عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۴ , شهریور , ۱۳۹۹ ۱ نظر ۲۷۹ بازدید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بدانید دقیقاً چه می خواهید. وقت بگذارید و تمام جزئیات خانه ای که می خواهید را بنویسید و به یاد داشته باشید که باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

 

عبارت تاکیدی خانه جدید

 

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

 

 

برای شروع تمامی مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: خانه دلخواه خود را ببینید – آن را در ذهن خود تجسم کنید.

مرحله ۲: آن را احساس کنید – حضور خود را در خانه جدید خود احساس کنید.

مرحله ۳: به شکلی رفتار کنید که انگار آن خانه را همین الان دارید.

 

تاکیدات مثبت خانه جدید

من می دانم که مکان عالی را برای خانه جدیدم پیدا خواهم کرد

پیدا کردن خانه جدید دلخواه من آسان است

جهان به من کمک میکند تا خانه رویایی ام را متجلی کنم

من در حال جذب خانه مناسب برای خودم و خانواده ام هستم

من عاشق جستجوی خانه عالی جدیدم هستم

من اطمینان دارم که خانه جدید من مکانی شاد و سالم خواهد بود

خانه جدید من جادویی و باشکوه است

خانه جدید من ایمن ، زیبا و پر از عشق است

خانه جدید من در حال حاضر برای من آماده می شود

من از خانه جدیدم هیجان زده ، خوشحال و سپاسگزارم

خانه جدید من خانه دلخواهم است

خانه جدید و شگفت انگیز من شادی ، امید و سلامتی را برای من به ارمغان می آورد

خانه جدید من یک مکان پر از عشق برای عزیزانم است

خانه جدید من زیبا و پربرکت است

من از خانه جدید پر از عشق خود سپاسگزارم

ما از خانه جدید خود خوشحال و هیجان زده ام

من خانه جدیدم را می پرستم و عمیقا از زندگی ام سپاسگزارم

خانواده ما خانه جدید دارد و ما سپاسگزاریم

خانه جدید ما مکانی برای سلامتی و شادی برای ما است

سلامتی ، خوشبختی ، آرامش ، عشق و شادی چیزی است که ما به خانه جدیدمان می آوریم

خانه جدید من محل استقبال از خانواده و دوستانم است

من از خانه جدیدم سپاسگزارم

جستجوی خانه جدید من پر از سرگرمی و ماجراجویی است

ما خانه رویایی جدید خود را در آغوش می کشیم و لذت می بریم

خانه رویایی جدید من مکانی برای زیبایی ، آرامش ، عشق ، خوشبختی و سلامتی است

خانه جدید من یادآور فضل برکت در زندگی ماست

خانه جدید من برای ما آرامش ، عشق و شادی فراوانی به ارمغان می آورد

من در خانه جدید خود خوشحال ، سالم و سپاسگزار هستم

عبارت تاکیدی خانه جدید
عبارت تاکیدی خانه جدید

 

عبارت تاکیدات مثبت برای یک خانه جدید

چیزهای خوب برای کسانی که ایمان دارند است چیزهای بهتر برای کسانی که صبور هستند متجلی می شود و بهترین چیزها به کسانی می رسد که هرگز تسلیم نمی شوند.

 

من تا رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد. همیشه قدم دیگری برمی دارم. اگر این قدم من را به هدفم نرساند من قدم بعدی را برمیدارم و بعدی و بعدی …. در حقیقت ، برداشتن یک قدم خیلی دشوار نیست. من می دانم که تکرار تلاش های کوچک هر کاری را به اتمام می رساند. – اوگ ماندینو – g Mandino

 

جادو وقتی اتفاق می افتد که تسلیم نشوید  JmStorm

 

ذهن هرچه تصور و باور کند می تواند به آن دست یابد. – ناپلئون هیل

 

خوش بینی یک آهنربای شادی است. اگر مثبت بمانید ، چیزهای خوب و افراد خوب به سمت شما جذب می شوند – Mary Lou Retton

 

شما آینده و سرنوشت خود را کنترل می کنید . با ثبت رویاها و اهداف خود روی کاغذ ، فرایند تبدیل شدن به شخصی که می خواهید باشید را به حرکت در می آورید. آینده شما در دستان شما قرار دارد – مارک ویکتور هانسن – Mark Victor Hansen

 

هر آنچه را که به طور ثابت در ذهن خود نگه دارید دقیقاً همان چیزی است که در زندگی خود تجربه خواهید کرد. – تونی رابینز – Tony Robbins

 

اهداف شما نقشه هایی هستند که شما را راهنمایی می کنند و به شما نشان می دهند چه امکاناتی برای زندگی کردن وجود دارد. – لس براون – Les Brown

 

افراد موفق فارغ از آنچه در اطرافشان می گذرد تمرکز مثبت نسبت به زندگی دارند. آنها بیش از شکستهای گذشته خود ، روی موفقیتهای گذشته خود متمرکز هستند و اقدامات بعدی که آنها را به اهدافشان نزدیک میکند را انجام می دهند و روی آنها متمرکز می شوند  – جک کانفیلد – Jack Canfield

 

مثبت اندیشی تفکری قدرتمند است. اگر می خواهید شادی ، رضایت ، موفقیت و آرامش درونی داشته باشید اینطور کنید که قدرت دستیابی به چیزهایی که می خواهید را دارید ، روی جنبه روشن زندگی تمرکز کنید و انتظار نتایج مثبت را داشته باشید. –  Germany Kent

 

سعی کنید از تمام افکاری که باعث ایجاد احساس بد درون شما می شوند ، یا حتی برخی از آنها را رها کنید و ببینید که انجام این کار چگونه زندگی شما را تغییر می دهد. شما به افکار منفی احتیاج ندارید ، تمام موارد منفی که تا به حال دیگران در مورد شما گفته اند کذب است همه آنها دروغ است – Gina Lake

 

اگر در زندگی دنبال بدست آوردن چیزی هستید پس چیزهایی را که شما را هیجان زده می کند دنبال کنید. چیزهایی را که به شما امید ، خوشبختی و نگاه بهتری به زندگی می دهد را تعقیب کنید. چیزهایی که باعث می شوند شما فرد بهتری باشید را تعقیب کنید. چیزهایی که به شما تفکر شاد زیستن را القا میکند تعقیب کنید. چیزهایی که روح شما را تقویت می کند تا بتوانید تغییر ایجاد کنید دنبال کنید.  Shannon L. Alder

 

عبارت تاکیدی خانه جدید
عبارت تاکیدی خانه جدید

نکاتی برای متجلی کردن خانه دلخواه و رویایی

 

۱: آیا می دانید دقیقا چه نوع خانه ای می خواهید؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بدانید دقیقاً چه می خواهید. وقت بگذارید و تمام جزئیات خانه ای که می خواهید را بنویسید.

 

 

۲.  آیا باور دارید لیاقت آن خانه را دارید؟

با خودتان صادق باش. آیا واقعاً اعتقاد دارید که سزاوار آنچه می خواهید هستید؟ زیرا اگر سایه ای از شک و تردید داشته باشید این شک می تواند بر توانایی جذب خانه شما تأثیر بگذارد.

 

 

۳.  آیا شما در حد توانایی خود اقدام و عمل می کنید؟

این وظیفه شماست که با انجام اقدامی در حد توان خود تعهد خود را به جهان هستی نشان دهید.

 

نکته: این تاکیدات را برای یک خانه جدید در ۳۰ روز آینده تکرار کنید و اتفاقات جادویی را بینید!

 


چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انگیزشی دایناسور خوب

  در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

  آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

  آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

  یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

  SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

  آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

  تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

  کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

   

  محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

  آپدیت محصول راهنمای روح

  این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

  دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

  آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

  ۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

  چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

  معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

  نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

  ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

  شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

  ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

  مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

  در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

  آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

  پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

  چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

  بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید