یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , دی , ۱۴۰۰ ۶ نظر ۲۷۹۹ بازدید

یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه مفهومی است که توسط متخصص زبان استیفان کراشن با تحقیقات گسترده نشان داده شده است.

 

اگاهی هایی که بعد از مطالعه این مقاله خواهید دانست:

یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

یادگیری زبان جدید به صورت ناخوداگاه می تواند راز سرعت بخشیدن در یادگیری باشد.

 

یادگیری زبان اساسا یک فرآیند ناخوداگاه است. این مقاله در سایت LinkedIn در گروهی که شامل معلمان زبان بود مورد بحث قرار گرفت.  این یک مفهوم  توسط استفان کراشن، متخصص برجسته زبان، توسط تحقیقات بسیاری نشان داده شده است، اگر نگاهی به گذشته خودمان بکنیم متوجه می شویم بسیاری از یادگیری های ما به صورت ناخودآگاه بوده است.

 

 

این که آیا شما در حال یادگیری زبان دوم و یا در حال آموختن زبان جدید به افراد هستید باید برخی از عوامل موثر بر یادگیری زبان را درک کنید استیون کراشن، زبانشناس جنوب کالیفرنیا، به دو روش اصلی را برای یادگیری رسیده است «یادگیری خوداگاه و یادگیری ناخودآگاه».

 

 یادگیری زبان به معنای یک رویکرد مبتنی بر قانون به زبان جدید است که در کلاس های آموزشی رایج است.

 

 

معلمان دانش آموزان را با قواعد دستور زبان و تلفظ آشنا میکنند و سپس نمونه هایی از این قوانین را در زندگی واقعی مثال میزنند از سوی دیگر، تشخیص زبان اغلب یک فرایند یادگیری فراگیر شدن است به عنوان مثال، تصور کنید یک کودک مهاجر هر روز با همسالان خودش ساعت ها زیادی صرف بازی و گفتگو میکند و زبان جدید را یاد میگیرد.

یادگیری زبان یک فرآیند ناخودآگاه است
یادگیری زبان کودکان در چند سال اول زندگی رخ می دهد

 

به گفته کراشن ، کارآمدترین روش یادگیری زبان جدید تمرکز روی درک زبان جدید به جای یادگیری قوانین گرامری است.

هنگامی که دانش آموزان به طور فعال در صحبت کردن شنیدن زبان جدید هستند و تمرکز آنها روی ارتباطات شان است است سریعتر یک زبان جدید را یاد میگیرند اما  دانش آموزان کلاس ها ، دستور زبان جدید را می دانند، اما از قواعد آن استفاده نمی کنند تا احکام آنها را یاد بگیرند در عوض کودکانی که در معرض زبان جدید بوده اند  آنها با زبان جدید احساسات ایجاد کرده اند که به آنها اجازه می دهد جملات را به صورت ارگانیک تر درک کنند. دانش انها از گرامر به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، تا برخی از جمله بندی های آخرین لحظه قبل از اینکه کلمات از دهان آنها خارج شوند، شکل بگیرند.

 

 

یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه مفهومی است که توسط متخصص زبان استیفان کراشن با تحقیقات گسترده نشان داده شده است. اگر چه تحقیقات زیادی برای حمایت از این نظریه وجود دارد که زبان به صورت ناخودآگاه آموخته می شود اما از اینکه چگونه زبان جدید در مغز ما درک می شود، آگاه نیستیم اما این بدان معنا نیست که کلاس های یادگیری نمی تواند کمک کند. آنها به اندازه ای که فرد در معرض زبان جدید است کمک می کنند اما آنها ابزار اصلی نیستند که باعث یادگیری میشوند زیرا یادگیری عمدتا فعالیت ناخودآگاهی است.

 

 

 

هنگامی که زبان شناسان در مورد یادگیری به صورت ناخودآگاه صحبت می کنند آنها در مورد یکی از جذاب ترین پدیده های ذهنی سخن می گویند:

ذهن توانایی یادگیری زبان با پیچیدگی های ظریف را بدون هیچ گونه حسی درک می کند ، برای کودکان، “یادداشت برداری ذهنی ” انها از زبان جدید به صورت ناخوداگاه در چند سال اول زندگی رخ می دهد؛ با این حال، در بزرگسالی، یادگیری به طور کلی امری پر تلاش و زمان گیر است.

 

 

 

بنابراین تفاوت بین یادگیری زبان اول و دوم مشخص است – حداقل زمانی که آن را در کلاس درس یاد می گیرد، ممکن است این نکته را یادآوری کند که یادگیری آگاهانه سهم قابل توجهی در یادگیری زبان دوم ندارد . چالشی که زبان شناسان با آن مواجه هستند این است که چگونه میتوان درک کرد که یادگیری اگاهانه در حال انجام است؟ چگونه می توانید بین فردی که به طور آگاهانه یک الگو یا قاعده خاص در زبان جدید را یاد می گیرید و شخصی ناخودآگاه اطلاعات را دریافت میکند و از انها استفاده میکند مقایسه کرد؟  به نظر می رسد به این دلیل است که مغز او آن را درست می داند.

 

یادگیری زبان یک فرآیند ناخودآگاه است
افزایش سرعت یادگیری

معما توسط دکتر جان ویلیامز

در تحقیقات جدید این معما توسط دکتر جان ویلیامز در گروه زبانشناسی تئوری و کاربردی و همکارش، دکتر جاننی لونگ از دانشگاه هنگ کنگ انجام شد که انها یک زبان مصنوعی ایجاد کردند. سپس شرکت کنندگان برای بررسی اینکه آیا آنها به درستی طی یک دوره کمتر از یک ساعت، الگوهای موجود در زبان مصنوعی را درک می کنند آزمایش شدند دکتر ویلیامز، که تحقیقاتش توسط شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی تامین شده است، پاسخ مثبت داد در حالی که، شرکت کنندگان هیچ آگاهی از آنچه آموخته اند یا چگونگی آن را نداشتند این تحقیقات پنجره ای رو به فرایندهای یادگیری ناخودآگاه در ذهن را فراهم می کند با توجه به این به نظر می رسد یادگیری دیگر بخش های زبان جدید به صورت ناخودآگاه دریافت میشوند.

 

 

دکتر ویلیامز توضیح داد: “در شرایط تدریس، صرفا تدریس قوانین یک زبان، ممکن است تنها پاسخ نباشد “در عوض، با استفاده تمرکز و توجه ذهن فرد بر اشکال گرامری به صورت ناخوداگاه مرتبط در زبان جدید، ممکن است دانش آموزان به مسیرهای یادگیری ناخودآگاه در مغز دسترسی پیدا کنند. این امر سرعت یادگیری را تا حد زیادی افزایش می دهد”

 

 

چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟


۱۰ راه برای یادگیری زبان دلخواه

یادگیری زبان جدید

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

 

بنابراین با توجه به اینکه در ادامه ۱۰ راه برای یادگیری زبان را بررسی میکنیم اما نمی‌توان فهمید که کدام تاکتیک‌های یادگیری زبان برای شخص شما مفید است. برای اینکه میل خود در یادگیری یک زبان خارجی را احیا و تجدید کنید یا مهارت های چشمگیری را که قبلاً به دست آورده اید بهبود بخشید، در ادامه چند ایده جدید در مورد بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد.

 

بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید

 1. دوستان جدید پیدا کنید

اگر افرادی وجود دارد که در شهر شما به زبانی که می خواهید یاد بگیرید صحبت می کنند، با صحبت کردن با انها شروع کنید! دوستی یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان جدید و ساده‌ترین راه برای راحت‌تر شدن با زبان عامیانه، لحن و رفتار آن زبان است. می‌توانید با دوستان خود در کافه‌ها، بارها و رستوران‌های محلی صحبت کنید و به آرامی پایه های‌ زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را بسازید. بخش جذاب در مورد پیدا کردن دوستانی که به زبان دلخواه شما صحبت میکنند این است که می توانید آزادانه در هر جایی که با او هستید آن زبان را تمرین کنید.

 1. از بچه های مدرسه ابتدایی تقلید کنید

زمانی که کودک بودید و برای دوستان خود نامه می نوشتید را به خاطر دارید؟ فقط به این دلیل که اکنون بالغ شده اید به این معنی نیست که نمی توانید این کار را انجام دهید. یک دوست بین المللی پیدا کنید و تخصص و دانش خود را از طریق نامه یا پست الکترونیک در میان بگذارید. حروف خود را ویرایش کنید تا بتوانید قالب و املای صحیحی را ببینید. با این کار شما به خودتان کمک خواهید کرد تا زبان جدید را یاد بگیرید، با این کار مهارت های شما برای نوشتن به یک زبان خارجی ده برابر می شود، و حتی ممکن است زمانی که آماده استفاده از این مهارت ها هستید، فردی را برای دیدن از خارج از کشور داشته باشید!

 1. فیلم تماشا کنید

برای افرادی که می‌خواهند از یکی از بهترین راه‌های یادگیری زبان را در خانه‌شان استفاده کنند، دیدن فیلم  به زبانی که دوست دارند است ، ترجیحا بدون زیرنویس! این نه تنها یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی است، بلکه درک بهتری از فرهنگ آن زبان نیز خواهید داشت! اگر معنی برخی از کلماتی که میشنوید را نمی دانید، فهرستی از این لغات را بنویسید و سپس معنی آنها را جستجو کنید. (نکته: اگر احساس آمادگی می کنید و می خواهید یادگیری زبان خود را به سطح بالاتری ببرید، متعهد شوید که به یک تئاتر بروید و یک فیلم خارجی را در ملاء عام تماشا کنید!)

 1. وانمود کنید که در یک رستوران هستید

یک منو غذا به زبانی که دوست دارید را بخوانید و غذایی را که هر روز سفارش می دهید انتخاب کنید – سپس معنی آن را جستجو کنید! به‌علاوه، اگر در نهایت چیزی را که انتخاب کردید به «روده سگ» یا «روده گوسفند» ترجمه شود، خوب می‌دانید که وقتی در خارج از کشور هستید باید از این غذا ها دوری کنید (مگر اینکه این غذاها غذاهای مورد علاقه شما باشند). تا زمانی که به خارج از کشور بروید، مطمئناً هم به غذا و هم به زبان دلخواهتان اشتها خواهید داشت!

 1. به دنبال منابع آنلاین باشید

اینترنت یک مکان واقعا جادویی است. اگر به دنبال بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی هستید، اینترنت گزینه مناسبی است. می‌توانید از Google Translate استفاده کنید، یادگیری زبان قطعا آسان تر از این نمی شود! شما می توانید از بین زبان هایی مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، چینی و غیره هر زبانی که دوست دارید را انتخاب کنید!

برای یادگیری آنلاین زبان چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید؟ می‌توانید از طریق گروه‌های چت آنلاین با زبان‌آموزان دیگر ارتباط برقرار کنید، ویدیوهای YouTube را تماشا کنید و مقالات با زبان مورد نظر خود را بخوانید. اینترنت آماده کمک به شما است.

 1. دوره های آنلاین را امتحان کنید

دوره های آنلاین زبان رایگان زیادی در یوتیوب وجود دارد، این کار شما را به سطح بعدی می برد. از میان کره ای، ژاپنی، چینی، اسپانیایی، فرانسوی هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید. برنامه های درسی آنها توسط معلمان زبان ساخته شده است به علاوه، از آنجایی که تسلط بر یک زبان جدید مستلزم این است که شما واقعاً به آن زبان صحبت کنید یوتیوب منبع خوبی برای خواندن و صحبت کردن داستان هایی برای شما فراهم می کند تا بتوانید سریعتر بر مهارت های خود مسلط شوید.

 1. به خودتان بیاموزید

کلید این یکی گام های کوچک تحقیق است و بررسی است، اما این روش نیز یکی از بهترین راه ها برای یادگیری یک زبان جدید است. هر روز کمی وقت بگذارید و جمله ای را بنویسید که دوست دارید بدانید چگونه به زبان مقصد خود بگویید. هر کلمه/بخش را جستجو کنید و سعی کنید جمله را خودتان بسازید. اگر دوست دارید که به زبان مقصد شما صحبت می کند از او بخواهید هنگام ملاقات، جملات شما را دوباره بررسی کند. این یک ترفند عالی برای یادگیری است.

 1. روی موضوعات مختلف تمرکز کنید

هر هفته روی واژگان یک حوزه یا موضوع خاص تمرکز کنید (مثلا حمل و نقل یا مواد غذایی)، و سپس هفته بعد به موضوع دیگری بروید. درست مانند یادگیری جملات و عبارات جدید ، این روال سازماندهی شده یادگیری لغات و سایر کلمات کلیدی مهم را قابل کنترل تر می کند و می توانید چیزها را با هم گروه بندی کنید.

 1. به خارج از کشور بروید

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی، بازدید از کشوری است که به زبان مورد نظر شما صحبت می‌کند و همچنین زندگی با افرادی است که به زبان دلخواه شما صحبت می ‌کنند. با این کار شما شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید راحتر ارتباط برقرار کنید و چقدر سریع زبانی را انتخاب می کنید یاد میگیرید. این به این دلیل است که شما کاملا در زبان جدید غوطه ور می شوید و به شما کمک می کند تا در چند ماه روان صحبت کنید. با این کار حتی می توانید چندین زبان را در خارج از کشور یاد بگیرید.

 1. به فایل های سابلیمینال گوش دهید

مانند تماشای یک فیلم خارجی، سعی کنید به فایل صوتی سابلیمینال زبان مقصد خود گوش دهید. سعی کنید ببینید قبل از تماشای فیلم و دیگر روش های گفته شده در بالا به یک فایل سابلیمینال زبان مقصد خود گوش کنید. (نکته : گوش دادن به سابلیمینال زبان مقصد روشی باورنکردنی و واقعاً اثر بخش برای شروع سریع یادگیری لغات و ساختارهای مکالمه زبان دلخواه است.)

یادگیری زبان جدید

.

 

راه های لحظه آخری برای یادگیری یک زبان جدید

وقتی به این نتیجه می رسید که بی نهایت راه برای یادگیری یک زبان خارجی وجود دارد. از آنجایی که سبک‌های یادگیری برای هر فردی متفاوت است، بنابراین راهی که برای شخص شما بسیار خوب عمل می کند را انتخاب کنید. با این حال، در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند برای همه زبان آموزان مفید باشد:

 

۱: صبور باشید. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که احساس کنید در بلاتکلیفی گیر کرده اید و هیچ پیشرفتی ندارید. لازم است در نظر داشته باشید که یادگیری یک زبان مانند قدم گذاشتن در دنیای کاملاً جدید است و مدتی طول می کشد (این یک حقیقت در مورد یادگیری زبان است). به تجربیات و دانشی که تاکنون به دست آورده اید اعتماد کنید و اجازه دهید شما را در سفر یادگیری به جلو سوق دهد.

 

۲: متعهد شوید که به زبان مقصد صحبت کنید. صرف نظر از روش هایی که برای یادگیری یک زبان انتخاب می کنید، از همان ابتدا به خودتان قول بدهید که وقتی در حال مطالعه هستید، فقط به زبان مقصد صحبت کنید و بنویسید. به خصوص اگر نمی توانید فوراً به خارج از کشور بروید و کاملاً خود را در زبان جدید غوطه ور کنید، این نکته تضمین می کند که تمام تلاش خود را برای کامل درگیر شدن با زبان مقصد خود انجام می دهید.

 

۳: دوستان جدید پیدا کنید. در حالی که داشتن دوستان همیشه ایده خوبی است، اما اگر فردی را می شناسید که به زبانی است که می خواهید یاد بگیرید صحبت می کند، تحصیلات خود را یک قدم جلوتر ببرید و با این شخص رابطه صمیمی برقرار کنید! این  بهترین راه برای یادگیری یک زبان جدید است زیرا آنها همه چیزهای زبانی که می خواهید یاد بگیرید را می دانند، آنها در مکالمه مهارت دارند و می توانند لغات عامیانه، جوک ها و ارجاعاتی را آموزش دهند که به در حالت عادی غیر ممکن است.

یادگیری زبان جدید

فایل های آموزشی عالی

از آنجایی که خیلی شما را دوست داریم، بهترین برنامه های یادگیری زبان را در اینجا تهیه کرده ایم. در ادامه تعدادی از محبوب ترین زبان ها برای یادگیری و تسلط بر زبان جدید آورده شده است:

 

زبان چینی

زبان ایتالیایی

زبان سوئدی

زبان کره ای

زبان انگلیسی

زبان فرانسه

زبان اسپانیایی

زبان آلمانی

زبان ژاپنی

زبان ترکی

زبان عربی

 

حال که می دانید چگونه یک زبان جدید یاد بگیرید، مهم نیست که کجا تحصیل می کنید یا چه زبانی را برای یادگیری انتخاب می کنید، یادگیری زبان راهی عالی برای ارتباط شما با جهانی که در آن زندگی میکنیم است. در حالی که ممکن است کاری دلهره آور به نظر برسد، اما وقتی چند نکته و ترفند جزئی را به روال روزمره خود تبدیل کنید، هیچ چیز غیرممکن نیست.

 

این سفر پر از تجربیات آزمون و خطا خواهد بود، اما اجازه ندهید که شما را ناامید کند! بنابراین ماجراجویی آموزشی را در آغوش بگیرید، نکته های مختلف و خلاقانه یادگیری را آزمایش کنید و آماده باشید تا زبان جدیدی را به روزمه خود اضافه کنید!

 1. ۰

  سلام
  من علاقه ی زیادی به موسیقی های خارجی دارم(زبان انگلیسی)من چندسال هست فکر کنم ۱-۲ساله که بیشتر شب ها زمان خوابیدن ۳-۴-۵ساعت موسیقی انگلیسی گوش میکنم.زبان من درحدمتوسط هستش
  اما لغت های زیادی رو خیلی سخت توی حافظ میرود حالا بایدچپیکارکنم؟؟؟

  • ۰

   سلام از البوم زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که مدنظرتان است استفاده کنید

 2. ۰

  سلام
  سوالی در ذهنم هستش
  ایا چاکرها و چشم سوم باعث قویترکردن زبان میشود؟؟؟

  • ۰

   سلام بله باز بودن چاکراها در نتیجه گیری مهم است

   • ۰

    کدام چاکرا برای زبان انگلیسی خوب است؟؟
    وچشم سوم تاثیری براین زمینه ندارد؟؟؟

    • ۰

     از البوم بالانس کردن کامل چاکراها استفاده کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید