نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , آبان , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۲۶ بازدید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید و این به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید.

 

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

 

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

به این موضوع از این زاویه نیز میتوانید نگاه کنید: همه مطابق با هویت خود عمل می کنند و دنیای یک شخص بازتاب مستقیمی از باورهای ناخوداگاه آنها است. همانطور که لوئیز هیز گفت ، “جهان از هر اندیشه ای که فکر می کنیم و باور می کنیم کاملاً حمایت میکند و ضمیر ناخودآگاه ما هر آنچه را که باور کنیم می پذیرد. معنای هر دو این جمله ها این است که آنچه در مورد خود و زندگیمان باور داریم برای ما واقعی می شود”.

 

تجلی خواسته چیزی بیش از آرزو داشتن یا اراده است. شما باید انتخاب کنید که قرار است چه کسی باشید ، و واقعا چه می خواهید انجام دهید و چه میخواهید رخ دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در سفر زندگی کنید باید زندگی خود را به سمتی هدایت کنید که بتوانید این خواسته را خلق کنید شاید باید در ابتدا باید کسب کار خود را تغییر دهید.

 

برای انجام اقدامات الهام بخش و آشکار کردن آن هدف ، باید به شیوه ای رفتار و فکر کنید که گویی همین الان در آنجا هستید. وقتی با خود همسو باشید ، جهان به شما و از طریق شما عمل میکند و احساس هماهنگی و احساس فرصت بیشتری خواهید داشت نه اینکه منتظر چیزی یا شخص دیگری باشید تا شما را به قلمرو مورد نظر شما سوق دهد. اما ، از کجا بدانید که خواسته شما در حال خلق شدن است؟ در ادامه این مطلب علائمی که جهان هستی آستانه دستیابی به موفقیت را به شما نشان می دهد بررسی خواهیم کرد.

 

نشانه ها
نشانه ها را جدی بگیرید

 

نشانه هایی از اینکه خواسته شما در حال خلق شدن است

 

 

هنگام نزدیک شدن به خواسته خود از افراد علائم و نشانه دریافت خواهید کرد

هنگامی که در حال تلاش برای خلق خواسته های خود هستید جهان شروع به صحبت با شما از طریق افراد دیگر می کند. تصور کنید که خانه ای را در منطقه جدید شهر جستجو کرده اید و می خواهید به آنجا بروید. حالا تصور کنید شخصی آشنا یا یک غریبه! بگوید “هی دیروز تو را در خیابان ____ دیدم؟ “من می توانم قسم بخورم که دیدم در حال عبور از عرض خیابان هستی” و به طور حتم شما می دانید کسی که او دیده است شما نبودید. یا شاید شما به نوشتن کتاب / وبلاگ / و غیره فکر کرده اید اما این آرزوی خود را به کسی نگفته اید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، ممکن است کسی در حین صحبت با شما بگویید “من متوجه شدم که شما واقعاً علاقه زیادی به _____ دارید”. شما واقعاً باید یک کتاب یا مقاله ای بنویسید. هنگامی که به موفقیت خود نزدیک هستید ، جهان از افراد دیگر برای صحبت با شما استفاده می کند تا تأیید کند که در مسیر درست قرار دارید.

 

وقتی نزدیک به خلق خواسته خود هستید احساس می کنید اتفاق خوبی قرار است رخ دهد.

با جرات میتوان گفت که قرار است به زودی اتفاقی برای شما رخ دهد، جهان ممکن است به شما نشان دهد که در مسیر درست یا در لبه دستیابی به موفقیت هستید. آیا تا به حال پیش از وقوع اتفاقی احساس کرده اید که قرار است اتفاقی رخ دهد؟ این یک نشانه خلق شدن خواسته است وقتی این شهود را در مورد چیزی که خلق میکنید احساس کردید نشانه بزرگی است که دستیابی به موفقیت در راه است . به یاد داشته باشید شهود از سمت خداوند است ، شهود شما اشتباه نمی کند زیرا آینده با زمان حال تعیین نمی شود. شاید از خود بپرسید که چگونه می توانید افکار راجع به اتفاق بزرگی که  قرار است برای شما رخ دهد را در سطح عمیق تری احساس کنید. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد باید اجازه دهید افکار مثبت خود را به سمت چیزی که در حال امدن است هدایت کند. به خود و نشانه ها اعتماد کنید.

 

نشانه ها در خواب

رویاها یا اهمیت رویاها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. رویاها گاهی اوقات هیچ معنایی ندارند ، گاهی احساس آشنایی و گاهی ترسناک هستند. رویاها بازتاب ذهن ناخودآگاه شما هستند و موارد مختلفی را به شما نشان می دهد. برخی از افراد بعد از بیداری آنها را به خاطر نمی آورند اما برخی می توانند آنچه را که در چندین شب متوالی در خواب دیده اند بازگو کنند. معمولاً هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد احتمالاً در مورد آن خواب خواهید دید.

 

یک راه خوب برای هموار کردن مسیر احساس ظهور از طریق رویاها ، تمرین است. منظور از تمرین این است که زمان خوابیدن تصویر چیزی را ببینید که میخواهید در زندگی شما رخ دهد. این به شما کمک کند توسط رویاهای خود ذهن ناخودآگاه خود روی آنچه می خواهید و آنچه می خواهید در زندگی شما واقعی شود متمرکز کنید. وقتی در رویاها احساس می کنید شروع به دیدن علائم کردید این نشانه نزدیک بودن خلق خواسته شما است.

 

هنگام نزدیک شدن به ظهور خواسته اتفاقات بدی برای شما رخ میدهد

هنگامی که ظهور خواسته نزدیک باشد ممکن است اتفاقات به ظاهر بد یا منفی برای شما رخ دهد. این ممکن است باعث افت اعتماد به نفس شما شود ، ممکن است شروع به احساس تنهایی کنید ، یا خود و اهداف خود را زیر سوال ببرید اما همه این موارد فقط قدم هایی برای دستیابی به موفقیت شما هستند. به یاد داشته باشید ، پیشرفت برابر است با هرج و مرج. قبل از اینکه همه چیز با هم یکی شود باید از هم بپاشد و همه این موارد برای رساندن شما به هدف نهایی لازم هستند. تغییر ناخوشایند است در برابر آن مقاومت نکنید جهان تا زمانی که به سطح جدیدی نرسید آنچه را می خواهید به شما نمی دهد.

 

از طرفی هم ممکن است بدون هیچ دلیلی احساس خوشبختی کنید زیرا بخشی عمیق تر از شما می دانند که پیشرفت شما در حال آمدن است و به نوبه خود احساس عجیبی از خوشبختی می کند در حالی که هیچ چیز واقعی خود را نشان نمی دهد. وقتی این اتفاق می افتد ، با اعتقادات محدود با آن مبارزه نکنید یا به دنبال چیزهایی نادرست نباشید شما به سادگی در حال همسو شدن با خود و نزدیک به خلق خواسته های خود هستید.

 

هنگامی که تجلی خواسته خود احساس آرامش غیرقابل توصیفی می کنید

وقتی ظهور خواسته شما نزدیک باشد ، احتمالاً احساس آرامشی خواهید کرد که کاملا منطقی نیست و دیگران درک نمی کنند یا به آن احترام نمی گذارند. این نشانه این است که شما رها کرده اید اما وقتی دست در حال کنترل موقعیت هستید واقعاً در سطحی از عدم اعتماد به نفس هستید و نداشتن اعتماد به نفس کافی باعث رها کردن نمی شود. وقتی یک احساس آرامش وصف ناپذیر داشته باشید ، به این معنی است که قسمت عمیق تری از شما می داند که چه چیزی را می خواهید. حتی ممکن است افراد به شما فشار بیاورند تا بیشتر کار کنید ، بیشتر تلاش کنید ، بیشتر فشار بیاورید زیرا آنها می خواهند در تحقق چیزی به شما کمک کنند.

 

وقتی بدون باورهای محدود کننده مرحله به مرحله پیش بروید در چنین زمان هایی آرام هستید زیرا چیز بزرگی در راه است و خود درونی شما آن را می داند. این را به عنوان نشانه ای برای توقف در نظر نگیرید ، یا حرکت به جلو و تلاش برای دستیابی به اهداف خود را رها نکنید. همانطور که می دانید دستیابی به موفقیت شما در حال پیشرفت است و شما باید سفر خود را ادامه دهید.


خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید