چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۸ , مهر , ۱۴۰۲ ۷ نظر ۴۰۳۴ بازدید زمان مطالعه ۵۰ دقیقه پادکست به زودی

ممکن است به این فکر کنید برای ثروتمندن شدن نیاز دارید پول خود را حفظ کنید اما افراد با ذهنیت ثروتمند میدانند که کمبودی وجود ندارد که انها نتوانند مقداری از ان را ببخشند .

 

ذهنیت ثروتمند چگونه است؟ آیا کمبود را در زندگی خود احساس می کنید ؟ ایا دوست دارید ذهنیت یک فرد ثروتمند را داشته باشید ؟

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

با توجه به قانون جذب افکار شما واقعیت زندگی شما را شکل میدهند لذا اغلب اوقات این افکار ناخوداگاه هستند و شما از انها بی اطلاع هستید بنابراین اگر به شیوه ای زندگی میکنید که نمیتوانید زندگی ایده ال خود را ایجاد کنید نیاز دارید الگوهای ذهنی مثبت خود را با اهداف و اقدامات هدفمند توسعه دهید در این صورت میتوانید زندگی مالی خود را بهبود ببخشید .

 ادامه مطلب یاد میگیرید چطور با ۴ شیوه میتوانید ذهنیت ثروتمندی داشته باشید :

 

 

 

۱: دید مثبت

برای بدست آوردن فراوانی و ثروت شما باید ذهنیت خود را به ذهنیت ثروتمند تغییر دهید و همیشه احساس شما مثبت و خوب باشد. یکی از راه های رسیدن به اهداف افزایش دید مثبت است طبق آمار ، ۸۰% جمعیت جهان برای زندگی روزانه کمتر از ۱۰$ نیاز دارند .اگر فکر میکنید افرادی که ثروتمند تر از شما هستند بیشتر از شما کار میکنند سخت در اشتباه هستید.

 

نگرش خود را در مورد پول تغییر دهید و بابت دارایی و درامدی که در حال حاظر دارید سپاسگذار باشید.ممکن است در حال حاظر قادر به خرید چیزهایی که نیاز دارید نباشید اما به جای تمرکز روی کمبود های فعلی خود سپاسگذار درامد هایی که در حال حاظر وارد زندگی شما میشوند باشید .

 

 

 

 

 

۲: باورهای ناخوداگاهتان را در مورد پول بررسی کنید ؟

صحبت های منفی بسیاری در مورد پول تبدیل به طرز تفکر کمبود در شما شده است مطمعنا پول به معنای واقعی کلمه روی درخت رشد نمیکند اما به خودتان بگویید این درست نیست و کمبودی وجود ندارد .اگر اعتقاد داشته باشید پول ریشه همه بدی هاست این با آرزوی داشتن ثروت در شما متضاد است افکار منفی در مورد پول جریان ثروت به سمت شما را مسدود میکند.

 

باورهای جدید و مثبت در مورد پول را مرتبا به خودتان یاداوری کنید به عنوان مثال به خودتان بگویید شما هم مانند میلیونر های خودساخته قادر میتوانید یک میلیونر شوید .تنها تفاوت بین شما و افراد ثروتمند تنها ذهنیت است و در حال حاظر شما در حال توسعه طرز تفکر ثروتمندانه هستید افکار شما روی سک زندگی شما تاثیر گذار است.

 

علاوه بر این تاکیدات مثبت در مورد پول را به خودتان بگویید مانند ” پول آزادی را برایم فراهم میکند “ ” با دشتن پول بیشتر میتوانم برای افراد دیگر آزادی مالی ایجاد کنم “ این جملات را در طول روز چندین بار با خودتان تکرار کنید با انجام اینکار افکار منفی به طور خودکار از بین میروند.

 

luxary life
ذهنیت ثروتمند

 

 

۳ : از آلبوم های صوتی آموزشی و یا نرم افزار استفاده کنید

البوهای صوتی زیادی وجود دارد که به منظور تقویت مغز شما به فکر کردن سریع تر، واضح تر کردن اهدف و تمرکز بیشتر وجود دارند که شما را قادر می سازد تا هر هدف را که ذهن شما وجود دارد را به راحتی بدست آورید.

 

شما می توانید به معنای واقعی کلمه “با البوم های صوتی و نرم افزار ” میتوانید مغز خود را به سمت موفقیت هدایت کنید و حالت آن روی حالت ذهنیت یک شخص ثروتمند قراردهید. فقط یک آلبوم را انتخاب کنید و روزانه ۱۰-۱۵ دقیقه در روز برای گوش دادن به آن در نظر بگیرید.

 

 

 

 

۴ : ثروت خود را ببخشید

ممکن است به این فکر کنید برای ثروتمندن شدن نیاز دارید پول خود را حفظ کنید اما افراد با ذهنیت ثروتمند میدانند که کمبودی وجود ندارد که انها نتوانند مقداری از ان را ببخشند .

در واقع افراد ثورتمند ۱۰% درامد خود را به موسسات خیره اختصاص میدهند اما لازم نیست شما هم همین کار را انجام دهید اگر فکر میکنید ذهنیت کمبود دارید میتوانید به انداختن مبالغ اندک در صندوق های خیره قانون بخشش را فعال کنید.

 

اگر میخواهید ثروتمند بشوید، افکار خود را تغییر دهید و از افراد فوق العاده ثروتمند تقلید کنید. اعتقادات و سخنان منفی درباره پول را برای همیشه از ذهن خود پاک کنید علاوه بر این، نترسید ثروت خود را به اشتراک بگذارید نتیجه این خواهد بود که ذهن شما باز میشود تا بتوانید پاداش های مالی بیشتری را دریافت کنید.

 


۵ راه سریع برای ثروتمند شدن به گفته کارشناسان

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

 

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

 

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

 

ثروتمند شدن
ذهنیت ثروتمند

 

 1. از بدهی دوری کنید

بدهی لزوماً در همه موارد بد نیست، اما چیزی است که بیشتر اوقات باید از آن اجتناب کرد. به عنوان مثال، وام های دانشجویی می توانند سودمند باشند اگر اصل و نرخ بهره بیش از حد نباشد تا به شما کمک کند شغلی پردرآمد داشته باشید.

 

رابرت جانسون، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Economic Index Associates گفت: «برخی از کارشناسان ادعا می کنند که وام های دانشجویی بدهی بدی هستند، اما من موافق نیستم. “من بدهی متوسط وام دانشجویی را به عنوان “بدهی خوب” دسته بندی می کنم.”

 

باز هم تاکید بر نحوه استفاده شما از آنهاست. وام های دانشجویی مطمئناً می توانند بد باشند اگر نرخ بهره به نفع شما نباشد یا از آن برای ولخرجی استفاده کنید. جانسون گفت: «تردیدی وجود ندارد که از این سیستم سوء استفاده شده است و برخی از دانش‌آموزان با کوهی از بدهی‌ها مواجه شده اند و مدرک‌هایی کسب کرده‌اند که به سادگی قدرت کسب درآمد برای بازپرداخت این بدهی را ندارند.

 

جانسون همچنین تاکید کرد که بدهی کارت اعتباری همیشه بدهی بد است و باید نسبت به وام های دانشجویی در اولویت قرار گیرد. Ariel Acuña، بنیانگذار شرکت مستقل مدیریت ثروت LTG Capital LLC، توصیه می کند در صورت داشتن حقوق حداقل ۲۰٪ از آن را برای پرداخت بدهی اختصاص دهید.

 

 1. آگاهانه خرج کنید و هزینه ها را به حداقل برسانید

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، مهم است که هزینه‌های خود را به حداقل برسانید و در هزینه‌های خود کنترل بیشتری داشته باشید. این مرحله دوم است زیرا باید یکی از اولین کارهایی باشد که انجام می دهید. خرج کردن درست و به حداقل رساندن هزینه های خود، مستلزم حفظ بودجه است.

 

با انجام این کار، می توانید دقیقاً میزان هزینه و محل خرج کردن آن را پیگیری کنید. آکونا ایجاد چک لیستی از نحوه هزینه های شما را توصیه می کند. یک چک لیست اولویت بندی شده برای نحوه خرج کردن چک های حقوقی در هنگام دریافت آنها تهیه کنید. این شامل تخصیص پول برای کاهش بدهی، پس انداز، تفریح، شرایط اضطراری و غیره است.

 

هدف شما باید این باشد که تا آنجا که ممکن است هزینه ها را به حداقل برسانید تا بتوانید آن پول را صرف ساختن ثروت کنید. جف بارو، رئیس و مشاور ارشد Sierra Ocean، می‌گوید که شما باید «به‌ شدت راه‌هایی برای محدود کردن هزینه‌های سبک زندگی‌تان پیدا کنید و ۲۵ درصد از درآمدتان را پس‌انداز کنید».

 

 1. تا جایی که ممکن است در یک سبد متنوع سرمایه گذاری داشته باشید

سعید کنید یک سبد متنوع از روش های سرمایه گذاری مانند خرید سهام های شرکت های مختلف یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات داشته باشید. بنابراین، اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید تا آنجا که می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید – هیچ محدودیتی برای سرمایه‌گذاری و مقدار وجود ندارد.

 

استراتژی های سرمایه گذاری مختلفی وجود دارد، اما اکثر کارشناسان توصیه می کنند که بیشتر پول خود را در بازار سهام قرار دهید. برخی بخش کوچکتری از املاک و مستغلات یا حتی سرمایه گذاری های دلالی را توصیه می کنند. بارو مجموعه ای از ۶۵ درصد سهام، ۲۵ درصد املاک و مستغلات و ۱۰ درصد دارایی های دلالی را توصیه می کند.

 

ابتدا پول خود را در یک حساب سپرده سرمایه گذاری کنید. این به شما کمک می کند که صورتحساب مالیاتی خود را به حداقل برسانید و در نتیجه بازده خود را در طول زمان افزایش دهید.

 

 1. روی شغل خود کار کنید

هیچ جایگزینی برای درآمد بالاتر وجود ندارد. همانطور که می گویند، از نظر هزینه ها فقط می توانید مقدار آن را کاهش دهید، اما محدودیتی برای افزایش درآمد شما وجود ندارد. بارو گفت: «مطمئن شوید که با پیشرفت در حرفه/کسب و کار/شغل اصلی خود، همیشه بیشتر از هزینه ای که صرف می کنید را پس انداز کنید و درآمد ناخالص خود را افزایش دهید. خرج تمام درامد برای هزینه های زندگی قطعاً برنامه ای برای ثروتمند شدن در سریع ترین زمان ممکن را از بین می برد.

 

البته افزایش درآمد شما منوط به شغلی است که دارید. برای مثال، مشاغل ساعتی ممکن است حداقل اهرمی برای افزایش درآمد داشته باشند. اما اگر امکان بالا رفتن از نردبان شرکت برای شما وجود داشته باشد، این می تواند یک راه قدرتمند برای ثروتمند شدن باشد زیرا می توانید پس انداز و سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید.

زن ثروتمند
ذهنیت ثروتمند

 

 1. شغل دومی ایجاد کنید

اگر زمان اضافی دارید و می توانید چند ساعت در هفته کار اضافی انجام دهید، این می تواند یک راه قدرتمند برای افزایش درآمد شما باشد. کارهای اقتصادی مانند تاکسی و ترید کردن در بازارهای مالی.

 

گاهی اوقات گفتن این کار ساده تر از انجام دادن است، اما این می تواند پول اضافی باشد که می توانید منجر به سرمایه گذاری بیشتر شود.بنابراین فوراً سعی کنید دو تا سه شغل اضافی پیدا کنید تا درآمد شما را افزایش دهد. بارو گفت تا آنجا که می توانید درامد خود را افزایش دهید کنید.

 

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

 

منبع:https://finance.yahoo.com/news/5-fastest-ways-become-rich-220116075.html


۱۱ عادت ثروتمندان که انسان های فقیر انها را نمیدانند

راه های ثروتمند شدن
ذهنیت ثروتمند

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

 

۱. «افراد ثروتمند با ذهنیت ثروتمند این عادت را دارند که باور کنند که خودشان زندگی خود را خلق می کنند. مردم فقیر این عادت را دارند که باور کنند زندگی برایشان اتفاق می افتد.» – تی هارو اکر (ذهنیت در حال رشد در مقابل ذهنیت ثابت)

۲. افراد ثروتمند عادت به هدف آفرینی دارند. افراد فقیر این عادت را دارند که اجازه دهند شرایط آنها را کنترل کند.

۳. «افراد ثروتمند عادت دارند بزرگ فکر کنند. مردم فقیر عادت دارند کوچک فکر کنند.» – تی هارو اکر

۴. «افراد ثروتمند عادت دارند روی فرصت ها تمرکز کنند. افراد فقیر عادت دارند روی موانع تمرکز کنند.» – تی هارو اکر

۵. «افراد ثروتمند معمولاً از دیگر افراد ثروتمند و موفق الگو می گیرند. مردم فقیر از افراد ثروتمند و موفق متنفر و به آنها حسادت می کنند.» – تی هارو اکر

۶. «افراد ثروتمند معمولاً خود و کسب و کارشان را می فروشند. مردم فقیر فکر می کنند فروش و تبلیغ بد هستند.» – تی هارو اکر

۷. «افراد ثروتمند به طور معمول بر اساس نتایج دستمزد می گیرند. افراد فقیر بر اساس فروش وقت خود دستمزد دریافت می کنند.» – تی هارو اکر

۸: افراد ثروتمند عادت به ایجاد دارایی های نقدی دارند. افراد فقیر عادت دارند که عامل ایجاد دارایی جریان نقدی کارفرمای خود باشند.

۹: افراد ثروتمند معمولاً روی ارزش خالص و جریان نقدی خود تمرکز می کنند. افراد فقیر بر درآمد کاری ثابت خود تمرکز می کنند.

۱۰. «افراد ثروتمند معمولاً یاد می گیرند و رشد می کنند. مردم فقیر فکر می کنند که از قبل همه چیز را می دانند.» – تی هارو اکر

۱۱. «افراد ثروتمند معمولاً از طریق سرمایه گذاری، تجارت و ایجاد دارایی، موفق می شوند. مردم فقیر برای پول خود سخت کار می کنند.» -تی. هارو اکر

 

۱- افراد ثروتمند می دانند که کنترل سرنوشت خود را در دست دارند. آنها به شکل دادن به شرایط خود و ایجاد زندگی مطلوب خود اعتقاد دارند. از سوی دیگر، افراد فقیر اغلب خود را قربانی شرایط می دانند که قادر به تغییر وضعیت خود نیستند. اتخاذ یک طرز فکر رشد به شما این امکان را می دهد که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و برای بهبود مستمر تلاش کنید.

 

۲- تعیین اهداف مشخص یک عادت رایج در میان ثروتمندان است. آنها می دانند که داشتن اهداف به خوبی تعریف شده به آنها کمک می کند تمرکز و حرکت را حفظ کنند. با این حال، افراد فقیر تمایل دارند به رویدادهای زندگی اجازه دهند اعمالشان را دیکته کنند، به جای اینکه فعالانه آینده خود را شکل دهند، به موقعیت ها واکنش نشان می دهند. برای ایجاد ثروت، تعیین اهداف مالی و تلاش برای رسیدن به آنها بسیار مهم است.

 

۳- افراد ثروتمند از رویاهای بزرگ ترسی ندارند. آنها درک می کنند که دستاوردهای مهم به اهداف بلندپروازانه نیاز دارد. افراد فقیر، برعکس، تمایل دارند آرزوهای خود را محدود کنند و به حد متوسط رضایت دهند. وقتی عادت به بزرگ اندیشی را بپذیرید احتمال اینکه به موفقیت مالی برسید بیشتر خواهد بود.

 

۴- افراد ثروتمند جویای فرصت هستند و همیشه به دنبال راه های جدیدی برای ایجاد ارزش و رشد ثروت خود هستند. با این حال، افراد فقیر تمایل دارند که بر مشکلات و موانع تمرکز کنند، این کار آنها را از تشخیص فرصت های موفقیت باز می دارد. یک ذهنیت متمرکز بر فرصت ها را پرورش دهید و یاد بگیرید که در مسیر جستجوی ثروت بر چالش ها غلبه کنید.

 

۵- افراد موفق می دانند که چیزهای زیادی برای یادگیری از کسانی که قبلاً به ثروت رسیده اند وجود دارد. آنها عادات، استراتژی ها و طرز فکر افراد ثروتمند را مطالعه و الگوبرداری می کنند. از سوی دیگر، افراد فقیر اغلب نسبت به ثروتمندان کینه و حسادت دارند و همین امر آنها را از یادگیری درس های ارزشمند باز می دارد. به دنبال راهنما و الگو باشید و از موفقیت ها و شکست های آنها درس بگیرید.

 

۶- ثروتمندان اهمیت ترویج کسب و کار خود و خود را درک می کنند. آنها می دانند که برای موفقیت؛ آنها باید بهترین مدافعان خودشان باشند. افراد فقیر اغلب فروش و تبلیغات را منفی می بینند که مانع موفقیت آنها می شود. از خود تبلیغی و بازاریابی به عنوان ابزارهای ضروری برای دستیابی به اهداف مالی خود استفاده کنید.

 

۷- افراد ثروتمند بر کسب درآمد از تلاش های مبتنی بر نتایج، مانند کارآفرینی و سرمایه گذاری تمرکز می کنند. آنها می دانند که معامله زمان با پول، پتانسیل درآمد آنها را محدود می کند. با این حال، افراد فقیر اغلب با دستمزد معینی کار می کنند که می تواند مانع از دستیابی آنها به استقلال مالی شود. به جای فروش زمان خود، بر خلق ارزش و کسب درآمد از طریق نتایج تمرکز کنید.

 

۸- افراد ثروتمند دارایی هایی که درآمد غیرفعال برای آنها ایجاد می کند را در اولویت قرار می دهند. آنها قدرت ایجاد جریان های نقدی متعدد برای تضمین آینده مالی خود را درک می کنند. در مقابل، افراد فقیر اغلب تنها به شغل خود به عنوان منبع درآمد متکی هستند که می تواند آنها را در برابر نوسانات اقتصادی آسیب پذیر کند. عادت سرمایه گذاری در دارایی های نقدی برای ایجاد ثروت پایدار را در خود ایجاد کنید.

 

۹- ارزش خالص و جریان نقدی شاخص های کلیدی مالی برای ثروتمندان است. آنها می دانند که افزایش ارزش خالص و حفظ جریان نقدی مثبت برای رشد ثروت آنها ضروری است. با این حال، افراد فقیر تمایل دارند که تنها بر درآمد ثابت خود تمرکز کنند و اهمیت دارایی ها و بدهی ها را نادیده بگیرند. تمرکز خود را به ایجاد ارزش خالص و جریان نقدی معطوف کنید تا یک پایه مالی محکم ایجاد کنید.

 

۱۰- یادگیری مستمر سنگ بنای موفقیت افراد ثروتمند است. آنها می دانند که دانش قدرت است و به دنبال گسترش درک خود از امور مالی، سرمایه گذاری و تجارت هستند. افراد فقیر اغلب بر این باورند که همه چیز را می دانند، که این طرز فکر می تواند مانع رشد آنها شود و آنها را از دستیابی به موفقیت مالی باز دارد. متعهد به یادگیری باید مادام العمر باشد و حتما از آخرین استراتژی ها و فرصت های مالی مطلع شوید.

 

۱۱- در نهایت، افراد ثروتمند در مشاغل، املاک و ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری می‌کنند و درآمد منفعلانه ایجاد می‌کنند و همیشه در زندگی خود سپاسگزاری میکنند. از سوی دیگر، افراد فقیر بدون اینکه از قدرت سرمایه گذاری ها و دارایی ها استفاده کنند اغلب برای پول خود سخت کار می کنند. بیاموزید که با سرمایه گذاری در دارایی ها و فرصت های مولد درآمد ایجاد کنید و از پول خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

راه های ثروتمند شدن
ذهنیت ثروتمند

نکات کلیدی:

یک طرز فکر رشد را در پیش بگیرید و به توانایی خود در خلق زندگی خود ایمان داشته باشید.
اهداف مالی روشنی را تعیین کنید و برای رسیدن به آنها مجدانه تلاش کنید.
بزرگ فکر کنید و برای دستاوردهای بلندپروازانه تلاش کنید.
به جای موانع، روی فرصت ها تمرکز کنید.
از الگوهای موفق و ثروتمندانه درس بگیرید.
از خود تبلیغی و بازاریابی به عنوان ابزارهای ضروری برای موفقیت استفاده کنید.
از طریق تلاش‌های مبتنی بر نتایج، نه تنها با فروش زمان، درآمد ایجاد کنید.
از طریق سرمایه گذاری در دارایی های نقدی برای ایجاد ثروت استفاده کنید.
ارزش خالص و ایجاد جریان نقدی را بر درآمد کاری اولویت دهید.
متعهد به یادگیری مادام العمر باشید و در مورد استراتژی های مالی مطلع باشید.
با سرمایه گذاری در دارایی ها و فرصت های مولد درآمد ایجاد کنید

 

اهمیت داشتن سواد مالی برای ثروتمند شدن

سواد مالی پایه و اساس دستیابی به موفقیت مالی و ایجاد ثروت است. این به دانش، مهارت ها و اعتماد لازم برای مدیریت آگاهانه پول، سرمایه گذاری و تصمیمات مالی شخصی اشاره دارد. داشتن سواد مالی به چند دلیل بسیار مهم است:

 

۱- تصمیم گیری آگاهانه: سواد مالی به شما قدرت می دهد تا تصمیمات مالی درستی بگیرید. این به شما کمک می کند تا پیامدهای محصولات و خدمات مالی مختلف را درک کنید و به شما این امکان را می دهد که مناسب ترین گزینه ها را برای هر شرایطی انتخاب کنید.

۲- بودجه بندی و پس انداز: درک قوی از مفاهیم مالی شما را قادر می سازد تا بودجه ای واقع بینانه ایجاد کنید، هزینه ها را پیگیری کنید و برای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت پس انداز کنید. بودجه بندی موثر و پس انداز برای ایجاد یک پایه مالی محکم و اجتناب از بدهی ضروری است.

 

۳- مدیریت بدهی: سواد مالی شما را با دانش مدیریت و به حداقل رساندن موثر بدهی مجهز می کند. این به شما کمک می کند تا از هزینه های اضافی و وام گرفتن اجتناب کنید، بین بدهی خوب و بد تمایز قائل شوید، و استراتژی هایی برای پرداخت بدهی و جلوگیری از مشکلات مالی آینده ایجاد کنید.

 

۴- سرمایه گذاری و ایجاد ثروت: افراد با سواد مالی می توانند فرصت های سرمایه گذاری را برای رشد ثروت خود شناسایی کرده و از آنها استفاده کنند. آنها اصول ریسک و بازده، تخصیص دارایی و تنوع را درک می کنند که برای ساختن یک سبد سرمایه گذاری موفق بسیار مهم است.

 

۵- برنامه ریزی برای بازنشستگی: سواد مالی به شما امکان می دهد برای بازنشستگی ایمن و راحت برنامه ریزی کنید. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که برای حفظ سبک زندگی دلخواه خود در دوران بازنشستگی به چه مقدار پول نیاز دارید و از طریق پس انداز و سرمایه گذاری، یک استراتژی برای رسیدن به آن هدف ایجاد کنید.

 

۶- استقلال مالی: سواد مالی کلید دستیابی به استقلال مالی است. سواد مالی به شما این امکان را می دهد که از زندگی دستمزدی رها شوید و زندگی ای بسازید که بدون محدودیت مالی است.

 

۷- اعتماد به نفس و کاهش استرس: داشتن سواد مالی منجر به اعتماد به نفس بیشتر در مدیریت پول، کاهش استرس و اضطراب در مورد وضعیت مالی شما می شود. این آرامش ذهنی به طور مثبت بر رفاه کلی و کیفیت زندگی شما تأثیر مثبت می گذارد.

 

۸- ثروت مادام العمر: سواد مالی می تواند به شما در ایجاد ثروت مادام العمر کمک کند و تضمین کند که موفقیت مالی شما به نفع شما، فرزندانتان و نسل های آینده است. با آموزش امور مالی شخصی و سرمایه گذاری به فرزندان خود، می توانید آنها را برای آینده ای موفق آماده کنید.

 

۹- مشارکت اقتصادی: جامعه ای با افراد با سواد مالی به یک اقتصاد با ثبات تر و قوی تر منجر می شود. وقتی مردم تصمیمات مالی آگاهانه ای می گیرند، به یک محیط اقتصادی سالم کمک می کنند که به نفع همه است.

 

در نتیجه، سواد مالی برای دستیابی به موفقیت مالی و ایجاد ثروت از اهمیت بالایی برخوردار است. با توسعه دانش و مهارت های مالی خود، می توانید تصمیمات آگاهانه بگیرید، به طور موثر پول خود را مدیریت کنید، عاقلانه سرمایه گذاری کنید، برای بازنشستگی برنامه ریزی کنید و به استقلال مالی برسید.

 

ذهنیت ثروتمند
ذهنیت ثروتمند

حلاصه:
سواد مالی کلید باز کردن زندگی پر از رفاه و فراوانی است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. قدرت سواد مالی را در آغوش بگیرید و از امروز با اجرای این ۱۱ عادت ثروتمندان شروع به ایجاد ثروت کنید.

 

از اینکه این مقاله را مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم.

 


نتیجه گیری پس از مطالعه ۲۳۳ میلیونر (عادت های ثروت ساز)

ذهنیت ثروتمند

 

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

 

تحقیقات فشرده کورلی در مورد ذهنیت افراد ثروتمند نتایج جالبی در مورد عادات این افراد به دست آورد. این مقاله یافته‌های کورلی و نکات مهم را در مورد عادات و شیوه‌هایی که این افراد را قادر می‌سازد تا به استقلال مالی و میلیونر شدن دست یابند، خلاصه می‌شود. روال‌های روزمره، ویژگی‌های شخصیتی و روابط افراد ثروتمند، نقشه‌ای از عاداتی را ارائه می‌دهد که هر کسی می‌تواند برای دستیابی به رفاه بیشتر اتخاذ کند. مهارت هایی مانند پرورش روابط، مطالعه گسترده، تمرکز روی سلامتی و تصمیم گیری قاطع در طول زمان در مورد افراد میلیونر صادق بود. با بررسی عادات ثابت افرادی که موفق هستند، می‌توانید بینشی در مورد الگوها از طرز فکر و عملکرد آنها به دست آورید. پس از مطالعه این ۲۳۳ میلیونر، نتیجه روشن است: عادات های ثروتمند زندگی ثروتمند را خلق می کند.

 

ذهنیت ثروتمند
ذهنیت ثروتمند

 

۱۰ عادت افراد ثروتمند به طور خلاصه:

 1. ثروتمندان ده تعهد کلیدی برای موفقیت دارند.

 2. ثروتمندان مشتاق مطالعه و یادگیری دائمی هستند.

 3. ثروتمندان اعتماد به نفس، خوش بینی و با اشتیاق هستند.

 4. ثروتمندان پس از تفکر دقیق تصمیم گیری می کنند.

 5. ثروتمندان از شایعات دوری می کنند و احساسات خود را کنترل می کنند.

 6. ثروتمندان در عین ارزش گذاری برای صداقت، روابط خود را تقویت می کنند.

 7. ثروتمندان اطراف خود را با مربیان حامی خود احاطه می کنند.

 8. عادات خوب خوش شانسی را جذب می کند. عادت های بد منجر به بدبختی می شود.

 9. غلبه بر اهمال کاری برای ایجاد عادات خوب بسیار مهم است.

 10. ثروتمندان از طریق ورزش و رژیم غذایی بر سلامت خود تمرکز می کنند.

ذهنیت ثروتمند
ذهنیت ثروتمند

 

بیایید برای داشتن یک ذهنیت ثروتمند به هر یک از این مفاهیم عمیق تر بپردازیم.

 

 1. ثروتمندان ۱۰ تعهد کلیدی برای موفقیت می کنند

توماس کورلی در کتاب خود “عادات ثروتمندانس” ده تعهدی را که افراد ثروتمند روزانه آنها را انجام می دادند، شناسایی می کند:

 1. عادات روزانه را در خود پرورش دهید

 2. اهداف روزانه، ماهانه، سالانه و بلند مدت خود را تعیین کنید

 3. عزت نفس خود را افزایش دهید

 4. روزانه به سلامت جسمانی خود توجه کنید

 5. ایجاد و حفظ روابط

 6. منظم زندگی کنید

 7. کارهای امروز را به موقع انجام دهید

 8. با ذهنیت ثروت ساز زندگی کنید

 9. ۱۰ درصد از درامد خود را پس انداز کنید

 10. افکار و احساسات خود را کنترل کنید

 

ایجاد و حفظ این ده تعهد منجر به شکل گیری عاداتی می شود که فرصت ها و خوش شانسی های بیشتری را جذب می کند. ثروتمندان می دانند که موفقیت به طور تصادفی اتفاق نمی افتد بلکه از طریق تعهد به این اصول است.

 

 1. ثروتمندان مشتاق مطالعه و یادگیری دائمی هستند

کورلی متوجه شد که ثروتمندانی که بررسی کرده است، برای بهبود خود به طور گسترده مطالعه می‌کردند. بیش از ۸۵٪ آنها حداقل دو کتاب در ماه می خوانند و ۷۹٪ آنها ادبیات حرفه ای را مطالعه می کنند تا در زمینه خود به روز بمانند. بیوگرافی افراد موفق برای به دست آوردن بینش و تجربیات آنها بسیار هیجان انگیز بود زیرا این یادگیری مادام العمر به توضیح اعتماد به نفس و خردی که ثروتمندان در تعقیب علایق و اهداف خود نشان می دهند کمک می کند. تعهد آنها به خودآموزی نشان می دهد که چرا سخت کوشی مهمتر از هوش در ساختن ثروت است.

 

 1. ثروتمندان اعتماد به نفس، خوش بین و با اشتیاق هستند

میلیونرهایی که کورلی مورد بررسی قرار داد ، معتقد بودند که با تلاش درست میتوانید سرنوشت خود را کنترل می کنند. بیش از ۹۰٪ آنها احساس می کردند که خوش بینی برای موفقیت بسیار مهم است و اینکه دنبال کردن علایق باعث اقبال خوب می شود. آن‌ها به توانایی‌ها و تصمیم‌گیری‌شان اعتماد داشتند، که به عزم آنها برای گذراندن میانگین ۱۰ سال برای رسیدن به رویاهایشان دامن زد. ثروتمندان از زمان خود محافظت می کنند و با شجاعت موانع را از بین می برند زیرا آنها اعتماد به نفس و اشتیاق لازم برای استقامت را دارند.

 

 1. ثروتمندان پس از تفکر دقیق قاطعانه تصمیم می گیرند

افراد ثروتمند قبل از اینکه تصمیمات مهمی برای کسب و کار و زندگی شخصی خود بگیرند، مسائل را به طور کامل مطالعه می کنند. هنگامی که آنها گزینه ها را بررسی کردند مانند یک ژنرال در میدان جنگ ، محکم و بی درنگ تصمیم می گیرند. این از به تعویق انداختن بی پایان کارها جلوگیری می کند، اما به این معنی نیست که آنها بی گدار به آب بزنند. تخصص و آمادگی آنها ، آنها را قادر می سازد تا بدون هیچ گونه شرطی متعهد به انتخاب باشند. این رویکرد قاطع، یک فرد با قدرت تصمیم گیرنده عالی را نشان می دهد و وضوح مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز کارها را فراهم می کند.

 

 1. ثروتمندان از شایعات دوری می کنند و احساسات خود را کنترل می کنند

کورلی دریافت که ثروتمندان قبل از صحبت به دقت فکر می کنند تا از شایعات و منفی بافی دوری کنند. آنها به جای بیان هر فکری، به طور فعالانه احساسات نامناسبی مانند عصبانیت یا اضطراب را کنترل می کنند. این سبک ارتباطی متفکرانه باعث اعتماد و احترام می شود. ثروتمندان همچنین می دانند که احساسات کنترل نشده می تواند منجر به تصمیم گیری های ضعیف و خلق روابط آسیب دیده شود. انضباط عاطفی آنها به جای واکنش در موقعیت های استرس زا، پاسخ های منطقی را ممکن می سازد.

 

 1. ثروتمندان در حالی که برای صداقت ارزش قائل هستند، روابط را تقویت می کنند

میلیونرهایی که مورد مطالعه قرار گرفتند عمداً روابط طولانی مدت خود را حفظ کردند. به خاطر سپردن رویدادهای مهم و گفتن حقیقت ، اعمال ساده ای مانند ارسال پیام تولد باعث تقویت پیوند با دوستان و اطرافیان می شود. آنها برای مراقبت از ارتباط خود با مردم وقت می گذاشتند، همچنین ثروتمندان از روابط سمی که با هدف و ارزش های آنها همخوانی نداشت، اجتناب می کردند.

 

 1. ثروتمندان خود را با مربیان حامی خود احاطه می کنند

احاطه کردن خود با مربیان حامی راهنمایی های ارزشمندی را برای دستیابی به آرزوهایشان ارائه میکند. در راستای عشق خود به یادگیری، ثروتمندان عمداً با مربیان آگاه ارتباط برقرار می کردند که بازخورد سازنده ارائه می کردند و آنها را مسئول می دانستند. آنها مشاهده کردند که تحسین نسبت به انتقاد سازنده تأثیر کمتری بر عملکرد دارد. ثروتمندان می‌دانند که نصیحت باید از جانب کسانی باشد که با موفقیت و ایده‌آل‌های خود زندگی می‌کنند، نه لزوماً مسن‌ترین یا شناخته‌شده‌ترین افرد. جستجوی این راهنما فرصت ها را چند برابر می کند و اشتباهات پرهزینه را در مسیر سعادت به حداقل می رساند.

 

 1. عادات های خوب ،خوش شانسی را جذب می کند، عادات بد منجر به بدبختی می شود

کورلی استدلال می کند که شانس خوب و بد آنقدرها که به نظر می رسد تصادفی نیستند. عادت‌های خوب فرصت‌هایی را ایجاد می‌کنند، همانطور که عادت‌های بد باعث بدبختی می‌شوند. او عادات را به دانه هایی تشبیه می کند که در نهایت ثمره بخت یا شکست را به بار می آورند. ثروتمندان نشان می‌دهند که خود انضباطی در سلامت، بهره‌وری، روابط، و پس انداز در طول سال‌ها منجر به زندگی بهتر می‌شود. برعکس، الگوهای اهمال کاری، اتلاف و بی توجهی، بدبختی را به طور فزاینده ای محتمل می کند.

 

 1. غلبه بر اهمال کاری کلید ایجاد عادات خوب است

از آنجایی که اهمال کاری دشمن پیشرفت است، ثروتمندان از به تعویق انداختن کارها اجتناب می کنند. به تعویق انداختن کار از یک باور نادرست در مورد خودمان شروع می شود که منجر به تاخیر می شود. ثروتمندان با یافتن هدف و اشتیاق در کار روزانه خود فعال می مانند. داشتن یک “چرا” انگیزه لازم برای ایجاد عادت ها را به طور مداوم و بدون تعویق فراهم می کند. به تعویق انداختن کارها ممکن است بی ضرر به نظر برسد، اما پتانسیل و پرورش افکاری که باعث موفقیت می شوند را به شدت محدود می کند.

 

۱۰ .ثروتمندان بر سلامتی ، ورزش و رژیم غذایی خود تمرکز دارند

میلیونرهایی که توسط کورلی مورد مطالعه قرار گرفتند، سلامت خود را از طریق ورزش و رژیم غذایی در اولویت قرار دادند. بیش از ۷۵٪ آنها برای حفظ انرژی و هوشیاری ذهنی به تمرینات تنفسی و قلبی منظم پرداختند. علیرغم برنامه های پر مشغله، آنها زمانی روتینی را برای ورزش تعیین میکردند، زیرا می دانستند که سلامتی جسمانی باعث اوج عملکرد می شود. ثروتمندان همچنین از غذای ناسالم اجتناب می کردند زیرا عواقب بلندمدت آن ارزش رسیدن به رضایت کوتاه مدت را نداشت.

 

ذهنیت ثروتمند
ذهنیت ثروتمند

 

کلمات کلیدی

     ثروتمندان ده تعهد حیاتی برای رسیدن به موفقیت می کنند

     افراد ثروتمند مشتاق مطالعه و یادگیرندگان دائمی هستند

     افراد ثروتمند ایمان، نگرش مثبت و اشتیاق دارند

     ثروتمندان قبل از اقدام قاطع به دقت فکر می کنند

     ثروتمندان از شایعات دوری می کنند و احساسات خود را کنترل می کنند

     افراد ثروتمند در عین ارزش گذاری برای صداقت، ارتباطات خود را پرورش می دهند

     افراد ثروتمند اطراف خود را با مربیان حمایت کننده احاطه کرده اند

     عادت های خوب باعث خوش شانسی می شود. عادات بد باعث بدبختی می شود

     غلبه بر تردید ، شک و دودلی برای ایجاد عادت های خوب حیاتی است

     ثروتمندان از طریق ورزش و تغذیه روی سلامتی خود تمرکز می کنند

 

خلاصه

عاداتی که موفقیت را ممکن می‌سازد در دسترس همه افردی است که می‌خواهد از این تعهدات خود را برای ایجاد عادت‌های مناسب استفاده کنند. در حالی که ثروتمندان بی عیب و نقص نیستند، اما عادت های زندگی آنها را می توان برای به دست آوردن رفاه بیشتر استفاده کرد. با بررسی کسانی که مسیر پیش رو را از قبل طی کرده اند، می توانید از طریق نظم و استقامت، نقشه راهی به سمت آزادی مالی و روابط سودآور به دست آورید. همانطور که نشان داده شد، عادات خوب در طول سال ها برای ایجاد رفاه مالی ترکیب می شوند. عادات ثروتمندان برای کسانی که نه تنها به ثروت مادی بلکه فراوانی و موفقیت کلی در همه زمینه‌های زندگی می‌خواهند الگوبرداری کنند مناسب است. کورلی کشف کرد که عادات خوب در طول سال ها برای ایجاد یک زندگی مرفه ترکیب می شوند.

 

منیع:https://www.newtraderu.com/2023/09/22/the-conclusion-after-studying-233-millionaires-rich-habits/

 

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟ کلیک کنید

 1. ۰

  مطالب مفیدی بود ممنون

 2. ۰

  اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی
  بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید