یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , دی , ۱۴۰۰ ۶ نظر ۳۲۸۴ بازدید زمان مطالعه ۲۵ دقیقه پادکست به زودی

یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه مفهومی است که توسط متخصص زبان استیفان کراشن با تحقیقات گسترده نشان داده شده است.

 

یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

یادگیری زبان جدید به صورت ناخوداگاه می تواند راز سرعت بخشیدن در یادگیری باشد.

 

یادگیری زبان اساسا یک فرآیند ناخوداگاه است. این مقاله در سایت LinkedIn در گروهی که شامل معلمان زبان بود مورد بحث قرار گرفت.  این یک مفهوم  توسط استفان کراشن، متخصص برجسته زبان، توسط تحقیقات بسیاری نشان داده شده است، اگر نگاهی به گذشته خودمان بکنیم متوجه می شویم بسیاری از یادگیری های ما به صورت ناخودآگاه بوده است.

 

 

این که آیا شما در حال یادگیری زبان دوم و یا در حال آموختن زبان جدید به افراد هستید باید برخی از عوامل موثر بر یادگیری زبان را درک کنید استیون کراشن، زبانشناس جنوب کالیفرنیا، به دو روش اصلی را برای یادگیری رسیده است «یادگیری خوداگاه و یادگیری ناخودآگاه».

 

 یادگیری زبان به معنای یک رویکرد مبتنی بر قانون به زبان جدید است که در کلاس های آموزشی رایج است.

 

 

معلمان دانش آموزان را با قواعد دستور زبان و تلفظ آشنا میکنند و سپس نمونه هایی از این قوانین را در زندگی واقعی مثال میزنند از سوی دیگر، تشخیص زبان اغلب یک فرایند یادگیری فراگیر شدن است به عنوان مثال، تصور کنید یک کودک مهاجر هر روز با همسالان خودش ساعت ها زیادی صرف بازی و گفتگو میکند و زبان جدید را یاد میگیرد.

یادگیری زبان یک فرآیند ناخودآگاه است
یادگیری زبان کودکان در چند سال اول زندگی رخ می دهد

 

به گفته کراشن ، کارآمدترین روش یادگیری زبان جدید تمرکز روی درک زبان جدید به جای یادگیری قوانین گرامری است.

هنگامی که دانش آموزان به طور فعال در صحبت کردن شنیدن زبان جدید هستند و تمرکز آنها روی ارتباطات شان است است سریعتر یک زبان جدید را یاد میگیرند اما  دانش آموزان کلاس ها ، دستور زبان جدید را می دانند، اما از قواعد آن استفاده نمی کنند تا احکام آنها را یاد بگیرند در عوض کودکانی که در معرض زبان جدید بوده اند  آنها با زبان جدید احساسات ایجاد کرده اند که به آنها اجازه می دهد جملات را به صورت ارگانیک تر درک کنند. دانش انها از گرامر به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، تا برخی از جمله بندی های آخرین لحظه قبل از اینکه کلمات از دهان آنها خارج شوند، شکل بگیرند.

 

 

یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه مفهومی است که توسط متخصص زبان استیفان کراشن با تحقیقات گسترده نشان داده شده است. اگر چه تحقیقات زیادی برای حمایت از این نظریه وجود دارد که زبان به صورت ناخودآگاه آموخته می شود اما از اینکه چگونه زبان جدید در مغز ما درک می شود، آگاه نیستیم اما این بدان معنا نیست که کلاس های یادگیری نمی تواند کمک کند. آنها به اندازه ای که فرد در معرض زبان جدید است کمک می کنند اما آنها ابزار اصلی نیستند که باعث یادگیری میشوند زیرا یادگیری عمدتا فعالیت ناخودآگاهی است.

 

 

 

هنگامی که زبان شناسان در مورد یادگیری به صورت ناخودآگاه صحبت می کنند آنها در مورد یکی از جذاب ترین پدیده های ذهنی سخن می گویند:

ذهن توانایی یادگیری زبان با پیچیدگی های ظریف را بدون هیچ گونه حسی درک می کند ، برای کودکان، “یادداشت برداری ذهنی ” انها از زبان جدید به صورت ناخوداگاه در چند سال اول زندگی رخ می دهد؛ با این حال، در بزرگسالی، یادگیری به طور کلی امری پر تلاش و زمان گیر است.

 

 

 

بنابراین تفاوت بین یادگیری زبان اول و دوم مشخص است – حداقل زمانی که آن را در کلاس درس یاد می گیرد، ممکن است این نکته را یادآوری کند که یادگیری آگاهانه سهم قابل توجهی در یادگیری زبان دوم ندارد . چالشی که زبان شناسان با آن مواجه هستند این است که چگونه میتوان درک کرد که یادگیری اگاهانه در حال انجام است؟ چگونه می توانید بین فردی که به طور آگاهانه یک الگو یا قاعده خاص در زبان جدید را یاد می گیرید و شخصی ناخودآگاه اطلاعات را دریافت میکند و از انها استفاده میکند مقایسه کرد؟  به نظر می رسد به این دلیل است که مغز او آن را درست می داند.

 

یادگیری زبان یک فرآیند ناخودآگاه است
افزایش سرعت یادگیری

معما توسط دکتر جان ویلیامز

در تحقیقات جدید این معما توسط دکتر جان ویلیامز در گروه زبانشناسی تئوری و کاربردی و همکارش، دکتر جاننی لونگ از دانشگاه هنگ کنگ انجام شد که انها یک زبان مصنوعی ایجاد کردند. سپس شرکت کنندگان برای بررسی اینکه آیا آنها به درستی طی یک دوره کمتر از یک ساعت، الگوهای موجود در زبان مصنوعی را درک می کنند آزمایش شدند دکتر ویلیامز، که تحقیقاتش توسط شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی تامین شده است، پاسخ مثبت داد در حالی که، شرکت کنندگان هیچ آگاهی از آنچه آموخته اند یا چگونگی آن را نداشتند این تحقیقات پنجره ای رو به فرایندهای یادگیری ناخودآگاه در ذهن را فراهم می کند با توجه به این به نظر می رسد یادگیری دیگر بخش های زبان جدید به صورت ناخودآگاه دریافت میشوند.

 

 

دکتر ویلیامز توضیح داد: “در شرایط تدریس، صرفا تدریس قوانین یک زبان، ممکن است تنها پاسخ نباشد “در عوض، با استفاده تمرکز و توجه ذهن فرد بر اشکال گرامری به صورت ناخوداگاه مرتبط در زبان جدید، ممکن است دانش آموزان به مسیرهای یادگیری ناخودآگاه در مغز دسترسی پیدا کنند. این امر سرعت یادگیری را تا حد زیادی افزایش می دهد”

 

 

چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟


۱۰ راه برای یادگیری زبان دلخواه

یادگیری زبان جدید

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

 

بنابراین با توجه به اینکه در ادامه ۱۰ راه برای یادگیری زبان را بررسی میکنیم اما نمی‌توان فهمید که کدام تاکتیک‌های یادگیری زبان برای شخص شما مفید است. برای اینکه میل خود در یادگیری یک زبان خارجی را احیا و تجدید کنید یا مهارت های چشمگیری را که قبلاً به دست آورده اید بهبود بخشید، در ادامه چند ایده جدید در مورد بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد.

 

بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید

 1. دوستان جدید پیدا کنید

اگر افرادی وجود دارد که در شهر شما به زبانی که می خواهید یاد بگیرید صحبت می کنند، با صحبت کردن با انها شروع کنید! دوستی یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان جدید و ساده‌ترین راه برای راحت‌تر شدن با زبان عامیانه، لحن و رفتار آن زبان است. می‌توانید با دوستان خود در کافه‌ها، بارها و رستوران‌های محلی صحبت کنید و به آرامی پایه های‌ زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را بسازید. بخش جذاب در مورد پیدا کردن دوستانی که به زبان دلخواه شما صحبت میکنند این است که می توانید آزادانه در هر جایی که با او هستید آن زبان را تمرین کنید.

 1. از بچه های مدرسه ابتدایی تقلید کنید

زمانی که کودک بودید و برای دوستان خود نامه می نوشتید را به خاطر دارید؟ فقط به این دلیل که اکنون بالغ شده اید به این معنی نیست که نمی توانید این کار را انجام دهید. یک دوست بین المللی پیدا کنید و تخصص و دانش خود را از طریق نامه یا پست الکترونیک در میان بگذارید. حروف خود را ویرایش کنید تا بتوانید قالب و املای صحیحی را ببینید. با این کار شما به خودتان کمک خواهید کرد تا زبان جدید را یاد بگیرید، با این کار مهارت های شما برای نوشتن به یک زبان خارجی ده برابر می شود، و حتی ممکن است زمانی که آماده استفاده از این مهارت ها هستید، فردی را برای دیدن از خارج از کشور داشته باشید!

 1. فیلم تماشا کنید

برای افرادی که می‌خواهند از یکی از بهترین راه‌های یادگیری زبان را در خانه‌شان استفاده کنند، دیدن فیلم  به زبانی که دوست دارند است ، ترجیحا بدون زیرنویس! این نه تنها یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی است، بلکه درک بهتری از فرهنگ آن زبان نیز خواهید داشت! اگر معنی برخی از کلماتی که میشنوید را نمی دانید، فهرستی از این لغات را بنویسید و سپس معنی آنها را جستجو کنید. (نکته: اگر احساس آمادگی می کنید و می خواهید یادگیری زبان خود را به سطح بالاتری ببرید، متعهد شوید که به یک تئاتر بروید و یک فیلم خارجی را در ملاء عام تماشا کنید!)

 1. وانمود کنید که در یک رستوران هستید

یک منو غذا به زبانی که دوست دارید را بخوانید و غذایی را که هر روز سفارش می دهید انتخاب کنید – سپس معنی آن را جستجو کنید! به‌علاوه، اگر در نهایت چیزی را که انتخاب کردید به «روده سگ» یا «روده گوسفند» ترجمه شود، خوب می‌دانید که وقتی در خارج از کشور هستید باید از این غذا ها دوری کنید (مگر اینکه این غذاها غذاهای مورد علاقه شما باشند). تا زمانی که به خارج از کشور بروید، مطمئناً هم به غذا و هم به زبان دلخواهتان اشتها خواهید داشت!

 1. به دنبال منابع آنلاین باشید

اینترنت یک مکان واقعا جادویی است. اگر به دنبال بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی هستید، اینترنت گزینه مناسبی است. می‌توانید از Google Translate استفاده کنید، یادگیری زبان قطعا آسان تر از این نمی شود! شما می توانید از بین زبان هایی مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی و غیره هر زبانی که دوست دارید را انتخاب کنید!

برای یادگیری آنلاین زبان چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید؟ می‌توانید از طریق گروه‌های چت آنلاین با زبان‌آموزان دیگر ارتباط برقرار کنید، ویدیوهای YouTube را تماشا کنید و مقالات با زبان مورد نظر خود را بخوانید. اینترنت آماده کمک به شما است.

 1. دوره های آنلاین را امتحان کنید

دوره های آنلاین زبان رایگان زیادی در یوتیوب وجود دارد، این کار شما را به سطح بعدی می برد. از میان کره ای، ژاپنی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید. برنامه های درسی آنها توسط معلمان زبان ساخته شده است به علاوه، از آنجایی که تسلط بر یک زبان جدید مستلزم این است که شما واقعاً به آن زبان صحبت کنید یوتیوب منبع خوبی برای خواندن و صحبت کردن داستان هایی برای شما فراهم می کند تا بتوانید سریعتر بر مهارت های خود مسلط شوید.

 1. به خودتان بیاموزید

کلید این یکی گام های کوچک تحقیق است و بررسی است، اما این روش نیز یکی از بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید است. هر روز کمی وقت بگذارید و جمله ای را بنویسید که دوست دارید بدانید چگونه به زبان مقصد خود بگویید. هر کلمه/بخش را جستجو کنید و سعی کنید جمله را خودتان بسازید. اگر دوست دارید که به زبان مقصد شما صحبت می کند از او بخواهید هنگام ملاقات، جملات شما را دوباره بررسی کند. این یک ترفند عالی برای یادگیری است.

 1. روی موضوعات مختلف تمرکز کنید

هر هفته روی واژگان یک حوزه یا موضوع خاص تمرکز کنید (مثلا حمل و نقل یا مواد غذایی)، و سپس هفته بعد به موضوع دیگری بروید. درست مانند یادگیری جملات و عبارات جدید ، این روال سازماندهی شده یادگیری لغات و سایر کلمات کلیدی مهم را قابل کنترل تر می کند و می توانید چیزها را با هم گروه بندی کنید.

 1. به خارج از کشور بروید

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی، بازدید از کشوری است که به زبان مورد نظر شما صحبت می‌کند و همچنین زندگی با افرادی است که به زبان دلخواه شما صحبت می ‌کنند. با این کار شما شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید راحتر ارتباط برقرار کنید و چقدر سریع زبانی را انتخاب می کنید یاد میگیرید. این به این دلیل است که شما کاملا در زبان جدید غوطه ور می شوید و به شما کمک می کند تا در چند ماه روان صحبت کنید. با این کار حتی می توانید چندین زبان را در خارج از کشور یاد بگیرید.

 1. به فایل های سابلیمینال گوش دهید

مانند تماشای یک فیلم خارجی، سعی کنید به فایل صوتی سابلیمینال زبان مقصد خود گوش دهید. سعی کنید ببینید قبل از تماشای فیلم و دیگر روش های گفته شده در بالا به یک فایل سابلیمینال زبان مقصد خود گوش کنید. (نکته : گوش دادن به سابلیمینال زبان مقصد روشی باورنکردنی و واقعاً اثر بخش برای شروع سریع یادگیری لغات و ساختارهای مکالمه زبان دلخواه است.)

یادگیری زبان جدید

.

 

راه های لحظه آخری برای یادگیری یک زبان جدید

وقتی به این نتیجه می رسید که بی نهایت راه برای یادگیری یک زبان خارجی وجود دارد. از آنجایی که سبک‌های یادگیری برای هر فردی متفاوت است، بنابراین راهی که برای شخص شما بسیار خوب عمل می کند را انتخاب کنید. با این حال، در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند برای همه زبان آموزان مفید باشد:

 

۱: صبور باشید. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که احساس کنید در بلاتکلیفی گیر کرده اید و هیچ پیشرفتی ندارید. لازم است در نظر داشته باشید که یادگیری یک زبان مانند قدم گذاشتن در دنیای کاملاً جدید است و مدتی طول می کشد (این یک حقیقت در مورد یادگیری زبان است). به تجربیات و دانشی که تاکنون به دست آورده اید اعتماد کنید و اجازه دهید شما را در سفر یادگیری به جلو سوق دهد.

 

۲: متعهد شوید که به زبان مقصد صحبت کنید. صرف نظر از روش هایی که برای یادگیری یک زبان انتخاب می کنید، از همان ابتدا به خودتان قول بدهید که وقتی در حال مطالعه هستید، فقط به زبان مقصد صحبت کنید و بنویسید. به خصوص اگر نمی توانید فوراً به خارج از کشور بروید و کاملاً خود را در زبان جدید غوطه ور کنید، این نکته تضمین می کند که تمام تلاش خود را برای کامل درگیر شدن با زبان مقصد خود انجام می دهید.

 

۳: دوستان جدید پیدا کنید. در حالی که داشتن دوستان همیشه ایده خوبی است، اما اگر فردی را می شناسید که به زبانی است که می خواهید یاد بگیرید صحبت می کند، تحصیلات خود را یک قدم جلوتر ببرید و با این شخص رابطه صمیمی برقرار کنید! این  بهترین راه برای یادگیری یک زبان جدید است زیرا آنها همه چیزهای زبانی که می خواهید یاد بگیرید را می دانند، آنها در مکالمه مهارت دارند و می توانند لغات عامیانه، جوک ها و ارجاعاتی را آموزش دهند که به در حالت عادی غیر ممکن است.

یادگیری زبان جدید

فایل های آموزشی عالی

از آنجایی که خیلی شما را دوست داریم، بهترین برنامه های یادگیری زبان را در اینجا تهیه کرده ایم. در ادامه تعدادی از محبوب ترین زبان ها برای یادگیری و تسلط بر زبان جدید آورده شده است:

 

زبان چینی

زبان ایتالیایی

زبان سوئدی

زبان کره ای

زبان انگلیسی

زبان فرانسه

زبان اسپانیایی

زبان آلمانی

زبان ژاپنی

زبان ترکی

زبان عربی

 

حال که می دانید چگونه یک زبان جدید یاد بگیرید، مهم نیست که کجا تحصیل می کنید یا چه زبانی را برای یادگیری انتخاب می کنید، یادگیری زبان راهی عالی برای ارتباط شما با جهانی که در آن زندگی میکنیم است. در حالی که ممکن است کاری دلهره آور به نظر برسد، اما وقتی چند نکته و ترفند جزئی را به روال روزمره خود تبدیل کنید، هیچ چیز غیرممکن نیست.

 

این سفر پر از تجربیات آزمون و خطا خواهد بود، اما اجازه ندهید که شما را ناامید کند! بنابراین ماجراجویی آموزشی را در آغوش بگیرید، نکته های مختلف و خلاقانه یادگیری را آزمایش کنید و آماده باشید تا زبان جدیدی را به روزمه خود اضافه کنید!

 1. ۰

  سلام
  من علاقه ی زیادی به موسیقی های خارجی دارم(زبان انگلیسی)من چندسال هست فکر کنم ۱-۲ساله که بیشتر شب ها زمان خوابیدن ۳-۴-۵ساعت موسیقی انگلیسی گوش میکنم.زبان من درحدمتوسط هستش
  اما لغت های زیادی رو خیلی سخت توی حافظ میرود حالا بایدچپیکارکنم؟؟؟

  • ۰

   سلام از البوم زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که مدنظرتان است استفاده کنید

 2. ۰

  سلام
  سوالی در ذهنم هستش
  ایا چاکرها و چشم سوم باعث قویترکردن زبان میشود؟؟؟

  • ۰

   سلام بله باز بودن چاکراها در نتیجه گیری مهم است

   • ۰

    کدام چاکرا برای زبان انگلیسی خوب است؟؟
    وچشم سوم تاثیری براین زمینه ندارد؟؟؟

    • ۰

     از البوم بالانس کردن کامل چاکراها استفاده کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

طرز فکر خود را تغییر دهید تا میلیونر شوید (توصیه قدرتمند برای داشتن زندگی رویایی)

تغییر طرز فکر برای تبدیل شدن به یک میلیونر سفری است که نیازمند تلاش و فداکاری مداوم است. با اجرای این تغییرات ذهنی قدرتمند و همراه کردن آنها با اقدامات استراتژیک، به خوبی در راه خلق ثروتی که می خواهید خواهید بود.
به یاد داشته باشید، میلیونر شدن با این باور که میتوانید میلیونر شوید شروع می شود. از همین امروز شروع کنید و ببینید که چگونه واقعیت مالی شما با طرز فکر میلیونر شما تغییر می کند.

طور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید