۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

۲۵ عبارت تاکیدی جذب ثروت و فراوانی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , دی , ۱۳۹۸ ۶ نظر ۳۹۱۸ بازدید

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند.بنابراین تکرار عبارات تاکیدی ثروت به شما در از بین بردن از باورهای محدود کننده کمک میکند

 

با تکرار عبارات تاکیدی ثروت به صورت روزانه ضمیرناخوداگاه خود را برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی کنید.

بیرون آمدن از فقر به واسطه تلاشهای خود ، کاری است که باعث غرور و افتخار می شود ، و فقر فقط  توسط احمق ها با اهمیت می شود.. “- J. K. Rowling ، نویسنده کتابهای هری پاتر.

 

دوست عزیزم سلام

من محمد علیخانی هستم در این مطلب می خوام با شما در مورد بزرگترین مشکلی که افرادی زیادی درگیر اون هستند بحث کنیم در ادامه با من باشید….

 

 

چند سوال ساده درباره پول

آیا می خواهید پول بیشتری داشته باشید؟ آیا دوست دارید پولدار شوید؟

آیا می خواهید در زندگی خود ثروت و فراوانی ایجاد کنید؟

در حقیقت جمله ، “کسب درآمد بیشتر” یا جملات شبیه به این یکی از اصطلاحات پرکاربرد کل بشریت است که به صورت آنلاین جستجو می شود ، زیرا دوست داشته باشید یا نه ، پول امنیت ، راحتی و سهولت و توانایی ایجاد زندگی لذت بخش را به ارمغان می آورد.

 

فکر می کنید چرا در حال حاضر در زندگی تان پول بیشتری کسب نمی کنید؟

زمانی درامد شما بیشتر خواهد شد که فرکانس های ذهنی خود را تغییر دهید بنابراین اگر : نمی توانید پول بیشتری کسب کنید ، یا ثروت و فراوانی را در زندگی خود ایجاد کنید ، و یا به سندرم بی پولی مبتلا هستید!

شما باور ندارید که سزاوار ثروت هستید.

 

 

درست است شما پول بیشتری کسب نمی کنید زیرا باور دارید که لیاقت آن را ندارید.

ممکن است بگویید که نه من شایسته هستم ممکن است قسم بخورید. اما تا زمانی که شما خود واقعیتان را از خود فعلیتان جدا نکنید همیشه شکست خواهید خورد.

 

این پیش فرض ذهنی اکثر افراد است که “من شایسته آن نیستم” یا “من ارزش آن را ندارم” . این اعتقادات محدود کننده هستند که شما را از رسیدن به وضعیت مالی بهتر دور میکنند و فقط مشکل این نیست وقتی نگاهی دقیق به افکار محدود کننده افرادی که با آنها صحبت میکنم می اندازم دوست دارید بدانید چه چیزی مرا شوکه می کند؟  آنها خودشان هم نمی دانند چگونه افکارشان وضعیت مالی آنها را خراب می کند و شانس درآمد بیشتر را از بین می برد به عبارت دیگر در کلام میگویند من پول بیشتر می خواهم اما در سطح افکارشان به کمبود و فقر اعتقاد دارند.

 

در ادامه مطلب برخی از اعتقادات محدود کننده افراد که مانع کسب درامد بیشتر می شوند در آورده ام:

 

 • شما نمی خواهید از وضعیت مالی خود راضی باشید
 • فکر نمی کنید که سزاوار پول باشید ، حتی اگر این جمله را قبول نداشته باشید
 • فکر نمی کنید با توجه به وضعیت فعلی زندگیتان این امکان پذیر باشد
 • شما فکر می کنید ثروت شر است و فقر خوب است
 • فکر می کنید پول باعث می شود کارهای بد انجام دهید
 • شما اعتقاد دارید که دوستانتان که موارد ۱ ، ۲ و ۳ را باور دارند از دست می دهید
 • شما در مورد تمایل به ثروتمند شدن و مرفه بودن احساس خشم ، گناه و تضاد می کنید
 • شما والدین خود را به دلیل نداشتن پول کافی و آموزش بهتر ندادن سرزنش می کنید
 • شما اعتقاد دارید که شانس کمی برای ثروتمند شدن دارید
 • شما فکر می کنید خوشحال نخواهید شد زیرا قرار نیست پول شادی را بخرد
 • شما فکر می کنید تنها راه ثروتمند شدن این است که با یک فرد ثروتمند ازدواج کنید یا ارثیه ای به شما برسد
 • شما هیچ یک از این اعتقادات محدودکننده را ندارید ، فقط نمی دانید چگونه می توانید پول بیشتری کسب کنید و به دنبال مشاوره تخصصی هم نیستید

 

اگر اصلاً هیچ یک از این اعتقادات محدود کننده را ندارید و هنوز هم با امور مالی خود مبارزه می کنید ، در زیر نظر خود را برای من بگذارید و وضعیت خود را توضیح دهید.

ثروت
عبارات تاکیدی ثروت

 

ایگو مقصر است ، مشکلات مالی خود را از بین ببرید

خبر خوب این است که اعتقادات محدود کننده از ایگو (آن مؤلفه از شخصیت است که مسئول برخورد با واقعیت است) ناشی می شوند ، نه خود شما (منظور از خود _ تنها مؤلفه شخصیت است که از بدوِ زایش انسان حضور دارد).

 

 

این برای من یک اتفاق بزرگ بود و که باعث شد موفقیت های مالی عظیم وارد زندگی من شود، بنابراین اجازه دهید توضیح دهم چون خیلی زود این سد بزرگ مالی را از بین ببرید.

 

اگر به صدای درون خود گوش کنید متوجه می شوید خود واقعی شما که از خداوند است از شما عصبانی است که شما نمی توانید پول بیشتری بدست آورید ، زیرا جملات مخربی مثل “شایسته آن نیستند” با تمام سخت کوشی هایتان مانع موفقیت شما می شوند.

 

خود واقعی شما شما می خواهد فریاد بزند و شکایت کند و به شما نشان دهد که شما شایسته بهترین ها هستید . خود واقعی شما شما عدالت و حق را می خواهد.

خود واقعی شما می خواهد احساس بد این موقعیت را احساس کنید و به همه بگویید که موفقیت های بزرگ را می خواهید.

خود واقعی شما نگران است که نمی توانید پول بیشتری کسب کنید و از آینده ناکام شما خشمگین ، نگران ، و مظطرب است.

 

 

اما خبر خوب این است که شما بخشی از اضطراب و قضاوت درونیتان نیستید باید یاد بگیرید که اگر می خواهید خوشبختی ، آرامش درونی ، فراوانی و ثروت را داشته باشید با دقت از این قضاوت ها که شما نمی توانید موفق شوید چشم پوشی کنید.

من همیشه پول را دوست داشته ام. من هرگز گناهی در اطراف پول ندیدم ، اما با این وجود تلاش کردم تا اتفاقات خوب را هر چه زودتر در زندگیم ایجاد کنم.

 

 

 

تغییر فرکانس های ذهنی برای من در لحظه ای اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم باور کنم لیاقت بیشتری دارم این بدان معناست که به اندازه کافی شجاع باشم ، ریسک شکست را بپذیرم و موفق شوم ، در شروع همه چیز وحشتناک است اما ارزشش را دارد.

 

 

 

این تغییر فرکانس به این معنی بود که من نه تنها شایسته ثروت هستم ، بلکه می توانم آن را خلق کنم و در حالی که به ارزشهای اصلی خودم متعهد هستم این کار را انجام می دهم .

این اتفاق زمانی رخ داد که من صدای نفس خود را شناسایی کردم و آن را خاموش کردم ، تا بتوانم صدای قلب خودم را بشنوم،صدای خود واقعیم را.

 

 

اعتقادات خود را در مورد پول ایجاد کنید

من چگونه اعتقاداتم را در مورد پول ایجاد کردم؟ استفاده از عبارت های تاکیدی قبل از خواب ، فایل های صوتی سابلیمینال و نرم افزار در طول روز

 

هنگامی که اعتقادات شما از حقیقت شما ناشی می شود ، نه از عصبانیت یا ناامیدی یا افسردگی بلکه از درون شما از قلب شما، احساس شعف و شادی درون شما ایجاد می شود و خواهید فهمید که از اولین مرحله گذاشته اید و بلوک بزرگ پیشرفت خود را کنار زده اید.

 

 

قبل از اینکه به ۲۵ تاکید مثبت پول بپردازیم ، می خواهم جمله ای که جیم کری به اوپرا وینفری پس از توصیف تکنیک های قدرتمند تجسم ثروت گفت  با شما در میان بگذارم:

 

 

شما نمی توانید تصور کنید که در حال ساندویچ خوردن هستید و سپس یک ساندویچ بخورید. شما باید این کار را انجام دهید. ~ جیم کری

قبل از اینکه نهار بخورید ذهن شما در جایی که قرار است نهار بخورید می رود بنابراین اول تجسم می کنید و بعد عمل.

 

عکس نوشته ثروت
عبارات تاکیدی ثروت

 

۲۵ عبارات تاکیدی جذب ثروت و فراوانی

 1. من آهنربای پول هستم. موفقیت به سمت من می آید
 2. پول به روشهای مورد انتظار و غیر منتظره به سمت من می آید
 3. من از تفکر فقر به تفکر فراوانی حرکت می کنم
 4. من لیاقت کسب درآمد بیشتر را دارم
 5. من نسبت به تمام ثروت هایی که زندگی به من می دهد آماده و پذیرا هستم
 6. من راههای جدید کسب درآمد را در آغوش می گیرم
 7. من از منابع نامحدود درآمد و ثروت در زندگی ام استقبال می کنم
 8. من تمام انرژی منفی در مورد پول را رها می کنم
 9. پول به راحتی و بدون دردسر به سمت من می آید
 10. من برای بهتر کردن زندگی خود و دیگران از پول استفاده می کنم
 11. ثروت دائماً وارد زندگی من می شود
 12. اقدامات من باعث ایجاد موفقیت مداوم می شود
 13. من با انرژی فراوانی همسو هستم
 14. من دائما فرصت هایی را جذب می کنم که پول بیشتری برای من ایجاد می کنند
 15. امور مالی من فراتر از رویاهای من است
 16. پول ریشه شادی و آرامش است
 17. پول و معنویت می توانند با هم هماهنگ باشند
 18. پول و عشق می توانند دوست باشند
 19. پول خدمتکار من است
 20. من استاد ثروت هستم
 21. من قادر به مدیریت مبالغ زیاد هستم
 22. من با داشتن پول زیاد در آرامش هستم
 23. من می توانم موفقیت های بزرگ را مدیریت کنم
 24. پول فرصت ها و تجربیات زندگی من را گسترش می دهد
 25. پول تأثیرات مثبتی در زندگی من ایجاد می کند
عبارت تاکیدی ثروت و فراوانی
عبارات تاکیدی ثروت

 

 

شما لیاقت پول بیشتری دارید ، شما مجاز به لذت بردن از وفور مالی هستید

آیا می خواهید رها شدن از وضعیت مبارزه با مشکلات مالی و رسیدن به وضعیت رفاه و ثروت را یاد بگیرید و ببینید که چقدر آسان است؟

 

 

آیا می خواهید با پول رابطه سالم تری برقرار کنید و هرگز نسبت به موضوع جذب ثروت و فراوانی احساس گناه نکنید؟

 

 

عجله کنید در مقالات قبلی اطلاعات زیادی در مورد پول منتشر شده است بنابراین قبل از هر چیز آنها را بررسی کنید بعد از آن می توانید از فایل های صوتی یا پکیج ویژه که به صورت اختصاصی تغییر فرکانس های ذهنی را آموزش داده ام استفاده کنید بنابراین هم اکنون مسیر پیشرفت خود را آغاز کنید. من در این مسیر با شما خواهم بود.

 

همچنین جهت مشاوره خصوصی با من از این لینک استفاده کنید.

 1. ۰

  ممنون برای موضوع بسیار مفیدی که در اختیارمون قرار دادین

 2. ۰

  سلام تاکیدات رو با چشم بخونیم کافیه یا باید با صدای بلند تکرار شه؟

  • ۰

   سلام با صدای بلند بخوانید اثربخشی بیشتری دارد

 3. ۰

  سلام من با مطالعه و تحقیق فکر میکنم دیگه هیچ کدوم ازون اعتقادات محدود کننده ک در بالا ذکر شده رو ندارم البته نمیدونم تو ناخودگاهم باشه یا نه ولی خودم حس میکنم این اعتقادات محدود کننده رو هم ندارم از طرفی دنبال مشاوره تخصصی هم نیستم و میخام وضعیتمو توضیح بدم
  من ی کنکوریم ک نمیخام کنکور بدم و سرنوشتم مث اینایی ک بعد از گرفتن مدرک و تموم شدن تحصیلات و کلی زحمت کشیدن اخر سر تو خونه بیکار بشینن من دلم میخاد مثل یسری نوجوونا ک با ایده ی عالی زندگیشونو ازین رو به اون رو میکنن و بدون زحمت خاصی پولدار میشن باشم ولی ن ایده ی خاصی ب ذهنم خطور میکنه ن چیزی من میخام ثروتمند ترین فرد جهان شم ولی برای شروع همین ک بتونم استقلال مالی داشته باشم و ی خونه و ماشین متوسط داشته باشم کتفیه و دلم میخاد همین اول کار ی ایده خوبو عملی کنم و صاحب ی برند معتبر بشم و تو اینترنت ممکنه راه حل های زیادی در این باره باشه ولی من میخام از ریشه درس بشم ینی همون ناخوداگاه البته من میتونم ثروتمند ترین فرد جهان شم ولی دلم میخاد هرچه زودتر این اتفاق بیوفته وقتی ک بشه ۳۰ سالم ب چ دردم میخوره از طرفی هم من دارم البوم های دیگه ای رو استفاده میکنم و بعد از تموم شدن دوره میخام یکسری البوم دیگه مربوط ب زیبایی هستنو استفاده کنم /همونطور ک گفتین ۳ تا بیشتر نمیشه استفاده کرد و نمیتونم یکی از البوم های مربوط ب ثروت رو استفاده کنم شما میگید چیکار کنم لطفن راهنماییم کن خیلی ممنون!-♡

  • ۰

   سلام بله حداکثر سه البوم در یک دوره باید استفاد کنید و جهت دریافت راهنمایی موثر و مفید با اقای علیخانی از بخش مشاوره خصوصی اقدام کنید

 4. ۰

  مطالعه کردم و مفید بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید