قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
چکیده این مطلب : انتشار : 19 , خرداد , 1397 ۲ نظر ۴۲۰۹ بازدید

ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

باور داشتن به قدرت ذهن ناخوداگاه ” خدای درون ، ناخوداگاه و خدا “

بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی ببریم. از آنجا که وقتی بدن در شرایط مناسب در حالت آرامش است، تنها ذهن می تواند ما را در سطح ارتباط با خدا هدایت کند و تنها پس از آن ممکن است سیگنال های روح و معنویت با ذهن و جسم هماهنگ شوند.

 

 

ذهن ناخوداگاه، مرکز قدرت ذهن ما

ذهن ناخودآگاه ما با ثروت بی نهایت پر شده است. اگر چشم های ذهنیمان بیدار شوند، می توانیم گنج بی نهایت درون خود را ببینیم و این فقط  زمانی که چشم های ذهنی باز شوند، می توان آن را تجربه کنند. برای زندگی کردن زندگی ، به آنچه که نیاز داریم مقاومت قدرت درونی است تا هرگز چیزی ما را متوقف نکند در این صورت می توانیم معدن طلا را استخراج کنیم که در درون ما وجود دارد. قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه می تواند موفقیت بیشتر، رونق بیشتر، خوشبختی بیشتر، سلامتی و لذت بیشتری در زندگی ما به ارمغان بیاورد؛ این قدرتی است که ما در حال حاضر داریم. ذهن ناخودآگاه راه حلی برای همه مشکلات و علت هر معلولی است.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

 تجربه ها و عملکرد ما پاسخ ذهن ناخودآگاه ما به افکار ما است به خودتان اجازه دهید ذهن ناخوداگاه با محبت، صلح و افکار خوب اشغال شود در این صورت بیشتر از آنچه تصور می کنیم به ما موفقیت ،آرامش و خوشبختی می دهد. اگر ما بدانیم چگونه با ذهن آگاهانه و ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم، می توانیم زندگی ما را به نحوی بسیار بهتر هدایت کنیم به نحوی که خودمان دوست داریم. قدرت ذهن ناخودآگاه تنها راه  برای ارتباط با منبع الهام، خلاقیت، قدرت و آرامش است. ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

 

 

 

 

 

ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکایی، “قدرت حرکت جهان در ذهن ناخودآگاه شما است

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ویلیام جیمز سایدیس

ویلیام جیمز سایدیس (انگلیسی: William James Sidis‎؛ ۱۸۹۸–۱۹۴۴) ریاضی‌دان، کیهان‌شناس و زبان‌شناس نابغه آمریکایی بود که توانایی خارق‌العاده‌ای در یادگیری زبان‌ها و ریاضیات داشت.وی با ضریب هوشی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ به عنوان یکی از باهوش‌ترین انسان‌های تمام اعصار شناخته می‌شود. (از آن زمان تا کنون معیارهای اندازه‌گیری ضریب هوشی تغییر یافته‌است) او در یازده سالگی وارد دانشگاه هاروارد شد و تا سن هشت سالگی هشت زبان را (زبان لاتین، یونانی، فرانسوی، روسی، آلمانی، زبان عبری، ترکی، و ارمنی) خوداموز فرا گرفت.

 

 

 

 

افکار ما منجر به دستاوردهای ما هستند

اگر ما ذهنمان را با افکار مثبت پر کنیم، می توانیم تمام منفیات را از ذهن آگاه و ناخودآگاه دورکنیم. اعتقاد ما عکس العمل ذهن ناخودآگاه ما است. ما به چیزی تبدیل می شویم که فکر می کنیم. قدرت ناخوداگاه قدرتی است که باعث می شود بر اساس باورهایمان دست به عمل بزنیم  ، ویلیام جیمز می گوید:

 

 

“طوری عمل کنید مثل اینکه آن طور هستید و خواهید بود”

ذهن ناخوداگاه شخصیتی است که همیشه در جهت رسیدن به هماهنگی و صلح تلاش می کند اما  دستورالعمل های اشتباه وارد شده برای شکست هستند: عدم اعتماد به نفس ، عدم موفقیت ، ترس ؛ اینها دستورالعمل های مخربی هستند که ذهن ناخودآگاه انها را باور کرده است.بنابراین وقتی ما یک فکر درست را به ذهن ناخودآگاه می فرستیم می توانیم آنچه را که می خواهیم به دست بیاوریم و ذهن ناخوداگاه این فکر را قبول می کند و آن را اجرا می کند. ذهن ناخودآگاه  به فکری که ذهن آگاهانه پذیرفته است، واکنش نشان می دهد. هنگامی که ما تمرکز و توجه ذهنی خود را روی اهداف، افکار و تلاش هایمان متمرکز می کنیم، ذهن ناخوداگاه ما تلاش میکند از ما حمایت کند. صلح، خوشبختی، هماهنگی این ها غیر قابل لمس هستند و ترکیب زندگی و منبع درونی ما خود عمیق ما را نشان میدهد.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

این اطلاعات بی حد و حصر ذهن ناخودآگاه باهوش، بی انتها و بی نهایت است.

حقیقت نهایی چیزی است که ما دنبال آن هستیم و آن ما را دنبال میکند مهمترین بخش تصمیم گیری، تفکر و باور است که قدرت تغییر همه چیز را دارد؛ اعتقاد درست از ترس آزاد هستند بنابراین این زمانی است که می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

 

 

جهان با قانون جهانی عمل و عکس العمل کار میکند.  جایی که عمل ایجاد میشود واکنش پاسخ ذهن ناخوداگاه است. ماهیت ذهن ناخوداگاه واکنشی و بازتابی است؛ آن چیزی که وارد آن میشود را برآورده می کند، به عبارت دیگر دریافت میکند و پاسخ می دهد. اگر ما درست فکر کنیم، اقدامات ما بر اساس تصمیمات درست ما خواهد بود. اگر ذهن و روح ما به قدرت درونی ما، خدای درونی باور داشته باشد، ما قادر خواهیم بود انتظار بهترین ها را داشته باشیم و تنها بهترین ها را بدست آوریم.

 

 

ما شادی را می خواهیم اما شادی چیست؟ شادی تنها حالت ذهنی است. ما قدرت انتخاب داریم که خوشبختی را انتخاب کنیم و غم و اندوه را نادیده بگیریم. ما فقط باید ذهن خود را به شادی برسانیم، زیرا خداوند این جهان را با عشق، زندگی، هماهنگی و شادی ایجاد کرده است بنابراین جایی برای غم و اندوه وجود ندارد. وقتی ما ذهن خود را با افکار مثبت پر می کنیم، جهان تلاش میکند که به ما شادی و صلح بپردازد. دنیای الهی با عشق، صلح، سلامتی، رفاه و هماهنگی احاطه شده است.

 

 

 

 

سپاسگزاری
ناخوداگاه و خدا

مهمترین چیز در زندگی

ما باید عادت های خوشبختی را ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که به غم و اندوه اجازه ندهیم ما را کنترل کنند. خواسته های ما ، ما را به شادی هدایت می کند؛ هر یک از ما یک معدن شادی را در افکارمان داریم شادترین فرد کسی است که دائما این افکار را تولید می کند.

 

 

 

مهمترین چیز در زندگی، قدردانی از آنچه که داریم است ما باید آنچه را که داریم قدردانی کنیم، و از آنچه انجام میدهیم لذت ببریم. هر کسی دیدگاه متفاوتی از یک زندگی کامل دارد.حتی اگر شکست بخوریم ما با تلاش و کوشش فراوان قصد داریم به اهداف خود برسیم  زیرا نباید زندگی را متوقف کنیم. ما باید از شکست ها یاد بگیریم و سرنوشت خود را خودمان رقم بزنیم ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که ما شایسته اهدافمان هستیم و آنچه که اتفاق می افتد به دلیلی رخ میدهد زیرا روح برتر هدایت گر ماست.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

  هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

  هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

  اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

  آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

  بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

  اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

  مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

  انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

  در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

  این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

  بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

   

  در این مقاله

  انواع راهنمای روح

  نحوه ارتباط با آنها

  بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

  و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

  را میخوانیم.

  آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

  همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

  بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

  انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

  آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

  در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

  این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

  آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

  گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

  Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

  چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

  انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

  ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

  دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

  آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

  ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

  برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

  رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

  فوق انگیزشی روح

  انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

  آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

  باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

  پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

  ۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

  عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

  آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

  برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

   

  به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

  آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

  آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

  ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

  اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید