نت خوانی فرکانس های مقدس التیام بخش

نت خوانی فرکانس های مقدس التیام بخش
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , اسفند , ۱۳۹۴ 2 نظر ۳۵۷۶ بازدید

نت خوانی فرکانس های مقدس التیام بخش فرکانس نت خوانی باستان یک عبارت است که توسط دکتر لئونارد هورویتز و دکتر جوزف پولو در سال ۱۹۹۹ در کتابی به عنوان کد های درمانی برای زیست مکاشفات یوحنا است. منبع ان در مقیاس تن های موسیقی باستانی است که مطرح کردن ۱۰۵۰ سال قبل از میلاد […]

 

نت خوانی فرکانس های مقدس التیام بخش

فرکانس نت خوانی باستان یک عبارت است که توسط دکتر لئونارد هورویتز و دکتر جوزف پولو در سال ۱۹۹۹ در کتابی به عنوان کد های درمانی برای زیست مکاشفات یوحنا است.

منبع ان در مقیاس تن های موسیقی باستانی است که مطرح کردن ۱۰۵۰ سال قبل از میلاد از بین رفت. فرکانس های سروده شده گریگوری ۱۱ قرن پیش استفاده میشد و بسیاری از انها قرن ها پیش از یادها ناپدید شدند و دوباره چند دهه پیش کشف شدند.

این ادعا که تن ها توسط بسیاری از پژوشگران رد شده بودند حدس مشترک بود که کلیسا عمدا انها را پنهان کرده بود و این به دلیل نادانی انها بود.

تن های موسیقی سرود های وابسته به گریگوری هستند که از مقیاس ریاضی درست شده اند و فرکانس هایی که با علم هندسه تنظیم شده اند .ساختن انها به خصوص برای نفوذ به بدن و ذهن هنگام تشریفات مذهبی بود وامروزه پژوهشگران معتقدند که نت خوانی مقدس بیش از اندازه باستانی است و کلیسا دوباره ان را پنهان کرد.

مطالعات نشان میدهد که شهادت را در کتاب مقدس میتوان دید ،طالع بینی ، مبحی معانی رمزی اعداد،و هرم های ساخته شده اطراف جهان .نت خوانی هنوز هم با رمز راز و اسرار پوشیده شده است.

این شامل ۶ تن بزرگ و ۳ تن مکمل است.به گفته محققان این تن تار پود زندگی ،ایجا سطح ریاضیات و هندسی را نشان میدهد وانها ادعا کردند که یک توالی خاص ریاضی است و خودشان در تمام جنبه های طبیعت تکرار کردند در فضا و ساختار اب، روند رشد موجودات،نور خورشید،فرکانس نور . پدیده های بیولوژیکی و فیزیکی.

 

مزایای استفاده از گوش دادن به فرکانس های نت خوانی چیست؟

این معروف است که گوش دادن به نت خوانی مسیر های عصبی جدید را میسازد که ما را برای اتصال به انرژی جهانی کمک میکند و همچنین ماهیت واقعی درونی ما مشخص میشود و این همگام سازی بین نیمکره ها را تشویق میکند و انرژی و سطح هوشیاری از منبع را تقویت میکند.

گوش دادن تکراری میتواند پتانسیل کوانتومی در ساختار ژنتیکی ما را بیدار کند بهبود درک ما از وضوح ، تعادل و رفاه.انها بلوک های پر از انرژی در سلول های ما را حل کرده اند و کانال های فراوانی جریان انرژی زندگی را در درون ما فعال میکنند.

بسیاری از محققان متقاعد شده اند که درک این فرکانس ها ما را به درک چگونگی جهان هستی نزدیک تر میکند.

 

۶ فرکانس نت خوانی

۳۹۶ hz رها کردن ترس و احساس گناه ، تبدیل کردن غم و اندوه به شادی، این فرکانس قدرت درونی را تقویت میکند و راه هایی را ایجاد میکند که ترس و احساس گناه بیرون میروند.(مربوط به ریشه چاکرا)

 

۴۱۷ hzفرایند تغییر را اسان میکند برای پاکسازی تجربه های اسیب دیده و پاکسازی تاثیرات مخرب گذشته (مربوط به انرژی جنسی )

 

۵۲۸ هرتز- دگرگونی و معجزه .(تعمیر(DNA فرکانس مشهور.این DNA اصلی انسان را به بهترین حالت برگشت میدهد و شادی را ایجاد میکند ،زندگی را انرژی میبخشد ، به ذهن وضوح میدهد ،باعث خوداگاهی مشود،افزایش خلاقیت،و قرار گرفتن در معرض هدایت الهی (مربوط به شبکه خورشیدی چاکرا)

 

۶۳۹ hz هماهنگی در رابطه. اتصال مجدد و روابط رامتعادل میکند .و هماهنگی با محیط زیست ،ارتباطات،درک متقابل، مدارا کردن و محبت را به ارمغان می اورد.(مربوط به چاکرای قلب است)

۷۴۱ hz حل مشکلات و بیدار کردن درک مستقیم.پاک کردن سلول ها از تابش الکترومغناطیس ، تشویق کردن برای تغذیه بهتر،ساده کردن زندگی (ساده کردن این که زندگی رنج اور نیست) (مربوط به چاکرا گلو است)

 

۸۵۲ hz بازگشت به سفارش معنوی. صدای درونی قویتر و بلند تر میشود .این توهمات زندگی را نشان میدهد (مانند موضوعات مورد بحث در روز ،مکان ها و چیز های دیگر) و رسالت الهی و سرنوشت ما ( مربوط به سومین چاکرای چشم)

 

۳ فرکانس تکمیلی

۱۷۴ هرتز پایه . این کمترین تن است که پایه تکامل را می سازد ، تحول اگاهی . سهولت درد های فیزیکی

 

۲۸۵ hz درک کوانتومی – این فرکانس کمک میکند تا بافت ها به حالت اصلی خودشان برگردند.

۹۳۶ هرنز صدای الهی .با منبع نور اتصال پیدا میکند وبازگشت به یگانگی است این فرکانس شما را دوباره با روح خود متصل میکند ( مربوط به انرژی)

 

برای خرید و دانلود این محصول اینجا کلیک کنید

  1. ۱
    ,لینکش کجاس

    لطفا بگید چطوری دانلودش کنیم دکمه دانلود کجاس؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار انیمیشن جدید : استرایک

داستان این انیمیشن درباره‌ی یک موش کور جوان به نام منگو می‌باشد که سعی دارد به رویای خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست پیدا کند تا بتواند معدن طلایی که در زادگاهش هست را از سرپرست طمع‌کار آنجا که به او رئیس می‌گویند نجات دهد. اما…

انتشار مقاله جدید : ۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

اننشار مطلب جدید : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

خوشبختانه و با به دست آوردن درک درستی از عملکرد ذهن ، هر فردی می تواند، با آگاهی بیدار شده و با استفاده آگاهانه از ابزار خلاق اندیشه خود باعث ایجاد شرایط مطلوب تر در هر حوزه ای از زندگی خود شود و اتفاقات ایجاد شده پس از آن شرایط مطلوب تر ، آسان تر و مؤثر تر می شوند و این یعنی هوشیارانه عمل کردن نه سخت تر کار کردن.

انتشار فیلم جدید : پیشگویی های آسمانی

پیشگویی آسمانی در برگیرنده اسراری است که هم اکنون در حال دگرگون ساختن جهان است. با توسل به تعالیم خردمندانه یک دست نوشته پرویی ،می آموزد که از هم اکنون بین وقایع زندگی خود ارتباط برقرار کنید و …

انتشار ویدئو جدید : تمرین بیلیون دلاری

این از اون دسته اطلاعات بسیار قدرتمند است ، شما فکر می کنید که این در مدارس ما تدریس می شود؟  حقیقت اینه نه

این اطلاعات بسیار قدرتمند است.

 فرض کنید این خطوط سطح ارتعاشات را نشان می دهند ، هر فرکانس یا یک فرکانس بالاتر و یک فرکانس پایینتر خود متصل است همه آنها به هم متصل هستند هیچ خط مشخصی برای شروع و پایین یک فرکانس وجود نداردهمه آنها به هم وصل هستند و همه با هم هستند حالا به این فکر کنید، این گوشی منه، این تلفن نماینده من است این هم گوشی شماست و نماینده شماست .اگر من بخوام با با شما صحبت کنم باید به گوشی شما متصل شوم من باید فرکانس شما را بگیرم.

انتشار محصول ، مشهور شدن در اینستاگرام

اگر ذهن و باورهای ما نقش مهمی در موفقیت زندگی و کسب کار ما دارند ، چطور میتوانیم باورهایمان نسبت به شبکه های اجتماعی را نادیده بگیریم؟

اگر با بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند صحبت کنید متوجه می شوید که آنها در جذب فالورهای بیشتر  مشکل دارند ، کاری که آنها باید انجام دهند به سادگی تغییر نحوه تفکر در مورد شبکه های اجتماعی و فعالیت آنلاین آنها است.

آپدیت مقاله ، در خواب مشکلات خود را حل کنید؟

احتمالا داستان های از افرادی که در رویاهای خود اکتشافاتی را بدست آورده اند و مشهور شده اند شنیده اید. اتو لوئوی، برنده جایزه نوبل، در آزمایشات خود نشان می دهد که وقتی می خواهید ایده های را اجرا کنید و نیاز به راه حل دارید رشته های عصبی برای ارسال جواب از لحاظ شیمیایی تحریک میشوند و رویایی را به نمایش میگذارد. نویسنده فیلم فرانکشتین مری ولستون کرافت، با داشتن ایده این کتاب تجربه ی از دیدن یک روح وحشتناک که روی میز قرار گرفته بود که در خواب خود دیده بود روی موضوع کتاب او تاثیر گذاشت.

انتشار فیلم جدید ، شتاب

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است، در مورد راننده قهرمان فرمول ۱ «نیکی لادا» و تصادف او در سال ۱۹۷۶ است، که نزدیک بود جانش را از دست بدهد. تنها چند هفته بعد از این حادثه، او دوباره پشت فرمان می نشیند تا رقیبش «جیمز هانت» را به چالش بکشد…

انتشار مقاله ، چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما له نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

انتشار انیمیشن جدید ، هاروی و موزه جادویی

داستان یک پسر با هوش با نام هاروی دنبال می کند که آرزو دارد به آخرین مرحله از بازی رایانه ای خود برسد و آن را به اتمام برساند تا بتواند به جمع تالار مشاهیر گیمرها بپیوندد تا پدر او که اکنون پیشش نیست به او افتخار کند . اما به پایان رساندن این بازی آن را به یک ماجراجویی واقعی و جذاب و هیجان انگیز وارد می کند که در آن او ، سگش جری و دوستش مونیکا را به عمق قلمروهای فراموش شده در شهر عروسک قدیمی موزه می کشاند.

آپدیت مقاله ، از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید؟

میخواهید میلیونر شوید؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند .ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت میکنیم که خودشان میلیونر شده اند در حالی که حتی هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

آپدیت مقاله ، ویدئو های تجسمی و موفقیت

دکتر جو دیسپزا (Dr. Joe Dispenza) یکی از محققان برجسته ذهن و بدن در جهان است. تخصص وی در حوزه های جدید مانند ورا ژنتیک و فیزیک کوانتومی و چگونگی استفاده از آنها به روش های عملی برای تقویت قدرت ذهن ، بهبود بدن ، خلاقیت ، شهود ، بهره وری ، خوشبختی و فراتر از آنچه که قبلاً تصور می شد است . ( برای بسیاری از افراد این حوزه را به عنوان ” ماوراء طبیعی ” می شناسند).

دکتر جو دیسپزا به کل دنیا سفر می کند و کارگاه های پیشرفته تغییر زندگی را برگزار میکند و به مردم نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهند ، یکی از محبوب ترین ابزاری که دانش آموزان در کارگاه های پیشرفته از آن استفاده می کنند ، چیزی نیست جزء ویدئو های تجسمی.

انتشار محصول جدید ، تمرین هواوپونوپونودر خواب

تمرین هواوپونوپونو در خواب .هووپونوپونو یا ho’oponopono یک تمرین شفا بخش روش بومیان هاوایی است.آیا در مورد هواپونوپونو و درمانگر هاوایی شنیدید که تمام بخش بیماران روانی یک بیمارستان را درمان کرد، بدون اینکه هرگز آنها را ملاقات کند؟ این یک شوخی نیست. نام آن درمانگر Ihaleakala Hew Len بود. او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه میکرد و سپس با بهبودی خود، آنها را شفا میداد! مثل یک معجزه است. زمانی که شما از این روش استفاده می کنید، معجزه ها اتفاق می افتند.

انتشار مقاله جدید ، چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟

چطور باور کنیم که میتوانیم موفق شویم ؟ در فیلم ماتریس – شخصیت اصلی نئو ، به دیدن “اوراکل” می رود. در زمانی که او در اتاق نشیمن منتظر او است ، می بیند که یک کودک با ذهن خود قاشق ها را خم کرده است. کودک قاشق را به نئو تحویل می دهد و می گوید: “سعی نکن قاشق را خم کنی این غیرممکن است درعوض سعی کن حقیقت رو بفهمی که هیچ قاشقی وجود ندارد. “

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید