ذهن ناخوداگاه و ثروت

ذهن ناخوداگاه و ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , فروردین , ۱۳۹۶ ۱۴ نظر ۵۰۳۰ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه پادکست به زودی

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

رابطه بین ذهن ذهن ناخوداگاه و ثروت چیست؟  چطور با ناخوداگاه ثروت را خلق کنیم؟

 مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند.

دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ذهن ناخودآگاهشان رفتار کنند .در نهایت مشکلات زیاد انها را از پای در می اورد.

 

یک مرد با یک ذهنیت فقر خودش را در شرایط فقر زده پیدا میکند اما فرد دیگری با یک ذهنیت ثروت افرین در اطراف او هر انچه که نیاز داشته باشد وجود دارد.هرگز از قبل برای این مرد فقر زده چنین زندگی در نظر گرفته نشده بود .شما میتوانیدثروتمند شوید،با کمک ذهن خود میتوانید هر انچه که نیاز داشته باشید را بدست اوردید.کلمات این قدرت را دارند که ذهن شما را از افکار اشتباه پاک کند و ایده های درست را جایگزین انها کند.

 

 

 

تاکیدات واقعیت باشند

در بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده است مشکل و شکایت بسیاری از مردم این بوده است که میگویند ما ساعتها و هر روز به خود میگوییم ” من مرفه هستم ، من ثروتمند هستم ، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است “

 

اما نکته اینجاست که زمانی که این جملات را به خود میگیوند احساس میکنند به خودشان دروغ میگویند.

فردی اعتراف کرد تاکیدات را انقدر تکرار میکند تا خسته شود و میداند زمانی که تاکیدات را میگوید انها واقعیت ندارند.

تاکیدات توسط خوداگاه او پس زده میشوند و بسیار متفاوت تر از انچه که در واقعیت وجود دارد هستند.

تاکیدات زمانی اثر گذار خواهند بود که توسط ذهن یا خوداگاه مورد قضاوت قرار نگیرند بنابراین تاکیدات ساخته شده برای این فرد اشتباه بوده اند زیرا تاکیدات وجود نداشته اند.

 

 

 

 

ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد نه کلمات یا تاکیدات را و باورها همیشه مورد قبول  ناخوداگاه هستند.

در ادامه مطلب راه حلی را میخوانید که اکثر افراد برای غلبه با این مشکل به آن نیاز دارند.

گفتن این جملات برای قبل از خواب کاربرد دارد ” زندگی من هر روز در تمامی جنبه ها بهتر و بهتر میشود ” گفتن این جمله هیچ تضادی با ذهن ندارد و توسط ناخوداگاه رد نمیشود.

بنابراین او این جملات را بارها و بارها تکرار کرد ” فروش من هرروز بهتر و بهتر میشود،من در حال پیشرفت هستم،و هر روز ثروت بیشتری را بدست می آورم.

این تاکیدات باعث همکاری خوداگاه و ناخوداگاه میشوند که نتایج بهتری را به دنبال دارد.

 

ناخوداگاه و ثروت
ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد

 

 

قدرت درونی ناخودآگاه

مثال بالا بسیار ساده و راحت است اما راه منحصر به فرد برای برنامه ریزی ناخوداگاه تحت تاثیر قرار دادن ناخوداگاه با موضوع ثروت است که در فیلم های هالیوودی برای بنامه ریزی ذهن ببینندگان از این روش استفاده میکنند.

 

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به خودتان میگیویید ” من نیاز به ثروت و موفقیت دارم “

بنابراین این کاری است که شما باید ۳ تا ۴ بار در روز به مدت ۵ دقیقه تکرار کنید ” ثروت ، موفقیت “

این کلمات قدرت زیادی دارند و انها قدرت درونی ناخودگاه را نشان میدهند.

نگاه ناخوداگاه شما روی این است که شما به چه چیز توجه میکنید بنابراین با توجه به توجه شما ماهیت و کیفیت زندگی بیرونی شما را شکل میدهد.

شما نباید بگویید  “من ثروتمند یا موفق هستم ” اما کلمات موفق و ثروت هیچ تضادی با ذهن شما ندارد به علاوه این  احساس موفقیت و ثروت در درون شما ایجاد میکند .

 

 

 

تاثیر احساسات بر ناخوداگاه

داشتن احساس ثروت ، ثروت تولید میکند .احساس موفقیت ، موفقیت تولید میکند. این را همیشه در ذهنت نگه دار.ذهن ناخوداگاه شما مانند یک بانک بزرگ جهانی است  و با هر انچه شما وارد آن کنید چه خوب چه بد یا آن را تحت تاثیر قرار دهید بزرگ میشود .

 

زمانی که شما برای رهن یک مسکن ترس از اینده دارید و اینکه میترسید یک چک سفید را امضاء کنید چنین افکاری را به جهان هستی ارسال میکنید ” پول به اندازه کافی وجود ندارد ” بنابراین شما شرایط منفی را به خود جذب میکنید.

 

ذهن ناخوداگاه ترس ها و باورهای شما را دریافت میکند و بر اساس انها موانع ، کمبود ، و محدودیت در زندگی را به وجود می آورد.

اما برای کسی که احساس ثروت میکند ثروت بیشتری ایجاد میکند و برای کسی که احساس کمبود میکند کمبود بیشتری اضافه میکند.

ذهن ناخوداگاه به شما سود مرکب از همان چیزی که به آن توجه میکنید میرساند.

 

 

 

افکار ثروت آفرین

زمانی که شما هر روز صبح با افکار ثروت افرین، رفاه ، ارامش ، موفقیت و ذهن خود را با این مفاهیم مشغول میکنید که همه چیز امکان پذیر است.

این افکار راهی را برای ورود به ناخوداگاه پیدا میکنند و ذهن به سمت کامیابی پیش میرود اما برخی مواقع ممکن است بگویید من اینکار را انجام دادم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ممکن است شما همه چیز را اعایت میکنید اما لحظاتی بعد دوباره به حالت اولیه برمیگردید و ترس بر شما چیره میشود.

 

 

مثبت اندیش باشید

برای مثال فرض کنید شما میگویید ” من قادر به پرداخت این نیستم ” اما  قبل از اینکه از نتوانستن ها بیشتر دریافت کنید گفتن این جمله را متوقف کنید و روی تاکیدات مثبت متمرکز شوید مانند ” هر روز از همه جوانب درک من برای پیشرفت و افزایش دارایی هایم بیشتر میشود” پول نشان دهنده آزادی و ثروت است.

 

 

وابستگی ثروت و احساسات درونی

برخی افراد در ترس از اینکه ممکن است پولشان را از دست بدهند زندگی میکنند اما تا زمانی که خون در گردش است و بدن شما سالم است دکتر به شما خواهد گفت شما سالم هستید. بنابراین زمانی که پول در زندگی شما در گردش است شما همه چیزهایی که نیاز دارید را بدست خواهید آورد و پول همیشه بیشتر از نیاز وجود دارد.

 

برای مثال اگر شما در حال گوش دادن به تلویزیون هستید و شما این جمله را میشنوید که بحران اقتصادی در بازار سهام ایجاد شده است در نتیجه شما احساس نگرانی و ترس میکنید زیرا شما تحت تاثیر مطبوعات و رسانه ها قرار میگیرید اما ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس درونی و ذهنی شما ایجاد میشود.

 

ناخوداگاه و ثروت
ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس ذهنی شما ایجاد میشود.

ایده ها و ثروت

زمانی شما در حال رساندن ایده های ثروت افرین و موفقیت به ناخوداگاه خود هستید مراقب باشید هرگز تاکیداتی مثل ” پول بد است ” ” من از پول نفرت دارم  ” را به ذهن خود را راه ندهید چنین نگرشی پول را از شما دور میکند و نتیجه ای رخ نخواهد داد.

 

پول برای سلامت اقتصاد هر کشور ضروری است بنابراین شما باید بیشتر از انچه نیاز دارید داشته باشید همین الان شروع کنید به باور کردن اینکه پول فوق العاده است .شروع کنید به دوست داشتن پول و با آن دوست باشید نه مانند افرادی که پول خرد خریدشان را پس نمیگیرند در اینصورت انها این فرکانس را ارسال میکنند که تو برای من بی اهمیت هستی.

 

زمانی که پول در کشور در جریان باشد وضعیت اقتصاد مالی خوب است بنابراین سعی کنید پول در زندگیتان در گردش باشد به ویژه در ذهنتان این را باورداشته باشید که پول خوب است به این فکر کنید که با پول چه کارهایی خوبی میتوانید انجام دهید.

 

 

تلاش،ثروت

اگر مشکل مالی دارید تلاش کنید تا انها را کنار بزنید .مردان و زنان بسیاری وجود دارند که با چند ساعت درهفته درامدهای نجومی را کسب میکنند انها کار سخت و تلاش سختی نمیکنند .این را باور نکنید که تنها راه ایجاد کردن ثروت زیاد و موفقیت نیاز به عرق ریختن و تلاش کردن زیاد است. راه دیگری هم برای داشتن یک زندگی بهتر وجود دارد.کاری رو انجام بده که عاشق اون هستی و از انجام دادنش لذت میبری.اگر دوست داری خوانندگی کنی شروع کن .اگر کارت رو دوست داری تا سرحد تواناییت موفق شو.

 

 

موفقیت افراد

یک مدیر را میشناسم که ماهیانه ۱۹ میلیون تومان درامد زایی میکند .سال گذشته ۶ ماه کامل در گردش و سفر بود.او ذهن ناخوداگاه خود را برای داشتن این مقدار درامد متقاعد کرده بود . او به من گفت افرادی در شرکت هستند که ماهیانه کمتر از ۲ میلیون حقوق دریافت میکنند .انها میتوانند بهتر باشند اما هیچ جاه طلبی و ایده ای ندارند.

 

 

میلیونرشدن با ذهنیت موفق

پول یک عقیده در ناخوداگاه است که بخشی از فرد محسوب میشود .شما با گفتن ” من یک میلیونر هستم، من یک میلیونر هستم ” میلیونر نخواهید شد .شما زمانی ثروتتان رشد خواهد کرد که یک ذهنیت ثروتمند و موفق داشته باشید.افراد زیادی وجود دارد که در گذشته شان دست فروش بوده اند مانند تام هنکس اما الان دستمزد های نجومی را از هالیوود دریافت میکند بنابراین نگران گذشته ای که داشته اید نباشید و رو به جلو حرکت کنید.

 

 

رابطه طبیعت با ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخوداگاه تحت قانون فراوانی کار میکند .طبیعت سخاوتمند ، عجیب و بخشنده است  .اگر شما با زندگی بر اساس روی ۱۰ هزار تومان معامله کنید جهان بر اساس همین مبلغ به شما پاسخ خواهد داد.

 

بسیاری از مردم تمایل به داشتن پول بیشتر دارند اما در ناخوداگاه خود مبلغ خاصی برای خود در نظر گرفته اند در حالی که میتوانند بیشتر از این مقدار داشته باشند .در اینجا تکنیکی ساده را میخوانید که اگاهی شما از ثروت را افزایش میدهد.این تاکیدات را در روز چندین بار استفاده کنید ” من پول را دوست دارم، من از پول عاقلانه استفاده میکنم ، پول به طور طبیعی در زندگی من در گردش است ، من آن را با شادی میبخشم و چندین برابر آن به من برمیگردد ” این جملات باعث میشود نگرش درستی نسبت به پول داشته باشید.

 

 

پول را سرزنش نکنید

هرگز پول را با گفتن ” پول کثیف است ، بد است ، آلوده است، باعث اتفاقات بد است ” سرزنش نکنید . شما با سرزنش کردن پول نمیتوانید آن را جذب کنید .زمانی که شما اینگونه تفکر کنید متوجه خواهید شد که ثروت واقعی بستگی به افکاری دارد که از ناخوداگاه شما می اید.

 

یک کارگر تمایل دارد پول بیشتری را با استفاده از فرمول بالا بدست بیاورد.یک روز صبح او با میل شدید برای نوشتن داستانی کوتاه بر اساس یکی از تجربه هایش بیدار میشود .او مینشیند و افکاری که آزادانه به ذهنش میرسد را مینویسید و از طرف نشریات مورد قبول واقع میشود.

 

بنابراین داستان های بیشتری را نگارش میکند . ثروت با افکاری که ذهنش میرسد به سمت او می اید.ذهن شما هم میتواند یک کتاب جدید ، یک اختراع جدید ، و یا بازی جدید ایجاد کند .از ناخوداگاه خود برای ساختن یک شخصیت مدیریت فروش استفاده کنید .زمانی که ناخوداگاه شما حتی ایده ای کوچک در مورد ثروت نداشته باشد نمیتوانید ایده های ثروت سازی داشته باشید.

 

 

 

ساختن ثروت

ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید و تمام تلاش مانی ام اس این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.

 

اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید. جهان ما جهان علت و معلول است.اگر شما در مورد پول ناراحت و نگران هستید این فقدان پول بیشتری را ایجاد میکند.نگرش ذهنی شما علت است و فقدان پول معلول آن.

 

 

توانایی خود را باور کنید

این احساس فقدان پول در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و برای بسیاری از افراد درک این حقیقت بسیار سخت است. به عنوان مثال اگر شما میبیند که رقیب شما پول زیادی را در بانک گذاشته است و شما فقط مقدار اندکی را در حساب خود دارید شما حسادت میکنید ؟ راه غلبه بر این احساس این است که به خودتان بگویید ” این خیلی عالی نیست ” من بهترین از این میتوانم زندگی میکنم من بیشتر از این پول هم میتوانم داشته باشم.

 

ناخوداگاه و ثروت
اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید.

آرزوی موفقیت،حسادت نه!

من برای افراد دیگر ثروت و موفقیت بیشتری را آرزو میکنم آیا میدانید با اینکار چکار میکنید ؟ با اینکار شما ناخوداگاه خود را تحت تاثیر ثروت قرار میدهید. حسادت افکار بسیار مخربی هستند چرا که این محیط بسیار منفی است.

 

بنابراین ثروت به جای اینکه به سمت شما جریان پیدا کند از شما دور میشود.

 

اگر شما توسط ثروت و موفقیت بزرگ دیگران تحت تاثیر قرار میگیرد و اذیت میشوید بلافاصله برای آن فرد ارزوی موفقیت کنید.این افکار منفی در ذهن شما را خنثی میکند و با توجه به قانون ناخوداگاه باعث افزایش ثروتی که به سمت شما می اید میشود.

 

احتمالا افرادی را میشناسید که همیشه در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی در اتمام انها دارند آیا تا به حال به مکالمه انها گوش داده اید ؟در بسیاری از موارد این مکالمات به این سمت حرکت میکند : انها به طور مداوم افرادی که موفق هستند و یک پله بالاتر از خودشان هستند را محکوم میکنند.

 

 

 

ممکن است بگویند:

او پسر رئیس است ، او کلاهبردار است ، او بیرحم است ، او شانس داشت ، و این دلیل این است که انها فقیر میمانند.نها چیزی را که میخواهند به آن تبدیل شوند را محکوم میکنند و این دلیل صحبت های انتقادی انها از همکاران و دوستانشان است زیرا انها حسود هستند و به موفقیت دیگران طمع میورزند.

 

سریعترین راه برای ایجاد کردن ثروت دور بودن از انتقاد و محکوم کردن دیگران است.

 

آیا تا حالا گفته اید او شانس نداشت ؟ آیا تا به حال خانواده و بستگان خود را  سرزنش کرده اید که چرا به شما کمک مالی نکرده اند ؟اگر اینطور است سریعا اینکار را متوقف کنید وبدانید راه سریع ثروت استفاده صحیح از ذهن است .همه منابع بینهایت در ذهن شما وجود دارند و به دنبال شما خواهند آمد اگر شما نگرش ذهنی پذیرایی داشته باشید.

 

 

 

معجزات ثروت در آرامش

اگر در زندگیتان مشکل مالی دارید این مشکلات در ذهن شما هستند و هم اکنون میتوانید این موانع ذهنی را از بین ببرید و یک شرایط روانی خوبی داشته باشید.

همانطور که امشب به خواب میروید برخی از تکنیک های گفته شده را انجام دهید.

کلمه  ” ثروت ” را بدون صدا و با احساس تکرار کنید و این کار را هر شب به عنوان لالایی انجام دهید .با کلمه ثروت با آرامش به خواب بروید و از نتایج شگفت زده شوید.

ثروت و فروانی عظیمی به سمت شما حرکت میکند و این معجزات ذهن ناخوداگاه است.

 

 

چطور با قدرت ناخوداگاه پول بیشتری بدست آوریم؟

  1. ۰

    TASHAKOR AZ MATALEB JALEB VA MOHEM TON OMID WARAM HAMISHA MOFAQ BASHID

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید