چرا تعداد میلیونر ها در حال افزایش است؟ و چگونه می توانید به آنها بپیوندید؟

چرا تعداد میلیونر ها در حال افزایش است؟ و چگونه می توانید به آنها بپیوندید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۴ , اسفند , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۳۱۷ بازدید زمان مطالعه ۸ دقیقه پادکست به زودی

همانطور که توسط کامل نقل شده است، Fidelity Investments گزارش داد که موجودی افرادی که بیش از یک میلیون دلار سرمایه داشته اند تنها در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ ۲۶ درصد افزایش یافته است. این نشان دهنده قدرت بازار سهام در ایجاد ثروت بلندمدت است. اما چگونه می توانید شخصاً به صفوف در حال رشد میلیونرها بپیوندید؟ در اینجا چهار نکته ای است که کامل به مخاطبان خود ارائه می دهد.

 

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

 

همانطور که توسط کامل نقل شده است، Fidelity Investments گزارش داد که موجودی افرادی که بیش از یک میلیون دلار سرمایه داشته اند تنها در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ ۲۶ درصد افزایش یافته است. این نشان دهنده قدرت بازار سهام در ایجاد ثروت بلندمدت است. اما چگونه می توانید شخصاً به صفوف در حال رشد میلیونرها بپیوندید؟ در اینجا چهار نکته ای است که کامل به مخاطبان خود ارائه می دهد.

 

همواره سرمایه گذاری کنید تا میلیونر شوید

وقتی بازار به شدت سقوط می کند، این یک واکنش کاملاً طبیعی برای سرمایه گذاران است که عصبی شوند و بخواهند برای جلوگیری از ضررهای بیشتر سهام خود را بفروشند. اما همانطور که کامل اشاره می کند اگر می خواهید ثروت بلندمدت بسازید.، این بدترین اقدام ممکنی است که می توانید انجام دهید.

 

فروش زمانی که ارزش سهام شما کاهش می یابد نه تنها ضرر تضمینی را به همراه دارد، بلکه این شانس را از بین می برد که بتوانید با بازدهی مرکب از آن سود کسب کنید. و بدتر از آن این است که احتمال اینکه بتوانید زمان دقیقی را برای بازگشت به بازار انتخاب کنید بسیار کم است.

 

به گفته کامل، در طول نوسانات بازار سهام ۲۰۲۱-۲۲، ۴۰ درصد از سرمایه گذاران پول خود را از  سهام ۴۰۱(k) بیرون کشیدند و این ضررها را متحمل شدند. همین سرمایه‌گذاران به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ از رشد مجدد بزرگ بازار جاماندند.

 

دیدگاه متعادلی داشته باشید

در حالی که حرکات کوتاه مدت بازار می تواند تهوع آور باشد، روند بلندمدت به طور مداوم رو به افزایش است. در زمان نوسانات بازار، اگر بتوانید چشم‌انداز بلندمدت و متعادلی داشته باشید، میتوانید سودهای هنگفتی از بازار کسب کنید.

 

کامِل این واقعیت را برجسته می کند که S&P 500 در ۴۰ سال گذشته ۳۱ سال رشد داشته است و ۲۱ سال از آن سال ها بیش از ۱۲ درصد افزایش داشته است. حتی با وجود اصلاحات عمده بازار و بازارهای نزولی که بازار در طی ۴۰ سال گذشته تحمل کرده است، S&P 500 همچنان به طور متوسط سالانه بیش از ۱۲ درصد بازدهی داشته است.

 

اگر به اندازه کافی زود شروع به سرمایه گذاری کنید و در بازار باقی بمانید، این برای پیوستن به میلیونر کافی است.

 

میلیونرها

سعی نکنید برای بازار زمان تعیین کنید

یکی از معروف ترین بدیهیات وال استریت این است که «این زمان حضور در بازار است، نه زمان بندی بازار» که می تواند ثروت ایجاد کند. تلاش برای زمان‌بندی بازار به‌طور اجتناب‌ناپذیری شما را دچار مشکل می‌کند، زیرا طبیعت انسان این است که در پایین‌ترین قیمت بازار بفروشد و تا رسیدن به اوج‌های جدید موفق به خرید نشود. البته، حضور نداشتن در بازار در هنگام نزول می تواند به طور چشمگیری بازده بلندمدت شما را کاهش دهد.

 

بنابراین کامل از سرمایه‌گذاران می‌خواهد که به سادگی مسیر خود را ادامه دهند و همیشه سرمایه‌گذاری کنند.

 

به خرید فکر کنید

به گفته کامل، در طول ۱۰۰ سال گذشته، بازار یک سال پس از یک سقوط بزرگ به جز یک بار، بهبود شگفت انگیزی را تجربه کرده است. این یک داده بسیار چشمگیر است که از این ایده حمایت می کند که خرید در زمان نزول بازار به طور کلی یک ایده سودآور برای سرمایه گذاری بلندمدت است.

 

زمانی که بازارها ۱۰ درصد یا بیشتر سقوط می کنند، کامل به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که به عنوان یک فرصتی برای ورود به بازار زمانی که سهام ها ارزان است فکر کنند. نوسان همیشه وجود خواهد داشت و اغلب ناراحت کننده خواهد بود، داشتن دیدگاه بلندمدت می تواند به شما کمک کند حتی از سخت ترین سقوط های بازار عبور کنید.

 

میلیونرها

نکته طلایی: با یک مشاور مالی صحبت کنید

یک مشاور مالی خوب می‌تواند به شما کمک کند تا زمانی که بازارها دچار نوسان می‌شوند، به برنامه سرمایه‌گذاری خود پایبند بمانید، مشاور مالی می تواند هر گونه ترفندی را که ممکن است در شرایط تغییر بازار ضروری باشد را به شما پیشنهاد کند، و همانطور که کامل می‌گوید، زمانی که نمی‌توانید از پس آن برآیید، از شما در برابر اقدامات آسیب زا حمایت کند.

 

همانطور که کامل اشاره می کند، نفس عمیق کشیدن و آرام ماندن در زمان های سقوط بازار می تواند سخت باشد، اما این یک عامل اساسی در موفقیت سرمایه گذاری بلندمدت است. تنها به همین دلیل، کامل احساس می کند که یک مشاور مالی خوب می تواند تقریباً به همه سرمایه گذاران کمک کند.

کاری کنید که پولتان برای شما کار کند و به جمع میلیونرها بپیوندید.

 

منبع:https://www.gobankingrates.com/money/wealth/ramsey-show-host-george-kamel-why-there-are-more-millionaires-how-to-join-them/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

طرز فکر خود را تغییر دهید تا میلیونر شوید (توصیه قدرتمند برای داشتن زندگی رویایی)

تغییر طرز فکر برای تبدیل شدن به یک میلیونر سفری است که نیازمند تلاش و فداکاری مداوم است. با اجرای این تغییرات ذهنی قدرتمند و همراه کردن آنها با اقدامات استراتژیک، به خوبی در راه خلق ثروتی که می خواهید خواهید بود.
به یاد داشته باشید، میلیونر شدن با این باور که میتوانید میلیونر شوید شروع می شود. از همین امروز شروع کنید و ببینید که چگونه واقعیت مالی شما با طرز فکر میلیونر شما تغییر می کند.

طور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید