قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , خرداد , ۱۳۹۷ ۲ نظر ۴۸۲۴ بازدید

ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

باور داشتن به قدرت ذهن ناخوداگاه ” خدای درون ، ناخوداگاه و خدا “

بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی ببریم. از آنجا که وقتی بدن در شرایط مناسب در حالت آرامش است، تنها ذهن می تواند ما را در سطح ارتباط با خدا هدایت کند و تنها پس از آن ممکن است سیگنال های روح و معنویت با ذهن و جسم هماهنگ شوند.

 

 

ذهن ناخوداگاه، مرکز قدرت ذهن ما

ذهن ناخودآگاه ما با ثروت بی نهایت پر شده است. اگر چشم های ذهنیمان بیدار شوند، می توانیم گنج بی نهایت درون خود را ببینیم و این فقط  زمانی که چشم های ذهنی باز شوند، می توان آن را تجربه کنند. برای زندگی کردن زندگی ، به آنچه که نیاز داریم مقاومت قدرت درونی است تا هرگز چیزی ما را متوقف نکند در این صورت می توانیم معدن طلا را استخراج کنیم که در درون ما وجود دارد. قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه می تواند موفقیت بیشتر، رونق بیشتر، خوشبختی بیشتر، سلامتی و لذت بیشتری در زندگی ما به ارمغان بیاورد؛ این قدرتی است که ما در حال حاضر داریم. ذهن ناخودآگاه راه حلی برای همه مشکلات و علت هر معلولی است.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

 تجربه ها و عملکرد ما پاسخ ذهن ناخودآگاه ما به افکار ما است به خودتان اجازه دهید ذهن ناخوداگاه با محبت، صلح و افکار خوب اشغال شود در این صورت بیشتر از آنچه تصور می کنیم به ما موفقیت ،آرامش و خوشبختی می دهد. اگر ما بدانیم چگونه با ذهن آگاهانه و ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم، می توانیم زندگی ما را به نحوی بسیار بهتر هدایت کنیم به نحوی که خودمان دوست داریم. قدرت ذهن ناخودآگاه تنها راه  برای ارتباط با منبع الهام، خلاقیت، قدرت و آرامش است. ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

 

 

 

 

 

ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکایی، “قدرت حرکت جهان در ذهن ناخودآگاه شما است

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ویلیام جیمز سایدیس

ویلیام جیمز سایدیس (انگلیسی: William James Sidis‎؛ ۱۸۹۸–۱۹۴۴) ریاضی‌دان، کیهان‌شناس و زبان‌شناس نابغه آمریکایی بود که توانایی خارق‌العاده‌ای در یادگیری زبان‌ها و ریاضیات داشت.وی با ضریب هوشی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ به عنوان یکی از باهوش‌ترین انسان‌های تمام اعصار شناخته می‌شود. (از آن زمان تا کنون معیارهای اندازه‌گیری ضریب هوشی تغییر یافته‌است) او در یازده سالگی وارد دانشگاه هاروارد شد و تا سن هشت سالگی هشت زبان را (زبان لاتین، یونانی، فرانسوی، روسی، آلمانی، زبان عبری، ترکی، و ارمنی) خوداموز فرا گرفت.

 

 

 

 

افکار ما منجر به دستاوردهای ما هستند

اگر ما ذهنمان را با افکار مثبت پر کنیم، می توانیم تمام منفیات را از ذهن آگاه و ناخودآگاه دورکنیم. اعتقاد ما عکس العمل ذهن ناخودآگاه ما است. ما به چیزی تبدیل می شویم که فکر می کنیم. قدرت ناخوداگاه قدرتی است که باعث می شود بر اساس باورهایمان دست به عمل بزنیم  ، ویلیام جیمز می گوید:

 

 

“طوری عمل کنید مثل اینکه آن طور هستید و خواهید بود”

ذهن ناخوداگاه شخصیتی است که همیشه در جهت رسیدن به هماهنگی و صلح تلاش می کند اما  دستورالعمل های اشتباه وارد شده برای شکست هستند: عدم اعتماد به نفس ، عدم موفقیت ، ترس ؛ اینها دستورالعمل های مخربی هستند که ذهن ناخودآگاه انها را باور کرده است.بنابراین وقتی ما یک فکر درست را به ذهن ناخودآگاه می فرستیم می توانیم آنچه را که می خواهیم به دست بیاوریم و ذهن ناخوداگاه این فکر را قبول می کند و آن را اجرا می کند. ذهن ناخودآگاه  به فکری که ذهن آگاهانه پذیرفته است، واکنش نشان می دهد. هنگامی که ما تمرکز و توجه ذهنی خود را روی اهداف، افکار و تلاش هایمان متمرکز می کنیم، ذهن ناخوداگاه ما تلاش میکند از ما حمایت کند. صلح، خوشبختی، هماهنگی این ها غیر قابل لمس هستند و ترکیب زندگی و منبع درونی ما خود عمیق ما را نشان میدهد.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

این اطلاعات بی حد و حصر ذهن ناخودآگاه باهوش، بی انتها و بی نهایت است.

حقیقت نهایی چیزی است که ما دنبال آن هستیم و آن ما را دنبال میکند مهمترین بخش تصمیم گیری، تفکر و باور است که قدرت تغییر همه چیز را دارد؛ اعتقاد درست از ترس آزاد هستند بنابراین این زمانی است که می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

 

 

جهان با قانون جهانی عمل و عکس العمل کار میکند.  جایی که عمل ایجاد میشود واکنش پاسخ ذهن ناخوداگاه است. ماهیت ذهن ناخوداگاه واکنشی و بازتابی است؛ آن چیزی که وارد آن میشود را برآورده می کند، به عبارت دیگر دریافت میکند و پاسخ می دهد. اگر ما درست فکر کنیم، اقدامات ما بر اساس تصمیمات درست ما خواهد بود. اگر ذهن و روح ما به قدرت درونی ما، خدای درونی باور داشته باشد، ما قادر خواهیم بود انتظار بهترین ها را داشته باشیم و تنها بهترین ها را بدست آوریم.

 

 

ما شادی را می خواهیم اما شادی چیست؟ شادی تنها حالت ذهنی است. ما قدرت انتخاب داریم که خوشبختی را انتخاب کنیم و غم و اندوه را نادیده بگیریم. ما فقط باید ذهن خود را به شادی برسانیم، زیرا خداوند این جهان را با عشق، زندگی، هماهنگی و شادی ایجاد کرده است بنابراین جایی برای غم و اندوه وجود ندارد. وقتی ما ذهن خود را با افکار مثبت پر می کنیم، جهان تلاش میکند که به ما شادی و صلح بپردازد. دنیای الهی با عشق، صلح، سلامتی، رفاه و هماهنگی احاطه شده است.

 

 

 

 

سپاسگزاری
ناخوداگاه و خدا

مهمترین چیز در زندگی

ما باید عادت های خوشبختی را ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که به غم و اندوه اجازه ندهیم ما را کنترل کنند. خواسته های ما ، ما را به شادی هدایت می کند؛ هر یک از ما یک معدن شادی را در افکارمان داریم شادترین فرد کسی است که دائما این افکار را تولید می کند.

 

 

 

مهمترین چیز در زندگی، قدردانی از آنچه که داریم است ما باید آنچه را که داریم قدردانی کنیم، و از آنچه انجام میدهیم لذت ببریم. هر کسی دیدگاه متفاوتی از یک زندگی کامل دارد.حتی اگر شکست بخوریم ما با تلاش و کوشش فراوان قصد داریم به اهداف خود برسیم  زیرا نباید زندگی را متوقف کنیم. ما باید از شکست ها یاد بگیریم و سرنوشت خود را خودمان رقم بزنیم ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که ما شایسته اهدافمان هستیم و آنچه که اتفاق می افتد به دلیلی رخ میدهد زیرا روح برتر هدایت گر ماست.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

  قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

  برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

  انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

  ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
  مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

  دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

  برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

  بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

  راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

  انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

  تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

   

  دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

  انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

  داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

  آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

  مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

  اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

  استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

   

  وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

   

  چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

  آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

  بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

   

  چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

  آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

  راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

  افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

  حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

  آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

  چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

  یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

  انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

  شکرگزاری

  همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

  در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

  آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

  چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

  راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

  اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

  کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

  ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

  آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

  هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

  هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

  اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

  آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

  بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

  اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

  مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

  انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

  در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

  این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

  بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

   

  در این مقاله

  انواع راهنمای روح

  نحوه ارتباط با آنها

  بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

  و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

  را میخوانیم.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید