ذهن ناخوداگاه و ثروت

ذهن ناخوداگاه و ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 18 , فروردین , 1396 ۱۴ نظر ۳۸۰۵ بازدید

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

رابطه بین ذهن ذهن ناخوداگاه و ثروت چیست؟  چطور با ناخوداگاه ثروت را خلق کنیم؟

 مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند.

دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ذهن ناخودآگاهشان رفتار کنند .در نهایت مشکلات زیاد انها را از پای در می اورد.

 

یک مرد با یک ذهنیت فقر خودش را در شرایط فقر زده پیدا میکند اما فرد دیگری با یک ذهنیت ثروت افرین در اطراف او هر انچه که نیاز داشته باشد وجود دارد.هرگز از قبل برای این مرد فقر زده چنین زندگی در نظر گرفته نشده بود .شما میتوانیدثروتمند شوید،با کمک ذهن خود میتوانید هر انچه که نیاز داشته باشید را بدست اوردید.کلمات این قدرت را دارند که ذهن شما را از افکار اشتباه پاک کند و ایده های درست را جایگزین انها کند.

 

 

 

تاکیدات واقعیت باشند

در بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده است مشکل و شکایت بسیاری از مردم این بوده است که میگویند ما ساعتها و هر روز به خود میگوییم ” من مرفه هستم ، من ثروتمند هستم ، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است “

 

اما نکته اینجاست که زمانی که این جملات را به خود میگیوند احساس میکنند به خودشان دروغ میگویند.

فردی اعتراف کرد تاکیدات را انقدر تکرار میکند تا خسته شود و میداند زمانی که تاکیدات را میگوید انها واقعیت ندارند.

تاکیدات توسط خوداگاه او پس زده میشوند و بسیار متفاوت تر از انچه که در واقعیت وجود دارد هستند.

تاکیدات زمانی اثر گذار خواهند بود که توسط ذهن یا خوداگاه مورد قضاوت قرار نگیرند بنابراین تاکیدات ساخته شده برای این فرد اشتباه بوده اند زیرا تاکیدات وجود نداشته اند.

 

 

 

 

ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد نه کلمات یا تاکیدات را و باورها همیشه مورد قبول  ناخوداگاه هستند.

در ادامه مطلب راه حلی را میخوانید که اکثر افراد برای غلبه با این مشکل به آن نیاز دارند.

گفتن این جملات برای قبل از خواب کاربرد دارد ” زندگی من هر روز در تمامی جنبه ها بهتر و بهتر میشود ” گفتن این جمله هیچ تضادی با ذهن ندارد و توسط ناخوداگاه رد نمیشود.

بنابراین او این جملات را بارها و بارها تکرار کرد ” فروش من هرروز بهتر و بهتر میشود،من در حال پیشرفت هستم،و هر روز ثروت بیشتری را بدست می آورم.

این تاکیدات باعث همکاری خوداگاه و ناخوداگاه میشوند که نتایج بهتری را به دنبال دارد.

 

ناخوداگاه و ثروت
ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد

 

 

قدرت درونی ناخودآگاه

مثال بالا بسیار ساده و راحت است اما راه منحصر به فرد برای برنامه ریزی ناخوداگاه تحت تاثیر قرار دادن ناخوداگاه با موضوع ثروت است که در فیلم های هالیوودی برای بنامه ریزی ذهن ببینندگان از این روش استفاده میکنند.

 

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به خودتان میگیویید ” من نیاز به ثروت و موفقیت دارم “

بنابراین این کاری است که شما باید ۳ تا ۴ بار در روز به مدت ۵ دقیقه تکرار کنید ” ثروت ، موفقیت “

این کلمات قدرت زیادی دارند و انها قدرت درونی ناخودگاه را نشان میدهند.

نگاه ناخوداگاه شما روی این است که شما به چه چیز توجه میکنید بنابراین با توجه به توجه شما ماهیت و کیفیت زندگی بیرونی شما را شکل میدهد.

شما نباید بگویید  “من ثروتمند یا موفق هستم ” اما کلمات موفق و ثروت هیچ تضادی با ذهن شما ندارد به علاوه این  احساس موفقیت و ثروت در درون شما ایجاد میکند .

 

 

 

تاثیر احساسات بر ناخوداگاه

داشتن احساس ثروت ، ثروت تولید میکند .احساس موفقیت ، موفقیت تولید میکند. این را همیشه در ذهنت نگه دار.ذهن ناخوداگاه شما مانند یک بانک بزرگ جهانی است  و با هر انچه شما وارد آن کنید چه خوب چه بد یا آن را تحت تاثیر قرار دهید بزرگ میشود .

 

زمانی که شما برای رهن یک مسکن ترس از اینده دارید و اینکه میترسید یک چک سفید را امضاء کنید چنین افکاری را به جهان هستی ارسال میکنید ” پول به اندازه کافی وجود ندارد ” بنابراین شما شرایط منفی را به خود جذب میکنید.

 

ذهن ناخوداگاه ترس ها و باورهای شما را دریافت میکند و بر اساس انها موانع ، کمبود ، و محدودیت در زندگی را به وجود می آورد.

اما برای کسی که احساس ثروت میکند ثروت بیشتری ایجاد میکند و برای کسی که احساس کمبود میکند کمبود بیشتری اضافه میکند.

ذهن ناخوداگاه به شما سود مرکب از همان چیزی که به آن توجه میکنید میرساند.

 

 

 

افکار ثروت آفرین

زمانی که شما هر روز صبح با افکار ثروت افرین، رفاه ، ارامش ، موفقیت و ذهن خود را با این مفاهیم مشغول میکنید که همه چیز امکان پذیر است.

این افکار راهی را برای ورود به ناخوداگاه پیدا میکنند و ذهن به سمت کامیابی پیش میرود اما برخی مواقع ممکن است بگویید من اینکار را انجام دادم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ممکن است شما همه چیز را اعایت میکنید اما لحظاتی بعد دوباره به حالت اولیه برمیگردید و ترس بر شما چیره میشود.

 

 

مثبت اندیش باشید

برای مثال فرض کنید شما میگویید ” من قادر به پرداخت این نیستم ” اما  قبل از اینکه از نتوانستن ها بیشتر دریافت کنید گفتن این جمله را متوقف کنید و روی تاکیدات مثبت متمرکز شوید مانند ” هر روز از همه جوانب درک من برای پیشرفت و افزایش دارایی هایم بیشتر میشود” پول نشان دهنده آزادی و ثروت است.

 

 

وابستگی ثروت و احساسات درونی

برخی افراد در ترس از اینکه ممکن است پولشان را از دست بدهند زندگی میکنند اما تا زمانی که خون در گردش است و بدن شما سالم است دکتر به شما خواهد گفت شما سالم هستید. بنابراین زمانی که پول در زندگی شما در گردش است شما همه چیزهایی که نیاز دارید را بدست خواهید آورد و پول همیشه بیشتر از نیاز وجود دارد.

 

برای مثال اگر شما در حال گوش دادن به تلویزیون هستید و شما این جمله را میشنوید که بحران اقتصادی در بازار سهام ایجاد شده است در نتیجه شما احساس نگرانی و ترس میکنید زیرا شما تحت تاثیر مطبوعات و رسانه ها قرار میگیرید اما ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس درونی و ذهنی شما ایجاد میشود.

 

ناخوداگاه و ثروت
ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس ذهنی شما ایجاد میشود.

ایده ها و ثروت

زمانی شما در حال رساندن ایده های ثروت افرین و موفقیت به ناخوداگاه خود هستید مراقب باشید هرگز تاکیداتی مثل ” پول بد است ” ” من از پول نفرت دارم  ” را به ذهن خود را راه ندهید چنین نگرشی پول را از شما دور میکند و نتیجه ای رخ نخواهد داد.

 

پول برای سلامت اقتصاد هر کشور ضروری است بنابراین شما باید بیشتر از انچه نیاز دارید داشته باشید همین الان شروع کنید به باور کردن اینکه پول فوق العاده است .شروع کنید به دوست داشتن پول و با آن دوست باشید نه مانند افرادی که پول خرد خریدشان را پس نمیگیرند در اینصورت انها این فرکانس را ارسال میکنند که تو برای من بی اهمیت هستی.

 

زمانی که پول در کشور در جریان باشد وضعیت اقتصاد مالی خوب است بنابراین سعی کنید پول در زندگیتان در گردش باشد به ویژه در ذهنتان این را باورداشته باشید که پول خوب است به این فکر کنید که با پول چه کارهایی خوبی میتوانید انجام دهید.

 

 

تلاش،ثروت

اگر مشکل مالی دارید تلاش کنید تا انها را کنار بزنید .مردان و زنان بسیاری وجود دارند که با چند ساعت درهفته درامدهای نجومی را کسب میکنند انها کار سخت و تلاش سختی نمیکنند .این را باور نکنید که تنها راه ایجاد کردن ثروت زیاد و موفقیت نیاز به عرق ریختن و تلاش کردن زیاد است. راه دیگری هم برای داشتن یک زندگی بهتر وجود دارد.کاری رو انجام بده که عاشق اون هستی و از انجام دادنش لذت میبری.اگر دوست داری خوانندگی کنی شروع کن .اگر کارت رو دوست داری تا سرحد تواناییت موفق شو.

 

 

موفقیت افراد

یک مدیر را میشناسم که ماهیانه ۱۹ میلیون تومان درامد زایی میکند .سال گذشته ۶ ماه کامل در گردش و سفر بود.او ذهن ناخوداگاه خود را برای داشتن این مقدار درامد متقاعد کرده بود . او به من گفت افرادی در شرکت هستند که ماهیانه کمتر از ۲ میلیون حقوق دریافت میکنند .انها میتوانند بهتر باشند اما هیچ جاه طلبی و ایده ای ندارند.

 

 

میلیونرشدن با ذهنیت موفق

پول یک عقیده در ناخوداگاه است که بخشی از فرد محسوب میشود .شما با گفتن ” من یک میلیونر هستم، من یک میلیونر هستم ” میلیونر نخواهید شد .شما زمانی ثروتتان رشد خواهد کرد که یک ذهنیت ثروتمند و موفق داشته باشید.افراد زیادی وجود دارد که در گذشته شان دست فروش بوده اند مانند تام هنکس اما الان دستمزد های نجومی را از هالیوود دریافت میکند بنابراین نگران گذشته ای که داشته اید نباشید و رو به جلو حرکت کنید.

 

 

رابطه طبیعت با ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخوداگاه تحت قانون فراوانی کار میکند .طبیعت سخاوتمند ، عجیب و بخشنده است  .اگر شما با زندگی بر اساس روی ۱۰ هزار تومان معامله کنید جهان بر اساس همین مبلغ به شما پاسخ خواهد داد.

 

بسیاری از مردم تمایل به داشتن پول بیشتر دارند اما در ناخوداگاه خود مبلغ خاصی برای خود در نظر گرفته اند در حالی که میتوانند بیشتر از این مقدار داشته باشند .در اینجا تکنیکی ساده را میخوانید که اگاهی شما از ثروت را افزایش میدهد.این تاکیدات را در روز چندین بار استفاده کنید ” من پول را دوست دارم، من از پول عاقلانه استفاده میکنم ، پول به طور طبیعی در زندگی من در گردش است ، من آن را با شادی میبخشم و چندین برابر آن به من برمیگردد ” این جملات باعث میشود نگرش درستی نسبت به پول داشته باشید.

 

 

پول را سرزنش نکنید

هرگز پول را با گفتن ” پول کثیف است ، بد است ، آلوده است، باعث اتفاقات بد است ” سرزنش نکنید . شما با سرزنش کردن پول نمیتوانید آن را جذب کنید .زمانی که شما اینگونه تفکر کنید متوجه خواهید شد که ثروت واقعی بستگی به افکاری دارد که از ناخوداگاه شما می اید.

 

یک کارگر تمایل دارد پول بیشتری را با استفاده از فرمول بالا بدست بیاورد.یک روز صبح او با میل شدید برای نوشتن داستانی کوتاه بر اساس یکی از تجربه هایش بیدار میشود .او مینشیند و افکاری که آزادانه به ذهنش میرسد را مینویسید و از طرف نشریات مورد قبول واقع میشود.

 

بنابراین داستان های بیشتری را نگارش میکند . ثروت با افکاری که ذهنش میرسد به سمت او می اید.ذهن شما هم میتواند یک کتاب جدید ، یک اختراع جدید ، و یا بازی جدید ایجاد کند .از ناخوداگاه خود برای ساختن یک شخصیت مدیریت فروش استفاده کنید .زمانی که ناخوداگاه شما حتی ایده ای کوچک در مورد ثروت نداشته باشد نمیتوانید ایده های ثروت سازی داشته باشید.

 

 

 

ساختن ثروت

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید. جهان ما جهان علت و معلول است.اگر شما در مورد پول ناراحت و نگران هستید این فقدان پول بیشتری را ایجاد میکند.نگرش ذهنی شما علت است و فقدان پول معلول آن.

 

 

توانایی خود را باور کنید

این احساس فقدان پول در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و برای بسیاری از افراد درک این حقیقت بسیار سخت است. به عنوان مثال اگر شما میبیند که رقیب شما پول زیادی را در بانک گذاشته است و شما فقط مقدار اندکی را در حساب خود دارید شما حسادت میکنید ؟ راه غلبه بر این احساس این است که به خودتان بگویید ” این خیلی عالی نیست ” من بهترین از این میتوانم زندگی میکنم من بیشتر از این پول هم میتوانم داشته باشم.

 

ناخوداگاه و ثروت
اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید.

آرزوی موفقیت،حسادت نه!

من برای افراد دیگر ثروت و موفقیت بیشتری را آرزو میکنم آیا میدانید با اینکار چکار میکنید ؟ با اینکار شما ناخوداگاه خود را تحت تاثیر ثروت قرار میدهید. حسادت افکار بسیار مخربی هستند چرا که این محیط بسیار منفی است.

 

بنابراین ثروت به جای اینکه به سمت شما جریان پیدا کند از شما دور میشود.

 

اگر شما توسط ثروت و موفقیت بزرگ دیگران تحت تاثیر قرار میگیرد و اذیت میشوید بلافاصله برای آن فرد ارزوی موفقیت کنید.این افکار منفی در ذهن شما را خنثی میکند و با توجه به قانون ناخوداگاه باعث افزایش ثروتی که به سمت شما می اید میشود.

 

احتمالا افرادی را میشناسید که همیشه در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی در اتمام انها دارند آیا تا به حال به مکالمه انها گوش داده اید ؟در بسیاری از موارد این مکالمات به این سمت حرکت میکند : انها به طور مداوم افرادی که موفق هستند و یک پله بالاتر از خودشان هستند را محکوم میکنند.

 

 

 

ممکن است بگویند:

او پسر رئیس است ، او کلاهبردار است ، او بیرحم است ، او شانس داشت ، و این دلیل این است که انها فقیر میمانند.نها چیزی را که میخواهند به آن تبدیل شوند را محکوم میکنند و این دلیل صحبت های انتقادی انها از همکاران و دوستانشان است زیرا انها حسود هستند و به موفقیت دیگران طمع میورزند.

 

سریعترین راه برای ایجاد کردن ثروت دور بودن از انتقاد و محکوم کردن دیگران است.

 

آیا تا حالا گفته اید او شانس نداشت ؟ آیا تا به حال خانواده و بستگان خود را  سرزنش کرده اید که چرا به شما کمک مالی نکرده اند ؟اگر اینطور است سریعا اینکار را متوقف کنید وبدانید راه سریع ثروت استفاده صحیح از ذهن است .همه منابع بینهایت در ذهن شما وجود دارند و به دنبال شما خواهند آمد اگر شما نگرش ذهنی پذیرایی داشته باشید.

 

 

 

معجزات ثروت در آرامش

اگر در زندگیتان مشکل مالی دارید این مشکلات در ذهن شما هستند و هم اکنون میتوانید این موانع ذهنی را از بین ببرید و یک شرایط روانی خوبی داشته باشید.

همانطور که امشب به خواب میروید برخی از تکنیک های گفته شده را انجام دهید.

کلمه  ” ثروت ” را بدون صدا و با احساس تکرار کنید و این کار را هر شب به عنوان لالایی انجام دهید .با کلمه ثروت با آرامش به خواب بروید و از نتایج شگفت زده شوید.

ثروت و فروانی عظیمی به سمت شما حرکت میکند و این معجزات ذهن ناخوداگاه است.

 

 

چطور با قدرت ناخوداگاه پول بیشتری بدست آوریم؟

  1. ۰

    TASHAKOR AZ MATALEB JALEB VA MOHEM TON OMID WARAM HAMISHA MOFAQ BASHID

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید