قدرت افکار

قدرت افکار
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , آبان , ۱۳۹۶ ۷ نظر ۲۲۸۰ بازدید

ذهن خوداگاه شما خلبان زندگی شماست. بنابراین سخن گفتن ، دیدن و شنیدن قدرت بینهایت ناخوداگاه را کنترل میکند خوداگاه و ناخوداگاه با هم در ارتباط هستند.

 

قدرت افکار خود را با استفاده از موارد گفته شده کنترل کنید.

 

بسیاری از مردم به این باورند که اگر ناخودگاه خود را تغییر دهند زندگیشان تغییر میکند اما حقیقت این است که اگر خوداگاه شما مدام به دنبال افکار بیهوده و مسائل منفی باشد قدرت ناخودگاه را خنثی میکند . به عنوان مثال فردی که مدام روی موضوع ثروت ناخوداگاه خود را برنامه ریزی میکند اما هر روز به بی پولی و فقر توجه کند ناخودگاه او هیچ کاری از دستش بر نمی اید برای استفاده از قدرت ناخودگاه هر دو ذهن خوداگاه و ناخوداگاه برای ایجاد تغییرات باید هماهنگ باشند .

 

ذهن خوداگاه شما خلبان زندگی شماست. بنابراین سخن گفتن ، دیدن و شنیدن قدرت بینهایت ناخوداگاه را کنترل میکند خوداگاه و ناخوداگاه با هم در ارتباط هستند.

 

قدرت افکار

یکی دیگر از باورهای غلط این است که:

تکرار عبارت های تاکیدی میتواند زندگی شما را تغییر دهند.تکرار تاکیدات به تنهایی بدون اعتماد به تاکیدات و تجسم تغییراتی که میخواهید ایجاد کنید سالیان سال هم تکرار شوند هیچ تاثیری ندراند و هرگز به نتیجه نمیرسید.

 

 

به همین دلیل در این سایت پکیج ویژه طراحی شده است تا ذهن خوداگاه و ناخوداگاه شما را با استفاده از آموزش ها که به شما داده میشود به شما کمک میکند تغییراتی که میخواهید را ایجاد کنید و با این آموزش ها حتی باورهایی که از انها مطلع نیستید را از بین میبرید.

 

 

 

وقتی که شما فیلمی را میبینید که یک فرد ثروتمند را به جای یک انسان خوب و بخشنده آن را به عنوان یک خائن و دروغگو نشان میدهد که نمونه این فیلم ها بسیار زیاد هستند مثل : تایتانیک، مرد عنکبوتی، سوپرمن، هری پاتر و سریال های ایرانی غیره … هر چقدر شما میل به ثروتمند شدن داشته باشید اثری نخواهد داشت زیرا متوجه نیستید که ناخوداگاه شما برنامه ریزی شده است که ثروتمند بودن را بد و شیطانی بداند و پکیج ویژه طوری طراحی شده است که اعتقادات شما را در مورد خودتان تغییر میدهد .

 

 

 

زمانی که اعتقادات ناخوداگاه شما در مورد پول تغییر کند اول بدانید شما در نیمه راه هستید. خلبان یا ذهن خوداگاه شما قدرت را در دست دارد به این معنی که اگر به کوهی از بدهی هایی که باید پرداخت کنید و به خودتان بگویید ” من همیشه شکست خورده ام ” ذهن ناخوداگاه شما به این دستور پاسخ میدهد چرا که او معتقد است ثروتمند بودن چیزی اشتباه و بد است از این رو بودا گفته است.

 

 

 

” هر آنچه هستی نتیجه افکار شماست “

راه موثر و عالی که به شما کمک میکند تغییراتی که دوست دارید را ایجاد کنید استفاده از پکیج ویژه سایت میباشد.

در زیر نمونه ای از تصاویری که میتوانید برای رسیدن به اهداف شخصی خود استفاده کنید میبینید همچنین میتوانید از گوگل برای پیدا کردن عکس های بیشتر استفاده کنید.

 

قدرت افکار
ثروت و موفقیت در بیزینس

 

قدرت افکار
روابط عاشقانه

 

قدرت افکار
دوست داشتن زندگی

 

خانواده
شادی و لحظات بیاد ماندنی

 

قدرت افکار
سلامتی و آرامش

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید