چطور زمانی که میخواهم تغییرات را بوجود بیاورم مقاومت ها را رها کنم ؟

چطور زمانی که میخواهم تغییرات را بوجود بیاورم مقاومت ها را رها کنم ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۲ نظر ۲۰۶۱ بازدید

این مهم است که درک کنید شاید شما نتوانید انچه را که دقیقا طرح ریزی کرده اید بدست بیاورید شما ممکن است به همه انها نرسید……. اما انچه مسلم است این است که شما نیمخواهید تسلیم شوید.

 

چطور زمانی که میخواهم تغییرات را بوجود بیاورم مقاومت ذهن را رها کنیم؟

چندسال پیش من غرق در قدرت دنیای شگفت انگیز مراعات خودم بودم و احساس میکردم بعضی از جاهای زندگیم گیر میکنم و نم توانم مقاومت کنم مخصوصا وقتی که پای پول میان بود.من واقعا میخواستم تغییرات بزرگی در زندگیم ایجاد کنم اما با وجود شور شوق برای ایجاد این تغییرات و پیشرفت احساس میکردم بی حوصله هستم و این حس ناامیدی را به من میداد زیرا من زمان و انرژی زیادی گذاشتم و من را به هیج جا هدایت کرد.

 

“شاید زمان من نرسیده بود؛

یک روز من در یک کافی شاپ نشسته بودم و درحال مطالعه یک مقاله بودم و نوشته بود تنها دلیل اینکه در زندگی ما تغییرات رخ نمیدهند بخاطر مقاومت ذهن ما است من متوجه شدم هر زمان که در حال ایجاد تغییر هستم مانع و سد ایجاد میکردم.

 

 

 

مقاومت ذهن؛

مقاومت ذهن یک واکنش طبیعی برای تغییرات است و ان از ما در طول مسیر در مقابل دشمنان و خطرات محافظت میکند این سیستم حفاظت ماست و مطمعن باشید برای حفظ بقای ما وجود دارد همان نیروهای که از ما محافظت میکند همان نیروها از ایجاد زندگی واقعی ما جلوگیری میکند.

 

مقاومت ذهن مانع زندگی کردن زندگی که ما واقعا مشتاق ان هستیم میشود این زنجیر ما را غلام افکار و ترس ما میکند این دستبند چه هست که هرکجا ما در حال فکر کردن برای خارج شدن از پله های ترقی هستید اجازه نمی دهد. مقاومت یک نوع صدای درونی است که ما را دلسرد میکند و همیشه انجا هست تا به ما بگویید چرا یک چیز خاصی را که میخواهیم بوجود نمی اید.

 

چند بار شما شنیده اید که شکایت کنند “من در این رابطه شاد نیستم اما میترسم تنها شوم” یا”من یک ایده بزرگ کسب کار دارم اما ان برای ایجاد شدن بیش از حد دشوار است ” این برای شما اسان است که گوش دهید و بخواهید به انها مشورت دوستانه بدهید اما زمانی که در زندگی خودتان ایجاد میشود ایا شما هم صدای تاریکی مقاومت درونیتان را میشونید؟

 

 

۴ ابزار زیر به شما کمک خواهد کرد تا شما بهتر از عهده مقاومت درونی خود براید تا بتوانید در زندگیتان تغییر ایجاد کنید .انها به طور خاصی طراحی شده اند تا شما برای یک زندگی پر شور و هیجان بدون تسلیم شدن به عقل سلیم که ماسک مقاومت را پوشیده است فائق ایید.

 

مقاومت ذهنی
مقاومت مانع زندگی کردن زندگی که ما واقعا مشتاق ان هستیم میشود

 

آنها عبارتند از:

۱- تنها زمانی که شما اماده هستید:

گاهی اوقات شما برای تغییر یک چیز حس خوبی دارید اما این احساس صرفا اگر شور و هیجان زیادی داشته باشد یک تغییری که میتواند رخ دهد را عبور میدهد.زمانی که شما دائما در مورد ان فکر میکنید و زمانی که شما از ادرنالینی که در بدنتان تولید شده نمیتوانید بخوابید پس از ان شما میدانید که وقت ان رسیده است که کاری را انجام دهید.

 

 

 

۲- میدانید در انتظار چه هستید:

هر زمان که شما تصمیم گرفتید به سمت یک تغییر و تحول عظیم بروید انتظار تجربه خود مقاومتی را داشته اید این اشکال میتواند به دلیل شک بخود، ترس ، استرس، وانواع دیگر احساسات منفی که برای یک هدف است باشد که مانع رفتن شما به جلو میشود.این خوب است از ان نترسید این واکنش طبیعی است و وجود دارد و انتظار برای ان قبول کردن ان را راحتر میکند که شما را هدایت کند به ابزار شماره ۳

۳- ترس را قبول کنید ولی با ان مبارزه نکیند:

دو اشتباه رایج وجود دارد زمانی که مردم با مقاومتی برخورد میکنند ۱:انها مبارزه میکنند ۲: انها به ان گوش میدهند هر زمان شما این احساس نارحتی از “این کار نمیکند” تجربه کردید با ان مبارزه نکنید و تلاش کنید که جلوی شما را نگیرد به راحتی ان را با درک واقعی قبول کنید شما میتوانید به خودتان بگویید “من از شما سپاسگذارم سیستم دفاع عزیز برای تماشا کردن من اما من از پس ان بر می ایم.”

 

 

 

۴-اصرار- اصرار جاده موفقیت است:

ثروتمندترین افراد جهان میگویند همیشه رفتن شان را حفظ کرده اند مهم نیست چقدر جاده پر پیچ و سخت باشد.حتی اگر شما اطلاع ندارید هر چیزی متفاوت است به راهتان ادامه دهید تا ان را مشاهده کنید و یادتان باشد تغییرات یک شبه اتفاق نمی افتد و شما نیاز دارید تحملتان را گسترش دهید.

 

همانطور که شما به خودتان اجازه میدهید محدودیت هایتان را بشکنید همانطور هم اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند و به خودتان اعتقاد داشته باشید زیرا شما حالا میدانید که این بازی زندگی است شما میتوانید انتخاب کنید که بازیکن باشید یا تماشاچی.

 

 

 

شما نمیخواهید پشیمان شوید؛

این مهم است که درک کنید شاید شما نتوانید انچه را که دقیقا طرح ریزی کرده اید بدست بیاورید شما ممکن است به همه انها نرسید……. اما انچه مسلم است این است که شما نیمخواهید پشیمان و تسلیم شوید.

امروز من یک روش اثبات شده را یاد گرفتم که کمک میکند نتایج زندگی ام را تغییر دهم.

 

 

دانلود فایل صوتی ایجاد کردن اهداف زندگی

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

  ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  حقیقت تبلیغات سابلیمینال

  در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

  این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

  انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  یادگیری زبان چینی

  توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

  این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید