نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۷ , فروردین , ۱۳۹۹ ۳ نظر ۱۳۷۰ بازدید

در دفاتر Dun & Bradstreet در لس آنجلس ، ما همه چیز را طوری طراحی کردیم تا به طور ناخودآگاه با ارزش ها و اهداف خود هماهنگ شویم. ما از چوب های قرن های متفاوتی را استفاده کرده ایم که میراث تقریباً ۲۰۰ ساله ما را نشان می دهد، تخته اسکی روی آب نصب شده روی دیوار ساخته شده توسط شهردار ، برای نشان دادن تمرکز ما در مشاغل محلی و جامعه است. دیوارها اهمیت تاکید بر همکاری را نشان می دهد و دیوارهای شکسته شکسته برای برجسته کردن مزایای استفاده از ریسک های محاسبه شده است.

 

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟

چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

در اواخر دهه ۱۹۹۰ ، محققان به یک سوپرمارکت بریتانیایی رفتند و برای فروشگاه موسیقی پس زمینه انتخاب کردند. برای یک دوره دو هفته ای ، آنها در روزهای متناوب موسیقی فرانسوی و موسیقی آلمانی پخش کردند و فروش شراب را براساس کشورها ثبت کردند. آنها دریافتند که وقتی موسیقی فرانسوی پخش می شود ، شراب فرانسوی بیشتر از شراب های آلمانی خرید می شود و وقتی موسیقی آلمانی پخش می شد ، شراب آلمانی فروش بهتری داشت. این در حالی رخ داد که خریداران از طریق پرسشنامه از اینکه تحت تأثیر موسیقی هستند آگاه نبودند.

 

 

موسیقی پس زمینه استفاده شده در این روش نمونه ای از پیام های آگاهانه است زیرا خریداران موسیقی را می شنوند اما از تأثیرگذاری آن موسیقی بر افکار خود آگاه نیستند.

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج شبیه به همین موسیقی است به جز اینکه پیام پنهان شده غیر قابل کشف است مانند تصویری که خیلی سریع فلش بخورد که چشم قادر به دیدن آن نیست یا صدایی خیلی کم یا زیادی که برای گوش انسان قابل شنیدن نیست اما تأثیر برابری با فلش خوردن عکس دارد.

 

 

در سال ۲۰۰۹ ، محققان با نشان دادن آرم اپل یا آرم IBM به سوژه های آزمایشی به مدت ۳۰ میلی ثانیه ( این زمان برای پردازش خوداگاه بسیار کم است )، پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج را آزمایش کردند ، سپساز آنها خوستند روشهای خلاقانه ای برای استفاده از آجر ارائه دهند. افرادی که آرم اپل به آنها نشان داده شده بود به مراتب به راه حلهای خلاقانه تری نسبت به افرادی که آرم IBM  به آنها نشان داده شده بود  فکر می کردند.

پیگیری این تحقیق نشان داد که افرادی که لوگو کانال دیزنی به آنها نشان داده شد متعاقباً رفتار صادقانه تری نسبت به افرادی که  آرم کانال سرگرمی (Entertainment) نشان داده شده بود داشتند. این تحقیق بسیار شگفت انگیز بود اما با آنچه در مورد نحوه پردازش اطلاعات توسط مغز می دانیم سازگار است.

 

 

پیام های آگاهانه و پیام های پنهان (سابلیمینال مسیج) به یک روش روی ذهن اثر میگذارند در واقع آنها بر ناخودآگاه تأثیر می گذارند. در حالت آگاهانه ما فقط می توانیم تعداد معینی از آنها را همزمان پردازش کنیم ، اما ناخودآگاه هزاران محرک را در هر لحظه پردازش می کند. همه محرک ها ارتباطات عصبی مغز را فعال می کنند ممکن است بوی قهوه را با بیدار شدن از خواب ، صبحانه ، یا خانه مادربزرگتان مرتبط کنید ، ممکن است یک آرم اپل را با خلاقیت ، تلفن های هوشمند ، تفکر خلاقانه یا استیو جابز مرتبط کند.

قرار گرفتن در معرض یک تصویر ، حتی به صورت سابلیمینال می تواند این ارتباطات را با تأثیرات واقعی روی افکار و رفتار شما فعال کند.

 

 

ما به طور کلی نمی توانیم اینکه چه موسیقی در سوپر مارکت ها پخش می شود را کنترل کنیم اما این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم به نفع خود از پیام های پنهان استفاده کنیم.

یکی از راه های انجام این کار بررسی دقیق محیط ماست ، به عنوان مثال اگر در هنگام کار ، ارزش اصلی شما سرعت و کارایی باشد ، همه چیز در دفتر شما باید سرعت و کیفیت را منعکس کند ، حتی به برندهایی که انتخاب می کنید دقیت کنید به همین ترتیب ، دکوراسیون اتاق خواب شما باید استراحت یا رمانتیک بود را القاء کند ، زمان مطالعه صدای موسیقی نباید زیاد بلند باشد و اگر می خواهید زمان شام خانوادگی را طولانی تر کنید به هیچ وجه از موسیقی پس زمینه ای که باعث ایجا حواس پرتی می شود استفاده نکنید.

 

surfboardskate
Inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

در دفاتر Dun & Bradstreet در لس آنجلس ، ما همه چیز را طوری طراحی کردیم تا به طور ناخودآگاه با ارزش ها و اهداف خود هماهنگ شویم. ما از چوب های قرن های متفاوتی را استفاده کرده ایم که میراث تقریباً ۲۰۰ ساله ما را نشان می دهد، تخته اسکی روی آب نصب شده روی دیوار ساخته شده توسط شهردار ، برای نشان دادن تمرکز ما در مشاغل محلی و جامعه است. دیوارها اهمیت تاکید بر همکاری را نشان می دهد و دیوارهای شکسته شکسته برای برجسته کردن مزایای استفاده از ریسک های محاسبه شده است.

 

سابلیمینال مسیج
The failure wall inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

ماموریت شرکت و تابلوهای راهنما فقط در صورتی ضروری هستند که نمی توانید آنها را داخل بافت دیوارهای شرکت قرار دهید، محیط شما باید با اهداف شما مطابقت داشته باشد ، درست مثل اینکه یک داستان واقعی را حتی بدون بیان یک کلمه بیان کنید.

 

office
Inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

افرادی که خودتان را با آنها احاطه کرده اید نیز به همان اندازه مهم هستند ، حتی اگر متوجه رفت آمد آنها نشوید. همکاران پرانرژی و فعال بر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارند تا شما نیز مانند آنها باشید. افراد چاق روی پرخوری شما تأثیر می گذارد، والدین تنبل – یا حتی یک سگ تنبل – می توانند بچه ها را تحت تأثیر تنبلی قرار دهد ، اگر هدف از صرفا انجام کار باشد مهم نیست اما اگر سعی می کنید از نظر جسمی فعال تر باشید ، بد است.

 

چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید یا حداقل اطمینان حاصل کنید که محیط شما بر علیه شما نیست و دفعه بعد که خودتان را در موقعیتی پیدا کردید که انتخاب های غیر معمول داشتید ، مانند خرید نوشیدنی که به آن علاقه ای ندارید، موسیقی پس زمینه را بررسی کنید.

 

 

منبع usatoday
اطلاعات بیشتر در مورد پیام های پنهان (سابلیمینال مسیج)

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید