۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , مرداد , ۱۴۰۰ ۱ نظر ۱۶۰۹ بازدید

همه ما می توانیم در ازدواج خود موفق باشیم. روزانه به این فکر کنید که همچنان شریک زندگی خود را دوست داشته باشید و در رابطه تان با داشتن ازدواج سعادتمندانه ای که دارید سپاسگذار باشید.

 

آیا جملات عاشقانه ، نقل قول ها یا عبارت تاکیدی های ازدواج موفق را روزانه می نویسید؟ آیا جملات عاشقانه را در معرض دید خود قرار می دهید ؟

 

جملات عاشقانه را می توانید روی آینه حمام ، اتاق ، تاقچه، کتاب خانه یا صفحه نمایش رایانه خود قرار دهید. سعی کنید آنها را بصری ببینید زیرا ساده تر و قدرتمند تر است ، این کار به شما اجازه می دهد تا روی هدف مورد نظر خود تمرکز کنید.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

 

زوج خوشبخت
جملات عاشقانه برای رابطه رویایی

جملات عاشقانه – عبارت تاکیدی های قدرتمند

عبارت تاکیدی ها به شما کمک میکند همیشه آماده یک رابطه فوق العاده با همسر خود باشید.

 

آیا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های زیر برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

 

عبارات یا جملات عاشقانه زیر حتی برای روابط نابود شده به شما کمک میکند تا در سخت ترین شرایط  دیدی مثبت به وقایع داشته باشید و کنار هم باشید.

تاکیدات مثبت تعدادی خط یا کلمه هستند که شما را در مسیری که می خواهید بروید مثبت نگه می دارد. در ادامه ۴۲ تاکید مثبت برای یک ازدواج و رابطه عالی آمده است:

 

 1. من از ازدواجم لذت می برم و این رابطه من را خوشحال میکند
 2. من از همسرم به خاطر تمام آنچه او برای ازدواج ما انجام می دهد قدردانی می کنم
 3. من و همسرم هر روز بیشتر از پیش یکدیگر را دوست داریم
 4. من هر روز روابطم را با همسرم قوی تر می کنم
 5. من ابتدا به صحبت های همسرم گوش میکنم و سپس جواب میدهم
 6. من عذرخواهی را می پذیرم
 7. ما نسبت یه یکدیگر وفادار و مهربان هستیم
 8. من از تصمیمات همسرم حمایت می کنم
 9. ما در کنار هم نقاط قوت بزرگی داریم
 10. ما زندگی پر از سپاسگزاری داریم
 11. هر روز فرصتی است تا بتوانم همسرم را بیشتر بشناسم
 12. من به شخصی که همسر من است ، احترام می گذارم
 13. من تصمیم می گیرم هر روز روی نکات مثبت همسرم توجه کنم
 14. ازدواج من براساس عشق ، احترام و اعتماد ساخته شده است
 15. ما آزادانه اختلافات یکدیگر را بدون قضاوت می پذیریم
 16. من بدون قید و شرط همسرم را دوست دارم
 17. هر روز خطوط ارتباطی باز بین ما وجود دارد
 18. من به همسرم فرصت می دهم تا در محدوده ازدواجمان وارد شود
 19. ما به طور مرتب می خندیم
 20. ازدواج ما هر روز قوی تر می شود
 21. ما همیشه در هر شرایطی با هم هستیم و می مانیم
 22. ما یکدیگر را می بخشیم
 23. من در مقابل همسرم متعهد هستم و او را انکار نمی کنم
 24. با یگدیگر هیچ چیزی نیست که نتوانیم آن را حل کنیم
 25. ارتباطات ما باز و صادقانه است
 26. همسر من همیشه بهترین دوست من خواهد بود
 27. من در زمان عصبانیت زبانم را کنترل می کنم
 28. من روزانه همسرم را می بوسم
 29. من عاشق عشق ورزیدن به همسرم هستم
 30. ازدواج من یک ازدواج موفق است
 31. من به ازدواجم وفادار هستم
 32. می پذیرم که همسرم و من تفاوت هایی داریم بنابراین به آن اختلافات احترام می گذاریم
 33. من صبور و مهربان خواهم بود
 34. من به خودم می بالم
 35. من به خودم افتخار می کنم
 36. من عشق دیگران را تحسین می کنم
 37. من خیر خواه هستم
 38. من آرامش خودم را حفظ میکنم
 39. من از دانستن حقیقت شاد می شوم
 40. من به همسرم اعتماد دارم
 41. من همیشه امیدوارم
 42. من می دانم که عشق ما پایدار می ماند

همه ما می توانیم در ازدواج خود موفق باشیم. روزانه به این فکر کنید که همچنان شریک زندگی خود را دوست داشته باشید و در رابطه تان با داشتن ازدواج سعادتمندانه ای که دارید سپاسگذار باشید.

این تاکیدات (جملات عاشقانه) قطعاً می تواند برای یک ازدواج شکسته و نابود شده هم استفاده شود.

 

 

ببخشید عزیزانم

من پدر / یا مادرتان را بیشتر از شما دوست دارم

 

پدر و مادر جملات عاشقانه
عشق پایدار

فایل تجسمی رابطه عاشقانه


 

هفت نکته تحول آفرین برای داشتن یک رابطه عاشقانه

جملات عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

 

همیشه بدانید که شما شایسته و مستحق عشق و دریافت عشق هستید. این بسیار مهم است که بدانید یک رابطه واقعاً دوست داشتنی زمانی ایجاد می شود که شخص مقابل عشق بی قید و شرط به شما دارد ، بهترین ها را در شما نشان می دهد ، پشت شماست ، از شما در زمان های خوب و بد حمایت میکند و به شما امید می دهد. در این صورت شما بهترین دوست و ارزشمندترین عشق را دارید که به شما احترام عمیق نشان می دهد.

 

هر فردی در این دنیا مستحق برخورداری از یک رابطه عمیق و عاشقانه است. شما می توانید و شایسته داشتن یک رابطه موفق و محبت آمیز با شریک خود هستید. 😊

 

در ادامه هفت نکته قدرتمند در مورد نحوه ایجاد روابط جدید و نحوه ارتقاء روابط فعلی را بررسی میکینم.

 

۱: خودتان را دوست داشته باشید

شما نمی توانید آنچه را که ندارید بدهید.

 

عشق به خود ، حالت قدردانی از خود است که از اقداماتی که از رشد جسمی ، روانی و روحی شما پشتیبانی می کند. این بدان معناست که به نیازهای خود توجه کنید و رفاه خود را فدای رضایت دیگران نکنید.

 

عشق به خود ممکن است برای دیگران خودخواهانه به نظر برسد. در واقع ، کاری که ما انجام می دهیم “نصب ماسک اکسیژن” است. تا زمانی که به خود عشق نشان ندهیم ، نمی توانیم عشقمان را با دیگران تقسیم کنیم. ایجاد عشق به این معناست که تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازها و خواسته های قلبتان انجام دهید. این اولین قدم برای شاد بودن واقعی است.

 

فقط یک قطره عشق به خودتان موجی از تغییرات خارق العاده را در کل زندگی شما ایجاد می کند.

 

۲: پذیرای دریافت عشق باشید

افراد زیادی هستند که می گویند صرف نظر از کاری که انجام می دهند ، به نظر نمی رسد که بتوانند عشق طولانی مدت واقعی را پیدا کنند. آنها از یک رابطه به رابطه دیگری می روند و در نتیجه ، از کل تجربه “عاشق بودن” دلسرد می شوند. باورهای محدود کننده در مورد خودمان و دیگران ، مانند آهن ربا ، تجربیات منفی و افراد را به سوی ما جذب می کند. باورهای منفی مانند “همه چیز خوب از من گرفته شده است ، هیچ کس من را دوست نخواهد داشت ، تمام روابط من با درد همراه است ، شریک های من همیشه مرا ترک می کنند …” یک انتظار منفی ایجاد می کند ، و همانطور که می دانیم ، باورها و انتظارات ما واقعیت ما را می سازند.

 

برای داشتن یک رابطه عاشقانه جدید و ایجاد باورهای قدرتمند این جملات عاشقانه را در ذهن خود تکرار کنید: ” شریک ایده آل من نزدیک است ، من خیلی دوست داشتنی هستم ، من آماده هستم تا روح کامل خود را جذب کنم و از هر لحظه زندگی با عشقم لذت ببرم. “

 

همانطور که دیپاک چوپرا می گوید: “هرچه کمتر قلب خود را به روی دیگران باز کنید ، قلب شما بیشتر رنج می برد.” بنابراین ، قلب خود را برای تمام عشقی که می توانید هر روز دریافت کنید باز نگه دارید!

جملات عاشقانه

۳: یک رابطه عالی و دوست داشتنی را تجسم کنید

احتمالا با قانون جذب آشنا هستید ، مردم از قانون جذب برای خلق ثروت ، شهرت و فراوانی استفاده می کنند. بنابراین از این قانون می توانید برای جذب شادی ، عشق و روابط دوست داشتنی استفاده کنید.

 

یکی از ساده ترین و قوی ترین تکنیک های قانون جذب ، تجسم است. نکاتی برای داشتن یک رابطه کامل:

 

رابطه ای که در آرزوی داشتن آن هستید را تصور کنید. این می تواند تصویری از شما و شریک زندگی شما باشد که دست در دست هم هستند ، بچه های شما بازی می کنند و می خندید.

اطمینان حاصل کنید که رابطه که میخواهید مثبت و منطبق با ارزش های شما باشد. هرچه سناریوی ایده آل خود را در ذهن خود واضح تر کنید ، ناخودآگاه واضح تر از آن به عنوان نقشه استفاده می کند.

 

ارتعاشات خود را (سیگنالهایی که جهان دریافت می کند) با یک احساس قوی و هیجان انگیز تقویت کنید. تجسم کنید که چگونه شما و شریک زندگیتان احساس نشاط ، شادی و اشتیاق می کنید.

عبارات تاکیدی را تکرار کنید، اگر مجرد هستید تکرار کنید – “من شریک ایده آل خود را جذب می کنم” ، اگر در یک رابطه هستید تکرار کنید “من یک شریک دوست داشتنی دارم و در یک رابطه زیبا و موفق هستم” و غیره ، هر روز این کار را انجام دهید. این امر ذهن ناخودآگاه شما را دوباره برنامه ریزی میکند و بدین ترتیب آرزوی شما را به واقعیت تبدیل می کند.

شایعات های مخرب را نادیده بگیرید و به محض ظاهر شدن باورهای محدود کننده آنها را مورد بررسی قرار دهید. درباره دیدگاه جدیدتان با خودتان صحبت کنید ، آن را احساس کنید و طوری زندگی کنید که گویی در حال رخ دادن است.

 

 

۴: فردی باشید که می خواهید در رابطه خود داشته باشید

حقیقت این است که ما فقط می توانیم اعمال خود را کنترل کنیم و نه دیگران ، به جای تلاش برای تغییر شخص مقابل ، چرا خودتان تغییر نکنید؟ “تغییری که می خواهید در جهان مشاهده کنید را در خودتان ایجاد کنید.” تبدیل شدن به فردی که دوست دارید در زندگیتان داشته باشید روشی عالی برای تنظیم ارتعاشات شما است. همانطور که می دانید “مانند مانند خود را جذب می کند”. وقتی فکر می کنیم ، عمل می کنیم و با نگرشی محبت آمیز ، مثبت ، گرم و شاد زندگی می کنیم زندگی لذت بخش تر می شود!

 

ویژگی های فردی را که می خواهید با او باشید را تحسین کنید. از ویژگی هایی خوبی که در شریک زندگی خود جستجو می کنید تقلید کنید. از آنجا که عشق شما مانند خود را به سمت شما جذب می کند ، پس اول عاشق خودتان باشید، اگر شریک زندگی شما تغییرات شگفت انگیزی را در شما ببیند ، آگاهانه یا ناخودآگاه سعی می کند همین کار را انجام دهد.

 

اگر مجموعه خاصی از رفتارها را از خود نشان دهید ، احتمالاً افرادی را با همان مجموعه رفتارها جذب خواهید کرد. حتی والدینی که از ویژگی های خود الگوبرداری می کنند ، به طور ناخودآگاه فرزندان خود را تشویق به پیروی از آن الگوها می کنند.

 

۵- به جنبه های مثبت تمرکز کنید

در مورد خود و شریک زندگیتان مثبت فکر کنید البته این به این معنی نیست که عیب ها را نادیده بگیرید هیچ کس بی عیب نیست اما تمرکز خود را بر چیزهایی بگذارید که دوست دارید.

 

شریک زندگی خود را تحسین کنید. تحسین و احترام پایه محکمی برای هر رابطه ای است. هر روز چیزی مثبت در شریک خود پیدا کنید که باعث افتخار شماست. آن را در دفتر خود بنویسید. آن را به دوستان خود نشان دهید. با این کار شریک زندگی شما این هویت را حفظ خواهد کرد.

 

جملات عاشقانه

 

۶: به خاطر داشته باشید که عشق یک کلمه است

این که آیا در یک رابطه جدید هستید یا سعی می کنید عشق قدیمی خود را دوباره شعله ور کنید ، بدانید و به یاد داشته باشید که عشق یک فعل است ، نه یک اسم.

 

بنابراین گذراندن وقت ، نوشتن نامه های عاشقانه و گرفتن دست ها ممکن است کافی نباشد. لذا خوش شانس هستیم که دکتر گری چپمن و بینش های شگفت انگیز او را داریم. او در کتاب “۵ زبان عشق” خود می گویید : عشق نیز مانند زبانهای مادریمان ، زبانهای خود را دارد و مردم به زبانهای مختلف عشق صحبت می کنند. آنها عشق را به طرق مختلف می دهند و دریافت می کنند. او ۵ زبان عشق را توصیف کرد تا راه بهتری برای درک و ابراز احساسات خود نسبت به یکدیگر به ما بدهد.

 

۵ زبان عشق عبارتند از:

کلمات تاکیدی (جملات عاشقانه)

در این زبان ، کلمات برای تأیید دیگران استفاده می شود. کلمات تمجید یا قدردانی، بیانات عالی برای عشق است.

 

 زمان کافی

در این زبان ، گذراندن وقت با کیفیت یا توجه بی وقفه به نحوه انتقال است. این فقط این نیست که با شخص دیگر در مجاورت هم باشید. با هم بودن همراه با توجه به یکدیگر باعث شکوفا شدن عشق می شود.

 

 دریافت هدایا

چیزی که می توانند در دست خود بگیرند ، بیشتر مورد توجه گویندگان این زبان عشق است. لازم نیست بزرگ یا گران باشد. همانطور که ضرب المثل می گوید: “این فکر است که مهم است.”

 

 خدمات

در این زبان خدمات از جملات عاشقانه بلندتر صحبت می کنند. این بدان معناست که با تمام وجود کارهایی را برای عزیزان خود انجام دهید تا به آنها خدمت کنید و باری را از دوش آنها بردارند.

 

 لمس فیزیکی

لمس احتمالاً قدیمی ترین وسیله برای بیان احساسات است. در آغوش گرفتن ، بوسیدن در این زبان گویای همه چیز است.

 

زبان عشق چگونه کار می کند؟ چگونه می توانیم این موارد را برای بهبود روابطمان استفاده کنیم؟

ابتدا زبان عشق خود را مشخص کنید. چه چیزی باعث می شود احساس کنید دوست داشتنی هستید؟ آیا وقتی با شریک خود دست می دهید یا وقتی به ملاقات های صمیمی می روید؟ یا وقتی مرتباً می شنوید که آنها عشق خود را به شما ابراز می کنند؟

 

برای اطمینان از این آزمون استفاده کنید.

 

موردی که بیشترین استفاده را دارد زبان اصلی یا زبان مادری شماست. این بدان معناست که شما عشق خود را به فردی با این زبان ابراز می کنید و تمایل دارید انتظار داشته باشید که او در تمام این مدت همین کار را برای شما انجام دهد.

 

خبر خوب این است که مانند زبان ها و گویش های گفتاری ، می توانیم زبان دومی را نیز بیاموزیم. ممکن است ما در این زبان ماهر نباشیم ، اگرچه از طریق تمرین ، راهی برای درک و استفاده از آن خواهیم داشت. حالا ، از همسرتان بخواهید در این آزمون شرکت کند. یاد بگیرید چگونه با زبان عشق با یکدیگر صحبت کنید تا بتوانید یکدیگر را بهتر درک کنید.

 

اکنون می توانید خلاقانه تر کار کنید ، نه سخت تر ، تا روابط خود را به سطح بهتری برسانید. فقط با یادگیری زبان عشق یکدیگر منتظر نتایج باشید!

 

۷: با هم رویاپردازی کنید

هنگامی که وارد رابطه می شوید ، همیشه سه نهاد وجود دارد: شما ، شریک زندگیتان و رابطه شما(هر دوی شما به عنوان یکی حساب می شوید). شما به عنوان یک فرد آرزوهای خود را دارید ، و شریک زندگی شما هم آرزوهایی دارد. به عنوان یک نهاد که به یکی تبدیل شده است ، رابطه شما نیز باید مسیر و اهداف یکسان را تعیین کند. این به شما کمک می کند رابطه خود را به سطح بعدی برسانید. به این معنی که آرزوهای هر دوی شما باید متناسب با هم باشد.

 

 • تأثیرات قدرتمند رویای مشترک در یک زوج در زیر آورده شده است:
 • این تعهد شما را نسبت به یکدیگر تقویت می کند.
 • نحوه همکاری شما را تقویت می کند.
 • وقتی عمیق ترین احساسات خود را به اشتراک می گذارید ، بین شما صمیمیت ایجاد می کند.
 • عشق را بین شما القا می کند. شما می توانید شریک زندگی خود را به عنوان قهرمان خود ببینید.
 • شور و تحسین شما را نسبت به یکدیگر زنده می کند.

 

بهترین و اثر بخش ترین سناریو را برای خود و شریک خود تجسم کنید ، مقاصد خود را به اشتراک بگذارید ، اظهارات خود را تکرار کنید ، و متعهد شوید که به یک پایه محکم برای روابط عاشقانه خود دست پیدا کنید و انرژی مغناطیسی برای رابطه و آینده دوست داشتنی خود ایجاد کنید.

 

درمان سریع را در نظر بگیرید

اگر احساس می کنید افسرده ، افکار منفی ، احساسات و عادات بد شما عمیقا در ذهن شما ریشه دارد ، لطفاً از فایل صوتی زیر برای بهبود روابط خود استفاده کنید.

فایل های صوتی جذب عشق اینجا کلیک کنید

 

منبع: https://www.mindmotivationcoaching.com/blog/7-tips-to-transform-your-relationship

 1. ۰

  سلام معنی شرطی کنید در این جمله ب چ معنیه
  ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید