قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , خرداد , ۱۳۹۷ ۳ نظر ۶۶۶۷ بازدید زمان مطالعه ۱۱ دقیقه پادکست به زودی

ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

باور داشتن به قدرت ذهن ناخوداگاه ” خدای درون ، ناخوداگاه و خدا “

بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی ببریم. از آنجا که وقتی بدن در شرایط مناسب در حالت آرامش است، تنها ذهن می تواند ما را در سطح ارتباط با خدا هدایت کند و تنها پس از آن ممکن است سیگنال های روح و معنویت با ذهن و جسم هماهنگ شوند.

 

 

ذهن ناخوداگاه، مرکز قدرت ذهن ما

ذهن ناخودآگاه ما با ثروت بی نهایت پر شده است. اگر چشم های ذهنیمان بیدار شوند، می توانیم گنج بی نهایت درون خود را ببینیم و این فقط  زمانی که چشم های ذهنی باز شوند، می توان آن را تجربه کنند. برای زندگی کردن زندگی ، به آنچه که نیاز داریم مقاومت قدرت درونی است تا هرگز چیزی ما را متوقف نکند در این صورت می توانیم معدن طلا را استخراج کنیم که در درون ما وجود دارد. قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه می تواند موفقیت بیشتر، رونق بیشتر، خوشبختی بیشتر، سلامتی و لذت بیشتری در زندگی ما به ارمغان بیاورد؛ این قدرتی است که ما در حال حاضر داریم. ذهن ناخودآگاه راه حلی برای همه مشکلات و علت هر معلولی است.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

 تجربه ها و عملکرد ما پاسخ ذهن ناخودآگاه ما به افکار ما است به خودتان اجازه دهید ذهن ناخوداگاه با محبت، صلح و افکار خوب اشغال شود در این صورت بیشتر از آنچه تصور می کنیم به ما موفقیت ،آرامش و خوشبختی می دهد. اگر ما بدانیم چگونه با ذهن آگاهانه و ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم، می توانیم زندگی ما را به نحوی بسیار بهتر هدایت کنیم به نحوی که خودمان دوست داریم. قدرت ذهن ناخودآگاه تنها راه  برای ارتباط با منبع الهام، خلاقیت، قدرت و آرامش است. ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

 

 

 

 

 

 

ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکایی، “قدرت حرکت جهان در ذهن ناخودآگاه شما است

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ویلیام جیمز سایدیس

ویلیام جیمز سایدیس (انگلیسی: William James Sidis‎؛ ۱۸۹۸–۱۹۴۴) ریاضی‌دان، کیهان‌شناس و زبان‌شناس نابغه آمریکایی بود که توانایی خارق‌العاده‌ای در یادگیری زبان‌ها و ریاضیات داشت.وی با ضریب هوشی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ به عنوان یکی از باهوش‌ترین انسان‌های تمام اعصار شناخته می‌شود. (از آن زمان تا کنون معیارهای اندازه‌گیری ضریب هوشی تغییر یافته‌است) او در یازده سالگی وارد دانشگاه هاروارد شد و تا سن هشت سالگی هشت زبان را (زبان لاتین، یونانی، فرانسوی، روسی، آلمانی، زبان عبری، ترکی، و ارمنی) خوداموز فرا گرفت.

 

 

 

 

افکار ما منجر به دستاوردهای ما هستند

اگر ما ذهنمان را با افکار مثبت پر کنیم، می توانیم تمام منفیات را از ذهن آگاه و ناخودآگاه دورکنیم. اعتقاد ما عکس العمل ذهن ناخودآگاه ما است. ما به چیزی تبدیل می شویم که فکر می کنیم. قدرت ناخوداگاه قدرتی است که باعث می شود بر اساس باورهایمان دست به عمل بزنیم  ، ویلیام جیمز می گوید:

 

 

“طوری عمل کنید مثل اینکه آن طور هستید و خواهید بود”

ذهن ناخوداگاه شخصیتی است که همیشه در جهت رسیدن به هماهنگی و صلح تلاش می کند اما  دستورالعمل های اشتباه وارد شده برای شکست هستند: عدم اعتماد به نفس ، عدم موفقیت ، ترس ؛ اینها دستورالعمل های مخربی هستند که ذهن ناخودآگاه انها را باور کرده است.بنابراین وقتی ما یک فکر درست را به ذهن ناخودآگاه می فرستیم می توانیم آنچه را که می خواهیم به دست بیاوریم و ذهن ناخوداگاه این فکر را قبول می کند و آن را اجرا می کند. ذهن ناخودآگاه  به فکری که ذهن آگاهانه پذیرفته است، واکنش نشان می دهد. هنگامی که ما تمرکز و توجه ذهنی خود را روی اهداف، افکار و تلاش هایمان متمرکز می کنیم، ذهن ناخوداگاه ما تلاش میکند از ما حمایت کند. صلح، خوشبختی، هماهنگی این ها غیر قابل لمس هستند و ترکیب زندگی و منبع درونی ما خود عمیق ما را نشان میدهد.

 

 

 

 

قدرت ذهن ناخوداگاه و خدا
ناخوداگاه و خدا

این اطلاعات بی حد و حصر ذهن ناخودآگاه باهوش، بی انتها و بی نهایت است.

حقیقت نهایی چیزی است که ما دنبال آن هستیم و آن ما را دنبال میکند مهمترین بخش تصمیم گیری، تفکر و باور است که قدرت تغییر همه چیز را دارد؛ اعتقاد درست از ترس آزاد هستند بنابراین این زمانی است که می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

 

 

جهان با قانون جهانی عمل و عکس العمل کار میکند.  جایی که عمل ایجاد میشود واکنش پاسخ ذهن ناخوداگاه است. ماهیت ذهن ناخوداگاه واکنشی و بازتابی است؛ آن چیزی که وارد آن میشود را برآورده می کند، به عبارت دیگر دریافت میکند و پاسخ می دهد. اگر ما درست فکر کنیم، اقدامات ما بر اساس تصمیمات درست ما خواهد بود. اگر ذهن و روح ما به قدرت درونی ما، خدای درونی باور داشته باشد، ما قادر خواهیم بود انتظار بهترین ها را داشته باشیم و تنها بهترین ها را بدست آوریم.

 

 

ما شادی را می خواهیم اما شادی چیست؟ شادی تنها حالت ذهنی است. ما قدرت انتخاب داریم که خوشبختی را انتخاب کنیم و غم و اندوه را نادیده بگیریم. ما فقط باید ذهن خود را به شادی برسانیم، زیرا خداوند این جهان را با عشق، زندگی، هماهنگی و شادی ایجاد کرده است بنابراین جایی برای غم و اندوه وجود ندارد. وقتی ما ذهن خود را با افکار مثبت پر می کنیم، جهان تلاش میکند که به ما شادی و صلح بپردازد. دنیای الهی با عشق، صلح، سلامتی، رفاه و هماهنگی احاطه شده است.

 

 

 

 

سپاسگزاری
ناخوداگاه و خدا

مهمترین چیز در زندگی

ما باید عادت های خوشبختی را ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که به غم و اندوه اجازه ندهیم ما را کنترل کنند. خواسته های ما ، ما را به شادی هدایت می کند؛ هر یک از ما یک معدن شادی را در افکارمان داریم شادترین فرد کسی است که دائما این افکار را تولید می کند.

 

 

 

مهمترین چیز در زندگی، قدردانی از آنچه که داریم است ما باید آنچه را که داریم قدردانی کنیم، و از آنچه انجام میدهیم لذت ببریم. هر کسی دیدگاه متفاوتی از یک زندگی کامل دارد.حتی اگر شکست بخوریم ما با تلاش و کوشش فراوان قصد داریم به اهداف خود برسیم  زیرا نباید زندگی را متوقف کنیم. ما باید از شکست ها یاد بگیریم و سرنوشت خود را خودمان رقم بزنیم ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که ما شایسته اهدافمان هستیم و آنچه که اتفاق می افتد به دلیلی رخ میدهد زیرا روح برتر هدایت گر ماست.

 1. ۰

  سلام ممنونم که پیام منو می‌خونید .
  من از وقتی ک بدنیا اومدم ضمیر ناخودآگاه هم بشدت فعال بوده.
  باید این هم بگم ضمیر ناخودآگاه برای افراد عادی قابل دست یافتی نیست و فقط عده کمی می‌توانند تا درصد کمی از این ضمیر برسند وفقط برای کسانی این بخش قابل دست یافتیست که روح پاکی را از کودکی تا بحال با خود حمل کرده اند .
  .
  ضمیر ناخودآگاه نیاز ب اصلاح افکار و رفتار ندارد .
  زیرا اینکه خودش خوب و بد را درست تشخیص می‌دهد.
  من متاسفانه ضمیر خودآگاهی ندارم یا بهتر است بگم که ضمیر آگاهانه من فعال نیست.برای همین ضمیر ناخودآگاه من بشدت افکار و رفتارم را در دست گرفته است . و بخاطر اینکه ضمیر آگاه من غیر فعاله
  من در زندگیم انسان ها و اعتقادات شان که در زندگی شان دارند هیچگونه درکی و فهمی ندارم
  .
  اگه ضمیری که شما در موردش حرف می‌زنید در نظر شما ضمیر ناخودآگاهه .؟
  مگر خودتان بازگو نکرده اید که این ضمیر از پایه فوق اطلاعاتی است ؟
  پس اگر ضمیر شما واقعا همان ضمیر ناخودآگاه باشد خوب و بد را تشخیص میدهد
  .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید