افزایش عملکرد ذهن

افزایش عملکرد ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۷ , آبان , ۱۳۹۷ ۴ نظر ۳۳۷۱ بازدید

یکی از اثرات دیده شده امواج مغزی افزایش توانایی یادگیری است. آنچه در حال حاضر به عنوان یادگیری سریع شناخته می شود در اواخر دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ توسط جورجی لوزانوف روانپزشک بلغارستان آغاز شد. لوزانوف از ریلکسیشن عمیق همراه با ریتم های هماهنگ در مغز برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان و ایجاد حالت آلفا استفاده می کند او دریافت که دانش آموزان در این حالت بیش از پنج برابر حالت عادی معلومات بیشتری را با صرف زمان کمتر در روز، با احتساب دریافت اطلاعات بیشتر دریافت میکنند در بعضی موارد، تا سی برابر افزایش یادگیری وجود داشته است.

 

افزایش عملکرد ذهن –  یکی از اثرات دیده شده امواج مغزی افزایش توانایی یادگیری است.

آنچه در حال حاضر به عنوان یادگیری سریع شناخته می شود در اواخر دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ توسط جورجی لوزانوف روانپزشک بلغارستان آغاز شد. لوزانوف از ریلکسیشن عمیق همراه با ریتم های هماهنگ در مغز برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان و ایجاد حالت آلفا استفاده می کند او دریافت که دانش آموزان در این حالت بیش از پنج برابر حالت عادی معلومات بیشتری را با صرف زمان کمتر در روز، با احتساب دریافت اطلاعات بیشتر دریافت میکنند در بعضی موارد، تا سی برابر افزایش یادگیری وجود داشته است.

 

سوزان ایوانز موریس، متخصص روانشناسی گفتار زبان، رابطه بین الگوهای مختلف مغز و یادگیری و همچنین دیگر امور مربوطه مانند تمرکز، حل مسئله، پذیرش و خلاقیت را توصیف می کند.

 

 

 

پذیرش برای یادگیری اطلاعات و افزایش عملکرد ذهن مربوط به حالت های خاصی از آگاهی است. الگوهای مغزی غالبا با حالت های مختلف آگاهی مرتبط است که به عنوان مثال، فرکانس های بتا در محدوده ۱۳-۲۶ هرتز مرتبط و به هم پیوسته هستند و هشدار برای حل مسئله را ایجاد می کند؛ فرکانس های آلفا (۸ تا ۱۳ هرتز) زمانی رخ می دهد که چشم ها بسته شده و وضعیت آرامش وجود داشته باشد.

مانند قبل از خواب و بعد از بیداری ، حالت  تتا (۴ تا ۷ هرتز) با آرامش عمیق با حساسیت بالا برای تجربیات جدید و یادگیری همراه است که در مقاله زیر در مورد آن توضیح میدهد:اینجا کلیک کنید.

 

 

موریس همچنین توضیح می دهد که چگونه صوت های حاوی سیگنال های ضربه های دوگوشی می تواند برای  “ایجاد توانایی حفظ اطلاعات و ایجاد حالت تتا برای یادگیری ” مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

 

افزایش عملکرد ذهن
ضربه های دوگوشی می تواند برای ایجاد توانایی حفظ اطلاعات و ایجاد حالت تتا برای یادگیری مورد استفاده قرار گیرد.

 

حالت تتا اجازه می دهد تا پردازش گسترده تر و عمیق تری از اطلاعات ارائه شده توسط معلم داشته باشیم.

موریس می گوید:

“حالت تتا اجازه می دهد تا پردازش گسترده تر و عمیق تری از اطلاعات ارائه شده توسط معلم داشته باشیم که همچنین تمرکز و توجه را افزایش می دهد و یک حالت ذهنی باز را ایجاد می کند ” او یادآور می شود که در استفاده از چنین سیگنال های ضرب های گوشی در محیط کلاس، کودکان ” تمرکز و توجه بیشتر “و” ایجاد شور و شوق بیشتری برای یادگیری را درون دانش اموزان ایجاد  میکند”

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه موریس بیشتر توضیح می دهد که چه اتفاقی در مغز رخ می دهد که یادگیری را سریع و موثر می سازد:

حضور حالت تتا (۴ تا ۷ هرتز) در مغز با حالت های افزایش یادگیری و کاهش فیلترینگ اطلاعات توسط نیمکره چپ همراه است. حالت تتا در زندگی عادی برای دوره های نسبتا کوتاه در دسترس است به عنوان مثال زمانی که فرد وارد حالت خواب عمیق شده است اما با استفاده از ضربه های دوگوشی ریکورد شده این وضعیت می توانند  حالت تتا را طولانی مدت کند تا فرد بتواند حالت پذیرش را برای یادگیری را ایجاد کنند این سیگنال ها یک حالت وابستگی در مغز ایجاد می کنند و نیم کره راست و چپ مغز و همچنین مناطق زیر نیم کره ها در هماهنگی کامل فعال می کند.

 

 

 

این یک محیط فیزیولوژیک داخلی برای یادگیری را ایجاد میکند که شامل تمام مغز می شود .بنابراین این به فرد اجازه می دهد تا یادگیرنده های ذهنی او دسترسی بیشتری به دانش داخلی و خارجی و ایجاد محیطی برای گسترش شهود در حل مسئله داشته باشند. توانایی کاهش گفتگوهای درونی باعث تمرکز و توجه بیشتری برای یادگیری میباشد که بسیار مهم است که در نهایت موجب افزایش عملکرد ذهن می شود.

 

 

 

سیگنالهای ضرب های دوگوشی در کلاس درس برای افزایش توانایی یادگیری استفاده شده است. معلمان Tacoma  (یک شهر بندر صنعتی در غرب مرکزی واشنگتن) در مدارس دولتی، تحت هدایت روانشناس Devon Edrington، از فایل های صوتی حاوی تکنولوژی ضربه های دوگوشی برای افزایش در توانایی یادگیری دانش آموزان استفاده کردند. آنها دریافتند که دانش آموزانی که در حال مطالعه، تست، یادگیری و انجام آزمون بودند، به طور قابل توجهی بهتر از گروهی که از این فایل ها استفاده نمی کردند بودند.

 

 

 

 

به نظر می رسد حالت تتا یکی از آن حالت هایی است که تغییر رفتار و سیستم اعتقادات را می تواند به راحتی تغییر دهد.

سوزان ایوانز موریس، این تحقیق و فیدبک آن را با پژوهشگر بیولوژیکی، توماس  Budzynski مطرح کرد که وضعیت تتا را به عنوان یک منطقه انتقال بین بیداری و خواب است که در آن می توان اطلاعات جدید را به صورت غیر انتقادی و غیر تحلیلی جذب کرد.

 

[Budzynski] حدس زد که این حالت اجازه می دهد تا اطلاعات جدید توسط نیمکره راست از طریق دور زدن فیلترهای انتقادی نیمکره چپ دریافت شوند بدین ترتیب، اطلاعاتی که منجر به تغییر در تصور درونی می شود بیشتر در دسترس خواهد بود که این باعث می شود اصلاح رفتارهای عادی و سیستم اعتقادات شخص به راحتی صورت گیرد.

 

 

 

 

افزایش عملکرد ذهن
تغییرات در اموج مغزی می تواند به طور فعال موجب فعال شدن وضعیت هایی از مغز شود.

پؤوهشگر پزشکی Dr. Gene W. Brockopp در مورد افزایش عملکرد ذهن معتقد است

که اصلاح رفتار زمانی افزایش میباشد که موضوع مورد نظر روی امواج مغزی آهسته تر قرار گیرد او گمان می کند که استفاده از این فناوری برای ایجاد تغییرات در اموج مغزی می تواند به طور فعال موجب فعال شدن وضعیت هایی از مغز شود که غیرفعال هستند اما منظور خواب نیست. بنابراین می توانیم به فردی کمک کنیم تا حالت های اموج مغزی مختلف را تحریک کند.

 

 

 

 

 

 بسیاری از محققان دیگر مزایای موج های آلفا و تتای مغز را توصیف کرده اند Budzynski تحقیقات گسترده ای در مورد یادگیری و تلقین انجام داده است، زمانی که مغز در وضعیت تتا قرار دارد Budzynski  تلقین میکند این حالت فوق یادگیری است. در این حالت مردم قادر به یادگیری زبان های جدید، پذیرش تاکیدات برای تغییر در رفتار و نگرش، یا حفظ مقدار زیادی از اطلاعات هستند. او می گوید: “ما از این مزیت  استفاده می کنیم که حالت بیت خوای بیداری است. Budzynski  می گوید در این حالت  ” کارهای زیادی بسیار سریع انجام می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

Budzynski و روانشناسان دکتر James McGaugh از دانشگاه کالیفرنیا هر دو متوجه شده اند که در این حالت از مغز اطلاعات به راحتی پردازش و فراخوانی می شوند. محققان المر و آلیس گرین از بنیاد موننگر نیز این پدیده را مطالعه کرده اند و دریافتند که خاطراتی که در حالت تتا تجربه کرده اند افراد با تولید امواج تتا باعث ایجاد “ایده های جدید و معتبر نه به واسطه نتیجه گیری بلکه از طریق شهود از منابع ناخودآگاه” شدند.

 

 

 

چطور موسیقی ذهن شما را برای افزایش کارایی و افزایش دقت تمرکز برای رسیدن به اهداف آموزش میدهد؟  ⇒ کلیک کنید

در کتاب نطفه، بیشتر بحث در مورد اثرات زیاد و قابل توجه حالت اموج مغزی تتا است. آنها دریافتند که کسانی که امواج تتا تولید می کنند بسیار خلاق تر هستند، آنها بینشی دگرگون کننده نسبت به زندگی داشتند. در آزمون های روانشناسی، افراد  “روان شناختی سالمتر و دارای روحیه اجتماعی بیشتری بودند، کمتر بی حال و بیشتر سازگار و قبراق و خلاق بودند. “یکی دیگر از تاثیر قابل توجه این بود که این افراد بسیار سالم بودند. به طور احساسی، این افراد ” با بهبود روابط با دیگران و همچنین داشتن صبر بیشتر، درک و عشق به خود و جهان خویش را داشتند .

 

 

 

 

همچنین نشان داده شده است که حالت های آلفا و تتا ترک اعتیاد را تسهیل می کند. دکتر یوجین پینیستون و دکتر پل کولکوسکی از دانشگاه جنوبی کلرادو، گروهی از افراد خمار را برای ورود به حالت آلفا و تتا آموزش دادند.

 

این گروه نشان داد میزان بهبودی بسیاری انها بسیار بالا بود سیزده ماه بعد، این گروه “هیچ گونه عوارضی ازعود بیماری” را نشان نداد و این یافته ها در سه سال بعد مجدد پیگیری و بررسی شد که نتایج همچنان ثابت بود علاوه بر این، این گروه تغییرات شخصیتی مشخص را شامل افزایش قابل توجهی در روابط ، اعتماد به نفس، وجدان، شجاعت، تخیل و کنترل خود، همراه با کاهش افسردگی و اضطراب را نشان داد.

 

 

 

در الگوی اموج مغزی در محدوده بین ریتم آلفا و تتا، اغلب به عنوان نقطه تقاطع توسط دانشمندان علوم اعصم نامیده می شود که در این نقطه افراد تغییرات قابل ملاحظه ای را تجربه کرده اند. ویلیام Beckwith، درمانگر هوستون، گزارش کرده است که مشتریان او تجربه این نقطه را اغلب همراه با ” حل معجزه آسایی از مشکلات روانی پیچیده بوده است “

 

 

 

 

 

افزایش عملکرد ذهن
امواج تتا باعث یاداوری بیشتر می شود

سایر مطالعات پیشنهاد کرده اند که حالت هماهنگ سازی حافظه مغز را افزایش می دهد.

تحقیقات McGaugh’s در مورد حافظه و امواج تتا نشان داد که “بعد از یک جلسه تمرین، امواج تتا بیشتر در EEG حیوانات ظاهر می شوند که باعث یاداوری بیشتر می شود که این در تمامی حیوانات درست بود ظاهرا بهترین یادآوزنده کننده حافظه، مقدار امواج تتایی است که در مغز حیوان ثبت شده است. امواج تتا نشان می دهد که مغز در وضعیت مناسب برای پردازش و ذخیره اطلاعات است “

دانشمندان کشف کرده اند که برای شکل گیری خاطرات، مغز باید یک فرآیند به نام potentiation طولانی مدت (LTP مکانیسم سلولی اصلی در فرآیند یادگیری و حافظه) را که شامل تغییرات شیمیایی و الکتریکی در نورون های مرتبط با حافظه است طی کند.

 

بدون LTP، اطلاعات ورودی ذخیره نمی شود بلکه به سرعت و به صورت کامل فراموش می شود. دکتر گری لینچ، متخصص نوروفیزیولوژی و همکارانش در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین کشف کرد که کلید LTP، الگوی اموج مغزی است. “ما ریتم سحر و جادو که باعث LTP می شود را پیدا کردیم ریتم جادویی، ریتم تتا است ” به گفته لینچ، این ریتم طبیعی هیپوکامپ، بخشی از مغز که برای تشکیل و ذخیره خاطرات جدید و یادآوری خاطرات قدیمی ضروری است میباشد.

 

 

 

 

سایر مطالعات روی افزایش عملکرد ذهن مزایای باور نکردنی حالت تتا را تأیید کرده است. در آزمایشات انجام شده در موسسه علوم کاربردی مونرو به طور پیوسته از تجربه افراد که تمام پدیده های ذهنی مرتبط با حالت تتا، مانند تصورات واضح ، افکار خلاقانه، تجارب یکپارچه و خاطرات خودب خود داشته اند گزارش شده است.

 

 

 

 

 

چگونه این تغییرات ذهنی شگفت انگیز و عاطفی رخ می دهد؟

بسیاری از محققان بر این باورند که الگوهای اموج مغزی با تولید  نورون های عصبی  آرامش ، رهاسازی استرس ، افزایش یادگیری ، خلاقیت، حافظه و دیگر مزایای مطلوب مرتبط است. این عصب ها عبارتند از بتا اندورفین ها، استیل کولین، وازوپرسین و سروتونین.

 

 

 

 

 

دکتر مارگارت پترسون، در همکاری با دکتر ایفور کپل بیوشیمی ، در بخش تحقیقات موسسه تحقیقات موسسه سرطان ماری کوری، در Surreyانگلستان، نشان داده است که فرکانس های در مغز به طور چشمگیری سرعت تولید انواع مختلف ماده ای که موجب انتقال انگیزه ها و پیام ها در اعصاب می شود را افزایش میدهد ، فرکانس های متفاوت مواد شیمیایی مغز به عنوان مثال، یک موج ۱۰ هرتز (الفا) موجب افزایش تولید و حجم سروتونین میشود.

 

بنابراین این پیام رسان های شیمیایی باعث افزایش آرامش و کاهش درد می شود، در حالی که کاتچولامین هایی که برای حافظه و یادگیری حیاتی هستند، در حدود ۴ هرتز (تتا) پاسخ می دهند.

 

 

 

 

 

طبق گفته کپل :

تا آنجا که می توان گفت، مرکز هر مغز، موجب ایجاد فرکانسی خاص بر اساس انتقال دهنده عصبی می شود که آن را ترشح می کند به عبارت دیگر، سیستم ارتباطی داخلی مغز براساس فرکانس است ” دکتر ویلیام بائر، یکی از کارشناسان عمده در زمینه الکترومغناطیس، توضیح می دهد:

 

 

 

آنچه که من فکر می کنم اتفاق می افتد این است که با ارسال فرکانس ، شکل موج و جریان مناسب ما تمایل به تغییر پیکربندی غشای سلولی داریم سلول هایی که در سطوح غیرمترقبه قرار دارند تحریک می شوند تا به نوبه خود آنچه که آنها قرار است تولید را تولید کنند احتمالا از طریق  DNA، که از طریق غشای سلولی تحریک می شود شما سلول ها را از طریق یک فرآیند بیوشیمیایی پر می کنید که به طور بالقوه می تواند تعادل استیل کولین و یا هر انتقال دهنده عصبی را که نیاز به تبدیل شدن و افزایش تولید این عصاره های مختلف ایجاد کند که تا حد زیادی حافظه و یادگیری را افزایش می دهد.

 

 

 

 

یک تیم تحقیقاتی در بیمارستان اداره جانبازان در پالو آلتو دریافت که گروهی از افراد عادی وقتی که مواد افزایش تولید استیل کولین در مغز را دادند بهبود چشمگیری در حافظه بلند مدت را نشان داد . محقق لستر هنری خاطر نشان کرد که استیل کولین “برای فرآیندهای ذهنی بالا مانند یادگیری و حافظه ضروری است.

 

 

 

 

مطالعات اخیر روی افزایش عملکرد ذهن نشان می دهد که استیل کولین ناکافی باعث از دست رفتن حافظه می شود و یادگیری و هوش را کاهش می دهد.

 

فقدان استیل کولین به علت سردرگمی و از دست دادن حافظه در بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر به ترتیب ۳۲ و ۳۳ است. مطالعات دیگر نشان داده است که وقتی افراد میزان استیل کولین را افزایش می دهند، افزایش قابل توجهی در نمرات  حافظه و تست های هوش نشان دادند.

 

 

 

 

 

استیل کولین نیز با تعداد و سایز بیشتری نورون در قشر مغز همراه است انسانهایی هستند که دارای بیشترین تراکم استیل کولین در مغز خود هستند.

محقق UC Berkeley Mark Roszenzweig ارتباط مستقیم بین استیل کولین و هوش یا افزایش عملکرد ذهن  را نشان داد. سایر عصبهای مغز که در پاسخ به ضربهای دوگوشی در مغز تولید میشوند با افزایش حافظه، یادگیری و سایر منافع همراه است. مردان در پنجاه و پنج سالگی تنگ کننده رگ که یک رابطه عصبی شیمیایی نسبت به اندورفین ها است بهبود قابل ملاحظه ای در حافظه، نگه داری و زمان واکنش نشان داد.

 

در یکی دیگر از مطالعات، افراد سالم چندین بار وازوپرانسین را دریافت کردند و پس از آن بهبود چشمگیری در توانایی یادگیری و یادآوری داشتند. دانشمندان هلندی بیشتر متوجه شدند که وازوپرانسین یک اثر “تقویت کننده اطلاعات” را در درازمدت دارد.

 

 

 

 

 

در موسسه ملی بهداشت روان (NIMH)، تحقیقات نشان داده است که وازوپرسین حافظه را افزایش می دهد، افراد را قادر می سازد تا ” به طور قابل توجهی” اطلاعات را بهتر پردازش کنند NIMH دریافت که کاهش وازوپرسین با کمبود حافظه همراه است. وازوپرسین همچنین با تولید امواج تتا همراه است و با افزایش دسترسی به خاطرات و افزایش خلاقیت همراه است وازوپرسین همچنین آزادی اندورفین ها را تحریک می کند.

 

 

چرا امواج مغزی کلید موفقیت است؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

  در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

  استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

  عادت چیست؟

  عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

  سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

  سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

   پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

  یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

  قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

  برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

  انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

  ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
  مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

  دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

  برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

  بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

  راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

  انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

  تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

   

  دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

  انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

  داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

  آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

  مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

  اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

  استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

   

  وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

   

  چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

  آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

  بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

   

  چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

  آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

  راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

  افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

  حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

  آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

  چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

  یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

  انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

  شکرگزاری

  همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

  در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

  آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

  چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

  راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

  اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

  کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

  ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

  آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

  هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

  هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

  اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید