چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم – ۱۰ راهنمایی رایگان

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم – ۱۰ راهنمایی رایگان
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , شهریور , ۱۳۹۵ ۲ نظر ۲۶۲۰ بازدید

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید.

 

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم؟ راه های تقویت ناخوداگاه چیست؟

 

همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت خود را خودشان ایجاد کنند. فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد.با روش های ارائه شده میتوانید تاثیر بیشتری روی ناخوداگاه خود بگذارید.

 

 

 

۱:تفکر کردن عمیق

تقویت ناخوداگاه
تفکر کردن عمیق برای تقویت ناخوداگاه

 

تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و به شما برای انجام دادن فعالیت برای بدست اوردن خواستهایتان انرژی میدهد و این ارتباطی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما ایجاد میکند و کمک میکند از قدرت ناخوداگاهتان کمک بگیرید و این بسیار مهم است که برای ارتباط با ناخوداگاه شما تمرکز کنید و با تفکر کردن عمیق میتوانید این تمرکز را بدست بیاورید.

 

 

ساعتی از زندگی روزمره تان را برای تفکر کردن اختصاص دهید و در یک محیط ارام و بدون مزحم خود را قرار دهید.بر روی تنفس خودتان تمرکز کنید و برای ارام شدن میتوانید از البوم های پنهان شادی یا ریلکسیشن عمیق استفاده کنید و این روند ممکن است برای شروع کمی ازار دهنده و سخت باشد اما صبور باشید تغییر ذهن به زمان احتیاج دارد.

در شروع ممکن است افکار مزاحم هواس شما پرت کرده و ذهن شما این ور ان ور پرسه بزند اما به مرور تمرکز شما بالا میرود وتقویت این افکار مزاحم از بین خواهند رفت و شما ارام و ارام تر خواهید شد.

 

 

 

و زمانی که به این ارامش مطلق دست پیدا کردید میتوانید ساعتها روی خواسته ها و اهداف خودتان تمرکز کنید و انرژی مثبت را روانه جهان هستی کنید و با تکرار این عمل ان را در ناخوداگاهتان هک کنید زیرا همه چیز در این جهان از انرژی است .

 

 

 

 

 

۲:تجسم

تکرار کردن تجسمات، در حین تجسم کردن باید دقیقا هدفی که دارید را با جزیئات ببینید و در مورد چگونه ممکن است و از چه راهی قرار است به این هدف برسید نگران نباشید فقط برای شروع یک چشم انداز قوی داشته باشید.

 

تقویت ناخوداگاه
تجسمان خود را ادامه دهید

 

 

 

۳:ایمان داشتن

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.
بعضی از افراد ممکن است یک لیست از اهدافشان تهیه کنند و برخی ممکن است در یک دفترچه یادداشت انها را بنویسند و باید این لیست یا دفترچه را با عکس و کلمات دقیق مربوط به اهدافتان پر کنید زیرا این کار به شما کمک کنید که بدانید دقیق چه از جهان هستی میخواهید و در ناخوداگاه شما بدست اوردن ان ممکن شود همچنین میتوانید از تاکیدات برای یادوری اهدافتان به خودتان کمک کنید.

 

 

تقویت ناخوداگاه
ایمان خود را حفط کنید

 

 

 

۴:گوش دادن به صدای درونی

به حس درونتان اعتماد کنید و زمان عملکردن از ان استفاده کنید و بدانید که این ناخوداگاه شما است که به خوداگاه شما پیام ارسال میکند.

 

تقویت ناخوداگاه
به شهود خود اعتماد کنید

 

 

 

۵:برای اهدافت زمان مشخص کن

شما باید برای اهدافی که میخواهید زمان مشخص کنید و تمام تلاش خود را بدست اوردن ان بکنید و از اگاهیتان برای حذف باورهای مخربتان استفاده کنید.

 

تقویت ناخوداگاه
زمان بندی دقیق داشته باشید

 

 

 

۶:تفکر مثبت

ناخوداگاه شما سوال نمیکند و کنجکاو برای اثبات چیزی نیست بنابراین هر چه که بگویید ناخوداگاه شما قبول میکندو سعی کنید با افکار مثبت ،را پرورش دهید تا به مرور ناخوداگاه شما انها را قبول کند.

 

تقویت ناخوداگاه
با تفکر مثبت ارتعاشات مثبت ارسال کنید

 

 

 

۷:با خودتان مثبت صحبت کنید

عادت کنید که با خودتان مثبت صحبت کنید .صحبت کردن مثبت با خودتان جریانی از افکار را در ذهنتان به حرکت در می اید و زمانی که این صحبت ها مثبت باشند به یک انرژی مثبت را درون شما ایجاد میکند که این خود اتفاقات مثبت را به وجود می اورد.

 

تقویت ناخوداگاه
صحبت های درونی مثبت داشته باشید

 

 

 

۸:چیزهای غیر ضروری را جذب نکنید

چیزهایی که نمیخواهید و نیاز ندارید را به سوی خود جذب نکیند به این معنی که در مورد ان صحبت نکنید ،فکر نکنید ،و حتی ننویسید.و تلاش کنید از صحبت های منفی افراد اطرافتان دور باشید.

 

متوقف
به خواسته های خود فکر کنید

 

 

 

 

۹:سرگرمی های خلاقانه داشته باشید

یک سرگرمی یا یک انگیزه ای به خود بدهید که ناخوداگاه شما را فعال نگه دارد مثلا هر روز به صورت ذهنی خرید کنید یا از محیط اطراف عکاسی کنید.

 

creative
از خلاقیت خود استفاده کنید

 

 

 

 

۱۰:از خواب استفاده کنید

ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید .سعی کنید قبل از خواب مطالعه یا البوم های صوتی را گوش کنید و به ناخودگاهتان کمک کنید در حالی که خواب هستید اطلاعات را پردازش کند.

sleep_timer
خواب عمیق

 

 

چگونه  برای بدست اوردن موفقیت از ذهن ناخوداگاه استفاده کنیم؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

  ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  حقیقت تبلیغات سابلیمینال

  در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

  این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

  انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  یادگیری زبان چینی

  توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

  این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید