تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , اسفند , ۱۳۹۹ ۱۹ نظر ۳۳۵۷ بازدید

نیاز نیست به ملاقات یک روانپزشک بروید تا انها را پیدا کنید دلیل آن ساده است زیرا بیش از  ۹۵% زندگی شما تحت کنترل ناخوداگاه است بنابراین زندگی که الان دارید کپی برابر اصل ناخوداگاه شما است.

 

تغییر باورهای ناخوداگاه

حقیقت این است که شما میتوانید ناخوداگاه خود را تغییر دهید همه ما وقتی که کوچکتر بوده ام برنامه ریزی شده ایم حتی برخی برنامه ریزی ها مربوط به قبل از اینکه متولد شویم بوده اند ما در رحم خود از ترس ها نگرانی ها و تفکراتی که پدر و مادر ما داشته اند برنامه ریزی شدیم. حال که میدانیم این برنامه ریزی ها وجود دارند و ما نمیدانیم انها دقیقا چه هستند زیرا ما در آن لحظات نبوده ایم .

 

تغییر باورهای ناخوداگاه
برنامه های مخربی که از دوران تولد دریافت کرده اید را حذف کنید

 

خوب حال چگونه بدانیم این برنامه ریزی ها چه هستند؟

نیاز نیست به ملاقات یک روانپزشک بروید تا انها را پیدا کنید دلیل آن ساده است زیرا بیش از  ۹۵% زندگی شما تحت کنترل ناخوداگاه است بنابراین زندگی که الان دارید کپی برابر اصل ناخوداگاه شما است .

 

بنابراین چیزهایی که الان در زندگیتان دارید و چیزهایی که وارد زندگیتان میشوند به این دلیل است که شما برای ورود انها برنامه ریزی شده اید اما چیزهایی که با تلاش فراوان و سخت کوشی نمیتوانید وارد زندگیتان کنید به این دلیل است که شما برای آنها برنامه ریزی نشده اید و این برنامه ریزی از ورود انها پشتیبانی نمیکند.

 

 

تغییر باورهای ناخوداگاه
تغییر باورهای ناخوداگاه یک پروسه است

 

بنابراین اگر شما در فکر جذب یک رابطه هستید اما هرگز نیمتوانید آن را به سمت خود جذب کنید و فکر میکنید که این سرنوشت شماست این یک تفکر بسیار مسخره است بلکه عدم داشتن یک رابطه عالی به این دلیل است که برنامه ریزی های که از خانواده شما پدر و مادر شما درون شما وجود دارد حمایت گر خواسته شما نیست .

 

 

 

دلیل بعدی این است که:

شما ۹۵% مواقع با این برنامه ریزی ها بازی میکردید بدون اینکه انها را ببینید این به این معنی است که ۹۵% مواقع بدون اینکه خودتان متوجه باشید به خودتان ضربه میزدید پس جای تعجب نیست که چرا متوجه نمیشوید چرا نمیتوانید یک رابطه عالی داشته باشید و یا ثروت بیشتری به سمت خود جذب کنید .

بنابراین؛ اگر فردی بخواهد بداند چه برنامه ریزی هایی درون او وجود دارد به راحتی میتواند از انچه وارد زندگیش میشود این را متوجه شود زیرا برنامه ریزی درون شما حمایتگر ورود این موارد به زندگی شماست اما چیزهایی که برای بدست آوردن آن سخت تلاش میکنید اما نمیتوانید انها را بدست آورید به این دلیل است که شما برای انها برنامه ریزی نشده اید .

 

 

 

 

چطور شما باید بدانید که چه برنامه ریزی هایی را تغییر دهید ؟ جواب ساده است از خود بپرسید کجای زندگیم مشکل دارم ؟

اگر در رابطه مشکل دارید پس باید برنامه ریزی خود را نسبت به رابطه تغییر دهید بنابراین اول باید خود را شناسایی کنید و بعد تغییر برنامه ریزی اقدام کنید.

در حال حاظر این تفکر وجود دارد شما میتوانید با ناخوداگاه خود صحبت کنید و اکثر افراد این کار را با خودشان میکنند اما در نهایت ناامید میشوند زیرا در عین حال فکر میکنند که با صحبت مردن با خودشان نمیتوانند تغییر کنند.

 

بیاد داشته باشید شما یک ذهن خوداگاه دارید و خوداگاه مانع ورود این صحبت ها به ناخوداگاه میشود اما ناخوداگاه مانند یک ماشین عمل میکند اطلاعات را ضبط ، نگهداری و پخش میکند بنابراین اگر سعی کنید با ناخوداگاه خود صحبت کنید مطمعنا ناامید میشود زیرا کسی در انجا وجو ندارد که به صحبت های شما گوش دهد.

 

به همین دلیل اکثر افراد زمان تغییر با خودشان مشکل دارند زمانی که نمیتوانند چیزی را تغییر دهند خود را ناامید میکنند زیرا انها چگونگی تغییر را یاد نگرفته اند.

 

بنابراین دو ذهن خوداگاه و ناخوداگاه هر کدام به شیوه خود تربیت میشوند .ذهن خوداگاه خلاق است و میتواند با خواندن کتاب ، رفتن به سخنرانی ها ، تماشای ویدئو و یا خواندن یک مقاله تربیت شود زیرا این خلاقیت که باعث میشود ایده ای به ذهن شما وارد شود .

 

اما ذهن ناخوداگاه ذهن عادت هاست مهمترین نکته در مورد ناخوداگاه این است که نمیخواهد تغییر کند زیرا آن عادت باید از بین برود بنابراین این مقاومت تغییر را داریم . اولین چیزی که باید درک کنیم این است که تغییر ناخوداگاه اسان نیست پس چگونه میتواند ناخوداگاه را تغییر داد ؟ چگونه او را تربیت کنیم .

 

 

 

شماره یک:

هفت سال اول زندگی ذهن فرکانس بسیار پایینی دارد و مانند هیپنوتیزم عمل میکند بنابراین این یک راه برای تغییر برنامه ریزی ناخوداگاه است

 

شماره دو:

بعد از اتمام این هفت سال شما با تکرار و تکرار بینهایت این برنامه ریزی ناخوداگاه خود را به آن رفتار یا طرز تفکر عادت میدهید.

 

 

 

به عنوان مثال:

اگر شما یک کتاب در زمنیه موفقیت و توسعه شخصی بخوانید ذهن خوداگاه آن را درک میکند اما ناخوداگاه از آن چیزی یاد نمیگیرد زیرا فقط آن کتاب را یکبار خوانده اید اما اگر ین کتاب را بارها و بارها و بارها بخوانید و به شیوه جدید رفتار کنید ذهن ناخوداگاه این رفتار جدید را یاد میگیرد .

 

بنابراین عادت یا ذهن ناخوداگاه جایی است که شما با تکرار دوباره و دوباره یک رفتار یا کار عادت جدید را جایگذاری میکنید. بنابراین دو راه اصلی هیپنوتیزم و برنامه ریزی از طریق عادت است .

 

 

اما یک راه سوم نیز وجود دارد که آن را پیام های پنهان نامیده است .این روش بدون اینکه خوداگاه شما متوجه شود ناخوداگاه شما را به صورت مستقیم در زمان بسیار کوتاهی برنامه نویسی میکند .چیزی که شما در تمام زندگی خود آرزوی آن را داشتید میتوانید در عرض چند هفته آن را در ذهنتان برنامه نویسی کنید .در حال حاظر دو روش برای استفاده از این تکنیک وجود دارد استفاده از البوم های صوتی و استفاده به صورت بصری که تاکنون نتایج بسیار شگفت انیگزی را برای افراد ایجاد کرده است .با دانلود و استفاده تکینک های موجود در کوتاه ترین زمان ممکن برنامه ریزی و عادت های مخرب خود را در هر حوزه ای میتوانید تغییر دهید.

 

برای اطلاعات بیشتر برای تغییر باورهای ناخوداگاه  اینجا و اینجا کلیک کنید.


همه چیز دارای فرکانس است

تسلا گفت ، “اگر می خواهید راز جهان را پیدا کنید ، به انرژی ، فرکانس و ارتعاش فکر کنید”

ارتعاش و فرکانس

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

 

اگر فرکانس هر یک از این موارد را درک کنید ، توانایی بیشتری در درک چگونگی خلق “چیزهایی” که آرزوی آنها را یا حتی بهتر از آنها را دارید ، این درک چگونگی هماهنگ کردن خودتان با فرکانس خواسته تان است در این صورت می توانید با ایجاد ارتعاش مناسب خواسته های خود را خلق کنید.

 

عشق ، نفرت ، ترس ، اضطراب ، اعتماد به نفس و حتی چیزی مثل پول نیز فرکانس دارد. شما چیزهایی را در زندگی خود جذب می کنید که با ارتعاش یا فرکانس شخصی شما مطابقت دارند. این اعتقاد نیست ، بلکه چیزی است که علم آن را ثابت کرده است و به دهه های ۱۹۲۰ و ۳۰ برمی گردد. (دانشکده پزشکی دانشگاه ییل ، هارولد ساکسون بور (Yale University School of Medicine, Harold Saxon Burr)).

 

امروزه می توانید دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی مانند دوربین Biowells GDV (GDVCAMERA تولید شده کشور روسیه در سال ۱۹۹۵ که توسط گروهی از تکنسین ها ، مهندسان و برنامه نویسان: الکساندر لاپتف ، کنستانتین کوروتکوف ، الکساندر کوزنتسوف ، بوریس کریلوف ، اولگا بلوبابا را ببینید،) این دستگاه ها می تواند به شما میدان الکترومغناطیسی انسان و فاصله ای که دیگران می توانند آن را درک کنند را نشان دهد.)

 

فیلم های زیادی در TED وجود دارد که در مورد فرکانس صدا و اینکه چگونه می توان از صدا برای بهبود ، خلق خواسته ها، تمرکز و موارد بسیاری دیگری استفاده کرد صحبت میکنند. این فیلم ها نشان می دهد که چطور با استفاده از قانون جذب و فرکانس می تواند بیماری ها را درمان و یا خواسته های قلبی خود را بدست آورید.

 

فرکانس ذهنی

 

تغییر باورهای ناخوداگاه امری شدنی و ممکن است:

امروزه ثایت شده است که می توان از قدرت فرکانس برای تغییر و برنامه ریزی مجدد باورهای ناخودآگاه اقدام کرد.

از انجا بیش از ۹۵ درصد زندگی ما تحت کنترل ناخوداگاه است بنابراین مشخص است که با تغییر و برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه ناخودآگاه میتوان به نتایج بیشتری در زندگی دست پیدا کرد. کسانی که از فایل های subliminal سایت مانی ام اس استفاده کرده اند به طور مداوم اثربخشی این روش را ثابت میکنند به همین دلیل با تلاش بسیار کم و مقرون به صرفه و ایمن هرکسی می تواند با برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه بر محدودیت های خود غلبه کند و نتایج دلخواه خود را خلق کند.

 

 

همه چیز در حال ارتعاش است:

این قانون جهانی را بیان می کند که همه چیز در جهان حرکت و ارتعاش می کند – همه چیز با یک سرعت یا سرعت بیشتر یا کمتر در حال ارتعاش هستند، هیچ چیز استراحت نمی کند، هر آنچه در اطراف خود می بینید با یک فرکانس خاص در حال ارتعاش است و شما نیز همینطور،شما با افکار خود فرکانس ایجاد میکنید ، خواسته های شما فرکانس خاص خود را دارند بنابراین با هماهنگ کردن فرکانس هایی که از خود ساتع میکنید با فرکانس خواسته خود ، خواسته های شما به راحتی وارد زندگی شما میشوند.

 

با تغییر باورهای ناخوداگاه فرکانس های ذهنی شما تغییر میکنند و با تغییر فرکانس ها نتایج زندگی شما تغییر میکنند، اگر ایده های پول ساز یا انسان ها خوش نیت در زندگی شما وجود ندارد به این دلیل است که فرکانس های شما روی این گونه شرایط تنظیم شد است و تنها با تغییر فرکانس های ذهنی خود انسان ها و ایده هایی که موفقیت بیشتری را برای شما ایجاد میکنند به زندگی خود جذب میکنید.

 

در اینجا میتوانید محصولات سابلیمینال زیادی را در حوزه هایی که دوست دارید فرکانس خود را تغییر دهید ببینید و با استفاده از این محصولات در یک دوره ۹۰ روزه نتایج شگفت انگیز و دلخواه در زندگی شما رخ میدهد.

 

لیست محصولات صوتی سابلیمینال

 1. ۰

  درود برشما

 2. ۰

  سلام وقتی کامنتا نیستن به چه دردی میخوره!!سایتتونم خرابشده کامنت میذاریم نمیاد باچندتاسیستم امتحان کردم

 3. ۰

  باسلام و خسته نباشید من ٣تا فیلم خریداری کردم انا نمیتونم ببینمشون و اینکه فرزندان من اصلا خوندن و نوشتن فارسی بلد نیستند ایا این محصولات بدردشوش میخوره

  • ۰

   سلام در مورد نوشتن تاکیداتی ریکورد نشده است اما میتوانید از پکیج ویژه برای تماشای ویدئو ها به انها کمک کنید
   برای دانلود انها به پروفایل خود بخش محصولات من مراجعه کنید

 4. ۰

  این فایل رو میشه با هدفن گوش داد؟واینکه اگر میشه میزان تاثیر گذاری مثل زمانیه که بدون هدفن شنیده میشه؟

 5. ۰

  چرا کامنتارو پاک کردید خیلی تو انتخابمون کمک میکرد

  • ۰

   چیزی پاک نشده است اگر از موبایل استفاده میکنید تا اخر صفحه ادامه دهید

 6. ۰

  ببخشید این نرم افزار رو از کجا دانلود کنم

 7. ۰

  سلام من این البوم رو خریدم وقتی دانلود می کنم موقع باز کردن البوم مینویسه باز کردن این فایل امکان پذیر نیست حالا چکار کنم

  • ۰

   سلام
   از نرم افزار winrar استفاده کنید

 8. ۰

  اخه قبلا کامنتا دقیقا زیر البوم مخصوصش بودن الان فقط ی دونه کامنت برام بالا میاد دومیشم خودمم…محض امتحان با ی سیستم دیگم وارد شدم بازم همونه….

 9. ۰

  کامنتا کجا رفتن!!!!!!

 10. ۰

  درود روش بسیار جالبی است با اینکه من هنوز استفاده نکرده ام ولی با مطالب و ویدیوهای داخل سایت بسیار مشتاق استفاده شده ام باتشکر علایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید