ذهن ناخوداگاه و ثروت

ذهن ناخوداگاه و ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , فروردین , ۱۳۹۶ ۱۴ نظر ۳۰۸۰ بازدید

ذهن ناخوداگاه و ثروت مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند. دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ذهن ناخودآگاهشان رفتار کنند .در نهایت […]

 

ذهن ناخوداگاه و ثروت

مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند.

دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ذهن ناخودآگاهشان رفتار کنند .در نهایت مشکلات زیاد انها را از پای در می اورد.

یک مرد با یک ذهنیت فقر خودش را در شرایط فقر زده پیدا میکند اما فرد دیگری با یک ذهنیت ثروت افرین در اطراف او هر انچه که نیاز داشته باشد وجود دارد.هرگز از قبل برای این مرد فقر زده چنین زندگی در نظر گرفته نشده بود .شما میتوانیدثروتمند شوید،با کمک ذهن خود میتوانید هر انچه که نیاز داشته باشید را بدست اوردید.کلمات این قدرت را دارند که ذهن شما را از افکار اشتباه پاک کند و ایده های درست را جایگزین انها کند.

تاکیدات واقعیت باشند

در بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده است مشکل و شکایت بسیاری از مردم این بوده است که میگویند ما ساعتها و هر روز به خود میگوییم ” من مرفه هستم ، من ثروتمند هستم ، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است “

اما نکته اینجاست که زمانی که این جملات را به خود میگیوند احساس میکنند به خودشان دروغ میگویند.

فردی اعتراف کرد تاکیدات را انقدر تکرار میکند تا خسته شود و میداند زمانی که تاکیدات را میگوید انها واقعیت ندارند.

تاکیدات توسط خوداگاه او پس زده میشوند و بسیار متفاوت تر از انچه که در واقعیت وجود دارد هستند.

تاکیدات زمانی اثر گذار خواهند بود که توسط ذهن یا خوداگاه مورد قضاوت قرار نگیرند بنابراین تاکیدات ساخته شده برای این فرد اشتباه بوده اند زیرا تاکیدات وجود نداشته اند.

 

ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد نه کلمات یا تاکیدات را و باورها همیشه مورد قبول  ناخوداگاه هستند.

در ادامه مطلب راه حلی را میخوانید که اکثر افراد برای غلبه با این مشکل به آن نیاز دارند.

گفتن این جملات برای قبل از خواب کاربرد دارد ” زندگی من هر روز در تمامی جنبه ها بهتر و بهتر میشود ” گفتن این جمله هیچ تضادی با ذهن ندارد و توسط ناخوداگاه رد نمیشود.

بنابراین او این جملات را بارها و بارها تکرار کرد ” فروش من هرروز بهتر و بهتر میشود،من در حال پیشرفت هستم،و هر روز ثروت بیشتری را بدست می آورم.

این تاکیدات باعث همکاری خوداگاه و ناخوداگاه میشوند که نتایج بهتری را به دنبال دارد.

قدرت درونی ناخودآگاه

مثال بالا بسیار ساده و راحت است اما راه منحصر به فرد برای برنامه ریزی ناخوداگاه تحت تاثیر قرار دادن ناخوداگاه با موضوع ثروت است که در فیلم های هالیوودی برای بنامه ریزی ذهن ببینندگان از این روش استفاده میکنند.

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به خودتان میگیویید ” من نیاز به ثروت و موفقیت دارم “

بنابراین این کاری است که شما باید ۳ تا ۴ بار در روز به مدت ۵ دقیقه تکرار کنید ” ثروت ، موفقیت “

این کلمات قدرت زیادی دارند و انها قدرت درونی ناخودگاه را نشان میدهند.

نگاه ناخوداگاه شما روی این است که شما به چه چیز توجه میکنید بنابراین با توجه به توجه شما ماهیت و کیفیت زندگی بیرونی شما را شکل میدهد.

شما نباید بگویید  “من ثروتمند یا موفق هستم ” اما کلمات موفق و ثروت هیچ تضادی با ذهن شما ندارد به علاوه این  احساس موفقیت و ثروت در درون شما ایجاد میکند .

تاثیر احساسات بر ناخوداگاه

داشتن احساس ثروت ، ثروت تولید میکند .احساس موفقیت ، موفقیت تولید میکند. این را همیشه در ذهنت نگه دار.ذهن ناخوداگاه شما مانند یک بانک بزرگ جهانی است  و با هر انچه شما وارد آن کنید چه خوب چه بد یا آن را تحت تاثیر قرار دهید بزرگ میشود .

زمانی که شما برای رهن یک مسکن ترس از اینده دارید و اینکه میترسید یک چک سفید را امضاء کنید چنین افکاری را به جهان هستی ارسال میکنید ” پول به اندازه کافی وجود ندارد ” بنابراین شما شرایط منفی را به خود جذب میکنید.

ذهن ناخوداگاه ترس ها و باورهای شما را دریافت میکند و بر اساس انها موانع ، کمبود ، و محدودیت در زندگی را به وجود می آورد.

اما برای کسی که احساس ثروت میکند ثروت بیشتری ایجاد میکند و برای کسی که احساس کمبود میکند کمبود بیشتری اضافه میکند.

ذهن ناخوداگاه به شما سود مرکب از همان چیزی که به آن توجه میکنید میرساند.

افکار ثروت آفرین

زمانی که شما هر روز صبح با افکار ثروت افرین، رفاه ، ارامش ، موفقیت و ذهن خود را با این مفاهیم مشغول میکنید که همه چیز امکان پذیر است.

این افکار راهی را برای ورود به ناخوداگاه پیدا میکنند و ذهن به سمت کامیابی پیش میرود اما برخی مواقع ممکن است بگویید من اینکار را انجام دادم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ممکن است شما همه چیز را اعایت میکنید اما لحظاتی بعد دوباره به حالت اولیه برمیگردید و ترس بر شما چیره میشود.

مثبت اندیش باشید

برای مثال فرض کنید شما میگویید ” من قادر به پرداخت این نیستم ” اما  قبل از اینکه از نتوانستن ها بیشتر دریافت کنید گفتن این جمله را متوقف کنید و روی تاکیدات مثبت متمرکز شوید مانند ” هر روز از همه جوانب درک من برای پیشرفت و افزایش دارایی هایم بیشتر میشود” پول نشان دهنده آزادی و ثروت است.

وابستگی ثروت و احساسات درونی

برخی افراد در ترس از اینکه ممکن است پولشان را از دست بدهند زندگی میکنند اما تا زمانی که خون در گردش است و بدن شما سالم است دکتر به شما خواهد گفت شما سالم هستید.بنابراین زمانی که پول در زندگی شما در گردش است شما همه چیزهایی که نیاز دارید را بدست خواهید آورد و پول همیشه بیشتر از نیاز وجود دارد.

برای مثال اگر شما در حال گوش دادن به تلویزیون هستید و شما این جمله را میشنوید که بحران اقتصادی در بازار سهام ایجاد شده است در نتیجه شما احساس نگرانی و ترس میکنید زیرا شما تحت تاثیر مطبوعات و رسانه ها قرار میگیرید اما ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس درونی و ذهنی شما ایجاد میشود.

ایده ها و ثروت

زمانی شما در حال رساندن ایده های ثروت افرین و موفقیت به ناخوداگاه خود هستید مراقب باشید هرگز تاکیداتی مثل ” پول بد است ” ” من از پول نفرت دارم  ” را به ذهن خود را راه ندهید چنین نگرشی پول را از شما دور میکند و نتیجه ای رخ نخواهد داد.

پول برای سلامت اقتصاد هر کشور ضروری است بنابراین شما باید بیشتر از انچه نیاز دارید داشته باشید همین الان شروع کنید به باور کردن اینکه پول فوق العاده است .شروع کنید به دوست داشتن پول و با آن دوست باشید نه مانند افرادی که پول خرد خریدشان را پس نمیگیرند در اینصورت انها این فرکانس را ارسال میکنند که تو برای من بی اهمیت هستی.

زمانی که پول در کشور در جریان باشد وضعیت اقتصاد مالی خوب است بنابراین سعی کنید پول در زندگیتان در گردش باشد به ویژه در ذهنتان این را باورداشته باشید که پول خوب است به این فکر کنید که با پول چه کارهایی خوبی میتوانید انجام دهید .

تلاش،ثروت

اگر مشکل مالی دارید تلاش کنید تا انها را کنار بزنید .مردان و زنان بسیاری وجود دارند که با چند ساعت درهفته درامدهای نجومی را کسب میکنند انها کار سخت و تلاش سختی نمیکنند .این را باور نکنید که تنها راه ایجاد کردن ثروت زیاد و موفقیت نیاز به عرق ریختن و تلاش کردن زیاد است. راه دیگری هم برای داشتن یک زندگی بهتر وجود دارد.کاری رو انجام بده که عاشق اون هستی و از انجام دادنش لذت میبری.اگر دوست داری خوانندگی کنی شروع کن .اگر کارت رو دوست داری تا سرحد تواناییت موفق شو.

موفقیت افراد

یک مدیر را میشناسم که ماهیانه ۱۹ میلیون تومان درامد زایی میکند .سال گذشته ۶ ماه کامل در گردش و سفر بود.او ذهن ناخوداگاه خود را برای داشتن این مقدار درامد متقاعد کرده بود . او به من گفت افرادی در شرکت هستند که ماهیانه کمتر از ۲ میلیون حقوق دریافت میکنند .انها میتوانند بهتر باشند اما هیچ جاه طلبی و ایده ای ندارند.

میلیونرشدن با ذهنیت موفق

پول یک عقیده در ناخوداگاه است که بخشی از فرد محسوب میشود .شما با گفتن ” من یک میلیونر هستم، من یک میلیونر هستم ” میلیونر نخواهید شد .شما زمانی ثروتتان رشد خواهد کرد که یک ذهنیت ثروتمند و موفق داشته باشید.افراد زیادی وجود دارد که در گذشته شان دست فروش بوده اند مانند تام هنکس اما الان دستمزد های نجومی را از هالیوود دریافت میکند بنابراین نگران گذشته ای که داشته اید نباشید و رو به جلو حرکت کنید.

رابطه طبیعت با ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخوداگاه تحت قانون فراوانی کار میکند .طبیعت سخاوتمند ، عجیب و بخشنده است  .اگر شما با زندگی بر اساس روی ۱۰ هزار تومان معامله کنید جهان بر اساس همین مبلغ به شما پاسخ خواهد داد.

بسیاری از مردم تمایل به داشتن پول بیشتر دارند اما در ناخوداگاه خود مبلغ خاصی برای خود در نظر گرفته اند در حالی که میتوانند بیشتر از این مقدار داشته باشند .در اینجا تکنیکی ساده را میخوانید که اگاهی شما از ثروت را افزایش میدهد.این تاکیدات را در روز چندین بار استفاده کنید ” من پول را دوست دارم، من از پول عاقلانه استفاده میکنم ، پول به طور طبیعی در زندگی من در گردش است ، من آن را با شادی میبخشم و چندین برابر آن به من برمیگردد ” این جملات باعث میشود نگرش درستی نسبت به پول داشته باشید.

پول را سرزنش نکنید

هرگز پول را با گفتن ” پول کثیف است ، بد است ، آلوده است، باعث اتفاقات بد است ” سرزنش نکنید . شما با سرزنش کردن پول نمیتوانید آن را جذب کنید .زمانی که شما اینگونه تفکر کنید متوجه خواهید شد که ثروت واقعی بستگی به افکاری دارد که از ناخوداگاه شما می اید.

یک کارگر تمایل دارد پول بیشتری را با استفاده از فرمول بالا بدست بیاورد.یک روز صبح او با میل شدید برای نوشتن داستانی کوتاه بر اساس یکی از تجربه هایش بیدار میشود .او مینشیند و افکاری که آزادانه به ذهنش میرسد را مینویسید و از طرف نشریات مورد قبول واقع میشود.

بنابراین داستان های بیشتری را نگارش میکند . ثروت با افکاری که ذهنش میرسد به سمت او می اید.ذهن شما هم میتواند یک کتاب جدید ، یک اختراع جدید ، و یا بازی جدید ایجاد کند .از ناخوداگاه خود برای ساختن یک شخصیت مدیریت فروش استفاده کنید .زمانی که ناخوداگاه شما حتی ایده ای کوچک در مورد ثروت نداشته باشد نمیتوانید ایده های ثروت سازی داشته باشید.

ساختن ثروت

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید وتمام تلاش من این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید. جهان ما جهان علت و معلول است.اگر شما در مورد پول ناراحت و نگران هستید این فقدان پول بیشتری را ایجاد میکند.نگرش ذهنی شما علت است و فقدان پول معلول آن.

توانایی خود را باور کنید

این احساس فقدان پول در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و برای بسیاری از افراد درک این حقیقت بسیار سخت است. به عنوان مثال اگر شما میبیند که رقیب شما پول زیادی را در بانک گذاشته است و شما فقط مقدار اندکی را در حساب خود دارید شما حسادت میکنید ؟ راه غلبه بر این احساس این است که به خودتان بگویید ” این خیلی عالی نیست ” من در بهترین از این میتوانم زندگی میکنم.

آرزوی موفقیت،حسادت نه!

من برای افراد دیگر ثروت و موفقیت بیشتری را آرزو میکنم آیا میدانید با اینکار چکار میکنید ؟ با اینکار شما ناخوداگاه خود را تحت تاثیر ثروت قرار میدهید .حسادت افکار بسیار مخربی هستند چرا که این محیط  بسیار منفی است.

بنابراین ثروت به جای اینکه به سمت شما جریان پیدا کند از شما دور میشود.

اگر شما توسط ثروت و موفقیت بزرگ دیگران تحت تاثیر قرار میگیرد و اذیت میشوید بلافاصله برای آن فرد ارزوی موفقیت کنید.این افکار منفی در ذهن شما را خنثی میکند و با توجه به قانون ناخوداگاه باعث افزایش ثروتی که به سمت شما می اید میشود.

احتمالا افرادی را میشناسید که همیشه در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی در اتمام انها دارند آیا تا به حال به مکالمه انها گوش داده اید ؟در بسیاری از موارد این مکالمات به این سمت حرکت میکند : انها به طور مداوم افرادی که موفق هستند و یک پله بالاتر از خودشان هستند را محکوم میکنند.

ممکن است بگویند:

او پسر رئیس است ، او کلاهبردار است ، او بیرحم است ، او شانس داشت ، و این دلیل این است که انها فقیر میمانند.نها چیزی را که میخواهند به آن تبدیل شوند را محکوم میکنند و این دلیل صحبت های انتقادی انها از همکاران و دوستانشان است زیرا انها حسود هستند و به موفقیت دیگران طمع میورزند.

سریعترین راه برای ایجاد کردن ثروت دور بودن از انتقاد و محکوم کردن دیگران است.

آیا تا حالا گفته اید او شانس نداشت ؟ آیا تا به حال خانواده و بستگان خود را  سرزنش کرده اید که چرا به شما کمک مالی نکرده اند ؟اگر اینطور است سریعا اینکار را متوقف کنید وبدانید راه سریع ثروت استفاده صحیح از ذهن است .همه منابع بینهایت در ذهن شما وجود دارند و به دنبال شما خواهند آمد اگر شما نگرش ذهنی پذیرایی داشته باشید.

معجزات ثروت در آرامش

اگر در زندگیتان مشکل مالی دارید این مشکلات در ذهن شما هستند و هم اکنون میتوانید این موانع ذهنی را از بین ببرید و یک شرایط روانی خوبی داشته باشید.

همانطور که امشب به خواب میروید برخی از تکنیک های گفته شده را انجام دهید.

کلمه  ” ثروت ” را بدون صدا و با احساس تکرار کنید و این کار را هر شب به عنوان لالایی انجام دهید .با کلمه ثروت با آرامش به خواب بروید و از نتایج شگفت زده شوید.

ثروت و فروانی عظیمی به سمت شما حرکت میکند و این معجزات ذهن ناخوداگاه است.

 

تربیت ضمیر ناخودآگاه

ویدیوهای رایگان

کتاب های رایگان

مقالات رایگان

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انتشار مقاله جدید : استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  انتشار مقاله جدید : ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  انتشار فیلم جدید : پی کی

  غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

  انتشار مقاله جدید : ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

  بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

  آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

  انتشار انیمیشن جدید : استرایک

  داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

  انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

  بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

  دوست عزیزم سلام

  من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

  اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

  انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

  پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

  انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

  این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

  این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

   فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

  انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

  اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

  اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

  آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

  احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

  انتشار فیلم جدید ، شتاب

  این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

  انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

  آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

  انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

  داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید