ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 15 , مهر , 1400 ۳ نظر ۲۴۸۲ بازدید

ذهن ناخوداگاه شبانه روز بدون چون چرا کار میکند و مهم نیست چه چیز خوب است و چه چیز بد و متناسب با الگوهای پایدار شما پیش میرود.

 

ذهن ناخوداگاه مانند یک بانک بزرگ اطلاعات است و ظرفیت ان عملا نامحدود است و تاکنون هر انچه که در زندگی برای شما رخ داده است را ذخیره میکند.

تا زمانی که شما به سن ۲۱ سالگی میرسید مثل این می ماند که بیش از یک میلیون بار دایره المعارف کل بریتانیا را ذخیره کنید.

 

افراد مسن زمانی که تحت هیپنوتیزم قرار بگیرند میتوانند خاطرات کل ۵۰ سال گذشته را با وضوح بالا بیاد بیاورند و اینجا قدرت ذهن ناخوداگاه مشخص میشود و این شک ما نسبت به ناخودگاه است که اگاهانه ان را نادیده میگیریم.

 

عملکرد ذهن ناخوداگاه برای ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات است و این وظیفه برای این است که راه و روش زندگی شما برنامه ریزی میشود و ذهن ناخوداگاه شما طبق الگوهایتان زندگی شما را پیش می برد.

 

ضمیر ناخوداگاه شما درونی است و دور از دسترس شما است و منطقی نیست و تنها از دستوراتی که دریافت میکند اطاعت میکند ذهن ناخوداگاه را میتواند مانند یک باغبان دید که فقط به بزرهایی که کاشته است فکر میکند و اینکه این دانه ها رشد میکنند و بزرگ میشوند و در غالب باورهای ریشه دار ما خود را نشان میدهند و ناخوداگاه هم عینا از این دانه ها پیروی میکند.

 

درک کردن ذهن ناخوداگاه
ضمیرناخوداگاه همیشه در حالت فعالیت است

 

ذهن ناخوداگاه شما در عین اینکه مرکز فرماندهی است ولی هر دستوری که به ان داده شود اطاعت میکند .

ضمیر ناخوداگاه شبانه روز بدون چون چرا کار میکند و برای او مهم نیست چه چیز خوب و یا چه چیز بد است زیرا متناسب با الگوهای پایدار شما پیش میرود. در ذهن ناخوداگاه شما یا گل رشد میکند یا علف های هرز ، هر گیاهی معادل ذهنی خاص خودش را ایجاد میکند.

 

ذهن ناخوداگاه شما درجه حرارت بدن شما را دقیقا روی ۶/۹۸ درجه فارنهایت یا ۳۷ درجه سانتیگراد نگه میدارد همچنین تنفس و ضربان قلبتان بدون اینکه شما بخواهید کاری انجام دهید منظم انجام میشوند و این تعادل در بین صدها مواد شیمیایی و میلیاردها سلول در هماهنگی کامل انجام میشود .

 

 

تمام عادت ها ،تفکرات و عملکرد ما در ذهن ناخوداگاه ذخیره میشود و این محدوده امن شما را ایجاد میکند و کمک میکند که شما همیشه از خطرات در امان باشید .

ذهن ناخوداگاه شما باعث میشود هر زمان که شما در حال انجام کاری جدید یا متفاوت هستید احساس نارحتی یا ناامنی کنید و یا اینکه اگر در حال تغییر الگوهای داخلی ذهنتان هستید به شما یک احساس فیزیکی ناراحت کننده میدهد.

 

شما میتوانید این را حس کنید که هر زمان در حال ایجاد تغییری جدید هستید ذهن ناخوداگاه،  شما را به سمت منطقه راحت بودن میکشاند حتی فکر کردن در مورد انجام کاری متفاوت با توجه با انچه قبلا به ان عادت کرده اید در شما یک احساس تنش و اضطراب ایجاد میکند.

 

مردان و زنان موفق همیشه در حال گسترش دادن منطقه راحتی خود و درک کردن ذهن ناخوداگاه خود هستند انها بسیار از منطقه راحتیشان اگاه هستند و میدانند که راضی بودن از خودشان یک دشمن بسیار بزرگ از خلاقیت و فرصت های اینده است .

 

برای اینکه رشد کنید باید از منطقه راحتیتان خارج شوید شما باید احساس ناراحتی اول تغییرات را قبول کنید و ان را تا زمانی انجام دهید که احساس ارامش کردید وان زمان است که منطقه راحتی شما گسترش یافته است ویک پله بالاتر رفته اید . برای اطلاعات بیشتر روی متن زیر کلیک کنید.

 

عملکرد ضمیرناخوداگاه


ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

 

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

 

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

 

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

 

خوشبختانه ، علم روانشناسی بینش های مهم و شگفت انگیزی به ما می دهد. یکی از مهمترین یافته ها از روانشناس بنیامین لیبت (Benjamin Libet) در دهه ۱۹۸۰ است. او آزمایشی را طراحی کرد که به طرز فریبنده ای ساده بود و از آن زمان تاکنون بحث های زیادی را ایجاد کرده است.

 

در یک آزمایش از شرکت کنندگان خواسته شد تا با آرامش در مقابل یک ساعت بنشینند. روی صفحه ساعت یک چراغ کوچک دور آن در حال چرخش بود. از شرکت کنندگان خواسته شد هر زمان احساس کردن برانگیخته شدند که انگشت خود را خم کنند باید انگشت خود را خم کنند و در عین حال موقعیت نور را روی صفحه ساعت به خاطر بسپارند. همزمان با این اتفاق فعالیت مغزی شرکت کنندگان از طریق الکتروانسفالوگرام (EEG) ، که سطوح فعالیت الکتریکی در مغز را تشخیص می دهد ، ثبت شد.

 

آنچه لیبت توانست نشان دهد این بود که زمان بندی ها واقعاً مهم هستند و آنها سرنخ مهمی را در مورد اینکه آیا ناخودآگاه نقش مهمی در آنچه ما انجام می دهیم دارد یا نه ، ارائه می دهند. او نشان داد که فعالیت الکتریکی در مغز قبل از اینکه مردم آگاهانه قصد خم شدن انگشتان خود را داشته باشند به خوبی مشخص شده است و سپس این کار را انجام میدهند.

 

به عبارت دیگر ، مکانیسم های ناخودآگاه از طریق آماده سازی فعالیت عصبی ، ما را برای هر اقدامی که تصمیم داریم انجام دهیم آماده می کند. اما همه اینها قبل از اینکه ما آگاهانه قصد انجام کاری را تجربه کنیم اتفاق می افتد. به نظر می رسد ناخودآگاه ما بر تمام اعمالی که انجام می دهیم حاکم است.

ذهن ناخوداگاه

 

اما با پیشرفت علم ، ما می توانیم روی آنچه که می دانیم تجدید نظر کرده و آن را بهبود دهیم. ما اکنون می دانیم که چندین مشکلات بنیادی در زمینه تجربی وجود دارد که نشان می دهد ادعاها مبنی بر اینکه ناخودآگاه ما اساساً بر رفتار ما حاکم است ، بسیار اغراق آمیز است. به عنوان مثال ، هنگام تصحیح ارزیابی ها در برآوردهای ذهنی آگاهانه ، فاصله بین اهداف آگاهانه و فعالیت مغزی کاهش می یابد. با این حال ، یافته های اصلی هنوز قانع کننده هستند حتی اگر نتوان از آنها برای ادعای اینکه ناخودآگاه به طور کامل بر رفتار ما کنترل دارد استفاده کرد.

 

راه دیگر برای نزدیک شدن به این ایده که آیا ما در نهایت تحت کنترل ناخودآگاه خود هستیم این است که به مواردی نگاه کنیم که ممکن است انتظار داشته باشیم از روش دستکاری ناخودآگاه رخ می دهد. در حقیقت من در تحقیقات خود از مردم پرسیدم که اینها چه هستند.

 

متداول ترین مثال بازاریابی و تبلیغات بود. با توجه به اینکه ما اغلب با اصطلاحاتی مانند “تبلیغات سابلیمینال” روبرو می شویم ، تعجب آور نیست و این بدان معناست که ما به سمت انتخاب هایی و از راههایی هدایت می شویم که هیچ آگاهی بر آن ها نداریم.

 

فرآیندهای ناخودآگاه مانند شهود به گونه ای عمل می کنند که طیف وسیعی از اطلاعات پیچیده را بطور خودکار و سریع ترکیب می کنند.

 

اما آیا ما بدون فکر آگاهانه تصمیم می گیریم؟ برای پی بردن به این موضوع ، محققان سه حوزه را مورد بررسی قرار داده اند: میزان انتخابهای ما بر اساس فرایندهای ناخودآگاه ، اینکه آیا این فرایندهای ناخودآگاه اساساً مغرضانه هستند (به عنوان مثال ، جنسیتی یا نژادپرستانه) ، و چه کاری می توان انجام داد تا تصمیم گیری مغرضانه و ناخودآگاه ما بهبود یابد.

 

در اولین نکته ، یک مطالعه محوری بررسی شد که آیا بهترین انتخابهای انجام شده در محیطی که مشتری قرار دارد بر اساس تفکر فعال بوده است یا خیر. یافته های شگفت انگیز این بود که مردم به هیچ وجه فکر نمی کردند ، به خصوص در محیط های پیچیده انتخاب های بهتری انجام می دادند.

 

محققان استدلال کردند که این امر به این دلیل است که فرایندهای ناخودآگاه ما نسبت به فرآیندهای آگاهانه محدودیت کمتری دارند ، که خواسته های زیادی را بر روی سیستم شناختی ما ایجاد می کند. فرآیندهای ناخودآگاه مانند شهود ، به گونه ای عمل می کنند که طیف وسیعی از اطلاعات پیچیده را به طور خودکار و سریع ترکیب می شوند و این نسبت به تفکر آگاهانه برتری دارد.

 

با این وجود ، مواردی وجود دارد که می تواند بر تصمیمات ما تأثیر بگذارد و تفکر ما را هدایت کند که همیشه به آن توجه نمی کنیم ، مانند احساسات ، خلق و خو ، خستگی ، گرسنگی ، استرس و باورهای قبلی. ما حتی گاهی اوقات می توانیم با آگاهی از سیستم های مناسب با آنها مقابله کنیم یا قبول کنیم که آنها در رفتار ما نقش دارند.

ذهن ناخوداگاه

با این حال تلاش هایی برای بهبود نحوه تصمیم گیری در زندگی روزمره (مانند تغذیه سالم یا کسب دارمد بیشتر) وجود دارد که در آن فرایندهای ناخودآگاه ما توانایی ما را برای انجام این کار محدود کند. در اینجا تحقیقات ریچارد تالر برنده جایزه نوبل و کاس سانشتاین انقلابی به پا کرده است. ایده اساسی پشت تحقیقات آنها از دانشمند محقق دانیل کانمن ، یکی دیگر از برندگان جایزه نوبل می آید ، که استدلال می کند تصمیمات عجولانه عمدتا انگیزه ناخودآگاه دارند.

 

تالر و سانشتاین معتقدند برای کمک به بهبود نحوه تصمیم گیری باید فرآیندهای ناخودآگاه را به سمت تصمیم گیری بهتر هدایت کنیم. راه این کار این است که به افراد به آرامی با آرنج ضربه بزنید تا بتوانند به طور خودکار تشخیص دهند که کدام گزینه بهتر است. به عنوان مثال ، در سوپرمارکت می توانید شیرینی ها را کمتر از میوه ها در دسترس قرار دهید. این تحقیق در سطح جهانی توسط بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی پذیرفته شده است.

 

تحقیقات اخیر نشان می دهد که تکنیک های آرنج زدن اغلب به طور چشمگیری شکست می خورند. این تکنیک ها همچنین عکس العمل معکوس نشان می دهند و منجر به نتایج بدتری نسبت به مواردی می شود که اصلاً از آنها استفاده نمی شد. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد ، مانند استفاده از حرکت اشتباه یا درک نادرست از فرد از این حرکت . به نظر می رسد برای تغییر رفتار به چیزی بیشتر از ارنج زدن نیاز است.

ذهن ناخوداگاه

 

با این اوصاف ، افراد ما را به این باور می رساند که ما راحت تر از آنچه فکر می کنیم و بیش از آنچه که هستیم تحت تأثیر قرار می گیریم. یکی از جنبه های اساسی تجربیات روانشناختی ما این است که ما عامل تغییر هستیم ، چه شرایط شخصی (مانند داشتن خانواده یا پول بیشتر) و چه شرایط خارجی (مانند تغییرات زیست محیطی).

 

به طور کلی ، ما ترجیح می دهیم بپذیریم که ما در هر زمینه ای حق انتخاب آزاد داریم ، حتی زمانی که تصور می کنیم از مکانیسم هایی که به طور ناخودآگاه ما را دستکاری می کنند تهدید می شویم. با این حال ، ما هنوز به لحاظ استراتژیک معتقدیم که بر اساس میزان تأثیرگذاری ، عاملیت ، کنترل و مسئولیت کمتری در زمینه های خاص داریم. به عنوان مثال ، ما ترجیح می دهیم ادعای کنترل و اختیار آگاهانه بر رأی گیری سیاسی خود داشته باشیم تا اینکه چه نوع پنیر صبحانه ای خریداری کنیم.

 

بنابراین ، ممکن است استدلال کنیم که انتخاب پنیر صبحانه به دلیل تبلیغات سابلیمینال بوده است. اما تمایلی به پذیرش فریب خوردن برای رای دادن توسط فناوری رسانه های اجتماعی بزرگ را نداریم.

 

ما در واقع تحت کنترل ناخودآگاه هستیم. در این مورد اعتقاد به اینکه می توانیم چیزها را بهتر بیاموزیم و تغییر دهیم بستگی به این دارد که ما سطحی از تفکر برسیم که کنترل و مسئولیت زندگی خود را بپذیریم.

 

در مواردی که همه چیز خوب پیش می رود ، اعتقاد به اینکه می توانیم موفقیت های خود را تکرار کنیم یا بیشتر بهبود دهیم ، به این بستگی دارد که بپذیریم ما در آنها نقشی داشته ایم. راه دیگر این است که تسلیم این ایده باشیم که ناخودآگاه همه کارهایی را که ما انجام می دهیم ، تعیین می کند و در دراز مدت می تواند نتایج را ایجاد کند.

 

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

  هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

  هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

  اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

  آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

  بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

  اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

  مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

  انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

  در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

  این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

  بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

   

  در این مقاله

  انواع راهنمای روح

  نحوه ارتباط با آنها

  بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

  و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

  را میخوانیم.

  آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

  همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

  بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

  انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

  آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

  در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

  این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

  آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

  گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

  Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

  چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

  انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

  ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

  دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

  آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

  ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

  برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

  رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

  فوق انگیزشی روح

  انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

  آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

  باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

  پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

  ۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

  عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

  آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

  برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

   

  به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

  آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

  آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

  ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

  اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید