چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 11 , تیر , 1400 ۱۶ نظر ۵۴۴۷ بازدید

انجام دادن این کار ممکن است و می توانید این کار را انجام دهید، منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با درامدی که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

 

درامد میلیاردی

چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

سوال بسیار جالبی است…

 

درامد زایی یک میلیاردی
کسب درامد میلیاردی راحت است

چطور ۱ میلیارد تومان در یک ماه بدست آوریم:

اگر جدًا به شما بگویند بچه شما را دزدیده ایم و شما تا یک ماه آینده باید مبلغ یک میلیارد ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰  تومان پرداخت کنید تا او را به شما بدهیم آیا واقعا می توانید؟

چطور این کار را انجام می دهید؟

 چطور یک میلیارد تومان را بدست می اورید؟

 

پاسخ به این سوال بسیار برخی افراد بسیار سخت است اگر از بعضی از افراد بسیار موفق در حوزه های مختلف بپرسید که چطور یک میلیارد تومان را در یک ماه بدست می آورند انها به شما کمک خواهند کرد که ذهن خود را آموزش دهید چطور این کار را انجام دهید.

 

برای افرادی که میلیاردر هستند این مقدار پول بسیار اندک به نظر می آید و حل این مشکل کار سختی نیست اما روش های دیگری هم وجود دارد که برخی از انها را در زیر بررسی میکنیم :

سرمایه گذاری میتواند روشی بسیار مطمئن و امن باشد

 

 

چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد زایی داشته باشیم؟

معمولا راهی مطمعن برای افزایش ۱۰درصدی یا ۱۰۰ درصدی سرمایه شما در یک ماه وجود ندارد مگر اینکه فرد بسیار شجاع و ریسک پذیر باشد تا تمام سرمایه خود را سرمایه گذاری کند اما یک روش جالب که می توانید یک میلیارد تومان در یک ماه بدست آورید این است که طبق مثال زیر عمل کنید :

اگر فروشنده هستید میتوانید به فروش کالای خود این عدد را بدست آورید .

 • یک کالای ۱۰۰ هزار تومانی را ۱۰ هزار بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۳۳۴ بار
 • یک کالای ۵۰۰ هزار تومانی را ۲ هزار بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۶۷ بار
 • یک کالای ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومانی را ۱۰۰۰ بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۳۴ بار
 • یک کالای ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومانی را ۶۶۶ بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۲۲ بار
 • یک کالای ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومانی را ۵۰۰ بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۱۶ بار
 • یک کالای ۲.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومانی را ۴۰۰ بار بفروشید به عبارت دیگر روزی ۱۴ بار

 

درامدزایی یک میلیاردی
راه حل برای درامد میلیاردی

با توجه به اعداد بالا به راحتی می توانید یک میلیارد تومان را بدست آورید

انجام دادن این کار ممکن است دشوار باشد اما می توانید این کار را انجام دهید، فکر کردن به اینکه چطور این مقدار کالا را در یک روز بفروشید به شما کمک کند که یک میلیارد تومان درآمد داشته باشید.

 

امیدوارم این روش به شما کمک کند ذهنتان را کمی باز کنید اگر از پیشنهاد بهتری در مورد چگونگی کسب یک میلیارد تومان در یک ماه دارید پایین همین مقاله آن را برای دیگران بنویسید

با وارد کردن ایمیل خود را پایین صفحه می توانید از تکنیک ها و روش های جدید ما هر هفته باخبر شوید…


با این ۱۱ قدم در ۵ سال آینده میلیونر شوید

چطور میلیارد شویم
چگونه درامد میلیاردی داشته باشیم

 

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

 

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

 

 

۱: به جای یک ذهنیت ثابت ، یک ذهنیت رو به رشد را انتخاب کنید:

آیا تا به حال برای توانایی خود برای رسیدن به چیزی محدودیتی تعیین کرده اید؟ آیا تا به حال فکر کرده اید چیزی که می خواستید داشته باشید غیرممکن به نظر برسد؟ داشتن این ذهنیت همان چیزی است که دانشمندان از آن به عنوان یک ذهنیت ثابت یاد می کنند. اگر ذهنیت ثابتی داشته باشید ، فکر می کنید آنچه اینجا نوشته شده است مزخرف است ، اما این واقعیت است و باید ذهنیت ثابت خود را کشف کنید در این صورت این یکی از بهترین چیزهایی است که در مورد خودتان کشف کرده اید. خودتان را محدود نکنید ، در آینده ای نامحدود هر چیزی ممکن است. شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید. ما به عنوان انسان ، توانایی هایی در ذهن خود داریم که بسیاری از انسانها بدون استفاده کامل از آنها روز خود را به پایان می رسانند. شما نمی خواهید یک ذهنیت ثابت داشته باشید ، می خواهید ذهنیت خود را بزرگتر کنید و یک ذهنیت رو به رشد داشته باشید.

 

ذهنیت رو به رشد ذهنیتی بسیار قدرتمند است که باید در زندگی روزمره اتخاذ شود. تصور کنید که قادر به انجام هر کاری هستید که قصد انجام آن را دارید. یک ذهنیت رو به رشد به شما کمک می کند خواسته های خود را به واقعیت تبدیل کنید. با داشتن یک ذهنیت رو به رشد ، شما در مورد همه امکاناتی که می توانید به دست آورید پذیرا هستید. اگر بی حد و مرز باشید به چه نتایجی می رسید؟ به طور بالقوه سعی می کنید در زندگی خود چه کاری انجام دهید که به طور معمول آن را امتحان نمی کنید؟ این رویاها و آرزوهایی که در درون ما زندگی می کنند ذهن ناخودآگاه ما هستند که به ما می گویند باید دنبال چه چیزی برویم. از قلب و شهود خود پیروی کنید ، آنها به نوعی می دانند کجا باید بروید.

 

۲: یک لیست برای کارهایی که نباید انجام دهید و یک لیست برای انجام کارهایی که باید انجام دهید داشته باشید:

به نظر می رسد که مردم لیست کاری های که باید انجام شود را هر روز تهیه می کنند اما در انجام کارهای ملموسی موفق نیستند. این بدان دلیل است که صرفا نوشتن آنچه می خواهید به انجام برسانید کافی نیست زیرا شما باید در مورد انجام کارهایی که نباید انجام دهید هم آگاه باشید.

داشتن لیست کارهایی که نباید انجام دهید می تواند باعث صرفه جویی در وقت ، انرژی و ناامیدی شما شود. اگر کارهایی را بنویسید که می دانید نباید انجام دهید ، می توانید روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید و کارهای بیشتری که واقعاً می خواهید انجام دهید. بسیاری از کارهایی که شما مایل نیستید انجام دهید مواردی است که شما را از انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید باز می دارد.

 

برخی از کارهایی که نباید انجام دهید عبارتند از:

 1. بیش از حد فکر کردن را متوقف کنید و شروع کنید
 2. خوردن گوشت قرمز را متوقف کنید
 3. اتلاف وقت در اینستاگرام و فیس بوک را متوقف کنید
 4. تأخیر در تغییر را متوقف کنید
 5. دیر خوابیدن را متوقف کنید

 

این فقط چند مورد از کارهایی است که نباید انجام دهید بنابراین زمانی که لیست کارهایی که نباید انجام دهید را می نویسید ، الگویی بین لیست کارهایی که نباید و کارهایی که باید انجام دهید مشاهده خواهید کرد.

 

۳: خود را با موفقیت محاصره کنید:

شما نمی توانید موفق شوید مگر اینکه خود را در محاصره افرادی که رویا و هدف دارند قرار دهید. با احاطه کردن خود با افراد بسیار موفقی که جایی هستند که میخواهید باشید بدون اینکه متوجه شوید موفق خواهید شد. این افراد شما را به سمت بالا می کشند زیرا می بینند که شما در حال تلاش برای کسب موفقیت هستید زیرا خود همین روند را برای رسیدن به جایی که هستند طی کرده اند.

 

همه از فداکاری هایی که در راه موفقیت باید انجام دهید صحبت می کنند. شما باید صحبت با افراد سمی یا منفی را متوقف کنید، اگر رویایی دارید تلاش کنید و آن را بدست آورید. اجازه ندهید کسی به شما بگوید که نمی توانید به چیزی برسید. زندگی پر از فراوانی است و مردم به اشتیاق و انرژی شما نسبت به رویاهای شما غبطه می خورند زیرا خود هرگز این کار را نکردند.

 

صحبت با افرادی را که از شما پشتیبانی نمی کنند را متوقف کنید. صحبت با افرادی را که دیدگاه شما باور ندارند متوقف کنید و اگر مجبور هستید به این افراد گوش دهید اجازه ندهید باورهای آنها بر باورهای شما تأثیر بگذارد زیرا بیش از ۹۵ درصد زندگی شما ذهنی است و ۵ درصد باقی مانده چگونگی اوضاع است. ذهن شما پتانسیلی بینهایت دارد بنابراین آن را با موفقیت تغذیه کنید.

 

درامد میلیاردی

 

۴: به جای اهداف سیستم ایجاد کنید

هدف داشتن کافی نیست. داشتن یک سیستم یکی از مهمترین کلیدهای موفقیت شماست. اینکه بتوانید هر روز نظم و انضباط خود را با یک برنامه مشخص تنظیم کنید ، به شما کمک می کند در تمام زمینه های زندگی خود از نظر جسمی ، روحی و روانی سرآمد باشید.

 

داشتن یک هدف به شما کمک می کند خودتان را تحت فشار قرار دهید ، اما داشتن یک سیستم به شما کمک می کند رشد کنید. شما نمی توانید به اهداف وابسته باشید تا شما را برای رسیدن به آن تحت فشار قرار دهد ، اما می توانید به یک سیستم اثبات شده وابسته باشید تا  به شما فشار بیاورد به اهداف خود برسید. به عنوان مثال ، اگر به دنبال راه اندازی یک شغل جدید هستید ، هدف را فقط “شروع کار” را ننویسید. سیستمی را طرح ریزی کنید که بتوانید در آن پیشرفت کنید و بتوانید زمان و تلاشی را که برای ایجاد شغل تعیین شده لازم است به خرج دهید. به عنوان مثال ، اگرچه هدف زود بیدار شدن ممکن است متناسب با نیازها یا برنامه شما نباشد ، اما می توانید سیستم زود بیدار شدن از خواب را هر روز ۱ ساعت زودتر تنظیم کنید و تمام آن زمان را به تحقیق و توسعه اهداف مورد نظر خود اختصاص دهید. هر روز ، اگر واقعاً می خواهید متعهد به شروع کار شوید ، یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید ، یک فنجان قهوه خوب بخورید و روز خود را شروع کنید.

 

سعی کنید سیستمی را ایجاد کنید تا کارهای خود را به تعویق نیندازید. سیستم خود را مانند یک حلقه عادت تنظیم کنید ، روال خود را ادامه دهید و سپس به خود پاداش بدهید تا ذهن شما این سیستم را به یک عادت تبدیل کند.

 

۵: زودتر بیدار شوید

آیا پرنده ای که زودتر بیدار می شود کرم را می گیرد؟ مطمئناً اینطور است! اگر فردی هستید که از خواب لذت می برید ، باید ذهنیت خود را در مورد خواب تغییر دهید. مطالعات علمی ثابت کرده است که انسان به طور متوسط روزانه فقط به ۷ تا ۸ ساعت خواب نیاز دارد. اگر خواب شما بیش از ۷ یا ۸ ساعت است بیش از حد می خوابید. تحقیقات نشان داده است افرادی که زودتر بیدار می شوند با نظم تر هستند و به اقدامات بیشتری عمل می کنند و همچنین روز به روز شادتر هستند.

 

کمی زودتر بخوابید ، کمی زودتر بلند شوید تفاوتی در زمان کاری ایجاد نمی شود.

درامد میلیاردی

 

۶: هفته ای ۱ کتاب بخوانید

مطالعه می تواند در همه زمینه های زندگی به شما کمک کند. اگر یک آمریکایی به طور متوسط سالانه کمتر از ۴ کتاب بخواند در این صورت شما سالانه ۲۵ کتاب می خوانید ، آیا فکر می کنید می توانید با مطالعه کردن زندگی بهتری داشته باشید؟ قطعا بله. اگر فکر می کنید نیاز به پیشرفت دارید کتاب ها یک منبع قدرتمند بی پایان برای کمک به شما در هر زمینه ای هستند. کتاب ها می توانند به شما کمک کنند تا طی چند ساعت مطالعه ، سالها روند یادگیری خود را تسریع کنید. هر کتابی که به پایان می رسانید دانش زیادی از شخصی که ممکن است سالها برای نوشتن آن کتاب اختصاص داده است باشد. با مطالعه چند ساعت در روز ، در واقع چیزی را یاد می گیرید که یادگیری آن می تواند سالها یا ماه ها طول بکشد ، قدرت خواندن بی پایان است و فواید آن بی نهایت است.

 

تفکر خود را در مورد مطالعه تغییر دهید و آن را پیش پا افتاده یا کسل کننده ندانید. خواندن را به عنوان یک سرگرمی ببینید که می تواند دیدگاه بیشتری در مورد زندگی ایده ال به شما بدهد. کل بحث زندگی در مورد ذهنیت است. با کنجکاوی و لذت ، به چیزها نگاه کنید در این صورت زندگی رضایت بخش تر و لذت بخشی تر خواهد بود.

 

۷: دوش آب سرد بگیرید

“ترس به خودی خود از بین نمی رود. شما باید با ترس خود مقابله کنید و سپس یاد بگیرید که آن را در واقعیت غیر منطقی خود کنترل کنید. هر انسانی قدرت انجام این کار را دارد. رفتن به اعماق درون و مقابله با وجود درونی خود عملی قدرتمند است. به درون رفتن و توسعه قدرت اراده، تنها راه است. “

برگرفته از کتاب – ویم هوف (Wim Hof) ، تبدیل به یک آدم یخی شوید.

 

دوش آب سرد می تواند پاداش شما برای زود بیدار شدن باشد. دوش آب سرد صبح شما را شارژ می کند و احساس هوشیاری ، بیداری ، شادی و ذوق بیشتری برای انجام کارها به شما میدهد. دوش آب سرد مانند نوشیدن مقدار زیادی کافئین است.

 

برای گرفتن دوش آب سرد کاملاً سرد (پیشنهاد می شود) ، ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه تنفس خود را کم کنید. اولین باری که می خواهید دوش آب سرد بگیرید بدن شما دچار شوک می شود و شروع به تنفس شدید می کنید و این باعث می شود از زیر آب بیرون بپرید. اگر بتوانید یاد بگیرید در حالی که زیر آب سرد هستید چگونه نفس بکشید این به شما کمک می کند تا بیشتر در زیر آب بمانید. باید نفس های عمیق بکشید و بازدم های آهسته داشته باشید. از طریق بینی تنفس کنید و از طریق دهان بازدم کنید. فقط این را تکرار کنید در نهایت آب سرد قابل تحمل می شود. امتحان کنید ، این روش Wim Hof نامیده می شود.

 

پنج مزیت قرار گرفتن در معرض آب سرد:

 1. افزایش تاب آوری
 2. افزایش هشیاری / بیداری
 3. کاهش وزن
 4. افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن
 5. افزایش تحمل استرس

 

 

درامد میلیاردی

 

درامد میلیاردی

۸: از ضمیر ناخودآگاه خود برای رسیدن به هر چیزی استفاده کنید

قدرت ضمیر ناخودآگاه شما بی حد و مرز است. ذهن شما هر روز به صورت روزانه در حال پردازش میلیون ها اطلاعات است. اگرچه ذهن خوداگاه شما با ضمیر ناخودآگاه شما هم کاری دارد ، اما نمی توانید در هر ثانیه متوجه همه چیز شوید.

 

ضمیر ناخودآگاه شما مانند مادربرد یک رایانه است. شما هرگز مادربرد را نمی بینید ، اما از رایانه استفاده می کنید و همه چیز به درستی کار میکند، این شبیه ذهن ماست. ما روزانه زندگی می کنیم بدون اینکه متوجه شویم چه نیرویی در زیر کار میکند. ضمیر ناخودآگاه ما دنیایی را که در آن زندگی می کنیم شکل می دهد. اگر احساس غم و اندوه می کنید ، دنیای اطراف شما احساس غم می کند. اگر فوق العاده پرانرژی باشید و احساس خوشبختی کنید، دنیای اطراف شما به همان اندازه سرزنده و خوشحال خواهد شد. این کاملاً حیرت انگیز است که می توانید با پتانسیلی که در درون خود دارید هر آنچه در پیرامون شما وجود دارد را کنترل کنید.

 

ذهن خود را کنترل کنید. روزانه ۵-۱۰ دقیقه وقت بگذارید ، یک قلم و کاغذ بردارید و ” فکر” کنید. هر فکری را که در ذهن خود دارید بنویسید و قلم را روی کاغذ فشار دهید! این تمرین شبیه یادداشت است و ذهن شما را بیدار می کند و تمام افکار و نگرانی هایی که دارید را پاک می کند.

 

سه روش روزانه برای استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه:

۱: درست قبل از خواب رفتن یک سوال از خود بپرسید. ضمیر ناخودآگاه شما بیشترین پذیرایی درخواست ها را قبل از خواب یا به محض بیدار شدن دارد. بنابراین ضمیر ناخودآگاه شما هنگام خواب شبانه برای شما کار کند.

 

۲: هنگامی که از خواب بیدار می شوید ۵ عبارت تاکیدی قدرتمند را برای روز جدید خود بگویید. اطمینان حاصل کنید که آنها را به زمان حال بیان می کنید ، گویی آنچه را که می خواهید از قبل داشته اید. برخی از این تاکیدات عبارتند از:

 

من با اعتماد به نفس هستم

من فردی مطمئن و خوشحال هستم

من پر انرژی هستم

من قدرتمند و ثروتمند هستم

من توانایی حل مسائل را دارم

 

۳: برای کنترل ذهن و متمرکز کردن انرژی خود ، هر روز مراقبه کنید. برخی از افراد به طور روزمره احساس خستگی می کنند و این به دلیل عدم تمرکز ذهن آنها بر روی چیزهایی است که واقعاً برای آنها مهم است.

 

درامد میلیاردی

۹: عبارت های تاکیدی

تکرار روزانه عبارت های تاکیدی می تواند تمام زمینه های زندگی شما را بهبود بخشد. وقتی شروع می کنید به فکر کردن در مورد آنچه می خواهید به آن دست پیدا کنید ، این امر باعث می شود در مورد آن چیزهایی بگویید. افکار شما بسیار قدرتمند است و اگر به طور مداوم تاکیدات مثبت را به ذهن ناخودآگاه خود ارسال نکنید، ذهن شما تقریباً در رشد راکد می شود.

 

تاکیدات به شما کمک می کند تا براساس آنچه می خواهید در زندگی خود به دست آورید ، متمرکز و جهت مند باشید. عبارت های تاکیدی به شما کمک می کند در هر کاری به موفقیت برسید. هنگامی که در مورد هر آنچه می خواهید در زندگی خود به دست آورید عبارت های تاکیدی را تکرار می کنید این به شما کمک می کند تا سیگنال هایی را به ضمیر ناخودآگاه خود بفرستید تا برای رسیدن به این موارد تلاش کنید.

 

پس از بیدار شدن ، افکار خود را تنظیم کنید. قبل از بیدار شدن چند عبارت تاکیدی را از قبل مشخص کنید. عبارت های تاکیدی شما باید چیزی شبیه به مثال های زیر باشد:

 

۱: زندگی من همان چیزی است که من می خواهم انتخاب می کنم.

 

۲: من پر از انرژی و غرق در شادی هستم!

 

۳: بدن و ذهن من سالم است

 

۴: من از ویژگی هایی برخوردار هستم تا هر کاری بسیار موفق باشم.

 

۵: (برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل) تجارت من مرفه ، سالم و سودآور است.

 

۶: من خلاقیت لازم برای حل بزرگترین مشکلات را دارم.

 

۷: امروز تصمیم می گیرم که خوشحال باشم و به هر کسی که می بینم لبخند می زنم!

 

درامد میلیاردی

۱۰: تمرین قدردانی

قدردانی روشی است که می توانید به دنیای اطراف خود بگویید که از بودن در اینجا سپاسگزار هستید. ساده ترین کلمات شکرگزاری می توانند روز شما را در جهتی کاملاً متفاوت قرار دهد. بسیاری از مردم سپاسگذاری را فراموش کرده اند بنابراین اگر این مقاله را می خوانید و آن را درک می کنید ، از ۱ میلیارد نفر که نمی توانند بخوانند و ۱.۵ میلیارد نفر دیگر که به رایانه دسترسی ندارند بهتر هستید. شما بدون توجه به وضعیت مالی یا احساسی خود در لحظه فعلی به معنای واقعی کلمه در یک درصد برتر جهان هستید. آیا می توانید روزانه ۵ دقیقه وقت بگذارید و از دنیای اطراف خود و آنچه که دارید قدردانی کنید؟

درامد میلیاردی

 

دنیا به کسانی که قدردانی می کنند بیشتر میدهد. اگر به خاطر زنده بودن و همه چیزهایی که دارید سپاسگزار هستید ، دنیا به شما فراوانی می بخشد.

فایل صوتی سابلیمینال قدردانی

 

درامد میلیاردی

۱۱: به دنبال ایجاد ارزش باشید ، نه پول یا درامد میلیاردی

این بهترین درسی است که باید یاد بگیرید. بسیاری از افراد در زندگی خود دائماً پول را تعقیب می کنند اما اگر به دنبال ایجاد ارزش باشید به مرحله ای می رسید که پول نمی تواند بهترین انگیزه در هنگام شروع و حفظ یک فعالیت تجاری باشد. ارزش بزرگترین سرمایه شما در زندگی است و اگر بتوانید برای افراد دیگر ارزش ایجاد کنید ، در نتیجه با ارزش می شوید و نتیجه آن ثروتمند شدن است.

 

هر شرکت موفقی در نتیجه انجام یا خلق کاری ارزشمند برای بسیاری از افراد موفق شده است. از نظر جامعه هر فرد موفقی به دلیل ایجاد ارزش گذاری پایدار در هر کاری که انجام می دهد موفق است.

 

ارزشی که ایجاد می کنید با میزان پولی که بدست می آورید ارتباط مستقیم دارد. تعقیب پول را متوقف کنید و شروع به ایجاد ارزش برای دیگران کنید.

درامد میلیاردی

 

آیا آماده رشد هستید؟

 

 

عبارت های تاکیدی خرید خانه جدید

عبارت های تاکیدی رابطه عاشقانه

عبارت های تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

 

فایل های صوتی سابلیمینال

 

 


منبع: https://magazine.vunela.com/become-a-millionaire-in-the-next-5-years-by-doing-these-11-things-daily-56b5d95ef330

 1. ۰

  بسیار عالی و مفید …تشکر

 2. ۲

  یکی از راه های سرمایه گذاری در حوزه اینترنت داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ست که میتواند به توسعه کسب و کار شما کمک کند.

 3. ۵

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  لطفا به سایت های منم سر بزنید
  https://translateyar.ir
  http://translateyar.ir
  http://research-moghimi.ir
  http://researchyar.ir

 4. ۳

  عالی بود

 5. ۱

  روی کاغذ خیلی زیباست اما در عمل خیلی رویایی و ….

 6. ۳

  ممنون از سایت خوبتون

 7. ۱

  شما باید روزی ۴۰۰بار یه کلایی بفروشید که ۲.۵میلیون سودش باشه اگر ۱۰%هم روی کالا سود بگیری باید روزی ۴۰۰بار کلالی ۲۵میلیونی بفروشی یعنی روزی۱۰ملیارد تومن فروش
  به شرطی که توی این بازار نقد بتونی بفروشی و چک برگشتی و…نداشته باشی
  خیلی هم عدد کوچکی نیست

 8. ۰

  خب اون کالایی که ما می فروشیم قیمتش مثلا دو میلیونه نه سودش.باید سود ماهانه رو حساب کرد نه فروش.

 9. ۱

  با سلام بسیار عالی بود

 10. ۰

  دنبال یه چیز دیگه تو گوگل بودم اومدم اینجا شانسی
  سایت خیلی خوبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ممنون

 11. ۱

  در پاسخ به ◄ پت پتی:/ ► ◄ ► ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ لامصب چقدر این طراحیا سختن 😐

 12. ۳

  واقعا که عالیه. من که ریاضی خوندم. تا به حال همچین معادله اسانی ندیدم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید




سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید



امتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

آپدیت مقاله : رازهای جذب پول

همه چیز در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است – از جمله افکار، کلمات و احساسات ما. پول انرژی است و اینکه چگونه آگاهانه فکر کنید، احساس کنید، چگونه پول را خرج کنید و پول خود را پس انداز کنید تعیین می کند که چه مقدار کم (یا چه مقدر زیاد) از آن خواهید داشت.

بسیاری از ما به این باور تربیت شده‌ایم که پول به اندازه کافی وجود ندارد، باید سخت کار کنید تا پول به دست آورید، یا اینکه هرگز به اندازه کافی پول نخواهید داشت. این باورها در ما ریشه دوانده و در نهایت داستان‌هایی در مورد پول درون ناخودآگاه ما ایجاد کرده اند که منابع مالی را محدود می‌کند و از آنجایی که ضمیر ناخودآگاه ما در حدود ۹۵ درصد از زندگی ما را اداره می کنند جای تعجب نیست که بسیاری از ما رابطه سالمی با پول نداریم.

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید