قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , خرداد , ۱۴۰۰ ۱۶ نظر ۲۴۷۴۳ بازدید

هر کس توانایی استفاده ازقدرت ذهن خود را دارد. مشکل این است که اکثر ما زمان و انرژی لازم برای رسیدن به چیزهایی که به عنوان یک معجزه به حساب می آیند را نمیگذاریم.

 

قدرت ماورایی ذهن چیست ؟ چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟

ذهن انسان بسیار قدرتمند است و اگر یاد بگیرید که چگونه توانایی این قدرت را به دست بیاورید، می توانید هر چیز بزرگ یا کوچکی را بدست آورید و حتی در زندگی خود معجزه کنید. در این مقاله قصد داریم به شما توصیه هایی در مورد چگونگی برخورد با قدرت درونی خود بدهیم و به شما یاداوری کنیم ما قادر به انجام کارهایی هستید که هرگز فکر آن را هم نکردید.

 

 

مزایای استفاده از قدرت ماورایی ذهن انسان:

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
شما میتوانید با قدرت ذهن خود معجزه کنید
 •  کنترل بهتر احساسات شما
 •  توانایی انجام بهبود دوباره
 •  قدرت اراده قوی
 • غلبه بر بیماری های روحی
 • کنترل یا از بین بردن درد
 • جذب چیزهایی که می خواهید در زندگی خود داشته باشید
 •  کاهش فشار، اضطراب، خستگی، بیماری، و خشم

 

ذهن انسان یک وجود بسیار قدرتمند را در خود دارد.

تحقیقات زیادی در این زمینه وجود دارد که هر چقدر زمان و منابع خود را صرف تلاش برای درک کامل ذهن انسان می کنند باز هم حتی نزدیک به کل اطلاعات نمی شوند. پیچیدگی ذهن ما بسیار پیشرفته است که ما می توانیم چیزهایی مانند صحبت کردن، خواندن، رانندگی اتومبیل، و حتی درک علوم بزرگ را انجام دهیم.

 

 

در حالی که همه این کارها را انجام می دهیم، ما نیز همچنین کنترل روی عملکرد های درونی بدن مان مانند، مبارزه با بیماری ها، راه رفتن، تنفس، قلب و هزاران کار دیگر را انجام می دهیم که بدن ما هر روز به طور خودکار این کارها را انجام می دهد. فقط فکر کنید که ذهن شما چقدر قدرتمند است که می تواند تمام این موارد را در یک زمان با هم انجام دهد. و در عین حال دانشمندان می گویند ما تنها در هر زمان فقط از ۱۰٪ مغزمان استفاده می کنیم. اگر این مورد درست است، تصور کنید با استفاده از ۱۰۰٪ عملکرد ذهنمان در یک زمان چه کارهایی می توانیم انجام دهیم با اینکه روی حل مشکلات و ترمیم بدنمان تمرکز کنیم ؟

 

 

 

 

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
اگر تمرکز کافی داشته باشید، می توانید بیماری ها را درمان کنید.

ما قادر خواهیم بود تا مواردی مانند انجام معجزه ها یا ساده سازی مشکلات پیچیده را انجام دهیم.

اگر شما بتوانید تمام قدرت ذهنی خود را روی آنچه که می خواهید، متمرکز کنید، زندگی شما به طور دقیق به آن چیزی که می خواهید، تبدیل می شود. با این قدرت زیاد شما قادر خواهید بود هرگونه بیماری روحی خود را از جمله استرس، اضطراب، افسردگی، بی خوابی، خشم، حسادت، طوفان، تروما، و هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید، را از بین ببرید.

 

 

اگر تمرکز کافی داشته باشید، حتی می توانید بیماری های جسمی مانند مشکلات وزن، سرطان، ویروس ها، درد و … را درمان کنید. مقدار قابل توجهی از سوابق نشان داده شده است افرادی که دارای قدرت اراده قوی هستند و بر موانع غیرواقعی غلبه می کنند و تنها با استفاده از قدرت ذهنشان این درمان های معجزه آسا را به دست آورده اند.

 

 

آیا این گفته ها عالی نیست؟ یادگیری استفاده از قدرت ذهن شما را به یک منبع بسیار قدرتمند برای توسعه شخصی هدایت میکند در زیر برخی استراتژی های ذکر شده برای کمک به شما و شروع تمرین، و تعهد میباشند عناصر کلیدی برای موفقیت با این تکنیک ها است.

 

 

 

 

مهم ترین نکات استفاده از قدرت ماورایی ذهن چیست؟

راهنمایی هایی برای باز شدن قدرت ذهنتان :

 1. ذهنتان را از افکار غیر ضروری یا منفی پاک کنید
 2. روی آنچه که می خواهید تمرکز کنید
 3. به خودتان ایمان داشته باشید
 4. ریلکس یا آرام باشید
 5. کارهایی که در هماهنگی با باورهایتان است انجام دهید
 6. کاری را که واقعا می خواهید و عاشقانه انها را دوست دارید انجام دهید
 7. مثبت بمانید
 8. صبر داشته باشید

 

 

 

 

استفاده از قدرت ماورایی ذهن

هر کس توانایی استفاده ازقدرت ذهن خود را دارد. مشکل این است که اکثر ما زمان و انرژی لازم برای رسیدن به چیزهایی که به عنوان یک معجزه به حساب می آیند، را نمیگذاریم. کسانی هستند که استاد این هنر هستند و از ذهن خود برای انجام معجزات در زندگی خود استفاده می کنند. یک کلمه جادویی که بتوانید بگویید یا یک مراسمی که بتوانید از ان برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید وجود ندارد. شما باید ترکیبی از فداکاری، ایمان، تمرکز و صبر را برای دریافت چیزهای که میخواهید استفاده کنید .

 

 

چطور قدرت بینهایت ذهن را آزاد کنیم؟
آرامش را بدست اورید و ذهن خود را آرام کنید.

حداقل ۱۵ دقیقه در روز زمان خوبی برای شروع خواهد بود با اتخاذ این زمان برای پاک کردن ذهنتان از افکار و تنش های روزانه راه عالی برای انجام این کار است.

 

اگر مدیتیشن برای شما جذاب نیست می توانید با یک پیاده روی سعی کنید یا ، به آرامی در یک اتاق نشسته، در رختخواب قرار بگیرید، حمام بیاورید، یا هر چیز دیگری که واقعا می توانید آرامش را بدست اورید و ذهن خود را آرام کنید.

 

 

 

وقتی این کار را می کنید می توانید تمام این افکار منفی را از ذهن خود حذف کنید  سپس شما می توانید بر روی آن چیزی که واقعا میخواهید تمرکز کنید  اطمینان حاصل کنید که چیزهایی که می خواهید با باورهایتان نیز منطبق باشداما  اگر چیزی که میخواهید بسیار بزرگتر از گفته های ذهنتان است هب عنوان مثال درامد ماهیانه ۱۰۰ میلیون ممکن است زمان بیشتری را برای رسیدن به این باور نیاز داشته باشید اما در هر حال روی خواسته خود متمرکز بمانید اگر واقعا صادقانه می خواهید چیزی را بدست بیاورید آن بخشی از سیستم باور درونی شما نیست بدانید حتی غیر ممکن ، ممکن می شود و امکان پذیر است.

 

 

 

تکنیک تمرکز انرژی ذهنی

تکنیک تمرکز انرژی ذهنی روی آنچه که میخواهید و نه آنچه که در حال حاظر انجام می دهید، قطعا یک کلید برای ساختن رویاهای شماست. هنگامی که شما ذهن خود را روی آنچه که می خواهید و برای شما مهم است متمرکز میکنید و روی ان نگه دارید در نهایت میتوانید خواسته تان را لمس کنید. اگر میخواهید از این روش استفاده کنید می توانید یک سنگ خاص یا شی دیگری را همیشه همراه خود داشته باشید حتی این میتواند یک انگشتر خاص باشد که به طور مداوم به شما یادآوری می کند تا روی اهداف خود متمرکز بمانید.

 

 

پیش از شروع  برخی مواقع پیش می آید که خواسته خود را فراموش میکنید اما همیشه به یاد داشته باشید که این اتفاق یا خواسته شما محقق میشود  و در نهایت شما آن را خواهید داشت، هر چه بیشتر چیزی را از درون بخواهید و بتوانید ان را واضح تر در ذهن خود مشاهده کنید سریعتر به آن خواهد رسید.

 

 

راه رفتن روی طناب
قدرت ذهن شما بی حد و حصر است

فکر کنید که چه احساسی دارید وقتی به آنچه را که میخواهید رسیده اید وانمود کنید که الان آن را دارید و شروع به خوشحالی میکنید. ذهن شما بر این اساس واکنش نشان خواهد داد و شروع به ایجاد موقعیت هایی برای ایجاد خواسته شما می کند تا آنچه را که می خواهید در زندگی خود داشته باشید.

 

 

 

قدرت ماورایی ذهن

قدرت ذهن شما واقعا بی حد و حصر است اگر شما بتوانید انرژی خود را در جهت درست متمرکز کنید به جمع افرادی می پیوندید که سرطان را درمان می کنند، بیماری های روانی بدون دارو و یا کمک شکست میدهند ، از آسیب های نزدیک به مرگ جلوگیری می کنند ، بهبودی معجزه آسا را  ایجاد  میکنند، به دست آوردن قدرت غیر قابل تصور ذهن تقریبا غیر ممکن هایی است که علم نمی تواند برخی از انها را که اتفاق می افتد ثبت کنند یا توضیح دهند، اما آنچه که این را توضیح می دهد، این است که ذهن شما یک دارایی بسیار قدرتمند است و می تواند شگفتی بیافریند.

 

 

 

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد آنچه که می خواهید متمرکز شده و متمرکز بمانید. هرگز تمرکز خود را از دست ندهید و اعتماد به نفس خود را در طول مسیر حفظ کنید. با این کار می توانید شانس خود را افزایش دهید و به آنچه که رویایی آن را دارید برسید.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی


۷ برابر سریعتر از ناخوداگاه خود استفاده کنید! ۳ راهنمایی رایگان

قدرت ماورایی ذهن

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

 

اما آیا می توانید ذهن را آموزش دهید تا این مهارت ها را کنترل کند؟ خوشبختانه پاسخ مثبت است.

با تکنیک های مفیدی که در ادامه آورده شده است می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را طوری آموزش دهید تا کاملاً مطابق میل شما کار کند.

 

این ایده بسیار ساده است اما تنها کاری که باید انجام دهید این است که باورهای مثبتی داشته باشید و از یک سبک زندگی سالم پیروی کنید.

 

حدس بزنید این تکنیک چه است؟ اگرچه این در ابتدا دشوار به نظر می رسد اما وقتی به آان عادت کنید همه چیز سریعتر از آنچه تصور کنید رخ می دهد، حال اگر به دنبال روش هایی هستید که چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش دهید در ادامه برخی اطلاعات مفیدی آورده شده است که قطعاً به شما کمک می کند!

 

قدرت ماورایی ذهن – چطور سریع ناخوداگاه خود را آموزش دهیم؟

در حال حاضر در اینترنت صدها تکنیک میتوانید پیدا کنید که برای تربیت ذهن ناخودآگاه شما طراحی شده اند. اعم از عبارت های تاکیدی ، هیپنوتیزم درمانی یا برنامه ریزی عصبی-کلامی – NLP، سابلیمینال مسیج  .

 

اما  قبل از استفاده از این روش ها ، درک و ایجاد مجموعه ای از اهداف بسیار مهم است زیرا هنگامی که بدانید دقیقا از زندگی چه می خواهید ، آموزش ضمیر ناخودآگاه بسیار ساده تر خواهد شد. بنابراین با موسیقی آرامش بخش کمی ریلکس کنید و چیزهایی را که واقعاً از زندگی می خواهید را بررسی و مشخص کنید.

 

بعد از اینکه آنها را مشخص کردید به طور مرتب به صورت مثبت اهداف خود را تکرار کنید مانند : هر روز که میگذرد شرایط خرید ماشین رویاییم بیشتر فراهم می شود. با گذشت زمان ضمیر ناخودآگاه شما این عبارت را دریافت میکند و شما را مجبور به تحقق آن می کند.

 

از قدرت تکرار استفاده کنید

ضمیر ناخودآگاه شما با تکرار ، چیزهای جدید را یاد می گیرد برای اثبات این استدلال این مثال ساده را بررسی کنید.

از شما خواسته شده است در مقابل جمعی از دوستانتان سخنرانی کنید ، در این مرحله شما با بازیابی این عقیده که قرار نیست اتفاق بدی رخ دهد ، به صورت منطقی اوضاع را تحلیل می کنید (در واقع ذهن شما این کار را انجام میدهد) اما با این حال نمی توانید احساس ، استرس و عصبانیت خود را کنترل کنید و شاید این افکار در ذهن شما خطور کند که چرا این پیشنهاد را قبول کردید.

 

حدس بزنید چرا این اتفاق می افتد؟ این به این دلیل است که ضمیر ناخودآگاه شما از صحبت کردن به صورت عمومی و در مقابل جمع خجالت می کشد ، اما برای جلوگیری از این امر باید بارها و بارها تصویر جدیدی از سخنرانی را در ذهن خود تصور کنید، به صورتی که خیلی با اعتماد به نفس صحبت میکنید، بنابراین به جای اینکه خودتان را متقاعد کنید که نباید سخنرانی کنید سعی کنید خود را در حال سخنرانی عالی تجسم کنید.

 

همین که دو بار این کار را تکرار کنید در واقع شما ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش داده اید و پس از مدتی می توانید به هر آنچه شما را عقب نگه داشته است غلبه کنید زیرا وقتی روی ترس های خود پا میگذارید دفعات بعد با شجاعت بیشتری اقدام می کنید.

 

همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است شما قدرت تحول در زندگی خود را دارید و یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار تغییر تفکرات منفی به تفکرات شاد و مثبت است.

 

اگرچه این کار در اوایل نیاز به تلاش دارد اما با تکرار به این نوع روش تفکر عادت خواهید کرد.

در ابتدا شما باید خود را عمداً مجبور کنید که جنبه مثبت چیزها را ببینید به عنوان مثال ، وقتی اتفاقی رخ می ده که به نفع شما نیست سعی کنید به خودتان بگویید که اتفاق بهتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت. بنابراین وقتی شغل خود را از دست می دهید، خود را به عنوان یک فرد شکست خورده معرفی نکنید ، بلکه به خود بگویید که قرار است شغل بهتر و مهارت جدیدی را تجربه کنید.

 

بعد از انجام این کار ضمیر ناخودآگاه شما شرطی می شود و به صورت خودکار شما را در رسیدن به اهدفتان کمک کند. در این صورت در طول زمان دیگر لازم نیست خود را وادار کنید که اینگونه فکر کنید زیرا ذهن شما ناخواسته بدون اینکه تحت فشار قرار گیرد افکار مثبت را تولید می کند.

قدرت ماورایی ذهن
قدرت ماورایی ذهن

 

همیشه در حال یادگیری باشید

این کاملا واضح است اما یادگیری چیزهای جدید نقش مهمی در قدرتمندتر شدن ناخودآگاه شما دارد و این به این دلیل است که وقتی چیزهای جدیدی یاد می گیرید بهتر از دانش های خود استفاده می کنید.

 

خواه این یادگیری زبان ، موسیقی ، رقص یا هر چیز دیگری باشد ، یادگیری چیزهای جدید مغز شما را مجبور به تفکر به روش های دیگر می کند در نتیجه ، شما متفاوت عمل می کنید و در نهایت با ناخودآگاه خود ارتباط بهتری برقرار می کنید.

 

خلاصه

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

 

چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

 1. ۳

  واقعا در دوران کودکی ام این حس قدرت درون وتجسم ارزوهایم را داشتم ولی از ترس اینکه مورد تمسخر قرار نگیرم باز گو نمی کردم .ممنون از اینکه به این باورمان قدرت یقین دادید.

 2. ۱۰

  ما ایرانیها فقط از قدرت چشم زدن یا چشم زخم به دیگران به خوبی استفاده میکنیم این مهارتو خیلی ها دارند در لحظه طرف رو از هستی ساقط میکنیم .هزاران بار دیدم و چشیدم که میگم

 3. ۳۲

  بین قدرت خداوانسان فقط یک تارمواست

 4. ۶

  نکات مفیدی درباره قدرت دذهن بیان گردید.
  بسیار عالی بود.

 5. ۴۶

  عالی من تمرکز کردم یه ساختمونو خورد کردم

  • ۸

   خوب میشی

  • ۷

   اللهم اشفع کل کصاخیل

  • ۲

   😂😂😂

  • ۳

   زیاد تمرکز نکن تمرکزت خراب میشه🤣🤣

 6. ۵

  عااالی.بود مممنون.

 7. ۳

  مطلب جالب و مفیدی بود ممنون !

 8. ۴

  سلام
  عالی بود مرسی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید