چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۱ , شهریور , ۱۴۰۰ ۲ نظر ۲۰۱۳ بازدید

آیا تا به حال تلاش کرده اید رویاهای خود را کنترل کنید یا به سادگی ارباب یا ملکه ناخودآگاه و خواب خود باشید؟ وقتی رویا می بینید و متوجه شدید که در حال دیدن رویا هستید، پس می توانید تمام اتفاقاتی که در رویای شما رخ میدهد را کنترل کنید.

 

کنترل رویا یکی از جذاب ترین تجربه هایی است که انسان می تواند داشته باشند.

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

آیا تا به حال تلاش کرده اید رویاهای خود را کنترل کنید یا به سادگی ارباب یا ملکه ناخودآگاه و خواب خود باشید؟

 

کنترل رویا
برای کنترل رویا توصیه می شود که رویاهای خود را به صورت دستی داخل دفتر بنویسید

 

بخش اول : نوشتن رویاها

۱: با استفاده از یک دفتر یا نوت بوک کوچک می توانید شروع کنید.

این دفتر خاطرات رویای شما خواهد بود در دفتر خاطرات آنچه را که در رویا به یاد می آورید بنویسید.

 

 • دفتر خاطرات با نوت بوک خود را نزدیک تخت خود قرار دهید تا بتوانید به محض بیدار شدن به سرعت آنچه که در خواب شما رخ داده است را بنویسید زیرا اگر همان لحظه آن رویای خود را ننویسید  به سرعت از حافظه شما پاک خواهد شد.

 • توصیه می شود که رویاهای خود را به صورت دستی داخل دفتر بنویسید زیرا در این حالت وقت بیشتری را صرف نوشتن میکنید و این باعث می شود اتصال عمیق تری بین مغز و رویای خود ایجاد کنید .

 

 

 

۲: هر آنچه میخواهید در رویایی خود ببینید داخل دفترچه یادداشت خود بنویسید.

این رویا هدف شما است این کار را هر شب قبل از خواب انجام دهید و محیطی که می خواهید هنگام خوابیدن تجربه کنید را تصور کنید.

 • تصاویر را نقاشی کنید و همه چیز را با جزئیات کامل بنویسید. در حقیقت، جزئیات را تا جای ممکن بیشتر کنید؛ به نقطه ای که فکر می کنید ممکن است جزئیات بیشتری داشته باشد برسید حتی کوچکترین چیزها مهم هستند.

 • تکنیک این است که وقتی رویا را تجربه میکنید چه احساسی دارید آگاه شدن از این احساس قبل از خواب به این منظور است تا بتوانید زمان خواب از رویای  خود آگاه شوید.

 • قبل از رفتن به رختخواب، تلویزیون یا فیلم تماشا نکنید، زیرا ذهن و رویاهای شما درگیر چیزهای که میبینید میشود بنابراین قبل از خواب فقط به رویای خود فکر کنید.

 

 

 

 

۳: رویای خود را بنویسید .

هر روز صبح به محض بیدار شدن از خواب رویای خود را بنویسید. حتی اگر رویایی که انتظار نداشتید ببینید آن را نیز بنویسید به نکات زیر در مورد نوشتن رویا توجه کنید.

 

 • مثل یک ورزشکار که هر روز تمرین می کند، باید با ذهن خود تمرین کنید تا رویاهای خود را بیاد بیاورید. به طور مداوم تمرین ذهنی خود را برای به یاد آوردن رویاهای خود انجام دهید تا رویاهای خود را واضح تر و به طور کامل بیاد آورید.

 • هرچیزی که بین رویای هدف خود (رویا که می خواستید ببینید ) و خواب هایی که دیده اید بنویسید و تا حد ممکن دقیق باشید در مورد شباهت ها و تفاوت ها فکر کنید.

 

 

کنترل رویا
برای کنترل رویا هر شب، درست قبل از رفتن به رختخواب، رویای هدف خود را بخوانید.

 

بخش دوم : تمرین بیداری

۱: رویای خود را بخوانید.

هر شب، درست قبل از رفتن به رختخواب، رویای هدف خود را بخوانید.

 

 • پس از خواندن یک یا دو بار، مغز شما تمامی کلمات را از قبل میداند و خسته می شود و فقط خطوط کل کلمات را پردازش می کند نه معنی آنها را اما اطمینان حاصل کنید که کاملا احساس رویای هدف خود را حس می کنید.

 

 

 

۲: دروغ نگوید

چشمانت را ببندید و به رویای هدف خود فکر کنید، آرام باشید و به جزئیات فکر کنید.

 

 • افکار پوچ در مورد تصاویر و رویای هدف شما که از ناخودآگاه شما ظاهر می شوند را کنار بزنید ، ناخودآگاه شما تصاویر زیادی که هیچ ارتباطی با رویای هدف شما ندارد تولید می کند ، بنابراین آنهایی که بی اهمیت هستند را کنار بزنید و سعی کنید روی تصاویر هدف خود تمرکز کنند.

 • صداهای و گفتگوهای رویای هدف خود را تصور کنید ؛ واقعا سعی کنید آنها را در ذهن خود بشنوید. سعی کنید حس های مربوط به تصاویر و گفتگوها را احساس کنید.

 • اگر هیچ صدایی یا تصویری را به وضوح ندیدید سعی کنید دوباره رویای هدف خود را در دفتر خاطرات رویای خود بخوانید.

 

۳: با تمرکز روی رویای هدف ، در ذهنتان پیاده روی کنید.

این کار را از زاویه اول شخص انجام دهید و بببینید چه چیزی جلوی چشم شما ظاهر می شود.

 • سعی کنید رویایی که انتظار دیدن آن را دارید در آن پیاده روی ببینید.

 • اگر فکر می کنید سخت است، آرامش خود را حفظ کنید به خود  فشار نیاورید فقط آرام باشید.

 • با این تصاویر و صداها به خواب بروید. به یاد داشته باشید که وقتی از خواب بیدار شوید، هر رویاهای که دیدید را بنویسید.

چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟
از خودتان بپرسید: «بیدار هستم یا در حال خواب دیدم هستم»

 

 

 

بخش سوم : کنترل کردن رویا

۱: در طول روز “واقعیت” را بررسی کنید.

 زمانی است که شما از خودتان بپرسید: «بیدار هستم یا در رویا؟» در نهایت این به شما کمک می کند تفاوت بین دنیای رویا و واقعیت را زمانی که در خواب هستید متوجه شوید.

 • چک کردن  واقعیت یک تفاوت اساسی بین رویاها و واقعیت را جلب می کند: در رویاها هیچ چیز یکسان نمی ماند و میتواند در لحظه تغییر کند اما در واقعیت ، همه چیز یکسان باقی می ماند. در رویا، متن به کلمات متفاوت تبدیل می شود؛ درختان تغییر رنگ و شکل میدهند؛ ساعتها به جای جلو به عقب می روند. در واقعیت، متن همچنان متن باقی می ماند، درختان در زمین ریشه دارند و ساعت ها به سمت جلو حرکت می کنند.

 • چک کردن واقعیت را هم در واقعیت و هم رویا انجام دهید، به عنوان مثال به متن روی پوستر اتاق نگاه کنید که نوشته است مانی ام اس. یک دقیقه به عقب برگردید و دوباره به پوستر نگاه کنید. اگر هنوز هم می گوید “مانی ام اس“، پس این واقعیت است وشما بیدار هستید اما اگر برگردید و سپس به پوستر نگاه کنید و نوشته باشد “موفقیت”، این بررسی به شما می گوید که شما خواب هستید.

 

 

 

۲: حقیقت را بررسی کن.

وقتی رویا می بینید و متوجه شدید که در حال دیدن رویا هستید، پس می توانید تمام اتفاقاتی که در رویای شما رخ میدهد را کنترل کنید.

 • هنگامی که متوجه شدید خواب هستید سعی کنید آرام باشید. اگر بیش از حد در مورد اینکه می توانید رویاهای خود را کنترل کنید، هیجان زده شوید، ممکن است به خاطر هیجان بیدار شوید.

 • ابتدا کارهای کوچک را امتحان کنید. باز هم، این موضوع در مورد کنترل هیجان شماست تا از خواب بیدار نشوید زمانی که متوجه شدید که کنترل کامل روی خواب خود داریدبه سراغ کارهای بزرگتر بروید اما برای شروع حتی چیزهای عادی مانند غذا خوردن، صعود از نردبان یا اسکیت بوردی می تواند سرگرم کننده باشد.

 

 

 

 

۳: به تدریج به فعالیت های بزرگتر بپردازید.

بسیاری از مردم از پرواز کردن ، به عمق دریا و سفر کردن در زمان لذت میبرند. سعی کنید اشیاء بزرگ را حرکت دهید ، از دیوارها عبور کنید یا حتی تلکینزی را انجام دهید. رویاها می توانند تنها با تخیل شما محدود شوند!

 

 

همچنین از این لینک میتوانید از فایل تحریک کردن ذهن برای دیدن رویای شفاف استفاده کنید


توانایی کنترل رویا میتواند به ما در کشف رمز و راز آگاهی در خواب کمک کند!

رویای شفاف

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

 

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

 

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

 

رویای شفاف یکی از تجربیاتی است که می تواند در هنگام خواب رخ دهد. بیداری های کاذبی نیز وجود دارد ، به این معنی که شما معتقد هستید بیدار شده اید اما پس از بیداری متوجه شده اید که در واقع خواب بوده اید. در کنار رویاهای شفاف ، همه این تجربیات نشان دهنده افزایش آگاهی ذهنی در حالی که خواب هستید است.

 

رویای شفاف

 

رویای شفاف و مغز

تقریبا نیمی از ما حداقل یک رویای شفاف را در زندگی خود تجربه کرده ایم و این می تواند چیزی است که به مردم اجازه می دهد اتفاقات مورد نظر خود را مانند ملاقات با عشق مورد علاقه تا دیدن پیروزی های نبرد قرون وسطایی را شبیه سازی کنند. شواهدی وجود دارد که می تواند رویای شفاف را القا کرد و تعداد زیادی مطالب و آموزش های آنلاین وجود دارد که به کاربران نکات و ترفندهایی دستیابی به رویای شفاف را به اشتراک می گذارند.

 

یک مطالعه اخیر که از شرکت کنندگان خواسته بود تا آخرین رویای خود را با جزئیات گزارش دهند ، نشان داد که رویاهای شفاف (در مقایسه با رویای های غیر شفاف) در واقع با بینش بسیار بیشتری نسبت به این واقعیت که فرد خواب بیننده در خواب است ، مشخص می شود. شرکت کنندگانی که رویاهای شفاف را تجربه کردند نیز گفتند که کنترل بیشتری بر افکار و اعمال رویای خود دارند ، توانایی تفکر منطقی را دارند و حتی در دسترسی به خاطرات واقعی زندگی بیدار خود نیز بهتر عمل می کنند.

 

مطالعه دیگری که به بررسی توانایی افراد در تصمیم گیری آگاهانه در زندگی بیداری و همچنین در هنگام رویاهای شفاف و غیر شفاف پرداخته است ، نشان داد که بین توانایی های ارادی هنگام بیداری و هنگام رویاهای شفاف همپوشانی (داشتن ناحیه یا گستره‌ای از چیز‌های مشترک) زیادی وجود دارد.

 

رویاهای شفاف و غیر شفاف قطعاً از نظر ذهنی متفاوت هستند و این ممکن است نشان دهد که آنها با الگوهای مختلف فعالیت مغزی مرتبط هستند. اما تأیید این امر آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. شرکت کنندگان باید شب در اسکن مغزی باشند و محققان باید هنگام رویای شفاف ذهن آنها را رمزگشایی کنند تا بتوانند فعالیت مغز در طول رویای شفاف را با رویاهای غیر شفاف مقایسه کنند.

 

مطالعات مبتکرانه ای که این موضوع را مورد بررسی قرار داده است ، یک کد ارتباطی بین شرکت کنندگانی که رویای شفاف داشتند و محققانی در هنگام خواب حرکت سریع چشم را در حالت (REM) ، هنگامی که معمولاً خواب می بینند ابداع کردند. قبل از خواب ، شرکت کننده و محقق بر روی یک حرکت خاص چشم (به عنوان مثال دو حرکت چپ و دو حرکت راست) توافق می کنند که شرکت کنندگان هنگان دیدن رویای شفاف برای نشان دادن اینه که در حال دیدن رویای شفاف هستند آن را انجام می دهند.

 

رویای شفاف

 

با استفاده از این رویکرد ، مطالعات نشان داده است که تغییر از خواب REM غیر شفاف به شفاف با افزایش فعالیت مناطق پیشانی مغز مرتبط است. به طور قابل توجهی ، این مناطق با عملکرد شناختی “مرتبه بالاتر” مانند استدلال منطقی و رفتار ارادی مرتبط هستند که معمولاً فقط در حالت بیداری مشاهده می شوند. نوع فعالیت مغزی مشاهده شده ، فعالیت موج گاما ، شناخته شده است که به ما اجازه می دهد جنبه های مختلف را تجربه کنیم مانند: ادراکات ، احساسات ، افکار و خاطرات .مطالعات بعدی نشان داد که تحریک الکتریکی این مناطق باعث افزایش میزان شفافیت در طول خواب می شود.

 

مطالعه دیگری با دقت بیشتر نواحی مغز که درگیر رویاهای شفاف بودند را مشخص کرد و افزایش فعالیت را در مناطقی مانند قشر پیش پیشانی و پیشانیک را نشان داد. این مناطق مغزی با توانایی های شناختی بالاتری مانند پردازش خود ارجاعی و احساس اختیار همراه است بنابراین این دیدگاه که رویای شفاف یک حالت ترکیبی از آگاهی است پشتیبانی می کند.

 

مقابله با مشکل هوشیاری در خواب (کنترل رویا)

نحوه بوجود آمدن هوشیاری در مغز یکی از پرسش برانگیزترین پرسش های علوم اعصاب است. اما پیشنهاد شده است که مطالعه رویاهای شفاف می تواند راه را برای بینش جدیدی در علم عصب شناسی آگاهی هموار کند.

 

این به این دلیل است که خواب REM شفاف و غیر شفاف دو حالتی است که در آنها تجربه آگاهانه ما به طور قابل توجهی متفاوت است ، با این حال وضعیت کلی مغز یکسان است (ما همیشه در خواب REM هستیم ، اغلب خواب می بینیم). بنابراین ، با مقایسه تفاوت های خاص در فعالیت مغز در رویای شفاف با یک خواب غیر شفاف ، می توانیم ویژگی هایی را بررسی کنیم که ممکن است باعث افزایش آگاهی بیشتر در رویای شفاف شود.

 

علاوه بر این ، با استفاده از تکنیک سیگنال چشمی به عنوان نشانه ای از زمانی که یک فرد خواب در یک رویا شفاف است ، می توان فعالیت عصبی بیولوژیکی را در این مرحله مطالعه کرد تا نه تنها مشخص میکند که این هوشیاری بالا چگونه مشخص می شود و چگونه حفظ می شود ، بلکه در وهله اول چگونه این پدیده رخ میدهد.

 

برای دیدن رویای شفاف از این لینک استفاده کنید

 

منبع: https://theconversation.com/the-ability-to-control-dreams-may-help-us-unravel-the-mystery-of-consciousness-52394

 1. ۰

  سلام.شما اعتقادی به ارتباط بافرشتگان داریین؟؟
  وچیزهای درباره متافیزک

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید