چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , تیر , ۱۴۰۰ ۶ نظر ۳۸۴۱ بازدید

درک اینکه ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند باعث میشود ما راحت تر و سریع تر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم من میخواهم روشی را به شما ارائه بدهم که به افراد زیادی کمک کرده است.

 

یادگیری زبان یکی از ویژگی های ذهن است با یادگیری به صورت ناخودگاه میتوانید هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید.

 

یادگیری زبان جدید – چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

درک اینکه قدرت ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند باعث میشود ما راحت تر و سریع تر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم من میخواهم روشی را به شما ارائه بدهم که به افراد زیادی یاد داده است نسبت به روش های سنتی چگونه بدون تلاش اضافی چند زبان جدید را یاد بگیرند.هر زبانی و مهارتی را که شما بخواهید یا بگیرد در ذهن ناخوداگاه شما ذخیره میشود که تقریبا ۹۰ % از ذهن از ذهن شما است.

 

 

با یادگیری زبان شما یک کلمه را یاد میگرید و انها را بارها و بارها در جملات متفاوت استفاده میکنید. اگر شما یک فیلم را با هر زبانی تقریبا در دو ساعت بفهمید این به شما کمک میکند چند درصد از فیلم های دیگر و یا مکالمات را با همان زبان متوجه شوید.

 

 

 

چگونه کودکان زبان مادری خود را یاد میگیرند؟

کودکان مکالمات افراد را بارها و بارها بدون توجه کردن عمدی گوش میدهند و ما به ندرت به بچه میگویم که معنی کلمات را بگویند اما انها بسیاری از کلمات را با گوش دادن و مشاهده یاد میگیرند .گاهی اوقات انها یک جلمه را مانند طوطی یاد میگرند بدون اینکه درکی از ان داشته باشند.راه یادگیری طبیعی زبان راهی است که کودکان یاد میگیرند و انها لهجه را کمتر یاد میگیرند و شما میتوانید با همین روش هر زبانی را که میخواهید یاد بگیرید اما ما فرض میکنیم که شما میخواهید زبان المانی را یاد بگیرید.

 

 

 

ابزار ها و لوازم مورد نیاز برای یادگیری ناخوداگاه

۱- پیدا کردن یک فیلم جالب با گفت و گویی که مشتاق ان هستید و اقدامات کم.

۲- این دیالوگ باید کاملا مورد استفاده و مفید باشد.

۳- صدای فیلم باید بسیار واضح باشد.تبدیل کردن صدا به mp3 به طوری که بتوانید ان را با mp3 player گوش کنید.

 

 

اگر شما یک فرد المانی را میشناسید شما میتوانید از او برای کمک به انتخاب فیلم مناسب استفاده کنید و درنظر داشته باشید که انتخاب کردن یک فیلم تاریخی ممکن است کلمات تاریخی را به شما اموزش دهد پس دقت لازم را داشته باشید و سعی کنید برای جلوگیری از این اشتباهات و اطمینان از یک المانی اصل این سوال را بپرسید که ایا این دیالوگ رسمی است یا خیر که تضمین کند شما یک گویش روستاهای المان را یاد نگیرید.

نوشتن کودک
یادگیری زبان

 

 

– هفته اول گوش دادن متمرکز

برای شروع میتوانید به صداهای Mp3 گوش کنید و شما باید دیالوگی را اماده کنید که به ان علاقه مند هستید و به ان حداقل ۱۰ بار گوش کنید و با گوش دادن تکراری به ان در حین رانندگی یا پیاده روی بدون اینکه نیاز باشد به ان توجه کنید جایی در ذهن ناخوداگاه شما ان جملات و گفتگو ها جذب میشوند و اگر در حین خواب هم بتوانید گوش کنید مفید است و به شما کمک میکند به دلایل زیر زبان را یاد بگیرید:

 

          ۱- ذهن ناخوداگاه با تکرار یاد میگیرد.

           ۲- ذهن ناخوداگاه خلاف ذهن خوداگاه که تقریبا ۸ ساعت در روز میخوابد هرگز نمیخوابد.

 

 

 

نتیجه هفته اول

پس از یک هفته گوش دادن مشتاقانه به دیالوگ شما بسیاری از کلمات و کل گفتگو را حفظ کرده و اشنا شده اید ولی شما هنوز مانند یک بچه متوجه نمیشید که کلمات چه چیز را میگویند و شما فقط میتوانید ان را تکرار کنید بدون اینکه درکی از ان داشته باشید.

 

شما مانند کودکان شروع به صحبت کردن میکنید و جالب ترین چیز این است شما علاقه شدیدی به گفتن کلماتی میکنید که درکی از انها ندارید .این بسیار هیجان انگیز است که فیلمی را تماشا کنید و بدانید که انها در مورد چه صحبت میکنند و این که کل فیلم در مورد چه است.

 

 

 

۲- هفته دوم

این هفته به دو بخش تقسیم میشود:

الف) بخش اول هفته دوم

 

فهمیدن تمام دیالوگ ها و معانی تمام کلمات در حالی که شما در حال انجام دادن این بخش هستید شما یک ایده دارید که چطور متن را بخوانید .با نوشتن معنی کلمات شما درصد زیادی از موضوعیت فیلم را متوجه میشیود .در گذشته برای اینکار نیاز بود از فرهنگ لغات استفاده شود اما الان با اینترنت و فن اوری های جدید این کار بسیار اسان شده است .گفتگو را به دفعات زیادی تا زمانی که احساس میکنید ان را متوجه میشید بخوانید اما اگر هنوز زبان المانی را درک نمیکنید از گوگل ترنسلیتور استفاده کنید.

 

 

 

ب) بخش دوم ۳ روز اخر هفته

سه روز گذشته شما شما لذت بخش ترین روند را با تماشای فیلم گذراندید.

زمانی که شما فیلم تماشا میکنید شما با انچه که انها میگویند اشنا هستید و هر زمان که احساس کردید جایی را متوجه نشدید ان را مکث کنید و عقب ببرید و از نو گوش کنید . در اغاز یادگیری هر زبان ذهن شما برای پردازش جملات بسیار کند و ارام است و شما نیاز دارید فیلم را چندین بار تماشا کنید تا بدون مکث کردن ان را متوجه شوید.

 

یادگیری زبان

قدم بعدی یادگیری ناخوداگاه چیست؟

تکرار این مراحل برای فیلم دوم بسیار راحتر و ساده تر است زیرا شما در حال حاظر پایه کلمات زبان خارجی را میدانید برای استفاده از این روش میتوانید اخبار ها و مصاحبه ها را تکراری تماشا کنید.

البته اخبار سخت تر از فیلم است زیرا سخنگو سریعتر صحبت میکند و این یک سخنرانی فشرده است و این عاقلانه نیست که تا زمانی که شما حدقل سه فیلم را تماشا نکرده اید سراغ اخبار بروید.

هر بار که شما فیلم یا مصاحبه ای را تماشا میکنید شما باید زمان بیشتری را صرف کنید زیرا شما در اغاز دانش پایه کلمات را نمیدانید.

 

 

مزیت های روش یادگیری ناخوداگاه

۱- شما به راحتی افراد محلی و روستایی را تشخیص میدهید زیرا میدانید با لهجه صحبت میکنند.

۲- شما میتوانید جملات و کلمات افراد بومی را یاد بگیرید و با تلفظ انها اشنا شوید.

۳- وقت خود را صرف کاری میکنید که به ان علاقه دارید و تحصیل در رشته زبانی میکنید که بدون اینکه مجبور به فرایند یادگیری باشید.

۴- شما درک میکنید که ذهن ناخوداگاه چگونه کار میکند و چگونه با استفاده از قدرت ان میتوانید مهارت های دیگر را یاد بگیرید.ادامه مطلب دسترسی به ذهن ناخوداگاه

 

Monyms با ارائه دادن دانش های علمی به شما خدمت میکند لطفا نظر ، سوالات و احساسات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

افزایش عملکرد ذهن

 


ذهن ناخوداگاه خود را برای صحبت کردن به هر زبانی برنامه ریزی کنید

یادگیری زبان
یادگیری زبان یک عادت است.

 

آیا می دانید صحبت کردن به زبانی که دوست دارید میتواند شما را بک قدم به هدفتان نزدیک تر کند؟

حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه می توانیم به زبانی که یاد می گیرم تسلط داشته باشیم؟

پاسخ ساده است – ما باید ذهن ناخودآگاه خود را که برای ایجاد یک عادت جدید برنامه ریزی کنیم تا زبانی که یاد می گیریم را پردازش کند.

 

سوال بعدی آیا می توانیم ناخوداگاه را به زبانی که دوست داریم برنامه ریزی کنیم؟ پاسخ بله است اما صحبت کردن به زبانی که دوست دارید چندان سخت نیست اما به تلاش آگاهانه و تمرین نیاز دارد. این مقاله به شما کمک می کند تا در برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود برای یادگیری زبان جدید راهنمایی می کند و بینش جدیدی در یادگیری به شما می دهد.

 

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

 

به عنوان مثال ، اکثر دانشجویانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارد ممکن است کشور آنها فرصت زیادی برای تمرین انگلیسی نداشته باشند حتی ممکن است شما زبان انگلیسی در کتابهای درسی آموخته باشید در این حالت ، وقتی به زبان انگلیسی صحبت می کنید ممکن است صحبت شما کندتر از آنچه می خواهید باشد، دلیل این امر این است که زبان انگلیسی برای ضمیر ناخودآگاه شما به عنوان یک زبان خارجی تعریف شده است که این می تواند غیر طبیعی به نظر برسد. زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری ساختار جمله خود را دارد اما خبر خوب این است که شما می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را با انجام برخی تمرینات ذهنی برای یادگیری زبان انگلیسی برنامه ریزی کنید و به انگلیسی یا هر زبانی که دوست دارید صحبت کنید.

 

در ادامه برخی از تمرینات ذهنی آماده شده است که به شما کمک می کند ذهن ناخودآگاه خود را برای یادگیری زبانی که دوست دارید برنامه ریزی کنید.

 

یادگیری زبان
یادگیری زبان در چند مرحله

 

۱: به کلمات به صورت جداگانه فکر کنید

بیشتر کارشناسان زبان پیشنهاد میکنند بهتر است از کوچک شروع کنید. بنابراین اولین قدم فکر کردن در تک کلمات است. هر جایی که هستید به اطراف خود نگاه کنید چه چیزهایی می بینید؟ سعی کنید ترجمه هر یک از اشیا محیط اطراف خود را به انگلیسی ترجمه کنید. با ادامه این کار ، این به عادت شما تبدیل می شود بنابراین پس از مدتی همه چیز در ذهن شما به انگلیسی ترجمه می شود مانند کامپیوتر ، تلفن ، صندلی ، میز ، قلم ، کاغذ ساعت و هر چیزی دیگری.

 

بهترین راه این است که صبح که از خواب بیدار می شوید سعی کنید نام اشیا را به زبانی که دوست دارید ترجمه کنید و قبل از خواب آن را مجدد مرور کنید، بیشتر مربیان زبان به دانشجویان پیشنهاد می کنند که در اتاق یا خانه خود همه چیز را در ذهن خود به زبان مقصد برچسب گذاری کنند ، با این کار کلمات همیشه در حافظه بلند مدت انها می ماند.

 

۲: به جملات فکر کنید

تمرین بعدی این است که با جملات سادهT زبانی که دوست دارید یاد بگیرید فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر در پارک نشسته اید می توانید مواردی مانند “امروز یک روز آفتابی است” ، ” چه صبح زیبایی است” یا “بچها با دوستانشان بازی می کنند” را در ذهنتان به زبان مقصد ترجمه کنید. وقتی این کار برای شما آسان شد ، می توانید با جملات دشوارتر تمرین کنید. با این کار شما ناخوداگاه خود را دوباره برنامه ریزی می کنید تا به زبان انگلیسی یا هر زبانی که دوست دارید صحبت کند.

 

۳: کلمات ناشناخته را توصیف کنید

تمرین ذهنی بعدی که پیشنهاد می کنیم این است که اشیایی که کلمات آنها را نمی دانید در ذهنتان آنها را با زبان مقصد توصیف کنید. به عنوان مثال اگر نمی دانید معنی کلمه “ساعت” چه می شود پس به زبان مورد نظرتان بگویید من معنی کلمه ساعت را نمی دانم.

 

اگر به دیوار نگاه می کنید و ساعت دیواری را می بینید ، اما نمی توانید نام آن را به انگلیسی بگویید، می توانید بگویید دستگاهی برای نشان دادن زمان است که معمولاً آن را در دیوار می بینیم، یا می توانید فقط بگویید ، دستگاهی برای نشان دادن زمان. همچنین می توانید از عبارات کوتاه تر مانند “این شبیه…” یا “این مخالف…” است. این تمرین می تواند به یادگیری هر زبانی به شما کمک کند. به یاد داشته باشید این تمرین ها را باید بارها و بارها انجام دهید تا ناخوداگاه شما برنامه ریزی شود.

 

۴: روز خود را توصیف کنید

تمرین بعدی توصیه شده توسط متخصصان زبان ، توصیف فعالیت های روزمره شماست. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. می توانید توصیف روز خود را با استفاده از افعال زمان حال شروع کنید. مانند: “لباسم را می پوشم” ، “مامان غذا می پزد”. دیگر متخصصان می گویند بهترین زمان برای برنامه ذهن برای یادگیری یک بان جدید صبح هنگام بیدار شدن است، زیرا گیرایی ذهن در این زمان بیشتر است بنابراین سطح مهارت شما در زمان کوتاهتری بالا می رود. به عنوان مثال ، می توانید بگویید ، “وقتی از خانه خارج شدم ، یک شکلات داغ می گیرم سپس به دفتر خود می روم” ، ” امشب می خواهم یک شام مخصوص بپزم” ، “او گفت امشب بیرون غذا می خورد”

 

۵: به مکالمات خود فکر کنید

حال یک مرحله بالاتر می رویم و به مکالمه هایمان فکر می کنیم. وقتی این کار را می کنید ، تصور کنید که با فرد دیگر صحبت می کنید. شما سوالات خود را می پرسید و به پاسخ ها فکر می کنید. این یک روش عالی برای تمرین آنچه ممکن است در یک مکالمه واقعی رخ دهد است. به عنوان مثال ، فرض کنید فرد خیالی سوالی از شما می پرسد: “نظر شما درباره نمایش دیشب چیست؟” چگونه جواب می دهید؟ مکالمه را تصور کنید و آن را در ذهن خود تمرین کنید. می توانید این کار را با صدای بلند یا در سکوت انجام دهید.

 

برای برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود باید تمرینات فوق را انجام دهید. به یاد داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه شما ذهن عادتی شماست. شما باید ناخودآگاه خود را آموزش دهید تا به زبان هدف شما فکر کند. برای همه این تمرینات برخی کلمات و عباراتی وجود دارد که شما آنها را نمی دانید. بنابراین در صورت نیاز میتوانید از گوگل ترنسلیوتر یا فرهنگ لغت استفاده کنید.

 

 

اگر سطح مهارت شما به اندازه کافی بالا است میتوانید از فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم هر روز فقط پنج تا ۱۰ کلمه و عبارت جدید را در دفترچه یادداشت خود بنویسید. داشتن یک دفتر یادداشت به شما کمک می کند وضعیتی را که برای آن کلمه یا عبارت لازم داشتید به خاطر بسپارید.

 

یادگیری زبان
توصیه می کنیم هر روز حداقل ۱۵ دقیقه تمرینات را انجام دهید.

 

این به راحتی باعث می شود اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید جملات را به یاد بیاورید. سوال بعدی که ممکن است داشته باشید این است که چقدر برای این تمرینات وقت بگذارید؟ توصیه می کنیم هر روز حداقل ۱۵ دقیقه تمرینات را انجام دهید بنابراین در صورتی که این کار را روزانه انجام می دهید ذهن آگاه شما (ذهن عادت) برنامه ریزی می شود. وقتی همه چیز را به یک عادت تبدیل می کنید بدون اینکه فکر کنید (مانند : مهارت رانندگی) به ذهنتان خطور می کند و سپس قبل از اینکه بفهمید به زبان مورد نظر خود صحبت میکنید”

 

جهت تسریع در فرایند یادگیری زبان استفاده از فایل های صوتی زیر پیشنهاد می شود. اینجا کلیک کنید

 

 

منبع: https://www.daily-sun.com/post/532417/Reprogram-YourSubconscious-Mind-to-Speak-in-Any-Language

 1. ۰

  سلام، روشی هست که بتونیم لهجه ی خاصی رو مثل تهرانی رو وارد ضمیر ناخوداگاه کنیم

  • ۱

   سلام بله میتوانید از پروفایل خود بخش سفارش تولید البوم اقدام کنید

 2. ۰

  ایده ی خوبیه اما بازم مثلِ دیگر روشها دردسرهای خودش رو داره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید