قدرت اختلالات چند شخصیتی

قدرت اختلالات چند شخصیتی
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۱ , مهر , ۱۳۹۹ ۲ نظر ۳۶۶۴ بازدید زمان مطالعه ۲۱ دقیقه پادکست به زودی

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند

 

قدرت اختلالات شخصیتی‌ –  (Dissociative Identity Disorder_DID، که “اختلالات شخصیتی چندگانه” نامیده می شود) به ما قدرت واقعی ناخوداگاه را نشان می دهد در ادامه میخوانیم:

 

افراد دارای DID یا اختلالات شخصیتی‌ دارای حداقل دو شخصیت مجزا هستند. این بدان معنی است که افراد به طور کاملا متفاوت می توانند در همان جسم فیزیکی شخصیتی دیگر داشته باشند. هنگامی که شخصیت جدید جایگزین شخصیت قبلی میشود اغلب تفاوت در شخصیت و علاقه انها ایجاد می شود که نه تنها شخصیت، بلکه تغییرات در فیزیک انها نیز قابل تشخیص است.

 

 

موردی شبیه به این وجود دارد که در آن یک شخصیت به آب پرتقال حساس است و در شخصیت دیگر نه در حالی که هر دو در همان بدن زندگی می کنند به این معنی که هنگامی که شخصیت جدید وارد می شود هیچ واکنشی به آب پرتقال ندارد با این حال وقتی شخصیت آلرژیک ، آب پرتقال مصرف می کند بدن او کهیر میزند اما وقتی شخصیت جدید او جایگزین شود خارش و حتی کهیر از بین می رود که همه اینها در همان بدن فیزیکی رخ میدهد.

 

 

 

در برخی موارد؛

فرد در یک شخصیت های نسبت به رنگ حساسیت دارد و در شخصیت دیگر ندارد و یا در موارد دیگر، شخصیت اول به عینک با نمره چشم خاص نیاز دارد و گاهی اوقات رنگ چشم آنها متفاوت است. همه این ها پرونده های مستند هستند و هزاران نفر دیگر نیز به دنبال تحقیق روی این قدرت ذهن هستند. منبع در پایین ذکر شده است.

 

نکته این صحبت ها این است که در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند این ثابت می کند که ذهن ما بدن ما را کنترل می کند این اثبات میکند که تغییر فیزیولوژی ما با افکار و عقاید ناخوداگاهمان وجود دارد اثبات اینکه اگر تنها بتوانیم باورهای درون ناخواگاه را تغییر دهیم می توانیم بیماری های خودمان را درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
در داخل یک بدن، دو یا چند شخصیت مجزا میتوانند به طور مستقیم بر اساس فیزیولوژی بدن ، تغییر کنند

 

DID

کسی که دارای DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) باشد این تغییرات فیزیولوژیکی را از خود بروز میدهد زیرا یک فرد معمولی تنها یک شخصیت دارد کسانی که DID دارند به راحتی و بلافاصله هسته اصلی باورهای خود را با تغییر به شخصیت جدید تغییر میدهد و این برای یک فرد سالم که DID ندارد آسان نیست اما ممکن است.

 

 

افراد مبتلا به DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) فقط باور ندارند که آنها آلرژی دارند یا ندارد یا میتوانند داشته باشند.بلکه آنها این را می دانند. دانستن چیزی به صورت عمیق که در سطح اعتقادات است تغییر آن آسان نیست اما شما می توانید هر چیزی را باور کنید، مهم نیست به نظر دیگران چقدر مضحک است و اگر شما آن را حقیقت میدانید پس برای شما حقیقت است.

 

 

واقعیت ذهنی است،(در مقاله بعدی در مورد واقعیت بحث خواهیم کرد) اما ذهن ناخودآگاه سخت تغییر می کند.بنابراین اگر اعتقاد داشته باشید که مثلا فیل ها می تواند پرواز کند یا دو + دو برابر پنج است شما نمیتوانید خودتان را متقاعد کنید و مهم هم نیست چقدر سعی می کنید زیرا شما هیچ مدرکی در مورد آن و یا حتی یک استدلال حمایتی معتبر و هر گونه شواهد و منطق که تا به حال شناخته شده باشد و این را نشان دهد ندارید که فیل ها می توانند پرواز کنند و دو + دو برابر پنج است.

 

آلرژی ها

بنابراین آلرژی های شما، رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند که با تغییر ناخوداگاه انها نیز تغییر می کنند ، امیدوارم پس از خواندن این مطلب باورهای مخرب شما درباره فیزیولوژی انسان تغییر کند و اینکه ذهن قادر به کنترل تمام بدن است.

 

 

 

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

مقالات زیادی در مورد اثر پلاسبو وجود دارد که نشان میدهد بیماران تغییر افکار خود از بیماری های سرطانی رهایی یافته اند اگر بیماران مبتلا به سرطان ، سرطان خود را تنها از طریق فکر خود درمان کرده اند و افراد با DID ( اختلالات شخصیتی‌ ) می تواند ویژگی های فیزیکی غیر قابل تغییر را تغییر دهید این به این معنی است که ما بسیار خوش شانس هستیم که نگرانی های اصلی ما آلرژی، بیماری ها کوچک و یا هر گونه بیماری خفیف است زیرا ما کاملا میتوانیم خود را افکار و باورهای مثبت درمان کنیم.

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
رنگ چشم یا هر گونه ظواهر فیزیکی که می توانید به آن فکر کنید آنها همه عمیقا در ناخوداگاه شما هستند

تاثیر اعتقادات مخرب بر ناخوداگاه

و در این مورد تصور کنید که چقدر ساده اعتقادات مخرب توسط جامعه و یا رسانه ها به ناخوداگاه ما داده شده است : اقتصاد رکود می کند ؛ کره زمین در حال گرم شدن است ؛ اگر ازدواج نکنید می توانید موفق شوید؛ پول چرک دست است ، سلام گرگ بی طمع نیست ؛ نمی توانید در این جامعه موفق شوید ، برای هر یک از این باورها، تعداد زیادی استدلال های معتبر وجود دارد، بنابراین همه ما باید مشخص کنیم کدام باور مفید است اینکه من میتوانم در هر شرایطی موفق شوم یا اینکه جامعه تصمیم میگیرد من موفق باشم یا نه و سپس آن اعتقاد را بپذیریم.

 

 

 

 

اطلاعات کامل

هزاران کتاب و مقالات معتبر دیگر وجود دارد که می توانید آنها را جستجو و مطالعه کنید. تصور کنید فقط یک دقیقه اگر واقعا باور داشتید می توانستید روی فیزیک خود کنترل داشته باشید دیگر نگران بیماری ها نبودید دیگر نگران داشتن یا نداشتن بیمه درمانی نبودید.

 

 

به همین دلیل افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند که این اغلب ناخوداگاه رخ میدهد و حتی با دریافت بیمه درمانی به ناخودگاه خود پیغام میدهند من اماده بیماری هستم تا بتوانم از این دفتر استفاده کنم و بدون اینکه آگاه باشند خود را مغلوب می کنند.

 

 

قدرت اختلالات چند شخصیتی
افراد زیادی مبتلا به بیماری میشوند زیرا از ترس نداشتن بیمه مناسب بیماری را درون خود شکل میدهند.

 

تغییر رنگ چشم

واقعیت این است که کسانی که DID ( اختلالات شخصیتی‌ )دارند می توانند بلافاصله و به معنای واقعی کلمه رنگ چشم خود را تغییر دهد و یا آلرژی خود را به وجود و یا از بین ببرند با تغییر اعتقادات خود، چقدر بهتر می توانید جهان و زندگی خود کنترل کنید زیرا خیلی ساده است که باور کنید که شما ارزش موفق شدن را ندارید و هرگز موفق نخواهید شد و یا اینکه هرگز به اندازه کافی خوب نخواهید بود و نمی توانید باور کنید که چشمان شما آبی هستند اما این امکان پذیر است.

 

 

و البته که این تغییر طول می کشد اما هیچ کاری بیشتر از تغییر باورهایتان برای رسیدن به اهدافتان ارزشمند نیست و این کار شادی بی نهایت است.


:Sources
Probing the Enigma of Multiple Personality
Multiple Personality Disorder: an alternative theory
Dissociative Disorders: Splitting Consciousness


افراد با اختلالات چند شخصیتی ما را امیدوار میکنند تا زندگی رویایی که میخواهیم را داشته باشیم.

 

اختلال چند شخصیتی چیست؟

اختلال شخصیت های متعدد به عنوان فردی است که می تواند بلافاصله به شخصیت های دیگری تغییر می کند. به این معنی که یک فرد در یک بدن چندین شخصیت مختلف را تجربه می کند و این تغییر باعث ایجاد باورهایی می شود که بدن را با شخصیتی که در آن است تغییر می دهد.

 

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

 

شخصیتی‌ های متعدد

 

باورهای اختلالات چند شخصیتی و تأثیرات روانی آن بر بدن

آنچه بسیار شگفت آور است این است که این افراد دارای توانایی های شگفت انگیزی هستند که می توان آنها را فوق العاده یا ماورا الطبیعه عنوان کرد. در یک شخصیت تغییر یافته ، افراد از شخصیت های فردی دیگر در یک بدن خود برخوردار می شوند. بنابراین به عبارت دیگر آنها حالت وجودی خود را تغییر می دهند تا در واقعیت به فردی دیگری تبدیل شوند این را بلافاصله توسط کلمات یا احساسات از خاطرات می توان مشاهده کرد که نتیجه تغییر شخصیت است.

 

در کتاب فیزیک خدا نوشته جوزف سلبی گوش (Joseph Selbie) به موضوعی جالب اشاره شده است که در آن در مورد کسانی که دارای چندین شخصیت هستند صحبت میکند.اختلالات چند شخصیتی یا (DID- اختلالات شخصیتی‌ ) توانایی تغییر فیزیولوژیک خود را در عرض چند ثانیه نشان داده اند. به عنوان مثال می توان به توانایی تغییر در بینایی ، رنگ چشم ، جای زخم ، آلرژی ، بیماری ها ، الگوی EEG ، دمای بدن ، صدا ، سطح اعتماد به نفس و غیره اشاره کرد ، تحقیقات و شواهد واقعی زیاد در مورد این ادعاها موجه است ، شخصیتی که توانایی تغییر شکل کره چشم خود را دارد اما شخصیت های دیگر قادر به دستیابی به آن تغییرات نیستند.

 

برخی از تأثیرات روانشناختی افراد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه این است که می توانند دست خط های مختلفی داشته باشند ، بسته به شخصیتی که تغییر می دهند از دست چپ یا راست استفاده می کنند. حتی بینایی آنها تغییر می کند همانطور که فیلم هایی موجود است که یک دختر در یک شخصیت نابینا است و وقتی به شخصیت دیگری وارد می شود به وضوح می بیند و این مورد  برای سایر افراد نیاز آنها به استفاده از عینک برای بینایی تغییر می کند.

 

حتی بیماری ها و مشکلات جسمی در برخی از افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند ، آنها وقتی به شخصیت دیگری روی می آورند بیماری آنها از بین می رود. همین امر با آلرژی و بسیاری دیگر از علائم تغییر می کند تا شخصیت متناسب با هویت باشد. این در لحظه و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی به طور خودکار رخ میدهد. در بعضی افراد رنگ چشم آنها تغییر می کند. کهیرها ممکن است ظاهر و ناپدید شوند ، علائم سوختگی ، کیست ، چندین دوره قاعدگی برای زنان ، لهجه های مختلف در زبان ، شیوه گفتاری ، عقاید ، ارتباطات جنسیتی ، حتی اشعه الکترونیکی و اسکن مغزی با تغییر شخصیت تغییر می کند.

 

چگونه می توان این احتمال را نادیده گرفت که این توانایی های شگفت انگیز برای افراد که دارای این اختلال شخصیت چندگانه هستند وجود دارد؟ ما باید از این توانایی آنها یاد بگیریم که این توانایی ذهن را می تواند در جهت اقدامات خارق العاده ماورا الطبیعه به صورت یک روش بالقوه برای شفابخشی و توانمندسازی و یا بهبود زندگی به جای یک اختلال مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

اختلالات شخصیتی‌

این خبر خوبی برای کسانی است که در دنیای درمان و بهبود ظاهر فیزیکی خود تلاش میکنند زیرا به این معنی است که واقعاً به همین راحتی است.

در حالی که به نظر می رسد یک فرد مبتلا به اختلال شخصیت چندگانه شخصیت های مختلفی دارد اما افراد تک ذهن با یک شخصیت غالب شناخته می شوند مانند من و شما در حالی که جنبه های دیگر شخصیت ما به ناخودآگاه منتقل می شوند.این جنبه ها می توانند خوب و بد باشند.

 

به نظر می رسد واضح است که وقتی فردی مبتلا به ( اختلالات شخصیتی‌) DID شخصیت دیگری تغییر می کند ، هوشیاری ، میدان انرژی ، بیوشیمی و به احتمال زیاد نوع ژن های وی تغییر می کند. تغییرات اغلب در واژگان ، جنسیت ، وضعیت بدن ، میزان عضلات ، دست خط و غیره مشاهده می شود. اما حیرت انگیزتر ، تصور کنید هنگامی که فرد در حال رانندگی در جاده است شخصیت او تغییر کند و مجبور شوید لنزهای چشم خود را بیرون بیاورید زیرا دیگر نمی توانید با آنها ببینید. تصور کنید یک لیوان آب پرتقال بنوشید و سپس ساعاتی بعد تبدیل به شخصیتی دیگر تغییر کنید که بلافاصله پوست کهیر بزند زیرا این شخصیت به آب پرتقال حساسیت دارد. تصور کنید که می خواهید دیابت را با انسولین کنترل کنید اما هنگامی که به شخصیتی دیگر تغییر کنید هیچ مشکلی در قند خون ندارید و بدن شما واکنش متفاوتی به دارو نشان میدهد ، همه اینها مثالهای واقعی از زندگی افراد با DID (اختلالات شخصیتی‌) است.

 

این کتاب در مورد ماهیت هوشیاری چه می گوید؟ به نظر می رسد از نظر درمانی به این معنی است که این گفته می تواند درست باشد که بیماری های جسمی ما از آگاهی ما سرچشمه می گیرند در واقع همه بیماری ها روانی هستند ، و آنها به دلیل اتفاقات بدی که برای ما اتفاق افتاده است رخ داده اند و فراتر از رژیم غذایی یا سبک زندگی است.

 

گرچه این تغییرات داخلی جذاب هستند اما قطعاً ارتباط قوی ذهن و بدن را نشان می دهد، حتی وقتی واقعیت بیرونی افراد با اختلال شخصیت چندگانه تغییر می کند جذاب تر هم می شود زیرا طبق قانون جذب ، ما واقعیت خود را با افکار ، باورهای ناخودآگاه و ارتعاشات خود ایجاد می کنیم ، این به معنای واقعی کلمه جادو است.

 

وقتی می توانیم دانشی را به دست آوریم و اجازه دهیم به بالاترین پتانسیل تکامل آگاهی خود برسیم ، بسیاری از احتمالاتی که زمانی غیرممکن به نظر می رسید ممکن می شود. ما می توانیم از تمام این اطلاعات برای ایجاد تغییرات تکاملی بیشتر در زندگی خود استفاده کنیم ، فقط با درک اینکه ما به عنوان انسان در بدن فیزیکی خود واقعاً چقدر قدرتمند هستیم و توانایی های خود را در حالت های کشف نشده دفن میکنیم.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

  جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

  ۸+۸+۸ قانون موفقیت

  همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

  به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

  ۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

  راه برای غلبه بر ترس از شکست

  وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

  ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

  چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

  اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

  در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

  بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

  فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

  فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

  اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

  افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

  برنده شدن در قرعه کشی

  تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

  انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

  اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

  آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

  آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

  به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

  برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

  انتشار محصول : مراقبه نور

  آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

  آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

  آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

  اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

  انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

  جلی خواسته ها چیست؟

  تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

  می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

  گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

  آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

  بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

  هفت بعد ذهن

  هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

  ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

  آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

  در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

  در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید