۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , مرداد , ۱۴۰۰ ۱ نظر ۲۵۶۰ بازدید

همه ما می توانیم در ازدواج خود موفق باشیم. روزانه به این فکر کنید که همچنان شریک زندگی خود را دوست داشته باشید و در رابطه تان با داشتن ازدواج سعادتمندانه ای که دارید سپاسگذار باشید.

 

آیا جملات عاشقانه ، نقل قول ها یا عبارت تاکیدی های ازدواج موفق را روزانه می نویسید؟ آیا جملات عاشقانه را در معرض دید خود قرار می دهید ؟

 

جملات عاشقانه را می توانید روی آینه حمام ، اتاق ، تاقچه، کتاب خانه یا صفحه نمایش رایانه خود قرار دهید. سعی کنید آنها را بصری ببینید زیرا ساده تر و قدرتمند تر است ، این کار به شما اجازه می دهد تا روی هدف مورد نظر خود تمرکز کنید.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

 

زوج خوشبخت
جملات عاشقانه برای رابطه رویایی

جملات عاشقانه – عبارت تاکیدی های قدرتمند

عبارت تاکیدی ها به شما کمک میکند همیشه آماده یک رابطه فوق العاده با همسر خود باشید.

 

آیا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های زیر برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

 

عبارات یا جملات عاشقانه زیر حتی برای روابط نابود شده به شما کمک میکند تا در سخت ترین شرایط  دیدی مثبت به وقایع داشته باشید و کنار هم باشید.

تاکیدات مثبت تعدادی خط یا کلمه هستند که شما را در مسیری که می خواهید بروید مثبت نگه می دارد. در ادامه ۴۲ تاکید مثبت برای یک ازدواج و رابطه عالی آمده است:

 

 1. من از ازدواجم لذت می برم و این رابطه من را خوشحال میکند
 2. من از همسرم به خاطر تمام آنچه او برای ازدواج ما انجام می دهد قدردانی می کنم
 3. من و همسرم هر روز بیشتر از پیش یکدیگر را دوست داریم
 4. من هر روز روابطم را با همسرم قوی تر می کنم
 5. من ابتدا به صحبت های همسرم گوش میکنم و سپس جواب میدهم
 6. من عذرخواهی را می پذیرم
 7. ما نسبت یه یکدیگر وفادار و مهربان هستیم
 8. من از تصمیمات همسرم حمایت می کنم
 9. ما در کنار هم نقاط قوت بزرگی داریم
 10. ما زندگی پر از سپاسگزاری داریم
 11. هر روز فرصتی است تا بتوانم همسرم را بیشتر بشناسم
 12. من به شخصی که همسر من است ، احترام می گذارم
 13. من تصمیم می گیرم هر روز روی نکات مثبت همسرم توجه کنم
 14. ازدواج من براساس عشق ، احترام و اعتماد ساخته شده است
 15. ما آزادانه اختلافات یکدیگر را بدون قضاوت می پذیریم
 16. من بدون قید و شرط همسرم را دوست دارم
 17. هر روز خطوط ارتباطی باز بین ما وجود دارد
 18. من به همسرم فرصت می دهم تا در محدوده ازدواجمان وارد شود
 19. ما به طور مرتب می خندیم
 20. ازدواج ما هر روز قوی تر می شود
 21. ما همیشه در هر شرایطی با هم هستیم و می مانیم
 22. ما یکدیگر را می بخشیم
 23. من در مقابل همسرم متعهد هستم و او را انکار نمی کنم
 24. با یگدیگر هیچ چیزی نیست که نتوانیم آن را حل کنیم
 25. ارتباطات ما باز و صادقانه است
 26. همسر من همیشه بهترین دوست من خواهد بود
 27. من در زمان عصبانیت زبانم را کنترل می کنم
 28. من روزانه همسرم را می بوسم
 29. من عاشق عشق ورزیدن به همسرم هستم
 30. ازدواج من یک ازدواج موفق است
 31. من به ازدواجم وفادار هستم
 32. می پذیرم که همسرم و من تفاوت هایی داریم بنابراین به آن اختلافات احترام می گذاریم
 33. من صبور و مهربان خواهم بود
 34. من به خودم می بالم
 35. من به خودم افتخار می کنم
 36. من عشق دیگران را تحسین می کنم
 37. من خیر خواه هستم
 38. من آرامش خودم را حفظ میکنم
 39. من از دانستن حقیقت شاد می شوم
 40. من به همسرم اعتماد دارم
 41. من همیشه امیدوارم
 42. من می دانم که عشق ما پایدار می ماند

همه ما می توانیم در ازدواج خود موفق باشیم. روزانه به این فکر کنید که همچنان شریک زندگی خود را دوست داشته باشید و در رابطه تان با داشتن ازدواج سعادتمندانه ای که دارید سپاسگذار باشید.

این تاکیدات (جملات عاشقانه) قطعاً می تواند برای یک ازدواج شکسته و نابود شده هم استفاده شود.

 

 

ببخشید عزیزانم

من پدر / یا مادرتان را بیشتر از شما دوست دارم

 

پدر و مادر جملات عاشقانه
عشق پایدار

فایل تجسمی رابطه عاشقانه


 

هفت نکته تحول آفرین برای داشتن یک رابطه عاشقانه

جملات عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

 

همیشه بدانید که شما شایسته و مستحق عشق و دریافت عشق هستید. این بسیار مهم است که بدانید یک رابطه واقعاً دوست داشتنی زمانی ایجاد می شود که شخص مقابل عشق بی قید و شرط به شما دارد ، بهترین ها را در شما نشان می دهد ، پشت شماست ، از شما در زمان های خوب و بد حمایت میکند و به شما امید می دهد. در این صورت شما بهترین دوست و ارزشمندترین عشق را دارید که به شما احترام عمیق نشان می دهد.

 

هر فردی در این دنیا مستحق برخورداری از یک رابطه عمیق و عاشقانه است. شما می توانید و شایسته داشتن یک رابطه موفق و محبت آمیز با شریک خود هستید. 😊

 

در ادامه هفت نکته قدرتمند در مورد نحوه ایجاد روابط جدید و نحوه ارتقاء روابط فعلی را بررسی میکینم.

 

۱: خودتان را دوست داشته باشید

شما نمی توانید آنچه را که ندارید بدهید.

 

عشق به خود ، حالت قدردانی از خود است که از اقداماتی که از رشد جسمی ، روانی و روحی شما پشتیبانی می کند. این بدان معناست که به نیازهای خود توجه کنید و رفاه خود را فدای رضایت دیگران نکنید.

 

عشق به خود ممکن است برای دیگران خودخواهانه به نظر برسد. در واقع ، کاری که ما انجام می دهیم “نصب ماسک اکسیژن” است. تا زمانی که به خود عشق نشان ندهیم ، نمی توانیم عشقمان را با دیگران تقسیم کنیم. ایجاد عشق به این معناست که تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازها و خواسته های قلبتان انجام دهید. این اولین قدم برای شاد بودن واقعی است.

 

فقط یک قطره عشق به خودتان موجی از تغییرات خارق العاده را در کل زندگی شما ایجاد می کند.

 

۲: پذیرای دریافت عشق باشید

افراد زیادی هستند که می گویند صرف نظر از کاری که انجام می دهند ، به نظر نمی رسد که بتوانند عشق طولانی مدت واقعی را پیدا کنند. آنها از یک رابطه به رابطه دیگری می روند و در نتیجه ، از کل تجربه “عاشق بودن” دلسرد می شوند. باورهای محدود کننده در مورد خودمان و دیگران ، مانند آهن ربا ، تجربیات منفی و افراد را به سوی ما جذب می کند. باورهای منفی مانند “همه چیز خوب از من گرفته شده است ، هیچ کس من را دوست نخواهد داشت ، تمام روابط من با درد همراه است ، شریک های من همیشه مرا ترک می کنند …” یک انتظار منفی ایجاد می کند ، و همانطور که می دانیم ، باورها و انتظارات ما واقعیت ما را می سازند.

 

برای داشتن یک رابطه عاشقانه جدید و ایجاد باورهای قدرتمند این جملات عاشقانه را در ذهن خود تکرار کنید: ” شریک ایده آل من نزدیک است ، من خیلی دوست داشتنی هستم ، من آماده هستم تا روح کامل خود را جذب کنم و از هر لحظه زندگی با عشقم لذت ببرم. “

 

همانطور که دیپاک چوپرا می گوید: “هرچه کمتر قلب خود را به روی دیگران باز کنید ، قلب شما بیشتر رنج می برد.” بنابراین ، قلب خود را برای تمام عشقی که می توانید هر روز دریافت کنید باز نگه دارید!

جملات عاشقانه

۳: یک رابطه عالی و دوست داشتنی را تجسم کنید

احتمالا با قانون جذب آشنا هستید ، مردم از قانون جذب برای خلق ثروت ، شهرت و فراوانی استفاده می کنند. بنابراین از این قانون می توانید برای جذب شادی ، عشق و روابط دوست داشتنی استفاده کنید.

 

یکی از ساده ترین و قوی ترین تکنیک های قانون جذب ، تجسم است. نکاتی برای داشتن یک رابطه کامل:

 

رابطه ای که در آرزوی داشتن آن هستید را تصور کنید. این می تواند تصویری از شما و شریک زندگی شما باشد که دست در دست هم هستند ، بچه های شما بازی می کنند و می خندید.

اطمینان حاصل کنید که رابطه که میخواهید مثبت و منطبق با ارزش های شما باشد. هرچه سناریوی ایده آل خود را در ذهن خود واضح تر کنید ، ناخودآگاه واضح تر از آن به عنوان نقشه استفاده می کند.

 

ارتعاشات خود را (سیگنالهایی که جهان دریافت می کند) با یک احساس قوی و هیجان انگیز تقویت کنید. تجسم کنید که چگونه شما و شریک زندگیتان احساس نشاط ، شادی و اشتیاق می کنید.

عبارات تاکیدی را تکرار کنید، اگر مجرد هستید تکرار کنید – “من شریک ایده آل خود را جذب می کنم” ، اگر در یک رابطه هستید تکرار کنید “من یک شریک دوست داشتنی دارم و در یک رابطه زیبا و موفق هستم” و غیره ، هر روز این کار را انجام دهید. این امر ذهن ناخودآگاه شما را دوباره برنامه ریزی میکند و بدین ترتیب آرزوی شما را به واقعیت تبدیل می کند.

شایعات های مخرب را نادیده بگیرید و به محض ظاهر شدن باورهای محدود کننده آنها را مورد بررسی قرار دهید. درباره دیدگاه جدیدتان با خودتان صحبت کنید ، آن را احساس کنید و طوری زندگی کنید که گویی در حال رخ دادن است.

 

 

۴: فردی باشید که می خواهید در رابطه خود داشته باشید

حقیقت این است که ما فقط می توانیم اعمال خود را کنترل کنیم و نه دیگران ، به جای تلاش برای تغییر شخص مقابل ، چرا خودتان تغییر نکنید؟ “تغییری که می خواهید در جهان مشاهده کنید را در خودتان ایجاد کنید.” تبدیل شدن به فردی که دوست دارید در زندگیتان داشته باشید روشی عالی برای تنظیم ارتعاشات شما است. همانطور که می دانید “مانند مانند خود را جذب می کند”. وقتی فکر می کنیم ، عمل می کنیم و با نگرشی محبت آمیز ، مثبت ، گرم و شاد زندگی می کنیم زندگی لذت بخش تر می شود!

 

ویژگی های فردی را که می خواهید با او باشید را تحسین کنید. از ویژگی هایی خوبی که در شریک زندگی خود جستجو می کنید تقلید کنید. از آنجا که عشق شما مانند خود را به سمت شما جذب می کند ، پس اول عاشق خودتان باشید، اگر شریک زندگی شما تغییرات شگفت انگیزی را در شما ببیند ، آگاهانه یا ناخودآگاه سعی می کند همین کار را انجام دهد.

 

اگر مجموعه خاصی از رفتارها را از خود نشان دهید ، احتمالاً افرادی را با همان مجموعه رفتارها جذب خواهید کرد. حتی والدینی که از ویژگی های خود الگوبرداری می کنند ، به طور ناخودآگاه فرزندان خود را تشویق به پیروی از آن الگوها می کنند.

 

۵- به جنبه های مثبت تمرکز کنید

در مورد خود و شریک زندگیتان مثبت فکر کنید البته این به این معنی نیست که عیب ها را نادیده بگیرید هیچ کس بی عیب نیست اما تمرکز خود را بر چیزهایی بگذارید که دوست دارید.

 

شریک زندگی خود را تحسین کنید. تحسین و احترام پایه محکمی برای هر رابطه ای است. هر روز چیزی مثبت در شریک خود پیدا کنید که باعث افتخار شماست. آن را در دفتر خود بنویسید. آن را به دوستان خود نشان دهید. با این کار شریک زندگی شما این هویت را حفظ خواهد کرد.

 

جملات عاشقانه

 

۶: به خاطر داشته باشید که عشق یک کلمه است

این که آیا در یک رابطه جدید هستید یا سعی می کنید عشق قدیمی خود را دوباره شعله ور کنید ، بدانید و به یاد داشته باشید که عشق یک فعل است ، نه یک اسم.

 

بنابراین گذراندن وقت ، نوشتن نامه های عاشقانه و گرفتن دست ها ممکن است کافی نباشد. لذا خوش شانس هستیم که دکتر گری چپمن و بینش های شگفت انگیز او را داریم. او در کتاب “۵ زبان عشق” خود می گویید : عشق نیز مانند زبانهای مادریمان ، زبانهای خود را دارد و مردم به زبانهای مختلف عشق صحبت می کنند. آنها عشق را به طرق مختلف می دهند و دریافت می کنند. او ۵ زبان عشق را توصیف کرد تا راه بهتری برای درک و ابراز احساسات خود نسبت به یکدیگر به ما بدهد.

 

۵ زبان عشق عبارتند از:

کلمات تاکیدی (جملات عاشقانه)

در این زبان ، کلمات برای تأیید دیگران استفاده می شود. کلمات تمجید یا قدردانی، بیانات عالی برای عشق است.

 

 زمان کافی

در این زبان ، گذراندن وقت با کیفیت یا توجه بی وقفه به نحوه انتقال است. این فقط این نیست که با شخص دیگر در مجاورت هم باشید. با هم بودن همراه با توجه به یکدیگر باعث شکوفا شدن عشق می شود.

 

 دریافت هدایا

چیزی که می توانند در دست خود بگیرند ، بیشتر مورد توجه گویندگان این زبان عشق است. لازم نیست بزرگ یا گران باشد. همانطور که ضرب المثل می گوید: “این فکر است که مهم است.”

 

 خدمات

در این زبان خدمات از جملات عاشقانه بلندتر صحبت می کنند. این بدان معناست که با تمام وجود کارهایی را برای عزیزان خود انجام دهید تا به آنها خدمت کنید و باری را از دوش آنها بردارند.

 

 لمس فیزیکی

لمس احتمالاً قدیمی ترین وسیله برای بیان احساسات است. در آغوش گرفتن ، بوسیدن در این زبان گویای همه چیز است.

 

زبان عشق چگونه کار می کند؟ چگونه می توانیم این موارد را برای بهبود روابطمان استفاده کنیم؟

ابتدا زبان عشق خود را مشخص کنید. چه چیزی باعث می شود احساس کنید دوست داشتنی هستید؟ آیا وقتی با شریک خود دست می دهید یا وقتی به ملاقات های صمیمی می روید؟ یا وقتی مرتباً می شنوید که آنها عشق خود را به شما ابراز می کنند؟

 

برای اطمینان از این آزمون استفاده کنید.

 

موردی که بیشترین استفاده را دارد زبان اصلی یا زبان مادری شماست. این بدان معناست که شما عشق خود را به فردی با این زبان ابراز می کنید و تمایل دارید انتظار داشته باشید که او در تمام این مدت همین کار را برای شما انجام دهد.

 

خبر خوب این است که مانند زبان ها و گویش های گفتاری ، می توانیم زبان دومی را نیز بیاموزیم. ممکن است ما در این زبان ماهر نباشیم ، اگرچه از طریق تمرین ، راهی برای درک و استفاده از آن خواهیم داشت. حالا ، از همسرتان بخواهید در این آزمون شرکت کند. یاد بگیرید چگونه با زبان عشق با یکدیگر صحبت کنید تا بتوانید یکدیگر را بهتر درک کنید.

 

اکنون می توانید خلاقانه تر کار کنید ، نه سخت تر ، تا روابط خود را به سطح بهتری برسانید. فقط با یادگیری زبان عشق یکدیگر منتظر نتایج باشید!

 

۷: با هم رویاپردازی کنید

هنگامی که وارد رابطه می شوید ، همیشه سه نهاد وجود دارد: شما ، شریک زندگیتان و رابطه شما(هر دوی شما به عنوان یکی حساب می شوید). شما به عنوان یک فرد آرزوهای خود را دارید ، و شریک زندگی شما هم آرزوهایی دارد. به عنوان یک نهاد که به یکی تبدیل شده است ، رابطه شما نیز باید مسیر و اهداف یکسان را تعیین کند. این به شما کمک می کند رابطه خود را به سطح بعدی برسانید. به این معنی که آرزوهای هر دوی شما باید متناسب با هم باشد.

 

 • تأثیرات قدرتمند رویای مشترک در یک زوج در زیر آورده شده است:
 • این تعهد شما را نسبت به یکدیگر تقویت می کند.
 • نحوه همکاری شما را تقویت می کند.
 • وقتی عمیق ترین احساسات خود را به اشتراک می گذارید ، بین شما صمیمیت ایجاد می کند.
 • عشق را بین شما القا می کند. شما می توانید شریک زندگی خود را به عنوان قهرمان خود ببینید.
 • شور و تحسین شما را نسبت به یکدیگر زنده می کند.

 

بهترین و اثر بخش ترین سناریو را برای خود و شریک خود تجسم کنید ، مقاصد خود را به اشتراک بگذارید ، اظهارات خود را تکرار کنید ، و متعهد شوید که به یک پایه محکم برای روابط عاشقانه خود دست پیدا کنید و انرژی مغناطیسی برای رابطه و آینده دوست داشتنی خود ایجاد کنید.

 

درمان سریع را در نظر بگیرید

اگر احساس می کنید افسرده ، افکار منفی ، احساسات و عادات بد شما عمیقا در ذهن شما ریشه دارد ، لطفاً از فایل صوتی زیر برای بهبود روابط خود استفاده کنید.

فایل های صوتی جذب عشق اینجا کلیک کنید

 

منبع: https://www.mindmotivationcoaching.com/blog/7-tips-to-transform-your-relationship

 1. ۰

  سلام معنی شرطی کنید در این جمله ب چ معنیه
  ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید