قوانین ناخوداگاه

قوانین ناخوداگاه
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , مهر , ۱۳۹۶ ۷ نظر ۲۵۵۶ بازدید

ذهن ناخوداگاه شما ۱ میلیون بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در سطح ناخودگاه رخ دهند ” برای تغییرات دائمی در زندگی باید تفکر ذهنی ناخودگاهمان را تغییر دهیم.

 

قوانین ناخوداگاه چه هستند؟ چطور از قوانین ناخوداگاه استفاده کنیم؟ در ادامه متن این قوانین را بررسی میکنیم:

 

 

ایا میدانید تونی رابینز ،برایان تریسی ، جیم ران ، رابرت کیوساکی ، و همه افراد موفق دیگر چه چیز مشترکی داشتند ؟ همه انها میدانند چطور از قدرت ذهن ناخوداگاه خود استفاده کنند. ذهن ناخوداگاه شما ۱ میلیون بار قویتر از ناخودگاه شماست .تونی رابینز میگوید ” همه تغییرات شخصی باید در سطح ناخودگاه رخ دهند ” برای تغییرات دائمی در زندگی باید تفکر ذهنی ناخودگاهمان را تغییر دهیم.

 

قوانین ناخوداگاه
قوانین ناخوداگاه

 

حقیقت این است که اگر شما یک هدف روشن و یک میل سوزان برای رسیدن به هدفتان داشته باشید مجبور نیستید از یک تکنیک خاص برای برای فعال کردن قدرت ناخوداگاه استفاده کنید .هرچه بیشتر هدفتان را احساس کنید این هدف بیشتر در عمق ناخوداگاه شما عمیق میشود و در نهایت شما را برای رسیدن به این هدف هدایت میکند.

 

 

تصور کنید؛

فرزندی که عاشق آن هستید را میدزدند و در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار از شما درخواست کرده اند .آیا در صدد بدست آوردن این پول هستید که نمیتوانید آن را پرداخت کنید ؟ آیا باید در کلاس که چگونه در عرض ۴۸ ساعت ۱۰۰ هزار دلار بدست آورید شرکت کنید ،البته که نه.

 

وقتی شما از قدرت ناخودگاه خود استفاده میکنید به طور خودکار در بازه زمانی مشخصی که نیاز دارید راهی را برای بدست اوردن پول پیدا میکنید.

 

 

توجه داشته باشید:

جهان هستی بر اساس قانون جذب کار میکند و تنها ما میتوانیم چیزهایی را به سمت خود جذب کنیم نه اینکه انها را دنبال کنیم و بخشی از ذهن ما که مسئول جذب است ذهن ناخوداگاه ما است .اکثر مردم یاد نگرفته اند چطور از قدرت ناخوداگاه خود استفاده کنند زیرا انها هرگز زمانی برای تفکر کردن در مورد چیزهایی که میخواهند صرف نمیکنند و اهداف واضح و روشنی ندارند.

 

آنها ممکن است میل قوی برای موفقیت داشته باشند اما انها نمیتوانند دستورالعمل انچه را که از زندگی میخواهند به ناخودگاه خود بدهند .  برخی مواقع حتی مطمعن نیستند که دقیقا چه میخواهند.

 

 

برایان تریسی یکی از مدان موفق جهان گفته است ” زمانی که اهداف شما در ذهن ناخودگاه شما برنامه ریزی شود به طور اتوماتیک به  قدرت ناخوداگاه برای بدست آورن اهدافتان دست پیدا میکنید.قدم بزرگتر بعدی آن است که برای اقدام کردن آماده باشید زیرا بسیار مهم است در حالی که ناخوداگاه شما برای هدف شما برنامه ریزی میشود شما برای اقدام کردن آماده باشید. در اینجا دو تمرین ساده وجود دارد که میتوانید با استفاده از انها ناخودگاه خود را برای اهدفتان برنامه ریزی کنید.

 

قوانین ناخوداگاه
با پیروی از قوانین ناخوداگاه رویایی خود را بدست اورید

 

 

۱: تابلوی اهداف خودت را بساز

عکس اهدافی که میخواهید انها را بدست اورید را روی این تابلو نصب کنید و آن را جایی که بیشترین دید را دارد نصب کنید.بهترین مکان اینه خانه شما شیشه جلوی اتومبیل و بگراند لپ تاپ شما میتواند باشد .

ریچارد بروک در کتاب خود نوشته است که او با استفاده از جلد مجله “موفقیت” تصویر خود را روی مجله گذاشت و هر روز آن را تماشا کرد  ۹ سال بعد، عکس او را برای جلد مجله موفقیت انتخاب کردند. من عکسی از ماشین رویاهایم را به دیوار چسباندم در حالی که فقط دو هزار دلار در حساب بانکیم داشتم  ۱ سال بعد آن ماشین را خریدم.

 

 

قوانین ناخوداگاه
عکس اهداف خود را روی تابلو ارزوهای خود نصب کنید.

این داستان ها تصادفی نیست اینها قدرت ذهن ناخودگاه است. چرا ارل نایتنگل گفته است ” ذهن در جهت افکار غالب ما حرکت میکند”

اگر از دانشمندان بپرسید انها به شما خواهند گفت این به دلیل سیستم RAS  ذهن است که مثل یک انتن یا رادار چیزهایی که بیشتر به آن فکر میکنیم را جذب میکند.

 

 

۲: اهداف خود را هر شب قبل از خواب بنویسید شما باید راه نفوذ به ذهن ناخوداگاه را یاد بگیرید

هر شب قبل از خواب ۲۰ دقیقه در مورد اهداف خودت بنویسید و با تکرار این کار را تا زمانی که به خواب میروید ادامه دهید.

 

دلیل این تمرین این است که به ذهن خود تمرین دهید تا به اهداف شما تسط داشته باشد و زمان خواب پذیرش ناخوداگاه بیشتر است.امواج مغزی الفا یکی از ۴ دسته امواج مغزی ذهن هستند زمانی که مغز شما در حال ارتعاش فرکانس ۸ تا ۱۲ هرتز باشد میگویند شما در حالت الفا قرار دارید.

 

 

زمانی که شما در حالت الفا هستید شما ارام و ریلکس هستید خلاقیت شما افزایش پیدا میکند و میتوانید راحتر و سریعتر اطلاعات جدید را یاد بگیرید از همه مهمتر بهترین زمان برای برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه زمانی است که شما در حالت الفا قرار دارید.

 

 

علاوه بر امواج مغزی آلفا، امواج مغزی دیگر شامل بتا، تتا و دلتا هستند. وقتی بتا هستید شما در حالت هوشیاری قرار دارید. هنگامی که شما در حالت تتا هستند، شما در یک حالت گرگ و میش هستید و آگاهیتان بسیار کم است و زمان خواب در واقع در حالت تتا هستید که حالت تتا یعنی شما در حالت ناخوداگاه هستید.

 

 

هر روز، وضعیت مغز شما از دلتا (خواب) به بتا (هشدار) و سپس از بتا به دلتا انتقال پیدا میکند و شما هر روز حالت آلفا و تتا را تجربه خواهید کرد.

حالت الفا پلی بین خوداگاه و ناخوداگاه شما است .

 

با استفاده از قوانین ناخوداگاه و با قدرت ناخوداگاه ، از زندگی که همیشه رویای آن را دارید لذت ببرید.

  1. ۰
    sharareh

    خوبه اما اطلاعات کافی نیست واقعا لازمه دونستن اینها. مرسی.

  2. ۰
    Mahya

    Khobe

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید