۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!

۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , دی , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۳۶۶ بازدید

کمک، توانایی شما برای گرفتن کمک از جهان در تمام جنبه های زندگی است حتی کوچکترین آن مانند: یک صندلی خالی در اتوبوس ،یک سرویس خوبی که در رستوران به شما میدهند و یا یک مکالمه خوب با دوستتان.

 

راه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

این که خدا ، جهان ، منبع ، انرژی کیهانی چه قدرتی است و چگونه کار می کند مهم نیست و جای بحث دارد اما وقتی درخواستی ارسال می شود بدون شک پاسخی دریافت می شود.

وقتی که ما چیزهایی را از جهان می خواهیم ، دریافت پاسخ از طریق ناخودآگاه ما دریافت می شود ، اما تونایی ذهن ناخودآگاه فقط در همین حد محدود نمی شود و می تواند با چیزهای بزرگ تری مرتبط باشد.

 

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

 

کمک از جهان هستی امری ساده و قدرتمند است

 

مرحله ۱ – مطمئن و دقیق باشید

یکی از تله های اصلی که مردم هنگام درخواست چیزی از جهان به دام آن می افتند این است که ۱۰۰٪ مطمئن نیستند که چه چیز و چرا می خواهند.

 

آنها چیزهایی مانند “من می خواهم ثروتمند باشم” یا “من می خواهم عشقم را پیدا کنم” می گویند ، اما تا زمانی که این ایده های کلی را از بین نبرید ، این درخواست ها به عنوان درخواست های موثر کار نمی کنند.

ثروتمند بودن برای شما چه معنی دارد؟ آیا این به معنی داشتن مبلغی پول در حساب بانکی ، یک حقوق خاص ، توانایی رفتن به تعطیلات X در سال است یا چیز دیگری؟؟!؟؟

عشق برای شما چه معنی می دهد؟ آیا این عشق  منظور رابطه عاشقانه ای است که می خواهید ، رابطه شما با مردم است ، عشق بین شما و خانواده ، شخصی که می توانید با او شریک شوید ، شخصی که به او اعتماد دارید ، شخصی که برای شما جذاب است یا چیز دیگری است؟؟!؟؟

 

مشکلی که در پرسیدن سوالات عمومی از جهان وجود دارد این است که شما نمی دانید جواب دقیقا چیست درواقع جواب هم کلی خواهد بود، بنابراین تا زمانی که نتوانید با درجه ای از اطمینان بگویید که دقیقا چه می خواهید ، چگونه می توانید از دریافت یا عدم دریافت آن مطلع شوید؟

اجازه دهید احساساتتان شما را در تصمیم گیری در مورد اینکه دقیقاً چه می خواهید راهنمایی کند. اگر هنگامی که درخواست خود را تجسم می کنید ، اشتیاق زیادی درون شما ایجاد نمی شود که در درون شما فوران کند به احتمال زیاد درخواست درستی نیست.

 

 

مرحله ۲ – بپرسید و رها کنید

وقتی چیزی را می خواهید و آن را درخواست می کنید باید به دریافت پاسخ اعتماد داشته باشید بنابراین نتیجه این اعتماد باید رها کردن موضوع درخواستی تان باشد باید. به یاد داشته باشید شما به دنبال پاسخی غیر از چیزهایی هستید که ذهن شما در مورد انها فکر میکند.

 

به سادگی درخواست خود به جهان ارسال کنید و زندگی روزمره خود را ادامه دهید. به عنوان مثال اینطور فکر کنید که وقتی شروع به نوشتن یک نامه می کنید تا زمانی که نوشتن آن را تمام نکنید ، نمی توانید آن را در یک پاکت قرار دهید ، یک مهر روی آن بچسبانید و آن را در صندوق پستی قرار دهید بنابراین تا زمانی که آن را در نامه پست نکنید نامه به گیرنده مورد نظر شما نمی رسد و تا زمانی که به گیرنده نرسد ، آنها نمی توانند پاسخی ارسال کنند.

 

بنابراین رها کردن موضوع درخواستی این اجازه را می دهید که نامه شما به جهان هستی برسد.

 

مرحله ۳ – صبور باشید

تغییر به ندرت در لحظه اتفاق می افتد، در واقع تغییر یک روند تدریجی است که باید مسیر خود را دنبال کند.

عجول بودن در مقابل جهان هستی یا شاید حتی عصبانی شدن چیزی جز دور کردن شما از خواسته تان را ندارد.

بسته به خواسته شما ، رسیدن به هدف نهایی که در ذهن دارید ممکن است روزها یا سالها طول بکشد.

 

 

مرحله ۴ – مراقب علائم باشید

وقتی جهان پاسخ می دهد ، جواب همیشه واضح نیست .باید چشمان خود را به روی نشانه های کوچکی که هر جایی می تواند باشد و شما را به جایی که می خواهید هدایت کنید ، باز نگه دارید.

به هزارتویی فکر کنید که امیدها و رویاهایتان در وسط آن است – جهان می تواند با گفتن اینکه چه زمانی باید به چپ بپیچید و چه زمانی که باید به راست بپیچید ، به شما در رسیدن به مرکز هزارتو کمک کند. اگر نتوانید علائم را ببینید ، ممکن است به بن بست برسید و مجبور شوید به نقطه شروع برگردید.

این علائم می تواند به اشکال مختلفی وجود داشته باشد ، اما علائم همیشه وجود دارد که اگر به اندازه کافی خوب نگاه کنید قادر به مشاهده آنها خواهید بود.

 

بنابراین ، اگر می خواهید شغل جدیدی پیدا کنید و از جهان خواسته اید به شما کمک کند یک این شغل را پیدا کنید ، باید کاملاً از هر فرصت بالقوه ای آگاه باشید. ممکن است در مهمانی با شخصی که در شرکتی کار می کند که دوست دارید در آن کار کنید صحبت کنید – از او سوال کنید که آیا مشاغلی برای شما در شرکت وجود دارد یا اینکه آیا می تواند شما را به مدیر معرفی کند.

همچنین باید مراقب هرگونه افکار یا خاطره هایی باشید که به طور تصادفی و در زمانی که انتظار ندارید به یاد می آورید، همه اینها اغلب می توانند نشانه های مهمی باشند که باید دقیق به آنها توجه کنید.

 

وقتی در حال مشاهده علائم هستید ، باید هرگونه افکاری را که ممکن است شما را از اقدام کردن بازدارند رها کنید. از این گذشته ، حتی با داشتن نقشه در دست ، تا زمانی که مایل به برداشتن اولین قدم نباشید به جایی نخواهید رسید.

 

 

 

 

مرحله ۵ – اعتماد کنید که جهان تمامی دانش مورد نیاز را در اختیار دارد

یک گام حیاتی که غالباً توسط مردم نادیده گرفته می شود و آن اعتماد کردن به جهان هستی است که باید توسط شما انجام شود.

بزرگترین مشکل در مورد درخواست از جهان این است که شما نمی توانید به طور دقیق بدانید که چه چیزی برای شما بهتر است.

 

وقتی چیزی از جهان درخواست می کنید اعتماد داشته باشید که جوابی به مراتب بهتر و مفید تر از چیزی که شما مد نظر دارید برای شما دارد ، به عنوان مثال اگر خواسته شما رهایی از شغل فعلیتان است ممکن است از نظر جهان برای شما بهتر است مدتی در شغل فعلی خود بمانید زیرا شاید در آینده نزدیک با فردی آشنا شوید که توسط همین شغل فعلی شما انجام می شود.

 

بنابراین ، در حالی که می توانید درخواست کنید و باید خواسته های خود را از جهان بخواهید ، باید بدانید که نشانه هایی که دنبال می کنید ، ممکن است شما را کاملاً به جایی دیگر هدایت کنند ، اما این می تواند همان جایی باشد که شما می خواهید به آنجا بروید.

 

 

 

مرحله ۶ – درخواست ها را دوباره و دوباره ارسال کنید

با توجه به اینکه جهان هستی می تواند در در ذهن ناخودآگاه ما قرار داشته باشد تکرار درخواست در واقع متعهد بودن شما و مهم بودن خواسته تان را مشخص می کند.

وقتی از جهان هستی کمک می بخواهید و ناخودآگاه شما سعی می کند پاسخ ها را ارائه دهد ، ممکن است بلافاصله پاسخ را دریافت نکنید بنابراین  همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردم صبور بودن مهم است ، اما تأیید مجدد درخواست هر چند وقت یک بار نیز می تواند به دریافت جواب کمک کند.

این امر در صورتی عمل می کند که باور داشته باشید ذهن ناخودآگاه در دادن پاسخ مناسب به شما نقش دارد، بنابراین با یادآوری درخواست خود ، برای ادامه جستجو برای دریافت پاسخ سیگنالی را به ناخودآگاه خود ارسال می کنید.

 

تکرار درخواست شما همچنین می تواند به خودتان یادآوری کند که در جستجوی علائم و نشانه ها هوشیار باشید.

 

 

مرحله ۷ – سپاسگزار باشید

وقتی چیزهایی را که خواسته اید به شما داده می شود از آنها سپاسگزار باشید و در عمل قدردانی خود را نشان دهید.

 

فراموش نکنید که برای هر چیزی که دارید سپاسگزار باشید چه چیزهایی که دارید و چه چیزهایی که ندارید.

 

بنابراین ، در زیر ۷ مرحله  برای دریافت کمک از جهان هستی را یک بار دیگر به صورت لیست مشاهده کنید:

 

  1. مطمئن و دقیق باشید
  2. بپرسید و رها کنید
  3. صبور باشید
  4. مراقب علائم باشید
  5. اعتماد کنید که جهان تمامی دانش مورد نیاز را در اختیار دارد
  6. درخواست خود را دوباره و دوباره ارسال کنید
  7. سپاسگزار باشید

 

در خواب مشکلات خود را حل کنید


به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند.

جذب ارزوها
زمانی که شما احساس خوبی دارید در واقعا شما خودتان را در یک حالت کمک از جهان هستی قرار داده اید

کمک در واقع موضوع مهمی است که توانایی های شما را برای دریافت هدایایی که جهان برای شما ارسال میکند را نشان می دهد.

 

کمک، توانایی شما برای گرفتن کمک از جهان در تمام جنبه های زندگی است حتی کوچکترین آن مانند: یک صندلی خالی در اتوبوس ،یک سرویس خوبی که در رستوران به شما میدهند و یا یک مکالمه خوب با دوست خود.

 

 

این در مورد تشخیص تجربه های دردناکی که در زندگی تجربه میکنید صدق میکند و وقتی شما این اتفاقات را از دید مثبت نگاه میکنید در نهایت منجر به این میشود که تجربه های دردناک شما را قویتر و عاقل تر می کند.
بنابراین زمانی که شما احساس خوبی دارید در واقعا شما خودتان را در یک حالت کمک از جهان هستی قرار داده اید و زمانی که شما احساس بد دارید شما در حال مقاومت کردن در برابر جهان هستید.

 

 

زمانی که شما متوجه شدید جهان یک هدیه کوچک برای شما ارسال کرده است (مانند رفع کردن خستگی در طبیعت با اینکه یک اهنگ زیبا را شنیده اید) شما در حال ارتعاش مثبت هستید که اجازه میدهد همه چیز های زیبا وارد زندگی شما شوند.

 

بنابراین باید سعی کنید کارهایی را انجام دهید که به شما احساس خوبی میدهد و با اینکار شما زمان احساسات مثبت را در خود طولانی تر میکنید.

 

 

 

ابزارهای دریافت کمک برای جذب ارزوها

کلمات و عبارات:

به کلمات و عباراتی که به زبان می اورید دقت داشته باشید. کلمات شما از افکار شما تشکیل شده اند.ایا شما وقتی که صحبت یا فکر میکنید تمایل دارید قسمت بد قضیه را ببینید یا قسمت خوب را؟ ایا تمایل دارید شک کنید؟ اشکال بیانات شما راهی است که بسیاری از مردم شما را به عنوان فردی مثبت نگر یا تلخ رو و یا کسی که بسیار شکایت است میبینند.

 

درست است که جهان پر از افراد شرور ،شرایط و تجربه های وحشتناک است اما سعی کنید تمرکز خود را بر روی چیزهای خوب نگه دارید. زمانی که شما در دام اتفاقات منفی ها سقوط میکنید شانس های شما خراب میشود و در این حالت افراد ، لحظات زیبا، و شرایط خوب را نمیتوانید جذب کنید.

 

هر لحظه از روز و همیشه هدف خود را بیاد داشته باشید حتی زمان خواب، به عنوان مثال به جای اینکه امروز از دوستتان به دلیل اینکه شما را عصبانی کرده است ناراحت باشید یک نفس عمیق بکشید و ارامش درونی خود را حفظ کنید تا بتوانید بهتر با این چالش مبارزه کنید.

 

در ان لحظاتی که احساس خشم در سراسر بدن شما گسترش می یابد و شما کنترل و احساس خود را از دست میدهید یک نفس عمیق بکشید و به خودتان بگویید “ایا ارزشش را دارد ناراحت باشم”؟ ایا این ارزشش را دارد به دلیل اینکه کسی کاری ناخوشایندی را انجام داده است از ارتعاشات مثبت دور شوید؟ ایا راه دیگری برای مقابله با این وضعیت وجود دارد؟

 

 

 

قدردانی و سپاسگذاری برای جذب ارزوها و کمک از جهان هستی مهمترین کلید است،

تصور کنید تولد دوست شما است دوست شما هدایا را باز میکند و میگوید ” همه اش همین بود” نمیتوانست چیز بهتری باشد؟

ایا فکر میکنید این شخص دفعه بعد چیز بهتری را دریافت میکند؟ ایا فکر میکنید شما همه چیزهای خوب را برای این شخص اماده میکنید؟ شما انتظار داشتید کلمه متشکرم را از او بشنوید اما در عوض او احساس ناراحتی را به وجود اورد.

 

هربار که شما به چیزهای کوچکی که از جهان دریافت میکنید بی احترامی کنید در اطراف شما یک ارتعاش از نبودن ،مقاومت و عدم کمک از جهان درون شما ایجاد میشود و شما جهان را از دادن چیزهای بزرگتر به خودتان منع میکنید چرا که شما از چیزهایی که در حال حاظر دارید قدردانی نمی کنید.

 

یاد بگیرد از چیزهایی که در حال حاظر دارید لذت ببرید ، یاد بگیرید که لذت بردن یکی از تجربه های روزانه شما باشد.

 

ایا شما از ماشین خود شکایت دارید؟ از داشتن ان قدردانی کنید. ایا شما میخواهید یک ماشین جدیدتر را جایگزین ان کنید؟ خوب است مشکلی نیست اما تا زمانی که شما دست از شکایت برندارید و برای انچه که دارید قدردان نباشید به عنوان مثال برای راحتی که با ان دارید برای اینکه وقت شما را برای رسیدن به محل کارتان سیو میکند ان ماشین جدید به شما داده نمیشود.

 

 

 

برای جذب ارزوها از روند لذت ببرید

یکی از اصول مهم قانون جذب و رسیدن به هدف لذت بردن از مسیر است ، در واقع هدف شما باید مسیر شما باشد.

 

به عنوان مثال، اگر شما میخواهید پول بیشتری را به زندگیتان دعوت کنید شما باید وجود ان را در حال حاظر احساس کنید ،احساس ثروتمند بودن در حال حاظر حتی اگر یک مرسدس بنز را سوار نشده اید یا ۱۰۰ میلیون در حساب بانکی خود ندارید باز هم باید احساس شما احساس ثروتمند گونه باشد بنابراین سرانجام شما به هدف فیزیکتان میرسید.

 

 

 

چگونه میتوانم وقتی که نتایج واقعی را نمیبینم از سفرم لذت ببرم؟

خوب درباره ان فکر کنید. آیا شما واقعا میخواهید نتایج را در حال حاظر ببینید؟ چگونه میخواهید با ان روبرو شوید؟ چگونه میخواهید به حقیقتی که ناگهانی تغییر میکند برسید؟ ایا دوست دارید گام به گام با ان رشد کنید؟ از ان چیزهای بیشتری را یاد بگیرید؟ با ان زندگی کنید؟ و ان را بهبود بخشید؟ در واقع وقتی نمی توانید هدف خود را در ذهنتان ببینید چطور میتوانید آن را به صورت واقعی در زندگیتان داشته باشید.

 

این در تمام فرایند های زندگی صدق میکند. یک کودک قبل از اینکه راه برود میخزد .ایا قبل از اینکه دوچرخه سواری را یاد بگیرید می دانید چگونه سوار دوچرخه شوید در مورد رانندگی هم همینطور.

 

معمولا زوج ها در روابط بلند مدتشان خاطرات جادویی روز اولشان را به یاد میاورند که عشق انها بینهایت بود. بسیاری از مردم موفق داستان موفقیتشان را اینطور تعریف میکنند که هیچ پول یا پیشتیبانی نداشته اند.

 

از اینکه هدف مورد نظر شما در حال حاظر وجود ندارد خوشحال باشید زیرا شما میتوانید روند رو به رشد را تجربه کنید و ان را یاد بگیرد و بهبود بخشید و بدانید لذت بردن از این تجربه ها و درک انها سفر شما به سمت هدفتان است.

 

 

 

برای کمک از جهان هستی و  جذب ارزوهایتان شک را رها کنید

افتادن در شک و فرکانس های منفی، ترس ، عدم اعتماد به نفس، عدم اعتماد به کمک جهان هستی ، و احساسی شبیه به اینکه من در حال درجا زدن هستم و اینکه چرا باید این اتفاقات برای من رخ دهد شما را از خواسته تان دور میکند.

 

جهان به کسی ضربه نمیزند اینگونه نیست که شخص خاصی را انتخاب کند و به ان اسیب برساند و یا اینگونه کار نمیکند که بگوید من این شخص را دوست ندارم بنابراین او را به سمت فراوانی هدایت نمیکنم.

 

 

 

شما باید به طور کامل فراوانی را درک کنید که ان در همه جا بی پایان است و برای همه خیلی بیشتر از انچه که بخواهند وجود دارد.

فراوانی مانند هوا است اگر شخص دیگری بیشتر تنفس کند هوا تمام نمی شود و این دلیل نمیشود که شما باید کمتر تنفس کنید اگر شخص دیگری پولدارتر شود این روی درامد شما تاثیری نمیگذارد.

زمانی که شما ارتعاشات مثبت را تنظیم میکنید و احساس خوب را ادامه میدهید این ارتعاشات هر روز و هر روز بیشتر میشوند و زمانی که شما تمرکزتان بر روی هدفتان است با بهره گیری از فرایند رسیدن از انچه که دارید قدردانی کنید و دست از شکایت کردن بردارید دلیلی برای اشکار نشدن اهدافتان برای شما وجود ندارد.

 

 

 

اجازه دهید شک از درون شما بیرون برود زیرا این نیرویی است که بر علیه شما کار میکند؛

اعتماد کردن به جهان با انرژی کار میکند و جهان به کسانی کمک میکند که انرژی مثبت دارند.

زمانی که شما در اتوبوس هستید شما به انچه که راننده انجام میدهد اعتماد میکنید و شما دخالتی در اقدامات او و مسیرهایی که میرود نمیکنید بلکه شما به او اجازه میدهید کار خود را انجام دهد و اجازه میدهید حرکت کند و شما را به مقصد برساند.

 

 

شما باید همین اعتماد را نسبت به جهان داشته باشید و اجازه دهید ارتعاشات شما با فراوانی منطبق شوند و اماده دریافت هدایا و جذب ارزوها از طرف جهان باشید.

 

 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید