همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید!

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید!
چکیده این مطلب : انتشار : 25 , اسفند , 1396 ۷ نظر ۲۲۵۹ بازدید

استفاده از مدیریت زمان و برنامه ریزی ذهنی جزء زندگی روزمره شما است؛ مهارت های فراوانی برای یادگیری وجود دارد.

 

تغییر زندگی با این روش امگان پذیر است ، همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید.

 

با صرف نظر از نظر تربیت خانوادگی، آموزش و پرورش ، همه ما هفته ای ۱۶۸ ساعت را پشت سر میگذرانیم.درسته ؟ هر کسی که  موفق است از ایلان ماسک تا مردی که در رستوران طی میزند – حتی رئیس جمهور هم ۱۶۸ ساعت در هفته زمان دارد .بنابراین طبیعی است که تعجب کنید که چرا علیرغم داشتن همان زمان، برخی افراد خیلی موفق هستند در حالی که دیگران خیلی کم یا شاید فقیر هستند .

 

چرا برخی از مردم به نظر شما برای تمام رویدادهای خانوادگی مهم خود مثل (تولد، عروسی ، مسافرت ، جشن مهمانی و…) حضور دارند ، در حالی که دیگران همیشه سرکار هستند یا پول لازم برای رفتن به آن مهمانی را ندارند.

 

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید
همه انسان ها زمان یکسانی دارند

 

 

داستان افرادی که کسب کار چند میلیون دلاری دارند:

داستان های زیادی از افرادی که کسب کار چند میلیون دلاری دارند را میتوانید در دنیای مجازی بخوانید و راز انها به اینجا میرسد که : پیشرفت های بزرگ با درک تعادل و اینکه چگونه زمان را مدیریت کنیم است نمیخواهیم بگوییم “آنها سخت کار کنند تا زندگی  که میخواهند را داشته باشند”  این کلیدی اصلی نیست در عوض، آنها به سادگی می دانند که چگونه توازن در رابطه با مردم و زمان را مدیریت کنند.

 

برای تبدیل شدن به کسی که در تعادل و مدیریت زمان است تبدیل از شما شروع میشود شما نیاز به یک تغییر دارید. در اینجا یک تمرین وجود دارد که همیشه  تحولات بزرگی ایجاد می کند. این بسیار اثر گذار است اما به تنهایی  نمیتواند موفقیت را به شما بدهد.

 

تمرین:

 1. یک تکه کاغذ را بردارید و آن را به سه قسمت تقسیم کنید. روی هر کدام “شغل یا کار“، “خانه و خانواده” و “روابط اجتماعی” را جزء حوزه های اصلی زندگی خود بنویسید
 2. برای هر کدام لیست از تعهداتی و فعالیت های که شما باید در هر بخش انجام دهید و تقریبا چه مقدار زمان در هفته را باید برای انها صرف کنید بنویسید، فراموش نکنید که فعالیت هایی مانند خواب، تلویزیون ، بودن با دوستان را هم شامل شود. و با خودتان صادق باشید، در غیر این صورت این تمرین برای شما هیچ کار مفیدی انجام نخواهد داد.
 3. چه چیزی را می بینید؟

 

 

بسیار واضح باشید، و بسیاری از مردم از نتایج این تمرین شوکه میشوند. اغلب آنها متوجه می شوند که تقریبا ۱۰۰ درصد زمان خود را سر کار می گذرانند و بعد می بینند که زمانی برای بودن با خانواده خود ندارند. بسیاری هم متوجه می شوند که زمانی که آنها سعی می کنند با همسر و فرزندان خود تفریح کنند چون بسیار خسته هستند نمیتوانند به خوبی به انها توجه کنند بنابراین با حالتی خسته تلویزیون تماشا می کنند و میخوابند.

 

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید
دقیقا بدانید از زندگی چه میخواهید

 

فکر کنید که بیشتر وقت خود را کجا صرف میکنید آیا این موارد در مورد شما هم صدق میکند؟

 

از خودت سوال کن:

۱: آیا من آن شخصی هستم که من می خواهم؟
۲: آیا دوست دارم زمان بیشتری با خانواده، دوستان صرف کنم  و یا مسافرتی که دوست دارم و به من هیجان میدهم بروم ؟

 

 

به احتمال زیاد، با پرسیدن این سوالات متوجه می شوید که شما زندگی که دوست دارید را ندارید.شما باید یک تغییر درون خود ایجاد کنید هنگامی که شما بیشتر وقت خود را در محل کار می گذرانید و بیشتر زمان باقی مانده برای پاسخ دادن به تماس ها و ایمیل های مرتبط با کار میگذرانید، نمی توانید حتی از آن زمان اضافه برای کسانی که دوستشان دارید وقت صرف کنید به طور خلاصه، زندگی شما همان چیزی نیست که میخواهید داشته باشید.

 

 

به جای اینکه احساس کنید اسیر شغل یا کسب و کار خود شده اید، روی آنچه که واقعا میخواهید داشته باشید تمرکز کنید و به ذهنتان تعریف کنید دقیقا چه میخواهید و هر روز این اطلاعات را به آن یاداوری کنید تا شما را در مسیر زندگی رویایی که دوست دراید داشته باشید قرار دهد و یاد بگیرید که به طور موثر زمان خودتان را مدیریت کنید تا بتوانید بدون اتلاف وقت ارزشمند، بیشتر لذت ببرید سپس  شما شگفت زده می شوید که چقدر زندگی آسان است، و متوجه می شوید مدیریت زمان بسیار مهم است.

 

 

 

سرمایه گذاری روی ذهن:

به محصولات سایت نگاهی بیندازید و آن حوزه ای که فکر میکنید در آن نیاز به آموزش دارید را انتخاب کنید و با سرمایه گذاری اندک رو ذهنتان نتایج بزرگتری ایجاد کنید.

استفاده از مدیریت زمان و برنامه ریزی ذهنی جزء زندگی روزمره شما است؛ مهارت های فراوانی برای یادگیری وجود دارد اما همه آنها سریع ایجاد نمی شوند اما با تمرین و تکرار آگاهانه برای برنامه ریزی ذهن و ضمیر ناخوداگاه هر زمانی که احساس ناراحتی یا ناامیدی می کنید، تمرکز خود را روی آنچه که در زندگی می خواهید ببرید و سپس انگیزه ای لازم برای تغییر زندگی تان را بدست می آورید.

 1. ۰

  ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود

 2. ۰

  ممنون عالی بود

 3. ۰

  مطالب ارزنده ای در این چند صفحه است. ولی متاسفم برای خودم که در روزمرگی هایم غرقم. با اینکه مطالب رو میخونم ولی واقعا در گیرشون نمیشم. چون چندین ساله که ناخوداگاه راحتی شکست رو پذیرفتم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید