قدرت قدردانی و سپاسگزاری – تمرین آسان نتایج بزرگ

قدرت قدردانی و سپاسگزاری – تمرین آسان نتایج بزرگ
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۲ نظر ۲۱۸۲ بازدید

مغز خود را اموزش دهید که طرف خوب قضیه و موقعیت ها را ببیند و پس از اینکه قسمت های خوب ان را شناختید احساس قدردانی و سپاسگزاری عمیقی نسبت به ان داشته باشید.

 

چند بار تا الان شنیده اید که شما باید قدردانی و سپاسگزاری کنید و خدارا برای چیز هایی که دارید شکر کنید.

 

در این مطلب میخواهیم به این بپردازیم که چرا این اینقدر موضوع مهمی است که بابت چیز هایی که در حال حاظر داریم قدردانی و سپاسگزاری کنیم حتی اگر شما چیز زیادی ندارید.

 

شما میدانید که مردم همیشه شکایت میکنند بدون توجه یه اینکه چه روز زیبایی آن بیرون است؟ آنها درباره همه چیز شکایت میکنند _ اب هوا چقدر داغ است _ چقدر سرد است _ چقدر رئیسشان رنج اور است _ چقدر دیگر باید صبر کنم _ چقدر انها امروز صبح بد شده بودند.

 

این افراد بدترین افرادی هستند که اطراف ما هستند و به شدت توصیه میکنم از این افراد دور بمانید و اگر این کار را نمیتوانید انجام دهید حداقل از ورود کلمات و الگوهای مخرب به ذهنتان جلوگیری کنید و در عوض سعی کنید دید گاه های مثبت خود را قدرتمند کنید.

 

مردم آرزو دارند به انچه که میخواهند برسند ،در حالی که در مورد این رویاها خیال پردازی میکنند تمایل دارند شکایت یا انتقاد کنند و گاهی اوقات از موقعیتشان نفرت دارند. انها از انچه که در حال حاظر دارند ناامید هستند و این نقطه از ناامیدی انها میخواهند رویاها و اهدافشان اشکار شود خب دوست من این غیر ممکن است.

 

چرا این چنین است؟ اجازه دهید ان را در زمینه دیگر زندگی توضیح دهم. تصور کنید یک زوج در رابطه شان مشکل دارند انها تصمیم میگریند که دیگر بیش از این نمی توانند زندگی کنند و کاری برای بهتر کردن رابطه شان کنند انها نیاز دارند درباره ان کاری انجام دهند.

 

خب انها تصمیم میگریند روی ان کار کنند. چه سناریویی به نظر بهتر میرسد؟ چه روشی میتواند آنها را به نتایج بهتر و قابل ملاحضه ای برای عشقشان به ارمغان بیاورد؟

 

 

آنها یکی از این دو گزینه را دراختیار دارند:

 • توسعه درکشان برای معاشرت؛با انصاف و توافق دوجانبه برای گرامی داشتن انچه در زندگی خود دارند و انچه که با هم در زندگیشان میسازند.انها دلایل خود را با وضوح،استراحت، و درک ، مدیریت میکنند و مشکلاتشان را حل میکنند بدون اینکه شدت بگیرد.
 • نفرت انها هنوز وجود دارد و یکدیگر را سرزنش میکنند و انها خیلی اسان انچه را که دارند و انچه را که با هم ایجاد کرده اند و همه تجربه هایی که با هم داشته اند فراموش میکنند.

 

 

زمانی که شما میخواهید زندگیتان را از تنفر ناامیدی،بداخلاقی،تلخی تغییر دهید

شما در آینده آنها را جذب می کنید.

زمانی که شما درکتان را تغییر میدهید و این از یک جایی پر از اشتیاق می اید خودتان را دوست بدارید برای انچه که بدست اورده اید،اعتراف کردن به انچه که دارید شما ان را شدیدتر میکنید و تجربه های بیشتری را جذب میکنید که در شما احساس خوب ایجاد میکند و شما به دستاوردها و اهداف بیشتری میرسید.

 

مردم این را درک نمیکنند که غیر ممکن چیزی را در تاریکی بدست اورند. شما باید احساس کنید در نور هستید نوری که شایسته واقعیت است. این اشتباه است که فکر کنید ” من قدر انچه را که فقط دریافت می کنم میدانم ” شما نیازبه شروع قدردانی بابت چیزهایی که الان ندارید کنید و سپس واقعیت ها را بدست می اورید.

 

تصور کنید؛

یک کارگر همیشه از رئیس خود شکایت میکند و چقدر از کارش متنفر است و او چیزهای بهتری را میخواهد.تصور کنید که او هر روز به سر کار می اید و لیستی دارد از تمام چیز هایی که در شغلش دوست ندارد و توصیف کردن این جزئیات چه احساس منفی را بوجود می اورد.

آیا شما فکر میکنید او ارتقا پیدا میکند و یا یک موقعیت بهتری را بدست می اورد؟البته که نه. شما احتمالا فکر کرده اید “هیچ کس احمق نیست که هر روز از رئیسش درباره کارش شکایت کند که چقدر او متنفر است” خوب این دقیقا چیزی است که شما انجام میدهید.

 

شکایت کردن روبروی جهان

اما شما دقیقا روبروی رئیستان شکایت نمیکنید بلکه شما در حال شکایت کردن روبروی جهان هستید با همه احترامی که به رئیستان دارید جهان این احترام را بیشتر و بیشتر در زندگی شما دارد ولی زمانی که شما پیام های منفی را بصورت ثابت درباره وضعیت فعلیتان به جهان ارسال میکنید ایا شما فکر میکنید ترفیع میگیرید؟

 

 

قدردانی یک نگرش است:

قدردانی یک باور درونی است و این باور در ذهن ناخوداگاه شما نهفته است و میتواند به راحتی اعمال شود داشتن این باور انرژی نور را در زندگی شما بالا میبرد و این باور شما را برای انتخاب بهتر ،تجربه های بهتر هدایت میکند که به نتایج بهتر منجر میشود و قلب خود را برای احساسات روشنتر توسعه دهید.

 

 

 

قدر دانی یک عمل ساده است

شما میتوانید فرایند قدر دانی را با انچه که در حال حاظر در زندگی شما است شروع کنید شما میتوانید قدردان پولی که پیش از این داشتید باشید.
بنابراین شما میتوانید بیشتر از آن را بدست آورید، شما میتوانید قدردان دوستی واقعی که دارید باشید.

بنابراین شما میتوانید این دوستی را عمیق تر کنید،شما میتوانید قدردان ماشینی که دارید باشید.

بنابراین شما میتوانید یکی بهتر را جذب کنید.شروع قدردانی و گرامی داشتن هر احساس خوبی که شما دارید میتوانید این احساس را بیشتر جذب کند.

 

 

 

 

وقتی که شما قدردانیتان را در حضور شخص دیگری انجام میدهید:

برای مثال: این را به شخص نشان میدهد که میخواهد بیشتر دریافت کنید.زمانی که شما از از دوستتان قدردانی میکنید از اینکه شما را به محل کار رساند شما ماشین های بیشتری را هر زمان که نیاز داشته باشید دریافت میکنید.

 

زمانی که شما نشان میدهید عمیقا قدردان همسرتان هستید برای چیزهای حتی کوچک نتیجه این میشود که شما چیزهای بیشتری را دریافت میکنید.

 

تصور کنید که پتانسیل فوق العاده بی نهایت شما میتواند از جهان انچه را که شما میخواهید دریافت کنید اگر شما یادبگیرید که قدردان باشید احترام و راضی بودن به چیز هایی که در حال حاظر دارید چیزهای بیشتری را جذب میکنید.

 

قدردانی را دوست داشته باشید

برخلاف این باور رایج که بسیاری از مردم ان را دارند که قدردانی یعنی چیز بهتری را نمیخواهم در مقابل شما میخواهید پیشرفت کنید زیرا شما الهام بخش رویاها و اهدافتان هستید و این ضروری است که شما قدردانی را دوست داشته باشید.

 

 

چگونه من میتوانم یک رفتار قدردانی را تمرین کنم؟

اگر شما نمیتوانید انها را انجام بدهید یاد بگیرید چطور از چشم انداز افکار منفی و عدم قدردانی و سپاسگزاری کردن از انچه که به شما میرسد جلوگیری کنید.

 

مرحله۱:

درونی کردن کامل این فکر که از انچه که در حال جریان است قدردانی و سپاسگزاری کنید با این کار در اینده شما از ان بیشتر و بیشتر جذب میکنید.

 

مرحله ۲:

اگر شما چیزی در زندگی دارید که ان را دوست ندارید و راهی برای قدردانی ان پیدا نمیکنید یک جنبه مثبتی از ان را پیدا کنید و بابت ان قدردانی کنید.به عنوان مثال اگر شما کار خود را از دست داده اید بابت انتخاب های جدید قدردانی کنید و احساس قدردانی بابت ازادی که بدست اوردید.

 

مرحله۳:

یک لیست از تمام چیز هایی که در زندگی تان بابت انها قدردان هستید تهیه کنید ، دستاوردهایتان، تجربه های ارزشمندی که کسب کرده اید و غیره…

 

مرحله ۴:

ازشکایت هایتان اگاه باشید .مغز خود را اموزش دهید که طرف خوب قضیه و موقعیت ها را ببیند و پس از اینکه قسمت های خوب ان را شناختید احساس قدردانی و سپاسگزاری عمیقی نسبت به ان داشته باشید.

 

ذهن خود را آماده کنید:

اگر این برای اجرا سخت به نظر میرسد یک دلیل دارد و آن هم این است که ذهن شما برای استفاده از این نوع تفکرات الهام بخش آماده نیست. بعد از اینکه شما این را در زندگتان تمرین کردید زندگیتان تغییر خواهد کرد و این برای شما آسان و آسان تر میشود.

 

تا اینکه تبدیل به باور درونی شما میشود مانند ورزش کردن در باشگاه که در ابتدا کار بسیار سخت و مشکل است زیرا بدن شما از انها استفاده نکرده است اما پس از اینکه ورزش بخشی از زندگی روزانه شما شد بدن شما تغییرات را نشان میدهد و نتایج را مشاهده میکنید.

 

 

 

دانلود البوم قدردانی

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید



  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

  ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  حقیقت تبلیغات سابلیمینال

  در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

  این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

  انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  یادگیری زبان چینی

  توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

  این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید