چطور به خواسته هایمان برسیم؟

چطور به خواسته هایمان برسیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , بهمن , ۱۳۹۹ ۴ نظر ۱۱۸۱ بازدید

اگر برای رسیدن به آنچه که می خواهید تقلا نکنید خیلی زود به خواسته خود می رسید . این مقاله برای افرادی که برای بدست آوردن آنچه می خواهند تلاش می کنند اما نتیجه مطلوبی بدست نمی آورند است. اما منظور این نیست که در مورد خواسته خود کاری انجام ندهید و انتظار داشته باشید جهان آنچه را که می خواهید به شما بدهد.

 

جذب خواسته ها بسیار آسان است اگر دقیقا بدانیم چطور و چگونه احساسات و وابستگی های خود را کنترل کنیم.

 

چرا برخی افراد وقتی به چیزی نیاز مبرم دارند نمی توانند آن را بدست آورند،همه ما قبلا این را تجربه کرده ایم . همه ما وسواس داشته ایم تا چیزهایی مانند کاهش وزن ، پول بیشتر ، دختر یا پسر رویاهای خود را بدست آوریم اما به نظر می رسد اتفاقات به شکلی رقم میخورند که این را برای ما غیرممکن میکند.

آنچه در مورد قانون جذب به شما نگفته اند:

با جرات می توان گفت برخی از شماها پس از اینکه بارها و بارها شکست خورده اید دیگر به قانون جذب اعتقاد ندارید.بسیاری از کتابها در مورد قانون جذب می گویند ، به آنچه که می خواهید فکر کند و منتظر بمانید جهان آن را برای شما ارسال کند .این اصلا درست نیست در واقع ، این دلیلی است که چرا شما چیزی که همیشه تجسم کرده اید را بدست نیاورده اید.

 

هنگامی که شما در حال فکر کردن به آنچه که همیشه می خواهید هستید و واقعاً آن را می خواهید یا حتی به آن احتیاج دارید در واقع شما به نتیجه وابسته هستید اما وقتی به نتیجه وابسته هستید احتمال کمتری وجود دارد آنچه را که می خواهید دریافت کنید.

زندگی موانع بسیاری را سر راه شما قرار خواهد داد و حتی شما را از هدفتان دورتر میکند منظور این است … آیا متوجه شده اید چگونه بیشتر افرادی که به یک دختر یا پسر وابسته هستند یا می خواهند ثروتمند یا وزن خود را کاهش هستند به نتیجه مطلوبی نمی رسند؟

 

 

اما چرا؟ من که خواسته ام را با تمام وجود دوست دارم و آن را می خواهم ؟

دلیل وابستگی آنها به خواسته این است که آنها واقعاً در سطح ناخوداگاه باور ندارند که آنچه را که می خواهند می توانند داشته باشند به عبارت دیگر وقتی شما بدانید اکسیژن بی نهایت است پس نگران بدست آوردن آن نخواهید بود! هنگامی که همیشه به آنچه که می خواهید فکر می کنید ، به ذهن ناخودآگاه خود این پیام را ارسال می کنید که شما آن را ندارید.

ذهن ناخودآگاه شما منعکس کننده اعتقادات شما در واقعیت است و شما در پایان شرایطی را در زندگی خود جذب می کنید که شما را دورتر از خواسته های واقعیتان قرار می دهد زیرا برای رسیدن و جذب خواسته ها باید احساس داشتن آن را درون خود ایجاد کنید نه نداشتن آن.

 

 

این واقعیت که شما درباره آنچه می خواهید فکر می کنید و وسواس داشتن آن را دارید باعث ایجاد شک می شود ، شک و ترس از اینکه چیزی درست نیست یا رخ نخواهد داد.

این انرژی متضاد جذب خواسته ها است . برخی از شماها ممکن است در حال فکر کردن در مورد اینکه “اما من باور دارم که این اتفاق خواهد افتاد! من فقط به این خواسته احتیاج دارم و باید به زودی اتفاق بیفتد.زندگی من در حال نابودی است و من واقعاً به پول اضافی احتیاج دارم  ” باشید .

 

مجدد خطوط بالایی را بخوانید و به وضوح خواهید فهمید که این اعتقاد توسط ترس از نداشتن پول کافی ایجاد شده است. ترس شما را از رسیدن به خواسته های خود دور می کند.

 

اگر واقعاً اعتقاد داشتید آنچه را می خواهید می توانید داشته باشید ،آیا باز هم مدام در مورد آن فکر میکردید. آیا تا به حال به مسواک زدن خود فکر کرده اید؟ آیا تا به حال به بیدار شدن در صبح فکر کرده اید؟ نه از آنجا که شما می دانید این اتفاقات رخ خواهند داد و اینکه به این فکر کنید که آیا این اتفاقات رخ خواهند داد یا نه بسیار مسخره است.

در موردش فکر کنید…

 

خلق اهداف
اگر واقعاً اعتقاد داشتید آنچه را می خواهید می توانید داشته باشید ،آیا باز هم مدام در مورد آن فکر میکردید.

۸۰٪ از ما که در حال مطالعه این خطوط هستیم بستنی در یخچال داریم اگر اینطور نیست ، به راحتی می توان فرض کرد که امروز می توان به راحتی بستنی تهیه کنید.همه شما آهنگی دارید که دوست دارید بشنوید که اگر واقعاً بخواهید همین حالا می توانید به آن گوش دهید هر زمان که بستنی یا این آهنگ را بخواهید ، به راحتی آن را دریافت خواهید کرد زیرا از قبل آن را دارید و وقتی می دانید که چیزی دارید ، به هیچ وجه به آن فکر نمی کنید و به نتیجه وابسته نیستید. وابستگی در مقابل عدم وابستگی مانند …

 

 

نگه داشتن یک گلوله برفی در بالای تپه ، زیرا نگران هستید که گلوله نمی تواند به سمت پایین قل بخورد = میدانید اگر گلوله را رها کنید به پایین تپه قل خواهد خورد فقط باید آن را رها کنید.

آیا شما در حال چسبیدن به خواسته خود هستید؟ اگر اینطور نیست ، بار دیگر این مطلب را بخوانید زیرا این کلید رسیدن به آنچه می خواهید است و این تنها راه جذب خواسته ها است.

 

گلوله برفی
گلوله برفی همیشه به پایین قل میخورد

راه رسیدن به خواسته ها در این است آنچه را که می خواهید دقیقا به همان روشی بخواهید که چیزهای دیگر را می خواهید !

شما در حال حاضر یا بستنی در یخچال دارید (یا پول برای خرید بستنی را دارید) ، بنابراین می دانید که در حال حاضر آنچه را که می خواهید را دارید و در دسترس شماست.

اگر از قبل بدانید که پول زیادی دارید ، بلافاصله آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد گویی این همه مدت در کابینت آشپزخانه شما مخفی شده است.ذهن ناخودآگاه شما اعتقادات شما را به واقعیت منعکس می کند *😉 *

 

 

همان سطح انرژی که در مورد داشتن بستنی دارید همان سطح انرژی را باید در مورد خواسته هایتان داشته باشید. در این هیچ شکی نیست. این نوع انرژی (انرژی داشتن) باعث می شود جهان به نفع شما کار کند تا هر آنچه را که می خواهید بدست آورید. بنابراین اجازه دهید وابستگی ها را رها کنید و نگرانی در مورد خواسته هایتان را رها کنید بدون شک اگر فقط رها کنید و به همان روشی که به چیزهایی که دارید فکر میکنید به خواسته هایتان فکر کنید خواسته هایتان بسیار سریعتر از آنچه شما فکر میکنید وارد زندگی شما می شوند.

 

 

 

بیایید صادقانه صحبت کنیم…

حقیقت این است که ، بعضی از ما به شدت درگیر چگونگی جذب خواسته ها هستیم و در حال حاضر به آنچه که می خواهیم بسیار وابسته هستیم. برای بعضی از شماها باورهایی وجود دارد که در مورد آنچه که می خواهید با مقاومت های بسیار بالایی در سطح ناخودآگاه روبرو خواهید شد و به نظر رها کردن کار آسانی نیست. اما نکته هایی وجود دارد که با دانستن و استفاده از آنها می توانید وابستگی های خود را رها کنید و به آنچه می خواهید در زندگیتان داشته باشید اجازه ورود دهید.

 

 

 

مدیتیشن

قدرتمندترین راه برای غلبه بر وابستگی ها مدیتیشن است. لازم نیست در جایگاه نیلوفر آبی بنشینید و ساعت ها ساکت باشید. هدف مدیتیشن مشاهده عینی راهی قدرتمند برای غلبه بر وابستگی ها است. ناظر صداهای درون سر خود باشید فقط ناظر صدای درون سر خود باشید که در مورد آنچه که می خواهید وسواس است شما آن صدا را می شناسید  “وای خدا کنه اون پروژه جواب بده ، اگه نده چی …” ، “این کار بسیار سختی است ” بله … منظور همین صداها است.

هرچه بیشتر این صداها را بدون قضاوت مشاهده کنید بیشتر متوجه خواهید شد که این افکار شما نیستید و افکار شروع به از بین رفتن می کنند در نتیجه ، شما وابستگی های خود را رها می کنید. اما گفتنش راحت تر از انجام دادنش است…

 

 

 

امواج مغزی آلفا

ما برای کسانی که به دنبال میانبرها هستند خبرهای خوبی داریم!با ثبت نام در این سایت می توانید البوم های صوتی همراه با امواج مغزی را استفاده کنید که مقاومت های درونی شما را برای جذب خواسته هایتان از بین می برد در صورتی که ثبت نام نکرده اید اکیداً پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید وابستگی های خود را آزاد کنید این کار را انجام دهید.

 

با استفاده از البوم های صوتی مغز شما با امواج مغزی آلفا اشباع می شود و به مرور زمان امواج آلفا حالت آرامش را درون شما ایجاد میکند که باعث افزایش آگاهی شما می شود و صداهای درون سرتان خاموش می شوند.

 

در این حالت ، شما به طور کلی هویت خود را با صدای موجود در سر خود جدا می کنید و وابستگی های خود را رها می کنید.بودن در این حالت یک راه عالی برای جدا کردن صدای نگران کننده در سر شماست و در نهایت باعث رها کردن دلبستگی های شما می شود در این صورت منتظر باشید و ببینید که چگونه یک میلیارد دلار به زندگی شما جذب می شود.

 

 

عبارت های تاکیدی

احتمالا قبلاً درباره عبارت های تاکیدی شنیده اید اما شرط می بندم که هرگز نمی دانید واقعا چطور آنها اثر بخش هستند. در بخش فروشگاه سایت ما عبارت های تاکیدی را با امواج مغزی آلفا ترکیب کرده ایم که نتایج شگفت انگیزی را برای شما ایجاد میکند.

 

در لیست تاکیدات ، کاری که انجام می دهیم وارد کردن چیزهایی است که دراختیار داریم و با خاطر آنها سپاسگزار هستیم!  در لیست خود مواردی را بنویسید که در حال حاظر آنها را دارید مانند “من قدردان خانه خوبم هستم ” ، ” من از ماشین زیبایی که دارم قدردانی می کنم “،” من بابت داشتن گوشی همراهم قدردانی می کنم “.
وقتی این کار را انجام می دهید ، خود را در حالت ذهنی قرار می دهید که از چیزهایی که دارید قدردانی می کنید  ، سپس درست بعد از ذکر مواردی که داریم و از آنها قدردانی می کنیم ، مواردی را که می خواهیم داشته باشیم را می نویسیم  طوری که انگار آنها را داریم مانند :  “من از وفور پولی که در حال حاضر در زندگی دارم ، قدردانی می کنم” ، “من قدردان وزنی که دارم هستم ” ، ” من سپاسگزار چشم هایم هستم زیرا میتوانم با آنها زیبایی ها را ببینم “

 

 

وقتی این تأییدات را بعد از گفتن چیزهایی که دارید با صدای بلند می گویید ، ذهنتان هیچ مقاومتی نشان نمی دهد و احساس خالصی از داشتن این چیزها را احساس می کند. در واقع شما مقاومت های ناخوداگاه خود را دور میزنید و این باور را وارد ناخوداگاه میکنید که از قبل آنچه را که می خواهید دارید.

 

اکنون ، این تاکیدات را یک یا دو بار در روز تکرار کنید و در حین انجام کار ، به فایل اموج آلفا گوش دهید. صدای امواج مغزی آلفا شما را در حالتی قرار می دهد که ذهنتان را برای دریافت تاکیدات بازتر است و راحتر تغییر میکند و همچنین صدای های درون ذهن شما را خاموش میکند به یاد داشته باشید ، تاکیدات را به ترتیب چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید تکرار کنید.

 

 

 

خواستن را متوقف کنید

از تقلا کردن دست بردارید. به نظر می رسد این با قانون خواستن متناقض است ، اما واقعا جذب خواسته ها ارزش این را دارد که استرس و نگران باشید فقط زندگی را زندگی کنید زیرا با داشتن احساس نگرانی و استرس نمی توانید خواستهایتان را خلق کنید در واقع این احساس خوب است که شرایط خوب را برای شما رقم میزند عجیب است اما اتفاق می افتد. بنابراین آنچه را که می خواهید رها کنید و خواهید دید روزی جلوی ظاهر می شوند.

 

 

 

من مقاله را با این یادداشت تمام میکنیم…

اگر برای جذب خواسته ها تقلا نکنید خیلی زود به خواسته خود می رسید . این مقاله برای افرادی که برای بدست آوردن آنچه می خواهند تلاش می کنند اما نتیجه مطلوبی بدست نمی آورند است. اما منظور این نیست که در مورد خواسته خود کاری انجام ندهید و انتظار داشته باشید جهان آنچه را که می خواهید به شما بدهد بسیار بعید است اما….

 

از آنجا که می دانیم بیشتر شما از محصولات این سایت استفاده میکنید و متعهد به استفاده مدام از آنها هستید و انتظار دارید تغییرات رخ دهند بنابراین باید از نشان هایی که بعد از استفاده جهان هستی به شما نشان میدهد آگاه باشید و از آنها استفاده کنید مانند اینکه شاید باید به کسی زنگ بزنید و یا شاید باید به جایی بروید و کسی را ملاقات کنید.

 

اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید و به آلبوم کاهش وزن گوش میکنید اما در عین حال هر روز ۴ اسلایس کیک بخورید ، چگونه انتظار دارید وزن خود را کاهش دهید؟ اگر به آلبوم افزایش درامد گوش می دهید اما کاری در راستای آن انجام نمی دهید ، چگونه انتظار دارید ثروتمند شوید؟

 

بنابراین اگر به خواسته خود وابسته هستید ، کلمات زیرا را به خاطر بسپارید …

Let it gooooooo = رهایش کن.

 

 

برای ورود به صفحه آلبوم مدیتیشن قانون جذب اینجا کلیک کنید

 


افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

 

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

 

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

 

این سوالات بسیار مهم هستند و درست است که باید در عمل استفاده شوند تا بتوانید از جایی که هستید… به مکانی که می خواهید برسید بروید، اقدام عملی هیچ فرمول جادویی وجود ندارد، همچنین مثبت ماندن و داشتن افکار و عقاید مثبت در طول مسیر بسیار مهم است.

 

احساسات و چگونگی حذف افکار منفی

فرکانس و احساسات

 

این نمودار فرکانسهای مختلف مرتبط با حالتهای احساسی مختلف را نشان می دهد.

در ۲ دهه گذشته ، علم پزشکی اطلاعات زیادی در مورد ارتباط قلب و ذهن درک کرده است. اکنون به خوبی درک شده است که قلب یک مولد عظیم انرژی الکترومغناطیسی است – انرژی که فرکانس ارتعاشی شما را در سطح پایین قرار می دهد (احساس می کنید از نظر احساسی تخلیه شده اید) یا در سطح بالایی (شما غرق عشق ، سپاسگزاری ، افکار مثبت هستید) و لذت هستید. انسجام ضربان قلب تأثیر زیادی در بالا یا پایین بودن فرکانس کلی وجود بدن در فضا و زمان دارد.

 

بنابراین هر کسی که با قانون جذب و یا هر روشی که باعث رسیدن به خواسته می شود درک کرده است که تمام این روند مربوط به هماهنگ شدن ارتعاش شما با ارتعاش خواسته تان است. دلیل آن این است که سفر ما از مرکز احساسی بدن یعنی قلب آغاز می شود. وقتی تمایل به خلق کردن چیزی در آگاهی شما ایجاد می شود ، ابتدا این خواسته باید از قلب شما شروع می شود به عبارت دیگر باید رابطه احساسی با خواسته خود داشته باشید، وقتی قلب شما چیزی را احساس می کند این “چیز” در نهایت در زندگی واقعی شما خلق می شود، این قلب است که احساسات بالاتر ، احساسات شادی را احساس می کند. قلب جایی است که اندیشه های مثبت (حتی اگر به صورت افکار ظاهر شوند) از قلب نشات می گیرند.

 

اگر فقط بتوانیم آن احساسات عالی را حفظ کنیم ، خلق خواسته هایمان خیلی سریعتر اتفاق می افتد. بنابراین مشکل از زمانی شروع می شود که ذهن شروع به مداخله می کند و قبل از اینکه شما متوجه شوید، نیم کره چپ ذهن شما … شروع به گفتن منطق و استدلال می کند “بله اما …” یا “اما شما نمی توانید …” یا “هرگز نخواهد شد ” با این اتفاق احساسات عالی خراب می شوند و شما در حلقه “من می خواهم” >  “اما شما نمی توانید” گرفتار می شوید، قلب می گوید ، “من می خواهم” … ذهن می گوید “چگونه؟” و شما هرگز از آن حلقه بیرون نخواهید آمد.

 

هنگامی که از وجود این حلقه آگاهی شوید ، کار طبیعی که باید بکنید این است که سعی کنید آن را تغییر دهید. بنابراین باید تصمیم بگیرید که از اراده ، عزم ، توانایی تفکر مثبت خود برای ایجاد تغییر در این تعارض قلب و ذهن استفاده کنید.

 

این واقعیت علمی است که مکالمه ای که بین قلب و ذهن انجام شده است ، مکالمه ذهن خودآگاه نیست بلکه ضمیر ناخودآگاه است، این صدایی که مدام می گوید “چگونه” ، “هرگز نخواهی” یا “چه چیزی باعث می شود فکر کنی …” از ضمیر ناخودآگاه ناشی می شود.

 

روی تغییر آن توجه کنید، توجه از ذهن خودآگاه ناشی می شود ،بنابراین با تلاش آگاهانه ای برای ایجاد آن تغییر اقدام کنید، به عنوان مثال به خودتان بگویید حواست به منه؟ اگر بله ، پس باید با اراده و افکار مثبت احساسات خود را عالی نگه دارید.

 

مهم نیست که چقدر مثبت اندیش ، چقدر خوش بین باشید ، هر چقدر احساسات مثبت قوی دارید ، مهم نیست که تاکیدات مثبت شما چقدر خوب نوشته شده است ، اگر آن را از درون ضمیر ناخودآگاه تغییر ندهید ، چیزی تغییر نمی کند.(در واقع تا زمانی که احساسات شما تغییر نکند چیزی تغییر نخواهد کرد).

 

ضمیرناخوداگاه

این فقط یک مسئله مهم نیست، بله ، ما در مورد غلبه بر ذهن صحبت می کنیم ، این مربوط به میدان جنگ ذهن است و این میدان جنگ در اعماق وجود شما است، ذهن خوداگاه هیچ کنترلی بر آن ندارد. ذهن خوداگاه تنها قادر به پردازش ۴۰ بیت اطلاعات در ثانیه را دارد و خوداگاه این مکالمات عمیق را کنترل نمی کند. از طرف دیگر ضمیر ناخودآگاه ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را در ثانیه پردازش می کند و بیش از آنچه می دانید روی شما کنترل دارد.

 

ارتباط بین ضمیر ناخودآگاه و انرژی منبع یا قلب است که خواسته های شما را به وجود می آورد، وقتی درخواست میکنید، منبع انرژی بلافاصله پاسخ می دهد، اما اگر از طریق ضمیر ناخودآگاه به قلب شما بازگردد و در صورتی که ناخوداگاه شما با افکار و باورهای مخرب برنامه ریزی شده باشد انگیزه ناشی از انرژی منبع توسط بدبینی این باورها مسدود می شود و طبیعتاً منطقه ای از درگیری دائمی بوجود می آید.

 

افکار مثبت و عبارت های تاکیدی یک شروع عالی است اما آنها شما را به خط پایان نمی رساند، مگر اینکه این موارد مثبت توسط ضمیر ناخودآگاه دریافت شده باشند.

 

برای کاربردی تر کردن این توضیحات اجازه دهید از مثال استفاده کنیم:

اجازه دهید فرض کنیم شما در حال تلاش برای خلق کردن یک شغل جدید هستید … یا شاید در حال تلاش برای کسب پول بیشتر هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که احساسات داشتن آن شغل جدید یا داشتن پول بیشتر را هم اکنون احساس کنید.

 

به عبارت دیگر وقتی آن خواسته شما خلق شود چکار خواهید کرد؟ چه احساسی خواهید داشت؟ چه چیزی درون شما متفاوت خواهد بود؟

 

همانطور که خواسته های خود را احساس می کنید ، مقاومت نیز خواهید داشت، ممکن است “خوب چگونه این شغل جدید را بدست می آورید؟” ، یا “شما نمی توانید پول بیشتری بدست آورید زیرا شما یک دستمزد یا حقوق ثابت دارید” – نیم کره چپ با منطق خود ، بلافاصله شروع به حل کردن این مشکل.  میکند. با این کار راه حل هایی به ذهن شما خطور میکند، راه حل هایی مانند “خوب ، بنابراین باید برای شغل جدید اقدام کنیم …” یا “خوب ، ما باید ارتقا شغلی را بخواهیم یا یک مدرک / گواهینامه یا مهارت بالا دریافت کنیم “

 

بنابراین قبل از اینکه متوجه شوید، دیگر از آن احساسات عالی یا آن افکار مثبت لذت نمی برید زیرا اکنون به طور فعال در حال حل مشکلات هستید، به نظر شما با این تفاسیر چه اتفاقی افتاده است؟ چه کسی اکنون فرآیند خلق خواسته را کنترل می کند؟ قلب شما یا ذهن؟ اگر ذهن ، کدام ذهن؟ خودآگاه یا ناخودآگاه؟

 

اگر گفتید ناخودآگاه ، پس پولتان را بدست می آورید!

 

بنابراین اولین چیزی که قبل از خلق چیزی که باید اتفاق بیفتد باید درک کنید این است که یاد بگیرید به ضمیر ناخودآگاه خود بگویید که مسیر را کنترل کنید، زیرا شما می دانید که “وقتی می پرسید ، منبع انرژی پاسخ می دهد” و “این قانون جهان است که وقتی نتیجه مطلوب خود را با ارتعاش مناسب هماهنگ می کنید خواسته شما باید خلق شود” و اگر به ضمیر ناخودآگاه خود بگویید که “من باور دارم که منبع انرژی در حال ایجاد شرایط مناسب برای من است تا بتوانم شغل جدیدی را شروع کنم “، شما دیگر برده ذهن ناخودآگاه خود نیستید بلکه فرمانده آینده ای هستید که می خواهید خلق کنید.

 

وظیفه شما این نیست که بفهمید چگونه خواسته شما خلق می شود، جهان به کمک شما نیازی ندارد. وظیفه شما این است که فرکانس ارتعاش خود را تا آنجا که می توانید بالا و ثابت نگه دارید و خود را از معادله خلق خواسته حذف کنید. افکار مثبت را حفظ کنید ، تاکیدات مثبت را استفاده کنید و در احساس خوب بمانید.

 

حفظ تاکیدات و افکار مثبت در حفظ یک ذهن مثبت ضروری است که در نهایت منجر به ایجاد حالت های ارتعاشی بالاتر می شود، با این حال ، در روزهایی که اوضاع خوب است ، مشکلی با آن نخواهید داشت زیرا ضمیر ناخودآگاه شما در حالت بقا نیست، در هیچ درگیری نیست، شما به طور مداوم در یک حالت بی طرفی هستید که می توانید درون افکار مثبت بمانید.

 

در این حالت مایل نیستید یک شغل جدید را داشته باشید ، مگر اینکه به طور مداوم از کار فعلی خود ناراضی باشید … درست است؟ بنابراین در آن زمان هایی که احساس می کنید در کار فعلی خود گیر کرده اید باید در حالت ارتعاشی بالا باقی بمانید و باید توجه خود را مجبور کنید به سمت افکار مثبت برود.

 

بله گفتنش از انجام دادنش راحتر است و مثبت ماندن در شرایط بد سخت خواهد بود اگر ضمیر ناخودآگاه شما آموزش ندیده باشد و مهارت های ماندن در ارتعاش و احساسات خوب را کسب نکرده باشد.

 

اگر ضمیر ناخودآگاه خود را آموزش نداده اید که با افکار مثبت و تاکیدات مثبت همسو شود ، هر بار در جنگ شکست می خورید و در نهایت تسلیم می شوید و واقعیت فعلی خود را به عنوان تنها شرایط ممکن می پذیرید.

جذب خواسته ها
جذب خواسته ها با هماهنگ کردن ارتعاشات

 

روشی ساده برای جذب خواسته ها از طریق تاکیدات مثبت

 

هدف را مشخص کنید: چه چیزی می خواهید بدست آورید؟ روی آنچه می خواهید تمرکز کنید. رویای آن را ببینید. احساسات داشتن آن را احساس کنید. لذت داشتن آن را تجربه کنید، آن را تصور کنید. تجسم کردن آن لحظه را تجربه کنید، توجه شما قدرت فوق العاده قدرتمندی در ایجاد مسیر های عصبی جدید دارد، مغز شما وقتی احساسات بالایی را در خود تجربه می کنید فعال می شود.

 

منبع انرژی پاسخ می دهد: این قریب الوقوع است. باید انرژی خود را صرف رسیدن به حالت ارتعاشی بالاتر هدایت کنید. این کل فرمول است، لبخند بزنید و کارهایی انجام دهید که شما را خوشحال میکند، روی چیزهایی تمرکز کنید که درک آنها برای شما راحت تر است، خود را آموزش دهید تا از چیزهای کوچک انگیزه های شادی و خوشبختی را تجربه کنید، آفتاب را تحسین کنید، به کودکان لبخند بزنید و از نوشیدنی مورد علاقه یا موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، در واقع سعی کنید ارتعاش خود را بالا ببرید و بالا نگه دارید.

 

مراقب همزمانی ها باشید: انرژی منبع در حال حرکت است، جهان در حال کار است بنابراین اگاهانه شروع به دیدن نشانه ها کنید، اعداد در همه جاهستند ممکن است از طریق اعداد باشد و یا ممکن است شخصی چیزی را به شما می گوید که به شما کمک کند ، بنابراین شخصی شما را بیهوده صدا نکرده است ، کسی که با شما تماس می گیرد و چیزی را می گوید که شما آماده و مشتاق شنیدن آن بوده ید. ممکن است از شما خواسته شود در محل کار کاری انجام دهید که راه را برای ارتقا شغلی شما باز می کندو یا حتی ممکن است رئیس شما این کار را رها کند و آنها برای مصاحبه برای انتخاب رئیس بعدی نام شما را مد نظر داشته باشند، هیچ کس نمی داند جهان از بی نهایت راه می تواند شما را به خواسته تان برساند.

 

باید ذهنتان برای جذب چیزهای ناشناخته باز بگذارید. باید جایی برای انجام معجزه جهان ایجاد کنید.

 

ممکن است از همین امروز اعداد شبیه به هم را ببینید مانند: شماره پلاک های ۱۱۱ یا ۳۳۳ یا ۴۴۴ ، یا وقتی به تلفن خود نگاه می کنید ساعت ۱۱:۱۱ باشد و یا در ساعت ۱۱ صبح ایمیلی دریافت کنید. بنابراین آنها را تحت نظر داشته باشید، آنها برای تشویق شما برای حرکت آماده اند تا بدانید که انرژی ارتعاشی شما مطابقت دقیقی با آنچه را که درخواست کرده اید داشته است و شما به خواسته خود نزدیک شده اید.

 

در زمان حال باشید: نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت این مرحله تأکید کنیم، هر چیزی که شما را به گذشته ای می کشاند یا دلایلی را به شما یادآوری می کند ، یا شما را ترغیب می کند برای زنده ماندن و برای آینده برنامه ریزی کنید ، باید آگاهانه این فکر را فعال کنید و به لحظه حال برگردید. به یاد داشته باشید ما در یک قلمرو کوانتومی زندگی می کنیم و در قلمرو کوانتومی هیچ مفهومی از گذشته ، حال یا آینده وجود ندارد، همه چیز در همین لحظه است در همین لحظه در حال وقوع است. همه اینها در این لحظه به طور همزمان اتفاق می افتد. بنابراین ماندن در لحظه حال تنها راهی است که می توانید در خلق خواسته هایتان اثر گذار باشید.

 

روی سیستم باورهای خود سرمایه گذاری کنید: بدانید که ضمیر ناخودآگاه شما قابل تغییر است، حتی اگر ۵۰ سال یک باور را داشته باشید ، می تواند در عرض ۵ دقیقه به شکلی دیگر فکر تغییر کنید. اگر آنچه شما قصد دارید در زندگی خود ایجاد کنید توسط باورهای ناخودآگاه شما پشتیبانی نمی شود ، تلاش شما برای خلق آن بدون تغییر باورهای مرتبط هیچ تاثیری ندارد فقط در نهایت انگیزه شما را تخلیه می کند، به یاد داشته باشید ، شما با دستگاه پیچیده ای به نام ناخوداگاه روبرو هستید که می تواند ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را در هر ثانیه پردازش کند. قبل از اینکه حتی فکری را در ذهن خوداگاه خود بگذارید ، می تواند میلیون ها فکر دیگر را فعال یا غیر فعال کند، برای تغییر باورهای ناخودآگاه ۴ روش کاملاً شناخته شده و ثابت شده از نظر علمی وجود دارد.

 

  1. از طریق روان درمانی با استفاده از روش های روانشناسی انرژی – گران ، نیاز به ویزیت حضوری مکرر است.

  2. از طریق اراده و افکار و تاکیدات مثبت که طول می کشد برای همیشه و بیشتر افراد اثر بخش نیست.

  3. از طریق برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه با استفاده از تکنیک سابلیمینال که سریع کار می کند و تغییرات دائمی هستند.

  4. از طریق یک شوک بزرگ در زندگی که بدیهی است روش مناسبی نیست.

 

جذب خواسته ها

در مقالات بعدی در مورد چگونگی برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه و تغییر باورها برای هماهنگی با اهداف و جذب خواسته ها بحث خواهیم کرد. در این مدت ، مثبت فکر کنید ، مثبت بمانید و موارد مثبت را در مرکز توجه خود نگه دارید.

 

 

۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!

  1. ۰

    سلام ایا این رها کردن و کلیت این مقاله در مورد خواسته ای ک در رابطه با برگشت عشق سابق باشه صدق میکنه یا خیر ؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید