یادگیری در خواب

یادگیری در خواب
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , دی , ۱۳۹۹ ۲۰ نظر ۴۹۷۸ بازدید

مفهوم یادگیری در خواب دارای تاریخچه طولانی است. اولین مطالعه برای نشان دادن یادگیری در خواب در سال ۱۹۱۴ توسط روانشناس آلمانی روزا هین (Rosa Heine) منتشر شد. وی دریافت که یادگیری مطالب جدید قبل از خواب باعث یادآوری بهتر در مقایسه با یادگیری در طول روز می شود.

 

یادگیری در خواب

تحقیقات نشان داده است که ذهن در زمان خواب توانایی یادگیری مطالب را دارد و اینکه این مطالب چگونه به فرد القا شوند بسیار  یادگیری در زمان خواب را تحت تاثیر قرار میدهد در زیر تحقیقات و پژوهش های بیشتری در مورد یادگیری در خواب  میخوانیم:

 

گوش دادن با هدفن
پیام ها در زیر سطح آگاهی شما دریافت میشوند

آیا پیام های پنهان زمانی که شما خواب هستید کار میکنند ؟

پیام های پنهان معمولا یا شنیداری هستند یا دیداری که در زیر سطح آگاهی شما دریافت میشوند به عبارت دیگر شما قادر به تشخص دادن انها نیستید .

اما اگر اگاهی شما قادر به دیدن یا شنیدن انها نیست  دلیل این نمیشود که انها وجود ندارند .چه اتفاقی رخ میدهد که پیام های پنهان توسط ناخوداگاه دریافت میشوند  به عنوان مثال اگر نام شما را در یک اتاق بسیار شلوغ صدا بزنند حتی اگر سر و صدا بسیار زیاد باشد باز هم شما اگاهانه نام خود را میشنوید .

 

بنابراین پیام های پنهان توسط ناخوداگاه وقتی در یک سطح عمیق تر ارسال میشوند درک میشوند.

 

 

 

 

پیام های پنهان چه هستند؟

انها پیام های هستند که در سطح عمیق تر قابل درک برای  ناخوداگاه هستند  اما ذهن خوداگاه  توانایی شنیدن انها را ندارد .این پیام ها طوری طراحی شده اند که در زیر درک و اگاهی ما به ذهن ارسال میشوند.برای مثال اگر شما در حال خواندن یک متن هستید به طور قطع اتفاقات دیگری هم روی صفحه کامپیوتر ، تبلت یا گوشی شما رخ میدهد .من شک دارم اگر شما روی یک موضوع تمرکز کنید ذهن ناخوداگاه شما نداند در دقیقه های بعدی کجا باید کلیک کند .

 

 

این پیام ها را میتوان در تصاویر چارلز آلن گیلبرت سال ۱۸۹۲ پیدا کرد که در تصویر زیر نمونه آن را میتوانید مشاهده کنید که دیدن این پیام ها بستگی دارد به اینکه شما چطور به عکس نگاه کنید که آیا یک جمجمه انسان است یا تصویر دو دختر بچه همراه با سگشان.بنابراین به یاد داشته باشید که پیام های پنهان میتوانند در هر جایی از عکس مخفی شوند و این فقط به فایل های دیداری ختم نمیشود. حتی در برخی موارد در این پیام های پنهان دسیسه هایی وجود دارد که والت دیزنی  از این قاعده مستثنا نیست.

 

چارلز آلن گیلبرت
پیام های مخفی در عکس

آیا پیام های پنهان زمانی که شما خواب هستید کار میکنند ؟

تستی در مطالعات روانی انجام شد که پیام های پنهان این توانایی را دارد که شما را در هر حالتی تحت تاثیر قرار دهد بدون در نظر گرفتن اینکه شما بیدار هستید یا  خیر زیرا انها توانایی رد شدن از خوداگاه زمانی که شما خواب هستید را دارند .

 

هدف اصلی شنیدن پیام ها در هنگام خواب این است که سطح خوداگاه شما بسیار پایین است .افرادی که از پیام های پنهان برای بهبود خود استفاده کرده بودند گزارش دادند در تمامی جنبه های زندگی توانسته اند سطح خود ار ارتقا دهند و گزارش دادند در همه مواقع از این پیام های پنهان استفاده کرده اند حتی زمان خواب.

 

 

خیلی عجیب است…

جلسات پیام پنهان زمانی که شما انها را به صورت تکراری گوش میکنید بسیار اثر گذار خواهد بود که در مورد پیام های پنهان خود تاکیدات در یک البوم چندین بار تکرار شده اند .

یکی از اصلی ترین دلایلی که پیام های پنهان کار میکنند تکرار انهاست.

 

پخش کردن پیام های پنهان زمانی که شما خواب هستید اجازه میدهد انها برای ذهن غیر قابل مشاهده باشند و به راحتی به ناخوداگاه نفوذ و جذب شوند که این مزیت زمان شما را در روز برای کارهای روز مره آزاد میکند .

 

 

 

 

متوسط خواب افراد در امریکا

متوسط خواب افراد در امریکا ۶ تا ۷ ساعت در شب است.که تعدادی از افراد در کل عمرشان بیش از ۲۰۰.۰۰۰ ساعت در خواب هستند .چه میشود اگر این ساعات برای یادگیری استفاده شود؟.زیرا ما در زمان بیداری شاید زمانی برای یادگیری یک الت موسیقی یا زبان فرانسوی را نداریم .با این ایده شما میتوانید از روش هایی روانی برای نفوذ و اشتیاق ذهن برای یادگیری در زمان خواب استفاده نمایید .یک مطالعه توسط محققان دانشگاه نورت وسترن  نشان میدهد  که انچه ما در زمان خواب میشنویم میتواند حافظه ما را بعد از بیداری  بهبود بخشد .

 

 

این مطالعه در مجله Nature Neuroscience به چاپ رسید  .این تیم تحقیقاتی برای اولین بار به انها یاد داد که یک اهنگ خاص را با فشار دادن کلید ها بنوازند سپس افرادی که در این تست شرکت کرده بودند در یک اتاق تاریک و راحت برای ۹۰ دقیقه به خواب نیم روزی فرو رفتند و زمانی که افراد در خواب بودند تیم تحقیقاتی برای افزایش حافظ انها موجی ارام  را پخش کرد که به افزایش حافظه انها منجر میشد و این اهنگ در این ۹۰ دقیقه بارها و بارها پخش شد  و پس از بیداری انها اهنگ هایی را که در زمان خواب شنیده بودند را خیلی بهتر بیاد اوردند در مقایسه با شرکت کنندگانی که اهنگها را نشنیده بودند .

 

 

  Paul J. Reber  یک روانشناس از شمال وسترس در یک مصاحبه مطمبوعاتی  میگوید :

” بیشترین تمایلات یادگیری چیزهای جدید در خواب است ”

علاوه بر این محققان فعالیت مغز را در طول خواب اندازه گیری کردند که نشان داد ” سیگنال های الکتروفیزیولوژیک در طول خواب با مقدار بهبود حافظه در ارتباط بودند همچنین جیمز انتونی سرپرست نویسنده ها افزود : این سیگنال ها ممکن است در اثر بهبود حافظه در هنگام خواب باشند”

 

آزمایش قبلی نتایج شگفت انگیز فعالیت مغز در هنگام خواب را نشان داد که چطور مغز میتوانند بهبود پیدا کند . یک تحقیق در  سال ۲۰۱۱  روی شرکت کنندگان انجام شد که انها باید ارتباط بین تصاویر مختلف و صداها را با مکان های متفاوت که روی صفحه مانیتور بود را قبل از خواب به حافظه بسپارند.سپس در حالی که خواب بودند محققان صداهایی را پخش کردند بعد از آن شرکت کنندگانی که موزیک برای انها در حین خواب پخش شد نسبت به دیگر شرکت کنندگان بسیار راحتر و با باهوشی بسیار بالا تصاویر و مکان های نشان داده شده را به خاطر اوردند. البته باید در نظر داشت این صداها شرکت کنندگان را از خواب بیدار نمیکرد فقط در بگراند ذهن انها پخش میشد و خوداگاه انها در زمان خواب هیچ صدایی را نشنیده بود.

 

 

 

عملکرد ذهن در زمان خواب

اگر چه هنوز دانشمندان درک عمیقی از عملکرد ذهن در زمان خواب ندارند اما بر این باورند که ذهن به حوادثی که هر شب در زمان خواب رخ میدهد عادت میکند .محققان با توجه به این تحقیقات در حال کاوش روی  دیگر توانایی های حافظه در زمان خواب هستند .

 

 

در این میان این باید الهام بخش افرادی که در صدد افزایش پتانسیل حافظه و ذهن خود هستند باشد.به عنوان مثال یادگیری یک زبان جدید ،حفظ لغات ، تغییر الگوهای ذهنی ناخوداگاه و موارد بسشتر که این حدود ۷ ساعت در روز بیشتر به شما زمان میدهد که زندگی شما را از بقیه انسانها متفاوت میکند.


آیا زمان خواب می توانید یک زبان جدید یاد بگیرید؟

یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

 

پاسخ هم مثبت است و نه و بستگی به این دارند که منظور ما از “یادگیری” چیست.

جذب اطلاعات پیچیده یا کسب مهارت جدید، مثلاً گوش دادن به صوت در هنگام خواب تقریباً غیرممکن است. اما تحقیقات نشان می دهد زمان خواب ذهن همچنان در حال فعالیت است و برخی از اشکال یادگیری اتفاق می افتد.

 

 

 

یادگیری در خواب: از تصورات تا علم

مفهوم یادگیری در خواب دارای تاریخچه طولانی است. اولین مطالعه برای نشان دادن یادگیری در خواب در سال ۱۹۱۴ توسط روانشناس آلمانی روزا هین (Rosa Heine) منتشر شد. وی دریافت که یادگیری مطالب جدید قبل از خواب باعث یادآوری بهتر در مقایسه با یادگیری در طول روز می شود.

 

به لطف بسیاری از مطالعات انجام شده در آن زمان ، اکنون می دانیم که خواب برای تشکیل خاطرات طولانی مدت از آنچه در طول روز با آن روبرو شده ایم استفاده می کند. مغز در هنگام خواب تجربه های روز را دوباره بازی کرده و با انتقال آنها از هیپوکامپ ، جایی که برای اولین بار در آنجا شکل گرفته اند ، به مناطقی از مغز ارسال و در آنجا تثبیت می کند. با توجه به اینکه هنگام خواب اتفاقات زیادی برای خاطرات رخ می دهد ، طبیعی است که بپرسید آیا می توان خاطرات را تغییر داد ، تقویت کرد یا حتی از نو شکل داد.

 

یکی از روشهای معروف یادگیری در خواب ، تلفن روانی  (Psycho-phone) دستگاهی محبوب در دهه ۱۹۳۰ بود. این دستگاه پیام های الهام بخش را برای افراد در هنگام خواب پخش می کرد ، مانند “من عشق را ساتع میکنم” این روش کمک می کند افراد ایده هایی را در ناخودآگاه خود جذب کنند و با اعتماد به نفس بیشتر از خواب بیدار شوند.

 

در ابتدا ، به نظر می رسید که تحقیقات از دستگاه هایی مانند تلفن روانی پشتیبانی می کند. برخی از مطالعات اولیه نشان داد که افراد مطالبی را که هنگام خواب با آن روبرو شده اند را یاد گرفته اند. اما این یافته ها در دهه ۱۹۵۰ ، هنگامی که دانشمندان شروع به استفاده از دستگاه EEG برای نظارت بر خواب امواج مغزی کردند رد شد. محققان دریافتند که اگر یادگیری رخ داده باشد ، فقط به این دلیل است که محرک ها شرکت کنندگان را بیدار کرده است.

 

اما در سال های اخیر ، مطالعات نشان داده است که مغز هنگام خواب همچنان می تواند اطلاعات را جذب کند. این یافته ها نشان می دهد که مغز هنگام خواب اطلاعات را جذب کرده و حتی خاطرات جدیدی را شکل می دهد، جالب این است که این خاطرات ناخودآگاه هستند. به عبارت دیگر این شکل از یادگیری بسیار بنیادی و ساده است ، بسیار ساده تر از زمانی که مغز در حال یادگیری زبان آلمانی یا مکانیک کوانتوم است.

این یافته ها باعث معتبر شدن تحقیقات یادگیری در خواب شده است و دوباره در مسیر تحقیقات دانشمندان قرار گرفته است.

 

 

توماس آندریلون (Thomas Andrillon) ، عصب شناس دانشگاه موناش – Monash در ملبورن ، استرالیا ، گفت: “برای دهه ها ادبیات علمی می گفت یادگیری خواب غیرممکن است. بنابراین اساسی ترین شکل یادگیری برای یک دانشمند جالب است”.

 

توماس به Live Science گفت ، برای دانشمندان ، اکتشافات اخیر امیدها را در مورد کاربردهای احتمالی یادگیری در خواب افزایش داده است. به عنوان مثال ، ماهیت ضمنی یادگیری خواب ، این پدیده را برای افرادی که می خواهند عادت بدی مانند سیگار کشیدن یا ترک عادت های خوب جدید را از بین ببرند ، مفید می کند.

یادگیری در خواب

 

ارتباط بو با صدا

مطالعات متعدد نشان داده است که یک شکل اساسی از یادگیری ، به نام حالت دهنده، می تواند در هنگام خواب اتفاق بیفتد.به عنوان مثال ، در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۲ در ژورنال Nature Neuroscience منتشر شد ، محققان اسرائیلی دریافتند که افراد می توانند یاد بگیرند که در هنگام خواب صدا را با بو ارتباط دهند. در آزمایشی که انجام شد دانشمندان در حالی که بوی نامطبوع ماهی فاسد را پخش کردند برای شرکت کنندگان لحن خواب آور را پخش کردند و زمانی که شرکت کنندگان بیدار شدند با شنیدن صدای لحن خواب آور نفس خود را در انتظار بوی بد حبس کردند.

 

آندریلیون ، که در آن مطالعه شرکت نداشت ، گفت: “این یک یافته واضح بود که نشان می دهد انسان می تواند خاطرات جدیدی را هنگام خواب ایجاد کند.

 

محققان در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۴ در ژورنال علوم اعصاب منتشر شد ، با وجود اینکه حافظه ضمنی بود ، اما می تواند بر رفتار افراد تأثیر بگذارد. در آن تحقیق ، افراد سیگاری پس از گذراندن یک شب در معرض بوی ماهی های فاسد از سیگار کمتری استفاده می کردند.

 

 

 

یادگیری زبان در هنگام خواب؟

آندریلون و همکارانش دریافته اند که یادگیری در خواب می تواند فراتر از فرایند شرطی سازی ساده باشد. در مطالعه سال ۲۰۱۷ که در مجله Nature Communications منتشر شد ، افراد توانستند الگوهای پیچیده صوتی را که هنگام خواب شنیده بودند ، انتخاب کنند.

 

توانایی های یادگیری در خواب می تواند به یادگیری کلمات گسترش یابد. در تحقیقی که در مجله Current Biology در ژانویه منتشر شد ، محققان واژه های ساخته شده و معنی آنها را ، مانند “گوگا” به معنی فیل را برای شرکت کنندگان در خواب پخش کردند. بعد از آن وقتی شرکت کنندگان بیدار بودند در انتخاب ترجمه صحیح کلمات ساخته شده را در یک آزمون چند گزینه ای بهتر عمل کردند.

 

یادگیری زبان جدید شامل لایه های مختلفی از جمله: شناخت اصوات ، یادگیری واژگان و تسلط بر دستور زبان است. تاکنون تحقیقات نشان می دهد که می توان با لحن و لهجه زبان یا حتی معنی کلمات در هنگام خواب آشنا شد با این تفاوت که در سطح ضعیف تری نسبت به آنچه در طول روز بدون توجه انجام می دهیم ، انجام می شود.

 

برخی از اشکال یادگیری ضمنی که در چنین شرایطی می تواند در هنگام خواب با شدت بیشتری رخ دهد. به عنوان مثال در مطالعه ترک سیگار و ماهی گندیده، هنگامی که آزمایش در بیداری انجام می شود به خوبی کار نمی کند. اگر هر روز در نزدیکی سطل آشغال سیگار می کشید این را می دانید که این دو ربطی به هم ندارند بنابراین آنها را به هم مرتبط نمی کنید. زیرا در بیداری به دلیل منطق خوداگاه به راحتی فریب نمی خوریم.

 

آندریلیون گفت: “اما مغز در حالت خواب آگاه نیست و ما می توانیم آن را به نفع خود دستکاری کنیم. “این بسیار شبیه به فیلم ” Eternal Sunshine  – درخشش یک ذهن پاک ” است.

بنابراین به یاد داشته باشید که ذهن در حالت خوب شبانه در بهترین حالت یادگیری است.

 

افزایش عملکرد ذهن

 1. ۰

  سلام
  موقع خواب هم میتونیم با اسپیکر به سابلیمینال گوش بدیم؟
  میتونه تاثیر گذار باشه؟

  • ۰

   سلام برای فایل هایی که ضربه های دوگوشی ندارند بله می توانید

   • ۰

    اگر ضربه های دوگوشی داشته باشند نمی تونیم تو خواب گوش بدیم؟
    مهم تاکیدات هستند که به ضمیر ناخودآگاه وارد بشن و چه فرقی داره که ساب دو گوشی باشه یا نه؟

 2. ۰

  سلام و وقت بخیر و سال نو مبارک. لطفا برای درمان انزال زودرس هم فایل تهیه بفرمایید.

 3. ۰

  سلام ببخشید میشه ی فایل واسه درمان دوربینی چشم هم تولید کنید ؟ خیلی ممنون از سایت خوبتون

 4. ۰

  باسلام اگه می شه برای درمان نزدیک بینی چشم هم فایل صوتی قرار بدید

  • ۰

   سلام بله بررسی میشود در صورت امکان تولید خواهد شد

 5. ۰

  سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید واسه افزایش قد. و موفقیت تحصیلی باید چه محصولی رو تهیه کنم ؟

  • ۰

   سلام برای افزایش قد هنوز البومی تولید نشده است اما برای موفقیت تحصیلی از البوم های افزایش هوش و حافظه میتوانید استفاده کنید
   موفق باشید

 6. ۰

  در قسمت سوالات متداول،سوال یکی مانده به آخر _شرایط استفاده_ در دستورالعمل،که تقریبا پاراگراف آخر هست برای جلسات با ضربات دوگوشی و تن های ایزونتریک زمان یک ساعت که مشخصا قبل از خواب است تعیین شده !! این مطلب در همین سایت به اشتراک گذاشته شده !!! این تناقض رو چطور تفسیر میکنید ؟

  • ۰

   ضمن تبریک به دقت و بررسی موارد توسط شما بله درست است اما با این حال البوم های غیر از تن هایی که فرمودید برای گوش دادن هیچ محدودیتی ندارند و تمامی سوالات مربوط به استفاده در سوالات متداول توضح داده شده است لطفا پس از بررسی موراد استفاده کامنت و یا سوالات خود را مطرح کنید

 7. ۰

  این مقاله بیشتر در مورد تاثیرگذاری بر روی حافظه در زمان خواب صحبت میکند و درباره تاثیر بر ناخودآگاه مطلب خاصی گفته نشده .

 8. ۰

  آیا این مطلب در مورد همه مطالب و همه آلبوم ها صدق میکند ؟ پس دلیل اینکه برای برخی آلبوم ها تایم معینی در نظر گرفته شده چیست ؟ در اینصورت برای آلبوم هایی که زمان تعیین شده گوش دادن به آنها در خواب تاثیری ندارد ؟
  و سوال آخر آیا در پکیج ویژه تمامی آلبوم هایی که به صورت تک در سایت قرار داده شده هم موجود است ؟

  • ۰

   سلام بله برای تمامی البوم ها اثر گذار است و زمان گوش دادن به فایل ها محدودیتی ندارد و پکیج به صورت بصری و فایل های اموزشی کار میکند و ربطی به فایل های صوتی ندارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید