قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ , دی , ۱۴۰۰ ۲۲ نظر ۲۶۸۸۹ بازدید

هر کس توانایی استفاده ازقدرت ذهن خود را دارد. مشکل این است که اکثر ما زمان و انرژی لازم برای رسیدن به چیزهایی که به عنوان یک معجزه به حساب می آیند را نمیگذاریم.

 

قدرت ماورایی ذهن چیست ؟ چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟

ذهن انسان بسیار قدرتمند است و اگر یاد بگیرید که چگونه توانایی این قدرت را به دست بیاورید، می توانید هر چیز بزرگ یا کوچکی را بدست آورید و حتی در زندگی خود معجزه کنید. در این مقاله قصد داریم به شما توصیه هایی در مورد چگونگی برخورد با قدرت درونی خود بدهیم و به شما یاداوری کنیم ما قادر به انجام کارهایی هستید که هرگز فکر آن را هم نکردید.

 

 

مزایای استفاده از قدرت ماورایی ذهن انسان:

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
شما میتوانید با قدرت ذهن خود معجزه کنید
 •  کنترل بهتر احساسات شما
 •  توانایی انجام بهبود دوباره
 •  قدرت اراده قوی
 • غلبه بر بیماری های روحی
 • کنترل یا از بین بردن درد
 • جذب چیزهایی که می خواهید در زندگی خود داشته باشید
 •  کاهش فشار، اضطراب، خستگی، بیماری، و خشم

 

ذهن انسان یک وجود بسیار قدرتمند را در خود دارد.

تحقیقات زیادی در این زمینه وجود دارد که هر چقدر زمان و منابع خود را صرف تلاش برای درک کامل ذهن انسان می کنند باز هم حتی نزدیک به کل اطلاعات نمی شوند. پیچیدگی ذهن ما بسیار پیشرفته است که ما می توانیم چیزهایی مانند صحبت کردن، خواندن، رانندگی اتومبیل، و حتی درک علوم بزرگ را انجام دهیم.

 

 

در حالی که همه این کارها را انجام می دهیم، ما نیز همچنین کنترل روی عملکرد های درونی بدن مان مانند، مبارزه با بیماری ها، راه رفتن، تنفس، قلب و هزاران کار دیگر را انجام می دهیم که بدن ما هر روز به طور خودکار این کارها را انجام می دهد. فقط فکر کنید که ذهن شما چقدر قدرتمند است که می تواند تمام این موارد را در یک زمان با هم انجام دهد. و در عین حال دانشمندان می گویند ما تنها در هر زمان فقط از ۱۰٪ مغزمان استفاده می کنیم. اگر این مورد درست است، تصور کنید با استفاده از ۱۰۰٪ عملکرد ذهنمان در یک زمان چه کارهایی می توانیم انجام دهیم با اینکه روی حل مشکلات و ترمیم بدنمان تمرکز کنیم ؟

 

 

 

 

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
اگر تمرکز کافی داشته باشید، می توانید بیماری ها را درمان کنید.

ما قادر خواهیم بود تا مواردی مانند انجام معجزه ها یا ساده سازی مشکلات پیچیده را انجام دهیم.

اگر شما بتوانید تمام قدرت ذهنی خود را روی آنچه که می خواهید، متمرکز کنید، زندگی شما به طور دقیق به آن چیزی که می خواهید، تبدیل می شود. با این قدرت زیاد شما قادر خواهید بود هرگونه بیماری روحی خود را از جمله استرس، اضطراب، افسردگی، بی خوابی، خشم، حسادت، طوفان، تروما، و هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید، را از بین ببرید.

 

 

اگر تمرکز کافی داشته باشید، حتی می توانید بیماری های جسمی مانند مشکلات وزن، سرطان، ویروس ها، درد و … را درمان کنید. مقدار قابل توجهی از سوابق نشان داده شده است افرادی که دارای قدرت اراده قوی هستند و بر موانع غیرواقعی غلبه می کنند و تنها با استفاده از قدرت ذهنشان این درمان های معجزه آسا را به دست آورده اند.

 

 

آیا این گفته ها عالی نیست؟ یادگیری استفاده از قدرت ذهن شما را به یک منبع بسیار قدرتمند برای توسعه شخصی هدایت میکند در زیر برخی استراتژی های ذکر شده برای کمک به شما و شروع تمرین، و تعهد میباشند عناصر کلیدی برای موفقیت با این تکنیک ها است.

 

 

 

 

مهم ترین نکات استفاده از قدرت ماورایی ذهن چیست؟

راهنمایی هایی برای باز شدن قدرت ذهنتان :

 1. ذهنتان را از افکار غیر ضروری یا منفی پاک کنید
 2. روی آنچه که می خواهید تمرکز کنید
 3. به خودتان ایمان داشته باشید
 4. ریلکس یا آرام باشید
 5. کارهایی که در هماهنگی با باورهایتان است انجام دهید
 6. کاری را که واقعا می خواهید و عاشقانه انها را دوست دارید انجام دهید
 7. مثبت بمانید
 8. صبر داشته باشید

 

 

 

 

استفاده از قدرت ماورایی ذهن

هر کس توانایی استفاده ازقدرت ذهن خود را دارد. مشکل این است که اکثر ما زمان و انرژی لازم برای رسیدن به چیزهایی که به عنوان یک معجزه به حساب می آیند، را نمیگذاریم. کسانی هستند که استاد این هنر هستند و از ذهن خود برای انجام معجزات در زندگی خود استفاده می کنند. یک کلمه جادویی که بتوانید بگویید یا یک مراسمی که بتوانید از ان برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید وجود ندارد. شما باید ترکیبی از فداکاری، ایمان، تمرکز و صبر را برای دریافت چیزهای که میخواهید استفاده کنید .

 

 

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
آرامش را بدست اورید و ذهن خود را آرام کنید.

حداقل ۱۵ دقیقه در روز زمان خوبی برای شروع خواهد بود با اتخاذ این زمان برای پاک کردن ذهنتان از افکار و تنش های روزانه راه عالی برای انجام این کار است.

 

اگر مدیتیشن برای شما جذاب نیست می توانید با یک پیاده روی سعی کنید یا ، به آرامی در یک اتاق نشسته، در رختخواب قرار بگیرید، حمام بیاورید، یا هر چیز دیگری که واقعا می توانید آرامش را بدست اورید و ذهن خود را آرام کنید.

 

 

 

وقتی این کار را می کنید می توانید تمام این افکار منفی را از ذهن خود حذف کنید  سپس شما می توانید بر روی آن چیزی که واقعا میخواهید تمرکز کنید  اطمینان حاصل کنید که چیزهایی که می خواهید با باورهایتان نیز منطبق باشداما  اگر چیزی که میخواهید بسیار بزرگتر از گفته های ذهنتان است هب عنوان مثال درامد ماهیانه ۱۰۰ میلیون ممکن است زمان بیشتری را برای رسیدن به این باور نیاز داشته باشید اما در هر حال روی خواسته خود متمرکز بمانید اگر واقعا صادقانه می خواهید چیزی را بدست بیاورید آن بخشی از سیستم باور درونی شما نیست بدانید حتی غیر ممکن ، ممکن می شود و امکان پذیر است.

 

 

 

تکنیک تمرکز انرژی ذهنی

تکنیک تمرکز انرژی ذهنی روی آنچه که میخواهید و نه آنچه که در حال حاظر انجام می دهید، قطعا یک کلید برای ساختن رویاهای شماست. هنگامی که شما ذهن خود را روی آنچه که می خواهید و برای شما مهم است متمرکز میکنید و روی ان نگه دارید در نهایت میتوانید خواسته تان را لمس کنید. اگر میخواهید از این روش استفاده کنید می توانید یک سنگ خاص یا شی دیگری را همیشه همراه خود داشته باشید حتی این میتواند یک انگشتر خاص باشد که به طور مداوم به شما یادآوری می کند تا روی اهداف خود متمرکز بمانید.

 

 

پیش از شروع  برخی مواقع پیش می آید که خواسته خود را فراموش میکنید اما همیشه به یاد داشته باشید که این اتفاق یا خواسته شما محقق میشود  و در نهایت شما آن را خواهید داشت، هر چه بیشتر چیزی را از درون بخواهید و بتوانید ان را واضح تر در ذهن خود مشاهده کنید سریعتر به آن خواهد رسید.

 

 

راه رفتن روی طناب
قدرت ذهن شما بی حد و حصر است

فکر کنید که چه احساسی دارید وقتی به آنچه را که میخواهید رسیده اید وانمود کنید که الان آن را دارید و شروع به خوشحالی میکنید. ذهن شما بر این اساس واکنش نشان خواهد داد و شروع به ایجاد موقعیت هایی برای ایجاد خواسته شما می کند تا آنچه را که می خواهید در زندگی خود داشته باشید.

 

 

 

قدرت ماورایی ذهن

قدرت ذهن شما واقعا بی حد و حصر است اگر شما بتوانید انرژی خود را در جهت درست متمرکز کنید به جمع افرادی می پیوندید که سرطان را درمان می کنند، بیماری های روانی بدون دارو و یا کمک شکست میدهند ، از آسیب های نزدیک به مرگ جلوگیری می کنند ، بهبودی معجزه آسا را  ایجاد  میکنند، به دست آوردن قدرت غیر قابل تصور ذهن تقریبا غیر ممکن هایی است که علم نمی تواند برخی از انها را که اتفاق می افتد ثبت کنند یا توضیح دهند، اما آنچه که این را توضیح می دهد، این است که ذهن شما یک دارایی بسیار قدرتمند است و می تواند شگفتی بیافریند.

 

 

 

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد آنچه که می خواهید متمرکز شده و متمرکز بمانید. هرگز تمرکز خود را از دست ندهید و اعتماد به نفس خود را در طول مسیر حفظ کنید. با این کار می توانید شانس خود را افزایش دهید و به آنچه که رویایی آن را دارید برسید.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی


۷ برابر سریعتر از ناخوداگاه خود استفاده کنید! ۳ راهنمایی رایگان

قدرت ماورایی ذهن

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

 

اما آیا می توانید ذهن را آموزش دهید تا این مهارت ها را کنترل کند؟ خوشبختانه پاسخ مثبت است.

با تکنیک های مفیدی که در ادامه آورده شده است می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را طوری آموزش دهید تا کاملاً مطابق میل شما کار کند.

 

این ایده بسیار ساده است اما تنها کاری که باید انجام دهید این است که باورهای مثبتی داشته باشید و از یک سبک زندگی سالم پیروی کنید.

 

حدس بزنید این تکنیک چه است؟ اگرچه این در ابتدا دشوار به نظر می رسد اما وقتی به آان عادت کنید همه چیز سریعتر از آنچه تصور کنید رخ می دهد، حال اگر به دنبال روش هایی هستید که چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش دهید در ادامه برخی اطلاعات مفیدی آورده شده است که قطعاً به شما کمک می کند!

 

قدرت ماورایی ذهن – چطور سریع ناخوداگاه خود را آموزش دهیم؟

در حال حاضر در اینترنت صدها تکنیک میتوانید پیدا کنید که برای تربیت ذهن ناخودآگاه شما طراحی شده اند. اعم از عبارت های تاکیدی ، هیپنوتیزم درمانی یا برنامه ریزی عصبی-کلامی – NLP، سابلیمینال مسیج  .

 

اما  قبل از استفاده از این روش ها ، درک و ایجاد مجموعه ای از اهداف بسیار مهم است زیرا هنگامی که بدانید دقیقا از زندگی چه می خواهید ، آموزش ضمیر ناخودآگاه بسیار ساده تر خواهد شد. بنابراین با موسیقی آرامش بخش کمی ریلکس کنید و چیزهایی را که واقعاً از زندگی می خواهید را بررسی و مشخص کنید.

 

بعد از اینکه آنها را مشخص کردید به طور مرتب به صورت مثبت اهداف خود را تکرار کنید مانند : هر روز که میگذرد شرایط خرید ماشین رویاییم بیشتر فراهم می شود. با گذشت زمان ضمیر ناخودآگاه شما این عبارت را دریافت میکند و شما را مجبور به تحقق آن می کند.

 

از قدرت تکرار استفاده کنید

ضمیر ناخودآگاه شما با تکرار ، چیزهای جدید را یاد می گیرد برای اثبات این استدلال این مثال ساده را بررسی کنید.

از شما خواسته شده است در مقابل جمعی از دوستانتان سخنرانی کنید ، در این مرحله شما با بازیابی این عقیده که قرار نیست اتفاق بدی رخ دهد ، به صورت منطقی اوضاع را تحلیل می کنید (در واقع ذهن شما این کار را انجام میدهد) اما با این حال نمی توانید احساس ، استرس و عصبانیت خود را کنترل کنید و شاید این افکار در ذهن شما خطور کند که چرا این پیشنهاد را قبول کردید.

 

حدس بزنید چرا این اتفاق می افتد؟ این به این دلیل است که ضمیر ناخودآگاه شما از صحبت کردن به صورت عمومی و در مقابل جمع خجالت می کشد ، اما برای جلوگیری از این امر باید بارها و بارها تصویر جدیدی از سخنرانی را در ذهن خود تصور کنید، به صورتی که خیلی با اعتماد به نفس صحبت میکنید، بنابراین به جای اینکه خودتان را متقاعد کنید که نباید سخنرانی کنید سعی کنید خود را در حال سخنرانی عالی تجسم کنید.

 

همین که دو بار این کار را تکرار کنید در واقع شما ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش داده اید و پس از مدتی می توانید به هر آنچه شما را عقب نگه داشته است غلبه کنید زیرا وقتی روی ترس های خود پا میگذارید دفعات بعد با شجاعت بیشتری اقدام می کنید.

 

همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است شما قدرت تحول در زندگی خود را دارید و یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار تغییر تفکرات منفی به تفکرات شاد و مثبت است.

 

اگرچه این کار در اوایل نیاز به تلاش دارد اما با تکرار به این نوع روش تفکر عادت خواهید کرد.

در ابتدا شما باید خود را عمداً مجبور کنید که جنبه مثبت چیزها را ببینید به عنوان مثال ، وقتی اتفاقی رخ می ده که به نفع شما نیست سعی کنید به خودتان بگویید که اتفاق بهتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت. بنابراین وقتی شغل خود را از دست می دهید، خود را به عنوان یک فرد شکست خورده معرفی نکنید ، بلکه به خود بگویید که قرار است شغل بهتر و مهارت جدیدی را تجربه کنید.

 

بعد از انجام این کار ضمیر ناخودآگاه شما شرطی می شود و به صورت خودکار شما را در رسیدن به اهدفتان کمک کند. در این صورت در طول زمان دیگر لازم نیست خود را وادار کنید که اینگونه فکر کنید زیرا ذهن شما ناخواسته بدون اینکه تحت فشار قرار گیرد افکار مثبت را تولید می کند.

قدرت ماورایی ذهن
قدرت ماورایی ذهن

 

همیشه در حال یادگیری باشید

این کاملا واضح است اما یادگیری چیزهای جدید نقش مهمی در قدرتمندتر شدن ناخودآگاه شما دارد و این به این دلیل است که وقتی چیزهای جدیدی یاد می گیرید بهتر از دانش های خود استفاده می کنید.

 

خواه این یادگیری زبان ، موسیقی ، رقص یا هر چیز دیگری باشد ، یادگیری چیزهای جدید مغز شما را مجبور به تفکر به روش های دیگر می کند در نتیجه ، شما متفاوت عمل می کنید و در نهایت با ناخودآگاه خود ارتباط بهتری برقرار می کنید.

 

خلاصه

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

 

چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟


 ۱۳ واقعیت باورنکردنی که به شما کمک می کند قدرت ذهن خود را آزاد کنید

قدرت ذهن

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

 

آنها صرف نظر از شرایط فعلی زندگیشان، خود را باور دارند. زیرا آنها فقط در مورد آنچه در زندگی می خواهند صحبت می کنند، ذهن خود را با اخبار مثبت تغذیه می کنند، با افراد الهام بخش و موفق رفت امد میکنند و از این طریق تجربیات شگفت انگیزی را جذب می کنند که برای افراد عادی قابل باور نیست.

 

بقیه افراد جامعه با افکار منفی و بازپخش داستان های غم انگیز در ذهن خود، افکار کمبود، شکایت و سرزنش دیگران به خاطر کمبود در زندگیشان، نتایج نادلخواه را در زندگی خود آشکار می کنند.

 

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

 

۱: به ازای هر فکری که دارید، موجی از جریان های الکتریکی در مغز شما تعداد ناشناخته ای از مواد شیمیایی عصبی را آزاد می کند که مسئول عملکرد سیستم عصبی شما هستند. بدن شما به هر فکری که خلق می کنید مطابق با یک رهبر ارکستر در کلاس جهانی پاسخ می دهد که همه چیز به طور هماهنگ از قلب، کبد و ریه های شما کار می کند و نقش خود را با دقت انجام می دهد.

 

۲: اینکه چگونه و چه مدت به چیزی در زندگی توجه می کنیم، همراه با افکار تکراری، سیستم و مسیرهای عصبی ما را تشکیل می دهد.

 

۳: تمرکز بر دردی که در بدن شما وجود دارد، جریان های الکتریکی را به ذهن شما می فرستد که به تولید درد ادامه می دهد.

 

۴: افکار تکراری ارتباطاتی را در مغز ایجاد می کنند که به سرعت به باور تبدیل می شوند. این افکار از طرز تفکر و وجود خودآگاه به ناخودآگاه حرکت می کنند. این روشی است که ما روی خلبان خودکار یا ناخوداگاه عمل می کنیم.

 

۵: فرآیند تغییر مستلزم فراموشی آنچه می دانیم برای کشف راه های جدید است. تمرین‌های مدیتیشن منظم ، دستیابی به این هدف را تسریع می‌کند و نتایج مثبت قابل مشاهده‌ای را ایجاد می‌کند.

 

۶: یادگیری چیزهای جدید نیاز به انرژی قابل توجه ما دارد. زمانی که برای اولین بار رانندگی را یاد گرفتید، سطح توجهی که داشته اید در مقایسه با یک راننده باتجربه بسیار زیاد بوده است اما در حال حاظر یک راننده حرفه ای عمدتاً به صورت ناخوداگاه رانندگی می کند. ما این توانایی را داریم که با هر اطلاعات جدیدی که یاد می گیریم، شخصیت خود را تغییر دهیم. با ترکیب این اطلاعات جدید با کاربرد عملی آنها در زندگیمان، تجربه جدیدی زنده می شود بنابراین هر چه بیشتر این فرآیند را تکرار کنیم سطوح بیشتری از تغییر را فراخوانی می کنیم.

قدرت ذهن

 

۷: افکار منفی تکراری ما در طول زندگیمان عوامل مهمی در ایجاد استرس و بیماری ها در بدنمان هستند. به نوبه خود، ایجاد پاسخ های نامطلوب از جمله: خشم، افسردگی، بدبختی یا سردرگمی و استرس باعث می شود که ما در حالت “بقا” زندگی کنیم که وضعیت درونی ما را تغییر می دهد و بدن ما را خسته می کند.وقتی در این حالت هستیم، می‌توان آن را به رفتار پرنده‌ای که در قفس گرفتار شده یا یک زندانی در اسارت است تشبیه کرد ، او توانایی پرواز کردن دارد ما زندانی است. به این ترتیب است که مردم به دلیل وضعیت عاطفی منفی ثابت خود در زندگیشان «گیر» می کنند که در نتیجه تولید این مواد شیمیایی عصبی بسیار اعتیادآور هم است و فرد به این رفتار معتاد می شود.

 

۸: ۴ ناحیه اصلی در مغز وجود دارد. لوب فرونتال شکل پذیرترین قسمت مغز است که مسئول تصمیم گیری است. قشر مغز یا نئوکورتکس مسئول “اراده آزاد” ما است. ۹۰ درصد از نورون های مغز ما را ذخیره می کند و اطلاعاتی مانند، توجه، آگاهی، افکار، زبان و ضبط اطلاعات و تجربیات ما را مدیریت می کند. لوب جداری اطلاعات حسی را با لوب موقتی که بو، صداها، گفتار و بینایی را کنترل می کند پردازش می کند.

 

۹: ژن‌های ما بر رفتار ما تأثیر می‌گذارند اما، تحقیقات نشان می‌دهد که می‌توانیم تغییرات مثبتی در ژن هایمان ایجاد کنیم. در سال ۱۹۴۲، کنراد وادینگتون اصطلاح “اپی ژنتیک” را معرفی کرد که تاثیر ژنتیک بر رشد را بررسی کرد. آنها از طریق آموزش با استفاده از کتاب ها، فیلم ها و افراد الهام بخش برای توسعه افکار جدید و ایجاد راه های جدید را مورد مطالعه قرار دادند و در نهایت آنها در ایجاد تغییرات مثبت روی خودشان موفق بودند. همچنین تجسم ابزار قدرتمندی است که برای تحریک مغز برای ایجاد ارتباطات قوی بین ذهن و بدن استفاده می شود.

 

۱۰: حالت روحی روانی ما شامل چرخه تکراری افکار ثابت ما همراه با تولید مواد شیمیایی در بدن ما است که احساسات ما را تولید می کند. این چرخه تکراری تاثیر مستقیمی بر رفتار ما دارد.

 

۱۱: برای تغییر واقعیت و التیام بیماری، عنصر مخفی در تصمیم گیری ما برای انجام این کار نهفته است. ما توانایی بهبودی کامل و تغییر شرایط بیرونی خود را داریم دقیقاً مانند بیمارانی که به آنها گفته شد دیگر هرگز راه نخواهند رفت اما ما ستاره های ورزشی داریم که از صدمات جبران ناپذیر رنج می بردند یا کسانی که از سرطان های تهدید کننده زندگی رنج می برند اما در نهایت به طور کامل سلامتی خود را بدست آوردند،. آنها می‌دانند که راز بهبودی این است که نیت قدرتمندی داشته باشند، و معتقدند که قدرت تغییر شرایط، اراده برای ایجاد آنچه در زندگی می‌خواهند را دارند.

 

۱۲: بین کسب دانش و تجربیات زندگی ما مشارکتی وجود دارد. ذهن ما با دانش از طریق مغز پر می شود، در حالی که ذهن ما تجربیات ما را از طریق بدن ما دریافت می کند.

 

قدرت ذهن

دکتر جو دیسپنزا برای تأیید این نکته را می‌گوید: دانش بدون تجربه فلسفه است و تجربه بدون دانش جهل. فعل و انفعال بین این دو، خرد تولید می کند.

 

برای تغییر واقعیت فعلی خود، باید با فکر کردن به افکار جدید، وضعیت ذهنی خود را تغییر دهید تا احساسات و روش‌های جدید خلق کنید.

 

صرف نظر از ژن های شما، این امکان وجود دارد که یک شما یه ذهن و بدن کاملاً جدید ایجاد کنید. باور داشته باشید که می توانید ، و مهمتر از همه با این اطمینان کامل تصمیم بگیرید که آنچه می خواهید به نتیجه می رسد.

 

فایل صوتی افزایش خلاقیت

 

 

منبع: https://www.inc.com/angelina-zimmerman/13-fascinating-facts-about-your-brain.html

 1. ۰

  کسی اگر به قدرتی رسیده لطفا شر کنه بقیه هم استفاده کنن

 2. ۰

  با تمرکز
  تکرار
  خاستن و باور قوی هرانچه که به اون انرژی میدیم رو دریافت می‌کنیم کائینات دقیقا چیزی که به ما پرداخته ذهن رو میده یعنی شما اگر یه خونه بخایید بسازید کلی برنامه ریزی میخاد تا بعد از ماه ها بتونید همون چیزی و که برنامه ریزی کردید به دست ساخت بدید قدرت ذهن هم در کائینات مثل ساختمون سازی شما شکل میدید میکشید در ذهن و ارتعاش در کایئنات پخش و دریافت شده و ساخته پرداخته به ما تحویل داده میشه کافیه ذهن خلاق و باور واقعی داشته باشیم حتی جابه جایی اجسام هم شدنی از ذهن هرچیزی بر میاد من واقعا دریافت کردم و مرسی از مطالب عالی

  • ۰

   داداش من حرفت رو کاملا قبول دارم ولی شما بشخصه اجسامی رو با ذهنت جابجا کردی؟این جواب شما برای من خیلی مهم است

 3. ۲

  ی نیرویی هست و از اون استفاده نمیکنیم جدای همه حواس میتونم یکم حسش کنم ولی خیلی عجیب ک نمیدونم چ حسیه مثل یه حرفی که تو حروف الفبا نیست جالبه

 4. ۵

  واقعا در دوران کودکی ام این حس قدرت درون وتجسم ارزوهایم را داشتم ولی از ترس اینکه مورد تمسخر قرار نگیرم باز گو نمی کردم .ممنون از اینکه به این باورمان قدرت یقین دادید.

 5. ۱۴

  ما ایرانیها فقط از قدرت چشم زدن یا چشم زخم به دیگران به خوبی استفاده میکنیم این مهارتو خیلی ها دارند در لحظه طرف رو از هستی ساقط میکنیم .هزاران بار دیدم و چشیدم که میگم

 6. ۷۲

  بین قدرت خداوانسان فقط یک تارمواست

  • ۱۳

   اصلا کجاش یه تاره مو هست احمق خدا خیلی بیشتر از اینا قدرت داره خدا کل جهان خلق کرده و میتونه همه شو نابود کنه در حالی که انسان حتی نمیتونه یه زمین دیگه بسازه یا نابود کنه

 7. ۱۴

  نکات مفیدی درباره قدرت دذهن بیان گردید.
  بسیار عالی بود.

 8. ۷۰

  عالی من تمرکز کردم یه ساختمونو خورد کردم

 9. ۷

  عااالی.بود مممنون.

 10. ۶

  مطلب جالب و مفیدی بود ممنون !

 11. ۶

  سلام
  عالی بود مرسی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید