رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۵ , آبان , ۱۴۰۰ ۲ نظر ۲۲۱۲ بازدید

بزرگترین مانع موفقیت خود شما هستید.به خودتان اجازه داده اید روی پتانسیل های درونی خود تکیه کنید ممکن است احساس کنید توانایی یا استعدادی ندارید اما در حقیقت این موضوع چندان مهمی نیست .

 

داشتن ذهن ثروتمند اولین قدم موفقیت است به عبارت دیگر ثروت از ذهن شروع می شود.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

 

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

تجربه شخصی هزاران فرد موفق و شکست خورده نشان می دهد چه نوع طرز فکری می تواند موفقیت را ایجاد یا محدود کند. از زندگی افراد شکست خورده می توانید درک کنید چگونه طرز فکر غلط می تواند زندگی یک فرد را کاملاً  ویران کند و چگونه یک طرز فکر مثبت می تواند کمک کند که از هیچ چیز به ثروت رسید.

در ادامه با ما همراه باشید تا اسرار یک ذهن ثروتمند را بررسی کنیم.

آنچه که قصد داریم به آن بپردازیم برخی از قدرتمندترین نکاتی است که نه تنها برای ساختن ثروت به شما کمک میکند ، بلکه برای از بین بردن ذهنیت کمبود که باعث می شود در وضعیت فعلی خود درجا بزنید رها شوید.

 

 

مشکل

مشکل
از وضعیت فعلی خود رها شوید.

 

بیایید با بررسی یک مشکل اساسی و چگونگی از بین بردن آن صحبت کنیم.

بزرگترین مانع موفقیت خود شما هستید.

 

به خودتان اجازه داده اید روی پتانسیل های درونی خود تکیه کنید ممکن است احساس کنید توانایی یا استعدادی ندارید اما در حقیقت این موضوع چندان مهمی نیست .

زیرا شما می توانید هر زمان که اراده کنید میتوانید از زندان ذهنی خود خارج شوید اما شما زمان های زیادی را صرف گفتن این جمله به خود کرده اید که نمی توانید موفق شوید و این جمله را باور کرده اید.

 

خوشبختانه ، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به راحتی خود را از شر باورهای محدود کننده خلاص کنید و از زندان ذهنی خود خارج شوید و در تمامی جنبه هایی که دوست دارید موفقیت را برای خود رقم بزنید و یک ذهن ثروتمند را درون خود پرورش دهید.

 

 

 

مثبت باشید
دیدگاه خود را نسبت به اتفاقات عوض نکنید

 

نوع دید شما به جهان هستی مشخص می کند تا چه اندازه از موفق شوید.

اگر همه آنچه در اطراف خود مشاهده می کنید منفی است پس این دیدگاه برای شما بیشتر رخ میدهد و به طور مداوم هر جا بروید منفی ها را مشاهده خواهید کرد.

 

محیطی و شرایطی که اطراف خود ایجاد میکند بسیار مهم است ، افراد منفی غالباً خود را با رسانه های منفی و افراد منفی احاطه می کنند.

 

بخش دیگر ندیدن و توجه نکردن به نکته های مثبت اطرافتان است. ذهن شما روی آنچه که می خواهید ببینید و آنچه که خودتان برای دیدن آن شرطی کرده اید متمرکز می شود، اگر ذهنتان را شرطی کرده اید که فقط منفی ها را ببینید ، حدس بزنید چه خواهید دید.

 

برای خلاص شدن از ذهنیت منفی و رسیدن به ذهن ثروتمند ، باید روی ایجاد یک محیط مثبت تمرکز کنید که به شما امکان پیشرفت را می دهد. شما باید خود را با رسانه های مثبت و افراد مثبت احاطه کنید.

مهمتر از همه ، باید از خودتان شروع کنید و مثبت فکر کنید.

 

 

 

ذهنیت فراوانی

ذهن ثروتمند
فراوانی بینهایت است

موفقیت و عدم موفقیت میلیون ها نفر در کل جهان به این بستگی دارد که آیا آنها جهان را مکانی مملو از فراوانی می بینند ، یا مکانی از کمبود.

این نکته به ظاهر کوچک اما اساسی می تواند واقعاً منجر به ایجاد میلیون ها تومان درآمد یا درگیر شدن به یک دستمزد بسیار ناچیز شوید.

باوری که دائماً گلوی افراد را فشار می دهد این است که منابع بسیار محدود و کم هستند و باید از آنچه که به دست آورده ایم قناعت کنیم.

افرادی که ذهنیت کمبود دارند معتقدند که تعداد محدودی از موارد زیر وجود دارد مثل:

 

  • پول
  • فرصت ها
  • مشتریان

و خیلی موارد بیشتر.

واقعیت این است که ، همیشه به اندازه کافی وجود دارد و همیشه فرصت رشد وجود دارد.

 

برای رسیدن به موفقیت ، ایده کمبود باید از بین برود و جای خود را به فراونی و ذهن ثروتمند دهد در غیر این صورت کارآفرینان و سایر استارت آپ ها به هیچ جایی نمی رسند.

 

 

 

عمل کنید

عمل کنید
اقدام بسیار مهم است

 

فقط رها شدن از زندان ذهنی مهم نیست زیرا افراد باید عمل کنند، انسان های ثروتمند عمل گرا هستند حتی اگر برای شروع فقط برداشتن یک قدم کوچک است.

دو ماراتن با یک قدم آغاز می شود.

شک و تردید را رها کنید و کارهایی که برای موفقیت باید انجام دهید را انجام دهید. انجام این کار باعث ایجاد انگیزه و رها شدن از زندان ذهنیتان می شود.

 

 

 

ریسک کنید

ریسک
با اگاهی ریسک کنید

طرز فکر مدرن به شدت با مخالف ریسک است.

بسیاری از مردم از ریسک کردن می ترسند و همین امر باعث شده آنها همیشه در یک زندگی متوسط قرار داشته باشند.ریسکهای محاسبه شده تنها راهی است که می توانید ثروتمند شوید.

هیچ کس به عنوان یک کارمند ثروتمند نشده است. حتی درآمد پردرآمدترین افراد معمولاً فقط ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار در سال درآمد دارند. در حالی که این به نظر بسیار زیاد است اما میلیون نیست ، برای به دست آوردن این میلیون ها دلار پول ، کارآفرینان باید ریسک پذیر باشند.

 

 

 

از منطقه امن خود خارج شوند

منطقه امن
برای خودتان چالش ایجاد کنید

همه ما وقتی وارد یک وضعیت ثابت و راحت می شویم دیگر متوقف می شویم و همین امر باعث می شود که نخواهیم خود را به خطر بیندازیم.

اما این وضعیت راحت به مرور باعث ایجاد احساس نارضایتی می شود و این نارضایتی منجر به رکود می شود. افراد راکد به اهداف خود نمی رسند و قطعاً ثروتمند نمی شوند!

اگر از منطقه امن خود خارج نشوید به جایی که رویایی شماست نخواهید رسید.

در این مقاله بیشتر در مورد خروج از منطقه آرامش بخوانید.

 

 

 

 

 

از سفر خود لذت ببرید

بیش از هر چیز لذت بردن از سفر مهم است. در واقع ، لذت بردن از سفر یا از مسیری در زندگی خود طی میکنید یکی از بهترین راهها برای خروج از ترس و ناراحتی گذشته است.باید داشته باشید زندگی سفر است مقصد نیست.

از ساختن ثروت و رسیدن به اهداف لذت ببرید حتی اهداف کوچک .این در تمام طول زندگی شما صدق میکند بنابراین از تک تک لحظه ها لذت ببرید!

 

 

 

 

خلاق باشید

خلاق باشید
ثروتمندان به ایده های عالی و خلاقانه فکر میکنند

 

وجه نهایی یک ذهنیت ثروتمند که برای رسیدن به موفقیت قابل توجه و ماندگار مهم است ، خلاقیت است. ثروتمندترین و موفق ترین افراد جهان همه خلاق هستند…آنها خارج از چیزی که در حال حاظر وجود دارد فکر میکنند.

 

ثروتمندان به ایده های عالی و خلاقانه فکر میکنند و سپس روی آن ایده ها عمل میکنند ، آنها چیزهای جدیدی که دیگران نتوانسته اند به آن فکر کنند را امتحان می کنن و این امر مستلزم تصمیم گیری جسورانه است.

 

داشتن ایدهای جدید و سپس ریسک اجرای آن ایده می تواند وحشتناک باشد به خصوص اگر چیزی باشد که قبل از آن هیچ کس دیگری آن را اجرا نکرده است .

این چیزی است که افراد ثروتمند از آن استفاده میکنند آنها خلاقانه ریسک میکنند حتی اگر ریسک آنها منجر به شکست شود.

 

نکته جالب این است که بسیاری از افراد ایده های شگفت انگیز و بالقوه ای دارند اما به جایی نمی رسند.

چرا؟ زیرا آنها این ایده ها را اجرا نمی کنند. آنها جسور نیستند ، و از منطقه امن خود خارج نمی شوند.

آلبوم صوتی افزایش خلاقیت

 

همین امروز ذهنیت ثروتمندانه را درون خود فعال کنید

ذهن ثروتمند
شما باید شجاع باشید و باید یک طرز فکر ثروتمند را اتخاذ کنید.

 

آن چیزی که شما را از هر کس دیگری که این مطالب را می خواند جدا میکند ، تمایل شما به انجام کارهایی است که دیگران نیستند.

اگر می خواهید ببینید که چگونه در عمل این ممکن است ، نگاهی به زندگی نامه انسان های موفق بیندازید ، نیاز نیست راه دور بروید همین سایت که توسط آقای علیخانی تاسیس شده است به دلیل این بوده است که روزی طرز فکر خود را تغییر داده و ایده خود را اجرا کرده است.

شما باید شجاع باشید و باید یک طرز فکر ثروتمند را اتخاذ کنید.

 

ممکن است هنوز هم در مورد چگونگی اتخاذ یک طرز فکر ثروتمند سؤال کنید ، چطور باید ذهنیت خود را تغییر دهید و چگونه می توانید شجاعت عملی کردن ایده های خود را داشته باشید.

اگر به دنبال ایجاد ذهنیت ثروتمند هستید پکیج ویژه و محصولات تجسمی می تواند به شما کمک کند تا این ذهنیت را درون خود فعال کنید.

 

بنابراین با کلیک در اینجا و ثبت نام در سایت می توانید از همین امروز در مسیر زندگی رویایی خود گام بردارید. به یاد داشته باشید انسان های ثروتمند عمل گرا هستند بنابراین شما هم میتوانید مانند آنها ذهن ثروتمند داشته باشید.


چگونه ذهن ثروتمندی داشته باشیم؟ ۴ راه برای ایجاد ذهنیت ثروتمند

ذهنیت ثروتمند

 

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

 

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

 

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

 

خواه به دنبال آسایش مادی، استقلال مالی، یا آزادی ای باشد «مقدار قابل توجهی پول» می تواند این را فراهم کند اما مشکل از جایی شروع می شود که با اینکه افراد به دنبال کسب ثروت هستند تصورات و باورهای غلطی در مورد ثروت دارند.

 

چرا داشتن ذهنیت ثروتمندانه اهمیت دارد؟

۶۰ درصد از حقوق بگیران جامعه زندگی خود را با پرداخت اقساطی یا چک می گذارنند و این زمانی بدتر می‌شود که سطح بدهی وام ها را هم در نظر بگیریم.

 

تا سال ۲۰۱۸، ۱۷۵ میلیون آمریکایی به طور فعال از کارت های اعتباری استفاده می کنند. اکثر دارندگان این کارت های اعتباری رفتارهای خرج کردنی دارند و پولی را که ندارند برای اقلامی که نیاز ندارند خرج می کنند.

 

این رفتارها طوفان های سهمگینی از بدهی ایجاد می کند که راه نجات  از آنها دشوار است.

 

با این حساب به نظر می رسد که توانایی دستیابی به ثروت یا اصول اولیه ذهنیت ثروتمندانه یک هنر گمشده است که انسان های فقیر از آن آگاهی ندارند.

 

ذهن ثروتمند

 

 

ذهنیت چیست؟

ذهنیت لنزی دوربینی است که از طریق آن به جهان می نگرید. مانند یک عینک که می توانید آنچه را که با  آن می‌بینید تغییر دهید.

 

ذهنیت ها شامل باورها، ادراکات و نگرش هایی است که افکار و تصمیمات شما را مشخص می کند.

 

ذهنیت های مختلف بخش مهمی از جعبه ابزار شما برای موفقیت هستند. مانند عینک، عینک ها می توانند مسیر شما را مبهم و یا به جاده پیش رو شفافیت بدهند. پرورش یک ذهنیت ثروتمندانه سالم به شما کمک می کند تا به اهداف مالی خود پایبند باشید و راه هایی برای افزایش درآمد خود بیابید.

 

طرز فکر ثروتمندانه چیست؟

اگر عمیق تر داستان‌های افراد ثروتمند را کاوش کنید، متوجه الگوی های زیر خواهید شد:

 

یک فرد ثروتمند به ندرت می تواند موفقیت خود را در یک جمله خلاصه کند. در عوض، آنها از طرز فکر خود به عنوان بزرگترین دلیل برای موفقیت خود یاد می کنند.

 

ذهنیت ثروتمندانه مجموعه ای از باورها، عادات و رفتارهایی است که افراد ثروتمند را از بقیه جدا می کند. طرز فکر ثروتمندانه شما را راهنمایی می کند تا از پولی که دارید حداکثر استفاده را ببرید.

 

این آسان به دست نمی آید. طرز فکر ثروتمندانه به معنای خرج کردن کمتر، سرمایه گذاری عاقلانه و جستجوی راه هایی برای بهبود وضعیت مالی با حداقل ریسک است و خبر خوب این است که با کمی فداکاری (مطالعه، یادگیری یک مهارت جدید، مدیتیشن،…)، هر کسی می تواند این طرز فکر را داشته باشد.

 

طرز فکر فقیرانه چیست؟

نقطه مقابل ذهنیت ثروتمندانه ، طرز فکر فقیرانه است. اکثر کسانی که “ذهنیت فقیرانه ” دارند، متوجه نیستند که این ذهنیت را دارند.

 

طرز فکر فقیرانه شامل یکی از موارد زیر است:

کسب درآمد سخت است.

بدون تلاش می توان به اهدف رسید.

هرگز نمی تواند بدون وام و بدهی زندگی کرد.

مهارت یا ابزارهای خاصی را که لازم است ندارم تا بتوانم جریان نقدینگی را افزایش دهم.

 

این طرز فکر اهداف پولی شما را تضعیف می کند و به طور فعال ثروت را از شما دور می کند مگر اینکه طرز فکر خود را عوض کنید.

 

هدف گذاری کنید، صبور باشید، مقاومت و پایداری داشته باشید.

تعداد بسیار کمی از افراد ثروتمند یک شبه ثروتمند شدند. ساختن ثروت یک پروسه است.

 

فیس بوک مارک زاکربرگ را به میلیاردر تبدیل نکرد. مارک زاکربرگ با تلاش و فداکاری خود فیس بوک را ایجاد کرد و سپس از مزایای آن بهرهمند شد.

 

امید خود را برای دستیابی به ثروت با سرمایه گذاری های پرخطر یا راه های «سریع پولدار شوید» وابسته نکنید.

 

یک فرد ثروتمند به طور متوسط ۱۰ برابر بیشتر از یک فرد متوسط در برنامه ریزی امور مالی خود وقت می گذارد.

توماس جی استنلی

 

هدفی تعیین کنید برای اینکه هر ماه چقدر می توانید پس انداز کنید. مهمتر از آن، مطمئن شوید که برنامه ای که برای خود تعیین می کنید معقول است و به آن پایبند باشید. هدف از بررسی دخل و خرج این است که هزینه های خود را بررسی کنید و به دنبال جاهایی باشید که می توانید هزینه ها را کاهش یا حذف کنید. این فرآیند ممکن است شما را ملزم به انجام انتخاب‌های دشوار کند، مانند انتخاب محصولات ارزانتر یا اجتناب از تجمل گرایی.

 

اگر قصد دارید ۱۰ درصد از حقوق بعدی خود را پس انداز کنید اما در پس انداز کردن مشکل دارید شانس شما برای ثروتمند شدن بسیار کم است.

 

اما نگران نباشید می توانید از ۱ درصد شروع می کنید!

از کوچک شروع کنید، این عادت را تقویت کنید و به مرور زمان این درصد را افزایش دهید.

 

امروز برای آینده سرمایه گذاری کنید.

بیشتر مردم نمی دانند که پول می تواند باعث خلق پول بیشتر شود، اثر مرکب فرآیندی از رشد است که به پول سرمایه گذاری شده شما اجازه می دهد در طول زمان به طور تصاعدی رشد کند.

 

هرچه بیشتر اجازه دهید حسابتان رشد کند، در ازای آن پول بیشتری به دست خواهید آورد.در سال ۱۹۹۴، بیل گیتس ۹.۳ میلیارد دلار دارایی خالص داشت. این پول در سال ۲۰۱۴ به ۸۱.۶ میلیارد دلار رسید.

 

این افزایش ۹ برابری ثروت تنها توسط فروش شرکت مایکروسافت ایجاد نشده است بلکه این ثروت توسط مدیر سرمایه گذاری بیل گیتس، مایکل لارسون انجام شد.

 

سرمایه گذاری پول یک استراتژی اساسی در میان افراد ثروتمند است و نکته مثبت آن این است که شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید. یاد بگیرید که چگونه سرمایه گذاری کنید یا به دنبال کمک باشید. مشاوران ماهر و قابل اعتماد زیادی وجود دارد.

 

نتیجه نهایی؟ پس انداز کردن تمام حساب بانکی یک اشتباه بزرگ است.

 

افزایش مداوم قیمت ها در طول زمان برای کالاها و خدمات را تورم می گویند بنابراین پس انداز کردن با گذشت زمان قدرت خرید شما را کاهش می دهد.

 

بنابراین روی گزینه های سرمایه گذاری فکر کنید. روش های رایج سرمایه گذاری عبارتند از املاک و مستغلات ، بورس ، ارز دیجیتال و …

 

ذهن ثروتمند می تواند به شما کمک کند تا بهترین سرمایه گذاری ها را بر اساس علایق و نیاز خود پیدا کنید. از این گذشته، چه کسی نمی خواهد در هنگام خواب پول دربیاورد؟

 

ذهن ثروتمند

 

هرگز از ادامه دادن خسته نشوید

اکنون که اماده اید پول خود را بیشتر کنید، زمان آن رسیده است که روی مهمترین چیز سرمایه گذاری کنید: خودتان

 

اگر می‌خواهید ذهنیت ثروتمندی قوی داشته باشید، باید فعالیت‌های اتلاف وقت مانند تماشای تلویزیون یا وقت گذرانی در شبکه‌های اجتماعی را به حداقل برسانید. افراد فقیر هر روز بیش از دو ساعت را در شبکه‌های اجتماعی می گذرانند.

 

به جای هدر دادن این زمان مراقب بدن خود باشید. اگر برنامه ای برای سلامت روانی و جسمی خود ندارید، “به باشگاه بروید” تمرین کنید، تغذیه سالم تری داشته باشید.

 

یک ایده دیگر: مهارت های فن بیان خود را تقویت کنید. چه در مورد صحبت با دوستان خود، چه قرارداد با مشتری، افراد ثروتمند همیشه در صدد رشد هستند و این افراد می‌توانند درامد بیشتری کسب کنند.

 

با ایجاد یک کسب کار پاره وقت درامد کسب کنید. ۴۴ میلیون آمریکایی با رانندگی در سایت uober ، یا فروش آموزش و دوره‌های آنلاین یا حتی برگزاری مراسم عروسی، درآمد اضافی کسب می کنند.

 

شغلی را پیدا کنید که به آن علاقه دارید، مهارت های جدیدی را در زمینه هایی که به آنها علاقه مند هستید بیاموزید زیرا هرگز نمی دانید مهارتی که امروز آموخته اید چه زمانی در آینده تبدیل به یک فرصت برای شما می شود.

 

نگرش مثبتتان را حفظ کنید

شاید نام “قانون جذب” را شنیده باشید.

 

قانون جذب بیان می کند که مانند، مانند خود را جذب می کند. به عبارت دیگر، افکار و اعمال ما افکار و اعمال مشابه را جذب می کند.

 

اگر به افکار مثبت فکر کنید، اتفاقات مثبتی رخ خواهد داد.

 

اگر به فکر خلق ثروت باشید، ثروت بیشتری را وارد زندگی خود خواهید کرد.

 

شما باید افکار مثبت ، ثروت و فراوانی را در ذهن خود پرورش دهید. اگر روی چیزهای منفی تمرکز کنید در نهایت دلسرد می شوید و از رویاهای خود دست می کشید.

 

با حذف کردن افکار منفی از ذهن خود شروع کنید. آنها را با افکاری مانند:

 

  • “من هر روز ثروتمندتر می شوم”
  • “من به اندازه کافی خوب هستم”
  • “من در کارهایم موفق هستم”

جایگزین کنید.

 

راه رسیدن به ثروت آسان است اما اگر شروع به کندن چاله برای خود کنید آسان نخواهد بود.

 

ذهن ثروتمند

 

چه مدت طول می کشد تا ذهنیت ثروتمندانه درون شما ایجاد شود؟

بهترین بخش برای ایجاد یک ذهن ثروتمند این است که این می توانید بلافاصله درون شما شروع به رشد کند بنابراین با آموزش، استراتژی و اقدام شروع کنید ، زیرا بحث قدرت این نوع ذهنیت است که چقدر در شرایط مختلف میتواند به شما کمک کند.

مانند کسی که باشگاه می رود در روز اول فقط میتواند از وزنه های کوچک شروع کند.

 

بنابراین نکته کلیدی این است که ابتدا با اهداف کوچک شروع کنید. مانند سرمایه‌گذاری‌های کوچک که در طول زمان افزایش می‌یابد و به پیشرفت شما به سمت اهدافتان و افزایش ثروت شما کمک میکند.

 

با موارد گفته شده ظرف چند ماه، هفته یا حتی چند روز، اهداف شما در مسیر رشد سریع ثروت سمت و کسب موفقیت قرار خواهند گرفت.

 

با این حال فقط کسانی به موفقیت خودشان می رسند که می توانند ذهنیت ثروتمندانه را توسعه داده و به آن پایبند باشند.

 

 

مسئله نبود پول نیست بلکه احساسات شماست!!

منبع: https://wealthfit.com/articles/wealth-mindset/

  1. ۲

    آخرین نسخه اپلیکشین رو میخواستم.قبلی خوب عمل نمی کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید