قدرت اختلالات چند شخصیتی

قدرت اختلالات چند شخصیتی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۱ , مهر , ۱۳۹۹ ۲ نظر ۱۵۵۸ بازدید

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند

 

قدرت اختلالات شخصیتی‌ –  (Dissociative Identity Disorder_DID، که “اختلالات شخصیتی چندگانه” نامیده می شود) به ما قدرت واقعی ناخوداگاه را نشان می دهد در ادامه میخوانیم:

 

افراد دارای DID یا اختلالات شخصیتی‌ دارای حداقل دو شخصیت مجزا هستند. این بدان معنی است که افراد به طور کاملا متفاوت می توانند در همان جسم فیزیکی شخصیتی دیگر داشته باشند. هنگامی که شخصیت جدید جایگزین شخصیت قبلی میشود اغلب تفاوت در شخصیت و علاقه انها ایجاد می شود که نه تنها شخصیت، بلکه تغییرات در فیزیک انها نیز قابل تشخیص است.

 

 

موردی شبیه به این وجود دارد که در آن یک شخصیت به آب پرتقال حساس است و در شخصیت دیگر نه در حالی که هر دو در همان بدن زندگی می کنند به این معنی که هنگامی که شخصیت جدید وارد می شود هیچ واکنشی به آب پرتقال ندارد با این حال وقتی شخصیت آلرژیک ، آب پرتقال مصرف می کند بدن او کهیر میزند اما وقتی شخصیت جدید او جایگزین شود خارش و حتی کهیر از بین می رود که همه اینها در همان بدن فیزیکی رخ میدهد.

 

 

 

در برخی موارد؛

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند. منبع در پایین ذکر شده است.

 

نکته این صحبت ها این است که در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند این ثابت می کند که ذهن ما بدن ما را کنترل می کند این اثبات میکند که تغییر فیزیولوژی ما با افکار و عقاید ناخوداگاهمان وجود دارد اثبات اینکه اگر تنها بتوانیم باورهای درون ناخواگاه را تغییر دهیم می توانیم بیماری های خودمان را درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند

 

DID

کسی که دارای DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) باشد این تغییرات فیزیولوژیکی را از خود بروز میدهد زیرا یک فرد معمولی تنها یک شخصیت دارد کسانی که DID دارند به راحتی و بلافاصله هسته اصلی باورهای خود را با تغییر به شخصیت جدید تغییر میدهد و این برای یک فرد سالم که DID ندارد آسان نیست اما ممکن است.

 

 

افراد مبتلا به DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) فقط باور ندارند که آنها آلرژی دارند یا ندارد یا میتوانند داشته باشند.بلکه آنها این را می دانند. دانستن چیزی به صورت عمیق که در سطح اعتقادات است تغییر آن آسان نیست اما شما می توانید هر چیزی را باور کنید، مهم نیست به نظر دیگران چقدر مضحک است و اگر شما آن را حقیقت میدانید پس برای شما حقیقت است.

 

 

واقعیت ذهنی است،(در مقاله بعدی در مورد واقعیت بحث خواهیم کرد) اما ذهن ناخودآگاه سخت تغییر می کند.بنابراین اگر اعتقاد داشته باشید که مثلا فیل ها می تواند پرواز کند یا دو + دو برابر پنج است شما نمیتوانید خودتان را متقاعد کنید و مهم هم نیست چقدر سعی می کنید زیرا شما هیچ مدرکی در مورد آن و یا حتی یک استدلال حمایتی معتبر و هر گونه شواهد و منطق که تا به حال شناخته شده باشد و این را نشان دهد ندارید که فیل ها می توانند پرواز کنند و دو + دو برابر پنج است.

 

آلرژی ها

بنابراین آلرژی های شما، رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند که با تغییر ناخوداگاه انها نیز تغییر می کنند ، امیدوارم پس از خواندن این مطلب باورهای مخرب شما درباره فیزیولوژی انسان تغییر کند و اینکه ذهن قادر به کنترل تمام بدن است.

 

 

 

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

مقالات زیادی در مورد اثر پلاسبو وجود دارد که نشان میدهد بیماران تغییر افکار خود از بیماری های سرطانی رهایی یافته اند اگر بیماران مبتلا به سرطان ، سرطان خود را تنها از طریق فکر خود درمان کرده اند و افراد با DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) می تواند ویژگی های فیزیکی غیر قابل تغییر را تغییر دهید این به این معنی است که ما بسیار خوش شانس هستیم که نگرانی های اصلی ما آلرژی، بیماری ها کوچک و یا هر گونه بیماری خفیف است زیرا ما کاملا میتوانیم خود را افکار و باورهای مثبت درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند

تاثیر اعتقادات مخرب بر ناخوداگاه

و در این مورد تصور کنید که چقدر ساده اعتقادات مخرب توسط جامعه و یا رسانه ها به ناخوداگاه ما داده شده است : اقتصاد رکود می کند ؛ کره زمین در حال گرم شدن است ؛ اگر ازدواج نکنید می توانید موفق شوید؛ پول چرک دست است ، سلام گرگ بی طمع نیست ؛ نمی توانید در این جامعه موفق شوید ، برای هر یک از این باورها، تعداد زیادی استدلال های معتبر وجود دارد، بنابراین همه ما باید مشخص کنیم کدام باور مفید است اینکه من میتوانم در هر شرایطی موفق شوم یا اینکه جامعه تصمیم میگیرد من موفق باشم یا نه و سپس آن اعتقاد را بپذیریم.

 

 

 

 

اطلاعات کامل

هزاران کتاب و مقالات معتبر دیگر وجود دارد که می توانید آنها را جستجو و مطالعه کنید. تصور کنید فقط یک دقیقه اگر واقعا باور داشتید می توانستید روی فیزیک خود کنترل داشته باشید دیگر نگران بیماری ها نبودید دیگر نگران داشتن یا نداشتن بیمه درمانی نبودید.

 

 

به همین دلیل افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند که این اغلب ناخوداگاه رخ میدهد و حتی با دریافت بیمه درمانی به ناخودگاه خود پیغام میدهند من اماده بیماری هستم تا بتوانم از این دفتر استفاده کنم و بدون اینکه آگاه باشند خود را مغلوب می کنند.

 

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند.

 

تغییر رنگ چشم

واقعیت این است که کسانی که DID ( اختلالات شخصیتی‌ )دارند می توانند بلافاصله و به معنای واقعی کلمه رنگ چشم خود را تغییر دهد و یا آلرژی خود را به وجود و یا از بین ببرند با تغییر اعتقادات خود، چقدر بهتر می توانید جهان و زندگی خود کنترل کنید زیرا خیلی ساده است که باور کنید که شما ارزش موفق شدن را ندارید و هرگز موفق نخواهید شد و یا اینکه هرگز به اندازه کافی خوب نخواهید بود و نمی توانید باور کنید که چشمان شما آبی هستند اما این امکان پذیر است.

 

 

و البته که این تغییر طول می کشد اما هیچ کاری بیشتر از تغییر باورهایتان برای رسیدن به اهدافتان ارزشمند نیست و این کار شادی بی نهایت است.


:Sources
Probing the Enigma of Multiple Personality
Multiple Personality Disorder: an alternative theory
Dissociative Disorders: Splitting Consciousness


افراد با اختلالات چند شخصیتی ما را امیدوار میکنند تا زندگی رویایی که میخواهیم را داشته باشیم.

 

اختلال چند شخصیتی چیست؟

اختلال شخصیت های متعدد به عنوان فردی است که می تواند بلافاصله به شخصیت های دیگری تغییر می کند. به این معنی که یک فرد در یک بدن چندین شخصیت مختلف را تجربه می کند و این تغییر باعث ایجاد باورهایی می شود که بدن را با شخصیتی که در آن است تغییر می دهد.

 

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

 

شخصیتی‌ های متعدد

 

باورهای اختلالات چند شخصیتی و تأثیرات روانی آن بر بدن

آنچه بسیار شگفت آور است این است که این افراد دارای توانایی های شگفت انگیزی هستند که می توان آنها را فوق العاده یا ماورا الطبیعه عنوان کرد. در یک شخصیت تغییر یافته ، افراد از شخصیت های فردی دیگر در یک بدن خود برخوردار می شوند. بنابراین به عبارت دیگر آنها حالت وجودی خود را تغییر می دهند تا در واقعیت به فردی دیگری تبدیل شوند این را بلافاصله توسط کلمات یا احساسات از خاطرات می توان مشاهده کرد که نتیجه تغییر شخصیت است.

 

در کتاب فیزیک خدا نوشته جوزف سلبی گوش (Joseph Selbie) به موضوعی جالب اشاره شده است که در آن در مورد کسانی که دارای چندین شخصیت هستند صحبت میکند.اختلالات چند شخصیتی یا (DID- اختلالات شخصیتی‌ ) توانایی تغییر فیزیولوژیک خود را در عرض چند ثانیه نشان داده اند. به عنوان مثال می توان به توانایی تغییر در بینایی ، رنگ چشم ، جای زخم ، آلرژی ، بیماری ها ، الگوی EEG ، دمای بدن ، صدا ، سطح اعتماد به نفس و غیره اشاره کرد ، تحقیقات و شواهد واقعی زیاد در مورد این ادعاها موجه است ، شخصیتی که توانایی تغییر شکل کره چشم خود را دارد اما شخصیت های دیگر قادر به دستیابی به آن تغییرات نیستند.

 

برخی از تأثیرات روانشناختی افراد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه این است که می توانند دست خط های مختلفی داشته باشند ، بسته به شخصیتی که تغییر می دهند از دست چپ یا راست استفاده می کنند. حتی بینایی آنها تغییر می کند همانطور که فیلم هایی موجود است که یک دختر در یک شخصیت نابینا است و وقتی به شخصیت دیگری وارد می شود به وضوح می بیند و این مورد  برای سایر افراد نیاز آنها به استفاده از عینک برای بینایی تغییر می کند.

 

حتی بیماری ها و مشکلات جسمی در برخی از افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند ، آنها وقتی به شخصیت دیگری روی می آورند بیماری آنها از بین می رود. همین امر با آلرژی و بسیاری دیگر از علائم تغییر می کند تا شخصیت متناسب با هویت باشد. این در لحظه و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی به طور خودکار رخ میدهد. در بعضی افراد رنگ چشم آنها تغییر می کند. کهیرها ممکن است ظاهر و ناپدید شوند ، علائم سوختگی ، کیست ، چندین دوره قاعدگی برای زنان ، لهجه های مختلف در زبان ، شیوه گفتاری ، عقاید ، ارتباطات جنسیتی ، حتی اشعه الکترونیکی و اسکن مغزی با تغییر شخصیت تغییر می کند.

 

چگونه می توان این احتمال را نادیده گرفت که این توانایی های شگفت انگیز برای افراد که دارای این اختلال شخصیت چندگانه هستند وجود دارد؟ ما باید از این توانایی آنها یاد بگیریم که این توانایی ذهن را می تواند در جهت اقدامات خارق العاده ماورا الطبیعه به صورت یک روش بالقوه برای شفابخشی و توانمندسازی و یا بهبود زندگی به جای یک اختلال مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

اختلالات شخصیتی‌

این خبر خوبی برای کسانی است که در دنیای درمان و بهبود ظاهر فیزیکی خود تلاش میکنند زیرا به این معنی است که واقعاً به همین راحتی است.

در حالی که به نظر می رسد یک فرد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه شخصیت های مختلفی دارد اما افراد تک ذهن با یک شخصیت غالب شناخته می شوند مانند من و شما در حالی که جنبه های دیگر شخصیت ما به ناخودآگاه منتقل می شوند.این جنبه ها می توانند خوب و بد باشند.

 

به نظر می رسد واضح است که وقتی فردی مبتلا به ( اختلالات شخصیتی‌) DID شخصیت دیگری تغییر می کند ، هوشیاری ، میدان انرژی ، بیوشیمی و به احتمال زیاد نوع ژن های وی تغییر می کند. تغییرات اغلب در واژگان ، جنسیت ، وضعیت بدن ، میزان عضلات ، دست خط و غیره مشاهده می شود. اما حیرت انگیزتر ، تصور کنید هنگامی که فرد در حال رانندگی در جاده است شخصیت او تغییر کند و مجبور شوید لنزهای چشم خود را بیرون بیاورید زیرا دیگر نمی توانید با آنها ببینید. تصور کنید یک لیوان آب پرتقال بنوشید و سپس ساعاتی بعد تبدیل به شخصیتی دیگر تغییر کنید که بلافاصله پوست کهیر بزند زیرا این شخصیت به آب پرتقال حساسیت دارد. تصور کنید که می خواهید دیابت را با انسولین کنترل کنید اما هنگامی که به شخصیتی دیگر تغییر کنید هیچ مشکلی در قند خون ندارید و بدن شما واکنش متفاوتی به دارو نشان میدهد ، همه اینها مثالهای واقعی از زندگی افراد با DID (اختلالات شخصیتی‌) است.

 

این کتاب در مورد ماهیت هوشیاری چه می گوید؟ به نظر می رسد از نظر درمانی به این معنی است که این گفته می تواند درست باشد که بیماری های جسمی ما از آگاهی ما سرچشمه می گیرند در واقع همه بیماری ها روانی هستند ، و آنها به دلیل اتفاقات بدی که برای ما اتفاق افتاده است رخ داده اند و فراتر از رژیم غذایی یا سبک زندگی است.

 

گرچه این تغییرات داخلی جذاب هستند اما قطعاً ارتباط قوی ذهن و بدن را نشان می دهد، حتی وقتی واقعیت بیرونی افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند جذاب تر هم می شود زیرا طبق قانون جذب ، ما واقعیت خود را با افکار ، باورهای ناخودآگاه و ارتعاشات خود ایجاد می کنیم ، این به معنای واقعی کلمه جادو است.

 

وقتی می توانیم دانشی را به دست آوریم و اجازه دهیم به بالاترین پتانسیل تکامل آگاهی خود برسیم ، بسیاری از احتمالاتی که زمانی غیرممکن به نظر می رسید ممکن می شود. ما می توانیم از تمام این اطلاعات برای ایجاد تغییرات تکاملی بیشتر در زندگی خود استفاده کنیم ، فقط با درک اینکه ما به عنوان انسان در بدن فیزیکی خود واقعاً چقدر قدرتمند هستیم و توانایی های خود را در حالت های کشف نشده دفن میکنیم.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انگیزشی دایناسور خوب

  در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

  آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

  آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

  یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

  SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

  آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

  تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

  کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

   

  محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

  آپدیت محصول راهنمای روح

  این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

  دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

  آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

  ۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

  چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

  معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

  نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

  ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

  شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

  ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

  مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

  در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

  آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

  پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

  چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

  بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید