تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , فروردین , ۱۴۰۰ ۱۵ نظر ۵۵۰۱ بازدید

اگر ما به درستی به آن را بشناسیم متوجه میشویم که استفاده از تکنیک سابلیمینال مسیج ما را در مسیر تغییر باورها و بهبود کسب کارمان کمک میکند، جوئل وینبرگ ۳۰ سال مداوم تحقیق کرد که نشان دهد این تکنولوژی کار میکند و زمانی که داده ها و اطلاعات یک سال مدرسه را تجزیه و تحلیل کرد متوجه شد پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج ها تقریبا همان قدر ی که یک دانش آموز یک سال درس میخواند قوی هستند.

 

شواهدی وجود دارد که پیام های پنهان تاثیر مهمی بر زندگی ما دارند

پیام های پنهان می توانند چگونگی فکر کردن ما را درباره خودمان را تغییر دهند … آنها می توانند چگونگی تعامل ما با دیگران را تغییر دهند به طور خلاصه، آنها می توانند چگونگی درک و تجربه ما را از جهان اطرافمان تغییر دهند.

 

پیامدهای این یافته ها بسیارعمیق است که نباید به سادگی نادیده گرفته شود.

 

 

اما پیام های پنهان چه هستند؟

پیام هایی است که در زیر آستانه آگاهی ما درک می شود. به عبارت دیگر، پیام های هستند که بدون آگاهی ما درک میشوند. در جهانی که در آن ما در حال حاضر در آن زندگی میکنیم بیش از حد پر از اطلاعات است روزانه با میلیون ها متن و عکس تبلیغاتی مواجه میشویم و سوال اینجاست که آیا ما میتوانیم همه انها را متوجه شویم ؟

پاسخ بله است!  در حقیقت، این پیام ها به اندازه ای قدرتمند هستند که به ناخوداگاه ما نفوذ می کنند آنها همچنین می توانند چگونگی رفتار و تعامل ما با دیگران را تغییر دهند.

 

 

 

سطح های آگاهی:

سطح های مختلفی از آگاهی وجود دارد که همه آنها روی ما تاثیر بسیار زیادی می گذارد و ما را تحت تاثیر قرار می دهند. اما اینجا فقط درباره قدرت ذهن صحبت نمی کنیم  بله شواهد علمی رو به رشدی وجود دارد که نشان می دهد که سابلیمینال مسیج ها کار می کنند.

 

تحقیقات جدید بسیار هیجان انگیز است!! ما اکنون اثبات می کنیم که پیام های پنهان به بازسازی مغز کمک می کند.

این شکل از ادراک می تواند به ایجاد مسیرهای عصبی جدید کمک کند و این مسیرها به ما کمک می کنند تا زندگی خود را تغییر دهیم .

 

پیام های پنهان
ذهن شما تمامی اطلاعات را جذب میکند

 

 

 

تاریخچه ای کوتاه از پیام های پنهان

برای اکثر مردم، پیام های پنهان تکنولوژی جدید است اما این تکنولوژی از دهه ۱۹۵۰ به صورت گسترده شناخته شده است.

 

در دهه ۱۹۵۰، یک مدیر تبلیغات به دنبال جذب مشتریان جدید بود اما او برای جذب مشتری جدید چه کار کرد؟ او کلمات “بخورپاپ کرن” و “بنوش کوکا کولا” را بر روی صفحه نمایش یک تئاتر نیوجرسی بارها و بارها پخش کرد نتیجه چه بود؟ به گزارش خبرگزاری رویترز، مردم به خرید پاپ کورن و کوکاکولا هجوم آوردند.

 

حال آیا تبلیغ کنندگان می توانند بدون اگاهی ما را دستکاری کنند؟ این عمل به اندازه ای وحشتناک بود که منجر به ممنوعیت استفاده از پیام های پنهان در بسیاری از کشورها شد. ایالات متحده، انگلیس و استرالیا از جمله کشورهایی بودند که این ممنوعیت را پذیرفتند.

 

 

 

تأثیر منفی این روش:

تأثیر منفی این روش بعد از تحقیقات نشان داد برای چندین دهه عموم مردم به هر چیزی است که پخش میشد مشکوک بودند. این نیز به این معنی است که تحقیقات در مورد این موضوع نیز متوقف شد بنابراین محققان تلاش کردند تا منابع مالی برای تحقیق را به دست آورند.آنها همچنین برای مجوز گرفتن مطالعات تلاش کردند و در نهایت این در اواخر قرن بیستم رخ داد.

 

پیام های پنهان
eat pop corn -drink kokakola

 

آیا پیام های پنهان روی یادگیری دانش آموزان تاثیر دارد؟

طی دهه گذشته، علاقه ای شدید مردم به پیام های پنهان وجود داشته است و این نشان از تغییر تفکر مردم در مورد چگونگی استفاده از پیام های پنهان به نفع خوشان است.

 

یک مقاله در سایت روانشناسی امروز گزارش می دهد: “ناخودآگاه ما خیلی هوشمندانه تر از آنچه ما فکر می کنیم است و به همین دلیل، اگر ما به درستی به آن را بشناسیم متوجه میشویم پیام های پنهان کار می کنند، جوئل وینبرگ ۳۰ سال مداوم تحقیق کرد که نشان دهد این تکنولوژی کار میکند و زمانی که داده ها و اطلاعات یک سال مدرسه را تجزیه و تحلیل کرد متوجه شد پیام های پنهان تقریبا همان قدر قوی هستند که یک دانش آموز در یک سال درس میخواند با این حال ممکن ایت افراد علاقه داشته باشند تاثیرات مثبتی روی بهبود حافظه خود داشته باشند.

 

 

 

شواهد وجود دارد که حاکی از آن است که پیام های پنهان برای توسعه شخصی نیز کار میکنند:

پس از سال ها بی توجهی در نهایت پیام های پنهان توجه محققان را به خود جلب کرد روانشناسان و متخصصان مغز و اعصاب توجه خود را روی این نوع پیام ها گذاشته اند. این تحقیقات در دانشگاه های ارشد ایالات متحده و در سراسر جهان انجام می شود.

 

مطالعه اخیر در دانشکده بهداشت عمومی ییل Yale را در نظر بگیرید. در این آزمایش محققان به گروهی از افراد مسن مجموعه ای از پیام های پنهان مثبت نشان دادند .

 

 

 

 

نتیجه شرکت کنندگانی که در معرض پیام های مثبت بصری:

به طور دقیق، شرکت کنندگانی که در معرض پیام های مثبت بصری قرار گرفتند نتیجه بسیار قابل توجه بود . پس از قرار گرفتن در معرض این پیام ها افراد مسن سطح عملکرد فیزیکی بهتر و شرکت کنندگانی که در معرض پیام های پنهان مثبت عاطفی قرار گرفتند احساسات منفی پیری در انها کاهش یافت. آنچه در این آزمایش شگفت انگیز است این است که پیام های پنهان یک اثر زنجیره ای داشت اثرات این پیام ها نه تنها تصور شرکت کنندگان را از پیری تغییر داد بلکه عملکرد آنها را در سطح فیزیکی نیز تغییر کرد.

 

تفکر یا تاکیدات مثبت ، چه به صورت پیام متنی دریافت می شود یا عکس یک ابزار بسیار قدرتمند برای تغییر ذهن هستند. همانطور که گزارش شده است “محققان دریافتند که با دخالت دادن تاکیدات مثبت تأثیرات مثبت زنجیره ای داشتند.”

 

این اولین مطالعه روی افراد سالخورده که در معرض پیام های پنهان مثبت بودند نبود یک مطالعه دیگر نشان داد که پیام های پنهان میتوانند روی ترک عادت منفی افراد تاثیر بگذارد.

 

 

 

گزارش لوئی Levy و همکارانش:

همانطور که لوئی Levy و همکارانش گزارش می دهند، “زمانی که ما برای اولین بار تاثیر تاکیدات مثبت بر روی ذهن را بررسی کردیم تکرار این روند درجلسات متعدد میتواند به نتایج بهتر منجر شود.”

 

در این خصوص، ۱۰۰ فرد سالخورده در معرض پیام های پنهان مثبت قرار گرفتند. و انچه در عرض ۱ تا ۴ هفته رخ داد آنها اثرات پیام های پنهان را در مقایسه با استفاده نکردن از پیام های پنهان را بررسی کردند، آنها چه کردند؟

 

لوی و همکارانش گزارش دادند: “تأثیر پیام های پنهان یا دخالت های پنهانی روی مغز بیشتر از دخالت های آشکار و واضح بود “. این به این معنی است که پیامهایی که به صورت ناخودآگاه دریافت میکنیم تأثیر بیشتری نسبت به پیامهایی که با آگاهی دریافت میکنیم دارند.

 

 

پیام های پنهان
پیام های پنهان قدرت ذهن شما را افزایش میدهد

 

پیام های پنهان به ورزشکاران نیروی مضاعف میدهد

یکی دیگر از مطالعات اخیر در دانشگاه کنت که با پیام های پنهان انجام شد این بود که این بار این تحقیق روی ورزشکاران بود.

 

محققان، فلش زدن پیام های پنهان از جمله کلمات مرتبط با عمل کردن به ورزشکاران روی دوپرخه ثابت بود. نتایج این تحقیق یک یافته کلیدی را تایید کرد: “پیام های پنهان بصری می توانند بر عملکرد ورزشی نیز تأثیر بگذارد”.

 

در حال حاضر تیم تحقیقاتی تحقیقات خود را در مرحله نهایی انجام می دهند آنها پیش بینی می کنند که فناوری های جدید، از جمله عینک های هوشمند، میتواند استفاده از پیام های پنهان را برای ورزشکاران فراهم کند.

 

اگر شما می توانید عملکرد ورزشی را با تاکیدات پنهان افزایش دهید، چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید؟

هنوز شک دارید ؟

در این مورد شما تنها نیستید همین اواخر دانشمندان نیز بر تاثیر پیام های پنهان شک داشتند.

 

پیام های پنهان
فناوری جدید برای دسترسی به ناخوداگاه

 

 

فناوری جدید شگفت انگیز علم درک انسان را گسترش می دهد

امروزه فناوری های پیشرفته تصویربرداری نورولوژیکی به دانشمندان اجازه می دهد عملکرد مغز را ببینند. اکنون می توانیم تأثیرات مختلف پدیده ها را در مغز بررسی کنیم.

 

در سال ۲۰۰۷، دانشگاه کالج لندن موسسه علوم عصبی شناختی مطالعه ای را آغاز کرد. مطالعه آنها به دنبال بررسی یک مسئله مهم بود که آیا مغز توسط تصاویری که ما از آنها آگاه نیستیم، تاثیر میگیرد یا خیر برای انجام این تحقیقات ، آنها از fMRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی) استفاده کردند.(بهرامی و همکاران، ۲۰۰۷)

 

پیام های پنهان
دکتر بهادر بهرامی

 

در پایان، محققان دریافتند که پاسخ مثبت است مغز انسان حتی وقتی که از اطلاعات دریافتی آگاه نباشد میتواند انها را دریافت کند.
خوب، اما چرا این موضوع مهم است؟ این به ما چه چیزی می گوید؟

 

این مطالعه جدید شواهد جامعی ارائه می دهد که ما آنچه را که به آن اگهی نداریم را میتوانیم درک کنیم.

 

همانطور که دکتر بهرامی، پژوهشگر ارشد در این تحقیق، توضیح می دهد: ” جالب است که مغز شما چیزهایی را ثبت می کند که شما حتی از آن آگاهی ندارید و نمی توانید آنها را آگاه ببینید. مغز انسان به آنچه در اطراف او است باز است. بنابراین اگر “کوچکترین فعالیتی” وجود داشته باشد مغز به آن توجه میکند و این منابع را به فعالیت های پنهانی مغز متصل می کند. “

 

 

 

 

 

پیام های پنهان واقعا چگونه ذهن را برنامه نویسی میکنند؟

شواهد حاکی از آن است که پیام های پنهان واقعی هستند و انها روی درک و عملکرد ما تاثیر می گذارند که حتی می توانند سطح موفقیت مالی ما را نیز تحت تأثیر قرار دهند.

با استفاده از فن آوری های تصویربرداری پیشرفته، حتی می توانید اثرات این پیام را روی مغز مشاهده کنید.

اما این هنوز هم یک سوال بزرگ است. دقیقا چگونه پیام های پنهان کار می کنند؟

ذهن انسان دارای دو قسمت اصلی است – ذهن خودآگاه و ناخودآگاه.

ذهن خودآگاه به ساعت بیداری ما مرتبط است.

 

در مقابل، ناخودآگاه یک موتور ۲۴/۷ است. منظوراین است ناخودآگاه ما همیشه در حال فعالیت است حتی زمانی که ما در حال استراحت هستیم. این یعنی چه؟ این بدان معناست که ناخودآگاه می تواند اطلاعات را حتی زمانی که ما به انها توجه نمیکنیم را ضبط می کند.

 

همانطور که محقق انگلیسی بریتانیایی لری هارت Larry Hart در سال ۲۰۰۶ گزارش می دهد: “محرک هایی که آگاهانه یا مستقیما انها را تجربه نمی کنیم می توانند روی درک ما تاثیر بگذارند”.  (هارت، ۲۰۰۶)

حال این سوال پیش می آید چگونه اطلاعات پنهان در سطح ناخوداگاه دریافت می شوند؟

 

مهم نیست که این پیام صوتی یا پیام متنی پنهان باشد این پیام ها همچنان بر ما تاثیر می گذارند و با عث میشود چگونگی عملکردمان از جهانی که در آن زندگی میکنیم تغییر کند.

 

 

 

 

خوب، اما اگر ما از دریافت این پیام های پنهان آگاه نیستیم چگونه آنها ما را تغییر می دهند؟

باز هم تحقیقات علمی اخیر پاسخ این سوال را در بر میگیرد دانشمندان اکنون می دانند که قرار گرفتن در معرض فعالیت ها و پیام های خاص باعث ایجاد مسیرهای عصبی جدید میشود به عنوان مثال شما می توانید مغز خود را با یک بازی ویدئویی دوباره و دوباره بازسازی کنید شما همچنین می توانید با گوش دادن به یک پیام به صورت تکراری ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنید.

 

این یافته های اخیر، چیزی کمتر از پیشگویی نیست این بدان معنی است در صورتی که ذهن انسان در معرض پیام های پنهان صوتی و تصویری قرار گیرد تاثیر زیادی میگیرد.

 

درست مثل اینکه یک خانه قدیمی را بازسازی کنید، اکنون می توانید مغز خود را دوباره بسازید در هر دو مورد، مزایای وجود دارد بازسازی یک خانه قدیمی می تواند آن را امن تر و کارآمد تر کند بازسازی یک مغز همچنین می تواند اثرات مثبتی بر زندگی ما داشته باشد اما تفاوت هایی وجود دارد شما خانه خود را با استخدام یک مهندس و تعمیرکار بازسازی میکنید اما مغز خود را از طریق تحت تاثیر قرار دادن تکراری با محرک های پنهان بازسازی میکنید.

 

پیام های پنهان
ذهن خود را مجدد بازنویسی کنید

 

خطراتی که اگر شما ذهنتان را بازسازی نکنید ممکن است رخ دهد و در نهایت شکست میخورید این است که شاید دوستان شما به شما می گویند که مثبت نگر باش اما ذهنتان به شما می گوید که فایده ای ندارد زیرا یک بار مثبت نگر بوده ای آیا اتفاقی رخ داده است ؟

 

اما اگر بتوانید مغز خود را با ایجاد مسیرهای عصبی جدید بازسازی کنید، چه خواهد شد؟

اگر این مسیرهای عصبی جدید به قدر کافی قدرتمند باشد تا بتوانند از شکست ها دور شوید، چه؟

چه می شود اگر شما بتوانید مغز خود را برای یک نگرش مثبت که باعث موفقیت شما میشود، باز سازی کنید؟

 

 

 

 

 

خبر خوب این است که شما می توانید این کار را انجام دهید ؟

مطالعه سال ۲۰۰۹ این گفته ها را پشتیبانی می کند. همه ما شنیده ایم: “برای اینکه افراد بتوانند رفتار خود را تغییر دهند ابتدا باید ایده رفتار جدید در ذهن انها کاشته شود.

 

به طور خلاصه، هنگامی که یک ایده در ذهن شما کاشته شود، انگیزه بیشتری برای پیروی کردن از این ایده را خواهید داشت این مطالعه این را صادقانه بیان کرد. همانطور که گزارش شده است، “نتایج آزمایشات نشان داد که انگیزه برای انجام اقدامات خاص زمانی اتفاق می افتد که آن اقدام ارتباط مثبتی با ذهن داشته باشد.” به سادگی میتوان گفت افکار تعبیه شده در  ذهن روی رفتار تاثیر می گذارد. (سازمان تحقیقات علمی هلند، ۲۰۰۹)

 

 

 

 

 

اثبات اثر بخشی پیام های پنهان

شواهد قانع کننده ای است که نشان میدهد پیام پنهان در صورتی که درست و مداوم استفاده می شود واقعی و موثر هستند و این قدرت را دارند که زندگی ما را تغییر دهند.

در این خصوص تحقیقات روانشناسی مغز و اعصاب وجود دارد که از این نتیجه گیری ها حمایت می کند. بنابراین این شکل از پیام ها قدرت تغییر در نحوه برخورد ما با جهان و خودمان را دارند.

دو نوع پژوهش و نتیجه گیری مثبت در مورد این روش برنامه ریزی ذهن را پشتیبانی می کند:

 

 

 

۱ – مطالعات آزمایشگاهی تجربی:

این مطالعات، عملکرد شرکت کنندگان را از تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض پیام های پنهان بررسی میکند و مطالعات نشان می دهد که تاکیدات مثبت و منفی، هر دو عملکرد افراد را چه در جهت مثبت چه در جهت منفی افزایش می دهد.

 

 

۲ – مطالعات عصبی:

این مطالعات از فن آوری های تصویربرداری پیشرفته برای ردیابی فعالیت های مغز در قبل آزمایش ، زمان انجام آزمایش  و پس از آزمایش را نشان میدهد این مطالعات نشان می دهد که پیام های پنهان با فیزیولوژی و روانشناسی ما ارتباط  دارد .

 

اما یک پرسش وجود دارد: چگونه می توانیم از پیام های پنهان برای مثبت نگری استفاده کنیم ؟

 

 

چرا پیام هایی که ما از انها آگاه نیستیم بیشتر موثر هستند؟

محققان به مدت طولانی استفاده مثبت از پیام های پنهان را به رسمیت شناخته اند. در اوایل دهه ۱۹۸۰، دکتر لویید سیلورمن، روانشناس تحقیقاتی برای اداره جانبازان، از پیام های پنهان استفاده کرد. همانطور که وی به نیویورک تایمز میگوید، “نه فقط پیام های پنهان روی رفتار تاثیر می گذارد، بلکه می تواند برای افزایش اثربخشی درمان و تحریک یادگیری نیز مورد استفاده قرار گیرد.” (برودی، ۱۹۸۲)

 

۳۰ سال بعد محققان بیشتری پیام های دکتر سیلورمن را تأیید می کنند. شواهد قانع کننده ای وجود دارد تا تأثیرات قدرتمندی از پیام های پنهان صوتی داشتند.

 

به گزارش Swingle پیام های پنهان صوتی می تواند احساسات، حل مسائل و حافظه، اعتماد به نفس، انجام وظایف و رفتار بین فردی را تحت تأثیر قرار دهد”. او اضافه می کند: “از دیدگاه بالینی، این یافته ها ویژگی های هیجان انگیزی را ارائه می دهد.“(Swingle1992 )

 

همانطور که وی گزارش داد،  بیماران با درمان با استفاده از پیام های پنهان هیچ پیشرفتی نشان ندادند تا زمانی که بیش از ۱۵ ساعت در معرض پیام ها قرار نگرفتند تجزیه و تحلیل ها از عملکرد بیماران پس از قرار گرفتن در معرض پیام های پنهان بهبود خلق خوی روزانه و افزایش بهبودی درمانگران را نشان داد(Urban 1992)

 

 

پیام های پنهان
فایل های صوتی سابلیمینال

 

 پیام های پنهان باورهای منفی را تغییر میدهد

کمی متفاوت فکر کنید امروزه در دنیای پر اطلاعات غرق شدن در جملات منفی کار سختی نیست به عنوان مثال جملاتی که بارها و بارها شنیده ایم مثل :

 1. خیلی پیر هستی
 2. نیمتونی اینو بخری
 3. به اندازه کافی لیاقتش رو نداری
 4. نمیتونی پول زیاد داشته باشی
 5. پول شما رو بد میکنه
 6. نگهداری پول زیاد سخته

 

توسعه شخصی به روش پنهان قدرتی است که میتواند با آن افکار منفی را حذف کند پیام های پنهان این قدرت را دارد که ما را از درون تغییر دهند این قدرت را دارد که مغزمان را برای موفقیت دوباره برنامه نویسی کند

بهترین اخبار این مقاله چیست؟ بدون اتلاف وقت همین الان از این تکنولوژی قدرتمند استفاده کنپدیده عجیب پیام های پنهان

در تابستان امسال ، سیمون ساریناس هدفون خود را روی سر خود قرار داد ،  و یک فایل حاوی پیام های پنهان را استفاده کرد و این روال را تا شش شب ادامه داد و در پایان هفته ظاهراً یک سانتی متر قد او بلندتر شده بود. سیمون دیدگاهش را در مورد پیشرفت خود تهیه کرد و آن را در YouTube منتشر کرد در ادامه می توانید ویدئو را مشاهده کنید، و در ماه JUN میلادی بیش از ۷۰۰۰۰۰ بازدید از افرادی که مشتاق به دانستن تجربه او از “پیام های پنهان یا سابلیمینال ” هستند دریافت کرد.

 

 simonesquared
نتایج simonesquared از البوم های سابلیمینال

 

روزانه تعداد افرادی که از پیام های پنهان برای برطرف کردن مشکلات خودشان استفاده میکنند در حال رشد است . این نوع فایل ها غالباً از موسیقی محیط و یا موزیک همراه با تاکیدات به صورت پچ پچ ریکورد شده اند ، این فایل ها به افراد این امکان را می دهد رنگ چشم خود را تغییر دهند ، عضلات بهتری داشته باشند و یا حتی قد خود را بلندتر کنند.

 

سیمون می گوید: “این نتیجه به دلیل پیام های پنهان بوده است یا نه نمی دانم اما معتقدم که فایل های سابلیمینال به دلیل قانون جذب و برنامه نویسی ضمیر ناخودآگاه اثر بخش هستند.”

 

فایل های سابلیمینال برای بهبود شخصیت چیز جدیدی نیست – این فایل ها حتی در قسمت اول سریال دوستان (Friends) هنگامی که چندلر سعی در ترک سیگار دارد با گوش دادن به نواری که تاکیدات را تکرار می کند استفاده شده است.

 

سریال friend
ترک سیگار با استفاده از عبارت تاکیدی های سابلیمینال

 

اما دنیای پیام های پنهان می تواند تغییراتی متفاوتی از برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه ایجاد کند.

 

 

Wendi Blum نویسنده ، سخنران بین المللی ، مشاور کارآفرین و طراح است او نیز همچنین یکی از علاقه مندان پیام های پنهان یا سابلیمینال است. Wendi در برنامه های خود می گوید که سابلیمینال ها به او کمک کرده است تا بیزینس خودش را بسازد ، اضطراب و افکار منفی خود را کنترل کند ، با شریک ایده آل خود ملاقات کند و ۸۰،۰۰۰ دلار بدهی خود را پرداخت کند.

 

Wendi-weiss
نتایج استفاده از سابلیمینال برای درمان سرطان

 

اما از نظر Wendi  ، سابلیمینال ها بیش از کمک به او به دستیابی به رویای آمریکاییش کمک کرده است . Wendi  می گوید که سابلیمینال ها چگالی استخوان وی را ۲۹ درصد بهبود داده و سرطان سلول پایه او را بهبود بخشید. اگر به تجربه او دقت کنیم ، اساساً می پذیریم که استفاده از فایل های سابلیمینال می تواند بر DNA انسان تأثیر بگذارد. وی تأیید می کند تا زمانی که شما قوانین مربوط به تکرار ، تعامل ، مراقبت از خود و اعتقاد به خودتان را رعایت کنید هر کاری قابل انجام است.

 

 

در بخش نتایج کاربران سایت علاقه مندان به پیام های پنهان  نتایجی از قبیل : “ ایجاد بینی بهتر  ، افزایش هوش ، تغییر رنگ چشم ، مژه های طبیعی عروسکی مانند و پوست شفاف تری ” را بعد از استفاده از این فایل ها بدست آورده اند.

 

 

در حالی که می بینیم در سطح اینترنت کاربران همچنان داستانهای موفقیت شخصی خود از فایل های سابلیمینال را به روز می کنند.

 

 

انجمن ها ، و گروه های فیس بوک به همین ترتیب جزء نظرات حساب می شوند ، یکی از علاقه مندان به پیام های پنهان گفت استفاده از فایل های سابلیمینال به او کمک کرده است تا جذابیت بیشتری ، پوست شفاف تری داشته باشد و جوان تر به نظر برسد. او بعد از استفاده به یاد می آورد: “هر وقت از خانه بیرون می رفتم ، همه به من خیره می شدند.”

 

 

این دقیقاً همان چیزی است که افراد باور دارند پیام های پنهان با سابلیمینال ها اثر بخش هستند: پیام های پنهان ، که معمولاً با موسیقی پوشانده می شوند ، از طریق نوروپلاستی ، مغز را مجدداً برنامه ریزی می کنند و تاکیدات را وارد ذهن ناخودآگاه می کنند ، برنامه های قدیمی را حذف می کنند و آن را با برنامه های جدید و بهبود یافته جایگزین می کنند دقیقاً مانند رایانه ها و تلفن های هوشمند. هواداران سابلیمینال ها معتقدند ، به محض اینکه مغز تاکیدی را دریافت می کند، فقط موضوع زمان است تا به واقعیت تبدیل شود.

 

 

 

توماس میلر
برنامه نویسی ذهنی با استفاده از پیام های پنهان

 

توماس میلر ، مربی ذهن ناخودآگاه ، می گوید این روند  پیام های پنهان را دوست دارد. “برنامه ریزی مجدد داخلی ذهن یک راز ناشناخته است، ما احتمالاً فقط سطحی از مغزمان را درک کرده ایم که قابل درک است “.

او گفت : من کاملاً معتقدم که می توانیم با برنامه نویسی ذهن خود ، رفتارها ، ویژگیهای جسمی، تومورها ، نگرشها ، نتایج ، سلامتی ، امور مالی ، روابط ، مشاغل و موارد دیگر را تغییر دهیم و به نتایج مطلوب برسیم.”

 

 

 

 

 

این در حالی است که داده های Google Trends به وضوح نشان می دهد که علاقه مندان به سابلیمینال طی سال های گذشته رو به رشد بوده است.

گوگل ترند
افزایش میل کاربران برای استفاده از سابلیمینال

 

برای مشاهده لیست محصولات اینجا کلیک کنید


چطور تصاویر سابلیمینال روی ذهن و رفتار شما تاثیر میگذارند؟

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

 

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 

پیام های سابلیمینال شامل چه مواردی می شوند؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آگاهی خوداگاه ما ارائه می شوند. جایی که پیام سابلیمینال خیلی سریع ظاهر می شود در فریم های کوتاه برش خورده است،  (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن خوداگاه ما نمی تواند آنها را ببیند و ثبت کند و از طرف دیگر ، پیام های سابلیمینالی که برای مدت زمان طولانی تری پخش می شوند ، به گونه ای که می توانیم آنها را آگاهانه ببینیم.

 

یکی از مشهورترین نمونه های پیام های سابلیمینال در دهه ۱۹۵۰ انجام شد. برای آزمایش اینکه آیا پیام های سابلیمینال می توانند رفتار را تحت تأثیر قرار دهند یا نه ، پیام های کوتاه با عبارت ” کوکاکولا بنوشید ” و “گرسنه اید؟ پاپ کورن بخورید” در طول یک فیلم در سالن سینما پخش شد. پس از آن محقق ، جیمز ویکاری ادعا کرد که ارائه این پیام های پیشنهادی فروش را افزایش داده است.

 

کوکاکولا

 

بنابراین ، آیا پیام های سابلیمینال واقعا روی ما تأثیر می گذارند؟

خوشبختانه نکته مهم ، پیام های سابلیمینال این است که قابلیت شستشوی مغزی را ندارند. با این حال ، شواهدی وجود دارد که قدمت آن تا دهه ۱۹۶۰ باز می گردد ، که نشان می دهد نمایش تصاویر سابلیمینال عملکرد ذهن را بهبود می بخشد

 

اگرچه تغییر رفتاری از طریق اقدامات متعدد ایجاد شده است ، اما هنوز نمی دانیم که مغز چگونه تصاویر سابلیمینال را پردازش می کند.

 

سورین پوجوگا (Sorin Pojoga)، یکی از اعضای آزمایشگاه Valentin Dragoi ، برای تعیین پایه های عصبی تصاویر سابلیمینال و چگونگی تغییر فعالیت مغز در رفتار ما تلاش کرد. در یک مطالعه اخیر ، پوجوگا و همکارانش آزمایشی ای را طراحی کردند که می تواند در حین انجام از سلول های عصبی در قشر بینایی اولیه میمون های رزوس (Rhesus macaque) ، که در معرض مجموعه ای از تصاویر طبیعی سابلیمینال قرار گرفته اند نقشه برداری کنند.

 

تصاویر طبیعی (مانند عکس از یک حیوان) به ترتیب برای دو یا پنج فریم متوالی ، به ترتیب ۳۳.۳ و ۸۳.۳ میلی ثانیه در یک فیلم قرار گرفت. محققان دریافتند که سوژه ها می توانند به راحتی تصویر را برای پنج فریم دریافت کنند. با این حال ، سوژه ها تصاویری که برای دو فریم ارائه می شدند را فقط در سطح تصادفی حدس می زدند که ، به این معنی است که تصاویر برای تشخیص در زیر آستانه سوژه ها دریافت شده بودند و باعث می شد که آنها به عنوان سابلیمینال شناخته شوند.

Subliminal-Messaging

اولین سرنخ

محققان دریافتند که می توانند تصاویر زیر سطح آگاهانه ارائه دهند. اما این سوال همچنان باقی است که آیا و چگونه مغز این تصاویر را ثبت می کند؟ محققان در یک آزمایش دیگر به این موضوع پرداختند، آنها آزمایش مردند که آیا فعالیت مغز یا عملکرد رفتاری به دلیل ارائه تصویر سابلیمینال تغییر کرده است.

 

دوباره حیوانات در حالی که یک فیلم پخش می شود ، روبروی یک نقطه مرکزی روی صفحه کامپیوتر تنظیم شدند. در یک مرحله تصادفی در هر آزمایش ، یک تصویر طبیعی جدید برای دو فریم متوالی ارائه شد. سپس محققان آزمایشات را در زمان ارائه تصاویر طبیعی سابلیمینال بررسی کرده و داده ها را برای هرگونه تغییر در فعالیت عصبی تجزیه و تحلیل کنند.

 

پوجوگا برای رمزگشایی پاسخ های عصبی به تصاویر از آنالیز تشخیصی خطی (LDA) استفاده کرد. LDA  یک مدل یادگیری تحت نظارت است که تلاش می کند داده ها را در دسته های مختلف طبقه بندی کند. در این مورد محققان آزمایش کردند که آیا  LDA می تواند آزمایشات را بر اساس تصاویر طبیعی ارائه شده طبقه بندی کند.

 

آنها دریافتند که عملکرد LDA به طور قابل توجهی بالاتر از سطح شانس است ، به این معنی که نورون ها تصاویر را رمزگذاری می کنند. محققان همچنین LDA را برای بخشی از آزمایش که تصویر سابلیمینال ارائه نمی شد محاسبه کردند و دریافتند که عملکرد LDA با میزان شانس تفاوتی ندارد. این تجزیه و تحلیل بیشتر نتیجه گیری می کند که سلولهای عصبی در واقع در حال پردازش تصاویر بودند.

 

مدارهای اساسی

با توجه به شواهدی مبنی بر اینکه سلولهای عصبی به نوعی در حال پردازش تصاویر طبیعی جاسازی شده هستند ، این گروه استدلال کردند که پردازش تصاویر سابلیمینال باید برای یک هدف انجام شود. آنها یک آزمایش را برای تعیین اینکه آیا تصاویری که قبلاً به صورت سابلیمینال ارائه شده بودند ، بعداً باعث بهبود پردازش عصبی در هنگام ارائه اطلاعات به صورت فراتر از آگاهی می شوند انجام دادند.

 

 نتایج نشان می دهد که سابلیمینال باعث بهبود پردازش تصاویر را هنگامی که بعداً محرک ها به صورت آگاهانه ارائه می شوند فراهم می کند.

این ارتباط دو مرحله ای است

 

آیا با وجود شواهدی که در مورد تغییرات تک عصبی و پشتیبانی از مکانیزم سطح شبکه دریافت شده است ، آیا واقعاً سابلیمینال ها بر رفتار تأثیر می گذارند؟

 

در واقع بله محققان شواهد دیگری نیز در مورد تغییرات رفتاری یافتند، سوژهای تحت آزمایش پس از انجام آزمایشات اعتماد به نفس بالاتر در تصمیم گیری هایشان است. علاوه بر این ، آنها دریافتند که عملکرد رفتاری با افزایش سن تصادفی (اندازه گیری شده توسط متقابل همبستگی ها) ارتباط زیادی دارد ، حاکی از آن است که وقتی نورون ها ارتباط بهتری بین خود برقرار می کنند ، رفتار بهبود یافته به دنبال دارد.

 

 

آیا من تحت تاثیر شستشوی مغزی قرار میگیرم؟

پاسخ کوتاه در اینجا – نه است!

 

همانطور که در این مقاله نشان داده شده است ، تصاویر سابلیمینال می توانند به طور قابل توجهی فعالیت و رفتار عصبی را تغییر دهند. اما این بدان معنا نیست که اگر یک شرکت اتومبیل پیغام سابلیمینالی را مبنی بر اینکه “این ماشین را بخرید” را به شما نشان دهد ، فوراً به یک نمایندگی بروید و یک خرید انجام دهید.

 

برخی از کارشناسان اظهار می دارند که پیام های سابلیمینال باید “مرتبط با هدف شخص ” باشد، نمایش یک پیام سابلیمینال که می گوید ” کوکاکولا بنوشید ” باعث تشنگی شما نمی شود، اما اگر قبلاً تشنه باشید و پیام سابلیمینال ” کوکاکولا بنوشید ” را ببینید به احتمال زیاد مارک پیشنهادی را خریداری می کنید، احتمالاً به همین دلیل است که تأثیر پیام سابلیمینال در تبلیغات در بسیاری از کشورها ممنوع شده است.

 

پیام های سابلیمینال در زندگی روزمره ما وجود دارند، در هر جایی که ممکن است متوجه آنها نشوید، در حالی که مطالعات رفتاری در طول سال ها نشان داده است که پیام های سابلیمینال می توانند انتخاب های ما را تحت تاثیر قرار دهند، این مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه این تغییرات رفتاری در یک سلول عصبی و شبکه ذهنی رخ می دهد.

 

سایت مانی ام اس همواره در حال تحقیق در مورد تکنیک سابلیمینال است و حالا شما می دانید پیام های سابلیمینال افسانه نیست! در حالی که پیام های سابلیمینال قصد شستشوی مغزی شما را ندارد ، شاید دفعه دیگر که نوشیدنی مورد علاقه خود را خرید کرده اید، لحظه ای وقت بگذارید و از خود بپرسید ، چرا این مارک محبوب من است؟

 

 

 

منبع : تکنولوژی نتورک ۲۰۲۱:    https://www.technologynetworks.com/neuroscience/articles/how-subliminal-images-impact-your-brain-and-behavior-344858

 1. ۰

  سلام خسته نباشین، من هرچی سایت رو گشتم سابلیمینال تغییر رنگ چشم و افزایش قد رو پیدا نکردم ، میشه راهنمایی کنین؟ و میشه همزمان دوتا سابلیمینال رو باهم انجام داد؟

  • ۰

   سلام وقت بخیر
   از منوی سایت بخش خدمات محصولات صوتی را انتخاب کنید و استفاده تا سه البوم با هم اشکال ندارد

 2. ۰

  این ترجمه ی مقاله ی خارجیه؟؟؟؟؟
  اگر اره میشه بگید از کجا میتونم متن اصلیش رو پیدا کنم؟

  • ۰

   بله ترجمه است و این مقاله شامل دو مطلب متفاوت است داخل اینترنت عبارت The Surprising Impact of Positive Subliminal Messages را سرج کنید میتوانید پیدا کنید

 3. ۰

  سلام چرا من احساس میکنم کلیپ وتصویری وپیام صوتی مال منه کمه ،اصلا نمیدونم چطوربایداستفاده کنم

 4. ۰

  سلام چند تا سوال داشتم.۱_شتاب دهنده باید در هر بار
  استفاده از فایلها استفاده بشه۲_فاصله استفاده هر آلبوم چقدر باشه۳_اگر هر فایل ۲ساعت بیشتر بصورت متوالی استفاده بشه ایرادی داره؟اگه حین استفاده از فایل خوابمان ببره ایرادی داره یا باید در حالت هوشیاری باشه

  • ۰

   سلام بله
   حداقل نیم ساعت// در صورتی که ضربه های دوگوشی نداشته باشد خیر ///در صورتی که ضربه های دوگوشی نداشته باشد ایرادی ندارد

 5. ۳

  سلام من الان حدود دو ماهه که دارم درباره ی پیام های پنهان تحقیق می کنم …این که وقتی پیام های پنهان توی کامپیوتر فلش می خوره و ما نمی بینیم ولی روی ما تاثیر داره مثل این می مونه که ما پشتمونو کردیم به کامپوتر و پیام ها فلش می خوره و دوباره این پیام ها روی ما تاثیر داره ؟ایا این گفته ی من درسته ؟ اگه درست نیست پس یک مقاله به من معرفی کنید تا جواب سوالمو بگیرم ممنونم ازتون

 6. ۰

  سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از شما.به امید توفیق روزافزون.

 7. ۰

  سلام
  اگر از جملات تاکیدی و ضربات دو گوشی در یک دوره زمانی استفاده کرد چه اتفاتی میفته و در تاثیر جملات تاکیدی اختلال ایجاد میکنه؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید