باورهای ناخوداگاه مثبت!

باورهای ناخوداگاه مثبت!
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۳۳۳۸ بازدید زمان مطالعه ۱۳ دقیقه پادکست به زودی

“پول بیشتر مشکلات بیشتر می اورد” این نوع تفکر مانع از رشد شما میشود و باعث میشود شما ثروت بیشتری را بدست نیاورید چرا که ذهن میگوید پول بیشتر مشکل بیشتر و با این باور مشکلات بیشتری ایجاد میشود.

 

باورهای ذهن ناخوداگاه شما درباره پول چیست؟

11

شما ممکن این را ندانید اما ممکن است در ناخوداگاهتان در مورد پول باورهای منفی داشته باشید

و اگر این را احساس میکنید که در حال سعی کردن برای رسیدن به یک وضع مالی خوب هستید اما شما دوباره و دوباره با مشکلات مالی برخورد میکنید ممکن است بخواهید باورهای درونی خود را درباره پول و فروانی بررسی کنید.

 

 

پول مانند هر چیز دیگری در زندگی انرژی دارد هنگامی که شما این انرژی را با ترس ،استرس، گناه،شک و تردید ،خشم، میبینید شما در حال دور کردن ثروت و رفاه از زندگی خود هستید.

 

هر رشد از جمله رشد مالی نیاز دارد از یک جای خوب اومده باشد مانند شادی هیجان عشق

احساسات مثبت از افکار مثبت می ایند از ساقه ذهن ناخوداگاه هنگامی که شما اعتقادات و قدرت باورهایتان در مورد پول و فروانی را در ذهن خود تکرارمیکنید این چرخه افکار بر روی احساسات و رفتار شما تاثیر میگذارد.

 

 

 

اجازه دهید به این طرح نگاهی بکنیم:

باورهای ناخوداگاه⇐ افکار ⇐احساسات ⇐رفتار ⇐نتایج ⇐تقویت باورهای ناخوداگاه

داشتن درکی ناخوداگاه مثبت درباره پول باعث میشود شمااحساس خوبی درباره ان داشته باشید و شما در این ارتعاشات مثبت منجر به جذب بیشتر ان میشوید (قانون جاذبه) به همین دلیل قانون جاذبه برای اکثر مردم کار ساز نیست زیرا سیگنال های انها به جهان هستی فراوانی را ارسال نمیکند.

 

چقدر مسخره است که تمام مردم جهان پول را میخواهند واما فرکانس های ارسالی انها مخالف انرژی پول است چرا که در ناخوداگاه انها این افکار وجود دارد که حتی خود از ان اگاه نیستند.

 

12

مهم است تا چیز هایی روشن شود.

باورهای فعلیتان تقصیر شما نیست شما با سیستمی از باورهای پدر و مادر خود به دنیا امده اید انها به شما از انچه که به ان معتقد بوند با ابزارهای محدودی که داشتند با شما مطرح کردند و این به این معنی نیست که شما صدمه دیده اید به هیچ وجه اما ذهن کودک شما هرانچه که به شما گفته شد هر فکر و هر جمله ای را بدون سوال کردن بدون کاوش و بدون توانایی اینکه ان را رد کند جذب کرد .

 

 

 

چه باورهای محدود کننده ای که جلوی ورود ثروت را به زندگی شما گرفت و اجازه دهید چند نمونه از ان را واضح برای شما بیان کنم:

او خوش شانس بود که موفق شد من که نیستم این جمله را بارها و بارها در زندگی افراد میشنویم و به عنوان شانس بیان میکنیم هیچ چیزی در این دنیا به عنوان شانس وجود ندارد شما شانس می اورید خدا شما را دوست دارد یا اینکه شما خاص هستید و شما شانس را جذب میکنید (یا اینکه افراد بزرگ به شما کمک کرده اند)همه اینها به این دلیل است که ذهن ناخوداگاه ان فرد برای فراوانی برنامه ریزی شده است نه به خاطر شانس.

 

 

افکار ناخوداگاه مثبت شما منجر به جذب همه چیزهایی میشود که شما را به موفقیت برساند.

“پول بیشتر مشکلات بیشتر می اورد” این نوع تفکر مانع از رشد شما میشود و باعث میشود شما ثروت بیشتری را بدست نیاورید چرا که ذهن میگوید پول بیشتر مشکل بیشتر و با این باور مشکلات بیشتری ایجاد میشود.

 

 

“من میترسم پول به اندازه کافی نداشته باشم” بیاد داشته باشید زمانی که شما به پول از یک زاویه منفی نگاه کنید درواقع انرژی مخالف ان را ارسال کرده اید .

داشتن این مشکل در کسب کار خود که پول باداورده را باد میبرد این را میگوید که فراموش نکنید از کجا امده اید .

“من رابطه خوبی با پول ندارم””بازار در حال حاظر کساد است و زمان خوبی برای کسب کار نیست.”

 

 

مردم باورهای منفی زیادی در مورد پول دارند و با وجود این انتظار داشتن پول بیشتری را دارند اما خبر خوب این است که روشهای قدرتمند زیادی برای درک پول وجود دارد:

هر کس میتواند ثروتمند باشد،من میتوانم ثروتمند باشم،من همین الان احساس ثروتمندی میکنم،پول وقت من را سیو میکند،پول من را ازاد میکند،پول من را از مشغله ذهنی ازاد میکند من میتوانم به دیگران کمک مالی بکنم،من میتوانم الهام بخش دیگران باشم،من اهنربای فراوانی هستم،پول کافی برای همه وجود دارد،من میتوانم هرانچه را که میخوام بدست بیاورم،هر ایده من میتواند میلیون ها تومن برای من سود داشته باشد.

 

 

شما میتوانید ذهن ناخوداگاه خود را به سمت ان سوق دهید و با تمرین های اسان و ساده میتوانید یک شبکه عصبی جدید که منجر به دیدن واقعیت های فوق العاده میشود را بسازید و این واقعیت های میتواند به حقیقت تبدیل شود.

 

نورن ها
باورهای ذهن ناخوداگاه

چگونه میتوانم به شما بگویم که شما باورهای مسدود کننده نسبت موفقیت را دارید؟ و اگر چنین است این باورهای محدود کننده چه هستند؟ این یک سوال پیچیده است زیرا شما نمیتوانید در مورد ان فکر کنید و پاسخ درستی بدهید این تجزیه و تحلیل کمی طول میکشد اما وقتی که شما درباره ان میدانید نباید به خود سخت بگیرید.

گام اول: نگاهی به دوران کودکی خود بیندازید و سعی کنید خاطرات که پدر و مادر شما در مورد پول گفته اند را بیاد بیاورید( و یا دیگر افرادی که به شما گفته اند) سعی کنید بیاد بیاورید انها چگونه پول را ایجاد میکردند چه باورهای درمورد موفقیت داشته اند در مورد کسب کار،سرمایه گذاری ،درباره اینها فکر کنید اگر چیزی پیدا نکردید زور نزنید بعدا دوباره درمورد ان فکر کنید.

 

دوم : به تاریخ زندگی خود نگاه کنید و ببنید کجای ان مشکلات را احساس کردید و تلاش کنید پیدا کنید زمانی که شما راحت بودید و پول به سمت شما می امد و چه چیزی مانع ورود بیشتر ان شد اگر شما شکست های زیادی داشته اید تلاش کنید نکتها را بیابید.

 

اگر شما هنوز سرنخ ندارید و شما احساس میکنید به بن بست رسیده اید هنگامی که شما در شب به تخت خواب میروید از ذهن ناخوداگاه خود راه حل را بپرسید و زمانی که شما در حال خواب رفتن هستید ناخوداگاه به شما اجازه میدهد باورهای محدود کننده خود را درمورد پول و نقاط ضعف ان را بدانید.

 

 

 

توسعه طرز فکر مثبت شما درباره پول یعنی تغییر رابطه شما با پول.

به عنوان یک بچه چند بار شما این جمله را شنیده اید “پول را در دهان خود نگذرا کثیف است”اما منظور انها این بود که پول ممکن است خاکی باشد یا باکتری داشته باشد و از لحاظ فیزیکی کثیف است اما بچه چه درکی از این حرف میکند او فکر میکند پول یک چیز کثیف است و باید از ان دور باشد.

 

بسیاری از مردم راه های منفی را در مورد پول میبینند انها پول را بی اهمیت میبینند (پس منظورانها درباره شخصی که پول دریافت میکند چیست؟) چه میگویید اگر مردم به شما بگویند حضور شما شخصیت شما در اینجا خوب نیست ؟وقتی حضور شما برای انها مهم نباشد چه احساسی دفعه بعد در مورد ان مردم دارید ؟ ایا دوست دارید دفعه بعد اطراف انها باشید؟

 

پول انرژی است افکار شما با ارسال سیگنال های بد این انرژی را از شما میگیرد.وقت ان است که بر روی رابطه خود با پول کار کنید و با توجه به افکار ناخوداگاه خود درمورد پول شروع به درمان ان کنید.

 

 

ایا میدانید گوش دادن به پیام های قدرتمند میتواند باگ های خراب ناخوداگاه شما را حذف کند؟ایا شما میدانید که مانی ام اس میتواند پیام های ناخوداگاه در مورد پول ثروت و فروانی را در ناخوداگاه شما بگنجاند.

 

 

قرار گرفتن در معرض مداوم جریان پیام های یک شبکه را در مغز شما ایجاد میکند !نه فقط این بلکه ان دسته از دستوراتی که قدرتمند هستند و قابلیت اتصال عصببی قوی را در ذهن شما ایجاد میکند که باعث جذب پول یا مانند ان را میشود را جایگذاری میکند.

 

برای خواندن چگونه میتوانید بدون زحمت و به راحتی باورهای ذهن ناخوداگاه خود را تغییر دهید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

۱-مشخص کردن اهداف

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید