آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۳ , اردیبهشت , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۲۵۸ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه

ثروت در زندگی شما تابعی از طرز فکر فراوانی شماست. اگر یک طرز فکر معیوب را از دوران کودکی خود به ارث برده اید، پس باید آن را در سطح سلولی، در ضمیر ناخودآگاه خود تغییر دهید. تا زمانی که این اتفاق نیفتد وضعیت مالی شما به طور اساسی تغییر نخواهد کرد. پس آیا باید طرز فکرم را تغییر دهم؟ بله اما کافی نیست آیا نحوه صحبتم را تغییر دهم؟ بله، اما باز هم کافی نیست. آیا روش رفتار و خرج کردنم را تغییر می دهم …. بله، اما باز این تنهایی کافی نیست. در واقع افکار، کلمات و اعمال شما باید با رویاهای شما همسو باشند/ ما باید همه کارها را انجام دهیم… در همین حین تا زمانی که باورهای ناخودآگاه شما با باورهای جدید برای جذب ثروت جایگزین نشوند، هیچ چیز تغییر نمی کند.

 

جذب ثروت بسیار راحت است اما….

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

 

کد مخفی برای جذب ثروت در اعماق شما نهفته است. کد مخفی جذب ثروت در ضمیر ناخودآگاه شما پنهان است. نه در افکار خودآگاه ، بلکه در لایه های زیرین یعنی ضمیر ناخودآگاه. افراد زیادی در مورد پول و ثروت فکر و صحبت می کنند که این عالی است، اما تا زمانی که این صحبت ها و افکار در DNA شما فعال نباشد، اتفاق جدیدی رخ نخواهد داد. لطفا توجه داشته باشید که این دسته از افراد در هیچ نقطه ای ز زندگیشان ناامید نیستند.

 

جذب ثروت

 

بنابراین وقتی ضمیر ناخودآگاه ما برنامه ثروت را اجرا می کند و آهنگ “من خیلی ثروتمند هستم و همیشه بیش از اندازه کافی دارم و سزاوار موفقیت هستم” را پخش کند، آیا فراوانی را در زندگی ما فعال می شود؟ ارتعاشات ضمیر ناخودآگاه ما قوی ترین و مؤثرترین ارتعاشاتی است که این کد مخفی را فعال می کند که فرکانس ثروت نامحدود را به جهان ارسال می کند.

 

ابتدا درک این نکته مهم است که ثروت و پول یک موضوع یکسان نیستند. ثروت نیاز به طرز فکر فراوانی دارد، اما پول لزوما نه. اساساً فرکانس ناخودآگاه شما باید با فرکانس جهان مطابقت داشته باشد. حال چگونه این اتفاق می افتد؟

 

فرکانس ناخودآگاه شما بر اساس سیستم اعتقادات شما است که در دوران کودکی ایجاد می شود. اگر پدر و مادرتان همیشه به شما می‌گفتند، مشکل پول وجود دارد، یا چگونه پول این ماه را مدیریت می‌کنیم، سیستم اعتقادی شما که در ضمیر ناخودآگاه شما تعبیه می شود این است که همیشه یک بحران پولی را تجربه کنید یا مدیریت آن برایتان دشوار باشد. از سوی دیگر، اگر والدینی داشتید که می‌گفتند، برای همه بیش از اندازه کافی وجود دارد، ما بیش از آنچه تصورش را می‌کردیم، ثروت داریم… حتی اگر آنها امکانات محدودی داشتند. نظام اعتقادی شما بر اساس فراوانی شکل می گرفت. بنابراین حتی اگر راه‌حل‌ها گاهی اوقات به نحوی در آخرین لحظه برای خانواده‌تان بسیار راحت آشکار شده باشند، این باور ناخودآگاه شما است که هیچ تصادفی در جهان وجود ندارد. این همان چیزی است که بسیاری از افراد با امکانات محدود به موفقیت های زیادی دست یافته اند.

 

از سوی دیگر، افرادی که دارای طرز فکر «کمبود» هستند، همیشه بدترین ها را تصور می کنند. هر وقت با چنین افرادی صحبت می کنید، تمام سیستم اعتقادی آنها عذاب و غم است …. حدس بزنید چه اتفاقی در زندگی آنها می افتد؟ بله درست حدس زدید، برخی وام های بانکی، کلاهبرداری پول یا فرصت از دست رفته یکی پس از دیگری در زندگی آنها ظاهر می شود.

 

ثروت در زندگی شما تابعی از طرز فکر فراوانی شماست. اگر یک طرز فکر معیوب را از دوران کودکی خود به ارث برده اید، پس باید آن را در سطح سلولی، در ضمیر ناخودآگاه خود تغییر دهید. تا زمانی که این اتفاق نیفتد وضعیت مالی شما به طور اساسی تغییر نخواهد کرد. پس آیا باید طرز فکرم را تغییر دهم؟ بله اما کافی نیست آیا نحوه صحبتم را تغییر دهم؟ بله، اما باز هم کافی نیست. آیا روش رفتار و خرج کردنم را تغییر می دهم …. بله، اما باز این تنهایی کافی نیست. در واقع افکار، کلمات و اعمال شما باید با رویاهای شما همسو باشند/ ما باید همه کارها را انجام دهیم… در همین حین تا زمانی که باورهای ناخودآگاه شما با باورهای جدید برای جذب ثروت جایگزین نشوند، هیچ چیز تغییر نمی کند.

جذب ثروت
جذب ثروت

 

چگونه باورهایم را برای جذب ثروت تغییر دهم؟

از شما می خواهم که بگویید ثروتمند هستید، مانند یک فرد ثروتمند فکر کنید، به ماشین ها و خانه های شیک نگاه کنید و مهمتر از همه واقعاً باور داشته باشید که آنها سزاوار شما هستند. واقعاً باور داشته باشید که لایق موفقیت هستید و سپس تمام اقدامات لازم را برای پیشبرد موفقیت در مسیر خود را انجام دهید. بازیگر جیم کری در سال ها فقیری خود چکی به ارزش یک میلیون دلار به نام خودش در جیبش گذاشت تا اینکه روزی که مبلغ این چک به او تقدیم شد. اکثر مردم این داستان ها را می خوانند، اما در حالی که آرزوی چیزهای زیادی دارند، در ضمیر ناخودآگاه خود باور ندارند که به آن دست خواهند یافت یا حتی سزاوار آن هستند. پس آرزوی آنها آرزو می ماند.

 

اینکه چگونه می‌توانیم ضمیر ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت تغییر دهیم برای افراد ضعیف و کم اراده نیست و نیاز به کار درونی عظیمی دارد که هر آنچه را که در دوران کودکی آموزش داده شده بازنویسی کند. کسانی که وقتشان را صرف اشتیاقشان می کنند و به موفقیت خودشان ایمان دارند. در چنین مواردی، پول محصول جانبی ذهنیت آنهاست، این را هر فرد موفقی تجربه کرده است.

 

اجازه دهید داستانی در مورد جذب ثروت را با هم بررسی کنیم: فردی برای چندین سال در یک خانه اجاره ای زندگی می کرد و با وجود اینکه از صاحب خانه پرسید که می خواهد آن را بخرد، او گفت که علاقه ای به فروش ندارد. با این حال او به تزئین خانه ادامه داد که انگار صاحب خانه است. کاغذ دیواری و نقاشی جدید و تغییرات کوچک بسیار زیادی در خانه ایجاد کرد. او در مورد آن به عنوان صاحب خانه صحبت می کرد. به یکی از دوستانش گفت در این قسمت خانه در حال ساخت یک حیاط است اما آنها خندیدند و گفتند که این خانه تو نیست. او پاسخ داد البته که این مسکن من است، فقط خانه من نیست…..هنوز! او چند ماه بعد به سرمایه‌گذاری در در مورد ملک فکر کرد و دوباره از مالک پرسید که ایا قصد فروش خانه را دارد اما او قبول نکرد. بنابراین او خانه های جدید را بررسی کرد و تقریباً خرید آنها را نهایی کرد. در همین روز ها مالک خانه با او تماس گرفت که تمام املاکش را می فروشد و چندین ملک دارد و ملکی که او قصد خریدش را داشت را با قیمت کمتر از بازار به او می فروشد! این تصادفی نیست …. این خلق اتفاقات به صورت غیر مستقیم است. حال او اکنون مشغول تزیئن و ساخت حیاط خانه خود است.

 

یک چیز را به خاطر بسپار، باور کن تو لیاقتش را داری!

 

 

منبع: https://www.astroyogi.com/articles/do-you-know-how-to-unlock-unlimited-wealth-into-your-life.aspx


رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

اژادی مالی

احتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

 

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
همه ما کسب درامد را از جایی شروع می کنیم؛ بسیاری از افراد در دنیای حقوق بگیری زندگی میکنند. در این حالت برای بقای مالی کاملاً به شغل خود متکی هستید. ممکن است برای گذراندن زندگی خود با مشکل مواجه شوید و هزینه‌های غیرمنتظره ممکن است شما را به مشکل مالی سوق دهد. این روش پرمخاطره ای است، اما خبر خوب این است که این تازه شروع ماجرا است. شما باید سخت و هوشمندانه کار کنید تا با افزایش درآمد و کاهش هزینه های خود، هر چه سریعتر از این مرحله خارج شوید.

اکثر افراد وفتی از کالج فارغ التحصیل می شوند و شغلی پیدا می کنند که حتی به سختی کفاف اجاره خانه و خواربار آنها را می دهد. با این حال، بدانید که این فقط شروع مشکلات است بنابراین به دنبال راه هایی برای بهبود وضعیت مالی خود باشید.

 

 

مرحله ۲ – پرداخت بدهی ها
اولین نقطه عطف مهم در مسیر رسیدن به آزادی مالی، توانایی پرداخت و اتمام بدهی ها است. این بدان معناست که شما بیشتر از آنچه خرج می کنید درآمد کسب می کنید و برای هزینه های غیرمنتظره حساب اضطراری دارید. وقتی به این مرحله رسیدید، کنترل بیشتری بر امور مالی خود خواهید داشت.

اگر در نهایت شغلی با درآمد بهتر پیدا کنید و پس‌انداز داشته باشید می‌توانید از درجا زدن در زندگی فرار کنید. باز کردن یک حساب اضطراری کوچک به شما کمک می‌کند شب‌ها بهتر بخوابید، زیرا می‌دانید که بالشتک مالی پرباری دارید.

 

 

مرحله ۳ – ثبات مالی
همانطور که ثبات مالی به دست می آورید، شغل شما تثبیت می شود و به بدهی های شما اضافه نمی شود درواقع برعکس پس انداز شما بیشتر می شود. این مرحله از زندگی مکانی برای راحت بودن است، اما هنوز چیزهای بیشتری برای دستیابی وجود دارد.

اگر سخت کار می‌کنید، چندین ترفیع دریافت می‌کنید و در هزینه‌های خود نظم بیشتری ایجاد می‌کنید در نهایت احساس امنیت بیشتری می کنید و به هدف مالی بعدی خود یعنی آزادی و رسیدن به صلح مالی می رسید.

 

مرحله ۴ – صلح مالی
آزادی از بدهی ها یک نقطه عطف حیاتی در زندگی است. هنگامی که بدهی های خود را پرداخت کردید، با دانستن اینکه دیگر خدمتکار طلبکاران نیستید، احساس آرامش خواهید داشت. این آزادی جدید به شما امکان می دهد تا روی ساخت ثروت و دنبال کردن رویاهای خود تمرکز کنید.

فرض کنید که موفق به پرداخت وام های دانشجویی و بدهی کارت اعتباری خود شده اید، در این حالت انگار وزنی از روی شانه های شما برداشته شده است. سپس می‌توانید رویاهای بزرگ‌تری داشته باشید و به امنیت مالی توجه کنید.

زندگی ثروتمندانه

مرحله ۵ – امنیت مالی
امنیت مالی در مورد داشتن پول کافی برای حفظ یک سبک زندگی راحت و مقرون به صرفه بدون نگرانی دائمی در مورد پول است. این مرحله جایی است که می توانید از ثمره تلاش های خود لذت ببرید و در عین حال به ساختن آینده مالی خود ادامه دهید.

در نهایت می توانید یک خانه جدید بخرید، به تعطیلات بروید و برای آینده خود پس انداز کنید. اگرچه شما راحت زندگی می کنید، اما همچنان باید برای حفظ سبک زندگی خود تلاش کنید و این باعث می شود که بخواهید برای استقلال مالی تلاش کنید.

مرحله ۶ – استقلال مالی
رسیدن به استقلال مالی به این معنی است که دیگر برای زندگی به دستمزد متکی نیستید. در عوض، دارایی‌های نقدی شما (مانند سرمایه‌گذاری، املاک اجاره یا مشاغل جانبی) هزینه‌های شما را پوشش می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که طبق شرایط خود کار کنید یا اصلاً کار نکنید. شما دارای ارزش خالص بالایی از طریق ارزش سبد سرمایه گذاری، دارایی های نقدی یا کسب و کاری که ایجاد کرده اید، هستید.

سرمایه گذاری در املاک اجاره ای، سبد سهام متنوع، ایجاد دارایی های نقدی و ایجاد یک کسب و کار مسیر استقلال مالی است. این دارایی‌ها جریان درآمدی ثابتی را فراهم می‌کنند که برای پوشش هزینه‌های شما بدون نیاز به کار ، کافی است.

 

 

مرحله ۷ – آزادی مالی
آزادی مالی هدف نهایی است: داشتن پول کافی برای داشتن سبک زندگی دلخواه خود بدون نگرانی در مورد پول. در این مرحله، شما نه تنها هزینه های اولیه خود را پوشش می دهید، بلکه از تجملات لذت می برید و بدون محدودیت مالی به دنبال علایق خود هستید.

وقتی به این مرحله رسیدید، سرمایه‌گذاری‌های شما به طور قابل توجهی رشد کرده است، و (در صورت وجود) املاک اجاره‌ای شما افزایش یافته است. اکنون می‌توانید به یک سفر درجه یک بروید، سخاوتمندانه به موسسه های خیره ای که به آنها اهمیت می‌دهید کمک مالی کنید، و سرگرمی‌هایی را که همیشه می‌خواستید امتحان کنید، انجام دهید. آزادی مالی دنیایی از امکانات را به روی شما باز خواهد کرد.

مرحله ۸ – فراوانی مالی
در مرحله آخر، فراوانی مالی، به وضعیت مولتی میلیونر با ارزش خالص و جریان نقدی بالا رسیده‌اید. در این مرحله، ثروت شما به شما این امکان را می دهد که تجارت خود را گسترش دهید، به خیریه ها کمک کنید و میراثی برای فرزندان و نام خود به جای بگذارید.

اگر به رشد ثروت خود از طریق سرمایه گذاری های هوشمند و سرمایه گذاری های تجاری ادامه دهید، می توانید به سطحی از فراوانی برسید که بتوانید رویاهای خود را زندگی کنید و شجره نامه خود را برای نسل های آینده تغییر دهید.

آزادی مالی در هشت قدم

کلمات کلیدی جذب ثروت و رسیدن به آزادی مالی
با پرداخت بدهی مالی و کسب درآمد بیشتر و ایجاد یک حساب اضطراری شروع کنید.
از بدهی های جدید اجتناب کنید تا در نهایت به ثبات مالی دست یابید.
آزادی شدن از بدهی ها را دنبال کنید تا خود را از نوکر طلبکاران بودن رها کنید
برای امنیت مالی تلاش کنید تا از یک سبک زندگی راحت و بدون نگرانی دائمی پول لذت ببرید
با ایجاد درآمد از دارایی های نقدی به استقلال مالی برسید
با داشتن ثروت کافی برای داشتن سبک زندگی مورد نظر خود به آزادی مالی دست یابید
فراوانی مالی را در آغوش بگیرید و میراثی ماندگار به جا بگذارید

نتیجه
آغاز سفر به سوی آزادی مالی یک تجربه دگرگون کننده است که به شما امکان می دهد زندگی را مطابق با شرایط دلخواه خود زندگی کنید. با دنبال کردن این هفت مرحله، به تدریج می توانید ثروت بسازید، بالشتک مالی ایجاد ‌کنید و در نهایت به رویاهای خود دست خواهید یافت. در طول مسیر، آرامش، امنیت، استقلال و فراوانی را خواهید یافت – همه اینها اجزای ضروری یک زندگی رویایی هستند. بنابراین، سفر خود را از امروز شروع کنید و به یاد داشته باشید که آزادی مالی اگر برای دیگران رخ داده است برای شما میتواند اتفاق بی فتد.

 

 

فایل صونی سابلیمینال ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

 

منبع: https://www.newtraderu.com/2023/05/05/reaching-financial-freedom-in-7-steps/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید