نقطه شروع شما چیست؟

نقطه شروع شما چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۲۷۷۷ بازدید زمان مطالعه ۱۰ دقیقه پادکست به زودی

ایا شما هم مانند بسیاری از مردم روی زمین میخواهید پول بیشتری داشته باشید، ایا لذت بردن از یک زندگی لوکس و وفور و فروانی در زندگیتان همیشه رویا پردازی کرده اید؟هیچ دلیلی وجود ندارند که شما نباید ان زندگی را داشته باشید بلکه شما سزوار ان هستید.

 

شروع موفقیت از کجاست؟ چگونه و از کجا شروع کنیم؟

ایا شما هم مانند بسیاری از مردم روی زمین میخواهید پول بیشتری داشته باشید، ایا لذت بردن از یک زندگی لوکس و وفور و فروانی در زندگیتان همیشه رویا پردازی کرده اید؟ هیچ دلیلی وجود ندارند که شما نباید ان زندگی را داشته باشید بلکه شما سزوار ان هستید.

 

هر کسی سزاوار یک زندگی خوب است جهانی که ما در ان زندگی میکنیم بینهایت فروانی و نعمت در ان وجود دارد و در ان یک اتاق برای هر کسی وجود دارد که پر از پول است اگر ما زندگی که در رویای خود را داریم کنار بگذاریم و تمرکز کنیم روی واقعیت های فعلی موجود چه احساسی از زندگی فعلیمان داریم؟

 

متاسفانه اکثر مردم از انچه که دارند و ندارند شکایت میکنند انها همیشه از زندگی خود با هر چیز کوچک و بزرگی ناراضی هستند و خیلی به ندرت پیش می اید که انها از چیزهایی که دارند قدردانی کنند از زیبایی که در اطراف انها وجود دارد و انها بیشتر تمرکز خود را روی فاصله زندگی فعلیشان و زندگی مطلوبشان میگذارند.

 

 

این نوع تفکر هرکز به رشد انها کمک نمیکند برخلاف اینکه این نوع تفکر همیشه چرخه فقر را در زندگی انها بوجود می اورد.

“بسیاری از مردم میپرسند چطور وقتی که من یک بدهی بزرگ به بانک دارم متفاوت فکر کنم؟”

بیاد داشته باشید که قانون جذب و دانستن اصل قانون برای رسیدن به یک زندگی پر ازفراوانی لازم است.

شما همین الان نیاز دارید احساس ثروتمند بودن را بکنید.

 

 

بسیار مهم است که شما مفهوم درون این جمله را بفهمید:به منظور شروع موفقیت از یک نقطه فقط برای دریافت یک زندگی ثروتمندانه این لازم است که یک شروع خوب داشته باشید شروع خوب به معنی این است که شما در حال ارسال ارتعاشات فراوانی باشید شما نیاز دارید همین الان احساس فراوانی کنید تا یک زندگی پر از فراوانی را دریافت کنید.

 

زمانی که شکایت خود را در مورد وضع بدتان حفظ میکنید چه اوضاع مالی وحشتناکی را دارید شما در همان مسیر باقی می مانید چرا که راهی وجود ندارد مثلا بسیاری از مردم میخواهند راه خود را تغییر دهند ومیگویند من خودم یک راه را میسازم و چقدر این حرف مضحک است چرا که کلا در یک مسیر اشتباه هستند و هر چه تلاش کنند به مقصد نمیرسند.

 

در اینجا من یک سوال دارم و دوست دارم در مورد ان فکر کنید؟ فکر میکنید افرادی که میلیونر شدند ایا به وضعیت بد اقتصادیشان فکر کرده اند؟ و یا فکر میکنید که انها از اول ثروتمند بوده اند و پس از ان در درون خود افکار ثروتمندانه را بوجود اورده اند؟

بنابراین شما میدانید که برای ثروتمند شدن باید احساس ثروتمند بودن را بکنید و این به نوعی شروع موفقیت است.

 

 

چگونه میتوان در حالی که مشکلات مالی دارید و استرس تمام وجود شما را گرفته است احساس ثروتمند بودن بکنید؟

پاسخ این سوال از ترکیب ۴ عنصر ساده بوجود امده است:

گام اول: یک ایده ای در درون خود ایجاد کنید که شما را از نقطه A به نقطه B خواهد برد و این سخت است که در نقطه شروع احساس خوب را داشته باشید و زمانی که شما این راز را خوب درک کنید در مسیر هدفتان قرار خواهید گرفت.

 

گام دوم: قدردانیمن مطعن هستم شما شنیده اید قبل از هر موفقیتی قدردانی کلید اصلی موفقیت است بسیار از مردم ان را شنیده اند اما نمیدانند که چرا مهم است وچرا قدر دانی لازم است.

 

خوب زمانی که شما برای انچه وجود دارد خود را در یک موقعیت قدردانی قرار میدهید در واقع شما تمرکزتان را رو انچه دارید برده اید و نگاه به چیزهای خوب زندگی و قدردانی بابت داشتن انها و در اغوش گرفتن انها منجر به جذب هر بیشترو بیشتر از انها میشود. داشتم یک ذهن سپاسگذار شما را سریعتر به ارتعاشات فراوانی و شادی متصل میکند.

 

 

بایت چه چیزی شما میتوانید سپاسگذار باشید؟ تقریبا همه چیز! قدردانی از همین پولی که الان دارید حتی اگر بسیار کم و ناچیز است قدر دانی بایت خودرویی که دارید که شما را از محلی به محلی دیگر میبرد حتی اگر یک ماشین مدل بالا نیست قدردانی از سلامتیتان قدردانی از اینکه خانه ای دارید هر چند کوچک وقدردانی از اینکه اینترنتی دارید تا راز بزرگ تغییر زندگی را یاد بگیرید و قدردانی بابت نفسی که میکشید.

 

 

گام سوم: انتظارات استبسیاری از مردم انتظار دارند همه چیز بخودی خود تغییر کند و یا اینکه یک جادویی از اسمان به زمین بیایید و کل زندگی انها متحول شود و این انتظارات را کنار بگذارید و شاد باشید و خدارا شکر کنید از شخصی که الان هستید و به سادگی احساس قدردانی را هر روز تجربه کنید که ما را هدایت میکند به سمت گام چهارم

 

 

گام چهارم: گام چهارم مقاومت است.محکم باش.به عبارت ساده شما برای انچه که قدردان ان هستید سپاسگذار باشید و این کار هر روز شماست از اتفاقاتی بدی که بعد از سپاسگذاری در زندگیتان رخ میدهد ناراحت نشوید و قدرد دانی را از چیز هایی که در زندگی شما درست کار نمیکند متوقف نکنید ومحکم باشید و قدردان از اتفاقات خوب بزرگی که قرار است اتفاق بیفتد باشید حتی همان اتفاقات بد هم برای رشد شما است پس هرگز ناراحت نباشید.

 

 

برای شروع موفقیت از شما به خواندن این مطالب دعوت میکنم.

  • چطور میتوان طرز فکر شما مانند طرز فکر یک انسان موفق باشد؟
  • چه کاری لازم است برای برنامه ریزی ذهن ناخوداگاهتان انجام دهید ؟
  • چگونه در معرض پیام های قدرتمند باشیم تا موفقیت را با سرعت بیشتری نسبت به دیگران بدست اوریم؟
  • راز افراد موفق ثروتمند چیست که انها را تبدیل به یک انسان موفق کرده است؟

دکمه سریع

 

۱مشخص کردن اهداف

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید