چگونه از ذهن ناخوداگاه برای بدست اوردن موفقیت استفاده کنیم؟

چگونه از ذهن ناخوداگاه برای بدست اوردن موفقیت استفاده کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , شهریور , ۱۳۹۵ ۴ نظر ۲۳۰۴ بازدید

چه بخواهید چه نخواهید شما یا از زندگیتان خوشحال هستید یا نیستید و همه اینها درون ناخوداگاه شما رخ میدهد به عبارت دیگر میتوان گفت که شما اینگونه برنامه ریزی شده اید .

 

قوانین ذهن ناخوداگاه چیست ؟ چگونه از ناخوداگاه مان برای بدست اوردن موفقیت خود استفاده کنیم؟

این موضوع هم از نظر عرض و هم از نظر عمق بسیار مهم است.البته سمت علمی ان یک طرف سمت اینکه میتوان از ناخوداگاه برای پوشش دادن پول،سلامتی،رابطه ،توسعه شخصیت استفاده کرد هم یک طرف.

 

اگر شما میخواهید قابلیت های خودتان را توسعه دهید و موفقیت بیشتری در زندگی خود رقم بزنید در حال حاظر در این مسیر قرار دارید زیرا در حال خواندن این مطلب هستید. همچنین اگر نمیتوانید زندگی خوبی را ایجاد کنید، درامد خوبی ندارید و میدانید که نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارید و اغلب در بیماری های گوناگون درگیر میشوید و در عین حال دنبال راهی برای تغییر هستید باز هم به شما تبریک میگویم.

 

 

 

 

باز هم سوال همیشگی: ذهن ناخوداگاه و قوانین ذهن ناخوداگاه چیست؟

هر روز ما چیزهای جدید را یاد میگریم و با استفاده از یادگیری های گذشته مان توسط آموزش پرورش وظایف مختلفی را انجام میدهیم وتمام اینها از ذهن اگاه ما ناشی میشود.

این در حالی است که ناخوداگاه ما مسئول همه چیز است و هر چیزی که در بدن ما اتفاق می افتد تحت کنترل ناخوداگاه است مانند تنفس کردن،ضربان قلب و غیره که ما از انها اگاه نیستیم همچنین ذهن ناخوداگاه مسئول رفتار ما و نحوه تفکر کردن ما است به طور خلاصه انچه که هویت شما است را در بیرون به شما نشان میدهد.

 

بیایید سعی کنیم ناخوداگاه را جور دیگر درک کنیم که یک برنامه در حال اجرا است که مسئول عادتها ، باورها و تصویری که ما از خودمان میبینیم است .

 

 

 

 

ذهن ناخوداگاه چکار میکند؟

ذهن ناخوداگاه شما بسیار مطیع شما است و اجازه میدهد شما آن را برنامه ریزی کنید.در واقع این تصویری که از خودت داری در ناخودگاه تو ذخیره شده است.اگر شما تصویر یک شخص متمدن را در ناخوداگاه خود از خودتان دارید شما یک فرد بسیار توانایی هستید که هیچ مانعی نمیتواند مانع حرکت شما شود.

 

برای اینکه مشخص تر شود به عنوان مثال اگر شما یک فرد تعلیم دیده نیرو دریایی را در یک شب برای رفتن به یک جای که قبلا نبوده است بفرستید او بدون یک لحظه شک کردن و ترس این کار را انجام میدهد چرا که در ناخوداگاه او ترسی وجود ندارد دقیقا مثل داعش یا تروریسم.

 

اما در همین زمان اگر از یک طراح مد بخواهیم این کار را انجام دهد او برای اینکار نیاز به فکر کردن دارد و از انجا که ناخوداگاه طراح برای دوخت لباس ،پارچه و زیبایی برنامه ریزی شده است مبارزه در خیابان برای او یک وحشت به حساب می اید.

 

از این رو شما انعکاسی از نقاط ضعف و قوت خودتان که در ناخوداگاه ذخیره شده است هستید بنابراین از این مثال شما درک میکنید که هر چیزی در ناخوداگاه میتواند به واقعیت تبدیل شود.

 

 

 

 

ناخوداگاه چطور زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد؟

بسیار از کارهایی که شما به طور روزمره مانند مسواک زدن،خاموش یا روشن کردن لوازم اشپزخانه با خوداگاهیتان انجام میدهید اما در موازی ان هم میتوانید به این فکر کنید که فردا برای رفتن به اداره باید یک پیراهن را بپوشید و این در الویت است که ممکن است به صورت ناخوداگاه انجام شود .

 

پس با توجه به این اطلاعات شما متوجه خواهید شد که حالت روحی روزمره تان ،دوستانی که دارید،موقعیت مالی و راوابط شما توسط ناخودگاه انجام میشود و بیاد بیاورید که ناخوداگاه ما یک مجموعه عظیمی از برنامه ریزی ها برای رفتار ما ،پاسخ دادن و واکنش ما را دارد.

 

چه بخواهید چه نخواهید شما یا از زندگیتان خوشحال هستید یا نیستید و همه اینها به ناخوداگاه شما داده میشود و میتوان گفت که شما اینگونه برنامه ریزی شده اید .

 

 

 

 

چرا برخی از مردم موفق به بدست اوردن نتاجی میشوند که دوست دارند ؟

فرض کنید شما در حال تلاش برای کاهش وزنتان یا کسب دارمد بیشتر هستید در این زمان شما در حال ضربه زدن با باورهایتان هستید که ایا توانایی انجام این کار را دارید یا خیر و یا اینکه تصوری از خود دارید که بسیار ضعیف هستید و قادر به انجام دادن ان نیستید و شما اقدام به کاهش وزن و یا درامد بیشتر میکنید و تمام فعالیت های شما از باورهایی که در ناخوداگاهتان است میگذرد پس اگر شما ایت تصویر را از خود داشته باشید که یک فرد چاق چقدر باید برای کاهش وزن تلاش کند و این روند سخت است ممکن است نتایج رضایت بخش نباشد.

 

و در مثال مشابه اگر شما این باور را محکم نگه دارید که من برای جذب پول یک فرد خوبی نیستم شما امکان ندارد بتوانید درامد بیتشر یا هر چیزی را به سمت خود جذب کنید.

و راه حل واقعی این است که ما باید در سطح ناخوداگاهمان به جای سطح خوداگاهمان فکر کنیم .

 

 

 

 

subconscious-mind
برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه

آیا میتوان ناخودگاه را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

خوشبختانه بله این امکان وجود دارد که شما برای اهدافی که در زندگیتان دارید ناخوداگاهتان را برنامه ریزی کنید .

 

 

 

 

چگونه میتوان قوانین ذهن ناخوداگاه استفاده کرد و ان را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

گفته شده است که ناخودگاه یک خدمتکار بسیار خوب است اما استاد بسیار بدی است و با تکرار عبارت های تاکیدی پنهان میتوان این خدمتکار را برنامه ریزی کرد.

 

 

 

شما و هر کسی تقریبا هر روز این کار را انجام میدهد برای مثال زمانی را بیاد بیاورید که میخواستید رانندگی را یاد بگیرید در اوایل شما محکم فرمان را در دستانتان میگیرید و چشمتان مستقیما به جاده است حتی پلک نمیزدید .حرکتهای بسیاری بوده اند که شما باید انها با یاد میگرفتید اما یا اینکه فراموش کردید یا اشتتباه یاد گرفتید در اینجا خوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است اما بعد از چند روز یا چند جلسه شما یک راننده خوب و ماهر شده اید و کاملا به قوانین راهنمایی و رانندگی تسلط دارید و به حدی یاد گرفته اید که گاهی با مسافران صحبت میکنید یا گاهی حتی با تلفن همراهتان صحبت میکنید.

 

 

 

پس نتیجه میگریم که ناخوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است و شما از رانندگی کردن آزاد میشوید و میتوانید کارهای دیگر را انجام دهید و ماشین شما روی خلبان خودکار است و حالا رانندگی برای شما تبدیل به یک عادت شده است .

 

ممکن است این را شنیده باشید که افراد موفق میگویند برای رسیدن به اهدافتان استمرار و پشتکار نیاز است .

بنابراین با قرار دادن یک برنامه ریزی جدید برای رسیدن به اهداف یا تصویر و صفات شخصی خودتان قادر به انجام دادن کارهایی هستید که شما را به هدفتان میرساند.

درصورتی که یک برنامه ریزی منفی در سیستم شما وجود داشته باشد شما میتوانید آن را با یک برنامه صحیح و درست که شخصیت شما را ارتقا میدهد ان را تغییر دهید.

پس مطعن شوید که برنامه ریزی صحیح به طور کامل جاسازی و در ناخودگاه شما قرار گرفته است زیرا خلبان اتوماتیک برای مدیریت سیستم شما به زمان نیاز دارد .

 

 

 

 

قوانین ذهن ناخوداگاه

همانطور که قبلا ذکر شده است ناخوداگاه یک خدمتکار خوب اما یک استاد بد است و با تکرار یاد میگرید نه با منطق زیرا اصلا منطق ندارد و هر انچه را که با تکرار به او بگویی میپذیرد اما در حالت عادی بسیار تکرار کردن مشکل است زیرا خوداگاه مانند یک دروازه بان مراقب کلمات ورودی است .

 

 

 

 

روش های برنامه ریزی ناخوداگاه برای موفقیت

قدرتمند ترین روش که توسط دانشمندان مورد تایید قرار گرفته است استفاده از سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان است که در عین حال ساده اما بسیار قدرتمند است.

 

 

یک نکته برای موفقیت خود وگرفتن نتیجه بهتر

اگر میخواید سریعتر به موفقیت خود برسید خواگاه و ناخودگاهتان را با هم هماهنگ کنید.

ذهن ناخوداگاه میتوانید اهداف را ایجاد کند و تصمیم بگیرد چه چیز برای شما خوب است و چه چیزی را نباید انجام دهید .

ناخوداگاه ۲۴ ساعت ۷ روز هفته در حال ضبط و برنامه ریزی کردن است تا به بهترین نحو بتواند کار کند.

 

با یادگیری کنترل ناخوداگاه خودمیتوانید زندگی خود را بهبود ببخشید و کنترل بسیاری از جنبه های زندگی خود را به عهده بگیرید .

استفاده اگاهانه از قدرت بینهایت ناخوداگاه اهداف شما را در زندگی ایجاد میکند.

 

اگر این پست را دوست داشتید ان را حتما با کسانی که اهدافی در زندگی دارند معرفی کنید…..

حالا با خواندن این مطلب شما این را میدانید که باید برای موفقیت به بهترین نحو از ناخوداگاهتان استفاده کنید و قوانین ذهن ناخوداگاه را یاد بگیرید.

 1. ۰
  پورمراد

  با سلام
  بنده یک مشکلی دارم که تقریبا داره منو به سمت جنون میبره و اونهم افکار پریشانی هستن که دایماً آزارم میدن و با من هستن. گاهی اوقات خودم فکرمو به اون سمت یعنی به سمت منفی بافی میبرم همیشه نگران عزیان و اطرافیانم هستم و منتظریک اتفاق و چیشامد بد این افکار زندگیمو ازم گرفته و واقعاً داغونم کرده لطفا کمکم کنید و بهم بگید چطور از دستشون رها بشم
  با تشکر

  • ۰
   مدیر

   با سلام با توجه به مواردی که فرمودید ذهن شما متاسفانه به این جور تفکر کردن عادت کرده است و باید عادت های جایسازی شده در ناخوداگاهتان را تغییر دهید که این خود به ارادهای محکم و خواسته شدید نیاز دارد البته با مطالعه اطلاعات سایت و همچنین استفاده از یکی البوم های مثبت اندیشی https://www.monyms.ir/product_cat/thinking-positive/ که بسیار در این مورد میتواند راهکاری برای مشکل شما باشد استفاده نمایید
   موفق باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید