همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۵ , اسفند , ۱۳۹۶ ۵ نظر ۱۷۹۴ بازدید

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید با صرف نظر از نظر تربیت خانوادگی، آموزش و پرورش ، همه ما هفته ای ۱۶۸ ساعت را پشت سر میگذرانیم.درسته ؟ هر کسی که  موفق است از ایلان ماسک تا مردی که در رستوران طی میزند – حتی رئیس جمهور هم ۱۶۸ ساعت در هفته […]

 

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید

با صرف نظر از نظر تربیت خانوادگی، آموزش و پرورش ، همه ما هفته ای ۱۶۸ ساعت را پشت سر میگذرانیم.درسته ؟ هر کسی که  موفق است از ایلان ماسک تا مردی که در رستوران طی میزند – حتی رئیس جمهور هم ۱۶۸ ساعت در هفته زمان دارد .بنابراین طبیعی است که تعجب کنید که چرا علیرغم داشتن همان زمان، برخی افراد خیلی موفق هستند در حالی که دیگران خیلی کم یا شاید فقیر هستند . چرا برخی از مردم به نظر شما برای تمام رویدادهای خانوادگی مهم خود مثل (تولد، عروسی ، مسافرت ، جشن مهمانی و…) حضور دارند ، در حالی که دیگران همیشه سرکار هستند یا پول لازم برای رفتن به آن مهمانی را ندارند.

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید

 

 

داستان افرادی که کسب کار چند میلیون دلاری دارند:

داستان های زیادی از افرادی که کسب کار چند میلیون دلاری دارند را میتوانید در دنیای مجازی بخوانید و راز انها به اینجا میرسد که : پیشرفت های بزرگ با درک تعادل و اینکه چگونه زمان را مدیریت کنیم است نمیخواهیم بگوییم “آنها سخت کار کنند تا زندگی  که میخواهند را داشته باشند”  این کلیدی اصلی نیست در عوض، آنها به سادگی می دانند که چگونه توازن در رابطه با مردم و زمان را مدیریت کنند

برای تبدیل شدن به کسی که در تعادل و مدیریت زمان است تبدیل از شما شروع میشود شما نیاز به یک تغییر دارید. در اینجا یک تمرین وجود دارد که همیشه  تحولات بزرگی ایجاد می کند. این بسیار اثر گذار است اما به تنهایی  نمیتواند موفقیت را به شما بدهد

تمرین:

 1. یک تکه کاغذ را بردارید و آن را به سه قسمت تقسیم کنید. روی هر کدام “شغل یا کار“، “خانه و خانواده” و “روابط اجتماعی” را جزء حوزه های اصلی زندگی خود بنویسید
 2. برای هر کدام لیست از تعهداتی و فعالیت های که شما باید در هر بخش انجام دهید و تقریبا چه مقدار زمان در هفته را باید برای انها صرف کنید بنویسید، فراموش نکنید که فعالیت هایی مانند خواب، تلویزیون ، بودن با دوستان را هم شامل شود. و با خودتان صادق باشید، در غیر این صورت این تمرین برای شما هیچ کار مفیدی انجام نخواهد داد.
 3. چه چیزی را می بینید؟

اید بسیار واضح باشید، و بسیاری از مردم از نتایج این تمرین شوکه میشوند. اغلب آنها متوجه می شوند که تقریبا ۱۰۰ درصد زمان خود را سر کار می گذرانند و بعد می بینند که زمانی برای بودن با خانواده خود ندارند. بسیاری هم متوجه می شوند که زمانی که آنها سعی می کنند با همسر و فرزندان خود تفریح کنند چون بسیار خسته هستند نمیتوانند به خوبی به انها توجه کنند بنابراین با حالتی خسته تلویزیون تماشا می کنند و میخوابند.

همین الان در سه مرحله زندگیتان را تغییر دهید

 

فکر کنید که بیشتر وقت خود را کجا صرف میکنید آیا این موارد در مورد شما هم صدق میکند؟

از خودت سوال کن:

۱: آیا من آن شخصی هستم که من می خواهم؟
  ۲: آیا دوست دارم زمان بیشتری با خانواده، دوستان صرف کنم  و یا مسافرتی که دوست دارم و به من هیجان میدهم بروم ؟

به احتمال زیاد، با پرسیدن این سوالات متوجه می شوید که شما زندگی که دوست دارید را ندارید.شما باید یک تغییر درون خود ایجاد کنید هنگامی که شما بیشتر وقت خود را در محل کار می گذرانید و بیشتر زمان باقی مانده برای پاسخ دادن به تماس ها و ایمیل های مرتبط با کار میگذرانید، نمی توانید حتی از آن زمان اضافه برای کسانی که دوستشان دارید وقت صرف کنید به طور خلاصه، زندگی شما همان چیزی نیست که میخواهید داشته باشید.

به جای اینکه احساس کنید اسیر شغل یا کسب و کار خود شده اید، روی آنچه که واقعا میخواهید داشته باشید تمرکز کنید و به ذهنتان تعریف کنید دقیقا چه میخواهید و هر روز این اطلاعات را به آن یاداوری کنید تا شما را در مسیر زندگی رویایی که دوست دراید داشته باشید قرار دهد و یاد بگیرید که به طور موثر زمان خودتان را مدیریت کنید تا بتوانید بدون اتلاف وقت ارزشمند، بیشتر لذت ببرید سپس  شما شگفت زده می شوید که چقدر زندگی آسان است، و متوجه می شوید مدیریت زمان بسیار مهم است.

سرمایه گذاری روی ذهن:

به محصولات سایت نگاهی بیندازید و آن حوزه ای که فکر میکنید در آن نیاز به آموزش دارید را انتخاب کنید و با سرمایه گذاری اندک رو ذهنتان نتایج بزرگتری ایجاد کنید. استفاده از مدیریت زمان و برنامه ریزی ذهنی جزء زندگی روزمره شما است؛ مهارت های فراوانی برای یادگیری وجود دارد اما همه آنها سریع ایجاد نمی شوند اما با تمرین و تکرار آگاهانه برای برنامه ریزی ذهن و ضمیر ناخوداگاه هر زمانی که احساس ناراحتی یا ناامیدی می کنید، تمرکز خود را روی آنچه که در زندگی می خواهید، ببرید و سپس انگیزه ای لازم برای تغییرات را بدست می آورید.

 

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

 1. ۰
  ساخت تابلو برق و اتوماسیون صنعتی

  ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود

 2. ۰
  Akbar agdam

  مطالب ارزنده ای در این چند صفحه است. ولی متاسفم برای خودم که در روزمرگی هایم غرقم. با اینکه مطالب رو میخونم ولی واقعا در گیرشون نمیشم. چون چندین ساله که ناخوداگاه راحتی شکست رو پذیرفتم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله جدید : استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

انتشار مقاله جدید : ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انتشار فیلم جدید : پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

انتشار مقاله جدید : ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید