۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , دی , ۱۳۹۸ ۵ نظر ۲۶۴۳ بازدید

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند.بنابراین تکرار عبارات تاکیدی ثروت به شما در از بین بردن از باورهای محدود کننده کمک میکند

 

با تکرار عبارات تاکیدی ثروت به صورت روزانه ضمیرناخوداگاه خود را برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی کنید.

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

 

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

 

 

چند سوال ساده درباره پول

آیا می خواهید پول بیشتری داشته باشید؟ آیا دوست دارید پولدار شوید؟

آیا می خواهید در زندگی خود ثروت و فراوانی ایجاد کنید؟

در حقیقت جمله ، “کسب درآمد بیشتر” یا جملات شبیه به این یکی از اصطلاحات پرکاربرد کل بشریت است که به صورت آنلاین جستجو می شود ، زیرا دوست داشته باشید یا نه ، پول امنیت ، راحتی و سهولت و توانایی ایجاد زندگی لذت بخش را به ارمغان می آورد.

 

فکر می کنید چرا در حال حاضر در زندگی تان پول بیشتری کسب نمی کنید؟

زمانی درامد شما بیشتر خواهد شد که فرکانس های ذهنی خود را تغییر دهید بنابراین اگر : نمی توانید پول بیشتری کسب کنید ، یا ثروت و فراوانی را در زندگی خود ایجاد کنید ، و یا به سندرم بی پولی مبتلا هستید!

شما باور ندارید که سزاوار ثروت هستید.

 

 

درست است شما پول بیشتری کسب نمی کنید زیرا باور دارید که لیاقت آن را ندارید.

ممکن است بگویید که نه من شایسته هستم ممکن است قسم بخورید. اما تا زمانی که شما خود واقعیتان را از خود فعلیتان جدا نکنید همیشه شکست خواهید خورد.

 

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند و فقط مشکل این نیست وقتی نگاهی دقیق به افکار محدود کننده افرادی که با آنها صحبت میکنم می اندازم دوست دارید بدانید چه چیزی مرا شوکه می کند؟  آنها خودشان هم نمی دانند چگونه افکارشان وضعیت مالی آنها را خراب می کند و شانس درآمد بیشتر را از بین می برد به عبارت دیگر در کلام میگویند من پول بیشتر می خواهم اما در سطح افکارشان به کمبود و فقر اعتقاد دارند.

 

در ادامه مطلب برخی از اعتقادات محدود کننده افراد که مانع کسب درامد بیشتر می شوند در آورده ام:

 

 • شما نمی خواهید از وضعیت مالی خود راضی باشید
 • فکر نمی کنید که سزاوار پول باشید ، حتی اگر این جمله را قبول نداشته باشید
 • فکر نمی کنید با توجه به وضعیت فعلی زندگیتان این امکان پذیر باشد
 • شما فکر می کنید ثروت شر است و فقر خوب است
 • فکر می کنید پول باعث می شود کارهای بد انجام دهید
 • شما اعتقاد دارید که دوستانتان که موارد ۱ ، ۲ و ۳ را باور دارند از دست می دهید
 • شما در مورد تمایل به ثروتمند شدن و مرفه بودن احساس خشم ، گناه و تضاد می کنید
 • شما والدین خود را به دلیل نداشتن پول کافی و آموزش بهتر ندادن سرزنش می کنید
 • شما اعتقاد دارید که شانس کمی برای ثروتمند شدن دارید
 • شما فکر می کنید خوشحال نخواهید شد زیرا قرار نیست پول شادی را بخرد
 • شما فکر می کنید تنها راه ثروتمند شدن این است که با یک فرد ثروتمند ازدواج کنید یا ارثیه ای به شما برسد
 • شما هیچ یک از این اعتقادات محدودکننده را ندارید ، فقط نمی دانید چگونه می توانید پول بیشتری کسب کنید و به دنبال مشاوره تخصصی هم نیستید

 

اگر اصلاً هیچ یک از این اعتقادات محدود کننده را ندارید و هنوز هم با امور مالی خود مبارزه می کنید ، در زیر نظر خود را برای من بگذارید و وضعیت خود را توضیح دهید.

ثروت
عبارات تاکیدی ثروت

 

ایگو مقصر است ، مشکلات مالی خود را از بین ببرید

خبر خوب این است که اعتقادات محدود کننده از ایگو (آن مؤلفه از شخصیت است که مسئول برخورد با واقعیت است) ناشی می شوند ، نه خود شما (منظور از خود _ تنها مؤلفه شخصیت است که از بدوِ زایش انسان حضور دارد).

 

 

این برای من یک اتفاق بزرگ بود و که باعث شد موفقیت های مالی عظیم وارد زندگی من شود، بنابراین اجازه دهید توضیح دهم چون خیلی زود این سد بزرگ مالی را از بین ببرید.

 

اگر به صدای درون خود گوش کنید متوجه می شوید خود واقعی شما که از خداوند است از شما عصبانی است که شما نمی توانید پول بیشتری بدست آورید ، زیرا جملات مخربی مثل “شایسته آن نیستند” با تمام سخت کوشی هایتان مانع موفقیت شما می شوند.

 

خود واقعی شما شما می خواهد فریاد بزند و شکایت کند و به شما نشان دهد که شما شایسته بهترین ها هستید . خود واقعی شما شما عدالت و حق را می خواهد.

خود واقعی شما می خواهد احساس بد این موقعیت را احساس کنید و به همه بگویید که موفقیت های بزرگ را می خواهید.

خود واقعی شما نگران است که نمی توانید پول بیشتری کسب کنید و از آینده ناکام شما خشمگین ، نگران ، و مظطرب است.

 

 

اما خبر خوب این است که شما بخشی از اضطراب و قضاوت درونیتان نیستید باید یاد بگیرید که اگر می خواهید خوشبختی ، آرامش درونی ، فراوانی و ثروت را داشته باشید با دقت از این قضاوت ها که شما نمی توانید موفق شوید چشم پوشی کنید.

من همیشه پول را دوست داشته ام. من هرگز گناهی در اطراف پول ندیدم ، اما با این وجود تلاش کردم تا اتفاقات خوب را هر چه زودتر در زندگیم ایجاد کنم.

 

 

 

تغییر فرکانس های ذهنی برای من در لحظه ای اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم باور کنم لیاقت بیشتری دارم این بدان معناست که به اندازه کافی شجاع باشم ، ریسک شکست را بپذیرم و موفق شوم ، در شروع همه چیز وحشتناک است اما ارزشش را دارد.

 

 

 

این تغییر فرکانس به این معنی بود که من نه تنها شایسته ثروت هستم ، بلکه می توانم آن را خلق کنم و در حالی که به ارزشهای اصلی خودم متعهد هستم این کار را انجام می دهم .

این اتفاق زمانی رخ داد که من صدای نفس خود را شناسایی کردم و آن را خاموش کردم ، تا بتوانم صدای قلب خودم را بشنوم،صدای خود واقعیم را.

 

 

اعتقادات خود را در مورد پول ایجاد کنید

من چگونه اعتقاداتم را در مورد پول ایجاد کردم؟ استفاده از عبارت های تاکیدی قبل از خواب ، فایل های صوتی سابلیمینال و نرم افزار در طول روز

 

هنگامی که اعتقادات شما از حقیقت شما ناشی می شود ، نه از عصبانیت یا ناامیدی یا افسردگی بلکه از درون شما از قلب شما، احساس شعف و شادی درون شما ایجاد می شود و خواهید فهمید که از اولین مرحله گذاشته اید و بلوک بزرگ پیشرفت خود را کنار زده اید.

 

 

قبل از اینکه به ۲۵ تاکید مثبت پول بپردازیم ، می خواهم جمله ای که جیم کری به اوپرا وینفری پس از توصیف تکنیک های قدرتمند تجسم ثروت گفت  با شما در میان بگذارم:

 

 

شما نمی توانید تصور کنید که در حال ساندویچ خوردن هستید و سپس یک ساندویچ بخورید. شما باید این کار را انجام دهید. ~ جیم کری

قبل از اینکه نهار بخورید ذهن شما در جایی که قرار است نهار بخورید می رود بنابراین اول تجسم می کنید و بعد عمل.

 

عکس نوشته ثروت
عبارات تاکیدی ثروت

 

۲۵ عبارات تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

 1. من آهنربای پول هستم. موفقیت به سمت من می آید
 2. پول به روشهای مورد انتظار و غیر منتظره به سمت من می آید
 3. من از تفکر فقر به تفکر فراوانی حرکت می کنم
 4. من لیاقت کسب درآمد بیشتر را دارم
 5. من نسبت به تمام ثروت هایی که زندگی به من می دهد آماده و پذیرا هستم
 6. من راههای جدید کسب درآمد را در آغوش می گیرم
 7. من از منابع نامحدود درآمد و ثروت در زندگی ام استقبال می کنم
 8. من تمام انرژی منفی در مورد پول را رها می کنم
 9. پول به راحتی و بدون دردسر به سمت من می آید
 10. من برای بهتر کردن زندگی خود و دیگران از پول استفاده می کنم
 11. ثروت دائماً وارد زندگی من می شود
 12. اقدامات من باعث ایجاد موفقیت مداوم می شود
 13. من با انرژی فراوانی همسو هستم
 14. من دائما فرصت هایی را جذب می کنم که پول بیشتری برای من ایجاد می کنند
 15. امور مالی من فراتر از رویاهای من است
 16. پول ریشه شادی و آرامش است
 17. پول و معنویت می توانند با هم هماهنگ باشند
 18. پول و عشق می توانند دوست باشند
 19. پول خدمتکار من است
 20. من استاد ثروت هستم
 21. من قادر به مدیریت مبالغ زیاد هستم
 22. من با داشتن پول زیاد در آرامش هستم
 23. من می توانم موفقیت های بزرگ را مدیریت کنم
 24. پول فرصت ها و تجربیات زندگی من را گسترش می دهد
 25. پول تأثیرات مثبتی در زندگی من ایجاد می کند
عبارت تاکیدی ثروت و فراوانی
عبارات تاکیدی ثروت

 

 

شما لیاقت پول بیشتری دارید ، شما مجاز به لذت بردن از وفور مالی هستید

آیا می خواهید رها شدن از وضعیت مبارزه با مشکلات مالی و رسیدن به وضعیت رفاه و ثروت را یاد بگیرید و ببینید که چقدر آسان است؟

 

 

آیا می خواهید با پول رابطه سالم تری برقرار کنید و هرگز نسبت به موضوع جذب ثروت و فراوانی احساس گناه نکنید؟

 

 

عجله کنید در مقالات قبلی اطلاعات زیادی در مورد پول منتشر شده است بنابراین قبل از هر چیز آنها را بررسی کنید بعد از آن می توانید از فایل های صوتی یا پکیج ویژه که به صورت اختصاصی تغییر فرکانس های ذهنی را آموزش داده ام استفاده کنید بنابراین هم اکنون مسیر پیشرفت خود را آغاز کنید. من در این مسیر با شما خواهم بود.

 

همچنین جهت مشاوره خصوصی با من از این لینک استفاده کنید.

 1. ۰
  Vinajjvinaleito

  سلام تاکیدات رو با چشم بخونیم کافیه یا باید با صدای بلند تکرار شه؟

 2. ۰
  Vinajjvinaleito

  سلام من با مطالعه و تحقیق فکر میکنم دیگه هیچ کدوم ازون اعتقادات محدود کننده ک در بالا ذکر شده رو ندارم البته نمیدونم تو ناخودگاهم باشه یا نه ولی خودم حس میکنم این اعتقادات محدود کننده رو هم ندارم از طرفی دنبال مشاوره تخصصی هم نیستم و میخام وضعیتمو توضیح بدم
  من ی کنکوریم ک نمیخام کنکور بدم و سرنوشتم مث اینایی ک بعد از گرفتن مدرک و تموم شدن تحصیلات و کلی زحمت کشیدن اخر سر تو خونه بیکار بشینن من دلم میخاد مثل یسری نوجوونا ک با ایده ی عالی زندگیشونو ازین رو به اون رو میکنن و بدون زحمت خاصی پولدار میشن باشم ولی ن ایده ی خاصی ب ذهنم خطور میکنه ن چیزی من میخام ثروتمند ترین فرد جهان شم ولی برای شروع همین ک بتونم استقلال مالی داشته باشم و ی خونه و ماشین متوسط داشته باشم کتفیه و دلم میخاد همین اول کار ی ایده خوبو عملی کنم و صاحب ی برند معتبر بشم و تو اینترنت ممکنه راه حل های زیادی در این باره باشه ولی من میخام از ریشه درس بشم ینی همون ناخوداگاه البته من میتونم ثروتمند ترین فرد جهان شم ولی دلم میخاد هرچه زودتر این اتفاق بیوفته وقتی ک بشه ۳۰ سالم ب چ دردم میخوره از طرفی هم من دارم البوم های دیگه ای رو استفاده میکنم و بعد از تموم شدن دوره میخام یکسری البوم دیگه مربوط ب زیبایی هستنو استفاده کنم /همونطور ک گفتین ۳ تا بیشتر نمیشه استفاده کرد و نمیتونم یکی از البوم های مربوط ب ثروت رو استفاده کنم شما میگید چیکار کنم لطفن راهنماییم کن خیلی ممنون!-♡

  • ۰

   سلام بله حداکثر سه البوم در یک دوره باید استفاد کنید و جهت دریافت راهنمایی موثر و مفید با اقای علیخانی از بخش مشاوره خصوصی اقدام کنید

 3. ۰
  منصور کفاش

  مطالعه کردم و مفید بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید