چگونه ناخوداگاه را برای کسب موفقیت فعال کنیم ؟

چکیده این مطلب : انتشار : ۹ , مرداد , ۱۳۹۶ ۳ نظر ۴۳۶۰ بازدید

یکی از عادت هایی که میتوانید اونو هر روز توسعه بدید تنظیم اهداف روزانه است. توی این سالها افراد زیادی این کارو انجام دادن و به من گفتند: قدرت این کار واقعا باور نکردنیه اینو میدونم چون خودم هر روز اینکارو انجام میدم.تنظیم اهداف روزانه فرایند کاملا ساده ای داره : کافیه به سراغ لپ […]

 

۵:۳۴ دقیقه
۲۱MB

یکی از عادت هایی که میتوانید اونو هر روز توسعه بدید تنظیم اهداف روزانه است. توی این سالها افراد زیادی این کارو انجام دادن

و به من گفتند:

قدرت این کار واقعا باور نکردنیه

اینو میدونم چون خودم هر روز اینکارو انجام میدم.تنظیم اهداف روزانه فرایند کاملا ساده ای داره :

کافیه به سراغ لپ تاپت بری و اهدافت رو بنویسی و سعی کن از این اطلاعات به خوبی مراقبت کنی. هر صبح که از خواب بیدار میشی لپ تاپ رو باز کن و یک صفحه جدید بدون اینکه به صفحات قبلی مراجعه کنی باز کن با این کلمات متنت رو شروع کن که  اهداف من در زیر نوشته شده اند:

سپس ۱۰ تا ۱۵ تا از اهدافی که الان اونا رو داری بنویس هرچند تو قبلا اونا رو بدست اوردی به عنوان مثال تو نباید بگی

“من بدست می اورم یا من این مقدار پول رو بدست خواهم اورد”

بلکه باید بگید “من این مقدار پول رو تا این تاریخ بدست می اورم”

“تا این تاریخ این ماشین رو میرونم” “تا این تاریخ این مقدار رو بدست می اورم”

بنابراین ذهن ناخودآگاه شما با دستوراتی که در زمان حال به صورت  مثبت  بیان میشوند فعال می شود پس به جای اینکه هدفی رو بنویسی مثل : من وزنم رو در ماه های اینده از دست میدهم

باید بنویسی “من اینقدر وزن رو تا این تاریخ کم میکنم” به جای اینکه بنویسی من در سال های اتی پول بیشتری بدست می اورم

باید بگی “من این مقدار پول رو تا این تارخ بدست می اورم

چون دقیق تر میدونید توی این مدت چه چیزی رو قراره بدست بیارید و وقتی اونو بدست اوردی این تاکیدات مثبت رو ایجاد میکنه

که شما برای اثر گذاری روی ناخوداگاه بسیار قدرتمند هستید. نوشتن اهداف قانون انتظارات و جذب رو فعال میکنه و این باعث میشه این باور درون شما شکل بگیره که هر چیزی برای شما ممکنه با این کار قانون احساسات و انتظارات نیز فعال میشود.

اینها انرژی شما را افزایش میدهد و باعث میشود خلاقیت شما تحریک شود.اهداف مثبت زمان حال با نوشتن و تکرار هر روز اونا

ناخوداگاه و سوپر ناخودگاه فعال میشود و این شتاب زیادی به توانایی های شما میده بنابراین نتایج حرکت سریعتری به سمت چیزهایی که شما میخواین دارند و با سرعت بیشتری به سمت شما حرکت میکنند .یکی از قدرتمندترین راه ها برای رسیدن به اهداف

مالی که برای خودت تنظیم میکنی اینه که از قدرت تجسم استفاده کنی یعنی اینکه خود رو ببینی که این کارو انجام دادی و خودت رو زمانی که هدف رو بدست اوردی ببینی جسم قابلیت های ناخوداگاه شما رو فعال میکنه و باعث میشه توانایی های ذهنی شما شروع به کار بکنند با این کار جریانی از انرژی و ایده های مختلف برای دستیابی به اهدفتان به سمت شما جریان پیدا میکنند.

 

واضحه که عکس های توی ذهن شما خیلی سریعتر از ناخودگاه و سوپر ناخوداگاه واقعیت شما رو شکل میده چهار فاکتور وجود داره که نشون میده چطور تجسمات شما میتونه واقعیت شما رو شکل بده

 • اولین فاکتور طول زمان تجسم است

چه مدت زمان میتونی عکس چیزی رو که میخوای توی ذهنت نگه داری ؟

 • دومین فاکتور فرکانس تجسم است

در طول روز چندین بار این عکس رو توی ذهنت میاری و  اون رو مرور میکنی

 • سومین فاکتور شدت تجسم است

وقتی این عکس رو توی ذهنت نگه میداری  چقدر احساسات شما با این عکس درگیر میشوند

 • و چهارمین فکتور سرعت به واقعیت تبدیل شدن اهداف شما رو مشخص میکنه

و اون ظرافت و تمیزی تجسم است تصویر ذهنی شما چقدر واضحه چقدر دقیق میتونی اونو ببیینی

 

بنابراین الان متوجه شدی که با کار کردن روی این فاکتور ها میتونی سرعت رسیدن به اهدافت رو بیشتر کنی میتونی زمان تجسم رو بیشتر کنی یا تجسم رو بیشتر توی ذهنت نگه داری و با افزایش تعداد دفعات تجسم در روز میتونی فرکانس تجسم رو بیشتر کنی

میتونی شدت تصویر ذهنیت رو با تولید احساسات در مورد اون عکس بیشتر کنی  و یا میتونی واضحیت و دقیق بودن عکس رو بیشتر کنی بهترین راه برای تمرین همه اینها اینه که بارها  و بارها این تصاویر رو توی ذهنت ببینی هر چه بیشتر این تجسمات رو انجام بدی ارزوی شما برای واقعیی شدن این تصاویر بیشتر میشه هر چه خواسته شما بیشتر باشه ترس و شکت شما کمتر خواهد بود که این مسیر رسیدن به اهداف شما رو ایجاد میکنه

تجسم کردن این باور رو در شما تقویت میکنه   که اهداف شما قابل دستیابی هستند و این اعتماد به نفس شما رو افزایش میده

این شجاعت شما رو افزایش میده و باعث میشه به خودت ایمان داشته باشی اغلب اوقات وقتی عکس اهدافت رو در اینده تجسم میکنی اون موقع است که شما غیر قابل توقف هستید

مچرکم از اینکه این ویدئو رو تماشا کردید

 چطور از قدرت تجسمت برای برای رسیدن به ازادی مالی استفاده میکنی  ؟

 1. ۱
  Chgftijxy

  احسنت

 2. ۱
  mehrdad

  عالی بود

 3. ۱
  محمدرضا نیکویی

  آرزو دارم تمام خواسته هایم عملی گردد چون بی نهایت گرفتاری دارم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید