نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , آبان , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۵۱۳ بازدید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید و این به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید.

 

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

 

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

به این موضوع از این زاویه نیز میتوانید نگاه کنید: همه مطابق با هویت خود عمل می کنند و دنیای یک شخص بازتاب مستقیمی از باورهای ناخوداگاه آنها است. همانطور که لوئیز هیز گفت ، “جهان از هر اندیشه ای که فکر می کنیم و باور می کنیم کاملاً حمایت میکند و ضمیر ناخودآگاه ما هر آنچه را که باور کنیم می پذیرد. معنای هر دو این جمله ها این است که آنچه در مورد خود و زندگیمان باور داریم برای ما واقعی می شود”.

 

تجلی خواسته چیزی بیش از آرزو داشتن یا اراده است. شما باید انتخاب کنید که قرار است چه کسی باشید ، و واقعا چه می خواهید انجام دهید و چه میخواهید رخ دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در سفر زندگی کنید باید زندگی خود را به سمتی هدایت کنید که بتوانید این خواسته را خلق کنید شاید باید در ابتدا باید کسب کار خود را تغییر دهید.

 

برای انجام اقدامات الهام بخش و آشکار کردن آن هدف ، باید به شیوه ای رفتار و فکر کنید که گویی همین الان در آنجا هستید. وقتی با خود همسو باشید ، جهان به شما و از طریق شما عمل میکند و احساس هماهنگی و احساس فرصت بیشتری خواهید داشت نه اینکه منتظر چیزی یا شخص دیگری باشید تا شما را به قلمرو مورد نظر شما سوق دهد. اما ، از کجا بدانید که خواسته شما در حال خلق شدن است؟ در ادامه این مطلب علائمی که جهان هستی آستانه دستیابی به موفقیت را به شما نشان می دهد بررسی خواهیم کرد.

 

نشانه ها
نشانه ها را جدی بگیرید

 

نشانه هایی از اینکه خواسته شما در حال خلق شدن است

 

 

هنگام نزدیک شدن به خواسته خود از افراد علائم و نشانه دریافت خواهید کرد

هنگامی که در حال تلاش برای خلق خواسته های خود هستید جهان شروع به صحبت با شما از طریق افراد دیگر می کند. تصور کنید که خانه ای را در منطقه جدید شهر جستجو کرده اید و می خواهید به آنجا بروید. حالا تصور کنید شخصی آشنا یا یک غریبه! بگوید “هی دیروز تو را در خیابان ____ دیدم؟ “من می توانم قسم بخورم که دیدم در حال عبور از عرض خیابان هستی” و به طور حتم شما می دانید کسی که او دیده است شما نبودید. یا شاید شما به نوشتن کتاب / وبلاگ / و غیره فکر کرده اید اما این آرزوی خود را به کسی نگفته اید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، ممکن است کسی در حین صحبت با شما بگویید “من متوجه شدم که شما واقعاً علاقه زیادی به _____ دارید”. شما واقعاً باید یک کتاب یا مقاله ای بنویسید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، جهان از افراد دیگر برای صحبت با شما استفاده می کند تا تأیید کند که در مسیر درست قرار دارید.

 

وقتی نزدیک به خلق خواسته خود هستید احساس می کنید اتفاق خوبی قرار است رخ دهد.

با جرات میتوان گفت که قرار است به زودی اتفاقی برای شما رخ دهد، جهان ممکن است به شما نشان دهد که در مسیر درست یا در لبه دستیابی به موفقیت هستید. آیا تا به حال پیش از وقوع اتفاقی احساس کرده اید که قرار است اتفاقی رخ دهد؟ این یک نشانه خلق شدن خواسته است وقتی این شهود را در مورد چیزی که خلق میکنید احساس کردید نشانه بزرگی است که دستیابی به موفقیت در راه است . به یاد داشته باشید شهود از سمت خداوند است ، شهود شما اشتباه نمی کند زیرا آینده با زمان حال تعیین نمی شود. شاید از خود بپرسید که چگونه می توانید افکار راجع به اتفاق بزرگی که  قرار است برای شما رخ دهد را در سطح عمیق تری احساس کنید. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد باید اجازه دهید افکار مثبت خود را به سمت چیزی که در حال امدن است هدایت کند. به خود و نشانه ها اعتماد کنید.

 

نشانه ها در خواب

رویاها یا اهمیت رویاها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. رویاها گاهی اوقات هیچ معنایی ندارند ، گاهی احساس آشنایی و گاهی ترسناک هستند. رویاها بازتاب ذهن ناخودآگاه شما هستند و موارد مختلفی را به شما نشان می دهد. برخی از افراد بعد از بیداری آنها را به خاطر نمی آورند اما برخی می توانند آنچه را که در چندین شب متوالی در خواب دیده اند بازگو کنند. معمولاً هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد احتمالاً در مورد آن خواب خواهید دید.

 

یک راه خوب برای هموار کردن مسیر احساس ظهور از طریق رویاها ، تمرین است. منظور از تمرین این است که زمان خوابیدن تصویر چیزی را ببینید که میخواهید در زندگی شما رخ دهد. این به شما کمک کند توسط رویاهای خود ذهن ناخودآگاه خود روی آنچه می خواهید و آنچه می خواهید در زندگی شما واقعی شود متمرکز کنید. وقتی در رویاها احساس می کنید شروع به دیدن علائم کردید این نشانه نزدیک بودن خلق خواسته شما است.

 

هنگام نزدیک شدن به ظهور خواسته اتفاقات بدی برای شما رخ میدهد

هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد ممکن است اتفاقات به ظاهر بد یا منفی برای شما رخ دهد. این ممکن است باعث افت اعتماد به نفس شما شود ، ممکن است شروع به احساس تنهایی کنید ، یا خود و اهداف خود را زیر سوال ببرید اما همه این موارد فقط قدم هایی برای دستیابی به موفقیت شما هستند. به یاد داشته باشید ، پیشرفت برابر است با هرج و مرج. قبل از اینکه همه چیز با هم یکی شود باید از هم بپاشد و همه این موارد برای رساندن شما به هدف نهایی لازم هستند. تغییر ناخوشایند است در برابر آن مقاومت نکنید جهان تا زمانی که به سطح جدیدی نرسید آنچه را می خواهید به شما نمی دهد.

 

از طرفی هم ممکن است بدون هیچ دلیلی احساس خوشبختی کنید زیرا بخشی عمیق تر از شما می دانند که پیشرفت شما در حال آمدن است و به نوبه خود احساس عجیبی از خوشبختی می کند در حالی که هیچ چیز واقعی خود را نشان نمی دهد. وقتی این اتفاق می افتد ، با اعتقادات محدود با آن مبارزه نکنید یا به دنبال چیزهایی نادرست نباشید شما به سادگی در حال همسو شدن با خود و نزدیک به خلق خواسته های خود هستید.

 

هنگامی که تجلی خواسته خود احساس آرامش غیرقابل توصیفی می کنید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید اما وقتی دست در حال کنترل موقعیت هستید واقعاً در سطحی از عدم اعتماد به نفس هستید و نداشتن اعتماد به نفس کافی باعث رها کردن نمی شود. وقتی یک احساس آرامش وصف ناپذیر داشته باشید ، به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید. حتی ممکن است افراد به شما فشار بیاورند تا بیشتر کار کنید ، بیشتر تلاش کنید ، بیشتر فشار بیاورید زیرا آنها می خواهند در تحقق چیزی به شما کمک کنند.

 

وقتی بدون باورهای محدود کننده مرحله به مرحله پیش بروید در چنین زمان هایی آرام هستید زیرا چیز بزرگی در راه است و خود درونی شما آن را می داند. این را به عنوان نشانه ای برای توقف در نظر نگیرید ، یا حرکت به جلو و تلاش برای دستیابی به اهداف خود را رها نکنید. همانطور که می دانید دستیابی به موفقیت شما در حال پیشرفت است و شما باید سفر خود را ادامه دهید.


خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید