عادت موفقیت مهمی که انجام دادن هر روزش یک میلیون دلار در زندگی شما ایجاد میکند

عادت موفقیت مهمی که انجام دادن هر روزش یک میلیون دلار در زندگی شما ایجاد میکند
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۳ , اسفند , ۱۳۹۵ ۶ نظر ۳۵۰۳ بازدید زمان مطالعه ۷ دقیقه

اگر به دنبال ایجاد درامد بالا هستید این روش می تواند به شما کمک کند.

 

یک عادت موفقیت مهم که اجرا کردن آن اولین میلیون دلار را در زندگی شما ایجاد میکند. اگر به دنبال ایجاد درامد بالا هستید این روش می تواند به شما کمک کند.

 

 

baby
قدم های کوچک منجر به نتایج بزرگ میشوند

یکی از بهترین اسرار برای دستیابی سریع به اهداف :

استقامت در عمل کردن و ایجاد عادت موفقیت است.

 میتوانید ببینید که مردم برای دست یابی به اهداف بزرگشان بر این باورند که باید به طور مداوم اقداماتی شگفت انگیز انجام دهند.

اما واقعا این نمیتواند حقیقت داشته باشد.

تایلر کوئن ، یکی از با استعداد ترین های اکادمی ، اقتصاد دان و نویسنده اشاره میکند که تغییرات بزرگی در جهان امروز ما در حال وقوع است:

 

 

” اطلاعات و منابع چیزهایی کم یابی نیستند .بلکه تمایل به انجام دادن این اطلاعات کمبود است “

بله این درست است .به لطف اینترنت بسیاری از ما تقریبا به تمامی اطلاعات ممکن در جهان دسترسی داریم.

 

و این چرای این فلسفه است:

” هر روز قدمی  هر چقدر بزرگ و یا کوچک برای رسیدن به اهدافتان بردارید”

 

 

زمانی که شما تصمیم میگیرید که چیزی را در زندگیتان به وجود اورید و هدفی برای خود تعیین کرده اید گام بعدی شما این است که تمام تمرکز و انرژی خود را برای دست یابی به آن بگذارید و عادت موفقیت را درون خود تقویت کنید.

 

بهترین راه برای ایجاد عادت موفقیت این است که هر روز حداقل یک عملی برای ان انجام دهید. چه یک تماس تلفنی ، چه تجسم کردن دقایقی از رسیدن به هدفتان ، و یا شاید سرمایه گذاری کردن مقدار زیادی زمان و پولتان باشد .

 

زمانی که شما این کار را انجام میدهید شما یک سیگنال به جهان هستی ارسال میکنید که برای رسیدن به هدفتان متعهد هستید.

 

و جهان در پاسخ انواع مردم ، ایده ها ،منابع ، و موقعیت هایی که شما را اهداف شما میرساند به شما ارائه میکند.

 

هر روز در انجام دادن اقدامات استوار باش که این اقدامات کوچک  یا بزرگ حساس ترین قطعات پازل موفقیت شماست.

 

اما انچه که مردم را از انجام دادن این اقدامات منع میکند ترس است ، ترس از اینکه اگر این اقدام اشتباه باشد ممکن است به نتایج غلط منجر شود.

 

واقعیت این است که هیچ نتایج غلطی وجود ندارد بله این اقدامات به شما درسهای را میاموزد که به شما برای دریافت نتایج بهتر در اینده کمک میکند.

 

 

به عنوان مثال نگاهی به کسب کار قبلی یکی از دوستانم میکنیم :

که یک کافی شاپ را برای چندین سال اداره میکرد.

و یک هدف در ذهنش داشت که به ازادی کامل زمان و پول برسد اما او هیچ چیز در رابطه با این بیزینس نمیدانست و چون برای رسیدن به هدف نهاییش متهد بود هر روز اقدامی کوچک را در همین بیزینسش برای رسیدن به موفقیت انجام میداد.

 

اما متاسفانه این کسب کار به او ازادی مالی و زمان به او نمیداد به طوری که در نهایت آن را به فروش رساند.

 

برخی از افراد ممکن است کسب کاری را ایجاد کنند و بعد متوجه شوند که این اشتباه بود . اما اینطور نیست .

 

این دوست ما حتی زمانی که کافی شاپ داشت و به مردم سرویس میداد تمرکزش روی هدفش و اقدام انجام دادن در جهت ان بود.

 

در نتیجه درس هایی را برای کسب کارهای بعدی اموخت که در نهایت جهان به او موقعیت هایی را ارائه داد که به موفقیت او ختم شد.

 

زن موفق
جهان هستی همراه در حال هدایت شماست

 

حتی بعد از رسیدن به موفقیتتان هنوز هم قدمی کوچک یا بزرگ اما متوالی را بردارید و جهان همواره به نیاز شما پاسخ خواهد داد و شما را در مسیر رسیدن به هدفتان یاری خواهد کرد.

 

 

بنابراین سوال من از شما این است:

امروز  چه کار بزرگ و یا کوچکی برای رسیدن به هدفت انجام میدهی؟

 1. ۰

  سلام
  دوست خوبم مطالب بسیار آموزنده بود.
  به شما خدا قوت میگویم.
  شاد و پیروز و سربلند در تمام عرصه های زندگی خود باشید.
  سپاسگزارم : اسکندری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید