ذهن ناخوداگاه و ثروت

ذهن ناخوداگاه و ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , فروردین , ۱۳۹۶ ۱۴ نظر ۴۶۰۸ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

رابطه بین ذهن ذهن ناخوداگاه و ثروت چیست؟  چطور با ناخوداگاه ثروت را خلق کنیم؟

 مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند.

دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ذهن ناخودآگاهشان رفتار کنند .در نهایت مشکلات زیاد انها را از پای در می اورد.

 

یک مرد با یک ذهنیت فقر خودش را در شرایط فقر زده پیدا میکند اما فرد دیگری با یک ذهنیت ثروت افرین در اطراف او هر انچه که نیاز داشته باشد وجود دارد.هرگز از قبل برای این مرد فقر زده چنین زندگی در نظر گرفته نشده بود .شما میتوانیدثروتمند شوید،با کمک ذهن خود میتوانید هر انچه که نیاز داشته باشید را بدست اوردید.کلمات این قدرت را دارند که ذهن شما را از افکار اشتباه پاک کند و ایده های درست را جایگزین انها کند.

 

 

 

تاکیدات واقعیت باشند

در بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده است مشکل و شکایت بسیاری از مردم این بوده است که میگویند ما ساعتها و هر روز به خود میگوییم ” من مرفه هستم ، من ثروتمند هستم ، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است “

 

اما نکته اینجاست که زمانی که این جملات را به خود میگیوند احساس میکنند به خودشان دروغ میگویند.

فردی اعتراف کرد تاکیدات را انقدر تکرار میکند تا خسته شود و میداند زمانی که تاکیدات را میگوید انها واقعیت ندارند.

تاکیدات توسط خوداگاه او پس زده میشوند و بسیار متفاوت تر از انچه که در واقعیت وجود دارد هستند.

تاکیدات زمانی اثر گذار خواهند بود که توسط ذهن یا خوداگاه مورد قضاوت قرار نگیرند بنابراین تاکیدات ساخته شده برای این فرد اشتباه بوده اند زیرا تاکیدات وجود نداشته اند.

 

 

 

 

ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد نه کلمات یا تاکیدات را و باورها همیشه مورد قبول  ناخوداگاه هستند.

در ادامه مطلب راه حلی را میخوانید که اکثر افراد برای غلبه با این مشکل به آن نیاز دارند.

گفتن این جملات برای قبل از خواب کاربرد دارد ” زندگی من هر روز در تمامی جنبه ها بهتر و بهتر میشود ” گفتن این جمله هیچ تضادی با ذهن ندارد و توسط ناخوداگاه رد نمیشود.

بنابراین او این جملات را بارها و بارها تکرار کرد ” فروش من هرروز بهتر و بهتر میشود،من در حال پیشرفت هستم،و هر روز ثروت بیشتری را بدست می آورم.

این تاکیدات باعث همکاری خوداگاه و ناخوداگاه میشوند که نتایج بهتری را به دنبال دارد.

 

ناخوداگاه و ثروت
ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد

 

 

قدرت درونی ناخودآگاه

مثال بالا بسیار ساده و راحت است اما راه منحصر به فرد برای برنامه ریزی ناخوداگاه تحت تاثیر قرار دادن ناخوداگاه با موضوع ثروت است که در فیلم های هالیوودی برای بنامه ریزی ذهن ببینندگان از این روش استفاده میکنند.

 

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به خودتان میگیویید ” من نیاز به ثروت و موفقیت دارم “

بنابراین این کاری است که شما باید ۳ تا ۴ بار در روز به مدت ۵ دقیقه تکرار کنید ” ثروت ، موفقیت “

این کلمات قدرت زیادی دارند و انها قدرت درونی ناخودگاه را نشان میدهند.

نگاه ناخوداگاه شما روی این است که شما به چه چیز توجه میکنید بنابراین با توجه به توجه شما ماهیت و کیفیت زندگی بیرونی شما را شکل میدهد.

شما نباید بگویید  “من ثروتمند یا موفق هستم ” اما کلمات موفق و ثروت هیچ تضادی با ذهن شما ندارد به علاوه این  احساس موفقیت و ثروت در درون شما ایجاد میکند .

 

 

 

تاثیر احساسات بر ناخوداگاه

داشتن احساس ثروت ، ثروت تولید میکند .احساس موفقیت ، موفقیت تولید میکند. این را همیشه در ذهنت نگه دار.ذهن ناخوداگاه شما مانند یک بانک بزرگ جهانی است  و با هر انچه شما وارد آن کنید چه خوب چه بد یا آن را تحت تاثیر قرار دهید بزرگ میشود .

 

زمانی که شما برای رهن یک مسکن ترس از اینده دارید و اینکه میترسید یک چک سفید را امضاء کنید چنین افکاری را به جهان هستی ارسال میکنید ” پول به اندازه کافی وجود ندارد ” بنابراین شما شرایط منفی را به خود جذب میکنید.

 

ذهن ناخوداگاه ترس ها و باورهای شما را دریافت میکند و بر اساس انها موانع ، کمبود ، و محدودیت در زندگی را به وجود می آورد.

اما برای کسی که احساس ثروت میکند ثروت بیشتری ایجاد میکند و برای کسی که احساس کمبود میکند کمبود بیشتری اضافه میکند.

ذهن ناخوداگاه به شما سود مرکب از همان چیزی که به آن توجه میکنید میرساند.

 

 

 

افکار ثروت آفرین

زمانی که شما هر روز صبح با افکار ثروت افرین، رفاه ، ارامش ، موفقیت و ذهن خود را با این مفاهیم مشغول میکنید که همه چیز امکان پذیر است.

این افکار راهی را برای ورود به ناخوداگاه پیدا میکنند و ذهن به سمت کامیابی پیش میرود اما برخی مواقع ممکن است بگویید من اینکار را انجام دادم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ممکن است شما همه چیز را اعایت میکنید اما لحظاتی بعد دوباره به حالت اولیه برمیگردید و ترس بر شما چیره میشود.

 

 

مثبت اندیش باشید

برای مثال فرض کنید شما میگویید ” من قادر به پرداخت این نیستم ” اما  قبل از اینکه از نتوانستن ها بیشتر دریافت کنید گفتن این جمله را متوقف کنید و روی تاکیدات مثبت متمرکز شوید مانند ” هر روز از همه جوانب درک من برای پیشرفت و افزایش دارایی هایم بیشتر میشود” پول نشان دهنده آزادی و ثروت است.

 

 

وابستگی ثروت و احساسات درونی

برخی افراد در ترس از اینکه ممکن است پولشان را از دست بدهند زندگی میکنند اما تا زمانی که خون در گردش است و بدن شما سالم است دکتر به شما خواهد گفت شما سالم هستید. بنابراین زمانی که پول در زندگی شما در گردش است شما همه چیزهایی که نیاز دارید را بدست خواهید آورد و پول همیشه بیشتر از نیاز وجود دارد.

 

برای مثال اگر شما در حال گوش دادن به تلویزیون هستید و شما این جمله را میشنوید که بحران اقتصادی در بازار سهام ایجاد شده است در نتیجه شما احساس نگرانی و ترس میکنید زیرا شما تحت تاثیر مطبوعات و رسانه ها قرار میگیرید اما ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس درونی و ذهنی شما ایجاد میشود.

 

ناخوداگاه و ثروت
ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس ذهنی شما ایجاد میشود.

ایده ها و ثروت

زمانی شما در حال رساندن ایده های ثروت افرین و موفقیت به ناخوداگاه خود هستید مراقب باشید هرگز تاکیداتی مثل ” پول بد است ” ” من از پول نفرت دارم  ” را به ذهن خود را راه ندهید چنین نگرشی پول را از شما دور میکند و نتیجه ای رخ نخواهد داد.

 

پول برای سلامت اقتصاد هر کشور ضروری است بنابراین شما باید بیشتر از انچه نیاز دارید داشته باشید همین الان شروع کنید به باور کردن اینکه پول فوق العاده است .شروع کنید به دوست داشتن پول و با آن دوست باشید نه مانند افرادی که پول خرد خریدشان را پس نمیگیرند در اینصورت انها این فرکانس را ارسال میکنند که تو برای من بی اهمیت هستی.

 

زمانی که پول در کشور در جریان باشد وضعیت اقتصاد مالی خوب است بنابراین سعی کنید پول در زندگیتان در گردش باشد به ویژه در ذهنتان این را باورداشته باشید که پول خوب است به این فکر کنید که با پول چه کارهایی خوبی میتوانید انجام دهید.

 

 

تلاش،ثروت

اگر مشکل مالی دارید تلاش کنید تا انها را کنار بزنید .مردان و زنان بسیاری وجود دارند که با چند ساعت درهفته درامدهای نجومی را کسب میکنند انها کار سخت و تلاش سختی نمیکنند .این را باور نکنید که تنها راه ایجاد کردن ثروت زیاد و موفقیت نیاز به عرق ریختن و تلاش کردن زیاد است. راه دیگری هم برای داشتن یک زندگی بهتر وجود دارد.کاری رو انجام بده که عاشق اون هستی و از انجام دادنش لذت میبری.اگر دوست داری خوانندگی کنی شروع کن .اگر کارت رو دوست داری تا سرحد تواناییت موفق شو.

 

 

موفقیت افراد

یک مدیر را میشناسم که ماهیانه ۱۹ میلیون تومان درامد زایی میکند .سال گذشته ۶ ماه کامل در گردش و سفر بود.او ذهن ناخوداگاه خود را برای داشتن این مقدار درامد متقاعد کرده بود . او به من گفت افرادی در شرکت هستند که ماهیانه کمتر از ۲ میلیون حقوق دریافت میکنند .انها میتوانند بهتر باشند اما هیچ جاه طلبی و ایده ای ندارند.

 

 

میلیونرشدن با ذهنیت موفق

پول یک عقیده در ناخوداگاه است که بخشی از فرد محسوب میشود .شما با گفتن ” من یک میلیونر هستم، من یک میلیونر هستم ” میلیونر نخواهید شد .شما زمانی ثروتتان رشد خواهد کرد که یک ذهنیت ثروتمند و موفق داشته باشید.افراد زیادی وجود دارد که در گذشته شان دست فروش بوده اند مانند تام هنکس اما الان دستمزد های نجومی را از هالیوود دریافت میکند بنابراین نگران گذشته ای که داشته اید نباشید و رو به جلو حرکت کنید.

 

 

رابطه طبیعت با ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخوداگاه تحت قانون فراوانی کار میکند .طبیعت سخاوتمند ، عجیب و بخشنده است  .اگر شما با زندگی بر اساس روی ۱۰ هزار تومان معامله کنید جهان بر اساس همین مبلغ به شما پاسخ خواهد داد.

 

بسیاری از مردم تمایل به داشتن پول بیشتر دارند اما در ناخوداگاه خود مبلغ خاصی برای خود در نظر گرفته اند در حالی که میتوانند بیشتر از این مقدار داشته باشند .در اینجا تکنیکی ساده را میخوانید که اگاهی شما از ثروت را افزایش میدهد.این تاکیدات را در روز چندین بار استفاده کنید ” من پول را دوست دارم، من از پول عاقلانه استفاده میکنم ، پول به طور طبیعی در زندگی من در گردش است ، من آن را با شادی میبخشم و چندین برابر آن به من برمیگردد ” این جملات باعث میشود نگرش درستی نسبت به پول داشته باشید.

 

 

پول را سرزنش نکنید

هرگز پول را با گفتن ” پول کثیف است ، بد است ، آلوده است، باعث اتفاقات بد است ” سرزنش نکنید . شما با سرزنش کردن پول نمیتوانید آن را جذب کنید .زمانی که شما اینگونه تفکر کنید متوجه خواهید شد که ثروت واقعی بستگی به افکاری دارد که از ناخوداگاه شما می اید.

 

یک کارگر تمایل دارد پول بیشتری را با استفاده از فرمول بالا بدست بیاورد.یک روز صبح او با میل شدید برای نوشتن داستانی کوتاه بر اساس یکی از تجربه هایش بیدار میشود .او مینشیند و افکاری که آزادانه به ذهنش میرسد را مینویسید و از طرف نشریات مورد قبول واقع میشود.

 

بنابراین داستان های بیشتری را نگارش میکند . ثروت با افکاری که ذهنش میرسد به سمت او می اید.ذهن شما هم میتواند یک کتاب جدید ، یک اختراع جدید ، و یا بازی جدید ایجاد کند .از ناخوداگاه خود برای ساختن یک شخصیت مدیریت فروش استفاده کنید .زمانی که ناخوداگاه شما حتی ایده ای کوچک در مورد ثروت نداشته باشد نمیتوانید ایده های ثروت سازی داشته باشید.

 

 

 

ساختن ثروت

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید. جهان ما جهان علت و معلول است.اگر شما در مورد پول ناراحت و نگران هستید این فقدان پول بیشتری را ایجاد میکند.نگرش ذهنی شما علت است و فقدان پول معلول آن.

 

 

توانایی خود را باور کنید

این احساس فقدان پول در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و برای بسیاری از افراد درک این حقیقت بسیار سخت است. به عنوان مثال اگر شما میبیند که رقیب شما پول زیادی را در بانک گذاشته است و شما فقط مقدار اندکی را در حساب خود دارید شما حسادت میکنید ؟ راه غلبه بر این احساس این است که به خودتان بگویید ” این خیلی عالی نیست ” من بهترین از این میتوانم زندگی میکنم من بیشتر از این پول هم میتوانم داشته باشم.

 

ناخوداگاه و ثروت
اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید.

آرزوی موفقیت،حسادت نه!

من برای افراد دیگر ثروت و موفقیت بیشتری را آرزو میکنم آیا میدانید با اینکار چکار میکنید ؟ با اینکار شما ناخوداگاه خود را تحت تاثیر ثروت قرار میدهید. حسادت افکار بسیار مخربی هستند چرا که این محیط بسیار منفی است.

 

بنابراین ثروت به جای اینکه به سمت شما جریان پیدا کند از شما دور میشود.

 

اگر شما توسط ثروت و موفقیت بزرگ دیگران تحت تاثیر قرار میگیرد و اذیت میشوید بلافاصله برای آن فرد ارزوی موفقیت کنید.این افکار منفی در ذهن شما را خنثی میکند و با توجه به قانون ناخوداگاه باعث افزایش ثروتی که به سمت شما می اید میشود.

 

احتمالا افرادی را میشناسید که همیشه در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی در اتمام انها دارند آیا تا به حال به مکالمه انها گوش داده اید ؟در بسیاری از موارد این مکالمات به این سمت حرکت میکند : انها به طور مداوم افرادی که موفق هستند و یک پله بالاتر از خودشان هستند را محکوم میکنند.

 

 

 

ممکن است بگویند:

او پسر رئیس است ، او کلاهبردار است ، او بیرحم است ، او شانس داشت ، و این دلیل این است که انها فقیر میمانند.نها چیزی را که میخواهند به آن تبدیل شوند را محکوم میکنند و این دلیل صحبت های انتقادی انها از همکاران و دوستانشان است زیرا انها حسود هستند و به موفقیت دیگران طمع میورزند.

 

سریعترین راه برای ایجاد کردن ثروت دور بودن از انتقاد و محکوم کردن دیگران است.

 

آیا تا حالا گفته اید او شانس نداشت ؟ آیا تا به حال خانواده و بستگان خود را  سرزنش کرده اید که چرا به شما کمک مالی نکرده اند ؟اگر اینطور است سریعا اینکار را متوقف کنید وبدانید راه سریع ثروت استفاده صحیح از ذهن است .همه منابع بینهایت در ذهن شما وجود دارند و به دنبال شما خواهند آمد اگر شما نگرش ذهنی پذیرایی داشته باشید.

 

 

 

معجزات ثروت در آرامش

اگر در زندگیتان مشکل مالی دارید این مشکلات در ذهن شما هستند و هم اکنون میتوانید این موانع ذهنی را از بین ببرید و یک شرایط روانی خوبی داشته باشید.

همانطور که امشب به خواب میروید برخی از تکنیک های گفته شده را انجام دهید.

کلمه  ” ثروت ” را بدون صدا و با احساس تکرار کنید و این کار را هر شب به عنوان لالایی انجام دهید .با کلمه ثروت با آرامش به خواب بروید و از نتایج شگفت زده شوید.

ثروت و فروانی عظیمی به سمت شما حرکت میکند و این معجزات ذهن ناخوداگاه است.

 

 

چطور با قدرت ناخوداگاه پول بیشتری بدست آوریم؟

  1. ۰

    TASHAKOR AZ MATALEB JALEB VA MOHEM TON OMID WARAM HAMISHA MOFAQ BASHID

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید




سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید



امتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید