مشخص کردن اهداف

مشخص کردن اهداف
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۷۰۱ بازدید

مشخص کردن اهداف مهم است زیرا شما باید بدانید که انرژی خود را به چه سمتی میخواهید هدایت کنید

 

مشخص کردن اهداف و یادگیری تکنیک های هدف گذاری مهم است زیرا شما باید بدانید که انرژی خود را به چه سمتی میخواهید هدایت کنید.

این درست مانند رانندگی کردن با ماشین است شما باید بدانید مقصد شما کجاست و مهم نیست که از کجا حرکت کنید.

 

چطور میشود اهداف خود را موثر تنظیم کرد؟برای تعیین اهداف بسوی موفقیت ۳ مرحله وجود دارد:

۱- دقیق بخواهید نه کلی – تمرکز روی هدف خود به معنی تمرکز روی فقط خود هدف است.

 

برای مثال اگر رویای شما داشتن یک کسب کار موفق است شما باید روی هدفتان دقیق شوید من یک کسب کار موفق را به زندگیم دعودت میکنم و این پاداش من است من با کسب کارم جریانی از فراوانی را در زندگیم دارم.

 

 

تمرکز کلی روی هدف چیزی شبیه به این است که (من یک کسب کار واقعی در ملک و املاک دارم که به من پول میرساند) است.

در این حالت چگونه میتوان مطمعن شد که دقیقا هدف شما از مستغلات چیست و چقدر پول میخواهید ؟

  • چه چیزی در این کسب کار برای من مهم است؟

  • چطور به من احساس خوب میدهد؟

  • چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من به هدفم برسم؟

 

 

تمرکز دقیق روی هدف شما درباره احساس شما پس از رسیدن به هدفتان است چه چیزی به شما از این هدف نصیبتان میشود و زندگی شما چگونه خواهد شد.

مثلا من یک کار خوب را به زندگیم جذب میکنم و در مورد ان احساس پاداش قدردانی و با ارزشی میکنم.

 

چه چیزی در ان برای من خواهد بود؟ و من را وادار به داشتن احساس قدردانی رضایت شادبودن و احساس اینکه زندگی روزانه من معنی دار است میکند و چه در ان هدف برای جهان خوب است؟من احساس خوبی از اینکه میتوانم به دیگران کمک کنم و میتوانم احساس مثبت بودن را در دیگران ایجاد کنم و به جهان احساس توامندیم را نشان میدهم.

 

 

زمان حال: تدوین کردن هدفتان در زمان حال مانند این است که ان همین الان اتفاق افتاده است:

مثلا من احساس تجربه بزرگی از فراوانی هایی که هر روز برای من می افتد میکنم.

 

یا

جریا پول در زندگی روزمره من احساس خوشبختی به من میدهد.

ارتعاشات یا همان فرکانس های ثروت قلب من را از قدرت و انرژی پر میکند.

 

 

۳-عبارات مثبت: تدوین اهدافتان با عبارات مثبت.تمرکز روی انچه شما میخواهید برای رسیدن به احساس خوب است نه ان چیز هایی که شما نمیخواهید و در شما احساس بد ایجاد میکند.

به عنوان مثال جمله ای مانند (من شغلی را که احساس خوبی به من نمیدهد نمیخواهم ) این یک جمله درست نیست زیرا شما فرکانس ان چیز هایی را که نمیخواهید ارسال میکنید.و بجای ان باید گفت(من یک شغل خوب که به من احساس خوب میدهد را به زندگیم دعوت میکنم.)

 

 

جرج برنارد در نمایشی گفت “پیشرفت بدون تغییرات غیرممکن است و کسانی که میتوانند ذهن خود را تغییر دهند میتوانند هر چیزی را تغییر دهند.”

من از شما را دعوت میکنم به خواندن این مقاله برای کشف قدرتی که با تغییر باورهای ناخوداگاه ایجاد می شود زیرا همه انسان های موفق از ان بهره گرفته اند.

آبراهام هیکس ، تکنیک های رسیدن به اهداف

 

 

۱مشخص کردن اهداف و تکنیک های هدف گذاری

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید