چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , تیر , ۱۴۰۰ ۶ نظر ۴۹۲۸ بازدید

درک اینکه ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند باعث میشود ما راحت تر و سریع تر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم من میخواهم روشی را به شما ارائه بدهم که به افراد زیادی کمک کرده است.

 

یادگیری زبان یکی از ویژگی های ذهن است با یادگیری به صورت ناخودگاه میتوانید هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید.

 

یادگیری زبان جدید – چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

درک اینکه قدرت ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند باعث میشود ما راحت تر و سریع تر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم من میخواهم روشی را به شما ارائه بدهم که به افراد زیادی یاد داده است نسبت به روش های سنتی چگونه بدون تلاش اضافی چند زبان جدید را یاد بگیرند.هر زبانی و مهارتی را که شما بخواهید یا بگیرد در ذهن ناخوداگاه شما ذخیره میشود که تقریبا ۹۰ % از ذهن از ذهن شما است.

 

 

با یادگیری زبان شما یک کلمه را یاد میگرید و انها را بارها و بارها در جملات متفاوت استفاده میکنید. اگر شما یک فیلم را با هر زبانی تقریبا در دو ساعت بفهمید این به شما کمک میکند چند درصد از فیلم های دیگر و یا مکالمات را با همان زبان متوجه شوید.

 

 

 

چگونه کودکان زبان مادری خود را یاد میگیرند؟

کودکان مکالمات افراد را بارها و بارها بدون توجه کردن عمدی گوش میدهند و ما به ندرت به بچه میگویم که معنی کلمات را بگویند اما انها بسیاری از کلمات را با گوش دادن و مشاهده یاد میگیرند .گاهی اوقات انها یک جلمه را مانند طوطی یاد میگرند بدون اینکه درکی از ان داشته باشند.راه یادگیری طبیعی زبان راهی است که کودکان یاد میگیرند و انها لهجه را کمتر یاد میگیرند و شما میتوانید با همین روش هر زبانی را که میخواهید یاد بگیرید اما ما فرض میکنیم که شما میخواهید زبان المانی را یاد بگیرید.

 

 

 

ابزار ها و لوازم مورد نیاز برای یادگیری ناخوداگاه

۱- پیدا کردن یک فیلم جالب با گفت و گویی که مشتاق ان هستید و اقدامات کم.

۲- این دیالوگ باید کاملا مورد استفاده و مفید باشد.

۳- صدای فیلم باید بسیار واضح باشد.تبدیل کردن صدا به mp3 به طوری که بتوانید ان را با mp3 player گوش کنید.

 

 

اگر شما یک فرد المانی را میشناسید شما میتوانید از او برای کمک به انتخاب فیلم مناسب استفاده کنید و درنظر داشته باشید که انتخاب کردن یک فیلم تاریخی ممکن است کلمات تاریخی را به شما اموزش دهد پس دقت لازم را داشته باشید و سعی کنید برای جلوگیری از این اشتباهات و اطمینان از یک المانی اصل این سوال را بپرسید که ایا این دیالوگ رسمی است یا خیر که تضمین کند شما یک گویش روستاهای المان را یاد نگیرید.

نوشتن کودک
یادگیری زبان

 

 

– هفته اول گوش دادن متمرکز

برای شروع میتوانید به صداهای Mp3 گوش کنید و شما باید دیالوگی را اماده کنید که به ان علاقه مند هستید و به ان حداقل ۱۰ بار گوش کنید و با گوش دادن تکراری به ان در حین رانندگی یا پیاده روی بدون اینکه نیاز باشد به ان توجه کنید جایی در ذهن ناخوداگاه شما ان جملات و گفتگو ها جذب میشوند و اگر در حین خواب هم بتوانید گوش کنید مفید است و به شما کمک میکند به دلایل زیر زبان را یاد بگیرید:

 

          ۱- ذهن ناخوداگاه با تکرار یاد میگیرد.

           ۲- ذهن ناخوداگاه خلاف ذهن خوداگاه که تقریبا ۸ ساعت در روز میخوابد هرگز نمیخوابد.

 

 

 

نتیجه هفته اول

پس از یک هفته گوش دادن مشتاقانه به دیالوگ شما بسیاری از کلمات و کل گفتگو را حفظ کرده و اشنا شده اید ولی شما هنوز مانند یک بچه متوجه نمیشید که کلمات چه چیز را میگویند و شما فقط میتوانید ان را تکرار کنید بدون اینکه درکی از ان داشته باشید.

 

شما مانند کودکان شروع به صحبت کردن میکنید و جالب ترین چیز این است شما علاقه شدیدی به گفتن کلماتی میکنید که درکی از انها ندارید .این بسیار هیجان انگیز است که فیلمی را تماشا کنید و بدانید که انها در مورد چه صحبت میکنند و این که کل فیلم در مورد چه است.

 

 

 

۲- هفته دوم

این هفته به دو بخش تقسیم میشود:

الف) بخش اول هفته دوم

 

فهمیدن تمام دیالوگ ها و معانی تمام کلمات در حالی که شما در حال انجام دادن این بخش هستید شما یک ایده دارید که چطور متن را بخوانید .با نوشتن معنی کلمات شما درصد زیادی از موضوعیت فیلم را متوجه میشیود .در گذشته برای اینکار نیاز بود از فرهنگ لغات استفاده شود اما الان با اینترنت و فن اوری های جدید این کار بسیار اسان شده است .گفتگو را به دفعات زیادی تا زمانی که احساس میکنید ان را متوجه میشید بخوانید اما اگر هنوز زبان المانی را درک نمیکنید از گوگل ترنسلیتور استفاده کنید.

 

 

 

ب) بخش دوم ۳ روز اخر هفته

سه روز گذشته شما شما لذت بخش ترین روند را با تماشای فیلم گذراندید.

زمانی که شما فیلم تماشا میکنید شما با انچه که انها میگویند اشنا هستید و هر زمان که احساس کردید جایی را متوجه نشدید ان را مکث کنید و عقب ببرید و از نو گوش کنید . در اغاز یادگیری هر زبان ذهن شما برای پردازش جملات بسیار کند و ارام است و شما نیاز دارید فیلم را چندین بار تماشا کنید تا بدون مکث کردن ان را متوجه شوید.

 

یادگیری زبان

قدم بعدی یادگیری ناخوداگاه چیست؟

تکرار این مراحل برای فیلم دوم بسیار راحتر و ساده تر است زیرا شما در حال حاظر پایه کلمات زبان خارجی را میدانید برای استفاده از این روش میتوانید اخبار ها و مصاحبه ها را تکراری تماشا کنید.

البته اخبار سخت تر از فیلم است زیرا سخنگو سریعتر صحبت میکند و این یک سخنرانی فشرده است و این عاقلانه نیست که تا زمانی که شما حدقل سه فیلم را تماشا نکرده اید سراغ اخبار بروید.

هر بار که شما فیلم یا مصاحبه ای را تماشا میکنید شما باید زمان بیشتری را صرف کنید زیرا شما در اغاز دانش پایه کلمات را نمیدانید.

 

 

مزیت های روش یادگیری ناخوداگاه

۱- شما به راحتی افراد محلی و روستایی را تشخیص میدهید زیرا میدانید با لهجه صحبت میکنند.

۲- شما میتوانید جملات و کلمات افراد بومی را یاد بگیرید و با تلفظ انها اشنا شوید.

۳- وقت خود را صرف کاری میکنید که به ان علاقه دارید و تحصیل در رشته زبانی میکنید که بدون اینکه مجبور به فرایند یادگیری باشید.

۴- شما درک میکنید که ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند و چگونه با استفاده از قدرت ان میتوانید مهارت های دیگر را یاد بگیرید.ادامه مطلب دسترسی به ذهن ناخوداگاه

 

Monyms با ارائه دادن دانش های علمی به شما خدمت میکند لطفا نظر ، سوالات و احساسات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

افزایش عملکرد ذهن

 


ذهن ناخوداگاه خود را برای صحبت کردن به هر زبانی برنامه ریزی کنید

یادگیری زبان
یادگیری زبان یک عادت است.

 

آیا می دانید صحبت کردن به زبانی که دوست دارید میتواند شما را بک قدم به هدفتان نزدیک تر کند؟

حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه می توانیم به زبانی که یاد می گیرم تسلط داشته باشیم؟

پاسخ ساده است – ما باید ذهن ناخودآگاه خود را که برای ایجاد یک عادت جدید برنامه ریزی کنیم تا زبانی که یاد می گیریم را پردازش کند.

 

سوال بعدی آیا می توانیم ناخوداگاه را به زبانی که دوست داریم برنامه ریزی کنیم؟ پاسخ بله است اما صحبت کردن به زبانی که دوست دارید چندان سخت نیست اما به تلاش آگاهانه و تمرین نیاز دارد. این مقاله به شما کمک می کند تا در برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود برای یادگیری زبان جدید راهنمایی می کند و بینش جدیدی در یادگیری به شما می دهد.

 

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

 

به عنوان مثال ، اکثر دانشجویانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارد ممکن است کشور آنها فرصت زیادی برای تمرین انگلیسی نداشته باشند حتی ممکن است شما زبان انگلیسی در کتابهای درسی آموخته باشید در این حالت ، وقتی به زبان انگلیسی صحبت می کنید ممکن است صحبت شما کندتر از آنچه می خواهید باشد، دلیل این امر این است که زبان انگلیسی برای ضمیر ناخودآگاه شما به عنوان یک زبان خارجی تعریف شده است که این می تواند غیر طبیعی به نظر برسد. زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری ساختار جمله خود را دارد اما خبر خوب این است که شما می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را با انجام برخی تمرینات ذهنی برای یادگیری زبان انگلیسی برنامه ریزی کنید و به انگلیسی یا هر زبانی که دوست دارید صحبت کنید.

 

در ادامه برخی از تمرینات ذهنی آماده شده است که به شما کمک می کند ذهن ناخودآگاه خود را برای یادگیری زبانی که دوست دارید برنامه ریزی کنید.

 

یادگیری زبان
یادگیری زبان در چند مرحله

 

۱: به کلمات به صورت جداگانه فکر کنید

بیشتر کارشناسان زبان پیشنهاد میکنند بهتر است از کوچک شروع کنید. بنابراین اولین قدم فکر کردن در تک کلمات است. هر جایی که هستید به اطراف خود نگاه کنید چه چیزهایی می بینید؟ سعی کنید ترجمه هر یک از اشیا محیط اطراف خود را به انگلیسی ترجمه کنید. با ادامه این کار ، این به عادت شما تبدیل می شود بنابراین پس از مدتی همه چیز در ذهن شما به انگلیسی ترجمه می شود مانند کامپیوتر ، تلفن ، صندلی ، میز ، قلم ، کاغذ ساعت و هر چیزی دیگری.

 

بهترین راه این است که صبح که از خواب بیدار می شوید سعی کنید نام اشیا را به زبانی که دوست دارید ترجمه کنید و قبل از خواب آن را مجدد مرور کنید، بیشتر مربیان زبان به دانشجویان پیشنهاد می کنند که در اتاق یا خانه خود همه چیز را در ذهن خود به زبان مقصد برچسب گذاری کنند ، با این کار کلمات همیشه در حافظه بلند مدت انها می ماند.

 

۲: به جملات فکر کنید

تمرین بعدی این است که با جملات سادهT زبانی که دوست دارید یاد بگیرید فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر در پارک نشسته اید می توانید مواردی مانند “امروز یک روز آفتابی است” ، ” چه صبح زیبایی است” یا “بچها با دوستانشان بازی می کنند” را در ذهنتان به زبان مقصد ترجمه کنید. وقتی این کار برای شما آسان شد ، می توانید با جملات دشوارتر تمرین کنید. با این کار شما ناخوداگاه خود را دوباره برنامه ریزی می کنید تا به زبان انگلیسی یا هر زبانی که دوست دارید صحبت کند.

 

۳: کلمات ناشناخته را توصیف کنید

تمرین ذهنی بعدی که پیشنهاد می کنیم این است که اشیایی که کلمات آنها را نمی دانید در ذهنتان آنها را با زبان مقصد توصیف کنید. به عنوان مثال اگر نمی دانید معنی کلمه “ساعت” چه می شود پس به زبان مورد نظرتان بگویید من معنی کلمه ساعت را نمی دانم.

 

اگر به دیوار نگاه می کنید و ساعت دیواری را می بینید ، اما نمی توانید نام آن را به انگلیسی بگویید، می توانید بگویید دستگاهی برای نشان دادن زمان است که معمولاً آن را در دیوار می بینیم، یا می توانید فقط بگویید ، دستگاهی برای نشان دادن زمان. همچنین می توانید از عبارات کوتاه تر مانند “این شبیه…” یا “این مخالف…” است. این تمرین می تواند به یادگیری هر زبانی به شما کمک کند. به یاد داشته باشید این تمرین ها را باید بارها و بارها انجام دهید تا ناخوداگاه شما برنامه ریزی شود.

 

۴: روز خود را توصیف کنید

تمرین بعدی توصیه شده توسط متخصصان زبان ، توصیف فعالیت های روزمره شماست. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. می توانید توصیف روز خود را با استفاده از افعال زمان حال شروع کنید. مانند: “لباسم را می پوشم” ، “مامان غذا می پزد”. دیگر متخصصان می گویند بهترین زمان برای برنامه ذهن برای یادگیری یک بان جدید صبح هنگام بیدار شدن است، زیرا گیرایی ذهن در این زمان بیشتر است بنابراین سطح مهارت شما در زمان کوتاهتری بالا می رود. به عنوان مثال ، می توانید بگویید ، “وقتی از خانه خارج شدم ، یک شکلات داغ می گیرم سپس به دفتر خود می روم” ، ” امشب می خواهم یک شام مخصوص بپزم” ، “او گفت امشب بیرون غذا می خورد”

 

۵: به مکالمات خود فکر کنید

حال یک مرحله بالاتر می رویم و به مکالمه هایمان فکر می کنیم. وقتی این کار را می کنید ، تصور کنید که با فرد دیگر صحبت می کنید. شما سوالات خود را می پرسید و به پاسخ ها فکر می کنید. این یک روش عالی برای تمرین آنچه ممکن است در یک مکالمه واقعی رخ دهد است. به عنوان مثال ، فرض کنید فرد خیالی سوالی از شما می پرسد: “نظر شما درباره نمایش دیشب چیست؟” چگونه جواب می دهید؟ مکالمه را تصور کنید و آن را در ذهن خود تمرین کنید. می توانید این کار را با صدای بلند یا در سکوت انجام دهید.

 

برای برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود باید تمرینات فوق را انجام دهید. به یاد داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه شما ذهن عادتی شماست. شما باید ناخودآگاه خود را آموزش دهید تا به زبان هدف شما فکر کند. برای همه این تمرینات برخی کلمات و عباراتی وجود دارد که شما آنها را نمی دانید. بنابراین در صورت نیاز میتوانید از گوگل ترنسلیوتر یا فرهنگ لغت استفاده کنید.

 

 

اگر سطح مهارت شما به اندازه کافی بالا است میتوانید از فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم هر روز فقط پنج تا ۱۰ کلمه و عبارت جدید را در دفترچه یادداشت خود بنویسید. داشتن یک دفتر یادداشت به شما کمک می کند وضعیتی را که برای آن کلمه یا عبارت لازم داشتید به خاطر بسپارید.

 

یادگیری زبان
توصیه می کنیم هر روز حداقل ۱۵ دقیقه تمرینات را انجام دهید.

 

این به راحتی باعث می شود اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید جملات را به یاد بیاورید. سوال بعدی که ممکن است داشته باشید این است که چقدر برای این تمرینات وقت بگذارید؟ توصیه می کنیم هر روز حداقل ۱۵ دقیقه تمرینات را انجام دهید بنابراین در صورتی که این کار را روزانه انجام می دهید ذهن آگاه شما (ذهن عادت) برنامه ریزی می شود. وقتی همه چیز را به یک عادت تبدیل می کنید بدون اینکه فکر کنید (مانند : مهارت رانندگی) به ذهنتان خطور می کند و سپس قبل از اینکه بفهمید به زبان مورد نظر خود صحبت میکنید”

 

جهت تسریع در فرایند یادگیری زبان استفاده از فایل های صوتی زیر پیشنهاد می شود. اینجا کلیک کنید

 

 

منبع: https://www.daily-sun.com/post/532417/Reprogram-YourSubconscious-Mind-to-Speak-in-Any-Language

 1. ۰

  سلام، روشی هست که بتونیم لهجه ی خاصی رو مثل تهرانی رو وارد ضمیر ناخوداگاه کنیم

  • ۱

   سلام بله میتوانید از پروفایل خود بخش سفارش تولید البوم اقدام کنید

 2. ۰

  ایده ی خوبیه اما بازم مثلِ دیگر روشها دردسرهای خودش رو داره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید