۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!

۷ قدم برای دریافت پاسخ و کمک از جهان هستی!
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , دی , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۵۲۴ بازدید

کمک، توانایی شما برای گرفتن کمک از جهان در تمام جنبه های زندگی است حتی کوچکترین آن مانند: یک صندلی خالی در اتوبوس ،یک سرویس خوبی که در رستوران به شما میدهند و یا یک مکالمه خوب با دوستتان.

 

راه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

این که خدا ، جهان ، منبع ، انرژی کیهانی چه قدرتی است و چگونه کار می کند مهم نیست و جای بحث دارد اما وقتی درخواستی ارسال می شود بدون شک پاسخی دریافت می شود.

وقتی که ما چیزهایی را از جهان می خواهیم ، دریافت پاسخ از طریق ناخودآگاه ما دریافت می شود ، اما تونایی ذهن ناخودآگاه فقط در همین حد محدود نمی شود و می تواند با چیزهای بزرگ تری مرتبط باشد.

 

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

 

کمک از جهان هستی امری ساده و قدرتمند است

 

مرحله ۱ – مطمئن و دقیق باشید

یکی از تله های اصلی که مردم هنگام درخواست چیزی از جهان به دام آن می افتند این است که ۱۰۰٪ مطمئن نیستند که چه چیز و چرا می خواهند.

 

آنها چیزهایی مانند “من می خواهم ثروتمند باشم” یا “من می خواهم عشقم را پیدا کنم” می گویند ، اما تا زمانی که این ایده های کلی را از بین نبرید ، این درخواست ها به عنوان درخواست های موثر کار نمی کنند.

ثروتمند بودن برای شما چه معنی دارد؟ آیا این به معنی داشتن مبلغی پول در حساب بانکی ، یک حقوق خاص ، توانایی رفتن به تعطیلات X در سال است یا چیز دیگری؟؟!؟؟

عشق برای شما چه معنی می دهد؟ آیا این عشق  منظور رابطه عاشقانه ای است که می خواهید ، رابطه شما با مردم است ، عشق بین شما و خانواده ، شخصی که می توانید با او شریک شوید ، شخصی که به او اعتماد دارید ، شخصی که برای شما جذاب است یا چیز دیگری است؟؟!؟؟

 

مشکلی که در پرسیدن سوالات عمومی از جهان وجود دارد این است که شما نمی دانید جواب دقیقا چیست درواقع جواب هم کلی خواهد بود، بنابراین تا زمانی که نتوانید با درجه ای از اطمینان بگویید که دقیقا چه می خواهید ، چگونه می توانید از دریافت یا عدم دریافت آن مطلع شوید؟

اجازه دهید احساساتتان شما را در تصمیم گیری در مورد اینکه دقیقاً چه می خواهید راهنمایی کند. اگر هنگامی که درخواست خود را تجسم می کنید ، اشتیاق زیادی درون شما ایجاد نمی شود که در درون شما فوران کند به احتمال زیاد درخواست درستی نیست.

 

 

مرحله ۲ – بپرسید و رها کنید

وقتی چیزی را می خواهید و آن را درخواست می کنید باید به دریافت پاسخ اعتماد داشته باشید بنابراین نتیجه این اعتماد باید رها کردن موضوع درخواستی تان باشد باید. به یاد داشته باشید شما به دنبال پاسخی غیر از چیزهایی هستید که ذهن شما در مورد انها فکر میکند.

 

به سادگی درخواست خود به جهان ارسال کنید و زندگی روزمره خود را ادامه دهید. به عنوان مثال اینطور فکر کنید که وقتی شروع به نوشتن یک نامه می کنید تا زمانی که نوشتن آن را تمام نکنید ، نمی توانید آن را در یک پاکت قرار دهید ، یک مهر روی آن بچسبانید و آن را در صندوق پستی قرار دهید بنابراین تا زمانی که آن را در نامه پست نکنید نامه به گیرنده مورد نظر شما نمی رسد و تا زمانی که به گیرنده نرسد ، آنها نمی توانند پاسخی ارسال کنند.

 

بنابراین رها کردن موضوع درخواستی این اجازه را می دهید که نامه شما به جهان هستی برسد.

 

مرحله ۳ – صبور باشید

تغییر به ندرت در لحظه اتفاق می افتد، در واقع تغییر یک روند تدریجی است که باید مسیر خود را دنبال کند.

عجول بودن در مقابل جهان هستی یا شاید حتی عصبانی شدن چیزی جز دور کردن شما از خواسته تان را ندارد.

بسته به خواسته شما ، رسیدن به هدف نهایی که در ذهن دارید ممکن است روزها یا سالها طول بکشد.

 

 

مرحله ۴ – مراقب علائم باشید

وقتی جهان پاسخ می دهد ، جواب همیشه واضح نیست .باید چشمان خود را به روی نشانه های کوچکی که هر جایی می تواند باشد و شما را به جایی که می خواهید هدایت کنید ، باز نگه دارید.

به هزارتویی فکر کنید که امیدها و رویاهایتان در وسط آن است – جهان می تواند با گفتن اینکه چه زمانی باید به چپ بپیچید و چه زمانی که باید به راست بپیچید ، به شما در رسیدن به مرکز هزارتو کمک کند. اگر نتوانید علائم را ببینید ، ممکن است به بن بست برسید و مجبور شوید به نقطه شروع برگردید.

این علائم می تواند به اشکال مختلفی وجود داشته باشد ، اما علائم همیشه وجود دارد که اگر به اندازه کافی خوب نگاه کنید قادر به مشاهده آنها خواهید بود.

 

بنابراین ، اگر می خواهید شغل جدیدی پیدا کنید و از جهان خواسته اید به شما کمک کند یک این شغل را پیدا کنید ، باید کاملاً از هر فرصت بالقوه ای آگاه باشید. ممکن است در مهمانی با شخصی که در شرکتی کار می کند که دوست دارید در آن کار کنید صحبت کنید – از او سوال کنید که آیا مشاغلی برای شما در شرکت وجود دارد یا اینکه آیا می تواند شما را به مدیر معرفی کند.

همچنین باید مراقب هرگونه افکار یا خاطره هایی باشید که به طور تصادفی و در زمانی که انتظار ندارید به یاد می آورید، همه اینها اغلب می توانند نشانه های مهمی باشند که باید دقیق به آنها توجه کنید.

 

وقتی در حال مشاهده علائم هستید ، باید هرگونه افکاری را که ممکن است شما را از اقدام کردن بازدارند رها کنید. از این گذشته ، حتی با داشتن نقشه در دست ، تا زمانی که مایل به برداشتن اولین قدم نباشید به جایی نخواهید رسید.

 

 

 

 

مرحله ۵ – اعتماد کنید که جهان تمامی دانش مورد نیاز را در اختیار دارد

یک گام حیاتی که غالباً توسط مردم نادیده گرفته می شود و آن اعتماد کردن به جهان هستی است که باید توسط شما انجام شود.

بزرگترین مشکل در مورد درخواست از جهان این است که شما نمی توانید به طور دقیق بدانید که چه چیزی برای شما بهتر است.

 

وقتی چیزی از جهان درخواست می کنید اعتماد داشته باشید که جوابی به مراتب بهتر و مفید تر از چیزی که شما مد نظر دارید برای شما دارد ، به عنوان مثال اگر خواسته شما رهایی از شغل فعلیتان است ممکن است از نظر جهان برای شما بهتر است مدتی در شغل فعلی خود بمانید زیرا شاید در آینده نزدیک با فردی آشنا شوید که توسط همین شغل فعلی شما انجام می شود.

 

بنابراین ، در حالی که می توانید درخواست کنید و باید خواسته های خود را از جهان بخواهید ، باید بدانید که نشانه هایی که دنبال می کنید ، ممکن است شما را کاملاً به جایی دیگر هدایت کنند ، اما این می تواند همان جایی باشد که شما می خواهید به آنجا بروید.

 

 

 

مرحله ۶ – درخواست ها را دوباره و دوباره ارسال کنید

با توجه به اینکه جهان هستی می تواند در در ذهن ناخودآگاه ما قرار داشته باشد تکرار درخواست در واقع متعهد بودن شما و مهم بودن خواسته تان را مشخص می کند.

وقتی از جهان هستی کمک می بخواهید و ناخودآگاه شما سعی می کند پاسخ ها را ارائه دهد ، ممکن است بلافاصله پاسخ را دریافت نکنید بنابراین  همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردم صبور بودن مهم است ، اما تأیید مجدد درخواست هر چند وقت یک بار نیز می تواند به دریافت جواب کمک کند.

این امر در صورتی عمل می کند که باور داشته باشید ذهن ناخودآگاه در دادن پاسخ مناسب به شما نقش دارد، بنابراین با یادآوری درخواست خود ، برای ادامه جستجو برای دریافت پاسخ سیگنالی را به ناخودآگاه خود ارسال می کنید.

 

تکرار درخواست شما همچنین می تواند به خودتان یادآوری کند که در جستجوی علائم و نشانه ها هوشیار باشید.

 

 

مرحله ۷ – سپاسگزار باشید

وقتی چیزهایی را که خواسته اید به شما داده می شود از آنها سپاسگزار باشید و در عمل قدردانی خود را نشان دهید.

 

فراموش نکنید که برای هر چیزی که دارید سپاسگزار باشید چه چیزهایی که دارید و چه چیزهایی که ندارید.

 

بنابراین ، در زیر ۷ مرحله  برای دریافت کمک از جهان هستی را یک بار دیگر به صورت لیست مشاهده کنید:

 

  1. مطمئن و دقیق باشید
  2. بپرسید و رها کنید
  3. صبور باشید
  4. مراقب علائم باشید
  5. اعتماد کنید که جهان تمامی دانش مورد نیاز را در اختیار دارد
  6. درخواست خود را دوباره و دوباره ارسال کنید
  7. سپاسگزار باشید

 

در خواب مشکلات خود را حل کنید


به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند.

جذب ارزوها
زمانی که شما احساس خوبی دارید در واقعا شما خودتان را در یک حالت کمک از جهان هستی قرار داده اید

کمک در واقع موضوع مهمی است که توانایی های شما را برای دریافت هدایایی که جهان برای شما ارسال میکند را نشان می دهد.

 

کمک، توانایی شما برای گرفتن کمک از جهان در تمام جنبه های زندگی است حتی کوچکترین آن مانند: یک صندلی خالی در اتوبوس ،یک سرویس خوبی که در رستوران به شما میدهند و یا یک مکالمه خوب با دوست خود.

 

 

این در مورد تشخیص تجربه های دردناکی که در زندگی تجربه میکنید صدق میکند و وقتی شما این اتفاقات را از دید مثبت نگاه میکنید در نهایت منجر به این میشود که تجربه های دردناک شما را قویتر و عاقل تر می کند.
بنابراین زمانی که شما احساس خوبی دارید در واقعا شما خودتان را در یک حالت کمک از جهان هستی قرار داده اید و زمانی که شما احساس بد دارید شما در حال مقاومت کردن در برابر جهان هستید.

 

 

زمانی که شما متوجه شدید جهان یک هدیه کوچک برای شما ارسال کرده است (مانند رفع کردن خستگی در طبیعت با اینکه یک اهنگ زیبا را شنیده اید) شما در حال ارتعاش مثبت هستید که اجازه میدهد همه چیز های زیبا وارد زندگی شما شوند.

 

بنابراین باید سعی کنید کارهایی را انجام دهید که به شما احساس خوبی میدهد و با اینکار شما زمان احساسات مثبت را در خود طولانی تر میکنید.

 

 

 

ابزارهای دریافت کمک برای جذب ارزوها

کلمات و عبارات:

به کلمات و عباراتی که به زبان می اورید دقت داشته باشید. کلمات شما از افکار شما تشکیل شده اند.ایا شما وقتی که صحبت یا فکر میکنید تمایل دارید قسمت بد قضیه را ببینید یا قسمت خوب را؟ ایا تمایل دارید شک کنید؟ اشکال بیانات شما راهی است که بسیاری از مردم شما را به عنوان فردی مثبت نگر یا تلخ رو و یا کسی که بسیار شکایت است میبینند.

 

درست است که جهان پر از افراد شرور ،شرایط و تجربه های وحشتناک است اما سعی کنید تمرکز خود را بر روی چیزهای خوب نگه دارید. زمانی که شما در دام اتفاقات منفی ها سقوط میکنید شانس های شما خراب میشود و در این حالت افراد ، لحظات زیبا، و شرایط خوب را نمیتوانید جذب کنید.

 

هر لحظه از روز و همیشه هدف خود را بیاد داشته باشید حتی زمان خواب، به عنوان مثال به جای اینکه امروز از دوستتان به دلیل اینکه شما را عصبانی کرده است ناراحت باشید یک نفس عمیق بکشید و ارامش درونی خود را حفظ کنید تا بتوانید بهتر با این چالش مبارزه کنید.

 

در ان لحظاتی که احساس خشم در سراسر بدن شما گسترش می یابد و شما کنترل و احساس خود را از دست میدهید یک نفس عمیق بکشید و به خودتان بگویید “ایا ارزشش را دارد ناراحت باشم”؟ ایا این ارزشش را دارد به دلیل اینکه کسی کاری ناخوشایندی را انجام داده است از ارتعاشات مثبت دور شوید؟ ایا راه دیگری برای مقابله با این وضعیت وجود دارد؟

 

 

 

قدردانی و سپاسگذاری برای جذب ارزوها و کمک از جهان هستی مهمترین کلید است،

تصور کنید تولد دوست شما است دوست شما هدایا را باز میکند و میگوید ” همه اش همین بود” نمیتوانست چیز بهتری باشد؟

ایا فکر میکنید این شخص دفعه بعد چیز بهتری را دریافت میکند؟ ایا فکر میکنید شما همه چیزهای خوب را برای این شخص اماده میکنید؟ شما انتظار داشتید کلمه متشکرم را از او بشنوید اما در عوض او احساس ناراحتی را به وجود اورد.

 

هربار که شما به چیزهای کوچکی که از جهان دریافت میکنید بی احترامی کنید در اطراف شما یک ارتعاش از نبودن ،مقاومت و عدم کمک از جهان درون شما ایجاد میشود و شما جهان را از دادن چیزهای بزرگتر به خودتان منع میکنید چرا که شما از چیزهایی که در حال حاظر دارید قدردانی نمی کنید.

 

یاد بگیرد از چیزهایی که در حال حاظر دارید لذت ببرید ، یاد بگیرید که لذت بردن یکی از تجربه های روزانه شما باشد.

 

ایا شما از ماشین خود شکایت دارید؟ از داشتن ان قدردانی کنید. ایا شما میخواهید یک ماشین جدیدتر را جایگزین ان کنید؟ خوب است مشکلی نیست اما تا زمانی که شما دست از شکایت برندارید و برای انچه که دارید قدردان نباشید به عنوان مثال برای راحتی که با ان دارید برای اینکه وقت شما را برای رسیدن به محل کارتان سیو میکند ان ماشین جدید به شما داده نمیشود.

 

 

 

برای جذب ارزوها از روند لذت ببرید

یکی از اصول مهم قانون جذب و رسیدن به هدف لذت بردن از مسیر است ، در واقع هدف شما باید مسیر شما باشد.

 

به عنوان مثال، اگر شما میخواهید پول بیشتری را به زندگیتان دعوت کنید شما باید وجود ان را در حال حاظر احساس کنید ،احساس ثروتمند بودن در حال حاظر حتی اگر یک مرسدس بنز را سوار نشده اید یا ۱۰۰ میلیون در حساب بانکی خود ندارید باز هم باید احساس شما احساس ثروتمند گونه باشد بنابراین سرانجام شما به هدف فیزیکتان میرسید.

 

 

 

چگونه میتوانم وقتی که نتایج واقعی را نمیبینم از سفرم لذت ببرم؟

خوب درباره ان فکر کنید. آیا شما واقعا میخواهید نتایج را در حال حاظر ببینید؟ چگونه میخواهید با ان روبرو شوید؟ چگونه میخواهید به حقیقتی که ناگهانی تغییر میکند برسید؟ ایا دوست دارید گام به گام با ان رشد کنید؟ از ان چیزهای بیشتری را یاد بگیرید؟ با ان زندگی کنید؟ و ان را بهبود بخشید؟ در واقع وقتی نمی توانید هدف خود را در ذهنتان ببینید چطور میتوانید آن را به صورت واقعی در زندگیتان داشته باشید.

 

این در تمام فرایند های زندگی صدق میکند. یک کودک قبل از اینکه راه برود میخزد .ایا قبل از اینکه دوچرخه سواری را یاد بگیرید می دانید چگونه سوار دوچرخه شوید در مورد رانندگی هم همینطور.

 

معمولا زوج ها در روابط بلند مدتشان خاطرات جادویی روز اولشان را به یاد میاورند که عشق انها بینهایت بود. بسیاری از مردم موفق داستان موفقیتشان را اینطور تعریف میکنند که هیچ پول یا پیشتیبانی نداشته اند.

 

از اینکه هدف مورد نظر شما در حال حاظر وجود ندارد خوشحال باشید زیرا شما میتوانید روند رو به رشد را تجربه کنید و ان را یاد بگیرد و بهبود بخشید و بدانید لذت بردن از این تجربه ها و درک انها سفر شما به سمت هدفتان است.

 

 

 

برای کمک از جهان هستی و  جذب ارزوهایتان شک را رها کنید

افتادن در شک و فرکانس های منفی، ترس ، عدم اعتماد به نفس، عدم اعتماد به کمک جهان هستی ، و احساسی شبیه به اینکه من در حال درجا زدن هستم و اینکه چرا باید این اتفاقات برای من رخ دهد شما را از خواسته تان دور میکند.

 

جهان به کسی ضربه نمیزند اینگونه نیست که شخص خاصی را انتخاب کند و به ان اسیب برساند و یا اینگونه کار نمیکند که بگوید من این شخص را دوست ندارم بنابراین او را به سمت فراوانی هدایت نمیکنم.

 

 

 

شما باید به طور کامل فراوانی را درک کنید که ان در همه جا بی پایان است و برای همه خیلی بیشتر از انچه که بخواهند وجود دارد.

فراوانی مانند هوا است اگر شخص دیگری بیشتر تنفس کند هوا تمام نمی شود و این دلیل نمیشود که شما باید کمتر تنفس کنید اگر شخص دیگری پولدارتر شود این روی درامد شما تاثیری نمیگذارد.

زمانی که شما ارتعاشات مثبت را تنظیم میکنید و احساس خوب را ادامه میدهید این ارتعاشات هر روز و هر روز بیشتر میشوند و زمانی که شما تمرکزتان بر روی هدفتان است با بهره گیری از فرایند رسیدن از انچه که دارید قدردانی کنید و دست از شکایت کردن بردارید دلیلی برای اشکار نشدن اهدافتان برای شما وجود ندارد.

 

 

 

اجازه دهید شک از درون شما بیرون برود زیرا این نیرویی است که بر علیه شما کار میکند؛

اعتماد کردن به جهان با انرژی کار میکند و جهان به کسانی کمک میکند که انرژی مثبت دارند.

زمانی که شما در اتوبوس هستید شما به انچه که راننده انجام میدهد اعتماد میکنید و شما دخالتی در اقدامات او و مسیرهایی که میرود نمیکنید بلکه شما به او اجازه میدهید کار خود را انجام دهد و اجازه میدهید حرکت کند و شما را به مقصد برساند.

 

 

شما باید همین اعتماد را نسبت به جهان داشته باشید و اجازه دهید ارتعاشات شما با فراوانی منطبق شوند و اماده دریافت هدایا و جذب ارزوها از طرف جهان باشید.

 

 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید