ایا شما دهنده هستید یا گیرنده یا هر دو؟

ایا شما دهنده هستید یا گیرنده یا هر دو؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۳۵۳۲ بازدید زمان مطالعه ۱۵ دقیقه پادکست به زودی

بخشنده بودن یا مصرف کننده. زمانی که گویندگان قانون جذب در مورد تعادل در جهان صحبت میکنند ، بخشنده و گیرنده نکته بسیار مهمی در این موضوع است.

 

بخشنده و گیرنده ، کدام یک هستید؟

زمانی که گویندگان قانون جذب در مورد تعادل در جهان صحبت میکنند ، این نکته بسیار مهمی است در این موضوع است.

14

 

فراتر از واقعیت این است که داشتن یک صفت خوب میتواند ما را بهتر کند و جامعه ای بهتر را بسازد و این منجر به ارسال فرکانس مثبت میشود که همان فرکانس فراوانی در جهان است.

 

البته قبل از ان باید مشخص کرد ویژگی خوب چه است(ویژگی های که با فرکانس های فراوانی هماهنگ هستند)باید دید گیرنده یا دهنده چه معنی را میدهد:

شخصیت گیرنده به این معنی است که انچه را که از دیگران میگیرید بدون اینکه چیزی را به انها بدهید و یا حداقل قسمت کوچکی از ان را جبران میکند. “گیرنده” معمولا شخصیتی است که نمیتواتند چیزی را ببخشد گیرندگان به عنوان مردم خیر خواه یا بخشنده شناخته نمیشوند و طرز فکر انها اینگونه است که این مال من است انها تمایل دارند از دیگران چیزی بگیرند بدون اینکه چیزی را که مال خودشان است را ببخشند.

 

البته با توجه به نیاز دیگران این تغییر میکند مثل عواطف کمک مالی و… تغییر کند.

 

در مقابل یک دهنده با جنبهای مثبت ان و انسان های بخشنده احساس شایستگی میکنند ولی گیرندگان این پیام را به جهان هستی ارسال میکند که به اندازه کافی در جهان نعمت وجود ندارد و این شما را درموقعیتی قرار میدهد که کمبود را احساس کنید.

 

بخشندگان تمایل دارند ببخشند حالا چیزهای فیزیکی ، زمان – انرژی و معمولا تمایل به گرفتن هر چیزی را ندارند و این لزوما درست نیست که بگوییم بخشندگان تمایل دارند به دیگران کمک کنند درحالی که بسیاری ازانها از بخشیدن احساس خوبی دارند و بعضی از انها این کار را به دلیل اعتماد بنفس پایین انجام میدهند و نیاز دارند توسط دیگران دوست داشته شوند.

 

در اغلب موارد بخشندگان بخش بزرگی از خودشان را صرف خودشان میکنند و انها تا انجایی که انرژیشان تمام شود دریافت میکنند.

 

برای یک تلنگر بخشندگان جنبه مثبت هم دارند.انها احساس میکنند بیشتر از دیگران چیزی برای دادن دارند و این احساس خوبی در مورد خودشان در زمانی که در حال بخشش هستند ایجاد میکند و بخشیدن یک ویژگی افسانه ای است که نعمت و فراوانی را بوجود می اورد.

 

هر دو مورد بخشندگان و گیرندگان این صفات را در زندگیشان بیان میکنند-کسب کار خوب – دوستی – روابط سالم – در کسب کار به عنوان مثال بخشندگان در کسب کار احساس بدی دارند اگر قیمت بالاتر از قیمت اصلی باشد ولی مصرف کنندگان مخالف ان هستند و انها از قیمت بالای یک محصول احساس بدی ندارند و بیشتر به مشتری های خود فشار قیمت بالای محصول را تحمیل میکنند.

بخشنده و گیرنده
بخشنده و گیرنده بودن یک تعادل است.

 

در دوستی معمولا بخشندگان بیشتر تمایل به مشورت و کمک به دیگران را دارند (حتی زمانی که از انها خواسته نشود) و انها کمک به دوستانشان را قبول میکنند حتی اگر انها مانندشان این احساس را نداشته باشند.

بهترین راه برای پیدا کردن تعادل بین انها این است که باید روی هر دوی انها به یک اندازه تمرکز کنیم هم بخشیدن و هم دریافت کردن.

اگر از هر دو صفت به درستی استفاده کنید شما را در مسیر فراوانی قرار خواهد داد.

 

جهان خیلی خوب برای دادن چیزی از محلی که با اخلاص چیزی بخشیده میشود پاسخ میدهد و زمانی این معنی پیدا میکند که با اخلاص و صداقت باشد چه بسا افرادی چیزی را میبخشند اما با اکراه و در فکر اینکه ان را ازدست داده اند پس بخشش با اخلاص خیلی مهم است.

 

جهان به افرادی پاسخ میدهد که انها احساس شایستگی کنند، چه کسی اماده دریافت است…..چه کسی فرصت ها را از اتفاقات میگیرید؟چه کسی خودش را در معرض پرسیدن کمک قرار میدهد؟

 

برای ارسال فرکانس های فراوانی چگونه بدانم چطور بین این دو ویژگی تعادل ایجاد کنم ؟

 

با توجه به تمام این اطلاعات باید کمی “خانه را بررسی کنیم” بررسی کنید و ببنید ایا صفات و ویژگی کدام را بیشتر احساس میکنید شما یک دهنده هستید یا یک گیرنده و یادت باشد شما زمانی که مراقب منافع شخصی خود بودید نگاهی به گذشته بینداز و ببین ایا حاضر بودید برای کمک به دیگران از خودت بگذرید یا نه.

اگر احساس میکنید به همان اندازه که دهنده هستید گیرنده هم هستید این نشانه بسیار خوبی است.

حالا که شما میدانید چه چیزی پشت این ویژگی ها است شما میتوانید اتصال خود را از طریق انها با انرژی مثبت با جهان هستی برقرار کنید.

 

 

بخشنده و گیرنده

بخشنده –

۱- حد و مرزاگر شما تمایل دارید که یک شخصیت دهنده را داشته باشید این مهم است که شما حد مرز های خود را توسعه دهید و زمانی که حد مرز خود را واضح میدانید هیچ کس نمیتواند بر شما مسلط شود.

 

شما احساس بهتری در مورد خودتان دارید و اینکه شما در حال انجام کارهای خوب برای دیگران هستید بدون به خطر انداختن ارزش های خود یا شخصیت خود، و بدون اینکه انچه برای شما مهم است را ازدست بدهید.

 

 

 

۲- دریافت کردن را بدانید- درک کردن این مفهوم مهم است هنگامی که شما برای دریافت کمک /نعمت/ هدیه از دیرگان خودداری کنید شما خودتان را مسدود میکنید زمانی که مردم پیشنهادهای به شما میدهند هنگامی که شما فرصت بدست اوردن چیزی را دارید این راه های سخن گفتن جهان است و شما در حال ارسال فرکانس فراوانی هستید.

 

ولی وقتی که شما جواب نه را به ان پیشنهادها میدهید پس از ان شما فرکانسی را به جهان هستی ارسال میکنید که میگوید بله من شایسته انها نیستم و فراوانی قسمتی از زندگی من نیست.

 

 

 

۳- درخواست کمک- این فکر که درخواست کمک ارزش شما را پایین می اورد غلط است.در خواست کمک برای جذب چیز های خوب به زندگی مهم است شما میتوانید از فامیل – دوستان – و یا خدا کمک بخواهید اجازه بدهید مردم بدانند چه چیزی از انها میخواهید و این درخواست هر چیزی میتواند باشد شما میتوانید از همکارتان برای کمک کردن شما به رفتن به مسافرت شیفت شما را پر کند، میتوانید از خواهرتان برای نگهداری بچه درخواست کمک بگیرید و یا میتوانید از دوست نزدیکتان درخواست وام کنید.

 

و این مهم است که شما شخصیت درخواست کردن را در خود توسعه دهید و فیلم راز را بیاد بیاورید که میگوید درخواست کنید تا به شما داده شود و این در مورد همه چیز صدق میکند و این عمل درخواست کمک میتواند برای شما اموزشی باشد که در مورد اینکه چه کسانی دوست شما و چه کسانی دوست واقعی شما نیستند باشد. (البته نمیتوان انتظار داشت هر کسی با شما همراه شود و به درخواست شما پاسخ مثبت دهد اما میشود تا حدودی فهمید که چه کسانی مراقب شما هستند)

 

 

گیرنده-

۱- دانستن زمان توقف – اگاهی یکی از مهترین کلیدهایی برای تغییر شما است – مطلع شدن از شخصیت شما – از افکار و باورهای شما – توجه کردن به اینکه شما ممکن است بیش از حد از یک شخص درخواست کنید و تلاش برای زمانیکه شما کمک ان را برگردانید و اگر اغلب احساس کردید که بیش از حد تقاضا کردید میتوانید این کار را متوقف کنید و بجای ان با افرادی ارتباط برقرار کنید که تمایل دارند از شما کمک بخواهند و کمک خود را ارائه دهید و یا حتی به انها گوش دهید این یعنی ارائه دادن توجه شما به دیگران بخشیدن یک ویژگی بسیار زیباست که فرکانس فراوانی را به همراه دارد و البته الان فکر میکنم شما در فکر این هستید چطور انرژی مردم را برای کمک بخود بگیرید

 

۲- صرف کردن انرژی خود در یک مکان خوب- لازم نیست شما به همه افراد در این دنیا چیزی بدهید این تمام انرژی شما را میگیرید بجای ان سهم کسی را که از ان چیزی بدست اورده اید را بدهید به اطراف خود نگاه کنید واقعا چه کسی است که دوست دارید به ان کمک کنید چه کسی الهام بخش شماست مثل معلمان که داشتید افرادی که احساسات شما را فعال کرده اند یا فرادی که مبتلا به بیماری هستند و نیاز به کمک دارند حیواناتی که نیاز به کمک دارند و یا افرادی که به شما احساس خوبی میدهند مانند نوازندگان خیابانی،مربی – همسر – والدینتان –ا فرادی که به شما لبخند میزنند و خدمت به کسانی که وفاداری خود را نسبت به شما ثابت کرده اند.

 

بخشنده و گیرنده باید در همه چیز معنی شود.پول – علاقه – توجه – زمان – انرژی و …

 

 

 

۳- تقاضا کردن هر چیزی- زمانی که شما از افراد اجازه رفتن میخواهید در زمانی که نباید بروید این افراد کاری را برای شما انجام داده اند زیرا شما بدون فکر این کار را کرده اید که چرا من باید از اینجا بیرون بروم؟و این خوب است که شما توانایی ارئه دادن را دارید.

 

دادن ،دادن را منجر میشود مانند جذب کردن و زمانی که شما از صمیم قلب و به دیگران و با نیت صادقانه چیزی را میبخشید مطمعن باشید که جهان جواب خواهد داد شما نمیدانید که چگونه پاسخ میدهد ولی مطعن باشید در زندگی شما رخ خواهد داد.

 

اگر میخواهید نتایج زندگی خود را تغییر دهید شما باید از ریشه شروع کنید و اینطور نتایج برای همیشه باقی خواهد ماند ایا میخواهید موفق شوید؟ ایا میخواهید پول بیشتری را بدون زحمت بدست بیاوردید؟

 

 

برای اینکه بدانید چطور افکار ناخودگاه خود را تغییر بدهید از لینک های زیر موضوع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۱-مشخص کردن اهداف

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید