چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , خرداد , ۱۴۰۰ ۱۹ نظر ۷۲۵۲ بازدید

تابع قانون مقاومت کلید تناقضات ذهن است.ذهن  ۷ روز هفته ۲۴ ساعت در حال کار کردن است چه ما خواب باشیم چه بیدار،چه بیمار و یا حتی اگر نزدیک مرگ باشیم.ذهن ما مدام تصور میکند و عکس العمل نشان میدهد.

 

چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا از اینکه نمیتوانید اهدفتان را ایجاد کنید خسته شده اید؟ پس اول باید قانون مقاومت را شکست دهید

گرفتن الهام برای ایجاد تغییر اسونه…

اما ساختن یک تغییر پایدار سخته نه؟

چرا؟

پاسخ به این سوال قانون مقاومت است.

 

 

قانون مقاومت چیست؟

خوب این تعریف کمی معمولیه:

قانون مقاومت: یعنی اینکه ما کاری را برای بهتر شدن زندگیمان نمیکنیم مگر اینکه واقعا احساس کنیم انجام دادنش اسونه.

این قانون تقریبا دلیل تمام شکست های من و شما است و ممکنه در هر جنبه ای از زندگیمون صحت داشته باشه که چرا ما:

 • هر بار برای کاهش وزنمان تلاش میکنیم موفق نمیشویم و دوباره به وزن قبلی برمیگردیم

 • در روابط همان اشتباهات قبلی را تکرار میکنیم

 • از مقالاتی که به بهبود زندگیمان کمک میکند چشم پوشی میکنیم

 • وجود اطرافیان منفی و باورهای منفی که جلو حرکت ما رو میگیره و ما دوباره به همون زندگی قبلی برمیگردیم

resistance-clipart-resistance
مقاومت ها را شناسایی کنید

 

نگاهی عمیق تر :چرا و چگونه این قانون کار میکند؟

تابع قانون مقاومت کلید تناقضات ذهن است.ذهن  ۷ روز هفته ۲۴ ساعت در حال کار کردن است چه ما خواب باشیم چه بیدار،چه بیمار و یا حتی اگر نزدیک مرگ باشیم.ذهن ما مدام تصور میکند و عکس العمل نشان میدهد.

 

برای یک دقیقه همین الان از ذهنت برای فکر کردن استفاده کن.

ذهن شما همیشه فعال است (بدون دخالت مواد پزشکی و غیره) پس اگر همیشه در حال کار کردن باشد نیاز به انرژی زیادی هم دارد (حدود ۲۰% انرژی و گلوکز بدن) پس در نتیجه:مغز دوست ندارد بیش از این ۲۰% کار کند و برای همین راه های میانبر را ایجاد میکند به سراغ تفکرات قبلی میرود و سریع نتیجه گیری میکند دقیقا مثل حافظه کش گوشی .

 

خوب این چیز بدی نیست و چیزی که ما باید مد نظر داشته باشیم اینه که چرا هر بار ما فکر میکنیم شکست میخوریم.

خوب بیایید ببینیم این در واقعیت چگونه کار میکند.

 

خوب فرض کنیم من یک پیشنهاد خوب مثل بلیط یک قطار برای شما دارم ،اگر من ان را به صورت رایگان به شما بدهم ممکن است پیش خودتان تعجب کنید چرا من به شما یک بلیط رایگان میدهم و ممکنه از گرفتن اون صرفه نظر کنی حالا تصور کن من همین بلیط را در ازای دویدن شما به مسافت ۱.۵ کیلومتر در ۱۵ دقیقه یا کمتر به شما می دهم خوب اینجا انگیزه شما برای دریافت ان بیشتر میشود درسته؟

 

خوب حالا اجازه بدید یک چیز دیگر به این معادله اضافه کنیم.فرض کنید من میگویم ارزش این بلیط ۵۰۰ هزار تومان است مطمعنا همه دوست دارند برای دریافت آن ۱.۵ کیلومتر را توی ۱۵ دقیقه بدوند.که این روش توی مسابقات تلویزیونی زیاد دیده میشود .

انگیزه شما تغییر کرد درسته؟

 

 

 

غلبه بر موانع: هدف شما موانع سخت را مغلوب میکند

تغییر مقاومت شما با تغییر هدف در همان وضعیت مشابه باعث میشود نگرش شما نسبت به آن تغییر کند.

 

رها شدن از حالت همیشگی

ذهن ما به طور پیشفرض روی حالت مقاومت است و این حالت بهانه جویی را آسان میکند و در نهایت به جای اینکه راه حل یا نظر جدیدی ارائه دهیم خودمان رو توجیه میکنیم. برگشتن به مثال بلیط به ارزش ۵۰۰ هزار تومان ممکن است شما را برای دویدن ترغیب کند چرا ؟ چون هدف شما تغییر کرد.

 

خوب واقعیت هم تقریبا چیزی شبیه به این سناریو است.

ما در جهانی زندگی میکنیم که به هر موفقیت یا شکستی میتوانیم دست پیدا کنیم و این بستگی به این دارد که چگونه به آن نگاه کنیم .یک فرد ممکن است بخواهد ۱۰ کیلو وزن کم کند اما فقط موفق به کم کردن ۳ کیلو شود ولی در عین حال احساس بسیار خوبی دارد در حالی که فرد دیگری ممکن است احساس کند کم کردن ۳  کیلو یک شکست است.

 

و البته ذهن ما این را میداند.

بنابراین هر زمان که شما یک هدفی را در ذهنتان به چالش میکشید در واقع داخل قانون مقاومت می افتد و فکر میکنیم این هدف جواب نمیدهد و موفق نمیشوم و به همین دلیل که فکر مکنیم موفق نمیشیم باید این کار را انجام دهیم تا توانایی های خودمان را به چالش بکشیم تا بتوانیم به هدفهای بزرگتر فکر کنیم و آنها را بدست آوریم.

 

 

خوب راه اسان برای خارج شدن از این دام چیست؟

۱-پیدا کردن یک هدف بهتر

۲- اموزش خودمان

 

حال نگاهی به زندگی خودتان بیندازید و ببینید در چه زمینه ای احساس مقاومت مکنید؟

پاسخ خودت را برای غلبه بر قانون مقاومت کامنت کن.

 

شاه کلید موفقیت


۵ ویژگی هایی که باعث می شوند مانع رخ دادن اتفاقات خوب شوید؟

قانون مقاومت

 

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطوح مجوز چه هستند؟

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

 

اگر سطح مجوز پایینی داشته باشیم ، ضمیر ناخودآگاه ما توانایی هایمان را در یک سطحی محدود میکنند دقیقا مانند یک فشار سنج داخلی که حکم می کند چقدر خوشبخت باشیم ، یا چقدر ثروتمند یا چقدر اعتماد به نفس داشته باشیم.

 

این یک مداخله باورهای ناخودآگاه است که مانع می شود به سمت رویاهای خود برویم و اقدام کنیم. این حتی می تواند مانع از دیدن فرصت هایی شود که ما را به سمت اهدفمان سوق می دهد.

 

سطح اجازه پایین ما را در چرخه خود تخریبی قرار می دهد ، زیرا این یک مکانیسم محافظتی است که به ضمیر ناخودآگاه دستور می دهد تا ما را همیشه در منطقه امن نگه دارد و این مستقیماً با باورهای خود محدود کننده ناخودآگاه ما گره خورده است.

 

در اینجا ۵ نشانه وجود دارد که سطح اجازه شما را پایین نگه میدارد و بر توانایی شما در خلق اتفاقات دلخواه تأثیر می گذارد.

 

۱: از کار خود راضی نیستند

اگر شغل خود را دوست ندارید و یا احساس می کنید در شغل خود گیر کرده اید ، سطح اجازه شما در سطح پایین است. هنگامی که تصور می کنید ترک شغلتان و وارد شدن به یک مسیر جدید به موفقیت شما کمک کند ممکن است در ابتدا احساس انگیزه کنید ، اما سرانجام ترس شما را تسخیر می کند و یا مانع از اقدام شما نسبت به یک تغییر می شود و در نهایت دوباره به همان شغل قبلی برمیگردید و این همان چیزی است که به عنوان سطح اجازه مربوط می شود.

 

در این حالت ، احتمالاً به دسته ای از باورهای محدودکننده در مورد امور مالی ، شغلی ، آزادی و ارزش های شخصی خود وابسته هستید. افرادی که در موقعیت هایی قرار می گیرند که احساس خوبی به آنها نمی دهد ، سطح پایینی دارند زیرا ضمیر ناخودآگاه آنها از سطحی که در آن هستند احساس امنیت می کند.

 

۲: روابط خوبی با خودشان ندارند

به طور کلی کسی روابط خوبی با خود و دیگر افراد دارد ، به عبارت دیگر خود واقعیش است در سطح دسترسی اجازه است این سطح باعث می شود فرد روابطی با عملکرد بالا و توانایی شرکت در مسائل را داشته باشد. از طرف دیگر کسی که در این سطح نیست مشاهده خواهید کرد که دائماً در روابط خود مشکل پیدا می کند و در یک جریان کاملاً مخرب حرکت میکند.

 

ما در تمام طول روز می توانیم عشق و شادی را تجربه کنیم ، اما اگر در ناخودآگاه باورهایی داشته باشیم که به ما بگویند لیاقت عشق را نداریم یا وجود غم و ناراحتی عادی است ، این باعث می شود هرج و مرج در روابط ما ادامه داشته باشد.

 

۳: خودشان را فراموش کرده اند

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه با سرعت تند حرکت می کنید و برای استراحت سرعت خود را کم نمی کنید ، نمی توانید در سطح اجازه قرار بگیرید. فدا کردن خودتان به نام بهره وری و پیشرفت ، نشانه مطمئنی است که سطح اجازه شما در زیر آستانه سالم قرار دارد.

 

بسیاری از افراد مدام در حال تلاش هستند بدون اینکه روی رشد خودشان کار کنند ، افرادی هستند که بیشتر از خودشان مراقب شغل و سلامتی دیگران هستند و این به ضرر سلامتی خودشان است. داشتن حد و مرزها حیاتی است ، بنابراین اگر ما واقعاً اعتقاد نداریم که مانند بقیه لیاقت داریم یا اینکه مراقبت از خودمان به اندازه ای مهم است که برای دیگران مهم است سطح اجازه ما به اندازه کافی بالا نخواهد بود.

 

۴: وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود دیگران را سرزنش میکنند

افرادی که از خطر کردن و ریسک می ترسند دیگران را سرزنش می کنند ، وقتی اوضاع درست پیش نمی رود در سطح پایین از اجازه هستید. این افراد اگر رویاهایشان محقق نشود به دنبال مقصر می گردند که او را سرزنش کنند.

 

از طرفی دیگر افرادی که ریسک می کنند از عواقب خطرات احتمالی هم استقبال می کنند ، این افراد سطح اجازه بالایی دارند. این همان ویژگی است که باید داشته باشید، این افراد احساس میکنند منبع کنترل هر موقعیتی هستند و از آنجا که این افراد با نیت و انگیزه بالای ریسک می کنند تمایل بیشتری برای کسب موفقیت دارند.

 

افرادی که اعتقاد ندارند که قدرت ایجاد یا تغییر موقعیت خود را دارند، خود را سرکوب و تبرئه و دیگران را سرزنش می کنند. اما اگر واقعاً اعتقاد دارید که قدرت خلق واقعیت خود را دارید ، در شرایطی که همه چیز خوب نیست به جای اینکه دیگران را بخاطر کارهای اشتباه خود سرزنش کنید و مقصر بدانید ، می توانید متفاوت فکر کنید و متفاوت عمل کنید.

 

Low Energy

 

۵: کم تحرک و بی انرژی هستند

انرژی و هیجان زیاد در زندگی برای افرادی که سطح اجازه بالایی دارند یک ویژگی همیشگی است. در طرف دیگر افرادی که سطح اجازه پایینی دارند، انرژی کمتر و رفتار همراه با خشم یا ناراحتی دارند.

 

هنگامی که در سطح اجازه بالایی هستید انتظار دارید که زندگی دلخواه خود را خلق کنید. بنابراین در این مسیر وقتی به مانعی برخورد میکنید مسئله مرگ و زندگی نیست ، بلکه به سادگی پیامی از جهان است که باید درسی بیاموزید و رشد کنید.

 

این ویژگی باعث می شود که فرد دارای روحیه با ثبات تری داشته باشد زیرا موانع زندگی فقط برای کمک به ما در جهت رسیدن به اهدافمان هستند.

 

چگونه سطح اجازه را بالا ببریم

اگر هر کدام یک از این ویژگی ها را دارید ممکن است بپرسید چگونه می توانید سطح اجازه خود را افزایش دهید؟

با به روز رسانی یا تغییر باورهای محدود کننده ناخودآگاه می توانید سطح اجازه خود را افزایش دهید. هرچه با خود واقعیتان هماهنگ تر باشید سطح اجازه بالاتری خواهید داشت.

 

موثرترین راهی که برای افزایش سطح اجازه وجود دارد استفاده از روش سابلیمینال یا برنامه ریزی ناخوداگاه با باورهای صحیح و مثبت به صورت پنهان یا سابلیمینال است. هنگامی که بتوانید باورهای محدود کننده را یکی یکی تغییر دهید، راه رسیدن به آرزوهایتان بی دردسرتر ، شفاف تر و آسان تر می شود.

 

۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!

 1. ۰

  سلام .من وقتی میخوام وارد فضایی بشم که تغییرات درش هست دچار مقاومت ذهنی میشم .مقاومت ذهنی من بیشتر درزمینه یاد گیری چیزی هست چیزی که دیگران دارن آموزش میدن و کلا چیزهایی ازاین دست روقبول نمیکنه

 2. ۰

  با عرض سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز، چیزی که تا الان از مقاومت ذهن متوجه شدم این هست که وقتی میخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم و بر خلاف روند همیشگی ذهن هست چون این تغییرات و نتیجه آن برای ذهن ناشناخته است شروع به نافرمانی و فرار از کارهایی میکنه که ما را به موفقیت میرساند، ترس از ناشناخته داره، یک عمر به یک حالت خاص و امن جا خوش کرده و با خیال راحت داره طبق پروگرامهای قبلی کارش انجام میده، حالا ما میخواهیم از اون امنیت خارجش کنیم، بهش جهت بدهیم، براش تعیین تکلیف کنیم، بهش برنامه جدید بدیم که طبق اون برنامه ما را به موفقیت برسونه، میاییم تصویر سازی میکنیم و بهش فشار میاریم، این بچه غول نفهم لجباز هم شروع به واکنش میکنه، احتمالا وقتی بچه تر بوده بهش گفتند به درویشی قناعت کن که سلطانی خطر دارد، خب طبیعی هست که لجبازی کنه، مشخصه که از درد و ترس خوشش نمیاد، هزار بار هم که هدف عوض کنیم باز شروع به توجیه و بهانه میکنه، دلیل و منطق میاره،، تغییر درد دارد، خلاصه کلام اینکه وقتی مقاومت هایش را دیدم از تکنیک‌های لازم مثل اهرم رنج و لذت، تفکر ، تبسم،،،، خیلی چیزهای دیگه استفاده کردم و یواش یواش باهام راه اومد، هنوزم مقاومت داره ولی خیلی بهتر شده و حرف گوش کن شده، بچه خوبی هست، داریم با هم رفیق میشیم کم کم، چون متوجه شده هر چقدرم که مقاومت کنه من دست از اقدام و تلاش بر نمیدارم

 3. ۰

  سلام ضمن قبولی طاعات دراین ایام مبارک
  مقاله عالی بود
  نمیدونم مطلب رادرست فهمیدم ما برای هر هدفی باید انگیزه یا انگیزهای مثبت یا منفی داشته باشیم چرا منفی یاد داستان هیتلر افتادم که باداشتن یک انگیزه منفی و خشم رهبر المان شد
  اما چند سوال؟؟/
  ۱-چرا هدف نداریم؟؟؟
  ۲-وایا ماباید همیشه این انگیزهها را برای خودمان مرور کنیم ودنبال انگیزههای بیشتر باشیم؟؟؟
  ممنونم از سایت خوبتان یه موردی در مقاله بود خیلی حال کردم نوشته بودید همه ما از صبح دنبال پول هستیم و ارزوی ثروتمند شدن ولییی چند نفر برایشان محقق میشود………………………. واقعا

  • ۰

   درود بر شما
   پیرو توضیحات نوشته شده پاسخ شما به سوال اول در ضمیر ناخوداگاه افراد است به این شکل که وقتی فردی در سطح ناخوداگاه باور داشته باشد میتواند بهترین ماشین را داشته باشد هدف خرید بهترین ماشین را برای خود تنظیم میکند در غیر ابن صورت وقتی باور به اینکه نمی تواند ماشین رویاییش را بخرد بنابراین هدفی هم نخواهد داشت و سوال دوم انگیزه مثل سوخت ماشین است شما هر روز باید به خودتان انگیزه بدهید تا به صورت هر روزه در راستای اهداف خود قدم بردارید
   موفق باشید

 4. ۰

  ببخشید درمقاله نوشتید زمانی که ما احساس بدی برای نرسیدن به اهدافمون داریم قانون مقاومت کار نمیکند و ما خودمون رو سرزنش میکنیم و از درون احساس گناه و شرم میکنیم.
  چرابایداحساس گناه و شرم کنیم؟؟؟متوجه نشدم

 5. ۲

  ۱-پیدا کردن یک هدف بهتر
  ۲- اموزش خودمان
  این ۲ جمله رو هم اگرمیشود به زبان ساده یک توضیح کوتاه بدهید.

 6. ۰

  سلام ببخشید چگونه انگیزه در قهرمان شدن در مسابقات ورزشی یا لذت بردن از درس پیدا کنیم؟؟؟
  برای مثال هدف من از مسابقات ورزشی قهرمانی و رفتن به تیم ملی هست و از لذت بردن از درس خواندن؛ رفتن به یک دانشگاه عالی و موردنظرم و شغل دلخواهم در آینده هست
  من تو این دو تصمیم خیلی مصمم هستم ولی برای مثال به زبان خودمونی بگم گاهی اصلا حس درس خواندن نیست
  یا مثلا من تا قبل از رفتن داخل زمین مسابقه و همیشه به فکر رسیدن به هدفم هستم و تجسمش میکنم زیاد ولی به محض شروع بازی از استرس و.خستگی و….کاملا هدفم یادم میره و فقط به فکر اتمامش هستم … و بعدشم پشیمان میشوم و یا مثال هایی از این بابت و خیلی جیزهای دیگ که من به ۲ موردش اشاره کردم
  میشود بفرمایید من باچه دیدی باید به این برای مثال ۲ مسعله ایی که گفتم نگاه کنم ؟؟؟؟از چه بعدی باید بنگرم؟؟؟؟؟چطوری باید انگیزه ایجاد کنم و هدفم رو تغییر بدم که در راستای همان اهداف اصلی ام باشه ؟؟؟؟؟واینکه لطفاهمانندهمان مثال قطار را روی این ۲ موضوع من هم پیاده کنید و راهنمایی کامل کنید منو. متشکرم

  • ۰

   سلام مقالاتی در این خصوص روی سایت قرار خواهد گرفت

 7. ۰

  سلام
  من اصلا از اینکه ذهن نسبت به پیامهای پنهان مقاومت کنه رو متوجه نمیشم
  منم الان مدتیه فایل افزایش قد رو گوش میکنم
  درحالی که واقعا اعتماد و اعتقاد دارم
  ولی نتیجه نگرفتم
  اصلا مگه پیامهای پنهان به صورت میانبر خودآگاه رو دور نمیزنه و به ناخوداگاه منتقل میشه؟
  پس چرا ذهن مقاوم میشه؟
  نمیفهمم واقعا
  ممکنه توضیح بفرمایید؟

 8. ۰

  با سلام از مطلب خوبتان ولی معمولا شما در توضیح پیامهای پنهان می گویید اگر نتیجه نگرفتید شما با یک مقاومت بزرگ روبروییدمثلا من برای کاهش وزن ولاغر شدن شکم خود بیش از نود روز از فایلهای پنهان استفاده کردم بصورت بی وفقه ولی تغییری حس نکردم اینرا چطور توضیح می دهید هدف اشتباه است یا این مقاومت بزرگ چیز دیگری ست با سپاس از راهنمایی تان

  • ۰

   سلام
   لطفا با ایمیل و نام کاربری که البوم را خریداری کردید سوالتان را بپرسید

 9. ۰

  یعنی شما میگید هروقت با مقاومت ذهنمون مواجه شدیم تنها راه اینه که هدفمون رو تغییر بدیم? اما در راستای همون هدف اصلیمون باشه,درسته?

  • ۰

   سلام بله برای رسیدن به هدف مورد نظر انگیزه قوی در مورد اون هدف پیدا کنید دقیقا مثل مثال بلیط
   موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید