نکته های قدرتمند برای جذب پول

نکته های قدرتمند برای جذب پول
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۴ نظر ۴۵۷۴ بازدید زمان مطالعه ۱۵ دقیقه پادکست به زودی

این راهنمای ساده و قدرتمند به شما کمک میکند درخواست کنید و با شروع از همین امروز شما را در هماهنگی کامل با انرژی فروانی جهان قرار میدهد.

 

نکته های جذب پول ، راه های ساده قدرتمند برای ایجاد جریان پول و جذب ان به زندگی

این راهنمای ساده و قدرتمند به شما کمک میکند درخواست کنید و با شروع از همین امروز در هماهنگی کامل با انرژی فروانی جهان قرار بگیرید.

 

نرون های عصبی
نکته های جذب پول

پیام های پنهان- گوش دادن روزانه به پیام های پنهان (راهنمایی های ان را رایگان اینجا قرار داده ام) من از شما دعوت میکنم ان را بخوانید زیرا شما میتوانید بیشترین تاکیدات پنهانی را دریافت کنید.

من  از شما دعوت میکنم به خواند این راهنمای رایگان برای تغییر کامل باورهای ناخوداگاه.

 

شما میتوانید پاسخ پرسشهای خود را اینجا پیدا کنید:

icon-tickموثرترین راه برای فعال کردن قانون جاذبه برای شما چیست؟

icon-tickچطور میتوان فراوانی را بلافاصله جذب کرد؟

چگونه میتوان مانند کسانی که خوش شانس هستند کسانی که دست به هرچیز میزنند طلا میشود شروع به جذب ثروت کرد ؟

icon-tickچگونه افکار منفی خود را حذف کنیم؟چه سیستمی است که ما راه ورود پول را به زندگیمان مسدود کردیم؟

icon-tickچگونه میتوان یک طرز فکر اهنربا برای جذب پول در ناخوداگاه گذاشت؟

 

readbook
نکته های جذب پول

 

استشاق کردن پول: ایا شما میدانید میتوانید فراوانی را استشاق کنید؟

من میخواهم به شما یک روش ساده را اموزش دهم که شما میتوانید هر زمان که میخواهید از ان استفاده کنید و ارتعاشات فراوانی را افزایش بدهید:

 

وقتی که تنفس میکنید، تصور کنید که پول از اسمان در همه جهات در حال افتادن بر روی زمین است ودر تخیل خود احساس کنید که پول روی بدن شما است شما حتی میتوانید ان را لمس کنید تصور کنید که بدن شما با اسکناس های بی پایان محاصره شده است و در حال حفظ جریان ان هستید.

 

زمانی که شما بازدم انجام میدهید- تصور کنید که تمام افکار سمی بدن خود را و تمام باورهای منفی درمورد پول را را به بیرون روانه میکنید چگونه بدن خود را بعد از پاکسازی افکار منفی احساس میکنید راحت تر و یا سخت تر؟

 

چطور و چگونه میتوانم این تمرین را انجام دهم؟ در هر جا که شما بخواهید میتوانید!در خانه – در حالی که در خیابان قدم میزنید ،زمانی که در حال دوش گرفتن هستید و به سادگی با هر نفس شما، تصور کنید که وجود فیزیکی شما از تمام جهات با پول پیچیده شده است این تمرین تخیلی سعی می کند شما را به احساسات شادی،اعتماد بنفس ،قدردانی ،احساس امنیت و نشاط بخش متصل کند.

 

moneyget
نکته های جذب پول

۱- بهبود رابطه خود به پول- این تمرین یک فرایند شفا بخش برای پول است و از این قرار است که :

نگه داشتن یک اسکناس- میتواند هر اسکناسی باشد ۱۰۰۰ تومانی یا ۵۰۰۰ تومانی.

ان را در دست نگه دارید و تصور کنید که نوری به سمت شما در حال امدن است.

تصور کن که شخصی که دوست دارید هستید البته ان شخص باید راحت در ذهن شما تجسم شود .

 

 

حالا اجازه بدهید نور عشق از بالای سر شما عبور کند و بعد شانه های خود و کمکم در معده شما احساس شود و ان را در تمام سلول های بدن خود تصور کنید و یک حس شادی و سرخوشی یک احساس زیبا از عشق تمام بدن شما را دربر گرفته است و شما از این احساس که در شما ایجاد شده است لذت میبرید.

 

این نور عشق را در دستان خود و بعد به انگشتان خود حس کنید و سپس شما یک جریان عشق و پول هستید.شما به اسکناس ها عشق میورزید و میگوید متاسفم در مورد تمام احساسات و باورهای منفی که در مورد تو داشتم و از ان طلب بخشش کنید.

 

شما نه تنها با اینکار پول را به زندگی خود نزدیک تر کردید بلکه هر انرژی را دراین جهان وجود دارد را سزوار عشق میدانید.

سپس این رابگویید: از الان به بعد من شما را دوست دارم!من بسیارخوشحالم که به زندگی من رسیده ای و من باور دارم که شما به زندگی من می ایید چرا که شما واقعا دوست دارید در کنار من باشید من خوشحال هستم و از شما لذت میبرم و در حال ارسال انرژی عشق هستم و شما به زندگی من با فراوانی بیشتر و بیشتر برمیگردید زیرا من شما را بیشتر میخواهم و من میتوانم عشق را بیشتر از کلمات در جهان ارسال کنم.

 

این یک اقدام فیزیکی است بنابراین اگر شما ان را چندین بار انجام دادید این برای شما عادت خواهد شد.

** با استفاده از این روش شما شروع به دیدن هر چه بیشتر جریان ازاد پول در زندگیتان میکنید. **۲- قانون دوم: در مورد ایجاد یک مارپیچ حلزونی از ارتعاشات مثبت در هماهنگی کامل با میل خود در ۲۱ ثانیه است با ایجاد یک انرژی مقاوم به دور هدفتان قانون جذب را وادار به عمل میکنید.

 

چگونه میتوانم یک انرژی مارپیچی ایجاد کنم ؟ تصور کنید شما برنده قرعه کشی شده اید و تمام اعداد کارت قرعه کشی را بررسی میکنید !!شما این را باور نمیکنید –یک احساس شگفت انگیز است!شما احساس میکنید میخواهید فریاد بکشید!خیلی هیجان زده و خوشحال هستید!شما یک حالت از خود بیخود شدن را پیدا میکنید و از خدا سپاسگذاری میکنید – قلب شما از هیجان به تپش افتاده است….

 

حالا متمرکز شوید روی هدفتانمیتوانید از داشتن کسب کارتان مشتری های بیشتری را جذب کنید و کسب کارتان را گسترش دهید با شروع ایده های جدید،استخدام سرمایه گذار یا هر چیز دیگری…

 

تمرکز روی ان بمدت ۲۱ ثانبه یا بیشتر: البته بیشتر باشد بهتر است.یک هدف را مشخص کنید و تصور کنید شما به ان رسیده اید چگونه احساس قدردانی میکنید تصور اینکه ان اتفاق افتاده است و در زندگی شما پیدیدار شده ،تصور کنید ان را پدر و مادر خود یا همسرتان به اشتراک گذاشته اید،تصور کنید با یک دست کت شلوار به محل کسب کارتان میروید شمادر حال تجربه کردن یک شادی وصف نشدنی هستید تجسم ان مانند دیدن فیلم است و شما میتوانید خود را خارج از تصورتان ببنید که به هدف خود رسیده اید.

 

 

 

هدف از قانون ۲۱ ثانیه تجربه پشت سر هم احساسات مثبت است که ذهن و بدن خود را پر میکنید.

چگونه بدانم کاری را که میکنم درست است؟ از خودتان این سوال را بپرسید – ایا تمایل دارید یک نفر دیگر در اتاق باشد در حالی که میخواهید این کار را انجام دهید؟اگر جواب شما نه است پس کار شما درست است 🙂

thankyou
نکته های جذب پول

 

۳- مراسم قدردانی: این تکنیک بسیار شبیه تکنیک ۲۱ ثانیه است اما این بار شما روی هدفتان تمرکز نمیکنید بلکه شما تمکرتان را روی انچه که در حال حاظر دارید میگذارید (حتی اگر ان چیز کم باشد) مثل – سلامتی – خانواده – سلامتی خانواده خود – پولی که در حال حاظر دارید و یا موفقیت هایی که در گذشته بدست اورده اید.

 

 

خدارا شکر برای اینکه شما هستید _ شما از توسعه شخصیت خود محافظت میکنید و سپاسگزار باشید برای خلاقیتی که دارید هستید – برای خورشید – برف – اتومبیل شما – خانه ای که دارید – دوستانتان – شادی – و فقط اجازه دهید ان چیز هایی که بابت ان سپاسگذار هستید به ذهنتان وارد شود.البته توصیه من این است برای به حداکثر راساندن ارتعاشات خود این تکنیک را با تکنیک ۲۱ ثانیه همزمان با هم انجام دهید .

 

savemoney
نکته های جذب پول

۴- سرمایه گذاری_ یک باور رایج مردم زمانی که پول به اندازه کافی در حسابشان دارند است.این میتواند هم درست باشد و هم اشتباه و البته به باوری که دارند بستگی دارد.واگر شما این باور را نگه دارید شما موفقیت خود را محدود کردید زیرا برای دستیابی به یک پول زیاد باید زمان زیادی را بگذارید اما اگر این باور را با معامله پول با پول جایگزین کنید چه؟

 

 

این راز ثروتمندان است که پول را برای داشتن پول بیشتر سرمایه گذاریی میکنند و انها زمانشان را نمیفروشند با شغل های اداری نمی فروشند در عوض زمان یکی از مهمترین دارایی های انها محسوب میشود و انها ان را خرج نمیکنند.

انها بخشی از پول خود را روی دارایی های خود سرمایه گذاری میکنند که به انها پول بیشتری برساند.

 

 

حتی اگر شما به اندازه کافی زمان ندارد من توصیه میکنم ۲۰% از ان را سرمایه گذاری کنید اگر شما یک کسب کار دارید برای تبلیغات سرمایه گذاری کنید _ روی سهام – مشاوران و غیره و یا حتی میتوانید ان را برای بازنشستگی خود سرمایه گذاری کنید.

 

اکثر مردم پول خود را صرف مسائلی میکنند که اصلا نیازی به ان ندارند تصور کنید که نیمی از این پول درواقع صرف چیز هایی شود که بعد پول بیشتری به شما میرساند.

 

ایا میدانید که پیام های پنهان برای اصلاح کانال های ذهن شما موثر هستند؟ایا میدانید موفق ترین مردم روی زمین در زندگی روزمره خود از این روش استفاده میکنند اما ان را واقعا با هر کسی درمیان نمیگذارند؟ پیام های پنهان چنان قدرتمند هستند که برای استفاده در پیام های بازرگانی در امریکا ممنوع شده است!

 

برای دسترسی به بهترین برنامه های موجود به روز و مدرن و برای از بین بردن باورهای محدود کننده برای دسترسی به پول بیشتر و ساختن افکاری که شما را با سرعت هر چه بیشتربه فراوانی میرساند اینجا کلیک کنید!

 

۱-مشخص کردن اهداف

target

 

۲ -نقطه شروع شما چیست؟

power

۳ -باورهای ناخوداگاه مثبت!


۴ایا شما دهنده هستید یا گیرنده (یا هردو)؟

give and take

 

۵ –کمک های کاربردی بگیرید؟

help

 

۶- نکتهای قدرتمند برای جذب پول

 1. ۰

  منظورم اینه که برای اینکه هدف این مقاله اجرایی بشه ، باید تمام این استشاق پول و قانون یکم الی اخر رو تک تک مثلا در یکساعت انجامم بدیم ؟

  • ۰

   خیر میتوانید هر کدام را در زمان معنی که خودتان مشخص میکنید انجام دهید

 2. ۰

  تمام این قوانینو بایستی تو یه زمان مشخصی انجام بدیم یا اینکه لازم نیست و فقط یکیشو انتخاب کنیم و انجام بدیم ؟

  • ۰

   هر چه بیشتر از قوانین گفته شده استفاده کنید موفق تر خواهید بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

انتشار فیلم تنها پسر او – اِبراهیم

 پس از دعوت خداوند، ایمان حضرت ابراهیم در سفر سه روزه‌اش برای قربانی کردن پسرش، مورد آزمایش قرار می‌گیرد و ….

انتشار مقاله :چطور به شهود خود اعتماد کنیم؟

آیا تا به حال ایده ای داشته اید که محقق شود؟

آیا استعداد در حدس زدن اتفاقات بعدی در فیلم دارید؟

آیا در مورد احساس نیت بد در دیگران “همیشه” حق با شماست؟

اگر به هر یک از موارد بالا بله گفتید، پس شهود قوی دارید!

حال سوال واقعی این است: چقدر به شهود خود اعتماد می کنید و یا از آن پیروی می کنید؟

من همیشه فردی شهودی بوده‌ام، اما در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه، به شهود‌هایم اعتماد نداشتم.

وقتی استاد از کلاس سوالی می‌پرسید، تقریباً همیشه جواب را می‌دانستم، اما هرگز دستم را بلند نکردم. بعد وقتی یکی دیگر دستش را بلند می‌کرد و جواب درست را می‌گرفت، همیشه به خودم لگد می‌زدم که چرا به خودم اعتماد ندارم.

آیا شما هم چنین تجربه ای داشته اید؟

آپدیت مقاله :آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

چگونه از صفر ثروت بسازیم؟

ساختن ثروت از صفر ممکن است یک شاهکار غیرممکن به نظر برسد. اما حتی کسانی که در حال حاضر با چک حقوقی زندگی می کنند می توانند آینده مالی حلالی برای نسل های بعدی خود بسازند. این فقط صبر، فداکاری و کمی نبوغ می خواهد. در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که شما را در مسیر خود قرار می دهد.

آپدیت مقاله : ذهنیت شما در مورد موفقیت چیست؟ هسته موفقیت

چگونه ذهنی باز داشته باشیم؟

در این مقاله در کاوش یک ویژگی اساسی برای رشد و تکامل برای رسیدن به موفقیت غوطه ور می شوید – ذهن باز.

آیا دیدگاه‌های مختلف را به عنوان کلید تغییر در تجربیات روزمره را می‌پذیرد یا در مورد آنها تامل میکنید؟ این راهنمای جامع شما را به رمزگشایی ماهیت واقعی ذهن باز دعوت می کند. از درک ویژگی‌ها و اهمیت آن گرفته تا بررسی ارتباط آن با هوش هیجانی، و همچنین علم پشت این فضیلت را بررسی خواهیم کرد. در این مقاله موانعی که ممکن است پیش بیاید را بررسی می‌کنیم و استراتژی‌های عملی برای پرورش ذهن باز را ترسیم می‌کنیم. همانطور که از زمینه‌های مختلف بحث می‌کنیم، از مطالعات داستان های الهام‌بخش استفاده می‌کنیم که قدرت دگرگون‌کننده ذهن باز بودن را زنده می‌کند. در نهایت، ما کشف خواهیم کرد که چگونه این ویژگی جذاب می تواند درک و تعامل ما با جهان را به طور اساسی تغییر دهد، و رشد شخصی، تفکر انتقادی و روابط هماهنگ را تقویت کند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید