سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , آذر , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۴۱ بازدید

استفاده از تبلیغات سابلیمینال به این معنی نیست که روش های دیگری برای دستکاری احساسات و ایجاد تأثیر مثبت در مخاطبان وجود ندارد بلکه استفاده از این نوع تبلیغات به این معنی است که علاوه بر اینکه بازاریابان آگاهانه انگیزه یا نیازی را به مصرف کننده بدون اینکه مشتری از آن آگاه شود القا میکنند تا بتواند بر انتخاب مشتری تأثیر بگذارد ترکیب آن با تبلیغات سابلیمینال در عمل اثربخشی آن تبلیغ را به اوج خود میرساند.

 

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

چگونه ترکیب تبلیغاتم با سابلیمینال باعث تاثیرگذاری بیشتر می‌شوند؟

 

آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

در این مقاله به صورت کامل در مورد سوالات مطرح شده بحث خواهیم کرد و به شما نشان میدهیم چطور با استفاده از این روش کسب کار خود را به روشی موثر ارتقاء دهید و چطور مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

 

مشتری مداری در دنیای امروز چیزی است که دستان خود را در سراسر کره زمین دراز کرده است و امروزه تبلیغات جزء جدایی ناپذیر کسب و کار ها تبدیل شده است، بنابراین موثرترین ابزاری که سختگیرانه به مشتری مداری کمک می کند تبلیغات است.

با گذشت زمان هنگامی که صحبت از استراتژی های آگهی و تبلیغاتی شد انقلابی در دنیای بازاریابی ایجاد شد. ابتدا تبلیغات به صورت ساده ، از طریق روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون آغاز شد ، اکنون تبلیغات سرعت خود را به صورت دیجیتالی به شبکه جهانی وب ارتقا داده است در کنار چنین پیشرفتی ، انواع مختلف و متنوع تبلیغات نیز بر زندگی روزمره افراد تأثیر گذاشته است. در دنیای پر سرعت امروز ، تبلیغات به یک صنعت تبدیل شده است و با پشتیبانی تحقیقات و فناوری ، تا حد زیادی پیشرفت کرده است. با رقابت بسیار تنگاتنگ بازاریابان با الهام از این ژانر تبلیغاتی ، با هدف قرار دادن ناخودآگاه مصرف کننده ، از کنترل اعمال آنها اطمینان حاصل میکنند تا در مسیر رسیدن به هدف خود مانعی ایجاد نمی شود.

 

 

بازاریاب ها خواهان نفوذ مطلق روی مصرف کنندگان هستند تا مبادا به برند دیگری روی بیاورند. آنها دائماً در جستجوی روشهای خلاقانه هستند ، یکی از روش های که مستقیم روی ناخوداگاه مخاطبان اثر گذار است استفاده از تکنیک سابلیمینال در تبلیغات است تا به صورت بالقوه حداکثر تأثیر مثبت را از خریدار کسب کنند. با این حال هنوز میزان موفقیت پیام های پنهان جاسازی شده در کارزارهای تبلیغاتی وجود دارد. صرف نظر از کمبود شواهد برای اثبات وجود آن ، بدیهی است که عموم مردم مشتاق آگاهی از روش هایی هستند که کارشناسان بازاریابی می توانند از طریق آن ذهن یک مصرف کننده را به سمت محصول مورد نظر جلب کنند.

 

تنها مهارت هوشمندانه ای که در سراسر دنیا توسط بازاریابان استفاده می شود ، استراتژی پیام های سابلیمینال در تبلیغات است. تبلیغات سابلیمینال با ایجاد و حفظ تصاویر و معانی آن در ذهن مشتری ، سعی در مدیریت تصویر در ناخوداگاه مشتری است. با سر زبان افتادن این پدیده برای هدف قرار دادن ضمیر ناخودآگاه، این تکنیک مورد استفاده بسیاری از برندها بوده است. مطالعات قبلی ، داده ها و شواهد مستدل عقلانی ، در مورد دخالت پیام های سابلیمینال در تبلیغات و چگونگی تأثیر آن بر رفتار آنها را ارائه داده است. (Bamberger, 2013; Smarandescu & Shimp, 2015).

 

آژانس تبلیغاتی سابلیمینال مانی ام اس

 

پیام های سابلیمینال به عنوان محرک های حسی کدگذاری شده در یک رسانه تعریف می شوند ، به عنوان مثال تبلیغاتی که قصد عبور از مغز انسان را دارد ، توسط خودآگاه ناشناخته هستند اما می تواند توسط ذهن ناخودآگاه دریافت و تأثیر مثبت یا منفی بگذارد. برای بیش از صد سال ، محققان و بازاریابان به طور یکسان پدیده های پیام های سابلیمینال را که در انواع تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی جاسازی شده است را بررسی کرده اند. مطمئناً ، در تمام دوره های تبلیغات ، ایده دور زدن ذهن خودآگاهانه انسان و نفوذ به ناخودآگاه ، از نظر علاقه مندان به دنیای بازاریابی کاملاً جذاب است.

 

استفاده از تبلیغات سابلیمینال به این معنی نیست که روش های دیگری برای دستکاری احساسات و ایجاد تأثیر مثبت در مخاطبان وجود ندارد بلکه استفاده از این نوع تبلیغات به این معنی است که علاوه بر اینکه بازاریابان آگاهانه انگیزه یا نیازی را به مصرف کننده بدون اینکه مشتری از آن آگاه شود القا میکنند تا در نهایت بتواند بر انتخاب مشتری تأثیر بگذارد ترکیب آن با تبلیغات سابلیمینال در عمل اثر بخشی آن تبلیغ را به اوج خود میرساند.

 

مطالعات زیادی به گسترش دانش در مورد پیام هایی که ذهن ناخودآگاه را هدف قرار می دهند نشان داده است که مغز انسان در برابر دستکاری آسیب پذیر است. تحقیقات نشان داده است که تبلیغات سابلیمینال واقعاً کارساز بوده و ذهن کسانی که آن تبلیغات را تماشا می کنند تحت تاثیر قرار میدهد. بسیاری از برندهای تجاری مانند کوکاکولا ، مک دونالد ، فراری ، مارلبرو ، KFC ، هاردیس و دیگر برندها از پیام های سابلیمینال در تبلیغات خود استفاده کرده اند.

 

از انجا که تبلیغات به بخشی جدایی ناپذیر استراتژی بازاریابی هر سازمانی تبدیل شده است. تبلیغ کنندگان از روشهای زیادی برای ترغیب مصرف کنندگان استفاده می کنند که یکی از آنها تبلیغات سابلیمینال است. سابلیمینال در مورد ایجاد تأثیر روی ناخودآگاه مشتری برای خرید است ، تبلیغات سابلیمینال همچنین می تواند به بهبود برندهای تجاری کمک کند تا تأثیر مطلوبی در مورد ارزیابی ، آگاهی و سبک پردازش محصول در مصرف کنندگان ایجاد کنند بنابراین این یکی از برجسته ترین دلایل تقاضای سابلیمینال ها در دنیای تبلیغات است.

 

علوم اعصاب شناختی و تحولات کاربردی آن انقلابی در بازاریابی ایجاد کرده است. با پیشرفت در تکنیک های علم عصب شناسی ، بازاریابی نیاز به تمرکز بر درک روی موضوعاتی مانند قسمت های مختلف مغز دارد که کدام قسمت باید تحریک شود تا قصد مصرف کننده برای خرید در یک تصمیم واقعی و نحوه پردازش اطلاعات هنگام تصمیم گیری بر تصمیم خرید را تغییر دهد. مطالعات زیادی در مورد واقعیت کنترل ذهن که از طریق تبلیغات سابلیمینال انجام و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است مطالعات اولیه صرفا برای اطمینان از درک اینکه آیا چنین پیام هایی توسط ضمیر ناخودآگاه قابل درک است ، انجام شده است که نتیجه آن مشخص است ، اما امروزه محققان قصد دارند دریابند که این پیام ها چه تاثیری در ذهن و رفتار مصرف کننده دارد.

 

علوم اعصاب ، مغز مصرف کننده را باز کرده است. برای سالهای زیادی ، دانشمندان نقش پیام های سابلیمینال را در بازاریابی بررسی کرده اند ، و یافته های آنها بحث و جدال مهمی ایجاد کرده است. بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که تصمیم گیری صحیح مبتنی بر شهود یا مبتنی بر ناخوداگاه بیش از تضمیم گیری ها مبتنی بر خوداگاه و منطق رایچ است و  در واقع ، بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تصمیم گیری از ارتباط پیام های سابلیمینال با ساختارهای مغزی لیمبیک بستگی دارد. دانشمندان نتیجه گرفته اند که مغز برای یادگیری اطلاعات و ایجاد پیوندهای لازم برای تصمیم گیری های مولد ، نیازی به آگاهی از اطلاعات ندارد.

 

نتایج نشان می دهد که سیگنال های سابلیمینال استفاده از شده در محتوای ارائه شده به شرکت کنندگان پاسخ ها و تصمیمات آنها را تغییر میدهند از جمله آن سیگنال هایی که افراد نمی توانند آگاهانه درک کنند. تصاویر بدست آمده از طریق اسکن fMRI مدارهای خاص مغز مربوط به شرطی شدن سابلیمینال را نشان می دهد. یافته های سابلیمینال fMRI با این نظر سازگار است که فعال سازی خودکار فرآیندهای عاطفی سازوکارهای تصمیم گیری تکاملی را تغییر میدهند بنابراین می توان نتیجه گرفت که مغز برای یادگیری این اطلاعات و ایجاد ارتباطات لازم برای اتخاذ تصمیمات مثبت نیازی به آگاهی خوداگاه از اطلاعات ندارد.

 

بنابراین با توجه به تحقیقات انسان توانایی درک همه محرک های بیرونی که او را احاطه کرده است را دارد. محرک ها در سطوح مختلف مغز پردازش می شوند: برخی از طریق تجربه ادراکی آگاهانه ، یعنی چیزی که به طور معمول از آنها آگاه هستیم و برخی دیگر با تجربه ادراکی ناخودآگاه ، که بدون این که متوجه آنها باشیم در رفتار ما تأثیر دارند ، دریافت می شوند. نوع دوم محرک ، یعنی همان ناخوداگاه، همان چیزی است که در تبلیغات سابلیمینال استفاده می شود.

 


بازاریابی سابلیمینال چگونه بر تصمیم خرید مشتری تأثیر می گذارد؟

برای گسترش بیزینس روش های زیادی وجود دارد که این روشها با فروش در دنیای دیجیتال متحول شده است بنابراین شرکت های بزرگ وقت خود را صرف اصلاح روش خرید کاربران در اینترنت و نفوذ به ناخوداگاه آنها کرده اند  این امر به عنوان بازاریابی و تبلیغات سابلیمینال شناخته می شود چیزی که نسل های جدید را تحت تأثیر قرار می دهد. خوب است بدانید که بازاریابی و تبلیغات سابلیمینال بر تصمیم خرید مشتری تأثیر می گذارد. ترغیب با استفاده از استدلالهای منطقی کارایی کمتری دارد ، در حالی که متقاعد کردن با کار مستقیم روی ناخودآگاه کاربر می تواند به اثرات بهتری ایجاد کند.

 

بازاریابی سابلیمینال چگونه بر تصمیم خرید کاربر تأثیر می گذارد و به چه روشی این کار انجام می شود؟

تبلیغات سابلیمینال با نفوذ به ضمیرناخوداگاه انجام می شود و فراتر از توانایی خوداگاه ، یعنی خارج از حد تصمیم گیری فرد انجام می شود ،این اتفاق به این دلیل رخ میدهد که ناخودآگاه با خلاقیت ، خواسته ها ، شهود و الهامات درونی همراه است و توانایی پردازش اطلاعات بالاتر از سطح تحلیلی ذهن خوداگاه را دارد.

بنابراین با در نظر گرفتن اینکه ناخودآگاه منبع احساسات ، اعتقادات ، سلیقه ها و ترس هاست به همین دلیل است که کارها را به صورت خودکار انجام می دهیم. مانند راه رفتن ، صحبت کردن ، لبخند زدن و غیره ، بدون اینکه به نحوه انجام این کار فکر کنیم. بازاریابی و تبلیغات سابلیمینال از این امر برای تأثیرگذاری در تصمیم مصرف کننده برای خرید استفاده می کنند. این وضعیت معمولاً زمانی اتفاق می افتد که مشتری با اطلاعاتی در مورد محصول مورد نظر آشنا شده و از سطح تجزیه و تحلیل خوداگاه فراتر می رود. تحقیقات نشان می دهد که تصمیمات غریزی نتایج مطلوبتری نسبت به تصمیماتی که آگاهانه گرفته می شود ایجاد می کند بنابراین با در نظر گرفتن این نکته می توان نتیجه گرفت که ناخوداگاه تصمیمات ما را برای انجام کاری تائید و یا رد میکند.

طی سالها ، انبوهی از پیامهای تبلیغاتی با مفهوم سابلیمینال توسط متخصصان بازاریابی وارد عمل شد و آنها را در تبلیغات و آگهی هایی که از تلویزیون ، کتاب ها ، مجلات روزنامه ها و حتی از طریق رادیو پخش می شدند ادغام کرد. به همین ترتیب تحقیقی در سال ۲۰۱۳ اثرات استفاده از پیام ها ناآگاهانه را بر رفتار خرید بازار هدف بررسی انجام شد که نتایج مثبت را نشان داد.

 

امروزه بازاریابان و برند ها در حال پیگیری روش های اثر بخش تری برای کسب درآمد و وفاداری مشتریان به مارک تجاری خود هستند و این امر هر روز افزایش می یابد و از طرفی ظاهراً بینندگان درباره راز ادغام مخفی پیام های سابلیمینال در مارک هایی که تقریباً روزانه خریداری می کنند چیزی نمی دانند. بدون هیچ تردیدی ، برندها اکنون به این نتیجه رسیده اند که تأثیرات مطلق بر رفتار و الگوهای بازار هدف خود را دارند ، که این از طریق تبلیغات سابلیمینال که به عنوان عالی ترین روش نفوذ به ذهن مصرف کننده نامیده می شود .(افتخار و همکاران ، ۲۰۱۳).

 

گنجاندن پیام در کمپین های تبلیغاتی ، هدف قرار دادن آستانه ذهن ناخودآگاه ، اکنون به یک هنر کاملاً حساب شده و تاکتیکی تبدیل شده است. مخاطبان و مصرف کنندگان در معرض چنین تبلیغاتی به وضوح از محصول تبلیغ شده و مارک تجاری آگاهی دارند با این وجود آنها در مورد استراتژی بکار رفته بی اطلاع هستند. همه این موارد به طور سابلیمینال برای استخراج الگوهای رفتاری خاص در روان ناخودآگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 


مزایای استفاده از تبلیغات سابلیمینال در کسب و کار شما چیست؟

 

نمونه های تبلیغات سابلیمینال چیست؟ اگر جزء افرادی هستید که در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی نشنیده اید و یا با مفاهیم مثبت در مورد آن روبرو نشده اید. جالب است بدانید با نتایج بدست آوده از اخرین تحقیقات در سال ۲۰۲۰ اکنون محققات معتقدند این روش یکی از خلاقانه ترین روش های بازاریابی است.

صرف نظر از اینکه نظر آنها چیست ، آنچه قابل انکار نیست این است که این نوع استراتژی می تواند نتایج بسیار جالبی برای برند شما داشته باشد و اگر به روشی حرفه ای انجام شود منجر به افزایش فروش موفقیت آمیز می شود.

 

تبلیغات سابلیمینال تکنیکی است که با استفاده از (فیلم ، تصویر ، صدا، لوگو) یک پیام سمعی و بصری را در زیر آستانه آگاهانه ارسال می کند و به دنبال تشویق و تمایل مصرف کننده به یک محصول یا خدمات است. این یک روش بازاریابی تا حدودی پیچیده تر از روش های مستقیم است ، که نه تنها سعی می کند امتیازات خوب یک محصول را ارائه دهد تا مخاطب هدف در نهایت خرید را انجام دهد ، بلکه می تواند با تاثیر بر ناخودآگاه مخاطب “نیاز” به چیزی را ایجاد کند و همانطور که می توانید تصور کنید انجام این کار آسان نیست.

 

برای تأثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه افراد ، لازم است بسیاری از فاکتورها را در نظر بگیریم و برخلاف روشهای کلاسیک یا مستقیم ، از جنبه های بسیار ظریف و به نوعی نامحسوس استفاده می شود و همین امر باعث شده است که این امر کاملاً خاص باشد و در عین حال شگفت آور!

 

به بیان واضح تر ، تبلیغات سابلیمینال نوعی تکنیک تبلیغاتی است که به دنبال ایجاد تأثیر مثبت بر ناخودآگاه افراد است ، به طوری که آنها اقدام خاص دلخواه ما را انجام دهند و برای دستیابی به این هدف ، همانطور که قبلاً گفتیم ، متخصصان از تصاویر ، متون ، فایلهای دیداری و یا فیلم هایی استفاده می کنند که مشخصه آنها تشخیص ندادن آنهاست، یعنی مستقیماً دیده یا گفته نمی شوند. این اجازه می دهد تا ضمیر ناخودآگاه آنها را شناسایی کرده و فرد تحت تأثیر قرار گیرد.

 

همانطور که می دانید روش تأثیرگذاری عمدی بر رفتار افراد ، همیشه بحث خاصی بین بازاریابان و مصرف کنندگان نهایی ایجاد کرده است ، با این حال این موضوعی است که قصد بحث در آن را نخواهیم داشت ، اگرچه مردم “ترغیب می شوند” اقدامات خاصی را انجام دهند ، اما تا حدی اینطور نیست در واقع در نهایت شخص کاملاً طبق رفتار عادی خود کاری را انجام می دهد ، یعنی: شما آنها را مجبور نمی کنید ، به عبارت دیگر این روش مخاطبان را به یک ربات تبدیل نمیکند. علاوه بر این ، هدف هر استراتژی بازاریابی این است که مردم چیزی را بخرند ، بنابراین تفاوت زیادی برای دستیابی به این هدف وجود ندارد.

باید تأکید کنیم که بر اساس تحقیقات علاوه بر اینکه به مارک تجاری شما ارزش می بخشد به دلایل زیر استفاده از آن الزامیست:

 

۱: اگر به درستی استفاده می شود ، بسیار موثر است

این یکی از مزایای اصلی این نوع تبلیغات است ، از آنجا که هدف آن تأثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه مصرف کنندگان است ایجاد نیاز به دستیابی به کالای شما در کسانی که این نوع تبلیغات را مشاهده می کنند می تواند تأثیر زیادی در افزایش فروش داشته باشد.

 

۲: انعطاف پذیری بودن آن

می توانیم بگوییم که استفاده از آن کاملا انعطاف پذیر است و می توان از قالب های مختلف سمعی و بصری برای عملکرد ، از صدا و فیلم گرفته تا متن و تصاویر یا لوگو استفاده کرد. این بدان معناست که هنگام طراحی و ایجاد تبلیغات سابلیمینال  گزینه های متنوعی وجود دارد.

 

۳: عملاً در هر محیطی قابل استفاده است

یک مزیت بزرگ دیگر این روش این است که شما می توانید تقریباً در هر جایی از تبلیغات سابلیمینال استفاده کنید ، اعم از تبلیغات عادی ، مکان های ثابت ، انتشار در هر یک از شبکه های اجتماعی یا حتی در داخل یک فیلم یا تبلیغات چاپی.

 

۴: به شما کمک کند تا جنبه های مثبت برند خود را منعکس کنید

با استفاده خلاقانه ، می تواند به شما در ارتقا جنبه های مثبت یا مهم برند شما کمک کند.

اگر می خواهید جایگاه تجاری خود را بهبود ببخشید و مردم شما را بخاطر بسپارند و نام برند شما را در ذهن خود داشته باشند این نوع تبلیغات کمک بزرگی به شما می کند.

 

 


تبلیغات سابلیمینال و آزمایش ها

 

 

تبلیغات سابلیمینال راهی برای برقراری ارتباط با ناخوداگاه مخاطبین است. اصطلاح subliminal از دو ریشه تشکیل شده است:

Sub  به معنی “زیر” و liminal به معنای “آستانه” بنابراین سابلیمینال به معنی زیر آستانه . اطلاعاتی که بدون توجه آگاهانه به ذهن مصرف کنندگان می رسد. به این ترتیب ، به ذهن مصرف کنندگان وارد می شود و این اطلاعات واکنش هایی را به دنبال دارد که مصرف کنندگان منطق اندکی برای توضیح دارند. بنابراین ، بر اساس آنچه تاکنون در این بخش در مورد تبلیغات سابلیمینال گفته شده است ، می توانیم نتیجه بگیریم که این یک روش پردازش ذهن ناخودآگاه است.

 

تبلیغات به معنی “برانگیختن” در تجارت و به نوعی ارتباط بازاریابی است که هدف آن تشویق ، ترغیب یا حتی در برخی موارد مخاطب (بینندگان ، خوانندگان یا شنوندگان و غیره) برای استفاده یا تحریک کردن به انجام عملی است. این یک شکل از ارتباط جمعی است ، که به افراد مسئول تهیه و اجرای پیام های تبلیغاتی کنترل بالایی می دهد.

 

تبلیغات سابلیمینال ، نفوذ به ناخوداگاه

تبلیغات سابلیمینال یک جنبه دیگری هم دارد که خارج از حوزه فروش و ترغیب است. بازاریابان با قرار دادن یک مشتری در معرض تصاویر محصولات ، نام های تجاری و سایر محرک های بازاریابی که به تبلیغات سابلیمینال مربوط می شود ، با ایجاد یک نیاز در ناخودآگاه ، مصرف کنندگان را در خرید چیزی ترغیب می کنند. دلیل اصلی تبلیغات سابلیمینال این است که هنگامی که شخص ناخودآگاه در معرض این پیام قرار می گیرد ، تصور می شود که ناخوداگاه شخص اطلاعات را رمزگشایی می کند و بدون اینکه بتواند منبع ارتباطی را تأیید کند ، بر اساس آن عمل می کند. تبلیغ کنندگان برای تأثیرگذاری بر سطح آگاهی دوم و سوم ذهن از تکنیک های سابلیمینال استفاده می کنند همچنین محرکهای سابلیمینال ارائه شده می توانند بر قضاوت افراد در مورد خودشان تأثیر بگذارند.

 

 

آزمایش ها

بازاریابی عصبی (یا اصطلاح “علوم اعصاب مصرف کننده” ، که توسط اسمیدتس و دیگران در سال ۲۰۱۴ بحث شد) یک زمینه ظهور جدید بازاریابی است که دیدگاه های بازاریابی ، علوم اعصاب ، اقتصاد ، تئوری تصمیم گیری و روانشناسی را ترکیب می کند. بازاریابی عصبی از فناوری تصویربرداری از مغز استفاده می کند تا دلایل اساسی رفتار مصرف کننده را به طور موثر نشان دهد و فرایندهای تصمیم گیری مصرف کننده را پیش بینی کند . این موضوع در دنیای تجارت توجه زیادی را به خود جلب کرده است (حافظ ، ۲۰۱۹ ؛ پلاسمن و همکاران ، ۲۰۱۲) و بدون شک بازاریابی عصبی نقش مهمی در توسعه نظری تصمیم گیری مصرف کننده دارد (اسپنس ، ۲۰۱۹). انسانها مستعد تبلیغات تجاری هستند و هدف اصلی در هر نوع بازاریابی تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید مصرف کنندگان است.

 

زیر چتر بازاریابی عصبی ، تبلیغات سابلیمینال به عنوان یک مهارت و تکنیک اتخاذ شده توسط بسیاری از بازاریابان برای تأثیرگذاری بر برداشت های مصرف کنندگان بالقوه (Soomro ، ۲۰۱۸) و تأثیر بر رفتار آنها تکامل یافته است (Sofi et al،۲۰۱۸) .در بازاریابی جذب مهمان و گردشگری در هتل ها، از تبلیغات سابلیمینال برای جلب نظر بیشتر مصرف کنندگان و گردشگران استفاده شده است (McKercher and Koh، ۲۰۱۷) ، زیرا شناخت انسان می تواند تحت تأثیر محرکهای سابلیمینال قرار گیرد و این فرد را قادر می سازد دانش یا اعتقاد خود را نسبت به آن محرک خاص فعال کند.

آزمایش هاوکینز (۱۹۷۰) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این آزمایش ، هاوکینز از دستورات سابلیمینال “کوکاکولا بنوشید” برای دستکاری سطح تشنگی شرکت کنندگان استفاده کرد و گزارش داد که به دلیل آن سطح تشنگی شرکت کنندگان افزایش یافته است. در آزمایشی دیگر ، کوپرفین و کلارک (۱۹۸۵) با دستکاری در ترجیحات مصرف کننده به همان روشی که هاوکینز انجام داد ، سعی کردند سطح ادراک سابلیمینال را تعیین کنند. آنها شرکت کنندگان را به دو گروه شاهد و گروه تحت آزمایش تقسیم کردند. کسانی که در گروه آزمایش بودند پیامهای سابلیمینال مربوط به یک مارک صابون و کسانی که در گروه شاهد بودند هیچ پیامی دریافت نکردند. وقتی از شرکت کنندگان خواسته شد که اولویت خود را برای یک مارک خاص صابون نشان دهند ، شرکت کنندگان مارکی را انتخاب کردند که پیام های سابلیمینال آن را دریافت کرده بودند.

 

از انجا که ۸۰٪ از رفتارهای خرید بر اساس ناخودآگاه انجام می شود با این حال ، واقعیت دیگری باقی مانده است که تأثیرات ایجاد شده توسط محرک های سابلیمینال ممکن است فقط برای مدت زمان بسیار کمی ادامه داشته باشند (روچ و همکاران ، ۲۰۱۶) ، و تأثیرات طولانی مدت این تکنیک ها هنوز به شواهد تجربی بیشتری نیاز دارند اما در عصر اینترنت همین زمان کم نیز میتواند تاثیرات قابل توجهی در نرخ تبدیل مخاطبان داشته باشد.

نتایج آزمایشهای متعدد تبلیغات سابلیمینال بسیار امیدوارکننده است ، به ویژه در مورد آزمایش ( موناهان – Monahan ، مورفی –  Murphy  ، زاجونک – Zajonc 2000) ، نتایج مثبت به دلیل آزمایش های مکرر رخ داده است ، در این مورد  این آزمایش  با ۲۵ بار قرار گرفتن در معرض نام یک برند چینی انجام شد. نه تنها در این مورد خاص ، همه آزمایشات تعریف شده نتایج مثبت را داشتند زیرا قرار گرفتن در معرض مکرر باعث این نتایج شد. به همین ترتیب ، در سایر تکرارهای این آزمایش (مون هان و همکاران ، ۲۰۰۰) ، نتایج مشابهی بدست آمد.

 

حتی با اینکه انسان ، ذهن آگاهانه دارد که وظیفه تصمیم گیری از جمله تصمیم گیری در مورد خرید را دارد ، اما ضمیر ناخودآگاه به گونه ای تاثیر پذیر است که محرک های سابلیمینال را به عنوان نکاتی برای انتخاب ها ، تنظیمات و رفتار دریافت می کند. محرک های سابلیمینال ذهن خوداگاه را که در برابر تغییر مقاومت میکند را دور میزنند.

 

 

Graduate Institute of Hospitality Management, National Kaohsiung University of Hospitality and Tourism, No. 1, Song-he Rd., Hsiao-kang District, Kaohsiung City, Taiwan

Received 1 February 2020, Revised 27 April 2020, Accepted 28 April 2020, Available online 22 May 2020

این تحقیق توسط انستیتوی تحصیلات تکمیلی مدیریت مهمان نوازی ، دانشگاه ملی مهمان نوازی و جهانگردی Kaohsiung ، منطقه Hsiao-kang ، شهر Kaohsiung ، تایوان ۲۰۲۰ انجام شده است.

 

مطابق جدول بالا رتبه بندی انتخاب هتل ها با محرک های سابلیمینال به طور قابل توجهی بالا رفته است ، در همین حال ، رتبه بندی ویدئو بدون محرک های سابلیمینال به طور قابل توجهی کاهش یافت .نتایج آزمون ها نشان میدهد که تأثیر پیام های سابلیمینال روی انتخاب هتل توسط شرکت کنندگان قابل توجه است. به عبارت دیگر ، انتخاب هتل توسط مشتریان به طور قابل توجهی تحت تأثیر پیام سابلیمینال قرار گرفته است که این نشان می دهد شواهد قوی برای تأثیر محرکهای سابلیمینال وجود دارد.

 

تأثیر ترکیب پیام های سابلیمینال در تبلیغات از یافته های Brown (2008) و Hemp (2006) پشتیبانی می کند و تأیید می کند که پیام های سابلیمینال در تبلیغات بر رفتار مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. این تحقیقات تجربی می تواند کسب کارها را ترغیب کند تا در ویدوئوهای تبلیغاتی خود پیام های سابلیمینال بگنجاننده که باعث ایجاد احساسات مثبت مصرف کننده ، کاهش اضطراب ، استرس یا بدبینی مصرف کنندگان هنگام تماشای تبلیغات بازاریابی شود. این یافته همچنین حاکی از آن است که محرکهای سابلیمینال ممکن است ماندگاری بیشتری در حافظه شرکت کنندگان از تبلیغات داشته باشید که بر تصمیمات بعدی خرید آنها تأثیر می گذارد.

 

ما در حال حاضر در دهه اول تحقیقات بازاریابی عصبی یا تحقیقات علوم اعصاب مصرف کننده هستیم (اسمیدتس –  Smidts و همکاران ، ۲۰۱۴). بازاریابی عصبی از پاسخهای روانی فیزیولوژیکی مصرف کنندگان به عنوان متغیرهایی در فرآیند تصمیم گیری استفاده می کند ، که با موفقیت در زمینه بازاریابی استفاده می شود (Cuesta و همکاران ، ۲۰۱۸) ، با این حال نتایج این مطالعه که با فعالیت های عصبی تغییر یافته افراد تحت آزمایش بدست آمده است نشان میدهد که پیام های سابلیمینال می توانند تأثیر قابل توجهی در انتخاب مصرف کنندگان داشته باشند لذا این تحقیقات همچنان ادامه دارد و ممکن است خالی از اشتباه نباشد.

 

همانطور که استیو جابز اظهار داشت: “مردم نمی دانند چه می خواهند تا زمانی که شما نیاز آنها را به آنها نشان دهید. به همین دلیل هرگز به تحقیقات بازار اعتماد نمی کنم ، وظیفه ما پیدا کردن مطالعاتی است که هنوز منتشر نشده است”

 

بنابراین با تغییراتی ناچیز در تبلیغات یا فیلم های تجاری ، عواقب آن ممکن است برای بخش های سفارش ، برند یا فروش هیجان انگیز باشد.

 

 

 

مطالعات نشان داده است که تبلیغات سابلیمینال باعث:

 

کمک به افزایش نفوذ برند

منجر به اثر بخشی بهتر تبلیغات مانند: (یادآوری نام تجاری ، نگرش در مورد برند، قصد خرید) می شود.

 

ماهیت سابلیمینال این است که باعث ایجاد نیاز در ذهن مصرف کنندگان می شود و به نوبه خود باعث می شود کالایی خریداری کنند بنابراین وقتی محرکی در زیر آستانه ذهنی ذهن یک فرد قرار می گیرد در نتیجه اعمال ، ادارک ، رفتارها ، قضاوت ها و … او را تحت تأثیر قرار می دهد.مطالعات اخیر در  August 2018 به وضوح توضیح می دهد که هرچه قرار گرفتن در معرض تبلیغات سابلیمینال افزایش یابد ، تأثیر زیادی بر خرید یک مصرف کننده دارد. بنابراین از بررسی مطالعات قبلی و مطالعات حال حاضر ، تبلیغات سابلیمینال روی تصمیم گیری افراد اثرگذار است. علاوه بر این ، مشخص شده است که اثرات بعدی ناشی از قرار گرفتن در معرض سابلیمینال تأثیر قابل توجهی بر رفتار کلی خرید یک مصرف کننده دارد.

 

هدف اصلی تبلیغات سابلیمینال تأثیری است که می تواند بر رفتار مصرف کننده ، به ویژه در تصمیم خرید مصرف کنندگان داشته باشد. با وجود اینکه از نظر مصرف کنندگان ،تبلیغ کنندگان با حداقل محدودیت ها روبرو هستند اما تبلیغ کنندگان و بازاریابان علاقه مند به یافتن راهی هستند که بتوانند مصرف کنندگان را برای خرید محصولاتشان ترغیب کنند.

 

در مورد تصمیم خرید مشتری باید در اینجا به یکی از این محدودیت های مهم اشاره شود: هنگام تصمیم گیری برای خرید ، مصرف کنندگان بسته به ویژگی های محصول که در تبلیغات نشان داده می شود ، تصمیم خرید خود را قضاوت می کنند. برای اولین بار ، ممکن است مصرف کنندگان با تکیه بر تبلیغات بازاریابی کالایی را خریداری کنند ، اما ممکن است با توجه به موجود بودن همان کالا در بین رقبا ، اطمینان از خرید مجدد آن کالا برای یک برند سخت می شود. این یک مانع اساسی است و به عنوان عدم تائید امید شناخته می شود. بدین ترتیب برای غلبه بر چنین موانعی و جذب مشتری از چنگال رقبا ، تبلیغ کنندگان به جستجوی روش های تبلیغات جدید هستند که تبلیغات سابلیمینال به عنوان راه گریزی برای این موضوع است.

 

چنین تبلیغاتی در بین شرکت ها لیست طولانی دارد ، در میان تبلیغات بین المللی kfc ، کوکاکولا ، دیزنی ، فیلم هری پاتر ،نام های برجسته ای از تبلیغ کنندگان هندی ، مخابرات  MTS (MTS Telecommunications,) ، Zodiac Clothing Ltd (در تجارت لباس و لوازم جانبی لباس فعالیت می کند) ، kurkure (مارک پفک) و دیگر برنده ها ادعا شده است که از تبلیغات سابلیمینال استفاده کرده اند.

آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

تحقیقات زیادی در خصوص اثر بخشی تبلیغات سابلیمینال در زمینه جهانی انجام شده است که حاصل و نتیجه این تحقیقات به صورت خلاصه در اینجا جمع آوری شده است. هدف از این تکنیک در کل این است ، پیامهایی که به صورت سابلیمینال قرار می گیرند قرار است توسط مشتریانی درک شوند که حس ارتباط با محصول دارند اما تمایل کمی برای خرید محصول دارند و این تبلیغات از زمان مشاهده به بعد بر رفتار مصرف کننده تأثیر می گذارند تا خرید خود را انجام دهد با این حال نمیتوان انکار کرد که روی مشتریانی که حس ارتباطی با محصول ندارند تاثیر گذار نیست.

 

افکار و عواطف کلید برگشت مخاطب به گذشته است و تبلیغات سابلیمینال این کلید را روشن میکند.

 

در سال ۱۹۸۸ ، آلبرت الیس نظریه ای را آغاز کرد که نشان می دهد عملکرد افراد بر اساسِ اطلاعات سابلیمینال پردازش شده است. نظریه الیس بیان می دارد که یک رویداد فعال بر اعتقادات تأثیر می گذارد که نتیجه عاطفی یا رفتاری را به بار می آورد.

آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

 

این نظریه نمایانگر ماهیت واقعی تبلیغات سابلیمینال است. تبلیغی که مصرف کننده با دیدن آن رویداد یا خاطره ای را فعال میکند ، سپس ناخودآگاه پیام را پردازش می کند و در نهایت احساس مصرف کننده نسبت به محصول را فعال میکند که تعیین می کند مصرف کننده خرید را انجام دهد یا خیر.

 

تبلیغات سابلیمینال همچنین یک روش اخلاقی است که به حریم خصوصی مصرف کننده حمله نمی کند و مشتری را فریب نمی دهد. تبلیغات سابلیمینال به سادگی همان عمل جاسازی موثر پیام در تبلیغات است که با جلب توجه هواس یا احساسات مخاطب ، فرضیات ناخودآگاه یا امید، روی رفتار مصرف کننده تأثیر می گذارد. به هر حال بسیار عالی است ضمن اینکه قرار دادن پیام های سابلیمینال در تبلیغات به مشتری کمک می کند تا از طریق احساسات درونی خواسته مورد نظر خود را تشخیص دهد.

 

 

 


لوگوهای سابلیمینال

هر برندی دارای یک آرم منحصر به فرد است که عمدتا نمایانگر نام تجاری آن برند است. بنابراین انجام تبلیغات سابلیمینال با استفاده از آرم کسب و کار شما بسیار دیپلماتیک تر خواهد بود. بنابراین نیاز است تا یک آرم جدید با پیام سابلیمینال برای کمپین ایمیل مارکتینگ و برند خود ایجاد کنید.

 

برندهای معروف بارها و بارها از آرم های تبلیغاتی سابلیمینال برای انتقال پیام های مخفی استفاده کرده اند. بسیاری از برندهای شناخته شده پیام های عمیقی در لوگوهای خود گنجانده اند که مشاهده آنها در نگاه اول بسیار دشوار است. با این حال ، اگر نگاهی دقیق به لوگوها بیندازید ، متوجه می شوید که یک پیام سابلیمینال یا غیر مستقیم در لوگو پنهان شده است که بر ذهن مصرف کنندگان تأثیر می گذارد.

مصرف کنندگان معمولاً از تأثیری که این پیامها بر ذهنشان می گذارد غافل هستند در حالی که ذهن آنها نسبت به آن واکنش نشان می دهند ، به همین دلیل بسیاری از شرکت ها زمان ، پول و سرمایه گذاری زیادی را صرف ایجاد لوگو خود می کنند.

 

در دنیای کسب کار لوگو ، ابزاری اساسی است که به برند شما شناخت لازم را می دهد. مخاطبان هدف ، یک برند را با توجه به لوگوی آن قضاوت می کنند تا برداشتی از برند را در ذهن خود ایجاد کنند. بنابراین باید  لوگویی داشته باشید که تا جای ممکن مصرف کننده با شرکت و نام تجاری شما ارتباط برقرار کند. این باید نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.

آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

 

تحقیقات اخیر در مورد اثربخشی پیام های سابلیمینال در طراحی نام تجاری نشان داده است پیام سابلیمینال ارزشهای زیبایی شناختی و عملکردی برند را غنی می کند. این باعث می شود طراحی برند نوآورانه و هوشمندانه تر به نظر برسد تا مصرف کننده را به خود جلب کند و تصور درونی از خود بر جای بگذارد. همچنین می تواند تأثیر وفاداری وی نسبت به مارک و محصولات را بهبود بخشد.

 

 

مزایای استفاده از پیام های سابلیمینال در لوگو:

  • بسیاری از طراحان برند آگاهی کافی از پیام های سابلیمینال و تأثیر آن بر رفتار مصرف کننده ندارند.
  • پیام های سابلیمینال می توانند با نام تجاری ترکیب شوند.
  • استفاده از پیام های سابلیمینال در طراحی برند می تواند تأثیر درونی مثبتی بر مصرف کننده بگذارد.
  • پیام های سابلیمینال ارزش های زیبایی برند را غنی می کنند.
  • پیام های سابلیمینال عملکرد ارتباطات و اقناع طراحی برند را غنی می کنند.
  • پیام های سابلیمینال در طراحی نام تجاری تاثیر متفاوتی روی مصرف کننده میگذارد در نتیجه برند تجاری روی ناخودآگاه تاثیر میگذارد.

 

از مطالعات انجام شده می توان نتیجه گرفت تبلیغات سابلیمینال جنبه بسیار مهمی در جذب مشتری به سمت است. سازمان ها هزینه های زیادی را برای تبلیغات متحمل می شوند بنابراین طبیعی است که به دنبال کسب بهترین بازخورد باشند زیرا تبلیغات آنها می تواند بر کل تصویر برند محصول تأثیر بگذارد. آگهی های تبلیغاتی سابلیمینال در تبلیغات چاپی ، تلویزیونی و غیره به منظور هدف قرار دادن ضمیر ناخودآگاه مصرف کنندگان استفاده می شود تا آنها را به سمت محصول جذب کند.

 

هدف اصلی تبلیغات آگاهی و ترغیب مصرف کنندگان به خرید محصولات یک شرکت است. تبلیغات هنر گفتن و فروش است. آژانس های تبلیغاتی با هزینه و زمان زیاد در ایجاد تبلیغات سرمایه گذاری می کنند تا به نتایج دلخواه برسند. تلاش اصلی آنها همچنان ساختن تبلیغاتی است که با افزودن عناصر جذاب قابل تماشا و دوست داشتنی باشد.

 

بنابراین این روش فقط برای آن دسته از سازمان هایی مفید است که با هدف قرار دادن سطح ضمیر ناخودآگاه قصد جذب تعداد بیشتری از مصرف کنندگان را دارند. مهمترین عامل تحریک مخاطبان توسط تبلیغات است و تکنیک سابلیمینال بخشی از آن است که سعی دارد نیازها را در ذهن ناخوداگاه مخاطب ایجاد و بازار را به خود جلب کند.

 

بنابراین اگر به دنبال روشی موثر و زیرکانه برای جذب مشتریان بیشتر و فروش بیشتر محصولات خود هستید اطلاعات بالا و سابلیمینال مارکتینگ کمک بزرگی به شما میکند.

 

برای ورود به صفحه اصلی تبلیغات سابلیمینال اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید