سابلیمینال مسیج در تبلیغات

سابلیمینال مسیج در تبلیغات
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , شهریور , ۱۳۹۹ ۲ نظر ۱۸۹۸ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه پادکست به زودی

پیام های پنهان باعث ایجاد برداشت های تجاری معنی دار می شوند. برداشتهای تجاری حتی اگر آگاهانه پردازش نشوند ، توسط ناخوداگاه درک می شوند

 

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول را بدون جلب توجه به خودش بفروشد”

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

 

لوگو سابلیمینال
لوگوهای سابلیمینال

تبلیغات و پیام های پنهان

اینکه چطور مشتریان محصول یا خدمات شما را درک می کنند نه تنها بر تجارت یا فروش تأثیر می گذارد بلکه در مورد چگونگی تفکر مشتریان درباره محصول شما نیز مربوط می شود بنابراین برای بیزینس های کوچک دو راه کار گفته شده برای نگه داشتن مشتریان توصیه می شود.

 

شرکتهای با نفوذی مثل Always یا TacoBell را در نظر بگیرید که از احساسات یا طنز در تبلیغات خود استفاده می کنند.  شما تبلیغاتی را دیده اید و بدون اینکه بدانید ، آنها درک شما از معنای این برند را تغییر داده اند.

تبلیغات سابلیمینال در بسیاری از رسانه ها استفاده می شود آنها به ذهن ناخودآگاه وارد می شوند،  از معانی پنهان در یک لوگو تا آگهی عید پاک تخم مرغ .پیام های پنهان یا سابلیمینال هوشمندانه و تأثیرگذار هستند.

 

پیام های پنهان باعث ایجاد برداشت های تجاری معنی دار می شوند. برداشتهای تجاری حتی اگر آگاهانه پردازش نشوند ، توسط ناخوداگاه درک می شوند در حالی که ممکن است پیام های پنهان در هر سناریویی اثر بخش نباشد اما راه های عملی برای سورپرایز و ایجاد لذت درون مشتریان خود را مد نظر قرار دهید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد پیام های تبلیغاتی سابلیمینال و چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات ، اینفوگرافی زیر آن را توصیف می کند. این مثال های معروف و نکات ساده را برای چگونگی مدیریت بیزینس شما می تواند مشتریانتان را شگفت زده و خوشحال کند.

هدف این است که مشتریان خود را سرگرم نگه دارید بعد از بررسی این اینفوگرافی شگفت زده می شود که کسب و کار شما در کنار این مثال ها می تواند جقدر محبوب تر باشد.

 

در این اینفوگرافی خواهیم دید که :

 • پیام های پنهان چه هستند ؟

 • چطور شرکت های از پیام های پنهان در تبلیغات استفاده میکنند؟

 • انواع تبلیغات سابلیمینال

 • چطور سابلیمینال مسیج ها به شکل های دیگر استفاده کنیم؟

 • و چرا باید از سابلیمینال مسیج ها استفاده کنیم؟

 

اینفوگرافی سابلیمینال مسیج در تبلیغات

اینفوگرافیک تبلیغات سابلیمینال
پیام های پنهان یا سابلیمینال هوشمندانه و تأثیرگذار هستند.

 


متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

منبع

 


حقیقت تبلیغات سابلیمینال

 

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

البته موارد دیگر مانند استراتژی های تولید ترافیک و نوشتن صفحه فروش و موارد دیگر بسیار جذاب و اثر بخش هستند و این مطالب دال بر بی اثر بودن انها نیست ، اما وقتی صحبت از بازاریابی می شود ، جنبه روانی آن به معنی ایجاد پیام هایی است که در سطح عمیق تری درون ذهن مخاطب وارد می شود.

بنابراین امروز در مورد یک شکل اخلاقی تبلیغات سابلیمینال بنام ادراک بدون آگاهی صحبت می کنیم.

 

حقیقت وحشتناک درباره تبلیغات سابلیمینال

در دهه ۱۹۷۰ ، سازمان ملل متحد پیام های سابلیمینال را تهدید بزرگی برای حقوق بشر اعلام کرد بنابراین به دلیل همین مفاهیم اکنون محققان از دیدگاه دیگری به تبلیغات سابلیمینال نگاه میکنند.

 

تحقیقات علمی

آنها این روش را ادراک بدون آگاهی می نامند و داده ها و شواهد محکمی برای حمایت از این واقعیت وجود دارد که افراد بدون آنکه متوجه شوند تحت تأثیر قرار می گیرند یک مثال خیلی خوب وجود دارد:

 

در دهه ۱۹۹۰ ، محققان آزمایش جالب توجهی را در یک فروشگاه شراب انجام دادند آنها دریافتند که در روزهایی که موسیقی فرانسوی را پخش می کردند ، فروش شراب فرانسوی حدود ۶۵٪ افزایش یافته است و سپس آنها آزمایش را تکرار کردند و این بار موسیقی آلمانی را پخش می کردند و فروش شراب آلمانی ۸۳٪ افزایش یافت.

 

این شواهد کاملاً قطعی است که ثابت می کند ما نسبت به تأثیر پیام های پنهان حساس هستیم  اما این گفته ها ،به این معنی نیست که  ما می توانیم کاری کنیم که کسی کاری را انجام دهد که نمی خواهد انجام دهد اما اگر فرد قبلاً تصمیم گرفته است که می خواهد یک نوع خاص از اقدامات را انجام دهد ما می توانیم تفکر فرد را در یک جهت خاص قرار دهیم.

به عنوان مثال : شما نمی توانید کسی را گرسنه کنید ، اما می توانید در انتخاب غذاهایی که انتخاب می کند تأثیر بگذارد.

 

ادراک بدون آگاهی احساسی

وقتی احساسات کسی را درگیر می کنید ، می توانید بر نتیجه اقدامات آنها تأثیر بگذارید.

 

در چند دهه گذشته بازاریابی دیجیتالی انجام شد که در این بازاریابی افرادی در ساحل ایستاده اند و به خانه ای مجلل که مشرف به دریا است اشاره می کنند.

خوب این نوع بازاریابی پیام های را برای فروش به ذهن افراد ارسال کرد زیرا خیلی آشکار است، اما اگر دلیل اثر بخشی این نوع بازاریابی را بررسی کنیم می توانیم آن را در موقعیتهای مختلفی بکار ببریم و این به ما این امکان را می دهد تا در تبلیغات خلاق تر  و موفق تر باشیم اما به محض اینکه کسی متوجه شود که شما در حال مهندسی تبلیغات و ایجاد احساسات هستید و این باعث شود تمرکز و اگاهی فرد فعال شود دیگر کار نخواهد کرد بنابراین نحوه استفاده از تبلیغات سابلیمینال واقعاً به خود شما و خلاقیت شما بستگی دارد.

 

آیا این روش اخلاقی است؟

معتقدیم که این کاملاً اخلاقی است زیرا به عنوان مثال وقتی وارد سوپرمارکت می شوید و بوی دلپذیر نان گرم را استشمام می کنید، خرید نان با انتخاب شما نیست بلکه درک بدون آگاهی است. محققان و بازاریابان دهه هاست که از این تکنیک استفاده می کنند و زمانی که بازاریابی دیجیتالی شروع شد بازاریابان شروع به کشف روش هایی کرده اند که می توانند از این روش به صورت آنلاین استفاده کنند ،اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

چگونه می توانید از تأثیر سابلیمینال ها استفاده کنید؟

ما می دانیم که صداها و بوها چطور بر رفتار ما تأثیر می گذارند و بو قوی ترین حس برای هدف گذاری است زیرا با حافظه در ارتباط است. اما در تبلیغات آنلاین ، می تواند به صورت ناخوداگاه چیزی که شما میخواهید را با چیزی که بسیار قوی و قدرتمند درک می شود ارتباط دهید به عنوان مثال:

 

قرار دادن اشیاء با دقت انتخاب شده در محیط فیلم برداری یا پوشیدن لباس های خاص ممکن است پیامی را منتقل کند و این کاملاً بر عهده شماست که تصمیم بگیرید آیا می خواهید از این تکنیک و تا چه اندازه استفاده کنید.

 

 


پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

 

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

 

کلمه “سابلیمینال” ، که از کلمات لاتین “sub” و “liminal” (آستانه) تشکیل شده است ، که به معنی ناخودآگاه یا زیر آستانه معنی می شود. سابلیمینال را می توان به عنوان کلیه فعالیتهای ذهنی تعریف کرد که در زیر آستانه آگاهی اتفاق می افتد و همچنین به عنوان ذخیره ای اطلاعات ، تجربیات و برداشت ها عمل می کند تا فرد بعداً به خاطر بیاورید و استفاده کنید مانند رانندگی. درک اطلاعات به صورت سابلیمینال را می توان به عنوان درک تأثیر یک سری از محرکهای خارجی بر احساسات یا اعمال غیرارادی یا به عبارت دیگر به صورت ناخودآگاه تعریف کرد.

 

درک پیام های سابلیمینال امروزه از طریق تبلیغات ، فیلم ها ، کانال های تلویزیونی و رادیوها و همچنین از طریق رسانه های جدید ارسال می شود که احتمالاً موثرترین راه برای تأثیرگذاری بر جامعه است. هدف این پیام ها که در زیر سطح آگاهانه وارد می شوند این است که به طور ناخودآگاه بر مصرف کنندگان تأثیر بگذارند در واقع ، مصرف کنندگان در معرض درک غیر ارادی قرار میگیرند.

 

تبلیغات سابلیمینال کفش مکس

 

امروزه ، بازاریابی عصبی و ایجاد پیامهای پنهان برای تحریک کردن هدفمند مصرف کننده ، به عنوان دو مفهوم مشابه استفاده می شود. با این حال ، این دو مفهوم فقط از لحاظ حوزه بیزینس و تعامل به صورت ناخودآگاه مشابه هستند اما از لحاظ اثر بخشی و مفاهیم کلی ، آنها کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

 

بارزترین هدف ایجاد درک سابلیمینال ، ترغیب و جلب توجه مصرف کننده در سطح ناخودآگاه است. در واقع ، هدف این است که دکمه خرید را در مغز فشار داده و از طریق ارسال پیام های پنهان بدون اطلاع ، مصرف کننده را وارد عمل کند. در حالی که بازاریابی عصبی هدف ارسال پیام یا هدایت مصرف کنندگان به سمت فعالیتی خاص را ندارد در عوض ، بازاریابی عصبی روی توضیح چگونگی تأثیر عملکرد مغز مصرف کنندگان از عوامل بیرونی کار می کند.

 

به عبارت دیگر در بازاریابی عصببی هدف آن ایجاد انگیزه خرید در مغز مشتریان و وارد کردن آنها به عمل نیست ، بلکه کمک به درک این میکند که کدام محرک ها باعث می شوند آنها از طریق تکنیک های خاص تصمیم به خرید را بگیرند بنابراین بازاریابی عصبی یک فشارسنجی است که به مشاغل کمک می کند تا الویت های مصرف کنندگان را درک کرده و سطح نیازها ، خواسته ها و انگیزه های آنها را اندازه گیری کنند.

 


خلاقیت استفاده از سابلیمینال ها

 

مکعب یخ سابلیمینال

به تصویر بالا نگاه کنید چه احساسی به شما میدهد؟ آیا تصویر شما را مجبور به انجام کاری می کند؟

اگر به پیام های پنهان یا سابلیمینال معتقد هستید ، بسیار خوب است. اگرچه بالاتر در مورد پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آن توسط بازاریابان برای ارتباط ناخودآگاه با برنده توضیح دادیم ،بنابراین ایده “پنهان کردن” اطلاعات انگیزه بخش و پیشنهادی در تصویر چیز جدیدی نیست و طی چند دهه مورد استفاده قرار گرفته است.

 

پیام های پنهان در حال حاضر طرفدارهای زیادی دارد ، بسیاری از کارشناسان ارتباطات و روانشناسی معتقدند که اگرچه پیام های پنهان گروه های زیادی از افراد را برای خرید کالا ایجاد نمی کنند ، اما بر نحوه ارتباط شخص با یک برند تأثیر می گذارد. دوباره به مکعب های یخ زل بزنید با تمام وجود به عکس نگاه کنید چه احساسی درون شما ایجاد می شود؟ ممکن است احساس گرما کنید؟  یا شاید احساس سپاسگذاری یا احساس خوبی به شما دست دهد درست است؟

 

پیامهای پنهان می توانند صادقانه تأثیر بگذارند و حداقل استفاده از آنها در تبلیغات است بنابراین خواندن را متوقف کرده و به این فیلم نگاهی بیندازید و سپس به خواندن متن  ادامه دهید.

 

 

 

خیلی عجیب است ، درست است؟

این ویدئو سالها است که در حال دیده شدن است و این را یاداوری میکند که بازاریابان خود مردم هستند، ما همه آسیب پذیر و واقعاً تحت تأثیر پیام های پنهان هستیم. یکبار دیگر مکعب های یخی را بررسی کنید واقعاً به عمق این عکس بروید مکعب های یخ چه چیزی را در ذهن شما تداعی میکنند؟ آیا آنها از مغز یک بازاریاب بزرگ می آید ؛ شخصی که باید به او گوش کنید؟

پاپ کرن سابلیمینال
جزئیات مهم است به خصوص وقتی که نمی توانید آنها را ببینید.

این به این معنی است که پر کردن چشم ذهن از تصاویر بسیار مهم است زیرا چه چیزی را بینید یا نه در هر حال شما آن را دیده اید ، همه چیز در فیلم بالا نشان داده شد.

 

در سال ۲۰۰۷ ، به مناسبت پنجاهمین سالگرد ادعای جیمرویکاری کسی که برای اولین بار از پیام های پنهان در سینما استفاده کرد ، یک آزمایش در کنفرانس بین المللی برند مارکتینگ انجام شد. این مطالعه توسط شخصی به نام ( Jim Brackin ) جیم براکین از مشاوران بازاریابی ESP انجام شد. براکین بیش از شصت جایزه را برای فعالیت های تبلیغاتی خود به دست آورده است و یک هیپنوتراپیست واجد شرایط و پزشک متخصص زبان شناسی عصبی است. وی از ۱۴۰۰ نماینده خواست تا بخشی از تیتراژ ابتدایی فیلم Picnic که ویکاری در ان پیام های پنهان را مخفی کرده بود را تماشا کنند در واقع همان فیلمی که ویکاری در دهه ۵۰ استفاده کرد. تاکیدان پنهان مربوطه در داخل ویدئو جایگزاری شد سپس از نمایندگان خواسته شد که یکی از دو مارک ساختگی Delta یا Theta را انتخاب کنند – هشتاد و یک درصد آنها مارک Delta  ، مارک پیشنهادی که داخل ویدئو پنهان شده بود و به صورت ناخوداگاه فلش زده بود را انتخاب کردند.

 

براکین از نتایج شگفت زده نشد. وی ادعا کرد که با تجزیه و تحلیل بیست آگهی معروف که نشان می دهد همه آنها از نوعی هیپنوتیزم یا تکنیک های سابلیمینال برای فروش استفاده می کنند. از موسیقی خواب آور در آگهی موج سواری گینس (توسط گروه انگلیسی Leftfield) گرفته تا تکنیک های ساده برنامه نویسی عصبی و یا قرار دادن زنان جذاب که در پس زمینه لبخند می زنند برای پیوند دادن محصول با جذابیت  استفاده میکنند.

 

 

علی رغم تلاش های اولیه برای ممنوعیت استفاده از  این روش ها اما همچنان از سابلیمینال مسیج ها ، هیپنوتیزم برای افزایش فروش در تبلیغات به صورت گسترده استفاده می شود. براکین گفت: “حتی اگر این روش قدیمی باشد و امروزه از روشهای پیچیده تری در تبلیغات استفاده می شود ، این تأثیر قدرتمند پیام های پنهان را نشان می دهد.” وی گفت: “سابلیمینال ها ، مادر تمام روشهای هیپنوتیزم است و امروزه این پیام ها در اطراف شما وجود دارند آنها همه جا هستند ، در پوستر ، تبلیغات مطبوعاتی ، در رادیو و تلویزیون.

 

بنابراین اگر موارد مفیدی پیدا کرده اید که ممکن است برای دیگران مفید باشد آن را به اشتراک بگذارید.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

  جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

  ۸+۸+۸ قانون موفقیت

  همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

  به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

  ۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

  راه برای غلبه بر ترس از شکست

  وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

  ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

  چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

  اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

  در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

  بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

  فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

  فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

  اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

  افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

  برنده شدن در قرعه کشی

  تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

  انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

  اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

  آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

  آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

  به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

  برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

  انتشار محصول : مراقبه نور

  آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

  آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

  آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

  اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

  انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

  جلی خواسته ها چیست؟

  تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

  می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

  گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

  آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

  بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

  هفت بعد ذهن

  هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

  ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

  آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

  در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

  در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید