چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چطور به خواسته هایمان برسیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۴ , آذر , ۱۳۹۸ ۲ نظر ۹۵۸ بازدید

اگر برای رسیدن به آنچه که می خواهید تقلا نکنید خیلی زود به خواسته خود می رسید . این مقاله برای افرادی که برای بدست آوردن آنچه می خواهند تلاش می کنند اما نتیجه مطلوبی بدست نمی آورند است. اما منظور این نیست که در مورد خواسته خود کاری انجام ندهید و انتظار داشته باشید جهان آنچه را که می خواهید به شما بدهد.

 

جذب خواسته ها بسیار آسان است اگر دقیقا بدانیم چطور و چگونه احساسات و وابستگی های خود را کنترل کنیم.

 

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما به نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

با جرات می توان گفت برخی از شماها پس از اینکه بارها و بارها شکست خورده اید دیگر به قانون جذب اعتقاد ندارید.بسیاری از کتابها در مورد قانون جذب می گویند ، به آنچه که می خواهید فکر کند و منتظر بمانید جهان آن را برای شما ارسال کند .این اصلا درست نیست در واقع ، این دلیلی است که چرا شما چیزی که همیشه تجسم کرده اید را بدست نیاورده اید.

 

هنگامی که شما در حال فکر کردن به آنچه که همیشه می خواهید هستید و واقعاً آن را می خواهید یا حتی به آن احتیاج دارید در واقع شما به نتیجه وابسته هستید اما وقتی به نتیجه وابسته هستید احتمال کمتری وجود دارد آنچه را که می خواهید دریافت کنید.

زندگی موانع بسیاری را سر راه شما قرار خواهد داد و حتی شما را از هدفتان دورتر میکند منظور این است … آیا متوجه شده اید چگونه بیشتر افرادی که به یک دختر یا پسر وابسته هستند یا می خواهند ثروتمند یا وزن خود را کاهش هستند به نتیجه مطلوبی نمی رسند؟

 

 

اما چرا؟ من که خواسته ام را با تمام وجود دوست دارم و آن را می خواهم ؟

دلیل وابستگی آنها به خواسته این است که آنها واقعاً در سطح ناخوداگاه باور ندارند که آنچه را که می خواهند می توانند داشته باشند به عبارت دیگر وقتی شما بدانید اکسیژن بی نهایت است پس نگران بدست آوردن آن نخواهید بود! هنگامی که همیشه به آنچه که می خواهید فکر می کنید ، به ذهن ناخودآگاه خود این پیام را ارسال می کنید که شما آن را ندارید.

ذهن ناخودآگاه شما منعکس کننده اعتقادات شما در واقعیت است و شما در پایان شرایطی را در زندگی خود جذب می کنید که شما را دورتر از خواسته های واقعیتان قرار می دهد زیرا برای رسیدن و جذب خواسته ها باید احساس داشتن آن را درون خود ایجاد کنید نه نداشتن آن.

 

 

این واقعیت که شما درباره آنچه می خواهید فکر می کنید و وسواس داشتن آن را دارید باعث ایجاد شک می شود ، شک و ترس از اینکه چیزی درست نیست یا رخ نخواهد داد.

این انرژی متضاد جذب خواسته ها است . برخی از شماها ممکن است در حال فکر کردن در مورد اینکه “اما من باور دارم که این اتفاق خواهد افتاد! من فقط به این خواسته احتیاج دارم و باید به زودی اتفاق بیفتد.زندگی من در حال نابودی است و من واقعاً به پول اضافی احتیاج دارم  ” باشید .

 

مجدد خطوط بالایی را بخوانید و به وضوح خواهید فهمید که این اعتقاد توسط ترس از نداشتن پول کافی ایجاد شده است. ترس شما را از رسیدن به خواسته های خود دور می کند.

 

اگر واقعاً اعتقاد داشتید آنچه را می خواهید می توانید داشته باشید ،آیا باز هم مدام در مورد آن فکر میکردید. آیا تا به حال به مسواک زدن خود فکر کرده اید؟ آیا تا به حال به بیدار شدن در صبح فکر کرده اید؟ نه از آنجا که شما می دانید این اتفاقات رخ خواهند داد و اینکه به این فکر کنید که آیا این اتفاقات رخ خواهند داد یا نه بسیار مسخره است.

در موردش فکر کنید…

 

خلق اهداف
اگر واقعاً اعتقاد داشتید آنچه را می خواهید می توانید داشته باشید ،آیا باز هم مدام در مورد آن فکر میکردید.

۸۰٪ از ما که در حال مطالعه این خطوط هستیم بستنی در یخچال داریم اگر اینطور نیست ، به راحتی می توان فرض کرد که امروز می توان به راحتی بستنی تهیه کنید.همه شما آهنگی دارید که دوست دارید بشنوید که اگر واقعاً بخواهید همین حالا می توانید به آن گوش دهید هر زمان که بستنی یا این آهنگ را بخواهید ، به راحتی آن را دریافت خواهید کرد زیرا از قبل آن را دارید و وقتی می دانید که چیزی دارید ، به هیچ وجه به آن فکر نمی کنید و به نتیجه وابسته نیستید. وابستگی در مقابل عدم وابستگی مانند …

 

 

نگه داشتن یک گلوله برفی در بالای تپه ، زیرا نگران هستید که گلوله نمی تواند به سمت پایین قل بخورد = میدانید اگر گلوله را رها کنید به پایین تپه قل خواهد خورد فقط باید آن را رها کنید.

آیا شما در حال چسبیدن به خواسته خود هستید؟ اگر اینطور نیست ، بار دیگر این مطلب را بخوانید زیرا این کلید رسیدن به آنچه می خواهید است و این تنها راه جذب خواسته ها است.

 

گلوله برفی
گلوله برفی همیشه به پایین قل میخورد

راه رسیدن به خواسته ها در این است آنچه را که می خواهید دقیقا به همان روشی بخواهید که چیزهای دیگر را می خواهید !

شما در حال حاضر یا بستنی در یخچال دارید (یا پول برای خرید بستنی را دارید) ، بنابراین می دانید که در حال حاضر آنچه را که می خواهید را دارید و در دسترس شماست.

اگر از قبل بدانید که پول زیادی دارید ، بلافاصله آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد گویی این همه مدت در کابینت آشپزخانه شما مخفی شده است.ذهن ناخودآگاه شما اعتقادات شما را به واقعیت منعکس می کند *😉 *

 

 

همان سطح انرژی که در مورد داشتن بستنی دارید همان سطح انرژی را باید در مورد خواسته هایتان داشته باشید. در این هیچ شکی نیست. این نوع انرژی (انرژی داشتن) باعث می شود جهان به نفع شما کار کند تا هر آنچه را که می خواهید بدست آورید. بنابراین اجازه دهید وابستگی ها را رها کنید و نگرانی در مورد خواسته هایتان را رها کنید بدون شک اگر فقط رها کنید و به همان روشی که به چیزهایی که دارید فکر میکنید به خواسته هایتان فکر کنید خواسته هایتان بسیار سریعتر از آنچه شما فکر میکنید وارد زندگی شما می شوند.

 

 

 

بیایید صادقانه صحبت کنیم…

حقیقت این است که ، بعضی از ما به شدت درگیر چگونگی جذب خواسته ها هستیم و در حال حاضر به آنچه که می خواهیم بسیار وابسته هستیم. برای بعضی از شماها باورهایی وجود دارد که در مورد آنچه که می خواهید با مقاومت های بسیار بالایی در سطح ناخودآگاه روبرو خواهید شد و به نظر رها کردن کار آسانی نیست. اما نکته هایی وجود دارد که با دانستن و استفاده از آنها می توانید وابستگی های خود را رها کنید و به آنچه می خواهید در زندگیتان داشته باشید اجازه ورود دهید.

 

 

 

مدیتیشن

قدرتمندترین راه برای غلبه بر وابستگی ها مدیتیشن است. لازم نیست در جایگاه نیلوفر آبی بنشینید و ساعت ها ساکت باشید. هدف مدیتیشن مشاهده عینی راهی قدرتمند برای غلبه بر وابستگی ها است. ناظر صداهای درون سر خود باشید فقط ناظر صدای درون سر خود باشید که در مورد آنچه که می خواهید وسواس است شما آن صدا را می شناسید  “وای خدا کنه اون پروژه جواب بده ، اگه نده چی …” ، “این کار بسیار سختی است ” بله … منظور همین صداها است.

هرچه بیشتر این صداها را بدون قضاوت مشاهده کنید بیشتر متوجه خواهید شد که این افکار شما نیستید و افکار شروع به از بین رفتن می کنند در نتیجه ، شما وابستگی های خود را رها می کنید. اما گفتنش راحت تر از انجام دادنش است…

 

 

 

امواج مغزی آلفا

ما برای کسانی که به دنبال میانبرها هستند خبرهای خوبی داریم!با ثبت نام در این سایت می توانید البوم های صوتی همراه با امواج مغزی را استفاده کنید که مقاومت های درونی شما را برای جذب خواسته هایتان از بین می برد در صورتی که ثبت نام نکرده اید اکیداً پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید وابستگی های خود را آزاد کنید این کار را انجام دهید.

 

با استفاده از البوم های صوتی مغز شما با امواج مغزی آلفا اشباع می شود و به مرور زمان امواج آلفا حالت آرامش را درون شما ایجاد میکند که باعث افزایش آگاهی شما می شود و صداهای درون سرتان خاموش می شوند.

 

در این حالت ، شما به طور کلی هویت خود را با صدای موجود در سر خود جدا می کنید و وابستگی های خود را رها می کنید.بودن در این حالت یک راه عالی برای جدا کردن صدای نگران کننده در سر شماست و در نهایت باعث رها کردن دلبستگی های شما می شود در این صورت منتظر باشید و ببینید که چگونه یک میلیارد دلار به زندگی شما جذب می شود.

 

 

عبارت های تاکیدی

احتمالا قبلاً درباره عبارت های تاکیدی شنیده اید اما شرط می بندم که هرگز نمی دانید واقعا چطور آنها اثر بخش هستند. در بخش فروشگاه سایت ما عبارت های تاکیدی را با امواج مغزی آلفا ترکیب کرده ایم که نتایج شگفت انگیزی را برای شما ایجاد میکند.

 

در لیست تاکیدات ، کاری که انجام می دهیم وارد کردن چیزهایی است که دراختیار داریم و با خاطر آنها سپاسگزار هستیم!  در لیست خود مواردی را بنویسید که در حال حاظر آنها را دارید مانند “من قدردان خانه خوبم هستم ” ، ” من از ماشین زیبایی که دارم قدردانی می کنم “،” من بابت داشتن گوشی همراهم قدردانی می کنم “.
وقتی این کار را انجام می دهید ، خود را در حالت ذهنی قرار می دهید که از چیزهایی که دارید قدردانی می کنید  ، سپس درست بعد از ذکر مواردی که داریم و از آنها قدردانی می کنیم ، مواردی را که می خواهیم داشته باشیم را می نویسیم  طوری که انگار آنها را داریم مانند :  “من از وفور پولی که در حال حاضر در زندگی دارم ، قدردانی می کنم” ، “من قدردان وزنی که دارم هستم ” ، ” من سپاسگزار چشم هایم هستم زیرا میتوانم با آنها زیبایی ها را ببینم “

 

 

وقتی این تأییدات را بعد از گفتن چیزهایی که دارید با صدای بلند می گویید ، ذهنتان هیچ مقاومتی نشان نمی دهد و احساس خالصی از داشتن این چیزها را احساس می کند. در واقع شما مقاومت های ناخوداگاه خود را دور میزنید و این باور را وارد ناخوداگاه میکنید که از قبل آنچه را که می خواهید دارید.

 

اکنون ، این تاکیدات را یک یا دو بار در روز تکرار کنید و در حین انجام کار ، به فایل اموج آلفا گوش دهید. صدای امواج مغزی آلفا شما را در حالتی قرار می دهد که ذهنتان را برای دریافت تاکیدات بازتر است و راحتر تغییر میکند و همچنین صدای های درون ذهن شما را خاموش میکند به یاد داشته باشید ، تاکیدات را به ترتیب چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید تکرار کنید.

 

 

 

خواستن را متوقف کنید

از تقلا کردن دست بردارید. به نظر می رسد این با قانون خواستن متناقض است ، اما واقعا جذب خواسته ها ارزش این را دارد که استرس و نگران باشید فقط زندگی را زندگی کنید زیرا با داشتن احساس نگرانی و استرس نمی توانید خواستهایتان را خلق کنید در واقع این احساس خوب است که شرایط خوب را برای شما رقم میزند عجیب است اما اتفاق می افتد. بنابراین آنچه را که می خواهید رها کنید و خواهید دید روزی جلوی ظاهر می شوند.

 

 

 

من مقاله را با این یادداشت تمام میکنیم…

اگر برای جذب خواسته ها تقلا نکنید خیلی زود به خواسته خود می رسید . این مقاله برای افرادی که برای بدست آوردن آنچه می خواهند تلاش می کنند اما نتیجه مطلوبی بدست نمی آورند است. اما منظور این نیست که در مورد خواسته خود کاری انجام ندهید و انتظار داشته باشید جهان آنچه را که می خواهید به شما بدهد بسیار بعید است اما….

 

از آنجا که می دانیم بیشتر شما از محصولات این سایت استفاده میکنید و متعهد به استفاده مدام از آنها هستید و انتظار دارید تغییرات رخ دهند بنابراین باید از نشان هایی که بعد از استفاده جهان هستی به شما نشان میدهد آگاه باشید و از آنها استفاده کنید مانند اینکه شاید باید به کسی زنگ بزنید و یا شاید باید به جایی بروید و کسی را ملاقات کنید.

 

اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید و به آلبوم کاهش وزن گوش میکنید اما در عین حال هر روز ۴ اسلایس کیک بخورید ، چگونه انتظار دارید وزن خود را کاهش دهید؟ اگر به آلبوم افزایش درامد گوش می دهید اما کاری در راستای آن انجام نمی دهید ، چگونه انتظار دارید ثروتمند شوید؟

 

بنابراین اگر به خواسته خود وابسته هستید ، کلمات زیرا را به خاطر بسپارید …

Let it gooooooo = رهایش کن.

 

 

برای ورود به صفحه آلبوم مدیتیشن قانون جذب اینجا کلیک کنید

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  انگیزشی پی کی

  غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

  ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

  بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

  آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید