چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , شهریور , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۴۵۶ بازدید زمان مطالعه ۲۳ دقیقه پادکست به زودی

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.
می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

 

راه حل های تجلی خواسته – نویسنده گابریل برنستین – ترجمه : مانی ام اس

چندی پیش در گروه Super Attractor چشمان من به روی چیزی باز شد.

 

من مرتباً در فیس بوک و اینستاگرام پیام هایی از افراد دریافت می کردم که در مورد تجلی خواسته ها سوال می پرسیدند و می گفتند مطمئن نیستند که این کار را درست انجام می دهند یا نه؟

 

بنابراین من یک نظرسنجی در استوری های خود انجام دادم و گفتم: “آیا تا به حال در مورد نحوه تجلی خواسته هایتان گیج شده اید؟”

 

وقتی دیدم ۹۶ درصد مردم گفتند بله، شوکه شدم!

 

احساس کردم برای روشن کردن این مسئله فراخوانده شده ام، بنابراین در این مقاله اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک می‌گذارم، از جمله سه باید و نباید در مورد تجلی خواسته ها.

 

تجلی

تجلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

 

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

 

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

 

تجلی فرآیند ارتعاش در فرکانس بالا است ، به طوری که با هماهنگ شدن با ارتعاش جهان هستی میتوانید جهان خود را خلق کنید.

 

آیا می خواهید راز تجلی را بدانید؟ تجلی به معنای بدست آوردن نیست. در مورد اجازه دادن است به این معنی که به محض اینکه کنترل را رها کنید، آهنربای جذب آنچه می خواهید می شوید. خیلی اوقات، افراد سعی می کنند همه چیز را کنترل کنند و در نهایت احساس گیر افتادن، ناامیدی یا ناتوانی می کنند. در عوض، شما باید نیروهای خلاق درون خود را مهار کنید و اقدامات قدرتمندی انجام دهید تا به یک سوپرجذب تبدیل شوید.

 

کلید شماره ۱ برای تجلی چیست؟

عناصر مهم زیادی برای جذب خواسته های شما وجود دارد … اما کلید شماره ۱ برای تجلی این است که انرژی چیزی را که می خواهید تجربه کنید، درون خود ایجاد کنید.

ایجاد انرژی آنچه می خواهید بسیار مهم است زیرا تجلی در سطح انرژی اتفاق می افتد.

 

مهم نیست که چه تعداد تابلوی دریم بورد دارید یا چقدر از تاکیدات مثبت استفاده میکنید. در نهایت، همه چیز به انرژی شما بستگی دارد.

 

باید باور داشته باشید حتی اگر خواسته شما هنوز واقعیت فیزیکی به خود نگرفته است اما در احساس تجلی باشید و در حال حاضر با احساس خواسته خود زندگی ‌کنید، همانطور که آبراهام هیکس می گوید، این تمرینی است که با آن میتوانید خواسته های خود متجلی کنید و زندگی را طوری طراحی کنید که می خواهید تجربه کنید.

 

تجلی

انرژی ما تجربیات ما را جذب می کند

همه ما موجوداتی پر انرژی هستیم وقتی انرژی ما در سطح پایینی ارتعاش می کند، شرایط سطح پایین را جذب می کنیم. اما وقتی انرژی ما در ارتعاش بالایی باشد، نتایج مثبتی را جذب می کنیم.

 

می دانم که ممکن است هولناک به نظر برسد، اما این حقیقت است. انرژی شما همیشه پیامی به کائنات می فرستد.

 

در اینجا یک مثال آورده شده است : فرض کنید می خواهید فراوانی مالی بیشتری در زندگی خود ایجاد کنید، اما آنچه در زندگی روزمره خود احساس می کنید، احساس کمبود یا محدودیت است. به چیزهایی که ندارید زیاد فکر می کنید و خودتان را با افرادی که بیشتر دارند مقایسه می کنید.

 

از آنجایی که آنچه شما احساسی که دارید احساس کمبود است، جهان هستی کمبود بیشتری را به شما نشان می دهد. این به این دلیل است که هر فکر و احساسی که داریم پیامی پرانرژی به کائنات می فرستد. و کائنات همیشه پاسخ می دهد.

 

کیهان افراد، تجربیات و نتایجی را به ما ارائه می دهد که با فرکانس ارتعاش ما مطابقت دارند. می توانید میلیون ها بار در دفتر خود بنویسید “من در حال جذب فراوانی مالی هستم”، اما اگر احساس فراوانی نکنید، فراوانی را جذب نخواهید کرد.

 

درک این موضوع واقعاً مهم است که ما همیشه در حال تجلی هستیم، خواه از آن آگاه باشیم یا نه.

 

چگونه تجلی کنیم: بایدها و نبایدها

بیایید فرایند تجلی را بررسی کنیم. به مطالعه مطلب ادامه دهید تا بایدها و نبایدهای بزرگ خلق را کشف کنید. آنها را دنبال کنید در این صورت جهان هستی با شما خواهد بود.

 

تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید خلق کنید

این چه چیزی است که شما می خواهید؟ نسبت به آنچه می خواهید داشته باشید خجالت نکشید شما مالک آن هستید. باور کنید و اعتماد داشته باشید که می تواند مال شما باشد. همین الان بنویس من می خواهم به عنوان یک شخص ………در دنیا دیده شوم(جای خالی را خودتان پر کنید). من می خواهم شریک عاشقانه ام را جذب کنم. من می خواهم فراوانی بیشتری را به زندگی خود جذب کنم.

 

یک روز قبل از اینکه با من تماس گرفته شود و از من خواسته شود در یکشنبه در یک جلسه معنوی باشم، پشت میزم نشسته بودم و این انرژی فقط در وجودم حرکت دادم و کاغذ و خودکاری برداشتم و نوشتم، آماده مصاحبه با اپرا وینفری هستم.

 

شوخی نیست، روز بعد به معنای واقعی کلمه از شرکت اپرا تماس تلفنی دریافت کردم که گفت: “ما دوست داریم با اپرا برنامه معنوی با شما مصاحبه کنیم.” کیهان به همین سرعت کار می کند! وقتی با چیزی که می‌خواهید هماهنگ شوید و آن را احساس ‌کنید، بدون زحمت شروع به آشکار کردن آن در زندگی خود می‌کنید. کائنات از شما حمایت می کند.

 

انتظار نداشته باشید که دقیقاً آنچه را که می خواهید خلق شود

این ممکن است بزرگترین تصور غلط در مورد قانون جذب باشد. این ایده وجود دارد که تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تابلوی آرزوها داشته باشید و هزاران عبارت تاکیدی را در دفتر خود بنویسید و بعد دقیقاً آن چیزی که می خواهید به طور جادویی در مقابل شما ظاهر می شود.

 

تابلوهای آرزوها و عبارت های تاکیدی عالی هستند زیرا وضوح را ایجاد میکند. من عاشق این دو روش هستم. زیرا با استفاده از آن‌ها، می‌توانیم متوجه شویم چه چیزی برای ما خوب است. اما مشکل زمانی رخ می دهد که ما به یک نتیجه خاص وابسته می شویم یا می خواهیم اتفاقاتی در یک بازه زمانی خاص رخ دهد. وقتی این کار را انجام می دهیم، هدایت کائنات را قطع می کنیم و تفکرمان به تجلی سریع تغییر می کند.

تجلی

اعتماد کن که کائنات برنامه ای بهتر از تو دارد

تجلی به معنای کنترل کامل یا خلق تمام خواسته های کوتاه مدت نیست. تجلی واقعی حتی به دست آوردن آنچه فکر می کنیم می خواهیم هم نیست. این در مورد دریافت چیزی است که بالاترین خیر را برای ما و دیگران دارد.

 

اشتباه نکنید؛ شما تجربیاتی خواهید داشت که در آن دقیقاً همان چیزی را که می خواهید جذب خواهید کرد. اما کنترل نتایج برای رسیدن به آنچه می خواهید هدف ما نیست. به یاد داشته باشید، برنامه شما همیشه بهترین برنامه نیست.

 

در ویدئو زیر یک مثال دیگر در مورد اینکه چگونه تسلیم خدا شویم به اشتراک می گذارم…

 

 

به عنوان مثال، اگر تمام مراقبه ها و تاکیدات شما در مورد ارتقای شغلی در محل کار باشد، ممکن است فرصت یک کار بهتر را در یک شرکت دیگر مسدود کنید!

 

برنامه ای بهتر و بزرگتر از برنامه شما وجود دارد. وقتی تسلیم هنر تجلی شوید، می‌توانید اعتماد کنید که روحتان شما را به سمت خواسته‌هایتان هدایت می‌کند.

 

می توانید این دعای را برای تسلیم شدن و اعتماد به کائنات بخوانید:

من به عقب برمی گردم و اجازه می دهم کائنات راهگشا باشد.

 

دعایی برای رها کردن و اعتماد کردن

در اینجا دعای کوتاهی از کتاب من، «جاذب فوق‌العاده» آمده است که به شما کمک می‌کند تا خواسته‌هایتان را تسلیم کائنات کنید و تا زمان تجلی خواسته تان شکیبا باشید:

 

سپاس از شما ای جهان و راهنمایان عالی ترین حقیقت و شفقت. من آماده ام تا احساس آزادی کنم. من از ایمان استقبال می کنم.

 

این دعا را با صدای بلند بخوانید و لحظه ای به احساسات تسلیم شدن در برابر ایمان به جهان هستی بپردازید.

اگر مقاومتی احساس کردید، آن را گرامی بدارید و سپس مجدد این دعا را بخوانید. می توانید هر چند وقت یک بار که می خواهید بگویید. این یک درخواست راهنمایی است و شما برنامه‌های خود را تغییر می‌دهید و فضایی را برای انرژی کیهان آزاد می‌کنید تا به روش‌هایی که نمی‌توانید تصور کنید از شما حمایت کند.

 

سعی نکنید “آن را انجام دهید”

تلاش برای کنترل و وادار کردن اتفاقات برای بسیاری از ما یک عادت عمیقا ریشه دار است.

اگر در مسیر معنوی هستید، ممکن است کارهای زیبایی برای رهایی از این الگو انجام داده باشید. اما نیاز نفس به کنترل شدید است و ما به راحتی بدون اینکه متوجه باشیم می خواهیم همه چیز را کنترل کنیم.

 

حتی اگر واقعاً به‌عنوان یک کنترل‌ گر شناخته نمی‌شوید اما ناآگاهانه به روش های مختلف سعی می‌کنید کنترل کنید بنابراین اگر:

 

  1.      از چیزهای کوچک سریع نگران می شوید،
  2.      قبل از انجام هر کاری از افراد زیادی مشورت میگرید
  3.      از برخورد با مسائل پرهیز  میکنید

 

پس این احتمال وجود دارد که شما مخفیانه سعی در کنترل زندگی خود دارید.

 

به یاد داشته باشید، جهان برنامه ای به مراتب بهتر از برنامه ما دارد. می‌توانید با رها کردن کنترل را متوقف کرده و دریافت کنید.

 

در اینجا دعای کوتاهی از کتاب من آمده است:

از تو متشکرم، کیهان، که مرا در این مسیر برای بهتر شدن راهنمایی کردی. من به این نوع تفکر افتخار میکنم می خواهم آن را احساس کنم. در حال حاضر آماده دریافت راهنمایی هستم.

 

روش تجلی عمل همسو با معنویت را تمرین کنید

تجلی به عنوان هم‌آفرینی نیز شناخته می‌شود، زیرا این همکاری بین شما و جهان است. در کلاس هایم من روشی را آموزش می دهم که به طور شهودی آن را توسعه داده ام و در زندگی خود به کار برده ام. به آن روش عمل همسو با معنویت می‌گویند.

 

اکنون می‌خواهم این روش را به شما معرفی کنم…

وقتی از لحاظ روحی عمل همسو با معنویت انجام می‌دهیم، می‌توانیم اعتماد کنیم که انرژی فراتر از انرژی ما به نفع ما کار می‌کند و همه چیز به نفع ما خواهد بود حتی اگر دقیقاً ندانیم چه زمانی و چگونه اتفاق می‌افتد.

 

مرحله ۱ روش تجلی عمل همسو با معنویت

تمرین مرحله ۱ به تنهایی باعث تغییر بازی می شود. این تمرین را امتحان کنید تا برای تبدیل شدن به یک فرد با جاذبه قدرتمند آماده شوید!

 

مرحله ۱ این است که مطمئن شوید خواسته شما با الهامات پشتیبانی می شود.

 

وقتی آرزویی که ابراز می‌کنید با الهامات همسو باشد، شکست ناپذیر است.

 

ممکن است فکر کنید، “چگونه بفهمم که آیا خواسته من با الهامات پشتیبانی می شود؟”

 

یا، «اگر چیزی که من می‌خواهم جهان پشتیبانی نکند چه؟ اگر بخواهم عشق پیدا کنم یا از بدهی خلاص شوم چه؟ خدمت به دیگران چگونه است؟»

 

اگر خواسته شما درون شما شادی و احساس خوب را ایجاد کند، پس با الهام از آن پشتیبانی می شود! و تا زمانی که تسلیم عالی ترین خیر برای همه باشید، روح الهی از آن حمایت خواهد کرد.

 

با این حال، همچنین باید درک کنید که چرا چیزی را می خواهید و چه انرژی پشت آن است. اگر شغل جدیدی می‌خواهید تا خانواده‌تان شما را تحسین کنند، یا اگر به دلیل اینکه احساس می‌کنید تنها هستید و می‌خواهید رابطه برقرار کنید، احتمالاً آرزوی شما با نیاز و ترس همراه است.

 

چگونه می توان انرژی پشت خواسته خود را هماهنگ با کائنات کرد: از خود بپرسید: “آیا این میل باعث می شود که من احساس الهام کنم و به دیگران خدمت کنم؟”

 

دفتر خود را باز کنید و بنویسید که چگونه خواسته شما ، شما را از درون روشن می کند. در مورد اینکه چگونه الهام و انرژی مثبت شما به دیگران کمک می کند بنویسید. هنگامی که انرژی خود را با الهامات هماهنگ می کنید، می توانید اعتماد کنید که جهان شما را به جلو سوق خواهد داد.

 

در نهایت، به خودتان اجازه دهید احساسات شادی، الهامات را درون خود پرورش دهید. به خودتان اجازه دهید که خاطر داشتن آرزوهایتان جشن بگیرید!

 

در ویدیو زیر اطلاعات بیشتری در مورد انجام اقدامات همسو با معنویت را با شما به اشتراک می‌گذارم:!

 

 

۲– زمان رسیدن به خواسته خود را برای یک زمان و مکان خاص در نظر نگیرید

بسیاری از مردم تصور می کنند که خلق خواسته ها فقط زمانی که در حال مدیتیشن هستند رخ میدهد بنابراین مدتی را در آن فضا صرف می کنند و مدیتیشن می کنند، یادداشت می کنند و هر کار دیگری را انجام می دهند که به آنها کمک می کند همسو شوند، احساس خوبی داشته باشند و با روحیه با جهان هستی ارتباط برقرار کنند اما سپس آنها روز خود را با انجام کارهای دیگر تمام می کنند و تمرینات معنوی خود را ترک میکنند.

 

وقتی تمرینات معنوی خود را به این صورت انجام می دهید جریان الهامات را قطع می کنید.

 

الهام چیزی نیست که بتوانیم فقط در یک استراحت، در کلاس یوگا یا در یک مراسم مذهبی یا مدیتیشن احساس کنیم. یه این معنی که وقتی آن را در یک زمان خاص قرار می دهیم و آن را جدا از بقیه زندگی خود نگه می داریم، به خود ظلم بزرگ می کنیم.

تجلی را به بخشی از زندگی روزمره خود تبدیل کنید

 

تجلی چیزی است که ما به طور مداوم باید انجام دهیم. در واقع، ما همیشه در حال تجلی و جذب هستیم – فقط مسئله این است که ناخودآگاه این کار را انجام می دهیم.

 

به‌جای اینکه شیوه‌های تجلی خود را برای مکان‌ها و زمان‌های «خاص» برنامه ریزی کنید، آن‌ها درون زندگی روزمره خود وارد کنید.

 

  •      هر صبح را به مدیتیشن شروع کنید ، حتی اگر این به معنای این باشد که چند دقیقه در سکوت بنشینید و تنفس عمیق داشته باشید.
  •      وقتی حمایت یا راهنمایی می خواهید به دعا روی بیاورید.
  •      از امور مالی خود آگاه باشید تا به جذب فراوانی کمک کنید.
  •      و وقتی وارد مراقبه می شوید، مطمئن شوید احساسی که می خواهید را درون خود پرورش دهید.

 

تجلی یک هنر است

اگر در مورد تجلی دچار سردرگمی شده اید، امیدوارم این بایدها و نبایدها به روشن شدن این مسئله به شما کمک کرده باشد.

 

می‌خواهم این پست را با گزیده‌ای کوتاه از Super Attractor در مورد اینکه تجلی واقعاً چیست، به پایان برسانم…

 

تجلی فرآیند خلاقانه همسو شدن با انرژی جهان برای ایجاد تجربه ای است که روح شما و روح جهان را ارتقا می دهد. تجلی به معنای بدست آوردن نیست. در مورد تبدیل شدن است هر چه بیشتر رها کنید، بیشتر همتای آنچه می خواهید می شوید.

 

امیدوارم این راهنمایی ها به شما کمک کند.


منبع:https://gabbybernstein.com/dos-donts-manifesting/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید




سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید



امتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید