نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , آبان , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۹۱۲ بازدید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید و این به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید.

 

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

 

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

به این موضوع از این زاویه نیز میتوانید نگاه کنید: همه مطابق با هویت خود عمل می کنند و دنیای یک شخص بازتاب مستقیمی از باورهای ناخوداگاه آنها است. همانطور که لوئیز هیز گفت ، “جهان از هر اندیشه ای که فکر می کنیم و باور می کنیم کاملاً حمایت میکند و ضمیر ناخودآگاه ما هر آنچه را که باور کنیم می پذیرد. معنای هر دو این جمله ها این است که آنچه در مورد خود و زندگیمان باور داریم برای ما واقعی می شود”.

 

تجلی خواسته چیزی بیش از آرزو داشتن یا اراده است. شما باید انتخاب کنید که قرار است چه کسی باشید ، و واقعا چه می خواهید انجام دهید و چه میخواهید رخ دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در سفر زندگی کنید باید زندگی خود را به سمتی هدایت کنید که بتوانید این خواسته را خلق کنید شاید باید در ابتدا باید کسب کار خود را تغییر دهید.

 

برای انجام اقدامات الهام بخش و آشکار کردن آن هدف ، باید به شیوه ای رفتار و فکر کنید که گویی همین الان در آنجا هستید. وقتی با خود همسو باشید ، جهان به شما و از طریق شما عمل میکند و احساس هماهنگی و احساس فرصت بیشتری خواهید داشت نه اینکه منتظر چیزی یا شخص دیگری باشید تا شما را به قلمرو مورد نظر شما سوق دهد. اما ، از کجا بدانید که خواسته شما در حال خلق شدن است؟ در ادامه این مطلب علائمی که جهان هستی آستانه دستیابی به موفقیت را به شما نشان می دهد بررسی خواهیم کرد.

 

نشانه ها
نشانه ها را جدی بگیرید

 

نشانه هایی از اینکه خواسته شما در حال خلق شدن است

 

 

هنگام نزدیک شدن به خواسته خود از افراد علائم و نشانه دریافت خواهید کرد

هنگامی که در حال تلاش برای خلق خواسته های خود هستید جهان شروع به صحبت با شما از طریق افراد دیگر می کند. تصور کنید که خانه ای را در منطقه جدید شهر جستجو کرده اید و می خواهید به آنجا بروید. حالا تصور کنید شخصی آشنا یا یک غریبه! بگوید “هی دیروز تو را در خیابان ____ دیدم؟ “من می توانم قسم بخورم که دیدم در حال عبور از عرض خیابان هستی” و به طور حتم شما می دانید کسی که او دیده است شما نبودید. یا شاید شما به نوشتن کتاب / وبلاگ / و غیره فکر کرده اید اما این آرزوی خود را به کسی نگفته اید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، ممکن است کسی در حین صحبت با شما بگویید “من متوجه شدم که شما واقعاً علاقه زیادی به _____ دارید”. شما واقعاً باید یک کتاب یا مقاله ای بنویسید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، جهان از افراد دیگر برای صحبت با شما استفاده می کند تا تأیید کند که در مسیر درست قرار دارید.

 

وقتی نزدیک به خلق خواسته خود هستید احساس می کنید اتفاق خوبی قرار است رخ دهد.

با جرات میتوان گفت که قرار است به زودی اتفاقی برای شما رخ دهد، جهان ممکن است به شما نشان دهد که در مسیر درست یا در لبه دستیابی به موفقیت هستید. آیا تا به حال پیش از وقوع اتفاقی احساس کرده اید که قرار است اتفاقی رخ دهد؟ این یک نشانه خلق شدن خواسته است وقتی این شهود را در مورد چیزی که خلق میکنید احساس کردید نشانه بزرگی است که دستیابی به موفقیت در راه است . به یاد داشته باشید شهود از سمت خداوند است ، شهود شما اشتباه نمی کند زیرا آینده با زمان حال تعیین نمی شود. شاید از خود بپرسید که چگونه می توانید افکار راجع به اتفاق بزرگی که  قرار است برای شما رخ دهد را در سطح عمیق تری احساس کنید. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد باید اجازه دهید افکار مثبت خود را به سمت چیزی که در حال امدن است هدایت کند. به خود و نشانه ها اعتماد کنید.

 

نشانه ها در خواب

رویاها یا اهمیت رویاها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. رویاها گاهی اوقات هیچ معنایی ندارند ، گاهی احساس آشنایی و گاهی ترسناک هستند. رویاها بازتاب ذهن ناخودآگاه شما هستند و موارد مختلفی را به شما نشان می دهد. برخی از افراد بعد از بیداری آنها را به خاطر نمی آورند اما برخی می توانند آنچه را که در چندین شب متوالی در خواب دیده اند بازگو کنند. معمولاً هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد احتمالاً در مورد آن خواب خواهید دید.

 

یک راه خوب برای هموار کردن مسیر احساس ظهور از طریق رویاها ، تمرین است. منظور از تمرین این است که زمان خوابیدن تصویر چیزی را ببینید که میخواهید در زندگی شما رخ دهد. این به شما کمک کند توسط رویاهای خود ذهن ناخودآگاه خود روی آنچه می خواهید و آنچه می خواهید در زندگی شما واقعی شود متمرکز کنید. وقتی در رویاها احساس می کنید شروع به دیدن علائم کردید این نشانه نزدیک بودن خلق خواسته شما است.

 

هنگام نزدیک شدن به ظهور خواسته اتفاقات بدی برای شما رخ میدهد

هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد ممکن است اتفاقات به ظاهر بد یا منفی برای شما رخ دهد. این ممکن است باعث افت اعتماد به نفس شما شود ، ممکن است شروع به احساس تنهایی کنید ، یا خود و اهداف خود را زیر سوال ببرید اما همه این موارد فقط قدم هایی برای دستیابی به موفقیت شما هستند. به یاد داشته باشید ، پیشرفت برابر است با هرج و مرج. قبل از اینکه همه چیز با هم یکی شود باید از هم بپاشد و همه این موارد برای رساندن شما به هدف نهایی لازم هستند. تغییر ناخوشایند است در برابر آن مقاومت نکنید جهان تا زمانی که به سطح جدیدی نرسید آنچه را می خواهید به شما نمی دهد.

 

از طرفی هم ممکن است بدون هیچ دلیلی احساس خوشبختی کنید زیرا بخشی عمیق تر از شما می دانند که پیشرفت شما در حال آمدن است و به نوبه خود احساس عجیبی از خوشبختی می کند در حالی که هیچ چیز واقعی خود را نشان نمی دهد. وقتی این اتفاق می افتد ، با اعتقادات محدود با آن مبارزه نکنید یا به دنبال چیزهایی نادرست نباشید شما به سادگی در حال همسو شدن با خود و نزدیک به خلق خواسته های خود هستید.

 

هنگامی که تجلی خواسته خود احساس آرامش غیرقابل توصیفی می کنید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید اما وقتی دست در حال کنترل موقعیت هستید واقعاً در سطحی از عدم اعتماد به نفس هستید و نداشتن اعتماد به نفس کافی باعث رها کردن نمی شود. وقتی یک احساس آرامش وصف ناپذیر داشته باشید ، به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید. حتی ممکن است افراد به شما فشار بیاورند تا بیشتر کار کنید ، بیشتر تلاش کنید ، بیشتر فشار بیاورید زیرا آنها می خواهند در تحقق چیزی به شما کمک کنند.

 

وقتی بدون باورهای محدود کننده مرحله به مرحله پیش بروید در چنین زمان هایی آرام هستید زیرا چیز بزرگی در راه است و خود درونی شما آن را می داند. این را به عنوان نشانه ای برای توقف در نظر نگیرید ، یا حرکت به جلو و تلاش برای دستیابی به اهداف خود را رها نکنید. همانطور که می دانید دستیابی به موفقیت شما در حال پیشرفت است و شما باید سفر خود را ادامه دهید.


خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید