قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , خرداد , ۱۳۹۷ ۲ نظر ۲۹۶۹ بازدید

باور داشتن به قدرت ذهن ناخودآگاه ” خدای درون “ بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی […]

 

باور داشتن به قدرت ذهن ناخودآگاه ” خدای درون “

بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی ببریم. از آنجا که وقتی بدن در شرایط مناسب در حالت آرامش است، تنها ذهن می تواند ما را در سطح ارتباط با خدا هدایت کند و تنها پس از آن ممکن است سیگنال های روح و معنویت با ذهن و جسم هماهنگ شوند.

ذهن ناخودآگاه، مرکز قدرت ذهن ما

ذهن ناخودآگاه ما با ثروت بی نهایت پر شده است. اگر چشم های ذهنیمان بیدار شوند، می توانیم گنج بی نهایت درون خود را ببینیم و این فقط  زمانی که چشم های ذهنی باز شوند، می توان آن را تجربه کنند. برای زندگی کردن زندگی ، به آنچه که نیاز داریم مقاومت قدرت درونی است تا هرگز چیزی ما را متوقف نکند در این صورت می توانیم معدن طلا را استخراج کنیم که در درون ما وجود دارد. قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه می تواند موفقیت بیشتر، رونق بیشتر، خوشبختی بیشتر، سلامتی و لذت بیشتری در زندگی ما به ارمغان بیاورد؛ این قدرتی است که ما در حال حاضر داریم. ذهن ناخودآگاه راه حلی برای همه مشکلات و علت هر معلولی است.

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

 تجربه ها و عملکرد ما پاسخ ذهن ناخودآگاه ما به افکار ما است.به خودتان اجازه دهید ذهن ناخوداگاه با محبت، صلح و افکار خوب اشغال شود در این صورت بیشتر از آنچه تصور می کنیم به ما موفقیت ،آرامش و خوشبختی می دهد. اگر ما بدانیم چگونه با ذهن آگاهانه و ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم، می توانیم زندگی ما را به نحوی بسیار بهتر هدایت کنیم به نحوی که خودمان دوست داریم. قدرت ذهن ناخودآگاه تنها راه  برای ارتباط با منبع الهام، خلاقیت، قدرت و آرامش است. ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکایی، “قدرت حرکت جهان در ذهن ناخودآگاه شما است

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

ویلیام جیمز سایدیس (انگلیسی: William James Sidis‎؛ ۱۸۹۸–۱۹۴۴) ریاضی‌دان، کیهان‌شناس و زبان‌شناس نابغه آمریکایی بود که توانایی خارق‌العاده‌ای در یادگیری زبان‌ها و ریاضیات داشت.وی با ضریب هوشی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ به عنوان یکی از باهوش‌ترین انسان‌های تمام اعصار شناخته می‌شود. (از آن زمان تا کنون معیارهای اندازه‌گیری ضریب هوشی تغییر یافته‌است)او در یازده سالگی وارد دانشگاه هاروارد شد و تا سن هشت سالگی هشت زبان را (زبان لاتین، یونانی، فرانسوی، روسی، آلمانی، زبان عبری، ترکی، و ارمنی) خودآموز فرا گرفت.

افکار ما منجر به دستاوردهای ما هستند

اگر ما ذهنمان را با افکار مثبت پر کنیم، می توانیم تمام منفیات را از ذهن آگاه و ناخودآگاه دورکنیم. اعتقاد ما عکس العمل ذهن ناخودآگاه ما است. ما به چیزی تبدیل می شویم که فکر می کنیم. قدرت ناخوداگاه قدرتی است که باعث می شود بر اساس باورهایمان دست به عمل بزنیم  ، ویلیام جیمز می گوید:

“طوری عمل کنید مثل اینکه آن طور هستید و خواهید بود”

ذهن ناخودآگاه شخصیتی است که همیشه در جهت رسیدن به هماهنگی و صلح تلاش می کند اما  دستورالعمل های اشتباه وارد شده برای شکست هستند: عدم اعتماد به نفس ، عدم موفقیت ، ترس ؛ اینها دستورالعمل های مخربی هستند که ذهن ناخودآگاه انها را باور کرده است.بنابراین وقتی ما یک فکر درست را به ذهن ناخودآگاه می فرستیم می توانیم آنچه را که می خواهیم به دست بیاوریم و ذهن ناخودآگاه این فکر را قبول می کند و آن را اجرا می کند. ذهن ناخودآگاه  به فکری که ذهن آگاهانه پذیرفته است، واکنش نشان می دهد. هنگامی که ما تمرکز و توجه ذهنی خود را روی اهداف، افکار و تلاش هایمان متمرکز می کنیم، ذهن ناخوداگاه ما تلاش میکند از ما حمایت کند. صلح، خوشبختی، هماهنگی این ها غیر قابل لمس هستند و ترکیب زندگی و منبع درونی ما خود عمیق ما را نشان میدهد.

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

این اطلاعات بی حد و حصر ذهن ناخودآگاه باهوش، بی انتها و بی نهایت است.

حقیقت نهایی چیزی است که ما دنبال آن هستیم و آن ما را دنبال میکند مهمترین بخش تصمیم گیری، تفکر و باور است که قدرت تغییر همه چیز را دارد؛ اعتقاد درست از ترس آزاد هستند بنابراین این زمانی است که می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

جهان با قانون جهانی عمل و عکس العمل کار میکند.  جایی که عمل ایجاد میشود واکنش پاسخ ذهن ناخودآگاه است. ماهیت ذهن ناخودآگاه واکنشی و بازتابی است؛ آن چیزی که وارد آن میشود را برآورده می کند، به عبارت دیگر دریافت میکند و پاسخ می دهد. اگر ما درست فکر کنیم، اقدامات ما بر اساس تصمیمات درست ما خواهد بود. اگر ذهن و روح ما به قدرت درونی ما، خدای درونی باور داشته باشد، ما قادر خواهیم بود انتظار بهترین ها را داشته باشیم و تنها بهترین ها را بدست آوریم.

ما شادی را می خواهیم اما شادی چیست؟ شادی تنها حالت ذهنی است. ما قدرت انتخاب داریم که خوشبختی را انتخاب کنیم و غم و اندوه را نادیده بگیریم. ما فقط باید ذهن خود را به شادی برسانیم، زیرا خداوند این جهان را با عشق، زندگی، هماهنگی و شادی ایجاد کرده است بنابراین جایی برای غم و اندوه وجود ندارد. وقتی ما ذهن خود را با افکار مثبت پر می کنیم، جهان تلاش میکند که به ما شادی و صلح بپردازد. دنیای الهی با عشق، صلح، سلامتی، رفاه و هماهنگی احاطه شده است.

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

مهمترین چیز در زندگی

ما باید عادت های خوشبختی را ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که به غم و اندوه اجازه ندهیم ما را کنترل کنند. خواسته های ما ، ما را به شادی هدایت می کند؛ هر یک از ما یک معدن شادی را در افکارمان داریم شادترین فرد کسی است که دائما این افکار را تولید می کند.

مهمترین چیز در زندگی، قدردانی از آنچه که داریم است ما باید آنچه را که داریم قدردانی کنیم، و از آنچه انجام میدهیم لذت ببریم. هر کسی دیدگاه متفاوتی از یک زندگی کامل دارد.حتی اگر شکست بخوریم ما با تلاش و کوشش فراوان قصد داریم به اهداف خود برسیم  زیرا نباید زندگی را متوقف کنیم. ما باید از شکست ها یاد بگیریم و سرنوشت خود را خودمان رقم بزنیم ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که ما شایسته اهدافمان هستیم و آنچه که اتفاق می افتد به دلیلی رخ میدهد زیرا روح برتر هدایت گر ماست.

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انتشار مقاله جدید : استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  انتشار مقاله جدید : ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  انتشار فیلم جدید : پی کی

  غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

  انتشار مقاله جدید : ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

  بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

  آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

  انتشار انیمیشن جدید : استرایک

  داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

  انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

  بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

  دوست عزیزم سلام

  من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

  اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

  انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

  پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

  انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

  این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

  این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

   فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

  انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

  اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

  اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

  آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

  احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

  انتشار فیلم جدید ، شتاب

  این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

  انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

  آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

  انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

  داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید