چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم – ۱۰ راهنمایی رایگان

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم – ۱۰ راهنمایی رایگان
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , شهریور , ۱۳۹۵ ۲ نظر ۲۵۷۹ بازدید

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید.

 

چطور ناخوداگاه خود را تقویت کنیم؟ راه های تقویت ناخوداگاه چیست؟

 

همه افراد کره زمین قادر به گسترش اطلاعات خود هستند و با یاد گرفتن مهار کردن قدرت ناخودگاه میتوانند سرنوشت خود را خودشان ایجاد کنند. فراوانی در همه حوزه ها  در هر فعالیت و کسب کاری وجود دارد.با روش های ارائه شده میتوانید تاثیر بیشتری روی ناخوداگاه خود بگذارید.

 

 

 

۱:تفکر کردن عمیق

تقویت ناخوداگاه
تفکر کردن عمیق برای تقویت ناخوداگاه

 

تفکر کردن سوخت خلاقیت شما است و به شما برای انجام دادن فعالیت برای بدست اوردن خواستهایتان انرژی میدهد و این ارتباطی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما ایجاد میکند و کمک میکند از قدرت ناخوداگاهتان کمک بگیرید و این بسیار مهم است که برای ارتباط با ناخوداگاه شما تمرکز کنید و با تفکر کردن عمیق میتوانید این تمرکز را بدست بیاورید.

 

 

ساعتی از زندگی روزمره تان را برای تفکر کردن اختصاص دهید و در یک محیط ارام و بدون مزحم خود را قرار دهید.بر روی تنفس خودتان تمرکز کنید و برای ارام شدن میتوانید از البوم های پنهان شادی یا ریلکسیشن عمیق استفاده کنید و این روند ممکن است برای شروع کمی ازار دهنده و سخت باشد اما صبور باشید تغییر ذهن به زمان احتیاج دارد.

در شروع ممکن است افکار مزاحم هواس شما پرت کرده و ذهن شما این ور ان ور پرسه بزند اما به مرور تمرکز شما بالا میرود وتقویت این افکار مزاحم از بین خواهند رفت و شما ارام و ارام تر خواهید شد.

 

 

 

و زمانی که به این ارامش مطلق دست پیدا کردید میتوانید ساعتها روی خواسته ها و اهداف خودتان تمرکز کنید و انرژی مثبت را روانه جهان هستی کنید و با تکرار این عمل ان را در ناخوداگاهتان هک کنید زیرا همه چیز در این جهان از انرژی است .

 

 

 

 

 

۲:تجسم

تکرار کردن تجسمات، در حین تجسم کردن باید دقیقا هدفی که دارید را با جزیئات ببینید و در مورد چگونه ممکن است و از چه راهی قرار است به این هدف برسید نگران نباشید فقط برای شروع یک چشم انداز قوی داشته باشید.

 

تقویت ناخوداگاه
تجسمان خود را ادامه دهید

 

 

 

۳:ایمان داشتن

شما باید باور کنید و ایمان داشته باشید که بدست اوردن انچه که میخواهید امکان پذیر است.
بعضی از افراد ممکن است یک لیست از اهدافشان تهیه کنند و برخی ممکن است در یک دفترچه یادداشت انها را بنویسند و باید این لیست یا دفترچه را با عکس و کلمات دقیق مربوط به اهدافتان پر کنید زیرا این کار به شما کمک کنید که بدانید دقیق چه از جهان هستی میخواهید و در ناخوداگاه شما بدست اوردن ان ممکن شود همچنین میتوانید از تاکیدات برای یادوری اهدافتان به خودتان کمک کنید.

 

 

تقویت ناخوداگاه
ایمان خود را حفط کنید

 

 

 

۴:گوش دادن به صدای درونی

به حس درونتان اعتماد کنید و زمان عملکردن از ان استفاده کنید و بدانید که این ناخوداگاه شما است که به خوداگاه شما پیام ارسال میکند.

 

تقویت ناخوداگاه
به شهود خود اعتماد کنید

 

 

 

۵:برای اهدافت زمان مشخص کن

شما باید برای اهدافی که میخواهید زمان مشخص کنید و تمام تلاش خود را بدست اوردن ان بکنید و از اگاهیتان برای حذف باورهای مخربتان استفاده کنید.

 

تقویت ناخوداگاه
زمان بندی دقیق داشته باشید

 

 

 

۶:تفکر مثبت

ناخوداگاه شما سوال نمیکند و کنجکاو برای اثبات چیزی نیست بنابراین هر چه که بگویید ناخوداگاه شما قبول میکندو سعی کنید با افکار مثبت ،را پرورش دهید تا به مرور ناخوداگاه شما انها را قبول کند.

 

تقویت ناخوداگاه
با تفکر مثبت ارتعاشات مثبت ارسال کنید

 

 

 

۷:با خودتان مثبت صحبت کنید

عادت کنید که با خودتان مثبت صحبت کنید .صحبت کردن مثبت با خودتان جریانی از افکار را در ذهنتان به حرکت در می اید و زمانی که این صحبت ها مثبت باشند به یک انرژی مثبت را درون شما ایجاد میکند که این خود اتفاقات مثبت را به وجود می اورد.

 

تقویت ناخوداگاه
صحبت های درونی مثبت داشته باشید

 

 

 

۸:چیزهای غیر ضروری را جذب نکنید

چیزهایی که نمیخواهید و نیاز ندارید را به سوی خود جذب نکیند به این معنی که در مورد ان صحبت نکنید ،فکر نکنید ،و حتی ننویسید.و تلاش کنید از صحبت های منفی افراد اطرافتان دور باشید.

 

متوقف
به خواسته های خود فکر کنید

 

 

 

 

۹:سرگرمی های خلاقانه داشته باشید

یک سرگرمی یا یک انگیزه ای به خود بدهید که ناخوداگاه شما را فعال نگه دارد مثلا هر روز به صورت ذهنی خرید کنید یا از محیط اطراف عکاسی کنید.

 

creative
از خلاقیت خود استفاده کنید

 

 

 

 

۱۰:از خواب استفاده کنید

ذهن ناخوداگاه شما همیشه کار میکند حتی زمانی که شما خواب هستید .سعی کنید قبل از خواب مطالعه یا البوم های صوتی را گوش کنید و به ناخودگاهتان کمک کنید در حالی که خواب هستید اطلاعات را پردازش کند.

sleep_timer
خواب عمیق

 

 

چگونه  برای بدست اوردن موفقیت از ذهن ناخوداگاه استفاده کنیم؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید