قدرت اختلالات چند شخصیتی

قدرت اختلالات چند شخصیتی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۱ , مهر , ۱۳۹۹ ۲ نظر ۱۸۶۶ بازدید

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند

 

قدرت اختلالات شخصیتی‌ –  (Dissociative Identity Disorder_DID، که “اختلالات شخصیتی چندگانه” نامیده می شود) به ما قدرت واقعی ناخوداگاه را نشان می دهد در ادامه میخوانیم:

 

افراد دارای DID یا اختلالات شخصیتی‌ دارای حداقل دو شخصیت مجزا هستند. این بدان معنی است که افراد به طور کاملا متفاوت می توانند در همان جسم فیزیکی شخصیتی دیگر داشته باشند. هنگامی که شخصیت جدید جایگزین شخصیت قبلی میشود اغلب تفاوت در شخصیت و علاقه انها ایجاد می شود که نه تنها شخصیت، بلکه تغییرات در فیزیک انها نیز قابل تشخیص است.

 

 

موردی شبیه به این وجود دارد که در آن یک شخصیت به آب پرتقال حساس است و در شخصیت دیگر نه در حالی که هر دو در همان بدن زندگی می کنند به این معنی که هنگامی که شخصیت جدید وارد می شود هیچ واکنشی به آب پرتقال ندارد با این حال وقتی شخصیت آلرژیک ، آب پرتقال مصرف می کند بدن او کهیر میزند اما وقتی شخصیت جدید او جایگزین شود خارش و حتی کهیر از بین می رود که همه اینها در همان بدن فیزیکی رخ میدهد.

 

 

 

در برخی موارد؛

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند. منبع در پایین ذکر شده است.

 

نکته این صحبت ها این است که در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند این ثابت می کند که ذهن ما بدن ما را کنترل می کند این اثبات میکند که تغییر فیزیولوژی ما با افکار و عقاید ناخوداگاهمان وجود دارد اثبات اینکه اگر تنها بتوانیم باورهای درون ناخواگاه را تغییر دهیم می توانیم بیماری های خودمان را درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند

 

DID

کسی که دارای DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) باشد این تغییرات فیزیولوژیکی را از خود بروز میدهد زیرا یک فرد معمولی تنها یک شخصیت دارد کسانی که DID دارند به راحتی و بلافاصله هسته اصلی باورهای خود را با تغییر به شخصیت جدید تغییر میدهد و این برای یک فرد سالم که DID ندارد آسان نیست اما ممکن است.

 

 

افراد مبتلا به DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) فقط باور ندارند که آنها آلرژی دارند یا ندارد یا میتوانند داشته باشند.بلکه آنها این را می دانند. دانستن چیزی به صورت عمیق که در سطح اعتقادات است تغییر آن آسان نیست اما شما می توانید هر چیزی را باور کنید، مهم نیست به نظر دیگران چقدر مضحک است و اگر شما آن را حقیقت میدانید پس برای شما حقیقت است.

 

 

واقعیت ذهنی است،(در مقاله بعدی در مورد واقعیت بحث خواهیم کرد) اما ذهن ناخودآگاه سخت تغییر می کند.بنابراین اگر اعتقاد داشته باشید که مثلا فیل ها می تواند پرواز کند یا دو + دو برابر پنج است شما نمیتوانید خودتان را متقاعد کنید و مهم هم نیست چقدر سعی می کنید زیرا شما هیچ مدرکی در مورد آن و یا حتی یک استدلال حمایتی معتبر و هر گونه شواهد و منطق که تا به حال شناخته شده باشد و این را نشان دهد ندارید که فیل ها می توانند پرواز کنند و دو + دو برابر پنج است.

 

آلرژی ها

بنابراین آلرژی های شما، رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند که با تغییر ناخوداگاه انها نیز تغییر می کنند ، امیدوارم پس از خواندن این مطلب باورهای مخرب شما درباره فیزیولوژی انسان تغییر کند و اینکه ذهن قادر به کنترل تمام بدن است.

 

 

 

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

مقالات زیادی در مورد اثر پلاسبو وجود دارد که نشان میدهد بیماران تغییر افکار خود از بیماری های سرطانی رهایی یافته اند اگر بیماران مبتلا به سرطان ، سرطان خود را تنها از طریق فکر خود درمان کرده اند و افراد با DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) می تواند ویژگی های فیزیکی غیر قابل تغییر را تغییر دهید این به این معنی است که ما بسیار خوش شانس هستیم که نگرانی های اصلی ما آلرژی، بیماری ها کوچک و یا هر گونه بیماری خفیف است زیرا ما کاملا میتوانیم خود را افکار و باورهای مثبت درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند

تاثیر اعتقادات مخرب بر ناخوداگاه

و در این مورد تصور کنید که چقدر ساده اعتقادات مخرب توسط جامعه و یا رسانه ها به ناخوداگاه ما داده شده است : اقتصاد رکود می کند ؛ کره زمین در حال گرم شدن است ؛ اگر ازدواج نکنید می توانید موفق شوید؛ پول چرک دست است ، سلام گرگ بی طمع نیست ؛ نمی توانید در این جامعه موفق شوید ، برای هر یک از این باورها، تعداد زیادی استدلال های معتبر وجود دارد، بنابراین همه ما باید مشخص کنیم کدام باور مفید است اینکه من میتوانم در هر شرایطی موفق شوم یا اینکه جامعه تصمیم میگیرد من موفق باشم یا نه و سپس آن اعتقاد را بپذیریم.

 

 

 

 

اطلاعات کامل

هزاران کتاب و مقالات معتبر دیگر وجود دارد که می توانید آنها را جستجو و مطالعه کنید. تصور کنید فقط یک دقیقه اگر واقعا باور داشتید می توانستید روی فیزیک خود کنترل داشته باشید دیگر نگران بیماری ها نبودید دیگر نگران داشتن یا نداشتن بیمه درمانی نبودید.

 

 

به همین دلیل افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند که این اغلب ناخوداگاه رخ میدهد و حتی با دریافت بیمه درمانی به ناخودگاه خود پیغام میدهند من اماده بیماری هستم تا بتوانم از این دفتر استفاده کنم و بدون اینکه آگاه باشند خود را مغلوب می کنند.

 

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند.

 

تغییر رنگ چشم

واقعیت این است که کسانی که DID ( اختلالات شخصیتی‌ )دارند می توانند بلافاصله و به معنای واقعی کلمه رنگ چشم خود را تغییر دهد و یا آلرژی خود را به وجود و یا از بین ببرند با تغییر اعتقادات خود، چقدر بهتر می توانید جهان و زندگی خود کنترل کنید زیرا خیلی ساده است که باور کنید که شما ارزش موفق شدن را ندارید و هرگز موفق نخواهید شد و یا اینکه هرگز به اندازه کافی خوب نخواهید بود و نمی توانید باور کنید که چشمان شما آبی هستند اما این امکان پذیر است.

 

 

و البته که این تغییر طول می کشد اما هیچ کاری بیشتر از تغییر باورهایتان برای رسیدن به اهدافتان ارزشمند نیست و این کار شادی بی نهایت است.


:Sources
Probing the Enigma of Multiple Personality
Multiple Personality Disorder: an alternative theory
Dissociative Disorders: Splitting Consciousness


افراد با اختلالات چند شخصیتی ما را امیدوار میکنند تا زندگی رویایی که میخواهیم را داشته باشیم.

 

اختلال چند شخصیتی چیست؟

اختلال شخصیت های متعدد به عنوان فردی است که می تواند بلافاصله به شخصیت های دیگری تغییر می کند. به این معنی که یک فرد در یک بدن چندین شخصیت مختلف را تجربه می کند و این تغییر باعث ایجاد باورهایی می شود که بدن را با شخصیتی که در آن است تغییر می دهد.

 

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

 

شخصیتی‌ های متعدد

 

باورهای اختلالات چند شخصیتی و تأثیرات روانی آن بر بدن

آنچه بسیار شگفت آور است این است که این افراد دارای توانایی های شگفت انگیزی هستند که می توان آنها را فوق العاده یا ماورا الطبیعه عنوان کرد. در یک شخصیت تغییر یافته ، افراد از شخصیت های فردی دیگر در یک بدن خود برخوردار می شوند. بنابراین به عبارت دیگر آنها حالت وجودی خود را تغییر می دهند تا در واقعیت به فردی دیگری تبدیل شوند این را بلافاصله توسط کلمات یا احساسات از خاطرات می توان مشاهده کرد که نتیجه تغییر شخصیت است.

 

در کتاب فیزیک خدا نوشته جوزف سلبی گوش (Joseph Selbie) به موضوعی جالب اشاره شده است که در آن در مورد کسانی که دارای چندین شخصیت هستند صحبت میکند.اختلالات چند شخصیتی یا (DID- اختلالات شخصیتی‌ ) توانایی تغییر فیزیولوژیک خود را در عرض چند ثانیه نشان داده اند. به عنوان مثال می توان به توانایی تغییر در بینایی ، رنگ چشم ، جای زخم ، آلرژی ، بیماری ها ، الگوی EEG ، دمای بدن ، صدا ، سطح اعتماد به نفس و غیره اشاره کرد ، تحقیقات و شواهد واقعی زیاد در مورد این ادعاها موجه است ، شخصیتی که توانایی تغییر شکل کره چشم خود را دارد اما شخصیت های دیگر قادر به دستیابی به آن تغییرات نیستند.

 

برخی از تأثیرات روانشناختی افراد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه این است که می توانند دست خط های مختلفی داشته باشند ، بسته به شخصیتی که تغییر می دهند از دست چپ یا راست استفاده می کنند. حتی بینایی آنها تغییر می کند همانطور که فیلم هایی موجود است که یک دختر در یک شخصیت نابینا است و وقتی به شخصیت دیگری وارد می شود به وضوح می بیند و این مورد  برای سایر افراد نیاز آنها به استفاده از عینک برای بینایی تغییر می کند.

 

حتی بیماری ها و مشکلات جسمی در برخی از افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند ، آنها وقتی به شخصیت دیگری روی می آورند بیماری آنها از بین می رود. همین امر با آلرژی و بسیاری دیگر از علائم تغییر می کند تا شخصیت متناسب با هویت باشد. این در لحظه و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی به طور خودکار رخ میدهد. در بعضی افراد رنگ چشم آنها تغییر می کند. کهیرها ممکن است ظاهر و ناپدید شوند ، علائم سوختگی ، کیست ، چندین دوره قاعدگی برای زنان ، لهجه های مختلف در زبان ، شیوه گفتاری ، عقاید ، ارتباطات جنسیتی ، حتی اشعه الکترونیکی و اسکن مغزی با تغییر شخصیت تغییر می کند.

 

چگونه می توان این احتمال را نادیده گرفت که این توانایی های شگفت انگیز برای افراد که دارای این اختلال شخصیت چندگانه هستند وجود دارد؟ ما باید از این توانایی آنها یاد بگیریم که این توانایی ذهن را می تواند در جهت اقدامات خارق العاده ماورا الطبیعه به صورت یک روش بالقوه برای شفابخشی و توانمندسازی و یا بهبود زندگی به جای یک اختلال مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

اختلالات شخصیتی‌

این خبر خوبی برای کسانی است که در دنیای درمان و بهبود ظاهر فیزیکی خود تلاش میکنند زیرا به این معنی است که واقعاً به همین راحتی است.

در حالی که به نظر می رسد یک فرد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه شخصیت های مختلفی دارد اما افراد تک ذهن با یک شخصیت غالب شناخته می شوند مانند من و شما در حالی که جنبه های دیگر شخصیت ما به ناخودآگاه منتقل می شوند.این جنبه ها می توانند خوب و بد باشند.

 

به نظر می رسد واضح است که وقتی فردی مبتلا به ( اختلالات شخصیتی‌) DID شخصیت دیگری تغییر می کند ، هوشیاری ، میدان انرژی ، بیوشیمی و به احتمال زیاد نوع ژن های وی تغییر می کند. تغییرات اغلب در واژگان ، جنسیت ، وضعیت بدن ، میزان عضلات ، دست خط و غیره مشاهده می شود. اما حیرت انگیزتر ، تصور کنید هنگامی که فرد در حال رانندگی در جاده است شخصیت او تغییر کند و مجبور شوید لنزهای چشم خود را بیرون بیاورید زیرا دیگر نمی توانید با آنها ببینید. تصور کنید یک لیوان آب پرتقال بنوشید و سپس ساعاتی بعد تبدیل به شخصیتی دیگر تغییر کنید که بلافاصله پوست کهیر بزند زیرا این شخصیت به آب پرتقال حساسیت دارد. تصور کنید که می خواهید دیابت را با انسولین کنترل کنید اما هنگامی که به شخصیتی دیگر تغییر کنید هیچ مشکلی در قند خون ندارید و بدن شما واکنش متفاوتی به دارو نشان میدهد ، همه اینها مثالهای واقعی از زندگی افراد با DID (اختلالات شخصیتی‌) است.

 

این کتاب در مورد ماهیت هوشیاری چه می گوید؟ به نظر می رسد از نظر درمانی به این معنی است که این گفته می تواند درست باشد که بیماری های جسمی ما از آگاهی ما سرچشمه می گیرند در واقع همه بیماری ها روانی هستند ، و آنها به دلیل اتفاقات بدی که برای ما اتفاق افتاده است رخ داده اند و فراتر از رژیم غذایی یا سبک زندگی است.

 

گرچه این تغییرات داخلی جذاب هستند اما قطعاً ارتباط قوی ذهن و بدن را نشان می دهد، حتی وقتی واقعیت بیرونی افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند جذاب تر هم می شود زیرا طبق قانون جذب ، ما واقعیت خود را با افکار ، باورهای ناخودآگاه و ارتعاشات خود ایجاد می کنیم ، این به معنای واقعی کلمه جادو است.

 

وقتی می توانیم دانشی را به دست آوریم و اجازه دهیم به بالاترین پتانسیل تکامل آگاهی خود برسیم ، بسیاری از احتمالاتی که زمانی غیرممکن به نظر می رسید ممکن می شود. ما می توانیم از تمام این اطلاعات برای ایجاد تغییرات تکاملی بیشتر در زندگی خود استفاده کنیم ، فقط با درک اینکه ما به عنوان انسان در بدن فیزیکی خود واقعاً چقدر قدرتمند هستیم و توانایی های خود را در حالت های کشف نشده دفن میکنیم.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

  قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

   

  به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

   

  سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

  شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

  اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

  آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

  آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

  پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

   

  یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

  اما چطور….

  فیلم انگیزشی بند باز

  فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

  آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

  تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

  خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

  آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

  اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

  آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

  البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

  آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

  ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

  آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

  آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

  آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

  در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

  سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

  آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

  پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

  تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

  آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

  هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

   

  کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

   

  نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید