چگونه از ذهن ناخوداگاه برای بدست اوردن موفقیت استفاده کنیم؟

چگونه از ذهن ناخوداگاه برای بدست اوردن موفقیت استفاده کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , شهریور , ۱۳۹۵ ۴ نظر ۲۴۴۸ بازدید

چه بخواهید چه نخواهید شما یا از زندگیتان خوشحال هستید یا نیستید و همه اینها درون ناخوداگاه شما رخ میدهد به عبارت دیگر میتوان گفت که شما اینگونه برنامه ریزی شده اید .

 

قوانین ذهن ناخوداگاه چیست ؟ چگونه از ناخوداگاه مان برای بدست اوردن موفقیت خود استفاده کنیم؟

این موضوع هم از نظر عرض و هم از نظر عمق بسیار مهم است.البته سمت علمی ان یک طرف سمت اینکه میتوان از ناخوداگاه برای پوشش دادن پول،سلامتی،رابطه ،توسعه شخصیت استفاده کرد هم یک طرف.

 

اگر شما میخواهید قابلیت های خودتان را توسعه دهید و موفقیت بیشتری در زندگی خود رقم بزنید در حال حاظر در این مسیر قرار دارید زیرا در حال خواندن این مطلب هستید. همچنین اگر نمیتوانید زندگی خوبی را ایجاد کنید، درامد خوبی ندارید و میدانید که نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارید و اغلب در بیماری های گوناگون درگیر میشوید و در عین حال دنبال راهی برای تغییر هستید باز هم به شما تبریک میگویم.

 

 

 

 

باز هم سوال همیشگی: ذهن ناخوداگاه و قوانین ذهن ناخوداگاه چیست؟

هر روز ما چیزهای جدید را یاد میگریم و با استفاده از یادگیری های گذشته مان توسط آموزش پرورش وظایف مختلفی را انجام میدهیم وتمام اینها از ذهن اگاه ما ناشی میشود.

این در حالی است که ناخوداگاه ما مسئول همه چیز است و هر چیزی که در بدن ما اتفاق می افتد تحت کنترل ناخوداگاه است مانند تنفس کردن،ضربان قلب و غیره که ما از انها اگاه نیستیم همچنین ذهن ناخوداگاه مسئول رفتار ما و نحوه تفکر کردن ما است به طور خلاصه انچه که هویت شما است را در بیرون به شما نشان میدهد.

 

بیایید سعی کنیم ناخوداگاه را جور دیگر درک کنیم که یک برنامه در حال اجرا است که مسئول عادتها ، باورها و تصویری که ما از خودمان میبینیم است .

 

 

 

 

ذهن ناخوداگاه چکار میکند؟

ذهن ناخوداگاه شما بسیار مطیع شما است و اجازه میدهد شما آن را برنامه ریزی کنید.در واقع این تصویری که از خودت داری در ناخودگاه تو ذخیره شده است.اگر شما تصویر یک شخص متمدن را در ناخوداگاه خود از خودتان دارید شما یک فرد بسیار توانایی هستید که هیچ مانعی نمیتواند مانع حرکت شما شود.

 

برای اینکه مشخص تر شود به عنوان مثال اگر شما یک فرد تعلیم دیده نیرو دریایی را در یک شب برای رفتن به یک جای که قبلا نبوده است بفرستید او بدون یک لحظه شک کردن و ترس این کار را انجام میدهد چرا که در ناخوداگاه او ترسی وجود ندارد دقیقا مثل داعش یا تروریسم.

 

اما در همین زمان اگر از یک طراح مد بخواهیم این کار را انجام دهد او برای اینکار نیاز به فکر کردن دارد و از انجا که ناخوداگاه طراح برای دوخت لباس ،پارچه و زیبایی برنامه ریزی شده است مبارزه در خیابان برای او یک وحشت به حساب می اید.

 

از این رو شما انعکاسی از نقاط ضعف و قوت خودتان که در ناخوداگاه ذخیره شده است هستید بنابراین از این مثال شما درک میکنید که هر چیزی در ناخوداگاه میتواند به واقعیت تبدیل شود.

 

 

 

 

ناخوداگاه چطور زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد؟

بسیار از کارهایی که شما به طور روزمره مانند مسواک زدن،خاموش یا روشن کردن لوازم اشپزخانه با خوداگاهیتان انجام میدهید اما در موازی ان هم میتوانید به این فکر کنید که فردا برای رفتن به اداره باید یک پیراهن را بپوشید و این در الویت است که ممکن است به صورت ناخوداگاه انجام شود .

 

پس با توجه به این اطلاعات شما متوجه خواهید شد که حالت روحی روزمره تان ،دوستانی که دارید،موقعیت مالی و راوابط شما توسط ناخودگاه انجام میشود و بیاد بیاورید که ناخوداگاه ما یک مجموعه عظیمی از برنامه ریزی ها برای رفتار ما ،پاسخ دادن و واکنش ما را دارد.

 

چه بخواهید چه نخواهید شما یا از زندگیتان خوشحال هستید یا نیستید و همه اینها به ناخوداگاه شما داده میشود و میتوان گفت که شما اینگونه برنامه ریزی شده اید .

 

 

 

 

چرا برخی از مردم موفق به بدست اوردن نتاجی میشوند که دوست دارند ؟

فرض کنید شما در حال تلاش برای کاهش وزنتان یا کسب دارمد بیشتر هستید در این زمان شما در حال ضربه زدن با باورهایتان هستید که ایا توانایی انجام این کار را دارید یا خیر و یا اینکه تصوری از خود دارید که بسیار ضعیف هستید و قادر به انجام دادن ان نیستید و شما اقدام به کاهش وزن و یا درامد بیشتر میکنید و تمام فعالیت های شما از باورهایی که در ناخوداگاهتان است میگذرد پس اگر شما ایت تصویر را از خود داشته باشید که یک فرد چاق چقدر باید برای کاهش وزن تلاش کند و این روند سخت است ممکن است نتایج رضایت بخش نباشد.

 

و در مثال مشابه اگر شما این باور را محکم نگه دارید که من برای جذب پول یک فرد خوبی نیستم شما امکان ندارد بتوانید درامد بیتشر یا هر چیزی را به سمت خود جذب کنید.

و راه حل واقعی این است که ما باید در سطح ناخوداگاهمان به جای سطح خوداگاهمان فکر کنیم .

 

 

 

 

subconscious-mind
برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه

آیا میتوان ناخودگاه را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

خوشبختانه بله این امکان وجود دارد که شما برای اهدافی که در زندگیتان دارید ناخوداگاهتان را برنامه ریزی کنید .

 

 

 

 

چگونه میتوان قوانین ذهن ناخوداگاه استفاده کرد و ان را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

گفته شده است که ناخودگاه یک خدمتکار بسیار خوب است اما استاد بسیار بدی است و با تکرار عبارت های تاکیدی پنهان میتوان این خدمتکار را برنامه ریزی کرد.

 

 

 

شما و هر کسی تقریبا هر روز این کار را انجام میدهد برای مثال زمانی را بیاد بیاورید که میخواستید رانندگی را یاد بگیرید در اوایل شما محکم فرمان را در دستانتان میگیرید و چشمتان مستقیما به جاده است حتی پلک نمیزدید .حرکتهای بسیاری بوده اند که شما باید انها با یاد میگرفتید اما یا اینکه فراموش کردید یا اشتتباه یاد گرفتید در اینجا خوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است اما بعد از چند روز یا چند جلسه شما یک راننده خوب و ماهر شده اید و کاملا به قوانین راهنمایی و رانندگی تسلط دارید و به حدی یاد گرفته اید که گاهی با مسافران صحبت میکنید یا گاهی حتی با تلفن همراهتان صحبت میکنید.

 

 

 

پس نتیجه میگریم که ناخوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است و شما از رانندگی کردن آزاد میشوید و میتوانید کارهای دیگر را انجام دهید و ماشین شما روی خلبان خودکار است و حالا رانندگی برای شما تبدیل به یک عادت شده است .

 

ممکن است این را شنیده باشید که افراد موفق میگویند برای رسیدن به اهدافتان استمرار و پشتکار نیاز است .

بنابراین با قرار دادن یک برنامه ریزی جدید برای رسیدن به اهداف یا تصویر و صفات شخصی خودتان قادر به انجام دادن کارهایی هستید که شما را به هدفتان میرساند.

درصورتی که یک برنامه ریزی منفی در سیستم شما وجود داشته باشد شما میتوانید آن را با یک برنامه صحیح و درست که شخصیت شما را ارتقا میدهد ان را تغییر دهید.

پس مطعن شوید که برنامه ریزی صحیح به طور کامل جاسازی و در ناخودگاه شما قرار گرفته است زیرا خلبان اتوماتیک برای مدیریت سیستم شما به زمان نیاز دارد .

 

 

 

 

قوانین ذهن ناخوداگاه

همانطور که قبلا ذکر شده است ناخوداگاه یک خدمتکار خوب اما یک استاد بد است و با تکرار یاد میگرید نه با منطق زیرا اصلا منطق ندارد و هر انچه را که با تکرار به او بگویی میپذیرد اما در حالت عادی بسیار تکرار کردن مشکل است زیرا خوداگاه مانند یک دروازه بان مراقب کلمات ورودی است .

 

 

 

 

روش های برنامه ریزی ناخوداگاه برای موفقیت

قدرتمند ترین روش که توسط دانشمندان مورد تایید قرار گرفته است استفاده از سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان است که در عین حال ساده اما بسیار قدرتمند است.

 

 

یک نکته برای موفقیت خود وگرفتن نتیجه بهتر

اگر میخواید سریعتر به موفقیت خود برسید خواگاه و ناخودگاهتان را با هم هماهنگ کنید.

ذهن ناخوداگاه میتوانید اهداف را ایجاد کند و تصمیم بگیرد چه چیز برای شما خوب است و چه چیزی را نباید انجام دهید .

ناخوداگاه ۲۴ ساعت ۷ روز هفته در حال ضبط و برنامه ریزی کردن است تا به بهترین نحو بتواند کار کند.

 

با یادگیری کنترل ناخوداگاه خودمیتوانید زندگی خود را بهبود ببخشید و کنترل بسیاری از جنبه های زندگی خود را به عهده بگیرید .

استفاده اگاهانه از قدرت بینهایت ناخوداگاه اهداف شما را در زندگی ایجاد میکند.

 

اگر این پست را دوست داشتید ان را حتما با کسانی که اهدافی در زندگی دارند معرفی کنید…..

حالا با خواندن این مطلب شما این را میدانید که باید برای موفقیت به بهترین نحو از ناخوداگاهتان استفاده کنید و قوانین ذهن ناخوداگاه را یاد بگیرید.

 1. ۰

  با سلام
  بنده یک مشکلی دارم که تقریبا داره منو به سمت جنون میبره و اونهم افکار پریشانی هستن که دایماً آزارم میدن و با من هستن. گاهی اوقات خودم فکرمو به اون سمت یعنی به سمت منفی بافی میبرم همیشه نگران عزیان و اطرافیانم هستم و منتظریک اتفاق و چیشامد بد این افکار زندگیمو ازم گرفته و واقعاً داغونم کرده لطفا کمکم کنید و بهم بگید چطور از دستشون رها بشم
  با تشکر

  • ۰

   با سلام با توجه به مواردی که فرمودید ذهن شما متاسفانه به این جور تفکر کردن عادت کرده است و باید عادت های جایسازی شده در ناخوداگاهتان را تغییر دهید که این خود به ارادهای محکم و خواسته شدید نیاز دارد البته با مطالعه اطلاعات سایت و همچنین استفاده از یکی البوم های مثبت اندیشی https://www.monyms.ir/product_cat/thinking-positive/ که بسیار در این مورد میتواند راهکاری برای مشکل شما باشد استفاده نمایید
   موفق باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید