نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , آبان , ۱۳۹۹ ۵ نظر ۲۱۳۳ بازدید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید و این به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید.

 

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

 

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

به این موضوع از این زاویه نیز میتوانید نگاه کنید: همه مطابق با هویت خود عمل می کنند و دنیای یک شخص بازتاب مستقیمی از باورهای ناخوداگاه آنها است. همانطور که لوئیز هیز گفت ، “جهان از هر اندیشه ای که فکر می کنیم و باور می کنیم کاملاً حمایت میکند و ضمیر ناخودآگاه ما هر آنچه را که باور کنیم می پذیرد. معنای هر دو این جمله ها این است که آنچه در مورد خود و زندگیمان باور داریم برای ما واقعی می شود”.

 

تجلی خواسته چیزی بیش از آرزو داشتن یا اراده است. شما باید انتخاب کنید که قرار است چه کسی باشید ، و واقعا چه می خواهید انجام دهید و چه میخواهید رخ دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در سفر زندگی کنید باید زندگی خود را به سمتی هدایت کنید که بتوانید این خواسته را خلق کنید شاید باید در ابتدا باید کسب کار خود را تغییر دهید.

 

برای انجام اقدامات الهام بخش و آشکار کردن آن هدف ، باید به شیوه ای رفتار و فکر کنید که گویی همین الان در آنجا هستید. وقتی با خود همسو باشید ، جهان به شما و از طریق شما عمل میکند و احساس هماهنگی و احساس فرصت بیشتری خواهید داشت نه اینکه منتظر چیزی یا شخص دیگری باشید تا شما را به قلمرو مورد نظر شما سوق دهد. اما ، از کجا بدانید که خواسته شما در حال خلق شدن است؟ در ادامه این مطلب علائمی که جهان هستی آستانه دستیابی به موفقیت را به شما نشان می دهد بررسی خواهیم کرد.

 

نشانه ها
نشانه ها را جدی بگیرید

 

نشانه هایی از اینکه خواسته شما در حال خلق شدن است

 

 

هنگام نزدیک شدن به خواسته خود از افراد علائم و نشانه دریافت خواهید کرد

هنگامی که در حال تلاش برای خلق خواسته های خود هستید جهان شروع به صحبت با شما از طریق افراد دیگر می کند. تصور کنید که خانه ای را در منطقه جدید شهر جستجو کرده اید و می خواهید به آنجا بروید. حالا تصور کنید شخصی آشنا یا یک غریبه! بگوید “هی دیروز تو را در خیابان ____ دیدم؟ “من می توانم قسم بخورم که دیدم در حال عبور از عرض خیابان هستی” و به طور حتم شما می دانید کسی که او دیده است شما نبودید. یا شاید شما به نوشتن کتاب / وبلاگ / و غیره فکر کرده اید اما این آرزوی خود را به کسی نگفته اید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، ممکن است کسی در حین صحبت با شما بگویید “من متوجه شدم که شما واقعاً علاقه زیادی به _____ دارید”. شما واقعاً باید یک کتاب یا مقاله ای بنویسید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، جهان از افراد دیگر برای صحبت با شما استفاده می کند تا تأیید کند که در مسیر درست قرار دارید.

 

وقتی نزدیک به خلق خواسته خود هستید احساس می کنید اتفاق خوبی قرار است رخ دهد.

با جرات میتوان گفت که قرار است به زودی اتفاقی برای شما رخ دهد، جهان ممکن است به شما نشان دهد که در مسیر درست یا در لبه دستیابی به موفقیت هستید. آیا تا به حال پیش از وقوع اتفاقی احساس کرده اید که قرار است اتفاقی رخ دهد؟ این یک نشانه خلق شدن خواسته است وقتی این شهود را در مورد چیزی که خلق میکنید احساس کردید نشانه بزرگی است که دستیابی به موفقیت در راه است . به یاد داشته باشید شهود از سمت خداوند است ، شهود شما اشتباه نمی کند زیرا آینده با زمان حال تعیین نمی شود. شاید از خود بپرسید که چگونه می توانید افکار راجع به اتفاق بزرگی که  قرار است برای شما رخ دهد را در سطح عمیق تری احساس کنید. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد باید اجازه دهید افکار مثبت خود را به سمت چیزی که در حال امدن است هدایت کند. به خود و نشانه ها اعتماد کنید.

 

نشانه ها در خواب

رویاها یا اهمیت رویاها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. رویاها گاهی اوقات هیچ معنایی ندارند ، گاهی احساس آشنایی و گاهی ترسناک هستند. رویاها بازتاب ذهن ناخودآگاه شما هستند و موارد مختلفی را به شما نشان می دهد. برخی از افراد بعد از بیداری آنها را به خاطر نمی آورند اما برخی می توانند آنچه را که در چندین شب متوالی در خواب دیده اند بازگو کنند. معمولاً هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد احتمالاً در مورد آن خواب خواهید دید.

 

یک راه خوب برای هموار کردن مسیر احساس ظهور از طریق رویاها ، تمرین است. منظور از تمرین این است که زمان خوابیدن تصویر چیزی را ببینید که میخواهید در زندگی شما رخ دهد. این به شما کمک کند توسط رویاهای خود ذهن ناخودآگاه خود روی آنچه می خواهید و آنچه می خواهید در زندگی شما واقعی شود متمرکز کنید. وقتی در رویاها احساس می کنید شروع به دیدن علائم کردید این نشانه نزدیک بودن خلق خواسته شما است.

 

هنگام نزدیک شدن به ظهور خواسته اتفاقات بدی برای شما رخ میدهد

هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد ممکن است اتفاقات به ظاهر بد یا منفی برای شما رخ دهد. این ممکن است باعث افت اعتماد به نفس شما شود ، ممکن است شروع به احساس تنهایی کنید ، یا خود و اهداف خود را زیر سوال ببرید اما همه این موارد فقط قدم هایی برای دستیابی به موفقیت شما هستند. به یاد داشته باشید ، پیشرفت برابر است با هرج و مرج. قبل از اینکه همه چیز با هم یکی شود باید از هم بپاشد و همه این موارد برای رساندن شما به هدف نهایی لازم هستند. تغییر ناخوشایند است در برابر آن مقاومت نکنید جهان تا زمانی که به سطح جدیدی نرسید آنچه را می خواهید به شما نمی دهد.

 

از طرفی هم ممکن است بدون هیچ دلیلی احساس خوشبختی کنید زیرا بخشی عمیق تر از شما می دانند که پیشرفت شما در حال آمدن است و به نوبه خود احساس عجیبی از خوشبختی می کند در حالی که هیچ چیز واقعی خود را نشان نمی دهد. وقتی این اتفاق می افتد ، با اعتقادات محدود با آن مبارزه نکنید یا به دنبال چیزهایی نادرست نباشید شما به سادگی در حال همسو شدن با خود و نزدیک به خلق خواسته های خود هستید.

 

هنگامی که تجلی خواسته خود احساس آرامش غیرقابل توصیفی می کنید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید اما وقتی دست در حال کنترل موقعیت هستید واقعاً در سطحی از عدم اعتماد به نفس هستید و نداشتن اعتماد به نفس کافی باعث رها کردن نمی شود. وقتی یک احساس آرامش وصف ناپذیر داشته باشید ، به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید. حتی ممکن است افراد به شما فشار بیاورند تا بیشتر کار کنید ، بیشتر تلاش کنید ، بیشتر فشار بیاورید زیرا آنها می خواهند در تحقق چیزی به شما کمک کنند.

 

وقتی بدون باورهای محدود کننده مرحله به مرحله پیش بروید در چنین زمان هایی آرام هستید زیرا چیز بزرگی در راه است و خود درونی شما آن را می داند. این را به عنوان نشانه ای برای توقف در نظر نگیرید ، یا حرکت به جلو و تلاش برای دستیابی به اهداف خود را رها نکنید. همانطور که می دانید دستیابی به موفقیت شما در حال پیشرفت است و شما باید سفر خود را ادامه دهید.


خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

 

 

 

 1. ۰

  با سلام.ممنون از مطالب خوبتون..من راستش از بچگی آرزوی بزرگی دارم ولی هنوز به اون نرسیدم.اما یک سال با آدمهایی که مربوط به آرزوم بودن برخورد داشتم و دوست بودم..من بقدری آرزومو به وضوح جلوی چشمام میبینم انگار بهش رسیدم..طوری که از شوق گریه م میگیره..واقعا نمی‌دونم دلیلش چیه..آرزوم هم شاید بنظر بقیه بلند پروازانه باشه و هیچ مقدمه ای هم درمورد اون تو زندگیم نیس فقط از تمام وجود باور دارم.انگار با آرزوم دارم زندگی میکنم..میتونین بگین دلیلش چیه؟؟آیا نشانه س؟؟

  • ۰

   سلام در این خصوص از بخش مشاوره با اقای علیخانی اقدام کنید
   https://www.monyms.ir/moshavere/

  • ۰

   سلام از کلمات با فرکانس مثبت استفاده کن شما میگی نمیدونم چرا نرسیدم . بگو میدونم که میرسم و از این فکر حس خوبی داشته باش . دقت کن که احساسی که از افکارت بهت دست میده مانند یک راهنما هست یعنی وقتی احساست مثبت هست ینی در مدار درست هستی و به چیزی که میخوای میرسی اما وقتی احساست در نتیجه افکارت منفی هست ینی در مدار اشتباهی و باید رو افکارت کار کنی و مثبت فکر کنی .
   پس نگو نمیدونم چرا بهش نمیرسم
   بگو بهش میرسم و سعی کن زیاد ذهنت رو دگیرش نکنی چون اینم خوب نیست واگذار کن به خدا و بدون که بهترین هارو برات میخواد . موفق باشی♡

 2. ۰

  منو تکون داد واقعا تکونم داد دقیقا تو مرحلشم باورم نمیشه دلم خیلی شکسته بود نجاتم دادید ممنون

 3. ۳

  عالیه منو همسرم وشغلم انشالله

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید