چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۱ , شهریور , ۱۴۰۰ ۲ نظر ۲۴۱۷ بازدید

آیا تا به حال تلاش کرده اید رویاهای خود را کنترل کنید یا به سادگی ارباب یا ملکه ناخودآگاه و خواب خود باشید؟ وقتی رویا می بینید و متوجه شدید که در حال دیدن رویا هستید، پس می توانید تمام اتفاقاتی که در رویای شما رخ میدهد را کنترل کنید.

 

کنترل رویا یکی از جذاب ترین تجربه هایی است که انسان می تواند داشته باشند.

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

آیا تا به حال تلاش کرده اید رویاهای خود را کنترل کنید یا به سادگی ارباب یا ملکه ناخودآگاه و خواب خود باشید؟

 

کنترل رویا
برای کنترل رویا توصیه می شود که رویاهای خود را به صورت دستی داخل دفتر بنویسید

 

بخش اول : نوشتن رویاها

۱: با استفاده از یک دفتر یا نوت بوک کوچک می توانید شروع کنید.

این دفتر خاطرات رویای شما خواهد بود در دفتر خاطرات آنچه را که در رویا به یاد می آورید بنویسید.

 

 • دفتر خاطرات با نوت بوک خود را نزدیک تخت خود قرار دهید تا بتوانید به محض بیدار شدن به سرعت آنچه که در خواب شما رخ داده است را بنویسید زیرا اگر همان لحظه آن رویای خود را ننویسید  به سرعت از حافظه شما پاک خواهد شد.

 • توصیه می شود که رویاهای خود را به صورت دستی داخل دفتر بنویسید زیرا در این حالت وقت بیشتری را صرف نوشتن میکنید و این باعث می شود اتصال عمیق تری بین مغز و رویای خود ایجاد کنید .

 

 

 

۲: هر آنچه میخواهید در رویایی خود ببینید داخل دفترچه یادداشت خود بنویسید.

این رویا هدف شما است این کار را هر شب قبل از خواب انجام دهید و محیطی که می خواهید هنگام خوابیدن تجربه کنید را تصور کنید.

 • تصاویر را نقاشی کنید و همه چیز را با جزئیات کامل بنویسید. در حقیقت، جزئیات را تا جای ممکن بیشتر کنید؛ به نقطه ای که فکر می کنید ممکن است جزئیات بیشتری داشته باشد برسید حتی کوچکترین چیزها مهم هستند.

 • تکنیک این است که وقتی رویا را تجربه میکنید چه احساسی دارید آگاه شدن از این احساس قبل از خواب به این منظور است تا بتوانید زمان خواب از رویای  خود آگاه شوید.

 • قبل از رفتن به رختخواب، تلویزیون یا فیلم تماشا نکنید، زیرا ذهن و رویاهای شما درگیر چیزهای که میبینید میشود بنابراین قبل از خواب فقط به رویای خود فکر کنید.

 

 

 

 

۳: رویای خود را بنویسید .

هر روز صبح به محض بیدار شدن از خواب رویای خود را بنویسید. حتی اگر رویایی که انتظار نداشتید ببینید آن را نیز بنویسید به نکات زیر در مورد نوشتن رویا توجه کنید.

 

 • مثل یک ورزشکار که هر روز تمرین می کند، باید با ذهن خود تمرین کنید تا رویاهای خود را بیاد بیاورید. به طور مداوم تمرین ذهنی خود را برای به یاد آوردن رویاهای خود انجام دهید تا رویاهای خود را واضح تر و به طور کامل بیاد آورید.

 • هرچیزی که بین رویای هدف خود (رویا که می خواستید ببینید ) و خواب هایی که دیده اید بنویسید و تا حد ممکن دقیق باشید در مورد شباهت ها و تفاوت ها فکر کنید.

 

 

کنترل رویا
برای کنترل رویا هر شب، درست قبل از رفتن به رختخواب، رویای هدف خود را بخوانید.

 

بخش دوم : تمرین بیداری

۱: رویای خود را بخوانید.

هر شب، درست قبل از رفتن به رختخواب، رویای هدف خود را بخوانید.

 

 • پس از خواندن یک یا دو بار، مغز شما تمامی کلمات را از قبل میداند و خسته می شود و فقط خطوط کل کلمات را پردازش می کند نه معنی آنها را اما اطمینان حاصل کنید که کاملا احساس رویای هدف خود را حس می کنید.

 

 

 

۲: دروغ نگوید

چشمانت را ببندید و به رویای هدف خود فکر کنید، آرام باشید و به جزئیات فکر کنید.

 

 • افکار پوچ در مورد تصاویر و رویای هدف شما که از ناخودآگاه شما ظاهر می شوند را کنار بزنید ، ناخودآگاه شما تصاویر زیادی که هیچ ارتباطی با رویای هدف شما ندارد تولید می کند ، بنابراین آنهایی که بی اهمیت هستند را کنار بزنید و سعی کنید روی تصاویر هدف خود تمرکز کنند.

 • صداهای و گفتگوهای رویای هدف خود را تصور کنید ؛ واقعا سعی کنید آنها را در ذهن خود بشنوید. سعی کنید حس های مربوط به تصاویر و گفتگوها را احساس کنید.

 • اگر هیچ صدایی یا تصویری را به وضوح ندیدید سعی کنید دوباره رویای هدف خود را در دفتر خاطرات رویای خود بخوانید.

 

۳: با تمرکز روی رویای هدف ، در ذهنتان پیاده روی کنید.

این کار را از زاویه اول شخص انجام دهید و بببینید چه چیزی جلوی چشم شما ظاهر می شود.

 • سعی کنید رویایی که انتظار دیدن آن را دارید در آن پیاده روی ببینید.

 • اگر فکر می کنید سخت است، آرامش خود را حفظ کنید به خود  فشار نیاورید فقط آرام باشید.

 • با این تصاویر و صداها به خواب بروید. به یاد داشته باشید که وقتی از خواب بیدار شوید، هر رویاهای که دیدید را بنویسید.

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟
از خودتان بپرسید: «بیدار هستم یا در حال خواب دیدم هستم»

 

 

 

بخش سوم : کنترل کردن رویا

۱: در طول روز “واقعیت” را بررسی کنید.

 زمانی است که شما از خودتان بپرسید: «بیدار هستم یا در رویا؟» در نهایت این به شما کمک می کند تفاوت بین دنیای رویا و واقعیت را زمانی که در خواب هستید متوجه شوید.

 • چک کردن  واقعیت یک تفاوت اساسی بین رویاها و واقعیت را جلب می کند: در رویاها هیچ چیز یکسان نمی ماند و میتواند در لحظه تغییر کند اما در واقعیت ، همه چیز یکسان باقی می ماند. در رویا، متن به کلمات متفاوت تبدیل می شود؛ درختان تغییر رنگ و شکل میدهند؛ ساعتها به جای جلو به عقب می روند. در واقعیت، متن همچنان متن باقی می ماند، درختان در زمین ریشه دارند و ساعت ها به سمت جلو حرکت می کنند.

 • چک کردن واقعیت را هم در واقعیت و هم رویا انجام دهید، به عنوان مثال به متن روی پوستر اتاق نگاه کنید که نوشته است مانی ام اس. یک دقیقه به عقب برگردید و دوباره به پوستر نگاه کنید. اگر هنوز هم می گوید “مانی ام اس“، پس این واقعیت است وشما بیدار هستید اما اگر برگردید و سپس به پوستر نگاه کنید و نوشته باشد “موفقیت”، این بررسی به شما می گوید که شما خواب هستید.

 

 

 

۲: حقیقت را بررسی کن.

وقتی رویا می بینید و متوجه شدید که در حال دیدن رویا هستید، پس می توانید تمام اتفاقاتی که در رویای شما رخ میدهد را کنترل کنید.

 • هنگامی که متوجه شدید خواب هستید سعی کنید آرام باشید. اگر بیش از حد در مورد اینکه می توانید رویاهای خود را کنترل کنید، هیجان زده شوید، ممکن است به خاطر هیجان بیدار شوید.

 • ابتدا کارهای کوچک را امتحان کنید. باز هم، این موضوع در مورد کنترل هیجان شماست تا از خواب بیدار نشوید زمانی که متوجه شدید که کنترل کامل روی خواب خود داریدبه سراغ کارهای بزرگتر بروید اما برای شروع حتی چیزهای عادی مانند غذا خوردن، صعود از نردبان یا اسکیت بوردی می تواند سرگرم کننده باشد.

 

 

 

 

۳: به تدریج به فعالیت های بزرگتر بپردازید.

بسیاری از مردم از پرواز کردن ، به عمق دریا و سفر کردن در زمان لذت میبرند. سعی کنید اشیاء بزرگ را حرکت دهید ، از دیوارها عبور کنید یا حتی تلکینزی را انجام دهید. رویاها می توانند تنها با تخیل شما محدود شوند!

 

 

همچنین از این لینک میتوانید از فایل تحریک کردن ذهن برای دیدن رویای شفاف استفاده کنید


توانایی کنترل رویا میتواند به ما در کشف رمز و راز آگاهی در خواب کمک کند!

رویای شفاف

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

 

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

 

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

 

رویای شفاف یکی از تجربیاتی است که می تواند در هنگام خواب رخ دهد. بیداری های کاذبی نیز وجود دارد ، به این معنی که شما معتقد هستید بیدار شده اید اما پس از بیداری متوجه شده اید که در واقع خواب بوده اید. در کنار رویاهای شفاف ، همه این تجربیات نشان دهنده افزایش آگاهی ذهنی در حالی که خواب هستید است.

 

رویای شفاف

 

رویای شفاف و مغز

تقریبا نیمی از ما حداقل یک رویای شفاف را در زندگی خود تجربه کرده ایم و این می تواند چیزی است که به مردم اجازه می دهد اتفاقات مورد نظر خود را مانند ملاقات با عشق مورد علاقه تا دیدن پیروزی های نبرد قرون وسطایی را شبیه سازی کنند. شواهدی وجود دارد که می تواند رویای شفاف را القا کرد و تعداد زیادی مطالب و آموزش های آنلاین وجود دارد که به کاربران نکات و ترفندهایی دستیابی به رویای شفاف را به اشتراک می گذارند.

 

یک مطالعه اخیر که از شرکت کنندگان خواسته بود تا آخرین رویای خود را با جزئیات گزارش دهند ، نشان داد که رویاهای شفاف (در مقایسه با رویای های غیر شفاف) در واقع با بینش بسیار بیشتری نسبت به این واقعیت که فرد خواب بیننده در خواب است ، مشخص می شود. شرکت کنندگانی که رویاهای شفاف را تجربه کردند نیز گفتند که کنترل بیشتری بر افکار و اعمال رویای خود دارند ، توانایی تفکر منطقی را دارند و حتی در دسترسی به خاطرات واقعی زندگی بیدار خود نیز بهتر عمل می کنند.

 

مطالعه دیگری که به بررسی توانایی افراد در تصمیم گیری آگاهانه در زندگی بیداری و همچنین در هنگام رویاهای شفاف و غیر شفاف پرداخته است ، نشان داد که بین توانایی های ارادی هنگام بیداری و هنگام رویاهای شفاف همپوشانی (داشتن ناحیه یا گستره‌ای از چیز‌های مشترک) زیادی وجود دارد.

 

رویاهای شفاف و غیر شفاف قطعاً از نظر ذهنی متفاوت هستند و این ممکن است نشان دهد که آنها با الگوهای مختلف فعالیت مغزی مرتبط هستند. اما تأیید این امر آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. شرکت کنندگان باید شب در اسکن مغزی باشند و محققان باید هنگام رویای شفاف ذهن آنها را رمزگشایی کنند تا بتوانند فعالیت مغز در طول رویای شفاف را با رویاهای غیر شفاف مقایسه کنند.

 

مطالعات مبتکرانه ای که این موضوع را مورد بررسی قرار داده است ، یک کد ارتباطی بین شرکت کنندگانی که رویای شفاف داشتند و محققانی در هنگام خواب حرکت سریع چشم را در حالت (REM) ، هنگامی که معمولاً خواب می بینند ابداع کردند. قبل از خواب ، شرکت کننده و محقق بر روی یک حرکت خاص چشم (به عنوان مثال دو حرکت چپ و دو حرکت راست) توافق می کنند که شرکت کنندگان هنگان دیدن رویای شفاف برای نشان دادن اینه که در حال دیدن رویای شفاف هستند آن را انجام می دهند.

 

رویای شفاف

 

با استفاده از این رویکرد ، مطالعات نشان داده است که تغییر از خواب REM غیر شفاف به شفاف با افزایش فعالیت مناطق پیشانی مغز مرتبط است. به طور قابل توجهی ، این مناطق با عملکرد شناختی “مرتبه بالاتر” مانند استدلال منطقی و رفتار ارادی مرتبط هستند که معمولاً فقط در حالت بیداری مشاهده می شوند. نوع فعالیت مغزی مشاهده شده ، فعالیت موج گاما ، شناخته شده است که به ما اجازه می دهد جنبه های مختلف را تجربه کنیم مانند: ادراکات ، احساسات ، افکار و خاطرات .مطالعات بعدی نشان داد که تحریک الکتریکی این مناطق باعث افزایش میزان شفافیت در طول خواب می شود.

 

مطالعه دیگری با دقت بیشتر نواحی مغز که درگیر رویاهای شفاف بودند را مشخص کرد و افزایش فعالیت را در مناطقی مانند قشر پیش پیشانی و پیشانیک را نشان داد. این مناطق مغزی با توانایی های شناختی بالاتری مانند پردازش خود ارجاعی و احساس اختیار همراه است بنابراین این دیدگاه که رویای شفاف یک حالت ترکیبی از آگاهی است پشتیبانی می کند.

 

مقابله با مشکل هوشیاری در خواب (کنترل رویا)

نحوه بوجود آمدن هوشیاری در مغز یکی از پرسش برانگیزترین پرسش های علوم اعصاب است. اما پیشنهاد شده است که مطالعه رویاهای شفاف می تواند راه را برای بینش جدیدی در علم عصب شناسی آگاهی هموار کند.

 

این به این دلیل است که خواب REM شفاف و غیر شفاف دو حالتی است که در آنها تجربه آگاهانه ما به طور قابل توجهی متفاوت است ، با این حال وضعیت کلی مغز یکسان است (ما همیشه در خواب REM هستیم ، اغلب خواب می بینیم). بنابراین ، با مقایسه تفاوت های خاص در فعالیت مغز در رویای شفاف با یک خواب غیر شفاف ، می توانیم ویژگی هایی را بررسی کنیم که ممکن است باعث افزایش آگاهی بیشتر در رویای شفاف شود.

 

علاوه بر این ، با استفاده از تکنیک سیگنال چشمی به عنوان نشانه ای از زمانی که یک فرد خواب در یک رویا شفاف است ، می توان فعالیت عصبی بیولوژیکی را در این مرحله مطالعه کرد تا نه تنها مشخص میکند که این هوشیاری بالا چگونه مشخص می شود و چگونه حفظ می شود ، بلکه در وهله اول چگونه این پدیده رخ میدهد.

 

برای دیدن رویای شفاف از این لینک استفاده کنید

 

منبع: https://theconversation.com/the-ability-to-control-dreams-may-help-us-unravel-the-mystery-of-consciousness-52394

 1. ۰

  سلام.شما اعتقادی به ارتباط بافرشتگان داریین؟؟
  وچیزهای درباره متافیزک

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید