کمک های کاربردی بگیرید؟

کمک های کاربردی بگیرید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۹۷۰ بازدید زمان مطالعه ۱۱ دقیقه پادکست به زودی

جذب فراوانی فقط به این معنی نیست که پول زیادی وارد زندگی شما بشود بلکه در اشکال مختلفی ظاهر میشود بنابراین شما خود را برای فرصت های زیبایی که قرار است وارد زندگیتان شود اماده کنید.

 

درخواست کمک جزئی از فرایند رسیدن به اهداف و موفقیت است بنابراین درخواست کنید.

 

کمک
درخواست کمک برای موفقیت الزامیست

 

یکی از عناصر جذب فراوانی به زندگی گرفتن کمک است.بهرحال چه شما برای ان کمک مبلغی را پرداخت میکنید چه رایگان .یکی دیگر از اشتباهات مردم برای رسیدن به موفقیت این است که برای جذب فروانی همه کارها را خودشان میخواهند انجام دهند و کلی انرژی و زمان میگذارند برای یادگیری چیز های جدید و در اخر هم موفق نمیشوند.و این جلوی پیشرفت را میگیرد.

وقتی که شما فرکانس هایتان را با انرژی جهان هماهنگ میکنید برای جذب فراوانی بیشتر، افراد، ابزارها، و کسانی را بخود جذب میکنید تا شما به هدفتان برسید.

 

جذب فراوانی فقط به این معنی نیست که پول زیادی وارد زندگی شما بشود بلکه در اشکال مختلفی ظاهر میشود بنابراین شما خود را برای فرصت های زیبایی که قرار است وارد زندگیتان شود اماده کنید.

 

 

بنابراین شما برای ثروتمند شدن شما نیاز به کمک دیگران دارید.

بدون داشتن کمک از دیگران کارتان چندان موثر نخواهد بود بنابراین شما نیاز به کسانی دارید که شما را راهنمایی کنند و در همین زمینه به شما خدمات ارائه کنند به عنوان مثال اگر شما قصد سرمایه گذاری در بازار سهام را دارید شما نیاز دارید به دوستانی که در این کار تجربه داشته باشند و به شما کمک کنند به علاوه شما میتوانید از مشاور خود کمک بگیرید و یا یک حسابدار با پرداخت هزینه جزئی تکنیک های پولسازی را یادبگیرید.

 

 

چرا کمک گرفتن اینقدر مهم است؟ در مورد کار فعلیتان یا کار قبلیتان فکر کنید .شما کار خود را شروع میکنید شما توسط سرپرستتان در کار هدایت میشوید و بدون کمک گرفتن از انها برای یادگیری مهارتها و دانش ان کار شما باید زمان زیادی را صرف یادگرفتن ان مهارتها بکنید و شما ممکن است در کارتان به مشکلی بربخورید و هیچ کس برای راهنمایی شما وجود نداشته باشد چطور کارها پیش میرود؟شما چکار باید انجام دهید تا کارتان بخوبی پیش برود؟

 

 

این کار همان به جریان انداختن ثروت است،اگر شما یک کسب کار دارید یا علاقه برای باز کردن ان دارید یا میگویید سرمایه گذاری واقعی در مستغلات است و یا اگر شما یک ایده کارافرینانه دارید و به دنبال سرمایه گذار هستید بدون اهمیت به اینکه چطور میخواهید ثروتمند شوید این مهم است که ذهن شما دریافت کمک را بپذیرد.

 

 

درخواست کمک میتواند به شل های مختلف باشد مثل درخواست کمک از دوستتان

قبل از اینکه شما به افراد پیام تان را ارسال کنید مهم است این موارد روشن شوند:

شما نیاز نیست در مورد ان نگران باشید، حتی اگر شما فقط خودتان هستید و خودتان در حال انجام تمام کارها هستید ،این بسیار خوب است.اجازه بدهید نگرانی و استرس از شما دور شود و به راحتی اغوش خودتان را برای جذب کمک دیگران باز کنید .دوستان –کارشناسان – بستگان

 

اجازه دهید فراوانی ها به شمت شما بیایند و انها را به زندگیتان دعوت کنید با اظهارات روشن و شفاف در مورد انچه که میخواهید.

dad and son
درخواست کمک

چگونه ملاقات کردن با دیگران میتواند به من کمک کند؟همانطور که قبلا نوشتم شما میتوانید برای ارائه خدمات انها دستمزد شان را پرداخت کنید.علاوه بر این شما میتوانید هر زمان که به انها نیاز داشته باشید انها در دسترش شما خواهند بود و این شخص میتواند همسر شما باشد که مثلا عضو سازمانی است و ان یک دوستی را دارد که در مورد بازاریابی اصلاعاتی دارد و هر کس دیگری.

 

مشخص کردن اینکه شما چه چیزی نیاز دارید و برای جذب افراد هزینه میکنید یا درعوض شما دانش – روابط – و یا هر چیزی که انها نیاز داشته باشند را به انها ارائه میکنید.

 

لازم نیست برای پیدا کردن افراد مغز متفکر باشید شما میتوانید با چند کلمه ساده درباره کارتان سوال کارافرینی خود را مشخص کنید.

 

 

به منظور پاسخگویی به ان دسته از مردم شما نیاز دارید خودتان برای اینکار اقدام کنید شما نیاز دارید مردم بدانند شما چه میخواهید انجام دهید و از انها بپرسید که ایا شخصی را میشناسند که شما به دنبال ان هستید،از شبکه های اجتماعی انجمن ها و نیازی نیست انها را ببنید انها هر جای این دنیا میتوانند باشند.

بهرحال،این انتخاب شماست با چه کسی میخواهید صحبت کنید و اگر شما میدانید چه کسانی افراد منفی هستند انها حمایت کنندگان خوبی نیستند افرادی که اگاهی خود را با دیگران به اشتراک نمیگذارند و جلوی جذب فراوانی را میگیرند تمرکز کنید رو ان دسته از افرادی که شاد هستند و ارتعاشات مثبت و فراوانی را دارند .

 

در مورد این فکر کنید که شما چقدر برای رستوران ،تعطیلات ،لباس، و دیگر چیز هایی که هرگز موجب برگشت پول شما نمیشود خرج میکنید.سرمایه گذاری در نقطه مقابلش دیر یا زود پول شما را به شما بازمیگرداند و این جالب است برای اینکه بعضی ها میخواهند بدانند چه زمانی پولشان برای خدماتی که ارائه دادند برمیگردد(سمینارها- دورها- املاک- مستغلات)مردم دوست دارند فکر کنند من این را برای خودم انجام میدهم من میتوانم این پول را حفظ کنم در حالی که انها هزارن دلار برای کازینوها و تفریحات هزینه میکنند.

 

 

هر بار که شما پولتان را برای صرفه جویی حفظ میکنید در واقع شما با ارسال یک پیام به جهان و ذهن ناخوداگاهتان میگویید که من سزاوار ان نیستم کسب کار من شایسته ان نیست من نیازی به رشد ندارم من میتوانم در همان موقعیت خود باقی بمانم و شما در حال ارسال کمبود هستید من به اندازه کافی پول ندارم (و این مربوط به مطلب اول ما میشود – داشتن احساس ثروتمند بودن)

 

چگونه میتوانید فراوانی را جذب کرد اگر شما مایل به سرمایه گذاری کردن نیستید(سرمایه گذاری به این معنی نیست که فقط باید پول باشد اما فقط بخش مهمی از ان هست)

 

 

اگر شما در ذهنتان احساس شایستگی ان را ندارید ؟ اگر احساس شایستگی ان کسب کار را ندارید؟ چرا تمایل دارید فراوانی به زندگیتان بیاید.

 

 

اگر شما یک مبتدی هستید از کارهایی که باید خودتان انجام دهید اجتناب کنید حتی سرمایه گذاری های کوچک که باعث رشد پول شما میشود پول خود را روی چیزهایی که برای شما الویت دارد سرمایه گذاری کنید چیزهای اساسی که موجب موفقیت شما میشود.

 

پیشنهاد من این نیست که پولتان را بصورت پراکنده سرمایه گذاری کنید و درباره سیگنال هایی که ارسال میکنید فکر کنید که موجب فروانی در زندگی شما میشود یا کمبود.

من از شما دعوت میکنم که قویترین راهی که امروزه باورهای ناخوداگاه انسان های موفق را نشان میدهد را در اینجا بخوانید.

۱-مشخص کردن اهداف

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!

۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید