؟

  • ۰

   سلام برای شروع استفاده از البوم بالانس کردن کامل چاکراها کافی است پس از اتمام دوره میتوانید به صورت متمرکز هر کدام که حس نیاز بیشتری به ان دارید را استفاده کنید

 3. ۰

  سپاس فراوان از توضیحات شما

 4. ۰

  لطفاً ویدئو فوق را که در خصوص فعال کردن چاکرا های پول است را ارسال فرمایید. با تشکر فراوان

 5. ۶

  لطف میکنید این ویدئو را برای من بفرستید

 6. ۱

  عالیییییییییییییی

 7. ۱

  بی نظیر بود عالی همش احساس میکردم ی جای کار میلنگه

 8. ۰

  ممنون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید