چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم -۱۰ راهنمایی رایگان

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم -۱۰ راهنمایی رایگان
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , شهریور , ۱۳۹۵ 2 نظر ۲۳۳۱ بازدید

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت تقویت خود را خودشان ایجاد کنند .فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد. ۱:تفکر کردن عمیق تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و […]

 

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم

همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت تقویت خود را خودشان ایجاد کنند .فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد.

۱:تفکر کردن عمیق

i-gave-up-meditation

تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و به شما برای انجام دادن فعالیت برای بدست اوردن خواستهایتان انرژی میدهد و این ارتباطی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما ایجاد میکند و کمک میکند از قدرت ناخوداگاهتان کمک بگیرید و این بسیار مهم است که برای ارتباط با ناخوداگاه شما تمرکز کنید و با تفکر کردن عمیق میتوانید این تمرکز را بدست بیاورید.

ساعتی از زندگی روزمره تان را برای تفکر کردن اختصاص دهید و در یک محیط ارام و بدون مزحم خود را قرار دهید.بر روی تنفس خودتان تمرکز کنید و برای ارام شدن میتوانید از البوم های پنهان شادی یا ریلکسیشن عمیق استفاده کنید و این روند ممکن است برای شروع کمی ازار دهنده و سخت باشد اما صبور باشید تغییر ذهن به زمان احتیاج دارد .در شروع ممکن است افکار مزاحم هواس شما پرت کرده و ذهن شما این ور ان ور پرسه بزند اما به مرور تمرکز شما بالا میرود وتقویت این افکار مزاحم از بین خواهند رفت و شما ارام و ارام تر خواهید شد.

و زمانی که به این ارامش مطلق دست پیدا کردید میتوانید ساعتها روی خواسته ها و اهداف خودتان تمرکز کنید و انرژی مثبت را روانه جهان هستی کنید و با تکرار این عمل ان را در ناخوداگاهتان هک کنید زیرا همه چیز در این جهان از انرژی است .

 

۲:تجسم

تکرار کردن تجسمات، در حین تجسم کردن باید دقیقا هدفی که دارید را با جزیئات ببینید و در مورد چگونه ممکن است و از چه راهی قرار است به این هدف برسید نگران نباشید فقط برای شروع یک چشم انداز قوی داشته باشید.

creative-visualization

۳:ایمان داشتن

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.
بعضی از افراد ممکن است یک لیست از اهدافشان تهیه کنند و برخی ممکن است در یک دفترچه یادداشت انها را بنویسند و باید این لیست یا دفترچه را با عکس و کلمات دقیق مربوط به اهدافتان پر کنید زیرا این کار به شما کمک کنید که بدانید دقیق چه از جهان هستی میخواهید و در ناخوداگاه شما بدست اوردن ان ممکن شود همچنین میتوانید از تاکیدات برای یادوری اهدافتان به خودتان کمک کنید.

0e1082805_tlp-believe-no-live-event

۴:گوش دادن به صدای درونی

به حس درونتان اعتماد کنید و زمان عملکردن از ان استفاده کنید و بدانید که این ناخوداگاه شما است که به خوداگاه شما پیام ارسال میکند.

inner-voice1

۵:برای اهدافت زمان مشخص کن

شما باید برای اهدافی که میخواهید زمان مشخص کنید و تمام تلاش خود را بدست اوردن ان بکنید و از اگاهیتان برای حذف باورهای مخربتان استفاده کنید.

images

۶:تفکر مثبت

ناخوداگاه شما سوال نمیکند و کنجکاو برای اثبات چیزی نیست بنابراین هر چه که بگویید ناخوداگاه شما قبول میکندو سعی کنید با افکار مثبت ،را پرورش دهید تا به مرور ناخوداگاه شما انها را قبول کند.

images

۷:با خودتان مثبت صحبت کنید

عادت کنید که با خودتان مثبت صحبت کنید .صحبت کردن مثبت با خودتان جریانی از افکار را در ذهنتان به حرکت در می اید و زمانی که این صحبت ها مثبت باشند به یک انرژی مثبت را درون شما ایجاد میکند که این خود اتفاقات مثبت را به وجود می اورد.

images

۸:چیزهای غیر ضروری را جذب نکنید

چیزهایی که نمیخواهید و نیاز ندارید را به سوی خود جذب نکیند به این معنی که در مورد ان صحبت نکنید ،فکر نکنید ،و حتی ننویسید.و تلاش کنید از صحبت های منفی افراد اطرافتان دور باشید.

shouldnotdo

۹:سرگرمی های خلاقانه داشته باشید

یک سرگرمی یا یک انگیزه ای به خود بدهید که ناخوداگاه شما را فعال نگه دارد مثلا هر روز به صورت ذهنی خرید کنید یا از محیط اطراف عکاسی کنید.

creative-pastives

۱۰:از خواب استفاده کنید

ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید .سعی کنید قبل از خواب مطالعه یا البوم های صوتی را گوش کنید و به ناخودگاهتان کمک کنید در حالی که خواب هستید اطلاعات را پردازش کند.

sleep_timer

تربیت ضمیر ناخوداگاه

مقالات رایگان

کتاب رایگان

ویدئو رایگان

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انتشار انیمیشن جدید : استرایک

  داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

  انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

  بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

  دوست عزیزم سلام

  من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

  اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

  انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

  پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

  انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

  این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

  این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

   فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

  انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

  اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

  اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

  آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

  احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

  انتشار فیلم جدید ، شتاب

  این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

  انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

  آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

  انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

  داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

  آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

  میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

  آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

  در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

  آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

  دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

  دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

  انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

  تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

  انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

  چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید