راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , اردیبهشت , ۱۴۰۰ ۶ نظر ۳۶۷۶ بازدید

یافته های و شواهد رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد پیام های پنهان برای تغییر افکار، نگرش ها، احساسات و اقدامات ما میتوانند مورد استفاده  قرار گیرند. پیام های پنهان میتوانند بر، نگرش های سیاسی، تصمیمات، انتخاب ها و استراتژی های افراد نفود و روی انها تأثیر گذارد.

 

راهنمای پیام های پنهان چگونگی استفاده از سابلیمینال ها

راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

فایل های پنهان ضبط شده حاوی پیام های مخفی یا سابلیمینال غیر قابل شنیدن هستند که برای تاثیر گذاشتن بر رفتار فرد تولید می شوند.

این پیام ها توسط ذهن خود آگاه قابل شنیدن نیستند، اما توسط ذهن ناخودآگاه شنیده شود بنابراین، وقتی شما می خواهید به یک آلبوم پنهان گوش دهید چیزی نخواهید شنید.

 

 

پیام های پنهان یا سابلیمینال چه هستند؟

پیام های پنهان پیام هایی هستند که برای گوش انسان قابل شنیدن نیست این فایل ها معمولا با استفاده از تاکیدات مثبت به منظور رفع مشکل خاص شنونده را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال:

 

شاید شنونده درحال تلاش برای کاهش وزن خود به علت عادات بد غذایی ، یا اینکه به دنبال اعتماد به نفس بیشتر به دلیل آسیب های دوران کودکی مانند تحقیر شدن باشد ، پیام های پنهان حاوی تاکیدات مثبتی است که برای ورود به ذهن ناخودآگاه طراحی شده اند تا از ریشه یک عادت و نگرش جدید را جایگزین کند ذهن ناخودآگاه مانند یک پایگاه عظیم دادها جایی است که همه چیز در انجا وجود دارد و اطلاعات محیط و تجارب کل زندگی ما در این قسمت مغز ذخیره می شوند.

 

 

اعتقادات مثبت و منفی ( راهنمای پیام های پنهان )

اعتقادات مثبت و منفی ما در مورد خودمان در اینجا وجود دارند که چیزی شبیه به مرزهای ذهنی انسان می باشد. در این پایگاه داده ، اطلاعات زیبا و مثبتی وجود دارد، اما بسیاری از اطلاعات منفی هم نیز وجود دارد که ما را از پیشرفت در زندگی نگه می دارد و باعث عدم موفقیت در حوزه های مختلف میشود.

 

پیام های پنهان بدون دخالت ذهن خودآگاه از آن رد می شوند و به پایگاه داده ناخوداگاه می رسند، جایی که این تاکیدات مثبت جدید را در آن جایگذاری میکند. نتایج روزمره ما با تغییر افکار روزمره ما تغییر میکنند.

 

 

راهنمای پیام های پنهان
فایل های سابلیمینال صوتی

 

چه پیام هایی می توانند به من کمک کنند؟

پیام های پنهان تقریبا می توانند برای بهبود هر منطقه ای از زندگی مورد استفاده قرار گیرند، همه این ها بستگی به فرد استفاده کننده دارد به عنوان مثال میتواند در حوزه های زیر از پیام های پنهان استفاده کند:

و بیشتر که در این لینک می توانید مشاهده کنید…

 

 

 

یک مزیت بزرگ این روش این است که هیچ کس دیگری نمیتواند تاکیدات مورد استفاده شما را بشنود و اینکه شما به چه چیزی گوش می دهید در حالی که می توانید با استفاده از هدفن یا هندزفری در حین انجام دیگر کارها و حتی خواب روی ذهن خود کار کنید علاوه بر این، شما می توانید با انجام دیگر کارها بدون توجه صدایی که می شنوید از تاکیدات را استفاده کنید زیرا مغز شما به طور غریزی اطلاعات را جذب می کند.

 

 

 

(راهنمای پیام های پنهان) پیام های پنهان یا سابلیمینال ها چطور کار میکنند؟

تاکیدات مثبت پیش از این توسط یک هیپنوتراپیست یا مدرس مدیتیشن به ذهن فرد وارد میشدند، اما در این روش بدون نیاز به هیچ گونه مربی ندارید زیرا خودتان می توانید ذهن خودتان را مدیریت کنید  زیرا تاکیدات در لایه های زیرین موسیقی  به ناخوداگاه شما نفوذ میکنند.

 

 

 

 

(راهنمای پیام های پنهان) آیا البوم های سابلیمینال برای افراد ناشنوا کار میکند؟

مطالعات نشان داده است که هنگام گوش دادن فایل های سابلیمینال افراد ناشنوا نیز تاثیرات فایل ها را احساسات میکنند که این اعتبار بیشتری به این نظریه می دهد که شما برای تاثیر گیری بهتر نیازی به شنیدن تاکیدات ندارید.

 

 

یک مطالعه انجام شده در کالج پزشکی ویرجینیا در سال ۱۹۹۱ تایید کرد که درست مانند افرادی که دارای قابلیت شنوایی سالم هستند، افراد ناشنوا هم می توانند از پیام های پنهان ناخواسته لذت ببرند و به این دلیل است که افراد ناشنوا نمیتوانند صدایی را بشنوند، ممکن است برای این دسته از افراد موثرتر عمل کند.

 

به این ترتیب، افراد ناشنوا یا شنوا نباید به فایل های پنهان را با صدای بیش از حد بلند گوش کنند به این دلیل است که مغز ممکن است فرکانس های با صدای بلند را دریافت نکند به این معنی که به همان شیوه ای که صدای جیغ و فریاد می تواند روی ذهن و گوش فرد تاثیر منفی داشته باشد گوش دادن فایل ها با صدای بلند نه تنها اثرات آن را از بین میبرد بلکه باعث آسیب به فرد نیز میشود.

 

راهنمای پیام های پنهان
تحقیقات نشان میدهد افراد ناشنوا نیز میتوانند از فایل ها استفاده کنند

 

چه شواهدی وجود دارد که پیام پنهان کار می کند؟

افراد شکاک و منفی نگر ممکن است فکر کنند که کل پیام های پنهان فریب است، اما شواهد علمی وجود دارد که پیام پنهان کار میکنند ، همچنین ممکن است علاقه مند باشید بدانید که پیام های پنهان در هر نوعش در استرالیا و بریتانیا ممنوع شده اند و عواقب سختگیرانه شدیدی برای کسانی که این قوانین را نقض کنند وجود دارد همچنین در ایالات متحده، کمیسیون ارتباطات فدرال شرکت های پخش مجوز برنامه های پنهان را لغو کرد در صورتی که استفاده از تکنیک های پیان های پنهان ثابت شده است. آنها می گویند:

 

گاهی اوقات شکایاتی مربوط به استفاده از تکنیک پیام های پنهان در برنامه های رادیو و تلویزیون دریافت می کنیم زیرا پیام های پنهان طوری طراحی شده اند که تنها در سطح ناخودآگاه درک شود بنابراین تعداد افراد کمی متوجه این نوع پیام ها میشوند، استفاده از پیام های پنهان برای عموم متضاد با تعهد دولت برای خدمت به منافع مردم است (گزارش کمیسیون ارتباطات فدرال، ۲۰۰۱)

در این صفحه مطالعات زیادی نشان داد که پیام های پنهان روی تفکر و عملکرد افراد تاثیر میگذارد

 

تحقیقات نشان میدهد که:

بر اساس داده های آماری و تحقیقات جمع آوری شده، به نظر می رسد فایل های سابلیمینال شنوایی روی تصورات و رویاهای افراد اثر می گذارد. نتایج این مطالعات نشان میدهد که ذهن ناخودآگاه قادر به درک یک پیام مخفی ظبط شده را دارد در حالی که خوداگاه نمی تواند این نرخ بالای سرعت اطلاعات ضبط شده را درک کند.

 

 

 

این تحقیقات نشان میدهد که:

یافته های و شواهد رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد سابلیمینال ها برای تغییر افکار، نگرش ها، احساسات و اقدامات ما میتوانند مورد استفاده  قرار گیرند. پیام های پنهان میتوانند بر، نگرش های سیاسی، تصمیمات، انتخاب ها و استراتژی های افراد نفود و روی انها تأثیر گذارد.

همچنین در صفحه اصلی سایت نظرات کاربران زیادی را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از این روش موفقیت خودشان را تضمین کرده اند.

درواقع، پیام های پنهان میتوانند نقش مهمی در تغییر باورها و رفتارهای خودمحور داشته باشند به همین دلیل روزانه افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این روش قدرتمند میشوند پیام های پنهان در هر دو شکل صوتی و تصویری از لحاظ تاریخی  برای دستکاری ذهن عموم مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

در اوایل این یک اقدام فریبنده بود که مردم را به خرید نوشیدنی های مورد نظر یا به سمت دیدگاه خاصی هدایت می کرد اما آنچه که اکنون می توانیم انجام دهیم، استفاده از این روش ذهنی به عنوان یک ابزار توسعه شخصی برای کمک به خودمان برای غلبه بر موانعی که در زندگی ما را از دستیابی به موفقیت بیشتر منع میکند است.

 

راهنمای پیام های پنهان


پیام هایی که نه آنها را می بینید و نه می شنوید اما ناخوداگاه شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

 

سابلیمینال مسیج پیامی است که به صورت تصاویر ، کلمات یا صوت است که مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه وارد می شوند.

 

این نوع پیام ها حداقل از دهه ۱۹۵۰ در رسانه ها رواج داشته است.

در سال ۱۹۵۷ ، یک روانشناس اجتماعی در میشیگان به نام جیمز ویکاری اعلام کرد که یک تحقیق تحقیقاتی انجام داده است که نشان می دهد با ارائه سریع تصاویر به صورت چشمک زن در کل فیلم استفاده کرده ات که در واقع بر روی تصمیم خرید مشتریانی که این فیلم را مشاهده کرده اند تاثیر گذاشته است.

ویکاری با اصطلاح بازاریابی سابلیمینال شناخته شده است – ادعایی که باعث شد آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده گزارشی در مورد این آزمایش تهیه کنند و باعث شد تبلیغات سابلیمینال در هرگونه روش های بازاریابی در ایالات متحده تا سال ۱۹۵۸ ممنوع باشد.

 

با این حال ، از طریق یک سری افشاگری های انجام شده توسط دولت ایالات متحده تحت قانون آزادی اطلاعات ، مشخص شد که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نه تنها از آنها استفاده کرده ، بلکه چندین تکنیک سابلیمینال را برای آزمایش های کنترل ذهن توسعه داده است.

 

بعلاوه ، این یک واقعیت کاملاً مشخص است که در طول دهه های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ ، دولت ایالات متحده چندین آزمایش صوتی را در تلاش برای استفاده نظامی از فناوری پیام های سابلیمینال را تحریم کرده است.

 

همه این اطلاعات هیجان انگیز و جالب است ، اما آنچه توجه را جلب می کند کتابی از دکتر جو دیسپنزا است که در مورد تکامل مغز صحبت می کرد. این امر باعث سفری عمیق و پر حادثه در جهت کاوش در مورد ذهن انسان سوق می دهد و در نهایت ما را به یک سری آزمایشات ذهن که در دهه ۸۰ توسط دولت ایالات متحده انجام شده بود هدایت می کند.

 

مشخص شده است که پیام های سابلیمینال توسط نهادهای مختلف دولتی برای اهداف مختلف (عمدتا مشکوک) استفاده شده است.

این فناوری به شما کمک می کند باورهای محدود کننده ناخودآگاه خود را تغییر دهید و مانی ام اس با فایل های صوتی تصویری سابلیمینال در این امر به شما کمک میکند.

ما به جزء باورهایی که در ناخوداگاه مان داریم قربانی چیز دیگری نیستیم – دکتر بروس لیپتون

 

انواع پیام های سابلیمینال:

 1. سابلیمینال

 2. بصری

 3. هدایت لیزر (جدید)

 

برای ساختن یک باور جدید در ضمیر ناخودآگاه به صورت آگانه جمله ای را باید به صورت تکراری بارها و بارها گوش کنید.این شکل از ارسال پیام بصورت آگاهانه بسیار موثر است اما نیاز به تکرار زیاد دارد زیرا باید از مقاومت خوداگاه عبور کند.

 

مثال: رسانه های خبری در کانال های خبری یک جمله را بارها و بارها گزارش می دهند. گوش دادن این کلمات در طی یک دوره زمانی باعث می شود فرد به جمله گفته شده باور پیدا کند.

 

پیام های سابلیمینال: این نوع خاص از پیام ها بسیار تخصصی هستند ، تولید آن پیچیده و حتی قابل استفاده به عنوان سلاح است. همانطور که از نامش پیداست ، پیام های سابلیمینال مخفی هستند و در زیر موسیقی به صورت پنهان اجرا می شوند و اگرچه برای شما قابل شنیدن نیستند ، اما توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً درک و دریافت می شوند.

 

بصری: این نوع روش اثر بخش تر از روش صوتی است زیرا تاکیدات و عکس های مرتبط به تاکیدات را به صورت بصری در زمان بسیار سریعی در مقابل چشم بیننده فلش می زند که فرد به صورت آگاهانه قادر به دیدن و درک پیام نیست اما پیام مستقیم به ناخوداگاه نفوذ میکند.

 

هدایت لیزر (جدید): این یک پیشرفت نسبتاً جدید است. اخیراً مقاله ای که توسط M.I.T منتشر شد ، بیان داشت که دانشمندان در یک آزمایشگاه MIT با استفاده از پرتوهای لیزر ویژه طراحی شده ، صوت را از راه دور به فردی با فاصله بیش از ۱۸ (۶ متر) فوت منتقل کرده اند.

 

آیا شواهد علمی وجود دارد که این روش را اثبات کند؟

کاملا، در طول سال ها صدها مطالعه انجام شده است. برای اطلاعات بیشتر در این لینک میتوانید تحقیقات را مشاهده کنید.

در برخی آزمایش ها، عبارات تاکیدی پنهان شده توسط نویز برای افراد تحت آزمایش پخش شد.

 

افرادی که در معرض پیام های سابلیمینال قرار داشتند نسبت به افرادی که این پیام ها را دریافت نکرده بودند واکنشهای فیزیولوژیکی شدیدتری از خود نشان دادند.

 

دانشمندان با انجام تحقیقات به این نتیجه رسیدند که پیام های سابلیمینال می توانند به ناخوداگاه برسند و ایجاد تأثیرات فیزیولوژیکی هستند.

 

 

آیا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج ها برای شما کار نمیکنند؟

تحقیقات بیشتر


۷ را برای اینکه فایل های سابلیمینال سربعتر نتایج را برای شما ایجاد کنند!

سابلیمینال
راهنمای پیام های پنهان

 

پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

 

حال مسئله این است که ، چرا باید اینقدر منتظر بمانیم تا پیامهای سابلیمینال نتایج خود را نشان دهند؟ به این دلیل که ذهن ناخودآگاه به سرعت تغییر نمی کند و برنامه ریزی مجدد آن زمان می برد. با این حال در این مثاله ۷ نکته که می تواند سرعت عملکرد پیام های سابلیمینال شما را دو برابر یا سه برابر کند اورده شده است ، با رعایت این نکات می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را سریعتر و راحت تر با فایل های سابلیمینال دوباره برنامه ریزی کنید.

 

 

 

۱. فایل های سابلیمینال را در زمان خواب گوش کنید

قابل اطمینان ترین و ساده ترین زمان برای برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود با پیام های سابلیمینال ، قبل و هنگام خواب است. زمانی که به خواب می روید ذهن خودآگاه شما خاموش می شود و ضمیر ناخودآگاه شما مانند یک سیستم رایانه ای و ذهن و بدن شما را تسخیر می کند بنابراین از آنجا که ذهن خودآگاه شما خاموش است نمی تواند مانع یا سدی برای تاکیدات سابلیمینال ایجاد کند.

 

ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین خوب و بد را نمی داند و هر عبارت تاکیدی که گوش کنید را ذخیره میکند بنابراین هرچه مدت طولانی تری بتوانید فایل های سابلیمینال را استفاده کنید این تاکیدات عمیق تر در ذهن ناخودآگاه شما نقش می بندد و پس از مدتی ناخودآگاه شروع به تغییر افکار شما می کند و باور میکند که پیام های دریافت شده واقعیت هستند. بنابراین اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید و تمام شب به فایل سابلیمینال کاهش وزن گوش می دهید ، ضمیر ناخودآگاه شما تحت تاثیر این اطلاعات جدید قرار می گیرد.

 

هنگامی که اطلاعات جدید در ضمیر ناخودآگاه شما نقش ببند ایجاد تغییرات جدید بسیار ساده تر است زیرا ضمیر ناخودآگاه شما تغییرات را باور می کند و می پذیرد این شبیه قطاری است که شما را به سمت موفقیت و تحولی که می خواهید سوق می دهد با این تفاوت که قطار با شتاب بیشتری حرکت میکند.

 

۲. فایل های شامل ضربات دو گوشی (Binerula beats) همراه با اموج مغزی تتا گوش کنید

وقتی فعالیت مغزی شما در حالت موج مغزی تتا باشد ذهن خودآگاه شما خاموش و ضمیر ناخودآگاه باز می شود. هنگامی که مغز شما به این حالت فرکانس می رسد ضمیر ناخودآگاه فعال شده و می تواند با پیام های سابلیمینال انتخابی شما را فعال کند، این حالت ذهنی قبل از خواب شبانه به طور طبیعی اتفاق می افتد.

 

با این وجود با گوش دادن به فایل های شامل ضربات دو گوش در حالت تتا می توانید سرعت کار را افزایش دهید. این از فرایندهای طبیعی مغز شما پشتیبانی می کند و باعث می شود اتفاقات سریعتر رخ دهد. در حالی که ذهن شما به حالت تتا می رسد پیام های ، مستقیماً در ضمیر ناخودآگاه شما نقش می بندند.

 

برای اینکه فایل های سابلیمینال سریعتر کار کنند ، فایل هایی را استفاده کنید که در کنار عبارت های تاکیدی ریکورد شده دارای ضربات دو گوشی باشد. ضربات دوگوشی مغز را دور می زند و با سرعت بیشتری وارد ضمیر ناخودآگاه می شود  در این صورت همچنین می توانید با گوش دادن به پیام های سابلیمینال با ضربات های دو گوشی به مدت ۴۵ دقیقه قبل از خواب احتمال موفقیت خود را افزایش دهید.

 

سابلیمینال مسیج
راهنمای پیام های پنهان – نحوه استفاده صحیح از سابلیمینال مسیج ها

 

۳. استفاده از هدفن

برای اینکه بیشترین استفاده را از  فایل سابلیمینال ببرید از هدفون یا هندزفری استفاده کنید. ضربات دوگوشی فقط زمانی که از هدفون استفاده می کنید کارایی دارند زیرا به هر گوش فرکانس متفاوتی ارسال می شود و این باعث کاهش فعالیت مغز و ورود آن به حالت تتا می شود زیرا هدف پیام های سابلیمینال این است که خواسته ها و اهداف خود را به ضمیر ناخودآگاه خود وارد کنید.

 

۴. از گوش دادن همزمان از چند فایل سابلیمینال خودداری کنید

برای اینکه حداکثر بهره از فایل های سابلیمینال کسب کنید ، از گوش دادن همزمان به چند فایل سابلیمینال خودداری کنید. اگر فایل هایی را انتخاب کنید که در چندین حوزه مختلف هستند منجر به سردرگمی شما می شود و ضمیر ناخودآگاه تغییرات محسوس مورد نظر شما را ایجاد نمی کند.

 

بنابراین فقط زمانی که فایل جدید را شروع کنید که دوره فایل قبلی تمام شده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید پول بیشتری به جذب کنید فایل های سابلیمینال مرتبط با پول ، ثروت و فراوانی را انتخاب کنید و حداقل سه ماه به همین فایل گوش کنید اما اگر لیست فایل های سابلیمینال شما در مورد پول ، کاهش وزن ، روابط و شغل هستند ذهن ناخودآگاه را منحرف می کند.

 

۵. قبل از خواب استفاده کنید

هدف از پیام های سابلیمینال تأثیرگذاری و تغییر سیستم عصبی ذهن شما است بنابراین ذهن باید در فرکانس و شرایط مناسب باشد تا تغییرات را سریع بپذیرد. بنابراین استفاده یک ساعت قبل از خواب شبانه به طور چشمگیری احتمال اثربخشی پیام های سابلیمینال را افزایش می دهد.

 

 • برنامه قبل از خواب خود را به بخش هایی مختلف تقسیم کنید، به عنوان مثال میتوانید طبق برنامه زیر پیش بروید (با توجه به علایق و نیاز خود میتوانید آن را تغییر دهید).
 • قبل از خواب استفاده از همه دستگاه های الکترونیکی را حذف کنید زیرا مطالعات نشان می دهد که نور آبی منتشر شده از گوشی موبایل یا تلویزیون می تواند مواد شیمیایی خواب و جوان سازی بدن را کاهش دهد.
 • چراغ های اتاق را خاموش کرده و از عینک های حذف نور آبی استفاده کنید. لامپ های اتاق خواب خود را نور قرمز با وات کم انتخاب کنید.
 • از تماشای تلویزیون خصوصاً برنامه هایی که ذهن را بیش از حد فعال می کند خودداری کنید. زیرا قبل از خواب داشتن حالت آهسته ذهن بسیار حیاتی است و تلویزیون باعث افزایش آگاهی ذهن خودآگاه شما می شود.
 • کتابی بخوانید که ذهن شما را به فکر فرو نبرد ، مثلاً یک زندگی نامه یا یک شعر
 • گوش دادن به موسیقی آرامش بخش هنگام مطالعه باعث افزایش انتشار مواد شیمیایی شده و مغز را سریعتر به حالت تتا وارد میکند.

 

۶. فایل های سابلیمینال متناسب با اهداف خود انتخاب کنید

موثرترین راه برای مشاهده پیشرفت با فایل های سابلیمینال ، انتخاب لیست فایل هایی هماهنگ با اهدف اصلی شماست. اگر مایل به کاهش وزن بیشتر هستید ، فقط به فایل هایی در رابطه با این موضوع گوش دهید.

 

۷. هنگام گوش دادن به فایل های سابلیمینال تجسم کنید

ضمیر ناخودآگاه به دیدن تصاویر واکنش نشان می دهد نه کلمات. ناخودآگاه دنیای ما را مانند یک فیلم مشاهده می کند و هنگامی که شما تجسم می کنید ناخودآگاه تفاوت بین جهان تخیل و دنیای واقعی را تشخیص نمی دهد. بنابراین در این حالت شما در حال فریب ذهن ناخودآگاه خود هستید تا باور کند تجسم شما یک زندگی واقعی است. هر چه بیشتر ناخودآگاه شما تجسم بیشتری کند اقعیت جدید و تجسم شده سریعتر اتفاق می افتد. تکنیک های تجسم و موفقیت

Visualisation - تجسم

همانطور که به پیام های سابلیمینال قبل از اینکه بخوابید گوش می دهید شروع به تجسم کلمات و تصاویری کنید که به آنها گوش میکنید. خودتان را در تصاویر تجسم کنید و جمله را طوری تصور کنید که گویی قبلاً به دست آمده است. به عنوان مثال وقتی پیام های کاهش وزن را گوش می کنید و می خواهید لاغر شوید ، باید خودتان را در وزنی که می خواهید باشید تصور کنید. هرچه بیشتر بتوانید نتیجه را واضح تر تجسم کنید پیامهای دریافتی سریعتر در زندگی شما تبدیل به واقعیت می شوند.

 

 

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

کپی برداری اطلاعات با ذکر منبع مجاز است

 1. ۰

  سلام من ۱۷ سالمه نمیتونم از این البوما استفاده کنم ؟

 2. ۰

  با سلام وخسته نباشید درنظرات کاربران وپشتیبان ساعت گوش دادن به پیامهای پنهان مهم میباشد(ساعت قبل ازخواب وبعد از خواب)ولی درقسمت راهنمای پیامهای پنهان ساعت گوش دادن مهم نیست منظور قبل از خواب وبعد از خواب همه وقت میشه گوش کرد حالا چه کار باید کرد با تشکر

  • ۰

   سلام برای البوم هایی که ضربه های دوگوشی دارد مهم است و برای دیگر البوم ها خیر

 3. ۰

  من هنوز استفاده نکردم ولی قصد دارم فایل پیام پنهان رو تهیه کنم در زمینه ای که خیلی برام مهمه امیدوارم که نتیجه بگیرم

 4. ۰

  من خودم از پیام پنهان نتیجه قطعی دیدم و خدارو شاکرم و همینطور از شما اقای علیخانی و همکارانتون ممنونم . این مقاله هم عالی بود و بهترین نکته و درواقع بجای نکته بهتره بگم یکی از مواهب و نعمت های الهی این بود که ناشنوایان هم میتونن استفاده کنن و این نشان دهنده قدرت ذهنه

 5. ۰

  بسیار عالی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید